FatCow Recenzie

Logo FatCow

Celkové hodnotenie

Najlacnejší plán
$ 4.08 / mo

FatCow: Stručné zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, FatCow neodporúčame z mnohých dôvodov, pričom hlavnými dôvodmi sú bezpečnosť a podpora. Prejdeme si niekoľko problémov, ktoré sme našli.

bezpečnosť: V súčasnosti je nevyhnutné mať certifikát SSL, určite s tým, že Google uprednostňuje stránky https, a prehliadač Chrome aktívne označuje nezabezpečené stránky ako „nezabezpečené“ … pozrime sa na ich hlavný web

Jo, vidíte to správne, ich vlastný web nie je zabezpečený … Naozaj chcete kúpiť hostingový plán od webhostingu, ktorého vlastný web nemá slušný certifikát SSL? To je šialené!

Podpora: Existuje pomerne málo sťažností týkajúcich sa ich postoja podpory, ktorý sa vznáša, príliš veľa na ignorovanie. Všetko od veľkých oneskorení v podporných reakciách až po hrubé reakcie podporných pracovníkov.

rýchlosť: Sú pomalé, čo je v súčasnosti zlé, pretože Google chce rýchle stránky a dáva im vyššie pozície vo svojich rebríčkoch … okrem toho výskum ukazuje, že môžete stratiť 10% svojich návštevníkov za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … masívne nie-nie!

Takže to, čo skutočne hovoríme, je … existuje veľa webových hostiteľov, ktorí sú omnoho lepšie vo všetkom! Vyhnite sa Fatcow! Namiesto toho si pozrite naše porovnanie najlepších webových hostiteľov pre USA.

Ak vás nejako zaujíma FatCow, čítajte ďalej.

Výskum FatCow

FatCow Web Hosting Recenzie

FatCow, aké fantastické meno! O čom je táto spoločnosť? FatCow začal v roku 1998 a poskytuje webhostingové služby pre rôzne malé a stredné podniky. Vlastníkom je opäť webový gigant Endurance International Group (EIG). Uvedený konglomerát vlastní ďalšie spoločnosti poskytujúce webhosting, ako sú BlueHost, HostGator, Arvixe a iPage..

Ich ústredie sa nachádza v Albuquerque v Novom Mexiku. Spoločnosť má dve dátové centrá v okolí oblasti Boston, Massachusetts. Obidve dátové centrá majú spoločnú plochu viac ako 2400 štvorcových stôp. Spoločnosť poskytuje rôzne produkty a služby vrátane jedného webhostingového plánu (pôvodný plán pre tukové kravy), hostenia WordPress, služieb VPS, vyhradených serverov a registrácie domén..

V určitom okamihu bol webhostingový časopis FatCow ocenený víťazom ceny „Top 50 Editors Choice Award“. Do júla 2009 FatCow oznámila, že ich kancelárie a dátové centrá sú 100% poháňané vetrovou energiou. Je to v súlade s ich záväzkom ekologizácie. Od roku 2008 do roku 2011 venovali časť svojho predaja divízii rakoviny prsníka Americkej spoločnosti pre rakovinu.

stanovenie ceny

FatCow poskytuje iba jeden typ webhostingového plánu. Toto je známe ako pôvodný plán FatCow.

Stanovenie cien FatCow

Tento program stojí 4,08 USD mesačne, ak platíte za zmluvy na 36, ​​24 alebo 12 mesiacov. Ak však chcete platiť mesačne, bude vás to stáť 5,00 USD mesačne. Toto sú jednoducho špeciálne úvodné sadzby. Ceny za obnovenie hostingu sú nasledujúce:

 • Mesačné obdobie: 14,95 USD mesačne (účtované mesačne; podľa dostupnosti)
 • 12 mesačné obdobie: 14,95 USD mesačne (účtované 179,40 USD za rok)
 • 24-mesačné obdobie: 13,95 USD mesačne (účtované 334,80 USD za 2 roky)
 • 36 mesačné obdobie: 12,95 USD mesačne (účtované 466,20 USD za 3 roky)

Tento plán vám poskytuje neobmedzené množstvo miesta na disku. Oodles, ako to nazývajú. To znamená, že nie ste obmedzení množstvom údajov, ktoré umiestnite vo svojom hostingovom účte. Skvelá funkcia, ak potrebujete na svojom webe hostiť vysokokvalitné, veľké videá a obrázky.

