7 najlepszych dostawców hostingu VPS

Virtual Private Server (VPS) to świetna opcja hostingu dla małych i średnich firm sfrustrowanych ograniczeniami czasu pracy, pamięci masowej i prędkości, które występują w przypadku większości udostępnianych usług hostingowych.

Wybór najlepszego hostingu VPS jest coraz bardziej popularnym sposobem na uzyskanie wielu zalet serwera dedykowanego… bez konieczności wynajmowania lub kupowania samodzielnego serwera fizycznego.hosting vps

Dzięki VPS masz własne dedykowane miejsce na serwerze hosta, które ma również unikalną instancję systemu operacyjnego, co oznacza, że ​​możesz zainstalować własne oprogramowanie. Istotnym wyróżnikiem jest to nie dzielisz miejsca ani zasobów komputerowych.

Serwer wirtualny to łatwiejszy do skonfigurowania niż rzeczywisty serwer dedykowany i kosztuje znacznie mniej. Jedynym prawdziwym minusem wyboru VPS zamiast fizycznego serwera jest to, że wydajność może nie być tak szybka lub wydajna.

Zapewniamy jednak, że jest to poważna aktualizacja z hostingu współdzielonego.

W tym przewodniku dokonamy podziału naszych pięciu najlepszych hostów VPS dla kanadyjskich firm, a następnie przedstawimy dokładne funkcje, których należy szukać za pomocą konta hostingowego VPS. Jeśli nie lubisz myśleć o hostingu, ponieważ powoduje to ból mózgu, powinno to być bezbolesne.

Gotowy? Zanurzmy się.

Najlepszy hosting VPS dla kanadyjskich firm

1. HostPapa – Najlepsza wydajność serwera + 66% zniżki

Kluczowe dane techniczne:

Najlepszy kanadyjski gospodarz
Obejmuje cPanel
Fantastyczna cena
W pełni zarządzany
Extreme Enterprise Options
1,5–24 GB pamięci RAM
4-12 rdzeniowych procesorów

hostpapa

PROS

  Serwery w całej Kanadzie,
  Krótki czas ładowania i wysoka wydajność

CONS

Nie najlepsza obsługa klienta
Mnóstwo wyprzedaży podstawowych funkcji

HostPapa jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszego hostingu VPS. Oferują świetne połączenie jakości i ceny. Przez lata Hostpapa wywarł na nas wrażenie swoją regularną dzieloną wydajnością hostingu, ale utrzymał te same standardy dla swoich hostów VPS.

HostPapa dał również naszym czytelnikom całkiem dobrą ofertę z 66% rabatem na regularne ceny hostingu VPS.

Najwyższa wydajność serwera ��

Jeśli spojrzysz na specyfikację serwerów HostPapa, możesz lepiej zrozumieć, dlaczego ich wydajność serwerów jest najlepsza w swojej klasie.  Za 19,99 USD zobaczysz opis serwera hostingu VPS młyna z 1,5 GB pamięci RAM, 4 rdzeniowym procesorem i 50 GB SSD.

To nie jest zbyt nędzne, zwłaszcza w tej cenie. Jest to dobry punkt wyjścia i stanowi solidną wartość dla gości hostingu VPS. Jeśli zaczniesz patrzeć ponad pozycję wyjściową, zobaczysz, że HostPapa ma 4, tak 4, więcej opcji.

Co dają te wyższe opcje?

Dobrze z 5 wszystkich poziomów hostingu VPS, możesz łatwo znaleźć ten, który Ci odpowiada. Jeśli chcesz dostać się jak najbliżej posiadania serwera dedykowanego dla części pieniędzy, musisz sprawdzić plan serwerów VPS HostPapa najwyższego poziomu.

