3 najlepšie spoločnosti poskytujúce hosting pre Kanaďanov v roku 2020

Prevádzkujete agentúru pre vývoj alebo dizajn webových stránok?

Hľadáte zarobiť ďalších 1 000 dolárov + mesačne (takmer) žiadnu prácu?

Ak áno, budete si ho chcieť vypočuť.

Nie, nehovorím o nejakej špinavej schéme MLM, ktorá bude vyžadovať počiatočnú investíciu 2 000 dolárov a výsledkom bude nevyhnutné odcudzenie každého, koho držíte drahá (aspoň … každého, kto si nechce kúpiť svinstvo).

Hovorím o tom hosťovanie predajcu.

A mohlo by to byť to najúžasnejšie od nakrájaného chleba (aj keď som stále zmätený, prečo by to malo byť v pohode … je to len chlieb?)

Čo je to hosťovanie distribútorov a prečo by ma to malo zaujímať?

Reseller hosting je relatívne jednoduchý koncept, ktorý môže generovať značné množstvo príjmov pre vašu digitálnu agentúru s nominálnym úsilím.

Funguje to takto:

Povedzme, že momentálne máte zoznam 100 malých webových klientov, ktorí všetci chcú rýchle, spoľahlivé a ľahko použiteľné služby webhostingu. Keďže vás už vedia, páčia sa a veria vám, pretože ste im (dúfajme) pomohli navrhnúť ohromujúci a intuitívny web, budú mať prirodzene väčšiu snahu kúpiť si svoj hosting namiesto použitia hlavného hostiteľa..

Takže pôjdete k jednému z predajcov, ktorých sa chystáme odporučiť, a zakúpite si hostingový balíček pre distribútorov, ktorý vám umožní prístup k šírke pásma 600 GB a neobmedzenému počtu domén iba za 20 dolárov mesačne.

Potom môžete ísť a ponúknuť svoje hostingové služby za primeranú cenu, napríklad 10 USD mesačne (za predpokladu, že príslušná webová stránka používa iba 6 GB šírky pásma), čím získate celkovú zárobok čistý zisk 980 dolárov mesačne za to … no takmer nič.

Docela v pohode, správne?

Myslíme si to.

A aby sme vám pomohli začať váš vpád do sveta vytvárania pasívneho príjmu prostredníctvom hostenia predajcu, zostavili sme tohto rýchleho sprievodcu, ktorý vám pomôže presne určiť, čo by ste mali hľadať u poskytovateľa predajcu, ako aj naše top 4 odporúčania pre najlepšieho predajcu. hostitelia.

Poďme sa ponoriť.

TL; DR. Ak chcete začať s cenovo dostupným balíkom, ktorý bude stále poskytovať spoľahlivé doby prevádzky a rýchlosti načítania (a veľa ďalších dobrôt), budete chcieť použiť Hosting A2.

Pokiaľ ide o hosťovanie predajcu, A2 ponúka neprekonateľných 80 GB miesta na disku, 800 GB šírky pásma a vyhradenú adresu IP iba ​​za 13,99 dolárov mesačne (počas trvania úvodnej ponuky)..

Ak chcete všetky šťavnaté podrobnosti za týmto odporúčaním alebo radšej použijete inú hostingovú službu … Potom si len čítajte ďalej (čo ešte urobíte? Pozrite sa na gify pre mačky)

Každopádne … späť do práce.

Prečo by ste nám mali dôverovať??

No …

Už viac ako desať rokov predávame hostingové služby svojim vlastným klientom (viac ako 900 z nich) a máme veľmi záujem o nájdenie najdostupnejších a najspoľahlivejších predajcov na trhu.

Ale to nie je všetko.

Počas nášho desaťročného pôsobenia v pozícii špičkových vývojárov webových stránok sme mali jedinečný prístup k množstvu údajov, ktoré jednoducho nie sú dostupné širokej verejnosti. Živé sledovanie nájdete tu. Viac informácií o našom 4-krokovom výskumnom procese nájdete tu.

Zaznamenávame doby prevádzky, rýchlosti načítania, interakcie so zákazníckymi službami a ešte viac počas lepšej časti 9 rokov. Máme tu vlastné #geniuses, ktoré zhromažďujú a zdieľajú tieto údaje, aby sme vám mohli poskytnúť čo najobjektívnejšie a najpresnejšie údaje. možné informácie.

Okrem toho sme Kanaďania. ��

Čo hľadať v webovom serveri predajcu

Všetci poskytovatelia hostingu pre ďalší predaj nie sú rovnako stvorení a najrýchlejší spôsob, ako neodvolateľne piss z existujúcej klientskej základne a navždy stratiť dôveru je zvoliť si najlacnejšieho predajcu, ktorého nájdete, aby ste maximalizovali svoje zisky.

