4 najlepší špecializovaní hostitelia v roku 2020 (najspoľahlivejšia dostupnosť a rýchlosť)

Pre priemerného majiteľa blogu alebo malej firmy je inovácia na drahý dedikovaný server dokonalým cvičením v márnosti.

Je to ako urobiť novoročné predsavzatie, aby ste sa dostali do úžasnej podoby, potom vo februári zrušíte členstvo v telocvični a vyfúknete 2 000 dolárov na najnovšie doplnky na rast svalov alebo odbúravanie tukov. ��

Nebudete robiť žiadny pokrok a len stratíte v tomto procese veľa peňazí.

Ak však prevádzkujete webovú stránku, ktorá generuje značnú návštevnosť (povedzme viac ako 50 000 jedinečných zobrazení za mesiac), vyhradená hostingová služba môže byť rozdielom medzi spustením bleskurychlý, užívateľsky prívetivý a mimoriadne výnosný web… alebo trpí toľkými problémami s časom načítania a bezpečnosťou vašich webových stránok, aby vaši používatelia rýchlejšie odrazili filmovú hviezdu s pozvaním na niektorú zo strán Harvey Weinstein (príliš skoro?)

Ak prevádzkujete firemné webové stránky s vysokou návštevnosťou, vyhradený hosting nie je len dobrý nápad, ale je povinný.

Správna vyhradená hostingová služba zaistí, že vaše webové stránky zostanú v bezpečí pred hackermi, a zaručia, že vaši diváci budú mať vždy a kedykoľvek prístup k obsahu, ktorý potrebujú..

(Pre tých z vás, ktorí práve začínate a hľadáte nákup vstupnej úrovne hostingu pre svoj blog alebo webovú stránku na voľnej nohe, môžete vyskúšať naše odporúčania týkajúce sa najlepších nízkonákladových služieb webhostingu.)

Budem trvať pár minút, aby som vysvetlil, ako sme týchto hostiteľov skontrolovali a čo vy mali by ste hľadať špecializovanú hostingovú službu, ale skôr, ako to urobím, tu je rýchla PSA pre vás v zhone…

chápem.

Priemerný dospelý má teraz rozpätie pozornosti, ktoré je okolo 8 sekúnd (menej ako u zlatých rýb) a pravdepodobne máte miesta na to, aby ste boli, a tweety na blikanie (alebo to deti dnes hovoria), takže sa obmedzím na naháňačka.

Ak hľadáte najlepší špecializovaná webhostingová služba, potom budete chcieť ísť s Kinsta. Táto služba je nastavená na platforme Google Cloud Platform, ktorá umožňuje rýchle horenie a absurdnú optimalizáciu. Toto je pre majiteľov firiem, ktorí chcú pre svoju spoločnosť to najlepšie.

Ak chcete uložiť niekoľko babiek, potom je najlepšou možnosťou SiteGround. Dôvod je jednoduchý, majú najrýchlejšie dátové centrá, metrické množstvo bezplatných aktualizácií, ktoré vám môžu ušetriť viac ako 300 dolárov ročne v porovnaní s inými hostiteľmi, dokonalá podpora 24/7, BEZPLATNÉ prevody, zálohy, certifikáty SSL a ochrana pred hackermi.

AKO SA PRESKÚPILI NAŠE HOSTY

Dôkladne otestujeme každú hosťujúcu spoločnosť a skúmame všetko od dostupnosti, rýchlosti až po zabezpečenie a podporu. Ak chcete získať prehľad o našom postupe testovania zhora nadol, pozrite sa na naše ďalšie Recenzie kanadského webhostingu.

Aby sme vám poskytli verziu Cliff Note, prevádzkujeme vývojový tím, ktorý vytvára a spravuje klientske webové stránky a približne za posledných desať rokov., vytvorili sme viac ako 900 webových stránok pre ktoré stále hostíme hosting.

Vďaka dlhovekosti našich projektov máme jedinečný prístup k údajom a záznamom o výpadkoch pre širokú škálu hostiteľov, ktoré väčšina spoločností poskytujúcich recenzie jednoducho nemá. Živé sledovanie nájdete tu. Viac informácií o našom 4-krokovom výskumnom procese nájdete tu.