Opcja Extreme, jak to nazywa HostPapa, to najbardziej niezawodny plan hostingu VPS, jaki oferują. Niektórzy mogą wzdrygać się po cenie 250 USD miesięcznie, ale cena za to, co oferuje, ma sens. Serwer mieści oszałamiające 24 GB pamięci RAM, 12-rdzeniowy procesor i 1 TB SSD. Zasadniczo jest to komputer do gier bez karty graficznej i podświetlanej klawiatury.

2. Hostinger – najtańszy hosting VPS 3,95 USD – 29,95 USD / miesiąc

Kluczowe dane techniczne:

Najtańszy niezawodny dostępny host VPS
Obejmuje cPanel
Dostęp root
2-8 GB pamięci RAM
2-4 rdzeniowe procesory
Przepustowość 1000–8000 GB

logo hostingera

PROS

 Ten sam powód, dla którego Hostinger pojawia się w rozmowie z najlepszymi współdzielonymi dostawcami hostingu, to ten sam powód, dla którego pojawia się w rozmowie z najlepszym dostawcą hostingu VPS. Jest to zdecydowanie najtańszy host, który jest naprawdę niezawodny.

CONS

Hostinger to stosunkowo gołe kości w porównaniu do droższych opcji.

Hostinger, najlepsza opcja dla hostingu współdzielonego, jeśli chcesz płacić mniej niż dolara miesięcznie, również stworzyła podobny rynek w świecie hostingu VPS.

Dostawca usług hostingowych zdobył sobie doskonałą reputację jako niezawodność za absurdalnie niską cenę. Jak niski jest to dla planu hostingowego VPS? Niska cena 3,95 USD miesięcznie.

Darmowy Kreator stron internetowych ��️

Nowy kreator stron internetowych firmy Hostinger nazywa się Zyro. Ma sporo schludnych funkcji, które pomogą Ci łatwo skonfigurować swoją stronę internetową. Dużą zaletą Zyro jest brak wcześniejszego doświadczenia w kodowaniu i projektowaniu.

Ma kilka regularnych funkcji, takich jak bezpłatny certyfikat SSL, nieograniczone miejsce na dysku SSD i nieograniczona przepustowość.

Jednak Zyro wprowadza także nowe ekscytujące narzędzia. Najbardziej wyróżniającymi się spośród nowych i unikalnych wtrąceń są Logo Maker Zyro i pisarz AI.

Tani hosting VPS ��

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć, że nie ma możliwości, aby plan hostingowy VPS wynosił 3,95 USD miesięcznie przy każdym rodzaju wydajności. Ci ludzie się mylą.

Możesz naprawdę zapłacić tę samą cenę, co za większość dobrych wspólnych planów hostingowych i otrzymać najlepszy plan hostingowy VPS. Ten plan da Ci 1 rdzeniowy serwer CPU z 1 GB pamięci RAM, 20 GB przestrzeni dyskowej i 1000 GB przepustowości.

Istnieje 5 innych poziomów hostingu VPS, które podnoszą cenę i specyfikacje. Najwyższy poziom, jaki oferują, to absurdalnie 29,95 USD miesięcznie. „Drogi” plan Hostingera obejmuje serwer z 8 GB pamięci RAM, 8 rdzeniowym procesorem i 8000 GB przepustowości. Huk za swoje pieniądze w odniesieniu do specyfikacji technicznych na Hostinger jest również świetny.

3. Bluehost – najlepsza opcja ze wsparciem

logo bluehost

Znany towar do wspólnego hostingu
Obejmuje cPanel
Dostęp root
W pełni zarządzane opcje
Przyjazny dla WordPress
2-8 GB pamięci RAM
2-4 rdzeniowe procesory

PROS

 W branży od 2006 roku sprawia, że ​​Bluehost jest praktycznie starożytny. Wytrzymali próbę czasu w bardzo konkurencyjnej branży, zapewniając najlepsze w swojej klasie usługi hostingu VPS.

CONS

Niektórzy użytkownicy zgłaszają powolne reagowanie na problemy.

