Hodnotenie v polovici fázy

Logo Midphase

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 2,78 / mo

Midphase: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, v skutočnosti nedoporučujeme Midphase (pokiaľ nemáte príliš malý rozpočet), a to z niekoľkých dôvodov, pričom hlavnými dôvodmi sú bezpečnosť a rýchlosť načítania. Sú lacné, čo je dobré, ale ak chcete prevádzkovať legitímne podnikanie, ktoré potrebuje rýchlu stránku, existuje veľa lepších alternatív..

bezpečnosť: Mať certifikát SSL (https, zabezpečená stránka) je v týchto dňoch nevyhnutnosťou. Spoločnosť Google uprednostňuje stránky https a prehliadač Chrome aktívne označuje nezabezpečené stránky ako „nezabezpečené“… Základné certifikáty SSL sú v týchto dňoch v skutočnosti bezplatné, pretože „ znovu tak dôležité. Väčšina hostiteľov to ponúka tiež zadarmo, pretože sa ľahko integruje. V prípade Midphase sa však budete musieť prihlásiť do obchodného plánu na získanie bezplatného certifikátu SSL …

Nakladacia rýchlosť: Rozhodne tu nie je optimálne, zatiaľ čo väčšina recenzií používateľov sa zdá byť na neutrálnej / pozitívnej strane … vyniká dôraz na pomalé webové stránky … ale prichádza so super lacným hostingom, takže nemôžete očakávať veľa.

Skutočne teda hovoríme, že … existuje veľa webových hostiteľov, ktorí majú takmer všetko lepšie (od zabezpečenia po podporu a výkon). Odporúčame vyskúšať si naše najlepšie porovnanie hostingu.

Ak vás stále zaujíma Midphase, čítajte nižšie.

Výskum v polovici fázy

MidPhase Hosting Recenzie

Úvod do MidPhase

Spoločnosť MidPhase založili v roku 1998 Daniel L. Ushman, Zachary D. a Zak Boca. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Salt Lake City v Utahu. Majú tímy na rôznych miestach po celom svete, napríklad v USA, Veľkej Británii, Ukrajine a Indii.

V roku 2007 MidPhase získala spoločnosť UK2 Group. Posledne menovaná je spoločnosť, ktorá poskytuje internetové služby a má sídlo vo Veľkej Británii a vlastní tiež ďalšie hostingové spoločnosti, ako sú WestHost a VI.net. MidPhase bol nominovaný na cenu HostReview Readers Choice Award v roku 2010.

stanovenie ceny

MidPhase vám ponúka tri rôzne typy balíkov webhostingu. Sú pomenované Osobné, Profesionálne a Obchodné. Uvedené plány sú uvedené nižšie:

Najlacnejší plán sa nazýva Basic a cena 3,48 USD mesačne, ak sa rozhodnete pre 1-, 2- alebo 3-ročnú zmluvu. Uvedená cena je síce iba propagačná. Program vás bude stáť 7,95 USD a 6,95 USD mesačne, ak dostanete mesačné a 3 mesačné zmluvy.

Jedna doména je možná iba so základným plánom. Subdomény sú obmedzené iba na jednu na jeden hostingový účet. S uvedeným plánom však môžete mať neobmedzený webový priestor. Toto je užitočné najmä v prípade, že na svoje webové stránky potrebujete umiestniť obrázky a videá s vysokým rozlíšením. Nie ste obmedzení množstvom priestoru, ktorý máte, takže môžete ľubovoľne umiestniť ľubovoľný súbor na svoj hostingový účet.

Máte tiež neobmedzenú šírku pásma. Toto sa týka neobmedzeného prenosu údajov medzi serverom a zariadením, ktoré požaduje obsah webovej stránky. To znamená, že môžete mať neobmedzený objem prenosu a nemusíte platiť viac, ak prekročíte obvyklý objem prenosu, ktorý zažívate.

Ak sa rozhodnete pre ročný plán, môžete získať bezplatnú doménu. Toto sa bude vzťahovať iba na primárnu doménu. Registrácia domén je tiež obmedzená na prípony .com, .org, .net, .us, .biz a .org. Máte k dispozícii univerzálny ovládací panel, ktorý vám umožní spravovať okrem iného hostingové účty, e-mailové adresy a informácie o fakturácii.

Nastavenie účtu je bezplatné. To vám môže ušetriť asi 10,00 USD. Nie je to zlé, však? Balík je dodávaný s inštalačným programom Softaculous, ktorý vám umožňuje nainštalovať stovky aplikácií pomocou niekoľkých kliknutí.

E-mailové účty sú neobmedzené. To znamená, že každá osoba zodpovedná za iné oddelenie vášho webu môže mať svoj vlastný účet. Ušetrí vám pár dolárov pri platbe za iného poskytovateľa hostingu e-mailov. Je dodávaný s funkciami, ako sú e-mailové aliasy, preposielače e-mailov a automatické odpovede. Je tiež dodávaný s anti-spam a antivírusovou ochranou na ochranu pred škodlivými útokmi.

Viac informácií o svojom webe môžete získať prostredníctvom funkcií online štatistík. Webalizer, softvér na analýzu webových protokolov, je k dispozícii s najlacnejším balíkom. Tento nástroj zaznamenáva štatistiky, ako sú prístupy, návštevy, sprostredkovatelia a krajina pôvodu návštevníka. Zahrnutý je aj ďalší nástroj na vytváranie prehľadov webovej analýzy, AWStats.