Matematickí sprievodcovia sú pre nás takí láskaví, že pre nás dajú dohromady niekoľko grafov a štatistických analýz, aby sme s vami mohli zdieľať všetky tieto informácie, aby sme vám s konečnou platnosťou mohli pomôcť pri výbere vhodnej hostovacej služby pre vaše potreby..

ČO HĽADAŤ V DOBRE VYDANEJ HOSTITEĽSKEJ SLUŽBE

Či už prevádzkujete blog na plný úväzok, veľký obchod s elektronickým obchodom alebo obchodnú webovú stránku s vysokou prevádzkou, známky dobrého špecializovaného hostingu sú rovnaké (nemusíte sa obávať, všetky naše odporúčania prechádzajú týmito kritériami letiacimi farbami)

Konkrétne chcete hľadať hostiteľa s:

 • �� SSL zadarmo (bezpečná vrstva soketu)
 • �� Zálohy zadarmo
 • �� Silná doba prevádzkyschopnosti a nízka doba prestojov
 • �� Zákaznícka podpora 24/7
 • �� Bezpečnostné funkcie a bonusy

Krátko sa do každého z nich ponorím a podrobne to vysvetlím v dolnej časti recenzie.

Najlepšie špecializovaní hostitelia webu v Kanade

1. KINSTA

NAJLEPŠÍ PREMIUM HOSTING MOŽNOSŤ ZA NAJLEPŠÍCH V RÝCHLOSTI TRIEDY (30 – 60 $ / mesiac)

Siteground-logoČas načítania: 520Ms
uptime: 99,9%
náklady: $ 600.00 / mo
Podpora: Live chat

 • SPEED

  Spoločnosť Kinsta je posadnutá vytvorením najrýchlejšej architektúry hostingu pre svojich zákazníkov. Používajú špičkovú technológiu, aby zabezpečili, že sa vaša webová stránka načíta smiešne.
  Používajú infraštruktúru novej generácie – od hardvéru servera po softvér, ktorý používajú.

  Platforma Google Cloud Platform ovláda celú operáciu a má 19 dátových centier po celom svete. Všetko je na špičkovej sieti, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby minimalizovala vzdialenosť a chmeľ.

 • ŽIADNE PRACOVNÉ HOSTING

  Najlepšie na Kinste okrem rýchlosti sú ich smiešne bezpečnostné procesy. Každé dve minúty kontrolujú stav každého jedného zo svojich webových stránok. Vaša webová stránka bude skontrolovaná 720-krát každý deň, aby sa ubezpečila, že je funkčná.

  Spoločnosť Kinsta zálohuje vaše webové stránky každý deň a má schopnosť zálohovať vaše webové stránky každých šesť hodín. Majú tiež záruku hackerstva s neustálym monitorovaním. Ak dôjde k akémukoľvek útoku, zaručujú opravu s okamžitou prioritou.

ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Pri platení za prémiovú službu by ste mali lepšie získať prémiovú podporu. Kinsta dodáva do extrému s nepretržitou podporou bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, odborníci WordPress, 100% miera riešenia a rýchla doba odozvy.

Spoločnosť Kinsta používa program Intercom, ktorý je najlepšou podpornou platformou na zabezpečenie pomoci s tým, čo potrebujete. Ak sú vaše webové stránky z akéhokoľvek dôvodu nefunkčné, môžu ich dokonca v čase, keď správu pošlete, zálohovať a spustiť.

2. SITEGROUND

NAJLEPŠÍ CELKOVÝ HOSTING ZA CENU / RÝCHLOSŤ / UPTIME & NEVHODNÁ PODPORA (269,00 $ mesačne)

Siteground-logoČas načítania: 475Ms
uptime: 99,99%
náklady: $ 269.00 / mo
Podpora: Live chat

Ak ste si na našich stránkach prezreli niektoré ďalšie recenzie, pravdepodobne viete, že sme VEĽMI priaznivci SiteGround..

Používame ich viac ako 7 rokov a počas tohto obdobia sme boli svedkami vývoja spoločnosti z vašej priemernej hostiteľskej spoločnosti „ho-hum“ na jednu z služby na najvyššej úrovni na trhu.