Bluehost jest jednym z najlepszych wyborów dla hostingu VPS. Prawdopodobnie w niczym nie są najlepsze, są co najmniej w pierwszej piątce i rzucają szeroką sieć za to, że są gospodarzem wielu różnych witryn biznesowych, od blogerów po raz pierwszy po duże witryny eCommerce.

Przy 29,95 USD miesięczna cena jest zdecydowanie w połowie drogi, chociaż użytkownicy hostingu WordPress mogą uzyskać lepszą ofertę, która nie jest szeroko reklamowana. Jeśli szukasz najlepszego w swojej klasie atrybutu, Bluehost może nie być odpowiedni dla Ciebie. Jeśli jednak chcesz skorzystać z najlepiej w całym hoście VPS, Bluehost to właściwy wybór.

4. HostGator

logo hostgatora

Najwyższa wydajność
Nagradzane wsparcie
Dostęp root
Częściowo iw pełni zarządzane opcje
Niezawodny czas pracy
Opcjonalne cPanel dodaj 10 USD / miesiąc
2-8 GB pamięci RAM
2-4 rdzeniowe procesory

PROS

 HostGator jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie hostingu współdzielonego.

CONS

Koszt cPanel kosztuje dodatkowe 10 USD miesięcznie, co jest oferowane przez większość innych hostów VPS bez żadnych opłat.

HostGator, choć najbardziej znany z taniego hostingu współdzielonego, oferuje trzy plany hostingowe VPS, idealny dla każdego poziomu funkcjonalności, którego potrzebuje Twoja strona internetowa firmy.

Plany VPS HostGator są nieco drogie w porównaniu do innych hostów VPS – i musimy powiedzieć – trochę mylące…. Cena powszechnie podawana (19,95 USD / miesiąc) dotyczy opcji częściowo zarządzanej. Ale jeśli potrzebujesz w pełni zarządzanego konta (a większość firm tego potrzebuje), jest ono droższe. Serwis, dostępność i niezawodność zawsze były doskonałe.

5. Hosting InMotion

Logo InMotion

Szybki, niezawodny VPS
Obsługa klienta A +
Obejmuje cPanel
W pełni zarządzany VPS / opcjonalny dostęp do roota
DARMOWE SSD / SSL; 4-8 GB pamięci RAM
Technologia hybrydowa w chmurze

PROS

 Pojedynczy login do fakturowania / domen i cPanel.

CONS

Zasady zapobiegania oszustwom wymagają rejestracji telefonicznej.

To wydajne rozwiązanie zasila tysiące firm na całym świecie. Wybierz jeden z trzech planów VPS od 24,99 USD miesięcznie z pełną 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

W świecie, w którym hosting zmierza do chmury, odkryliśmy, że InMotion Hosting to świetna hybrydowa strategia, która kładzie nacisk na nadmiarowość, niezawodność i technologię SSD, aby zapewnić Twoje strony ładują się szybciej niż kiedykolwiek.

6. Płynna sieć

logo Liquidweb

W pełni zarządzany VPS
Doskonałe wsparcie techniczne
100% czasu sprawności (na SLA)
cPanel w zestawie
Dostęp root
2-8 GB pamięci RAM
1-4 rdzeniowe procesory

PROS

 Wybierz system operacyjny Windows lub Linux we wszystkich planach oprócz podstawowego.

CONS

Nieco droższe niż niektóre inne opcje z tej listy, a 30-dniowa gwarancja zwrotu jest nieco imponująca.

Liquid Web zawiera w pełni funkcjonalne plany VPS, które obejmują SSD, kopie zapasowe, wybór cPanel / Plesk, silne bezpieczeństwo i dedykowany adres IP.

Ta firma twierdzi 100% dyspozycyjności (wspierane umową SLA) i obiecuje 1000% rekompensatę za spadek Twojej witryny. Zaczynasz odnosić wrażenie, że ich zdaniem przestoje są czymś złym, co doceniają klienci.

