9 najlepších poskytovateľov hostingu cPanel v Kanade v roku 2020

Či už ste začiatočník alebo veterán webmastera, cPanel je jedným z najúčinnejších rozhraní pre správu vašej stránky. CPanel je súčasťou rozhrania point-and-click a je kľúčom k hladkému a ľahkému zážitku.

Vďaka tomu je navigácia vo väčšine vecí na vašom webe čistou blaženosťou. V celom odvetví sa cPanel stal takmer priemyselným štandardom. V tomto článku sa zaoberáme recenziou 9 z najlepších poskytovateľov hostingu cPanel v Kanade.

Prečo cPanel? Základy cPanel

cpanel hosting vektorový obrázokPred skokom na rôznych hostiteľov je však definícia určite v poriadku. CPanel je rozbočovač typu všetko v jednom, ktorý ponúka prekvapivé množstvo energie, bez toho, aby prešlo ohromnými nováčikmi..

Jeho rozhranie pripomína čisté, na ikonu založené rozloženie pre ovládanie vášho webu, čo z neho robí úplne intuitívny zážitok. Väčšina ľudí často zamieňa cPanel za jednoduché skrátenie pre „ovládací panel“.

Aj keď je to pravda, cPanel je skutočný produkt. Jeho jednoduché použitie ho odlišuje od najlepšieho ovládacieho panela pre webhosting. Jednoducho povedané, cPanel je najlepší spôsob, ako spravovať svoje stránky pod kapotou. Funguje v systéme Linux, čo znamená, že ho môže spustiť väčšina serverov, ponúka dostatok energie, a zabalí celú sadu do ľahko použiteľné rozhranie.

Ak ste sa ešte nezúčastnili našich hlavných recenzií najlepšie služby webhostingu pre Kanaďanov, prosím, pred prečítaním tejto príručky.

Najlepší poskytovatelia hostingu cPanel v Kanade – recenzie do roku 2020

1. SiteGround – ten, ktorý chcete

SiteGround je výnimočné zviera, skrytý klenot na trhu webhostingu – a ten, ktorý sme mali šťastie, že sme ho mohli objaviť pred rokmi. Má bezkonkurenčný záväzok v oblasti inovácií, vďaka čomu sa stáva poskytovateľom hostingu pre malé podniky cPanel.

Mnohí vlastníci firiem tvrdia, že je to najlepšia voľba pre hostingové služby cPanel. Pripúšťame, že je to o niečo drahšie ako niektorí iní poskytovatelia hostingu cPanel, ale stojí za to každý cent.

Hostiteľské služby navyše zahŕňajú nasledujúce výhody:

Sleduje vaše každodenné zraniteľnosti stránok

Koncept využívania internetu na šírenie informácií môže niekedy so sebou priniesť obrovské množstvo rizík.

Horná časť zoznamu je zraniteľnosť.

S funkciou SiteGround si môžete byť istí, že pri každej navigácii na vašom webe budete mať vysokú bezpečnosť.

Je to veľmi rýchle

Každý hostiteľ pravdepodobne rvá, že je extrémne rýchly, a to je v poriadku, ak je to pravda. Ale poďme strieľať rovno – pokiaľ si nemyslíte, že nie sú ničím viac než záludnými predajcami, niektoré tvrdenia nestoja za papier, na ktorom sú napísané..

V skutočnosti je väčšina tvrdení iba: tvrdenia. Služba SiteGround si uvedomuje, že pri rozširovaní zoznamu odberov nepotrebujete žiadne pozdržania, aby vám zaistili príjemnú zábavu pozoruhodné rýchlosti (a doba prevádzkyschopnosti) 24 hodín denne.

Poskytuje mimoriadnu spokojnosť zákazníka

Ak by služba SiteGround nebola z hľadiska zákazníckej podpory na polovičnej úrovni, pravdepodobne by za tie roky nedostala viac ocenení za zákaznícku podporu. Od bytia výnimočne rýchlo pri riešení technických problémov na rýchle vyriešenie problému je do značnej miery všetko vyladené, aby sa zabezpečil hladký chod.

