Dynamická aktualizácia hostingu

Celkové hodnotenie

Spravovaný hostingový plán WP
$ 16,95 / mo

Najlacnejší zdieľaný hostingový plán
$ 3.95 / mo

Dynamický hosting: rýchle zhrnutie pre ľudí, ktorí nemajú čas (skoro všetci)

Stručne povedané, ak hľadáte spravovaný hosting WordPress, zaregistrujte sa! Sú šetrné k životnému prostrediu, majú veľkú bezpečnosť, automatické aktualizácie WP, dobrú podporu, neobmedzený priestor na disku … skoro všetko, čo potrebujete za skutočne prijateľné ceny v porovnaní s inými spravovanými webovými hostiteľmi WP..

Ako už bolo povedané, ak hľadáte svoj každodenný lacný webhosting (blogy, podnikanie atď.), Našim odporúčaním by bolo vyskúšať si GreenGeeks, sú tiež super-zelené (vložiť 300% toho, čo používajú späť do) mriežky) a ponúka neobmedzený priestor na disku aj na svojich najzákladnejších plánoch (ktoré Dynamic Hosting neposkytuje, ponúkajú 5 GB). Prezrite si našu recenziu GreenGeeks.

Ak chcete získať viac podrobností o dynamickom hostovaní, čítajte ďalej!

Prieskum hostingu spoločnosti Cirrus

Dynamická aktualizácia hostingu

Ak chcete vlastniť webovú stránku, najmä na obchodné účely, musíte sa uistiť, že funguje 100% času. Všetko by malo fungovať dokonale. Ak sa na vašich webových stránkach vyskytnú prestoje v dôsledku zlej hostiteľskej služby, môže to byť nákladné. Potenciálni zákazníci môžu byť frustrovaní a môžete prísť o predaj alebo o budúcich klientov.

Agentúry ako my spravujú viacero webových stránok pre rôznych klientov. Zrejme musíme zaistiť, aby sa ich webové stránky nezrútili. Preto vždy hľadáme najlepšiu webhostingovú spoločnosť pre Kanadu.

Úvod do dynamického hosťovania

Spoločnosť založili v roku 1999 podnikatelia s bydliskom v kanadskom Maritimes. Sú hrdí na to, že majú dátové centrá a zálohy cloudových údajov so sídlom v Kanade. Navyše sa zaväzujú poskytovať špičkovú službu podpory zákazníkov.

Dynamický hosting spolupracoval s viacerými klientmi a stal sa obchodnou spoločnosťou v Kanade pre všetko, čo súviselo s „Dev Ops“. Majú silnú kultúru, v ktorej kladú potreby svojich klientov na prvé miesto, najmä pokiaľ ide o IT infraštruktúru a služby.

Spoločnosť spolupracovala s viacerými klientmi, ako napríklad Divers Certification Board of Canada, Halifax Commerce Commerce, Heart & Zdvih nadácie a PharmaChoice. Získali viacero ocenení, napríklad najlepšieho hostiteľa zeleného hostiteľa servera WebHostRanking.com. Spoločnosť 100Best-Web-Hosting je tiež považovaná za jedného z najlepších poskytovateľov ekologických webhostingových služieb v Kanade.

stanovenie ceny

Spoločnosť poskytuje okrem iného celý rad produktov, ako napríklad zdieľaný hosting, hosting VPS, hosting virtuálnych strojov (VM) a cloudová infraštruktúra ako služba (IaaS). Zdieľané hostingové plány sú pomenované nasledovne; „Keep It Simple Plan“, „Ultimate 3 Year Plan“ a „Managed WordPress“. Uvedené plány sú uvedené nižšie:

Dynamické hostingové plány zdieľaného hostingu

Ich najlacnejší balík s názvom „Keep It Simple Plan“ stojí CAD 3,95 za mesiac, ak zaplatíte vopred 36 mesiacov vopred. Na obdobie 12 mesiacov bude uvedený plán stáť 5,00 CAD mesačne. Ak však za to chcete platiť mesiac za mesiac, bude vás to stáť CAD 6,95. Fakturačný cyklus programu Keep It Simple Plan je uvedený nižšie:

Nechajte to jednoduché fakturačný cyklus

Program Keep It Simple Plan umožňuje mať jednu doménu na jednom hostiteľskom účte. To znamená, že na svojom serveri môžete mať hostenú iba 1 webovú stránku. Poskytujú tiež úložisko v hodnote 5 GB.