Vo svete distribútorov a zdieľaného webhostingu sú slová „lacný“ a „svinstvo“ do značnej miery synonymom … čo je dôvod, prečo by ste sa mali za každú cenu vyhýbať opísaným „bezplatným“ webovým serverom. Aj keď sa chcete ubezpečiť, že váš vybraný poskytovateľ je cenovo dostupný, mali by ste sa ubezpečiť, že spĺňajú nasledujúce kritériá.

Spoľahlivé doby prevádzky

Ak prevádzkujete web, nemá zmysel, ak daný web nie je online dostatočne dlho na to, aby potenciálni zákazníci mohli skutočne pristupovať k akémukoľvek vášmu obsahu..

Mali by ste sa ubezpečiť, že každý hostiteľ, ktorý ste vybrali, ponúka záruku dostupnosti najmenej 99%, aby ste nedostali 127 telefonických hovorov o 2:00 ráno od nespokojných klientov, ktorých webové stránky už nie sú funkčné..

Rýchle načítanie

Vzhľadom na to, že priemerný používateľ počká, kým sa web načíta, iba 3 sekundy, než opustí vyhľadávanie a použije iný zdroj, záleží na rýchlosti vášho webu (a webových stránok vášho klienta). A na tom záleží.

Dobrým pravidlom je, že chcete, aby akýkoľvek predajca hostil služby poskytujú časy zaťaženia pod 1 000 Ms (hoci služby, ktoré odporúčame, sú oveľa rýchlejšie ako toto).

Veľká zákaznícka podpora

Ak prevádzkujete jeden web, pravdepodobnosť, že sa vyskytne nejaký problém alebo škytavka, ktorá si vyžaduje pomoc zástupcu zákazníckej podpory, sa pohybuje okolo 100% (bližšie k 114,2%, ak sme presní ��). Ak predávate desiatky alebo dokonca stovky hostingových balíkov, tieto kurzy sa zvyšujú exponenciálne.

Predtým, ako investujete do akéhokoľvek hostingového balíka pre predajcu, musíte sa ubezpečiť, že je efektívny 24/7 živá podpora zákazníkov aby sme vám pomohli v nevyhnutnom prípade, že sa niečo pokazí.

prispôsobiteľnosť

Každý klient a zákazník, ktorého v súčasnosti obsluhujete, bude mať jedinečné potreby webhostingu. Niektoré z nich budú potrebovať väčšiu šírku pásma ako iné a niektoré budú vyžadovať špeciálne funkcie a bezpečnostné protokoly ktoré nie sú štandardom pre väčšinu hostingových služieb.

Ako taký je je dôležité, aby si poskytovateľ hostingu, ktorý vyberiete, mal vysoký stupeň prispôsobiteľnosti aby ste si mohli prispôsobiť každý z hostiteľských balíkov svojich klientov svojim konkrétnym potrebám.

Teraz, keď viete, čo hľadať u kvalitného poskytovateľa hostiteľských služieb pre distribútorov, sa pozrime na naše osobné odporúčanie. (Ale nebojte sa, každý z týchto webových hostiteľov spĺňa alebo prekračuje všetky vyššie uvedené kritériá.)

Top 3 hostia predajcov v Kanade

# 1. Hosting A2

Hostiteľ bohatý na web / e-mail (s mierne vyššou cenovou značkou)

Hosting A2Čas načítania: 601S
uptime: 99,99%
náklady: $ 13.19 / mo
skladovanie: 30 GB
Podpora: 24/7 365 Live Chat
Garancia vrátenia peňazí: Áno

Podľa slávnych slov Charlesa Darwina: „Nie je to najrýchlejší alebo najspoľahlivejší poskytovateľ hostingových služieb pre distribútorov, ktorý prežije, ale ten, ktorý poskytuje cenu za najlepšiu hodnotu.“ (Parafrázuje tu …)

Podľa našich skúseností nenabízí služba A2 Hosting najrýchlejší čas načítania ani najspoľahlivejšie doby prevádzky našich odporúčaných hostiteľov, sú preto bezpochyby najlepšou hodnotou ceny, ktorú zaplatíte. Keď si uvedomíte, že hosting A2 vám ušetrí zhruba 5 dolárov mesačne v porovnaní s balíčkami SiteGround alebo Hostgator, mierny rozdiel v ich výkone sa stane nominálnym.

nabíjanie iba 13,19 dolárov mesačne pre nových zákazníkov, Hostingový balíček pre predajcov A2 je absolútnym krádežom, ktorý udrží vašich klientov šťastných a vašu peňaženku plnú.

Ponúkajú a vysoký stupeň prispôsobiteľnosti a prístup k zákazníckej podpore 24/7/365 ktorý (napriek nášmu najlepšiemu úsiliu) sa v priebehu rokov ukázal ako úplne nezvratný. Ak nie ste úplne nadšení hosťovaním predajcu A2, ste chránení ich „zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek“.

