Arvixe – poskytuje spoľahlivé zabezpečenie

Hľadanie hostingovej služby je skľučujúce. Keby som mal uzavrieť údaje, spoľahlivosť, vlastnosti, náklady a všetky ďalšie veci, na ktoré by sa ľudia mali skutočne pozerať pri rozhodovaní o výbere služby, ktorú použijem – svoje rozhodnutie by som zakladal výlučne na mene.

Arvixe_LogoVšetci používam služby so zaujímavými menami. Vezmite napríklad Arvixe. Aké skvelé meno. Je to francúzština? Je to vietnamčina? Kto môže povedať. Pravdepodobne webová stránka Arvixe, ale zostaň tu so mnou.

Predpokladám, že Arvixe je francúzske slovo a vyslovujem „ar-veex“ – ALE – je oveľa zábavnejšie povedať ar-vikes.

Povedzte to so mnou – Arvixe.

Aké zábavné! Znie to ako mýtická bojová sekera, ktorú používate na zabíjanie zlých gremlínov útočiacich na vašu pokojnú rybársku dedinu.

Poďme Uvidíme, či ich super meno žije až do humbuku pokiaľ ide o web hosting.

TLDR;

Arvixe nie je jedinou možnosťou, ktorá poskytuje vysokú úroveň zabezpečenia, ale ak si to vážite vo svojom webhostingu, potom táto služba by mala byť v konverzácii. Vysoká cena a kratšia doba načítania sú obavy, ale pokročilé funkcie kódovania vás môžu považovať za irelevantné.

Náš analytický prístup

Naše recenzie poskytovateľov hostingu sú založené na tvrdých číslach, ktoré boli zostavené počas mnohých mesiacov testovania s našimi vlastnými vzorkami webových projektov.

S Arvixe sme uskutočnili niekoľko testov z dátových centier v Kanade, USA a Európe, aby sme určili ich priemernú úroveň výkonnosti. Na základe týchto informácií ich môžeme porovnať s inými poskytovateľmi cloudu a poskytnúť odporúčania.

Tvrdá veda

Pri testovaní výkonu poskytovateľa webhostingu je dôležité geograficky sa rozložiť, pretože rôzne miesta majú rôzne rýchlosti miestnej siete.

Pri hodnotení Arvixe sme uskutočnili testy z niekoľkých veľkých kanadských miest, aby sme získali celkový dobrý dojem o tom, čo môžete očakávať od ich údajového centra. Tu sú jednoduché čísla:

 • montreal

  Prevádzková doba – 98,9%
  Čas načítania – 2,612Ms

 • Toronto

  Prevádzková doba – 98,7%
  Čas načítania – 2,532Ms

 • Vancouver

  Prevádzková doba – 98,8%
  Čas načítania – 2,885Ms

 • Winnipeg

  Prevádzková doba – 97,9%
  Čas načítania – 2,758Ms

Čo znamená uptime?
 • Uptime – percento, ktoré označuje celkový čas, počas ktorého je poskytovateľ hostingu online a normálne funguje.
 • Prevádzková pohotovosť Montrealu 98,9% – služby iPage fungovali neobvykle 1,1% percenta pre používateľov Montrealu. Matematika sa rovná okolo 96 hodín prestojov v priebehu roka.
 • Čo to znamená pre dostupnosť – zlomok percentuálneho bodu môže významne zmeniť dostupnosť vašich webových stránok
 • Dobrý čas prevádzky – uvažujeme o dobe prevádzky metriky vyše 98%, aby boli silné.
Čo znamená čas načítania?
 • Čas načítania – skutočné merania rýchlosti.
 • Merná jednotka – Vyššie uvedené časy sa merajú v milisekundách a pokrývajú dĺžku úplnej žiadosti a odpovede na cloudový webový server..
 • Ako sa to testuje – Zostavené čísla sú priemerné mesačné testovanie v rámci platformy iPage s rôznymi prehliadačmi ako Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer..
 • Iné premenné – Koncoví používatelia vašich webových stránok sa môžu zdať odlišnými časmi odozvy v dôsledku rôznych faktorov vrátane rýchlosti miestnej siete, správania prehliadača a prevádzky servera..
 • Dobré doby zaťaženia – Doby zaťaženia, ktoré sú v priemere 2 000 milisekúnd alebo menej, sa považujú za vysoké výkony.

význam času načítania

Použitie poskytovateľov hostingu s pomalšou dobou odozvy je riskantné, pretože vaši čitatelia a zákazníci sa môžu otravovať oneskorením a zvoliť si prehliadanie iných stránok..

Ak sa hlbšie ponoríte do nášho prieskumu, ukážeme vám, že poskytovatelia hostingu sú na celej mape.

Výsledky testov spoločnosti Arvixe boli nadpriemerné v čase dostupnosti a podpriemerné v čase načítania. Ak chcete porovnať s inými poskytovateľmi hostenia, neváhajte a pozrite si našu stránku výskumu.