7. Hosting A2

Hosting A2

Zarządzane / niezarządzane konta VPS
Obsługa klienta A +
Plany wysoce konfigurowalne
Plany zaczynają się od 5 USD / miesiąc
Darmowe dyski SSD
512 MB do 8 GB pamięci RAM
Dostęp root w razie potrzeby
1-8 rdzeniowych procesorów

PROS

 Naprawdę najlepsza opcja dla każdego rodzaju hostingu – świetna wydajność i prawdziwe zaangażowanie w obsługę klienta i wsparcie techniczne.

CONS

Dodatkowe opłaty za cPanel, Softaculous i kopie zapasowe.

A2 Hosting jest jedynym hostem VPS na naszej liście, który oferuje niezarządzane konta. Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz funkcji udostępnianych przez A2 wspólne plany hostingowe, nie jest to zaskoczeniem.

Jeśli wiesz, co robisz, jeśli chodzi o instalację i konfigurację systemu operacyjnego, cena 5 USD / miesiąc jest kusząco niską ceną dla twórców stron internetowych – plany w pełni zarządzane zaczynają się od 32,99 USD / miesiąc.

Szybki czas ładowania ��️

Wszystkie plany VPS A2 są dostarczane z oczekiwanymi dzwonkami i gwizdkami i dużo pamięci RAM i SSD aby zmienić swoją witrynę w szybko ładującego się dziwaka natury.

W porząsiu. Teraz, gdy daliśmy Ci garść najlepszych opcji hostingu VPS, zrób kopię zapasową ciężarówki edukacyjnej i wyjaśnij bardziej szczegółowo, jak należy oceniać różne plany i hosty, które będą rywalizować dla Twojej firmy.

Funkcje VPS Web Host do porównania

Rozwiązanie hostingowe VPS zajmuje miejsce między tanim hostingiem dzielonym a serwerem dedykowanym. Chociaż kosztuje więcej niż ten pierwszy, jest znacznie tańszy niż ten drugi.

VPS jest tworzony jako osobna partycja na hoście. Z praktycznych względów wydaje się, że jest to serwer dedykowany, nawet jeśli inni klienci będą korzystać z tego samego serwera. W przeciwieństwie do hostingu współdzielonego, Twoje zasoby nie mogą być odprowadzone przez inną stronę internetową. Jak można się domyślić, wszystkie hosty VPS nie są sobie równe.

Podczas porównywania planów, oto najważniejsze funkcje i opcje konfiguracji zwracać uwagę na.

 • Liczba dedykowanych rdzeni przydzielonych do maszyny wirtualnej
 • Rodzaj i ilość gwarantowanej pamięci RAM
 • Dołączona ilość miejsca na dysku HDD / SDD
 • Miesięczny limit przepustowości
 • Wybór systemu operacyjnego
 • Rodzaj oprogramowania do wirtualizacji
 • Zabezpieczenia sieciowe / kopie zapasowe
 • Pomoc techniczna
 • Optymalizacja chmury
 • Wydajność serwera WWW
 • Administracja systemami

Bądźmy szczerzy – proces wyboru najlepszego planu hostingowego VPS nie jest tak prosty, jak porównanie kilku liczb.

Istnieją inne koncepcje do rozważenia, na przykład, czy masz nerd kotlety do samodzielnego zarządzania i instalacji, czy chcesz to w chmurze i jakie inne funkcje są dostarczane wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji zapewnianym przez plan?

Zarządzane vs. niezarządzane platformy VPS

Podstawową decyzją jest to, czy Ty (lub wyznaczony guru IT) chcesz pozwolić hostowi zarządzać serwerem lub zrobić to sam.

