Najlepsze usługi hostingu poczty e-mail dla firm kanadyjskich w 2020 r

OK, nie będziemy owijać w bawełnę. Kiedy próbujesz rozwinąć swoją firmę i listę subskrypcji, świetny dostawca hostingu poczty e-mail ma kluczowe znaczenie aby pomóc Ci zoptymalizować możliwości e-mail.

Wiele wiadomości e-mail jest wysyłany grafika wektorowaHej, my też kochamy wszystkie inne czaty biurowe, ale od kilku lat e-mail jest najważniejszym sposobem komunikowania się i rozpowszechniania cennych informacji przez Internet, z prawie 250 miliardów e-maili wysyłanych każdego dnia.

… A dzięki około 4 miliardom kont e-mail na całym świecie (ponad połowa światowej populacji) wyprzedziło prawie każde inne narzędzie komunikacji, jakie możesz sobie wyobrazić.

Nic więc dziwnego, że są ich setki dostawcy hostingu poczty e-mail, niektóre z nich są całkiem dobre, a inne nie są tak dobre w dbaniu o firmowe konta e-mail. I choć nie ma tutaj jednej uniwersalnej odpowiedzi na wszystkie plany hostingu poczty e-mail, będziesz mieć dość czasu, aby pomóc Ci podjąć inteligentną decyzję, zanim skończysz czytać to.

Zanim się zanurzymy, chcę odpowiedzieć na to pytanie wszystkim… Czy mogę po prostu skorzystać z bezpłatnego hosta poczty e-mail?

Nie ma nic złego w korzystaniu z bezpłatnej internetowej usługi hostingu e-mail do osobistej korespondencji i zbierania kuponów cyfrowych (# 20% offbeotch).

Jednak – jeśli chcesz być traktowany poważnie w stale rozwijającym się świecie biznesu online, musisz użyć bardziej niezawodnego rozwiązania, które pozwoli Ci utworzyć hostowaną wiadomość e-mail @ twojadomena.com zamiast bardziej amatorskich @ gmail.com lub @ hotmail.com (broń Boże).

Zwolnij – masz wiele opcji

Teraz, zanim zdziwisz się pozornie niekończącym się strumieniem aktualizacji i nowych zakupów, jesteś zmuszony uruchomić swoją witrynę i zrobić coś takiego…

Po prostu weź głęboki oddech i zrelaksuj się. ��

Nie musisz jeszcze inwestować inne 10–20 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do tej ważnej funkcji.

w rzeczywistości, jeśli wiesz co robisz, możesz faktycznie zabezpieczyć nieograniczoną liczbę kont e-mail @ twojadomena.com jako część standardowej usługi hostingowej.

Aby pomóc ci uniknąć oszustw i oszustw, które chcą rozstać się z tobą i twoją ciężko zarobioną gotówką, przygotowaliśmy krótką listę 3 najlepszych usług hostingu stron internetowych i poczty e-mail w 2020 r zapewni Ci bezpłatny dostęp do wszystkich kont e-mail @ twojadomena.com, których dusza zapragnie.

Zajmijmy się tym.

TL; DR Proszę!

W pośpiechu? Nie martw się, mamy cię. Jeśli nie masz czasu na przeczytanie pełnej recenzji i chcesz, abyśmy poszli naprzód i rozlali fasolę, po prostu osiągniemy poziom.

Jeśli chcesz uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, zechcesz SiteGround. Oferują niedrogie usługi hostingowe z najbardziej niezawodnymi czasami działania, błyskawicznym czasem ładowania, nieograniczoną liczbą kont e-mail i fantastyczną obsługą klienta. Poważnie… Kochamy tych facetów.

Jeszcze nie sprzedany? Nie martw się, mamy dla ciebie więcej. Czytaj dalej.

Jak sprawdziliśmy tych gospodarzy

Jeśli jesteś jednym z tych „wyjątkowych” ludzi, którzy czują się zmuszeni do kompilacji 32-stronicowe spoiwo oznaczone kolorami, aby zbadać każdy zakup powyżej 50 USD (bez osądu, byliśmy tam), możesz przejść do naszej strony głównej, aby dowiedzieć się o nas recenzje hostingu proces bardziej szczegółowo.

Skrócona wersja jest jednak taka, że ​​od ponad dekady prowadzimy zespół programistów, który buduje i utrzymuje witryny klienckie (w tym 900 z nich).

Ze względu na długość obsługiwanych przez nas projektów mamy dostęp do unikalnych danych dotyczących czasu pracy i ładowania (niedostępnych dla ogółu społeczeństwa), które wraca ponad 10 lat.