Čo je svetlé, poskytujú vám bezplatný SSL certifikát, ktorý môžete používať na nekonečné obdobie. Môžete sa tiež rozhodnúť spustiť webovú stránku založenú na WordPress na hostiteľskom účte. Po návšteve svojich stránok vám poskytnú propagačný kód „Voľný pohyb“, ktorý vám poskytuje bezplatnú funkciu migrácie webových stránok.

Pokiaľ ide o zálohy, poskytujú vám automatické zálohy dát uskutočňované každú noc. Zálohy sú na obdobie 90+ dní. Zálohovanie údajov na obnovenie po katastrofe sa vykonáva mimo týždenne. Zálohy sú dobré v prípade, že sa na vašom webe vyskytne chyba. Môžete ho obnoviť na určité obdobie predtým, ako dôjde k poruche pomocou uvedených záloh.

Ak máte obavy o bezpečnosť, poskytujú vám bránu firewall, ktorá aktívne blokuje škodlivé hrozby. Ich najlacnejší plán zahŕňa aj funkcie, ako je napríklad zákaz IP a detekcia pokročilých hrozieb.

Program Keep It Simple Plan obsahuje tiež funkcie pre webové stránky založené na WordPress. Automatizujú vytváranie stránok WordPress pomocou sprievodcu inštaláciou dvojitým kliknutím. Zahrnuté sú aj automatické aktualizácie základnej verzie WordPress, tém a doplnkov. Aktualizácie vašich webových stránok WordPress sú dobré, pretože pomáhajú predchádzať poruchám a blokovať možné hrozby. Ak sa vykonáva automaticky, šetrí vám čas, ktorý musíte stráviť pri vykonávaní uvedenej úlohy. Napokon udržujú bezpečnosť webových stránok WordPress vážne prostredníctvom správcovských hesiel, hesiel, bezpečnostných kľúčov a podobne.

Možnosti podpory

Dynamický hosting vám poskytuje rôzne možnosti, ako ich kontaktovať v prípade, že potrebujete pomoc:

  • Podpora online live chatu,
  • Znalostná databáza pre svojpomoc,
  • Lístky podpory zákazníkov a
  • Call centrum 24 × 7 bez poplatkov

Ich vedomostná základňa pre svojpomoc je pravidelne aktualizovaná a podľa dynamického hostenia môže vyriešiť 80% väčšiny problémov, s ktorými sa zákazníci stretávajú. Odoslaním podporného lístka získate následné sledovanie do hodiny alebo menej.

Ich call centrum 24 × 7 navyše nemá čakaciu dobu, počas ktorej je váš hovor podržaný niekoľko minút alebo dokonca hodín. Ich podpora 24 × 7 v priamom prenose vám umožňuje prístup k ich službe podpory zákazníkov, ak nemáte slobodu robiť ďalšie tri možnosti, ktoré poskytujú..

Spoločnosť sa pýši poskytovaním vynikajúcich služieb podpory zákazníkov svojim klientom. Recenzie dokázali vynikajúci systém podpory. Väčšina recenzií uvádza, že majú najlepšiu hodnotu za peniaze a poskytujú pomoc, ktorú potrebujete v prípade, že sa niečo pokazí. Podpora bola vždy poskytovaná rýchlo a poskytla podrobnú pomoc podľa väčšiny používateľských skúseností.

Pros

Výber služieb Dynamic Hosting má svoje výhody a nevýhody. Začnime s výhodami. Tieto sú uvedené nižšie:

Bezplatný celoživotný certifikát SSL

Certifikát SSL je dôležitý, ak váš web zaobchádza s citlivými informáciami, ako sú čísla kreditných kariet a osobné údaje. Najlepšie na dynamickom hostovaní je to, že vám poskytujú bezplatný doživotný certifikát SSL pre váš web.