Šírka pásma sa označuje aj ako Oodles. Áno, to znamená, neobmedzene. Ak máte veľký objem prenosu, je potrebné prispôsobiť sa každému prehliadaču webových stránok, na ktorý narazíte, neobmedzenú šírku pásma. Neobsadzujeme neobvykle veľký objem premávky, a to najmä v čase hlavnej sezóny. Toto je užitočné najmä vtedy, ak máte veľký počet divákov webových stránok každý deň.

Neobmedzené poštové schránky sú ďalšou funkciou, ktorú môžete využiť. Každá poštová schránka má kapacitu 500 MB alebo 10 000 e-mailových správ (podľa toho, čo nastane skôr). To znamená, že môžete každej osobe zodpovednej za váš web (alebo firmu) dať vlastné e-mailové účty.

Dostanete bezplatný názov domény, ktorý vám môže ušetriť pár babiek z vrecka. Dostanete tiež bod & kliknite na nástroje na vytváranie webových stránok, ktoré vám umožňujú vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky bez toho, aby ste potrebovali kódovacie schopnosti alebo skúsenosti. Sprievodcovia inštaláciou aplikácií vám pomôžu pri pridávaní rôznych aplikácií na vaše stránky pomocou jednoduchých pokynov krok za krokom.

Môžete tiež bezplatne preniesť svoje webové stránky, ak ich hostíte v inej spoločnosti. Ušetrí vám pár dolárov. Plus, majú zadarmo taky! Dostali ste reklamné kredity Google 100 USD a reklamné kredity Bing 100 USD. Sú užitočné, ak inzerujete svoju firmu v týchto vyhľadávacích nástrojoch.

Ak chcete predávať online, máte na to množstvo funkcií. Medzi ne patrí ShopSite Online Store, ktorý môže prijímať kreditné karty, integráciu nákupného košíka PayPal, PowerPay a Shared SSL. Medzi dostupné aplikácie patria WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla !, a Anketa, Prieskum a Počítadlá..

Možnosti podpory

FatCow vám ponúka rôzne možnosti podpory. Patria sem:

 • Telefonická podpora
 • Online live chat
 • Vedomostná základňa

Ich vedomostná základňa obsahuje odpovede na často kladené otázky a návody na používanie (alebo správu) ich produktov a služieb. Telefonická podpora a online live chat sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Pokiaľ ide o recenzie, ich služba zákazníckej podpory je veľmi zlá. Väčšina ľudí bola naštvaná dlhou dobou čakania a veľkým oneskorením medzi odpoveďami. Zástupcovia neboli informovaní o svojich produktoch a službách. Niektorí boli dokonca hrubí, keď boli v strede rozhovoru prerušené čiary. Zdá sa, že vynikajúca služba zákazníckej podpory, ktorú FatCow prisľúbil svojim zákazníkom, bola porušená.

Pros

Využívanie webhostingových služieb FatCow má výhody. Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

Neobmedzený diskový priestor

S ich balíkom získate neobmedzené množstvo úložiska. Nemusíte premýšľať o tom, že do svojho hostingového účtu vložíte X súbor občas. V prípade potreby môžete umiestniť neobmedzené množstvo veľkých súborov.

Zápory

Toľko nevýhod …

Nízka podpora zákazníkov

Aj keď vám poskytujú telefonický aj živý rozhovor, stále im chýba robustná podpora zákazníkov potrebná na potešenie zákazníkov. Väčšina ľudí bola obťažovaná dlhou dobou čakania a oneskorením medzi odpoveďami. Ich tím zákazníckej podpory nebol informovaný o produktoch a službách spoločnosti. Zlá zákaznícka podpora je určite nevýhodou, ktorú by sme si chceli vziať na vedomie.