Geniusze matematyki w naszym zespole byli na tyle mili, że przygotowali dla nas kilka wykresów i analiz statystycznych, abyśmy mogli dostarczyć ci surowych danych potrzebnych do ostatecznego ustalenia, która usługa hostingu e-mail jest odpowiednia dla twoich potrzeb.

Czego szukać w sieci Web + Host e-mail

Jeśli chcesz zarejestrować się w usłudze hostingowej, która gwarantuje ponad 12 miesięcy bolesne problemy techniczne klientów, nieistniejące przestoje, i obsługa klienta jest tak fatalna że dosłownie kusi cię podpalenie włosów z frustracji… W takim razie będziesz chciał wybrać najtańszego hosta internetowego / e-mail.

Ale założymy, że lubisz te soczyste zamki i dlatego pomożemy Ci dzisiaj dokładnie określić, na jakich kryteriach powinieneś się skupić, porównując potencjalne usługi poczty e-mail i hostingu.

Mianowicie, powinieneś poszukać hostów e-mail / internetowych z:

  • Darmowe nieograniczone konta e-mail
  • Dostarczanie wiadomości e-mail Imap i Pop3
  • Szybkie prędkości i niezawodne przestoje
  • Obsługa klienta wysokiej jakości

Nie martw się… Każdy host, którego mamy polecić, spełnia te kryteria w żywych kolorach.

Darmowe nieograniczone konta e-mail

Istnieje wiele firm, które obciążają Cię wygórowaną stawką za każde indywidualne konto e-mail (tak, patrzymy na Ciebie GoDaddy).

Czasami powyżej 5 USD / konto miesięcznie. Jest to czysta zdzierstwo, a jeśli widzisz firmę reklamującą „Tanie konta e-mail”, powinieneś biec na wzgórza.

Każda usługa hostingowa w sieci Web / e-mail warta swojej soli oferuje nieograniczoną liczbę kont e-mail (lub co najmniej 25+) całkowicie za darmo w ramach standardowego pakietu hostingowego.

Imap & Dostawa e-maila Pop3

Chociaż jest to standardowa funkcja większości hostów poczty e-mail. Niektóre tanie hosty będą korzystać z przestarzałych standardów dostarczania wiadomości e-mail, które otwierają Ciebie i Twoją wewnętrzną korespondencję do niezliczonych potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa.

Zrób sobie przysługę i upewnij się niezależnie od wybranego hosta oferuje dostarczanie poczty e-mail Imap i Pop3. Te standardy bezpieczeństwa zapewnią, że twoje prywatne e-maile pozostaną, no cóż … prywatne, i zapobiegną wpadnięciu twoich informacji w niepowołane ręce (tj. Konkurencję i hakerów).

Dla wielu małych firm dostarczanie poczty e-mail jest kwestią przetrwania. Po zarejestrowaniu się na serwerze poczty e-mail i zabezpieczeniu firmowego adresu e-mail zalecamy zintegrowanie go z dedykowaną usługą e-mail marketingu. Usługi takie jak Constant Contact, MailChimp, Aweber i ActiveCampaign znacznie zwiększają dostarczalność wiadomości e-mail, dzięki czemu wiadomości docierają do miejsca docelowego bez żadnych problemów.

Szybkie prędkości i niezawodne przestoje

Nie ma znaczenia, czy masz nieograniczoną liczbę kont e-mail i nadmierną ilość miejsca, jeśli Twoja witryna nie jest wystarczająco długa, aby ludzie mogli szybko uzyskać dostęp do Twoich treści i faktycznie znaleźć powód do wysłania Ci e-maila!

W świecie hostingu nie ma „darmowych bonusów” ani „dodatkowych korzyści marketingowych”, które mogłyby zrekompensować tandetne przestoje i wolne prędkości. Musisz się upewnić, że każdy host, który wybierzesz, ma czas sprawności co najmniej 99,5% i prędkości ładowania większe niż 1200 Ms.

Obsługa klienta wysokiej jakości

Nienawidzę rozrywać twojej bańki tutaj, ale jeśli zdecydujesz się wskoczyć do świata budowania i utrzymywania własnej strony internetowej, to jesteś chodzenie potrzebować wsparcia klienta w pewnym momencie. To nieuchronność, z którą muszą zmierzyć się wszyscy webmasterzy.

A kiedy to się wreszcie stanie (zaufaj nam, to zrobisz), musisz upewnić się, że usługa hostingowa, której używasz, oferuje w pełni dostępną i wysoce wydajną obsługę klienta, aby pomóc Ci jak najszybciej wrócić do działania i działać.