Okrem toho, že sú pohotoví, sú ich pomocní pracovníci tiež veľmi priateľskí. Takže budete mať vždy pocit, že sa zhovárate s priateľom. Jediný rozdiel je v tom, že tento priateľ sa skutočne stará o optimalizáciu možností svojich stránok rovnako ako vy.

Spoľahlivosť 99,5% dostupnosti

Dobrý hostiteľ cPanel má veľmi malé prestoje. Spoľahlivosť sa často prehliada, ale môže to spôsobiť vážne problémy v podnikaní.

Nehovorím, že ste úplne mimo dosahu, pokiaľ ide o prestoje, ale funkcia SiteGround vám umožňuje vopred upozorniť na časy, keď dôjde k výpadkom vašich stránok..

Z týchto dôvodov (a mnohých ďalších, na ktoré sa vzťahuje naša kontrola SiteGround), sme boli šťastnými zákazníkmi roky – a nevidím to čoskoro sa zmení.!

2. A2 Hosting

Hosting A2 je ďalším skvelým poskytovateľom hostingu cPanel. Ak nemáte veľkú zábavu z webu Ground, A2 Hosting je ďalšou solídnou voľbou. Vyznačuje sa čestnejším pohľadom na cPanel, s predpokladaným dizajnom sa krúti veľmi málo.

Dizajn zhromažďuje tony informácií na malom priestore bez toho, aby bol príliš ohromujúci, čo je celkom vynikajúce. Napriek mierne neohrabanému procesu nám recenzia A2 Hosting ukazuje, že majú vynikajúcu implementáciu cPanel.

A najlepšie na tom je, že v Kanade funguje dobre. V skutočnosti by som povedal, že to funguje pozoruhodne dobre náklady nižšie ako SiteGround, čo znamená, že budete platiť nižšiu cenu za v podstate všetky rovnaké funkcie a výhody, ktoré získate so službou SiteGround.

A aby ste si nikdy nemuseli robiť starosti s tým, či sa vaše stránky zobrazujú správne, služba A2 Hosting zaistila, že vaše stránky sú hostené na mimoriadne spoľahlivé servery.

3. Dynamický hosting

Dostaneme sa k veci: Dynamický hosting nie je presne to najlepšie, ale nie je to ani zlé.

V skutočnosti by som povedal, že je to určite hostiteľ prekračuje očakávania. Od roku 1999 pôsobia v tomto odbore a vedia, že hosting je naruby a že znalosti sa prejavujú v kvalite ich služieb.

Na tomto hostiteľovi sa nám najviac páči to, že okrem poskytovania 24/7 podpora, do hodiny sa tiež postarajú o to, aby ste boli spokojní.

Dynamický hosting vám zabezpečí:

100% spoľahlivosť prevádzkyschopnosti siete

Dynamický hosting má spoľahlivý tím podpory, ktorý dohliada na všetky vaše servery, aby ste sa uistili nepretržitá prevádzka.

Okamžitá reakcia

Dynamický hosting vie, koľko sa vám nepáči čakať na odpoveď, keď sa veci pomaly rozpadajú. Takže áno odborníci po ruke, ktorí sú vždy k dispozícii 24 hodín denne na zabezpečenie okamžitej reakcie.

Netreba dodávať, že idú nad rámec toho, aby obnovili zálohu a našli riešenie prípadných problémov s konfiguráciou.

Bezpečnostné skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru

Väčšina poskytovateľov hostingu cPanel vám sľubuje nebo a zem a ubezpečí vás, že budete zakaždým absolútne chránení.

Skoro sa však budete cítiť, akoby ste chodili po tenkom ľade. Dynamický hosting zaručuje, že sa vám bude páčiť 100% bezpečnosť kedykoľvek je to potrebné. Žiaden strach. Bez problémov.

30-dňová 100% záruka vrátenia peňazí

Možno sa čudujete, prečo by sme priniesli záruku vrátenia peňazí, a predsa by dynamický hosting mal byť v ideálnom prípade jedným z najlepších poskytovateľov hostingu cPanel v okolí.

A áno, je to jeden z najlepších.

Bohužiaľ, nemusí uspokojovať každú potrebu. Ak hostiteľa práve skúšate, je dobré to vedieť ak nie ste spokojní, môžete svoje peniaze získať späť so službou.