Pomalé rýchlosti načítania

Sľúbili „neobmedzené“ veci na takmer všetko. Áno, to je veľké plus. Nevýhodou je, že poskytujú webovým stránkam nízku rýchlosť načítania v porovnaní s priemerom.

Ak je rýchlosť načítania vašich webových stránok nízka, povedie to k zníženiu rebríčka vyhľadávacích nástrojov. Dôvodom je, že spoločnosť Google uprednostňuje webové stránky s vyššou rýchlosťou načítania v porovnaní s pomalými. Navyše zlá používateľská skúsenosť je ďalším výsledkom pomalých rýchlostí načítania. Vaši diváci budú s vašou webovou stránkou frustrovaní a pravdepodobne pôjdu na inú webovú stránku, ktorá uspokojí ich potreby.

Nekonzistentná prevádzková doba

Nevýhodou pri práci s FatCowom je ich nekonzistentný záznam o dostupnosti. No, nezaručili to, že ste vždy bez prestávky! Spoločnosť bez záruky dostupnosti je jedným z poskytovateľov, ktorých by ste sa mali vyvarovať.

Väčšina hodnotení uviedla, že existujú situácie, keď FatCow poskytla dobrú dostupnosť. Existujú však dni (alebo dokonca mesiace), v ktorých sa vyskytujú prestoje. Je to ako jazda na horskej dráhe a nevieš, či by bol určitý deň dobrý deň.

Jazda na horskej dráhe nie je niečo, čo by ste pre svoj web chceli? Nechcete sa hádať každý deň len preto, aby ste vedeli, či bude váš web nefunkčný. Okrem toho by nekonzistentnosť viedla aj k nekonzistentnosti v predaji a horších frustrovaných zákazníkov.

Nie je to skutočne neobmedzené

Áno. V sekcii profesionálov sme pridali, že ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, e-maily a úložisko. Ale tu je nevýhoda: nie je to naozaj neobmedzené. Po prekročení skutočného limitu, v ktorom si spoločnosť FatCow myslí, že ste vyčerpali príliš veľa, bude váš účet pozastavený. Ouch!

Chcete, aby bol váš účet pozastavený? Výsledkom bude neprístupnosť vašich webových stránok. Keby sa tak stalo, stratili by ste veľa zákazníkov. A samozrejme by ste stratili veľa potrebných obchodov. Navyše musíte veľa prejsť (napr. Hovoriť so zástupcami spoločnosti FatCow), aby ste svoj účet nezastavili. Páni! Príliš veľa na niečo, čo sa nazýva neobmedzené, správne?

záver

Bohužiaľ neodporúčame FatCow. Poskytujú neobmedzené funkcie na veľa. VUT v Brne však nemajú najdôležitejšie charakteristiky, ktoré musíte hľadať v hostiteľskej spoločnosti.

 • Chýba im vynikajúci systém podpory zákazníkov.
 • Chýbajú konzistentné nadpriemerné doby prevádzky.
 • Navyše neposkytujú záruku dostupnosti.
 • Chýbajú nadpriemerné rýchlosti načítania webových stránok.

Jednoducho povedané, postrádajú spoľahlivosť, rýchlosť, výkon a podporu – štyri veci, ktoré potrebujete v spoločnosti poskytujúcej webhosting … dôrazne odporúčame hľadať iného hostiteľa, na ktorom by ste mohli vytvoriť svoj web, pozrite sa na naše osobné obľúbené spoločnosti poskytujúce webhosting..

ZhrnutieRecenzátor Matthew RogersReview Date 2018-08-23Reviewed Item FatCowAuthor Rating 11staršedášedášedášedáNázov produktu FatCowPrice
4,08 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author