Hostinger Review

Logo hostinger

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
0,99 USD / mesiac, 0,80 GBP / mesiac

V zhone? Tu je naše rýchle zhrnutie!

Stručne povedané, určite odporúčame Hostinger! Ponúkajú vysoko kvalitný hosting za zlomok ceny v porovnaní s konkurenciou. Majú tiež globálnu sieť serverov, veľkú podporu a najlepší proces nastupovania, aký sme doteraz videli v hostiteľovi!

Tu je rýchly prehľad ich najlepších funkcií:

�� Veľmi cenovo dostupné: Ich najdostupnejší hostingový plán je skutočne lacný a vlastne prichádza s dostatočným výkonom a funkciami, ktoré vám umožňujú hostiť váš priemerný blog alebo obchodnú stránku bez problémov, je to celkom pôsobivé!

�� Veľká podpora: Je tu pre vás 24/7/365 a recenzie používateľov o ich podpore sú skutočne naozaj dobré v porovnaní s tým, čo bežne vidíme … dobré veci! Jo, a ich podpora je viacjazyčná (20+ jazykov !!)

�� Globálny dosah: Majú dátové centrá po celom svete pre maximálny výkon.

�� 30-dňová záruka vrátenia peňazí: Docela zrozumiteľné, len v prípade ��

Úprimne povedané, naozaj sa nám páčia, nie sú nadšení!

Výskum hostingerov

Hostinger Review

Cesta spoločnosti sa začala v roku 2004 v Kaunase v Litve. Začali s názvom Hosting Media. V roku 2011 bola spoločnosť Hosting Media premenovaná na Hostinger. Ich akreditácia ICANN bola udelená v roku 2014.

Do januára 2017 spoločnosť Hostinger obsluhuje 29 miliónov zákazníkov v 178 krajinách. Podľa spoločnosti dostávajú asi 15 000 registrácií za deň, čo je asi 1 klient každých 5 sekúnd.

Poskytujú rôzne produkty a služby vrátane webhostingu, firemného hostingu, VPS hostingu a registrácie domén. Ich servery sa nachádzajú v USA, Singapure, Veľkej Británii, Holandsku, Litve, Brazílii a Indonézii.

stanovenie ceny

Aj keď ponúkajú veľa typov hostenia, sústredíme sa na ich spoločné plány webhostingu, pretože to bude väčšina ľudí potrebovať.

Hostinger zdieľal plány

Vyššie uvedené ceny sú v USD, ale majú lokalizované cenové štruktúry v závislosti od krajiny, v ktorej sa práve nachádzate. Ako vidíte, ich najlacnejší plán je šialene cenovo dostupný a je dodávaný so všetkým, čo potrebujete na spustenie a fungovanie stránky. Potom, ak potrebujete rásť, môžete odtiaľ len zväčšiť veľkosť a kúpiť ďalšiu úroveň, ktorá umožňuje neobmedzený počet webov, zahŕňa bezplatnú doménu, viac serverových prostriedkov a týždenné zálohy..

Čím vyššie pôjdete do ich úrovní, tým viac zdrojov získate, takže čím viac sily môžete tlačiť na svoje stránky. Ich riešenie Cloud Hosting za 7,45 dolárov však berie koláč, so 48x pridelenými zdrojmi, vyhradenou IP a napájanou infraštruktúrou Google Cloud! Je to šialene výkonný hosting za dostupnú cenu.

Ponúkajú tiež hosting serverov Minecraft pre prípad, že by ste chceli hosťovať svoj vlastný svet!

Všetky plány prichádzajú s LiteSpeed ​​Cache, WordPress Acceleration (LSCWP), Cloudflare Protected Nameservers, Github Integration, 24/7/365 Support, Easy Web Builder a samozrejme 99,9% Uptime Guarantee.

a ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí ak nie ste z nejakého dôvodu spokojní.