# 2. SiteGround

Bežec hore a osobný favorit

Siteground-logoČas načítania: 475s
uptime: 99,99%
náklady: 45 $ / kredit (dostupné množstevné zľavy)
skladovanie: 10 GB / účet
Podpora: 24/7 365 Live Chat
Garancia vrátenia peňazí: Áno

Na rozdiel od A2 a HostGator (viac o nich za sekundu), Zdá sa, že SiteGround má zvrátené potešenie z nadmernej komplikácie inak jednoduchá transakcia …

Namiesto toho, aby ste platili vopred za stanovené množstvo úložného priestoru a šírku pásma s neobmedzeným počtom účtov, SiteGround pracuje na kreditnom systéme, kde vám každý zakúpený kredit umožňuje nastaviť nový hostingový účet s 10 GB webového priestoru..

Kredity začínajú na 45 $ / rok (alebo 3,75 $ / mesiac), ale v závislosti od objemu zakúpených kreditov môžete ísť až na 42 $ / rok. Napriek tejto síce uznávanej cenovej štruktúre, SiteGround poskytuje mimoriadne kvalitné služby za primeranú cenu.

Každý nový hostingový účet / kredit, ktorý ste si zakúpili, je vybavený nesmerovaným prenosom údajov, neobmedzené FTP účty, bezplatné denné zálohy (skutočný záchranca), bezplatné e-mailové účty, a a zadarmo Cloudflare CDN.

Na vrchole všetkých bonusových dobrôt, ktoré ponúkajú, je SiteGround najrýchlejším a najspoľahlivejším predajcom na tomto zozname s neuveriteľne rýchlym časom načítania 475 ms a so zárukou dostupnosti 99,99% (čo nám umožňuje odpustiť ich mätúce ceny za peklo) ).

Už nejaký čas sme veľkými fanúšikmi fanúšikov stránok SiteGround a ich služby hostingu predajcov si udržiavajú vynikajúcu povesť, ktorú si vybudovali za posledných desať rokov..

# 3: HostGator

Výnimočné vlastnosti, nešťastná cena

hostgator

Čas načítania: 657s
uptime: 99,99%
náklady: $ 19.95 amerických / mo
skladovanie: 60GB
Podpora: 24/7 365 Live Chat
Garancia vrátenia peňazí: Áno

Aj keď sú najdrahším predajcom na tomto zozname, tvrdili by sme, že spoločnosť HostGator poskytuje najväčší tresk za vaše peniaze a ponúka vysoko kvalitné služby, vďaka ktorým budete vy aj vaši klienti šťastní ako šunka v nasledujúcich rokoch (nikdy som tomu nerozumel). ). ����

Aj keď ponúkajú 99,99% záruku dostupnosti (ako všetci ostatní hostia na tomto zozname) a čas načítania 657 ms, kde HostGator skutočne svieti, je v úplnom množstve ďalších funkcií a bonusových dobrôt, ktoré ponúkajú novým zákazníkom..

Neobmedzený počet e-mailových účtov? Skontrolovať. ✅

Nemerané domény, subdomény a FTP účty? Skontrolovať. ✅

Pozoruhodne dobrá zákaznícka podpora, bezproblémová záruka vrátenia peňazí, a množstvo bezpečnostných funkcií? Skontrolujte, skontrolujte a kontrolujte. ✅ ✅ ✅

Po mnohých rokoch používania a kontroly hostgátora sú ľahko jedným z našich obľúbených poskytovateľov hostingu poskytujúcich služby všetkých čias a bude ťažké nájsť dostupnú a spoľahlivú službu tam (dôverujte nám, pozerali sme sa).

Záverečné myšlienky

Hoci ponúkanie balíčkov na hosťovanie distribútorov existujúcim klientom sa môže ukázať ako náročnejšie, ako ste mohli pôvodne očakávať, je to vynikajúci spôsob, konzistentný a predvídateľný pasívny príjem… bez toho, aby sme sa naučili nové šialené kódovacie schopnosti, investovali do nehnuteľností alebo sa potápali v zložitom svete kryptomen..

A ak sa rozhodnete skočiť do sveta distribútorov, ktorí hostia headfirst, potom si trúfnem, že sa pokúsite nájsť lepšieho poskytovateľa, ako je ten, ktorý sme tu odporúčali..

Predtým, ako urobíte konečné rozhodnutie, nezabudnite urobiť svoj vlastný výskum a vykonať vlastnú povinnú starostlivosť. Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo pripomienky, môžete ich kedykoľvek stiahnuť a my sa vám ozveme čo najskôr.

Dúfam, že to pomohlo, teraz sa tam dostanete a začnite znova predávať nejaké hostingové balíčky!

Tiež sa ti môže páčiť:

  • Najlepšie webhosting
  • Najlepší tvorca webových stránok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author