4. GreenGeeks

Aby som bol spravodlivý, zatiaľ čo my sa staráme o Site Guard, musím priznať, že existuje veľa ďalších hostiteľov cPanel, ktorí sú nabití úžasnými funkciami. Horná časť zoznamu je Green Geeks.

Poskytuje odbornú podporu 24 hodín denne, 99,9% záruku dostupnosti a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí len v prípade, že sa vám to veľmi nepáči.

Vďaka GreenGeeks sa cítite nadšení pri spúšťaní webovej stránky. Ekologická spoločnosť je vo svojej triede. to je rýchly, prispôsobiteľný a vybavený ekologickým hosťovaním ktoré len pár ďalších spoločností spomína.

Najlepšia časť? Používa tiež cPanel. Správa je v skutočnosti dosť stará a ikony s nižším rozlíšením odhaľujú jej vek. Vzhľad je však ľahšie použiteľný. Ikony vyniknú viac smelo na stránke namiesto toho, aby vyhovovali univerzálnej farebnej schéme.

Je to základný vzhľad cPanelu a v porovnaní s redizajnmi od hostGator to trochu klesá. Je to však stále to najlepšie, čo vám dáva čisté rozhranie, v ktorom môžete spravovať svoje stránky.

5. HostGator

Chápem. Pravdepodobne ste zvedaví, čo majú spojovatelia spoločné s hostingom cPanel. Kiež by som mal odpoveď…

Ale kým sme tu, uvidíme čo Hostgator možno bude musieť ponúknuť, pokiaľ ide o hosting cPanel. Pre začiatočníkov je to hosť výber pre tisíce online firiem a blogov.

Vďaka tomu je nepochybne ďalšou najlepšou možnosťou. Tento hostiteľ sa nám obzvlášť páči, pretože poskytuje vynikajúca spoľahlivosť prevádzkyschopnosti a to všetko za výrazne nízku cenu.

Je tiež ľahko škálovateľná a má mimoriadne spoľahlivý tím podpory, ktorý je vždy ochotný pomôcť, keď sa vyskytnú problémy.

HostGator investoval obrovské prostriedky do vylepšenia cPanelu. Je vybavený a jedinečný proprietárny dizajn o cPanel pomocou rozhrania, ktoré poznáme a milujeme, a jeho vylepšenia. Je to určite jeden z najlepších v tejto lige, ktorý už získal superduperový dizajn a vylepšil ho.

Rozhranie cPanel je veľmi podobné každému inému cPanel. Má na sebe naskladané sekcie s vynikajúcimi ikonami strategicky umiestnenými pre rôzne možnosti.

Čo je v pohode pre HostGator, je však to, že sú vybavené vyhľadávacím panelom nad cPanelom a ďalším vyhľadávacím panelom na hornej strane celej stránky, kde môžete prehľadávať vedomostnú základňu HostGatora, ak nenájdete, čo hľadáte. Je to malé vyladenie, áno, ale vďaka nemu je cPanel hostGator užívateľsky prívetivejší ako ostatní hostitelia cPanel..

Ďalším prvkom, ktorý sa nám na koncerte HG cPanel veľmi páči, je to, že sa spája s trhom MOJO a obsahuje sekciu umiestnenú na ľavých stranách, ktorá vám umožňuje navigovať na trh bez nutnosti otvárania ďalšej karty..

Táto funkcia vám umožňuje prehliadať produkty, ako sú témy a doplnky vo vašom cPaneli.

6. Motor WP

Zopakujeme toto zistenie Poskytovateľ hostenia cPanel je kľúčom k optimalizácii možností vašich stránok.

dobre, WP Engine je ďalším úžasným hostiteľom, ktorý vám pomôže dosiahnuť všetky ciele vašich stránok. Ak hľadáte cenovo výhodnejšieho a cenovo dostupnejšieho hostiteľa, WP Engine rozhodne nie je taký lacný, ale pokiaľ ide o hosting cPanel, je lídrom na trhu..

Plus, to je najrýchlejšia hostingová spoločnosť v Kanade, bar žiadny. WP Engine má tiež detekciu hrozieb v reálnom čase, ktorá aktívne blokuje všetky hrozby iba pre prípad, že by sa váš web napadol, ak by sa niekedy napadol..