Možnosti podpory

Hostinger vám ponúka rôzne možnosti podpory zákazníkov. Patria sem:

  • Vedomostná základňa
  • návody
  • Live chat

Ich vedomostná základňa a výukové programy obsahujú množstvo informácií, ktoré môžete použiť na správu svojich produktov a / alebo služieb. Môžete ich tiež použiť na riešenie jednoduchých problémov, s ktorými sa môžete stretnúť.

Live Chat je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je veľmi dobre integrovaný do celej svojej platformy. Je to veľmi dobrá skúsenosť používateľa a reakcie prichádzajú veľmi rýchlo. To, čo sa nám na ich podpore naozaj páči, je to, čo ponúkajú viacjazyčná podpora s viac ako 20 jazykmi!

Recenzie ich systému zákazníckej podpory boli pozitívne. Mnohí zákazníci boli s ich službami veľmi spokojní. Rýchlo odpovedali na otázky a dokážu vyriešiť aj zložité problémy. Kudos to Hostinger!

Hosting WordPress

Do tejto recenzie sme sa rozhodli pridať túto samostatnú sekciu o hostovaní WP, pretože väčšina ľudí v súčasnosti používa na spustenie svojich stránok program WordPress. Pokiaľ ide o hosťovanie WordPress, Hostinger pridal niekoľko ďalších funkcií, ktoré zaistia hladký chod každej inštalácie WP. To zahŕňa zákaznícku podporu, ktorá sa špecializuje na WordPress, zvýšenie bezpečnosti prostredníctvom ich partnerstva s BitNinja, najnovšou verziou PHP samozrejme, a dokonca aj na mieru vytvorený doplnok cache pre WordPress na maximalizáciu výkonu.

Pre vývojárov zahŕňali aj integráciu WP – CLI a GIT.

Hostinger plány WP

Okrem hostenia WordPress má Hostinger tiež webového tvorcu, ktorý nedávno spustil. Hovorí sa tomu Zyro a jeho cieľom je veľmi jednoduché a jednoduché vytváranie webových stránok. Na Zyro je skutočne pôsobivé to, že je tvorcom webových stránok s funkciami AI.

Existuje AI Writer, ktorý dokáže okamžite vygenerovať text pre vašu novú webovú stránku. A potom je tu aj teplotná mapa AI, ktorá predpovedá, kam budú upútané oči vašich návštevníkov, čo vám umožní optimalizovať vaše webové stránky na konverziu priamo pri jej budovaní..

Povedali by sme, že sa im podarilo vytvoriť vysoko intuitívnu a užívateľsky prívetivú platformu a tiež si môžete vybrať z niekoľkých krásnych šablón..

Ich proces nastupovania

Ďalšou vecou, ​​ktorú musíme naozaj spomenúť, je ich postup pri nástupe do lietadla, je to úplne plynulé a super hladké. A je to pekné. Každý krok preteká ďalším krokom, až kým neviete, že máte web naživo s nainštalovaným programom WordPress a je pripravený na odovzdanie obsahu a obrázkov..

Je to veľmi pôsobivé! Vložili sme niekoľko snímok obrazovky nižšie.

Výber témyVýber témy

Vyberte nastavenie doményVýber názvu domény

Nastavenie Kvíz - úroveň hosteniaSuper premyslený

Nastavenie Kvíz - cielePrispôsobené procesy nastavenia

Nastavenie - dokončenéAaaaaa hotovo!

Pros

Aby ste znovu obmedzili hlavné výhody používania hostingu:

  • Veľmi cenovo dostupné
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Vynikajúci zákaznícky servis
  • Rýchle servery
  • Vynikajúca dostupnosť
  • Veľmi jednoduchý proces nastavenia

záver

Spoločnosť je vynikajúcim hráčom v hostiteľskom priemysle, pokiaľ ide o rýchlosť, podporu, spoľahlivosť a výkon … v podstate všetko, čo chcete v poskytovateľovi hostingu, má našu schvaľovaciu značku!

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Date 2018-08-22Reviewed Item HostingerAuthor Rating 51star1star1star1star1starNázov produktu HostingerPrice
0,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author