Otázka sa teda stáva, sú ich sadzby a funkcie dostatočne dobré, aby z nich urobili zaujímavú voľbu pre hosťovanie vášho blogu?

Money Matters – Arvixe Pricing

Dobre – rozhodli sme sa, že predávate bojové sekery. Nemusíte pomenovať žiadneho z nich Arvixe, pretože pravdepodobne používate hostingovú službu s názvom Arvixe. Mohlo by to byť mätúce.

V dnešnej dobe je možné spustiť webový projekt s malým rozpočtom – bojové sekery nie sú lacné – stále si musíte byť istí, že dostávate dobrý výkon a podpora od vášho poskytovateľa hostingu.

Je dôležité použiť poskytovateľa hostingu, ktorý je veľmi jasný vo svojich fakturačných postupoch a nemá žiadne skryté poplatky. Tu je prehľad plánov a cien spoločnosti Arvixe:

cenové plány pre Arvixe

Na svojich webových stránkach spoločnosť Arvixe rozdelí svoje ponuky do dvoch plánov, hoci nastavenie je trochu mätúce.

Najprv nútia zákazníkov, aby si vybrali medzi prostredím Linux a Windows. Je to skvelé pre ľudí s hlbokými technickými znalosťami, ktorí vedia, že chcú platformu, ktorú chcú, ale pre tých, ktorí začínajú vývoj webových stránok, to môže byť mätúce..

Väčšina kanadských zákazníkov bude mať lepšiu voľbu pre Linux, najmä preto, že ceny za tieto plány sú lacnejšie. Odtiaľ si môžete vybrať medzi možnosťami Personal Class alebo Personal Class Pro.

Poznámka: Ponúkajú ďalšie verzie, napríklad Business Class, Reseller Class, VPS Class a Dedicated Class. Každá verzia sa dodáva so štandardnými a profesionálnymi možnosťami. Ideme držať sa osobnej triedy pretože väčšina používateľov sa rozhodne pre túto možnosť.

Jediný význam medzi týmito dvoma plánmi je, že trieda Personal Class vás obmedzuje na šesť odkazov na doménu, zatiaľ čo možnosť Personal Class Pro vám umožní používať neobmedzené domény v dátovom centre spoločnosti Arvixe.

Nezabudnite, že účty s Arvixe sa budú rýchlo rozširovať, keď pridáte ďalšie funkcie. Napríklad pri použití WordPress s Arvixe bude stáť ďalších 7 dolárov mesačne.

Ak chcete zaistiť najlepšie platobné sadzby Arvixe, musíte sa prihlásiť na odber a dvojročný plán, ktorý nemožno zrušiť.

Na rozdiel od iných hostingových služieb, ktoré sme prehodnotili, neexistujú žiadne špeciálne úvodné sadzby, ktoré by sa mali využívať s Arvixe.

Vlastnosti

S cieľom prilákať viac zákazníkov na svoju platformu sa Arvixe môže pochváliť radom ďalších funkcií, ktoré sú súčasťou ich plánov hostenia. Na nasledujúcom obrázku sú zachytené niektoré hlavné body.

domovská stránka arvixe

Arvixe na svojich webových stránkach robí veľa pre svoj nástroj na vytváranie webových stránok, ktorý je k dispozícii všetkým jeho zákazníkom bez ohľadu na to, či si vyberú plán Osobná trieda alebo Osobná trieda Pro..

Tento nástroj pomáha novým používateľom navrhovať svoje webové stránky pomocou rozhrania drag-and-drop. Znie to ako skvelé riešenie, ale zistili sme, že je to laggy a buggy v porovnaní s Wix a ďalšími poprednými tvorcami webových stránok.

To však neznamená, že Arvixe nie je realizovateľnou možnosťou, ale pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, môže byť lepší nápad hľadať niekde inde..

Arvixe tiež ponúka niekoľko rôznych funkcií pre správu e-mailov. Ich plány predplatného zahŕňajú priestor poštovej schránky, takže môžete prepojiť svoju doménu s prichádzajúcou a odchádzajúcou poštou. Okrem toho môžete nastaviť rôzne nástroje e-mailového marketingu. Môže to byť užitočné, keď rozširujete svoj webový podnik a chcete začať inzerovať prostredníctvom e-mailu.

Jednou z hlavných vecí, na ktorú si treba dávať pozor pri Arvixe, je spôsob, akým zaobchádzajú s SSL, protokol, ktorý šifruje prenosy medzi webovými prehliadačmi a servermi. Mnoho poskytovateľov hostingu zahŕňa certifikát SSL so svojimi balíkmi, alebo vám inak pomôže nastaviť bezplatný certifikát prostredníctvom Poďme šifrovať. Ale Arvixe nerobí ani a skutočne vám naúčtujeme 25,00 USD ročne, aby sme zabezpečili webovú stránku.

Účtujú vám tiež poplatok za „prioritnú podporu“ za 20 dolárov mesačne. Nie som fanúšikom tohto postupu, pretože podpora by mala byť súčasťou väčšiny hostingových služieb. Jediný čas, kedy má zmysel platiť viac za podporu, je na úrovni podniku.