Na rozdiel od niektorých známych mien (kašeľ Bluehost kašeľ), nespočívajú na vavrínoch a sú jednou z mála spoločností, ktoré pravidelne inovujú svoje dátové centrá a servery, aby zabezpečili najvyššiu rýchlosť a bezpečnosť.

 • VEĽKÁ UPTIME: 99,95%

  S horúcou dobou prevádzky s 99,95% prevádzkou vám program SiteGround zaistí, že vaše webové stránky zostanú v prevádzke (takmer) každú minútu roka.

 • BEZPLATNÝ SSL A BACKUPS

  Skvelý bonus, ktorý vám ušetrí 60 dolárov ročne (minimálne) a zabezpečí, že si budete môcť pokojne uvedomiť, že váš web je úplne bezpečný a pravidelne zálohovaný v prípade nepravdepodobného porušenia..

NEZÁVISLÁ PODPORA ZÁKAZNÍKOV

V priemysle, ktorý je známy poskytovaním nepretržitého zákazníckeho servisu a polovičnej podpory, SiteGround stojí nad hlavou a plecami nad ostatnými hostingovými spoločnosťami, Poskytovanie najcitlivejších a najúčinnejších zákazníckych služieb na planéte.

Vážne … veľmi na nás moc nepôsobí, ale zákaznícka podpora SiteGround sakra blízko odhodila naše ponožky.

3. HOSTING A2

Úžasná hodnota za cenu, ktorú zaplatíte (141 $ mesačne)

Hosting A2Čas načítania: 601Ms
uptime: 99,99%
náklady: $ 141.00 / mo
Podpora: Live chat

 • PODPORA

  Po odoslaní množstva komplikovaných podporných lístkov a dopytov sme boli prinajmenšom ohromení tým, ako rýchlo a efektívne mohla zákaznícka podpora A2 zvládnuť naše „problémy“..

  Aj keď nie sú tak pohotoví ako SiteGround, rozdiel je nominálny (môže to trvať aj ďalších 20 minút) a ich podpora je prvotriedna.

 • VEĽKÁ BEZPEČNOSŤ & BEZPLATNÝ SSL

  Rovnako ako SiteGround, hosťovanie A2 prichádza vyzbrojené do zubov s množstvom bezpečnostných prvkov a (samozrejme) bezplatným certifikátom SSL.

  Vďaka bezplatnej službe Cloudflare CDN, novému monitorovaciemu systému Relic Server a možnosti „Perpetual Security“ budete s ťažkosťou v hľadaní cenovo dostupnejších hostiteľských služieb s bohatou funkciou..

VEĽKÁ UPTIME & SVIETIDLÁ RÝCHLEJ ÚDAJE

Vďaka dostupnosti 99,91% dostupnosti a rýchlosti stránok 601 ms, A2 Hosting poskytuje niektoré z možností najrýchlejšie a najspoľahlivejšie špecializované hostingové služby za najvýhodnejšie ceny. Vyhradený hosting je drahý, nedá sa poprieť.

Ale iba za 141 dolárov mesačne (o viac ako 1 200 dolárov / rok menej ako pri serveri SiteGround) A2 poskytuje niektoré z najlepších tresk za svoju babku. Ich rýchlosti a prestoje nie sú také pôsobivé ako SiteGround; avšak vzhľadom na cenu, ktorú platíte, by bolo ťažké nájsť poskytovateľa, ktorý ponúka väčšiu hodnotu.

4. HOSTGATOR

Super dostupná služba so skvelými funkciami a prevádzkami

hostgatorČas načítania: 601Ms
uptime: 99,99%
náklady: $ 119.00 / mo
Podpora: Live chat

 • VEĽKÝ UPTIME, WICKED FAST

  Rovnako ako u každého hostiteľa, ktorého sme doteraz odporúčali, hostgator ponúka zákazníkom bezchybný 99,99% bezporuchový čas so zlými rýchlosťami rýchleho zaťaženia. Iba za 119 dolárov mesačne sú zďaleka najlacnejšou (vysoko kvalitnou) vyhradenou hostingovou službou na trhu a zaistia, že pre svoju investíciu získate najvyššiu hodnotu..