Uvedený plán podporuje PHP 7, Python, Perl-CGI a Ruby On Rails. Podporovaná je aj aplikácia ImageMagick 5+. Majú 99,99% záruku dostupnosti. To znamená, že vaša webová stránka je väčšinu času a prestoje by sa vyskytovali „zriedka“.

Nakoniec majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. To však vylučuje názvy domén a je použiteľné iba v prípade, že k zrušeniu dôjde do 30 dní odo dňa predaja. Ak jednoducho skúšate svoje produkty a služby, môžete získať plnú náhradu, pokiaľ splníte podmienky a podmienky uvedenej záruky.

Možnosti podpory

Na získanie potrebnej pomoci môžete použiť rôzne možnosti. Nižšie sú uvedené tieto možnosti:

  • Stránka stavu služieb
  • Vedomostná základňa
  • Podanie lístka
  • Online live chat
  • Telefonická podpora

Stránka Stav služby vám poskytuje informácie o stave ich služieb v reálnom čase. Patria sem informácie o ich hlavných systémoch, kontrolných paneloch a hostiteľských serveroch. Zahrnuté sú tu aj minulé incidenty. Budú tu zverejnené aj nadchádzajúce naplánované údržby.

Znalostná databáza obsahuje rôzne témy, ktoré si môžete vyskúšať, aby ste mohli nastavovať a spravovať produkty a služby, ktoré využívate s MidPhase. Ak sa domnievate, že je váš problém jednoduchý, môžete si jednoducho vyhľadať informácie v databáze Knowledge Base. Aj keď, ak váš problém nie je možné vyriešiť prostredníctvom databázy Knowledge Base, musíte sa rozhodnúť pre ich živé rozhovory, telefonickú podporu a funkcie na predloženie lístkov..

Tím technickej podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete tiež odoslať lístok, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ich funkcia live chatu sa používa predovšetkým na predaj a je k dispozícii od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00 v horskom čase.

Pros

Práca s MidPhase má niekoľko výhod. Tieto sú uvedené nižšie:

Neobmedzený diskový priestor

Dostanete neobmedzené množstvo webového priestoru. To môže byť veľmi užitočné, ak potrebujete umiestniť veľké súbory na svoju webovú stránku. Obrázky a videá môžu byť umiestnené bez váhania. Nemusíte mať drahší plán, len aby ste získali ďalší webový priestor. Každý priestor, ktorý potrebujete, je k dispozícii.

Doména zadarmo

Ak sa rozhodnete pre ročný plán, získate bezplatnú doménu. To šetrí vašu peňaženku pár babiek. Veľmi užitočné, ak práve začínate a ešte nemáte doménové meno. Rozšírenia domén sú obmedzené na .com, .org, .net, .us, .biz a .org. Ak uvažujete o ďalšom rozšírení, môžete ho jednoducho získať od iného poskytovateľa.

Zápory

Pomalé rýchlosti načítania

Rýchlosti načítania webových stránok v službe MidPhase sú v porovnaní s priemerom pomalé. Je to skutočne zrejmé. Nepropagujú SSD ani technológie ukladania do vyrovnávacej pamäte. Neinzerujú prostredníctvom serverov LiteSpeed. Na ich webových stránkach nie je vidieť nič súvisiace so zvyšovaním rýchlosti.

Nízka rýchlosť načítania webovej stránky vedie k zlej používateľskej skúsenosti. To vedie k nižším konverziám. Pomalé rýchlosti načítania tiež znamenajú nižšie hodnotenie vo vyhľadávačoch. Google uprednostňuje weby, ktoré sa načítajú rýchlejšie, ako tie, ktoré sa načítajú pomalšie.

Žiadny certifikát SSL zadarmo

Dostanete bezplatný certifikát SSL s najlacnejším programom. Certifikát SSL je dôležitý pri ochrane citlivých informácií (napr. Informácií o kreditnej karte), ktoré váš web obsahuje. Navyše je to bonus pri vylepšovaní rebríčka vašich vyhľadávacích nástrojov, pretože Google uprednostňuje weby v HTTPS pred weby v HTTP.

Bezplatný certifikát SSL je k dispozícii, iba ak sa rozhodnete pre ročný balík obchodného plánu. To vás bude stáť 4,38 USD mesačne. Pri jednoročnej zmluve musíte vopred vyplatiť 52,56 USD. Uvedené ceny sú iba aktuálne propagačné ceny. Prečítajte si ich zmluvné podmienky, aby ste si boli vedomí toho, do čoho prichádzate.

záver

Ako je uvedené v úvode, ak máte rozpočet a potrebujete iba začať blog, Midphase pre vás určite môže fungovať … ale ak potrebujete niečo viac ako https, vysoké rýchlosti načítania atď., Dôrazne odporúčame hľadať alternatívni poskytovatelia hostingu.

ZhrnutieHľadateľ Matthew RogersReview Dátum 2018-08-31Reviewed Item MidphaseAuthor Rating 31star1star1staršedášedáNázov produktu MidphaseCena
2,78 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author