Certifikát SSL navyše pomôže vylepšiť vaše hodnotenie vo vyhľadávačoch. Silný Šifrovanie HTTPS Spoločnosť Google považuje spoločnosť Google za jeden z hodnotiacich faktorov. Silné šifrovanie stránok je znakom dobrého podnikania / webových stránok. S bezplatným certifikátom SSL spoločnosti Dynamic Hosting môžete chrániť citlivé informácie používateľa a súčasne zvyšovať svoje hodnotenie.

Funkcie WordPress

Ak dávate prednosť použitiu WordPress ako platformy vašich webových stránok, balík Dynamic Hosting je pre vás. Vďaka rôznym funkciám WordPress, ako sú inštalácie jedným kliknutím a automatické aktualizácie, je o správu postarané všetko. Zabezpečenie programu WordPress je okrem iného sprísnené prostredníctvom hesiel, bezpečnostných kľúčov, správcovských používateľov a sprievodcov.

30-dňová 100% záruka vrátenia peňazí

Áno! Poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s ich výrobkami a / alebo službami. To je dobrá vec pre tých, čo sa snažia ich vyskúšať. Ak nie ste spokojní s tým, čo ponúkajú, môžete získať svoje peniaze späť bez akýchkoľvek otázok.

Funkcie zálohovania a zabezpečenia

Je to vážna katastrofa, keď váš web náhle nereaguje alebo keď náhle nefunguje správne. Ak problém jednoducho nemôžete vyriešiť, potrebujete zálohy, aby ste obnovili svoje webové stránky späť do bodu, keď stále fungovali..

Dynamický hosting poskytuje zálohy na 90 a viac dní každú noc. Okrem toho tiež každý týždeň poskytujú zálohy dát na obnovenie po katastrofe mimo lokality. To vám dá pokoj pri vedomí, že nemusíte začať od nuly v prípade, že sa stanú zlé veci.

Bezplatná migrácia webových stránok

Ak použijete svoj propagačný kód „FreeMove“, môžete svoj web migrovať alebo prenášať zadarmo. Nemusíte vymýšľať viac peňazí, len ak chcete svoj web migrovať z mizerného poskytovateľa hostingu na dobrého.

Vynikajúci systém podpory zákazníkov

Spoločnosť má dynamicky rýchle systémy podpory vstupeniek, ktoré poskytujú podrobnú pomoc pri riešení vášho problému. Okrem toho poskytujú ďalšie tri možnosti podpory; volanie prostredníctvom bezplatných čísel, živého rozhovoru a vedomostnej základne o svojpomocnej báze.

Kudos to Dynamic Hosting, pretože väčšina recenzií uvádza, že v skutočnosti poskytujú rýchly systém podpory, ktorý podrobne popisuje, čo potrebujete na vyriešenie problému. Väčšina zákazníkov bola spokojná s ich výkonom a skutočne dodržali svoj prísľub vynikajúcej zákazníckej podpory.

Zápory

S profesionálmi sme skončili. Teraz prejdime k nevýhodám. Dynamický hosting nie je bez nevýhod. Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

Obmedzený počet domén

S ich najlacnejším plánom môžete mať iba jednu doménu na jeden hostingový účet. Toto nie je zďaleka iné ponuky poskytovateľov hostingu, z ktorých niektorí ponúkajú neobmedzený počet domén na účet.

Ak potrebujete viac webových stránok, potom program Keep It Simple Plan nie je pre vás. Môžete sa rozhodnúť pre ďalší plán s názvom Ultimate 3 Year Plan. Uvedený plán stojí CAD 12,95 za mesiac, ak sa rozhodnete pre mesačné platobné podmienky. Jeho najlacnejšia cena je 7,49 CAD mesačne, ak chcete zaplatiť vopred 36 mesiacov.

záver

Ako sme uviedli v našom súhrne, ako spravovaný hostiteľ WordPress sú úžasní … ako zdieľaný webový hostiteľ sú k dispozícii lepšie možnosti. Dôrazne odporúčame, aby ste sa oboznámili s GreenGeeks, pozrite si našu recenziu GreenGeeks.

ZhrnutieRecenzor Matthew RogersReview Dátum 2019-11-22Reviewed item Dynamic HostingAuthor Rating 41star1star1star1staršedáNázov produktu Dynamický hostingCena
CAD 3,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author