 • DOBRÁ BEZPEČNOSŤ & BEZPLATNÝ SSL

  Aj keď nemajú toľko dobrôt a bezplatných funkcií ako SiteGround alebo A2, HostGator stále poskytuje nepreberné množstvo pokročilých bezpečnostných funkcií vrátane: bezplatného SSL (duh), ochrany DDoS, plne redundantnej siete a 3-5 vyhradených IPv4 IPS.

PODPORA

Rovnako ako SiteGround a A2 hosting, HostGator ponúka niektoré z najlepších zákazníckej podpory v podnikaní. Aj keď sme preskúmali ich základné služby hostingu (ktoré si môžete pozrieť tu), podpora zákazníkov bola prvotriedna.

Ale so špeciálnym hostingovým balíkom je ich podpora zákazníkov ďalšou úrovňou. V nepravdepodobnom prípade, že budete mať nejaké problémy so svojou službou, vám ich efektívny podporný tím pomôže znova sa rozbehnúť a spustiť v žiadnom okamihu..

OCHRANA ZARIADENIA SSL – BEZPEČNÁ ZÁSUVKA

Viem, že to znie ako nejaký futuristický Star Trek svinstvo, ale SSL je vlastne celkom jednoduchý koncept.

SSL alebo bezpečná soketová vrstva vytvára a šifruje „tunel“ z počítača návštevníka na váš server. V tomto tuneli je všetka komunikácia a údaje bezpečne chránené a bez zvedavých očí.

Je to ako písať list v kódovanom jazyku pred jeho odoslaním priateľovi.

Ak ste list napísali obyčajnou angličtinou, ktokoľvek, kto správu zachytil, môže ľahko vidieť a použiť to, čo ste napísali. „Šifrovaním“ vášho listu však zaručujete, že nikto zvonku nebude schopný dešifrovať a porozumieť vašej správe..

S najnovšími aktualizáciami spoločnosti Google, všetky tieto osvedčenia sú povinné ak chcete mať šancu ohodnotiť svoje webové stránky podľa konkurenčných kľúčových slov. A ak na svojom webe spracúvate platby, je to absolútne MUSÍ (väčšina renomovaných spracovateľov neakceptuje platby bez aktívneho certifikátu SSL).

Našťastie s vysoko kvalitným webovým hostiteľom (vyhradeným alebo iným) je certifikát SSL bezplatný. Ak sa spoločnosť pokúsi prinútiť vás zaplatiť za certifikát (napríklad sporný GoDaddy), mali by ste sa pustiť do kopcov.

Je absolútne NIE potrebné platiť za certifikát SSL a každá spoločnosť, ktorá predstiera inak, vás trhá ako bandaid. Všetky dobré spoločnosti poskytujúce webhostingové služby ponúknu bezplatnú inštaláciu protokolu SSL pomocou služby s názvom Poďme šifrovať.

ZADARMO BACKUPS

Kybernetické útoky sú na vzostupe a zdá sa, že sa v najbližšom čase nespomalujú.

Použitím webového hostiteľa, ktorý ponúka denné zálohy, však môžete zaistiť, že aj keď je váš web zacielený útokom typu ransomeware, budete môcť svoj obsah rýchlo vrátiť späť online bez toho, aby vám chýbala úder. (Verte nám, nechcete každý deň manuálne zálohovať svoje webové stránky.)

UPTIME A DOWNTIME

Uptime, ako názov napovedá, je jednoducho meranie času, po ktorý je váš web online. Čokoľvek nad 99% je slušné a v ideálnom prípade chcete hostingovú službu, ktorá vám môže poskytnúť 99,95% dostupnosti alebo lepšie.

Prestoje (opäť, ako napovedá názov) je miera času, počas ktorého je váš web nefunkčný alebo nemôže byť prístupný..

Ak si chcete zachovať profesionálny vzhľad so svojimi používateľmi, Toto je jedna z najväčších vecí, ktorým sa chcete vyhnúť. Našťastie, ak sa rozhodnete pre niektorú zo služieb, ktoré sa chystáme odporučiť, bude to minulosť a môžete si vychutnať rýchle osvetlenie, vysokú bezpečnosť, nominálny prestoj.