Aj keď to nie je najlacnejšie v meste, cenová značka je zaručená vzhľadom na všetko, čo dostanete. Navyše sa môže pochváliť pozoruhodnými rýchlosťami a nepretržitou prevádzkou, pokiaľ spoločnosť samozrejme nehovorí inak.

7. HostPapa

Ak hľadáte cenovo výhodného hostiteľa cPanel, HostPapa je jednou z najlepších dostupných možností.

V porovnaní s niektorými inými hostiteľmi, ktorých sme sa zmienili, je to trochu odnože, ale nie je to také hrozné. Zaisťuje, že v žiadnom prípade nie sú absolútne žiadne prestoje.

Tento hostiteľ tiež poskytuje odbornú podporu v prípade, že sa niečo pokazí alebo v prípade naplánovaného výpadku, ktorý pomôže plynule fungovať.

Okrem toho poskytuje ochranu súkromia domény, aby sa zaistilo, že vaše informácie sú bezpečné a zdravé.

8. HostUpon

Ďalej je HostUpon. To, čo je stanovené HostUpon Okrem iných hostiteľov cPanel je to, že spoločnosť ponúka rôzne možnosti získania podpory. Zahŕňa to telefonickú podporu, online live chat, odosielanie vstupeniek a stav 24-hodinovej siete.

Je tiež zrejmé, že hostia už nejaký čas fungujú, takže si môžete byť istí, že od skúsených odborníkov v tejto oblasti získate to najlepšie. Pridajte to do pozoruhodné rýchlosti a zamknuté ceny, a uvidíte, že HostUpon je určite víťazom.

9. Webhosting Kanada

So sídlom v Montreale, WHC.ca poskytuje hostingové služby cPanel asi desať rokov.

S toľkými skúsenosťami si môžete byť istí, že v podstate získavate spoľahlivé služby od hostiteľa, ktorý je v ich hre prakticky dobrý.

Tento hostiteľ poskytuje 24/7 odborná podpora zákazníkov aby ste boli vždy pokrytí a mali ste dátové centrá vo Vancouveri a Montreale, čo znamená rýchlejšie načítanie.

Navyše je tiež pozoruhodne lacný.

Naše kritériá výberu hostingu cPanel

Umiestnenie servera

vektor kontrolného zoznamuPoloha servera sa väčšinou prehliada, ale výrazne ovplyvňuje dobu načítania. Čím je server bližšie k používateľom, tým rýchlejšie je odosielať alebo prijímať akékoľvek informácie.

uptime

Ak nechcete strácať tvár so svojimi zákazníkmi z dôvodu prestojov, potom by ste pri výbere poskytovateľa hostingu cPanel určite mali mať na svojich kartách spoľahlivosť..

podpora

Ďalej musíte zvážiť podporu. Podpora je tu ideálna, pretože hoci ste si najali najlepšieho hostiteľa v meste, nemôžete skutočne kontrolovať prípadné problémy, ktoré sa objavia občas..

Ak však hostiteľský poskytovateľ cPanel má vynikajúci tím podpory, máte istotu, že dostanete pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať..

stanovenie ceny

Je celkom jasné, že hostitelia cPanelu stoja dosť cent. A ak máte rozpočet, možno nebudete chcieť platiť toľko, koľko požaduje väčšina poskytovateľov. Preto budete hľadať najlacnejšiu možnosť v okolí.

Aj keď by ste mohli ušetriť dolár alebo dva, možno budete musieť tiež čeliť problémom so sieťou a zraniteľnosti voči narušeniam a nevyžiadanej pošte.

Ako sa hovorí, dostanete to, za čo platíte. Aby sme zaistili, že dostanete kvalitné služby a stále zostali vo svojich možnostiach, zaradili sme aj niektorých nie veľmi drahých hostiteľov. Takto to bude pre vás stále výhodná situácia.

Zabalenie

To je všetko, ľudia! Deväť z najlepší poskytovatelia hostingu cPanel zistíte to. To je veľa hostiteľov, na ktorých treba myslieť …

Nerobte však chybu – budú sa zaoberať otázkami optimalizácie schopností vašich stránok.

Veľa šťastia pri rozširovaní firmy a optimalizácii vašich stránok!

Referencie a obrazové kredity:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author