Poszukaj firm, które oferują 24/7 czat na żywo lub wsparcie przez telefon i koniecznie zajrzyj na fora reddit i fora hostingowe, aby ocenić opinię publiczną na temat obsługi klienta firmy.

Nie wspominając o tym, przejdźmy do 3 najlepszych usług hostingu e-mail w 2018 roku!

1. Zoho

Subskrypcja Zoho, stale rozwijana i ulepszana usługa, to inwestycja, która przyniesie dywidendy.

Koszt: 1,00 USD / miesiąc dla wersji Lite 4,00 USD / miesiąc dla wersji Premium
Wsparcie: 24/7 czat na żywo i centrum telefoniczne

Zoho jest tutaj naszym wyraźnym zwycięzcą. Prawdę mówiąc, nawet jeśli wszystkie jego funkcje i rozszerzenia byłyby przeciętne, nadal zyskałby na samej objętości i możliwości zastosowania. Ale na szczęście każdy aspekt tej usługi hostingu poczty e-mail ma najwyższą jakość, ale za okazyjną cenę.

Zoho ma rozwiązanie praktycznie każdego problemu z hostingiem poczty e-mail, jaki możesz mieć, i mam na myśli to dosłownie. Niezależnie od tego, czy jest to jedna z ich nieskończenie dostosowanych aplikacji, czy bezproblemowa integracja z innymi dobrze znanymi usługami (Dropbox itp.), Zoho zapewni Ci ochronę.

Darmowa usługa wstępu

Zoho to fantastyczna usługa, ale istnieje wiele innych usług hostingu poczty e-mail, które firma może rozważyć, więc po co wydawać pieniądze na ten?

Właśnie tam pojawia się bezpłatna usługa. Skrócona wersja Zoho jest dostępna za darmo przez czas nieokreślony. Daje ci tyle czasu, ile potrzebujesz na rozważenie zakupu pełnej wersji.

Darmowa wersja jest dostępna tylko dla 5 użytkowników, więc dla rozwijającej się firmy konieczny jest płatny plan. Ale jesteśmy pewni, że nawet gdyby tak nie było, Zoho Forever Free i tak zaspokoiłby perspektywę płatnego produktu.

Szczelne bezpieczeństwo

Dzięki najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa w standardzie i dodatkowym protokołom szyfrowania S-MIME w abonamencie Premium Twoje e-maile z pewnością będą bezpieczne dzięki Zoho.

Posiadają wszystkie filtry phishingowe i antyspamowe, których można oczekiwać od wysokiej jakości usługi e-mail, z dodatkową zaletą ponadprzeciętnej polityki prywatności. Wszystko to sprawia, że ​​ich zabezpieczenia są twarde i dobrze zaokrąglone.

Związane z: Jak odkryć strony phishingowe za pomocą analityki internetowej

Mnóstwo rozszerzeń

Mógłbym dosłownie napisać ponad tysiąc słów na temat wszystkich niszowych funkcji usługi e-mail Zoho, ale spróbuję podsumować.

Oczywiste jest, że dzięki nieskończonej liczbie rozszerzeń Zoho, starają się być jedyną usługą hostingu poczty elektronicznej, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować (a jeśli o to poprosisz, są). W mało prawdopodobnej sytuacji nie można znaleźć konkretnego rozszerzenia, nawet ich podstawowy plan Mail Lite ma zintegrowany pakiet programistyczny rozszerzeń; co oznacza, że ​​możesz zmienić usługę w dowolny sposób.

Niezależnie od tego, czy chcesz używać go w podróży w zintegrowanych aplikacjach mobilnych Zoho na iOS i Androida, ustanawiać zaawansowane routing poczty e-mail lub konfigurować aliasy domen (żeby wymienić tylko kilka funkcji), nie będziesz się ograniczać. Zoho nie ma wiele do zrobienia.

Narzędzie do współpracy

E-mail może być najważniejszą globalną formą informacji, ale dobrze wiadomo, że media społecznościowe dają mu szansę na zdobycie pieniędzy.

Zoho syntetyzuje najlepsze aspekty obu, tworząc płynny system komunikacji wewnętrznej.

Funkcja strumieni umożliwia interakcję z treściami e-mail i innymi ogłoszeniami w stylu mediów społecznościowych, umożliwiając kolegom łatwe polubienie, komentowanie i udostępnianie.

Ta dodatkowa warstwa komunikacji sprawia, że ​​Zoho jest jedną z najbardziej innowacyjnych i intuicyjnych usług e-mail na rynku, co daje mu niezaprzeczalną przewagę konkurencyjną.