DÁTOVÉ CENTRÁ

Dátové centrá sú fyzické umiestnenie servera, ktorý budete používať. Čím bližšie sú dátové centrá k vašim koncovým používateľom, tým menšia vzdialenosť budú informácie musieť cestovať a tým rýchlejšie bude vaša webová stránka.

Preto je dôležité zabezpečiť, aby sa dátové centrá, ktoré budete používať, nachádzali v blízkosti vašich koncových používateľov (napr. V Toronte alebo Montreale)..

Najväčšie dátové centrá na svete

PODPORA

Pokiaľ nie ste náhodou sprievodcom kódovaním alebo technickým géniusom, si deje potrebovať úžasnú podporu aby vaše webové stránky zostali v prevádzke a aby sa predišlo prípadným škytavkám.

Pre tých z vás, ktorí nemajú 22 rokov na to, aby si prebrali časté otázky alebo si pozreli zdĺhavé videá YouTube, to znamená, že budete potrebovať hostingovú službu, ktorá poskytuje vysoko kvalitnú nepřetržitú zákaznícku podporu. Budete sa chcieť vyhnúť akýmkoľvek spoločnostiam, ktoré zadávajú externú podporu Indii alebo ktoré ponúkajú svojim používateľom iba vstupenky online alebo e-mailovú podporu.

Dedikovaný server vás bude stáť peknú cent, takže sa chcete uistiť, že máte prístup k chatu alebo telefonickej podpore, aby ste mohli získať svoje peniaze.

SECURITY

Ak ste typ človeka, ktorý si myslí, že používanie širokého spektra silných hesiel pre vaše online aktivity je „zbytočné“, potom táto časť, ak je to pre vás.

Kvalitné zabezpečenie na úrovni servera bude výrazne znižujú riziko, že vaše webové stránky budú porušené útokom DDoS alebo hrubou silou a pomôže zabezpečiť, aby vaše vlastné neprimerané bezpečnostné štandardy neviedli k úplnému zničeniu celej vašej online infraštruktúry.

Nezabudnite zvoliť webového hostiteľa, ktorý vám poskytuje ochranu DNS, aktívne sledovanie webových stránok a ďalšie pokročilé funkcie zabezpečenia.

Keď to všetko znemožní, ponorme sa do troch najlepších špecializovaných hostingových služieb roku 2020…

Záverečné myšlienky

Aj keď vyhradený hosting určite nie je pre každého, vyššie uvedené služby vám pomôžu rozšíriť váš rozpočet a maximalizovať vašu investíciu, aby ste si mohli pokojne uvedomiť, že váš web funguje na maximálnej kapacite..

Aj keď existuje veľa ďalších dedikovaných hostiteľov, ktorí sú „dobrí“, pri hosťovaní v Kanade preferujeme odporúčať iba velikánov.

Dúfame, že táto príručka bola užitočná a ako vždy, ak máte akékoľvek otázky, obavy alebo nejasné poznámky (v skutočnosti to nechajme na amerických hostiteľských webových stránkach s recenziami) ��)… Neváhajte ich vynechať v sekcii nižšie!

FAQ

Aká je najlepšie dedikovaná spoločnosť zaoberajúca sa hostingom serverov?

Najlepšie dedikovanou spoločnosťou zaoberajúcou sa hostingom serverov je spoločnosť Kinsta vďaka svojim najlepším rýchlostiam vo svojej triede, špičkovej bezpečnosti a zákazníckej podpore..

Čo je vyhradený webhosting?

Dedikovaný hosting je, keď jeden server je venovaný jednej webovej stránke alebo spoločnosti. To umožňuje, aby všetky zdroje servera boli dostupné pre jednu spoločnosť.

Aký je rozdiel medzi vyhradenými a nevyhradenými servermi?

Neurčený hostingový server znamená, že zdroje na serveri alebo serveroch, ktoré používa vaša spoločnosť, sa zdieľajú. Vyhradený server umožňuje, aby všetky zdroje na serveri boli dostupné pre jednu spoločnosť alebo webovú stránku.

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepší tvorca webových stránok

Referencie a obrazové kredity:

 • Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • SiteSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author