Opcja zarządzana zwykle zawiera pewien smak systemu operacyjnego Linux z przydatnymi rozszerzeniami do tworzenia stron internetowych, takimi jak Apache, MySQL, PHP, Python itp. Najważniejsze jest to, że zarządzana platforma VPS szybko uruchamia witrynę dzięki podejściu „wybierz i wybierz” spośród ograniczonych opcji z różnymi ustawieniami.

Jeśli przejdziesz niezarządzaną trasę, host będzie odpowiedzialny tylko za utrzymanie fizycznego sprzętu serwera, na którym spoczywa twoja partycja. Klient otrzymuje pustą tablicę i instaluje i utrzymuje własny sprzęt.

Oczywiście podejście zarządzane byłoby najlepszym wyborem dla wszystkich webmasterów z wyjątkiem najbardziej zaawansowanych technologicznie. Zaufaj nam. Niewykwalifikowany klient bawiący się VPS w celu zaoszczędzenia kilku dolarów może wywołać chaos.

Witamy w Cloud VPS

Wszystko inne jest jednakowe, perspektywa twoich stron ładujących się do 20 razy szybciej jest dobra rzecz, prawda?

To właśnie otrzymujesz dzięki platformie VPS w chmurze. Hosting w chmurze VPS osiąga tę godną pozazdroszczenia liczbę dzięki zastosowaniu dysków półprzewodnikowych (SSD), serwerów wielordzeniowych oraz nowej generacji superszybkiej, super wydajnej technologii RAM.

System operacyjny

system operacyjny linuxandwindows-osNie zawsze masz wybór systemu operacyjnego, zwłaszcza z planem zarządzanym. Większość hostów internetowych VPS jest wyposażona w standardowy system Linux, którym jest popularna darmowa wersja open source, i pochodzi z ogromnego grona entuzjastów fanów z całego świata.

Jeśli jesteś fanem Billa Gatesa i produktów Windows, prawdopodobnie znajdziesz hosta, który licencjonował oprogramowanie, więc nie musisz obrabować banku, aby zapłacić za swój plan.

Po raz kolejny nie oczekuj, że będzie jeden uniwersalny zestaw, chyba że dostaniesz niezarządzaną trasę. Jeśli masz pełną kontrolę nad instalacją i konfiguracją, zamów samodzielnie zainstalowany VPS i niech rozpocznie się zabawa.

Wydajność serwera WWW

Oceniając wydajność serwera, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Nie bądźmy słodcy i chodźmy tutaj po krzakach. Mówimy o prędkości…aktualizacja ssd

Minimalnie, porównaj numery procesorów. Bezpłatne uaktualnienie do dysków SSD sprawi, że Twoja witryna będzie lepszym miejscem dla odwiedzających. Zwróć uwagę na dołączoną prędkość pasma. Może występować drastyczna różnica między hostami.

Ponadto zapytaj, czy pozwala na to konto VPS natychmiast dodaj więcej miejsca na dysku, rdzenie procesora i pamięć RAM bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego. Dobrą zasadą jest to, że o ile nie jesteś żarłokiem za karę, mniej instalacji naziemnych jest lepszych.

Wybór oprogramowania do wirtualizacji

Zanotuj rodzaj oprogramowania do wirtualizacji napędzającego platformę. Xen, OpenVZ, Virtuozza i KVM to kilka obecnie popularnych ofert.oprogramowanie do wirtualizacji

Konkretna marka określa, jakich funkcji, funkcji i konfiguracji można oczekiwać od tego planu hostingowego VPS.

Obsługa klienta / wsparcie techniczne

Zdolność do komunikowania się z żywym człowiekiem, który jest w stanie rozwiązać Twój problem, jest często podstawową różnicą między hostami VPS.

Podczas gdy każda firma może obalić oceny i specyfikacje, uważnie przeczytaj stronę internetową, aby poczuć szczere poświęcenie do obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Ogólnie rzecz biorąc, poszukaj odpowiedzi 24/7 i przynajmniej kilka różnych sposobów na nawiązanie kontaktu; e-mail, bezpłatne numery telefonów i czat to dobry początek.