2. SiteGround

Najlepszy ogólny hosting dla EMAIL / PRICE / SPEED / UPTIME + Bonusy i obsługa klienta (3,95 USD / miesiąc)

Czas ładowania: 475Ms
Czas działania: 99,95%
Koszt: 3,95 USD / mies
Wsparcie: Czat na żywo

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy wielkimi fanami SiteGround (i jesteśmy już od pewnego czasu). W ciągu ostatnich 7 lat korzystania z SiteGround zarówno w naszych witrynach, jak i witrynach naszych klientów, wydajność, wsparcie i jakość usług, które otrzymaliśmy, była niezwykła. Są jedną z niewielu usług hostingowych, która nie tylko „ustawia i zapomina” swoją infrastrukturę hostingową.

Regularnie aktualizują (i całkowicie zastępują) serwery centrum danych i są zobowiązani do ciągłego doskonalenia swoich usług, aby zapewnić najlepszy hosting na naszej planecie. Chociaż nie są bez wad, są daleko najlepszy host internetowy i e-mail kiedykolwiek korzystaliśmy.

99,95% czasu działania & Świetne prędkości ładowania

Na początek, najbardziej podstawowe pakiety hostingu stron internetowych i poczty e-mail są niezwykle niezawodne. Dzięki silnemu czasowi działania 99,95% w ciągu ostatnich 12 miesięcy, SiteGround zapewnia niezawodność, która jest zwykle zarezerwowana dla większej liczby klientów VPS i hostingu dedykowanego. Zaufaj nam, dzięki SiteGround nigdy nie będziesz musiał martwić się o długie okresy przestoju lub niewytłumaczalne awarie serwera.

Oferując Prędkości obciążenia 475 Ms (średnio) SiteGround jest również najszybszym hostem internetowym / e-mailowym, jaki kiedykolwiek sprawdziliśmy i zapewni, że nigdy nie stracisz potencjalnego klienta lub klienta na opóźnionej stronie internetowej.

Darmowe nieograniczone konta e-mail & Duże skrzynki pocztowe

Wszystkie pakiety hostingowe SiteGround są standardowo wyposażone w nieograniczoną liczbę kont e-mail i duży rozmiar skrzynki pocztowej.

Nawet plan „Startup” oferuje rozmiar skrzynki odbiorczej 2000 Mb i do 400 e-maili wysyłanych na godzinę.

Niesamowite funkcje bezpieczeństwa

Dodatkowo świetny czas pracy, duże prędkości ładowania i nieograniczona liczba kont e-mail, SiteGround oferuje również swoim klientom dostęp do mnóstwa funkcji bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę twoich e-maili i witryny przed wścibskimi oczami i hakerami.

Wszyscy nowi klienci mają dostęp do bezpłatny certyfikat SSL, dostarczanie poczty e-mail Imap i Pop3 oraz bezpłatny CDN. Nieźle jak na cenę paczki papierosów (och, a SiteGround też nie zachoruje na raka płuc… więc jest.)

3. Hostgator

Bardzo przystępna cenowo usługa z doskonałymi funkcjami i czasem pracy

Czas ładowania: 601Ms
Czas działania: 99,4%
Koszt: 2,99 USD / miesiąc
Wsparcie: Czat na żywo

Pomimo ich absurdalnie brzmiącego imienia (mam na myśli, no cóż … co aligatory mają wspólnego z hostingiem i pocztą e-mail?), Hostgator oferuje jedne z najlepszych pakietów e-mail i hostingu w branży w cenie, która jest prawie nie do pobicia.

Chociaż ich czas działania i szybkość ładowania nie są na równi z SiteGround, biorąc pod uwagę fakt, że ich usługi hostingowe kosztują prawie nic, naprawdę nie możesz się pomylić z tym wyjątkowo wysokiej jakości (jeśli, co prawda, głupio brzmiącym) hostem poczty e-mail.

Świetny czas pracy & Prędkości ładowania

Przy zaledwie 2,99 USD miesięcznie Hostgator oferuje czasy dostępności, które są tylko o 0,01% niższe niż SiteGround przy mniej niż 75% kosztów. Z równym imponujące czasy ładowania (601 Ms) Hostgator jest zdecydowanie najtańszym hostem poczty e-mail na rynku pod względem jakości świadczonej usługi.