Ďalej uvádzame ďalšie funkcie, ktoré stojí za zmienku (viac nájdete na ich stránke o cenách):

Z prehľadu funkcií spoločnosti Arvixe vyplýva, že tento webhosting sa predáva ľuďom, ktorí nie sú začiatočníci. Kódovanie je na stránke s prvkami vysokej priority.

klady

Začiatočníci nenájdu príliš veľa pozitív, na ktoré by mohli prísť s Arvixe. S tým už bolo povedané – pokročilí používatelia nájdu niekoľko vecí, ktoré sa im pri službe páčia.

Pokročilé vlastnosti

Okrem bezplatných poukážok – ak sa pozriete na tabuľku vyššie, Arvixe ponúka veľa funkcií zameraných na pokročilejší trh..

Dokonca aj spôsob stanovovania cien jasne ukazuje, že sa starajú o pokročilejších používateľov – najmä v plánoch vyššej úrovne.

S dôrazom na vývojové funkcie, ktoré sú schopné nasadiť iný kód, je jednoznačne dôležitý faktor pri rozhodovaní o použití Arvixe.

zabezpečenia

Toto je môj najobľúbenejší aspekt Arvixe. Bezpečnostné opatrenia prijaté pre spoločnosť Arvixe sú zadarmo nad rámec iných poskytovateľov hostingu.

Špecializovaná odpoveď na útok DDoS je úžasná, pretože ide o najbežnejšie formy útokov na každodenných webových stránkach.

Poskytujú tiež zabezpečený vstup / výstup, monitorovanie siete, firewall, detekciu hrubej sily a nočné bezpečnostné aktualizácie.

Na vrchole toho všetkého poskytovať denné zálohy čo je šialená pridaná hodnota.

negatívy

Ak je bezpečnosť prioritou číslo jedna, potom vám tieto negatívy nemusia vôbec záležať.

Nie je priateľský pre začiatočníkov

Keby som len začínal, nedotkol by som sa Arvixe. Všetko o ponukách spoločnosti Arvixe je príliš komplikované. Niekto, kto má veľa predchádzajúcich znalostí, sa nebude zamieňať, ale stále nie je užívateľsky prívetivý – musí zjednodušiť.

Pomalší ako priemerný čas načítania

Ako už bolo uvedené, doba načítania je super duper dôležité. Áno. Super duper.

Používanie služby, ktorá je pomalšia ako iné služby alebo je podpriemerná, to nedáva zmysel. Ak zákazník alebo návštevník webovej stránky čaká na načítanie webovej stránky príliš dlho, jednoducho opustí vašu stránku. Ako dlho budete čakať na načítanie webovej stránky?

Znalostná základňa a podpora zákazníkov

Služby zákazníkom - zléBohužiaľ, Arvixe ma púšťa, pokiaľ ide o ich vedomostnú základňu. Nie je to tak, akoby nemali veľa tém – je to tak, že témy, ktoré pokrývajú, nie sú relevantné.

Relevantné témy, ktorými sa zaoberajú, nie sú väčšinou vysvetlené dôkladne alebo krok za krokom. Ponúkajú vám príležitosť, aby ste si prečítali svoje články v databáze poznatkov a recenzie nie sú pekné.

Arvixe sa tiež účtuje viac peňazí na prioritnú podporu čo je pre mňa len banány. Ako Kanaďan očakávam určitú úroveň podpory zahrnutú v cene, ktorú zaplatím. Ich základná podpora je pomerne pomalá a nevyvoláva veľkú dôveru v dostupnú prioritnú podporu.

cena

Pokiaľ ide o ceny na tomto trhu, spoločnosť Arvixe vynechala poznámku. Väčšina služieb hostenia ponúka úžasné úvodné sadzby, ktoré vám umožňujú používať produkt relatívne bez rizika.

Arvixe je rovnako ako – „Nie, pozrite sa na túto úplnú cenu.“

S tým nie je nič zlé, ale aby služba mohla konkurovať iným možnostiam, musí to stáť za to.

Zhrnutie to

Arvixe nie je zlá možnosť ak uprednostňujete bezpečnosť a pokročilé funkcie kódovania predovšetkým pred ostatnými. Odporučil by som vyskúšať náš zoznam najlepších poskytovateľov hostingu v Kanade, pretože ak ste začiatočník alebo si ceniate ďalšie aspekty hostingu spolu so zabezpečením, existuje veľa dostupných služieb..

FAQ

Kto vlastní Arvixe?

Endurance International Group (známa ako EIG) vlastní Arvixe. Vlastnia tiež ďalšie spoločnosti poskytujúce webhosting, ako sú BlueHost, HostGator a iPage.

Môžem používať hosting Linux v systéme Windows?

Áno, znamená to, že server, ktorý používate, je spustený v systéme Linux. Väčšina situácií vyžaduje používanie hostingu Linux.

Referencie a obrazové kredity:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author