Optymalizacja chmury

O ile przez ostatnie dziesięć lat nie mieszkałeś pod kamieniem, powinieneś mieć świadomość, że technologia chmury zmieniła naturę obliczeń. magazyn w chmurze Konto VPS, które jest zoptymalizowane w chmura zazwyczaj zapewnia błyskawiczne ładowanie strony dzięki równoważeniu obciążenia serwera, buforowaniu stron oraz rozrywalnej pamięci RAM i SSD.

Dobry plan przechowywania w chmurze obejmuje popularne rozszerzenia / skrypty serwera, takie jak WordPress, Drupal i Joomla, i są gotowe do natychmiastowego dostosowania się do gwałtownych ruchów w przypadku, gdy twoja kolekcja filmów o kotach stanie się wirusowa.

Nie przegap bezpieczeństwa i kopii zapasowych

Nigdy nie zakładaj, że wszystkie hosty VPS podjęły niezbędne środki ostrożności, aby chronić Twoją witrynę przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i wszelkimi innymi rodzajami nadużyć.bezpieczeństwo i tworzenie kopii zapasowych

Wiedzieć jaki rodzaj zapory, sieci, bezpieczeństwa, ochrony przed DDoS i usług antyspamowych oferuje każda z nich, i zastosuj niezbędne środki bezpieczeństwa, aby Twój serwer był chroniony.

Weź pod uwagę, że niezarządzani klienci są odpowiedzialni za własne ustawienia bezpieczeństwa na poziomie VPS. Powinieneś także potwierdzić, w jaki sposób obsługiwane są kopie zapasowe bazy danych i plików.

Administracja systemami

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Administracja systemem odnosi się do interfejsu, przez który instalujesz i pracujesz z VPS.

Dwie podstawowe opcje to użycie wiersza polecenia, co oznacza, że ​​wpisujesz rzeczywiste instrukcje w środowisku DOS typu backback – nie dla osób o słabym sercu – lub interfejs z panelem sterowania jest to bardziej zgodne ze standardowym podejściem typu „wskaż i kliknij”.

Popularne panele sterowania to cPanel, Plesk, Webmin, i Virtualmin. Są to projekty GUI (graficzny interfejs użytkownika), które upraszczają proces konfiguracji rozszerzenia serwera.

Pamiętaj, że prawdopodobnie nie będziesz w stanie całkowicie wyjść z wiersza poleceń, zwłaszcza podczas zdalnego zarządzania kontem.

Konkluzja: Wybór najlepszego VPS

Chociaż zachęcamy wszystkich zainteresowanych przejściem na hosting VPS, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat funkcji porównawczych różnych firm, w rzeczywistości większość ulepszeń platformy wirtualizacji jest poza zasięgiem wzroku.

Najlepszym rozwiązaniem jest skupienie się na metodzie administrowania systemem, niezależnie od tego, czy istnieje silna potrzeba dostosowania, czy też posiada się wiedzę techniczną do samodzielnej instalacji. Nie można pominąć faktu, że zarządzane konto nakłada pewne ograniczenia na to, co możesz zrobić, ale może to dobrze.

W końcowej analizie spójrz na rozwiązanie VPS, gdy hosting współdzielony zbiera swoją brzydką, pozbawioną zasobów głowę, ale nie masz moola, aby wystartować o czysty serwer dedykowany. Zarządzane konto hostingowe VPS w chmurze to świetny środkowy wybór, który pozwala znacznie zwiększyć wydajność witryny.

Aby uzyskać bardziej kompletny przewodnik na temat wspólnego hostingu i przegląd naszego procesu recenzji, zapoznaj się z naszymi kanadyjskimi recenzjami dotyczącymi hostingu.

Może Ci się spodobać:

 • Najlepszy kreator stron internetowych
 • Meilleur Hébergement Web

Referencje i zdjęcia:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author