Nieograniczone konta e-mail z doskonałymi funkcjami bezpieczeństwa

Bez względu na poziom lub długość pakietu hostingowego, który zdecydujesz się kupić, Hostgator oferuje dostęp do nieograniczonej liczby kont e-mail, które są wyposażone w Pop3 i SMTP (prosty protokół przesyłania poczty) oraz dodatkowy bonus funkcji Spamassassin firmy Hostgator ( aby uchronić ciebie i twoich pracowników przed uwikłaniem się w książęta saudyjskie z prośbą o „małą pożyczkę w wysokości 7 000 $”)

Wyjątkowa obsługa klienta

Podobnie jak w przypadku wszystkich usług hostingowych zalecamy, Hostgator oferuje całodobowy czat na żywo lub wsparcie telefoniczne aby zapewnić płynne działanie witryny i kont e-mail bez względu na porę dnia.

Po przesłaniu dziesiątek celowo zagmatwanych i nieco niedorzecznych (ponownie przepraszam Diane!) Zapytań o wsparcie, oszołomiła nas łatwość i szybkość, z jaką pomagali nam ich przedstawiciele.

4. HOSTING A2

Świetna jakość za cenę, którą płacisz

Czas ładowania: 601Ms
Czas działania: 99,1%
Koszt: 3,92 USD / miesiąc
Wsparcie: Czat na żywo

A2 Hosting, ostatnia usługa z naszej listy, jest wyposażona w wiele świetnych funkcji i oferuje swoim klientom dostęp do szybkiej i niezawodnej wydajności, która jest absolutną okazją za cenę, którą płacisz.

W przeciwieństwie do SiteGround i HostGator, ich najtańszy plan hostingowy – A2 lite za 3,92 $ / miesiąc – daje tylko dostęp do 25 kont e-mail (bummer). Biorąc jednak pod uwagę wyjątkową wydajność i mnogość dodatkowych funkcji, trudno nam się temu przeciwstawić.

25 kont e-mail o wysokich standardach bezpieczeństwa

Chociaż byliśmy trochę rozczarowani, że A2 oferuje tylko 25 kont e-mail w pakiecie hostingowym Lite (nieograniczony dla wszystkich innych), ich imponująca wydajność i mnóstwo dodatkowych funkcji więcej niż rekompensuje to małe wykroczenie.

Nie tylko masz dostęp do tradycyjnych opcji dostarczania Imap i Pop3, ale A2 Hosting pozwala także używać Imap SSL i Pop3 SSL w celu dalszego szyfrowania wiadomości i zapewnienia Tobie i Twojej organizacji spokoju ducha.

Świetny czas pracy & Szybki czas ładowania

Chociaż nie pasują do SiteGround pod względem szybkości i niezawodności, różnica jest nominalna dla ceny, którą płacisz. Z Czas działania 99,91% i niesamowicie szybki czas ładowania 625 ms, A2 zapewni, że twoja strona internetowa będzie działała i szybko dostarczy treści, których klienci potrzebują na czas, za każdym razem.

Wyjątkowa obsługa klienta

Przed każdą publikowaną recenzją zawsze upewniamy się, że zespół obsługi klienta mierzy swoje tempo, nieznośnie przedstawiając serię coraz bardziej technicznych i skomplikowanych biletów.

Ku naszemu zaskoczeniu, Obsługa klienta 24/7 A2 jest bardzo responsywna i niegodziwie skuteczne. Bez względu na to, jak labiryntowe były nasze prośby, ich pracownicy obsługi technicznej załatwili to szybko, grzecznie iz wysokim poziomem profesjonalizmu.

Świetne funkcje bezpieczeństwa witryny i bezpłatny SSL

Ponieważ (miejmy nadzieję) nakładasz na siebie usługę hostingu poczty e-mail na standardowy hosting witryny, z przyjemnością usłyszysz, że A2 Hosting, podobnie jak SiteGround, jest pełen najnowszych funkcji bezpieczeństwa i ofert, aby upewnić się, że Twoja witryna jest wszystko oprócz „hakera”.

Oferując bezpłatny certyfikat SSL wszystkim nowym klientom, a także bezpłatny CDN Cloudflare, monitorowanie serwera New Relic Server i wiele innych, możesz spokojnie odpoczywać, wiedząc, że A2 obejmuje Ciebie i Twoją witrynę.

Ostatnie przemyślenia na temat hostingu poczty e-mail

Niezależnie od tego, czy szukasz jednego konta e-mail dla swojego najnowszego bloga, czy dziesiątek nowych kont firmowych dla tego wspaniałego startupu, który uruchamiasz ze znajomymi, trzy usługi, które sprawdziliśmy w tym krótkim przewodniku, nie zawiodą.

Daj nam znać, który wybierzesz w komentarzach poniżej, i jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, uwagi, wątpliwości lub opinie, skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Może Ci się spodobać:

  • Najlepszy kreator stron internetowych

Referencje i zdjęcia:

  • ByarvitSolutions.com
  • PointCloser.com
  • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author