7 nejlepších poskytovatelů VPS hostingu

Virtuální privátní server (VPS) je skvělá možnost hostování pro malé a střední podniky frustrovaná omezením doby provozu, úložiště a rychlosti, které přicházejí s většinou sdílených webhostingových služeb..

Výběr nejlepšího hostingu VPS je stále populárnější způsob, jak získat mnoho výhod dedikovaného serveru… aniž byste museli skutečně pronajímat nebo kupovat samostatný fyzický server.vps hosting

S VPS máte svůj vlastní vyhrazený prostor na hostitelském serveru, který má také unikátní instanci operačního systému, což znamená, že můžete nainstalovat svůj vlastní software. Důležitým rozlišovatelem je to nesdílíte prostor ani výpočetní prostředky.

Virtuální server je snadnější konfigurace než skutečný dedikovaný server a náklady podstatně nižší. Jedinou skutečnou nevýhodou při výběru VPS na fyzickém serveru je, že výkon nemusí být tak rychlý nebo efektivní.

Ujišťujeme vás, že se jedná o vážný upgrade ze sdíleného hostingu.

V této příručce se chystáme rozebrat našich pět nejlepších hostitelů VPS pro kanadské firmy a poté rozebrat přesné funkce, které je třeba hledat u hostujícího účtu VPS. Pokud nenávidíte přemýšlení o webhostingu, protože to váš mozek bolí, mělo by to být bezbolestné.

Jste připraveni? Pojďme se ponořit.

Nejlepší hosting VPS pro kanadské firmy

1. HostPapa – nejlepší výkon serveru + 66% sleva

Klíčové specifikace:

Nejlepší kanadský hostitel
Zahrnuje cPanel
Fantastická cena
Plně spravováno
Extrémní podnikové možnosti
1,5-24 GB RAM
4-12 jádrových procesorů

hostpapa

KLADY

  Servery po celé Kanadě,
  Rychlé doby načítání a vysoký výkon

NEVÝHODY

Není to nejlepší podpora zákazníků
Spousta vylepšení základních funkcí

HostPapa je naší nejlepší volbou pro nejlepší hosting VPS. Nabízejí skvělou kombinaci kvality za cenu. V průběhu let nás Hostpapa zapůsobil na svůj pravidelný výkon sdíleného hostování, ale také udržoval stejné standardy pro své hostitele VPS..

HostPapa také poskytla našim čtenářům docela dobrý obchod se 66% slevou oproti běžným cenám hostingu VPS.

Špičkový výkon serveru ��

Pokud se podíváte na specifikace serverů HostPapa, můžete lépe pochopit proč jejich výkon serveru je první ve třídě.  Za 19,99 $ uvidíte běh popisu mlýnského VPS hosting serveru s 1,5 GB RAM, čtyřjádrovým procesorem a 50 GB SSD.

Teď to není příliš ošuntělé, zvláště za tu cenu. Je to dobrý výchozí bod a představuje solidní hodnotu pro VPS hosting naděje. Pokud se podíváte nad pozici výchozí úrovně, uvidíte, že HostPapa má 4, ano 4, více možností.

Co vás tyto vyšší možnosti dostanou??

Dobře s 5 celkem hostitelských úrovní VPS, můžete snadno najít tu, která pro vás pracuje. Chcete-li se co nejvíce přiblížit dedikovanému serveru pro část peněz, musíte si prohlédnout plán serveru VPS nejvyšší úrovně HostPapa..

Volba Extreme, jak ji HostPapa nazývá, je nejrobustnějším hostingovým plánem VPS, který nabízejí. Někteří se mohou trhat za cenu 250 $ za měsíc, ale za to, co nabízí, cena dává smysl. Na serveru je ohromujících 24 GB RAM, 12jádrový procesor a 1 TB SSD. Jde v podstatě o herní počítač bez grafické karty a zapalovací klávesnice.

2. Hostinger – nejlevnější VPS hosting $ 3,95 – 29,95 $ / měsíc

Klíčové specifikace:

Nejlevnější spolehlivý host VPS k dispozici
Zahrnuje cPanel
Kořenový přístup
2-8 GB RAM
2-4 základní CPU
Šířka pásma 1 000–8 000 GB

hostinger-logo

KLADY

 Stejný důvod, proč je hostinger vychován v konverzaci nejlepších poskytovatelů sdílených hostingů, je stejný důvod, proč je vychován v nejlepší konverzaci poskytovatelů hostingu VPS. Je to zdaleka nejlevnější hostitel, který je skutečně spolehlivý.

NEVÝHODY

Hostinger je relativně holé kosti ve srovnání s dražší možností.

Hostinger, nejlepší volba pro sdílený hosting, pokud chcete platit méně než dolar za měsíc, také vyřezal podobný trh ve světě hostingu VPS.

Poskytovatel hostingu si pro sebe vytvořil skvělou pověst jako být spolehlivý za směšně nízkou cenu. Jak nízké to je pro hostingový plán VPS? Nízká cena $ 3,95 za měsíc.

Webový tvůrce zdarma ��️

Hostingerův nový webový tvůrce se nazývá Zyro. Má docela pěkné funkce, které vám pomohou snadno nastavit vaše webové stránky. Velkým bonusem pro Zyro je to, že není třeba předem zkušeností s kódováním a designem.

Má některé běžné funkce, jako je bezplatný certifikát SSL, neomezené úložiště SSD a neomezená šířka pásma.

Zyro však také přináší některé vzrušující nové nástroje. Mezi nejvýznamnější z nových a jedinečných inkluzí patří Zyro’s Logo Maker a AI spisovatel.

Levný hosting VPS ��

Někteří lidé by mohli říci, že neexistuje žádný způsob, jak by VPS hosting plán mohl být 3,95 $ měsíčně s jakýmkoli druhem poskytování výkonu. Tito lidé se mýlí.

Opravdu můžete zaplatit stejnou cenu, jakou byste použili za většinu dobrých sdílených hostingových plánů, a získat nejlepší hostingový plán VPS. Tento plán vám poskytne jednojádrový procesorový server s 1 GB RAM, 20 GB úložného prostoru a 1 000 GB šířky pásma.

Existuje 5 dalších úrovní hostování VPS, které rostou v ceně a specifikacích. Nejvyšší úroveň, kterou nabízejí, je směšně cena 29,95 USD za měsíc. Hostingerův „drahý“ plán zahrnuje server s 8 GB RAM, 8 jádrovým procesorem a 8000 GB šířky pásma. Úder za vaše peníze, pokud jde o technické specifikace na Hostinger, je také skvělý.

3. Bluehost – nejlepší volba s podporou

logo bluehost

Známá komodita pro sdílený hosting
Zahrnuje cPanel
Kořenový přístup
Plně spravované možnosti
WordPress přátelský
2-8 GB RAM
2-4 základní CPU

KLADY

 V podnikání od roku 2006 je Bluehost prakticky starodávný. Stali se zkouškou času v intenzivně konkurenčním odvětví a poskytovali nejlepší služby hostingu ve třídě VPS.

NEVÝHODY

Někteří uživatelé hlásí, že podpora při řešení problémů je pomalá.

Bluehost je jednou z nejlepších voleb pro hosting VPS. Pravděpodobně to není vůbec nejlepší, jsou ve všech přinejmenším top 5 a vrhají širokou síť za to, že jsou hostitelem výběru pro širokou škálu obchodních webů, od prvních blogerů po velké webové stránky elektronického obchodu..

Za 29,95 $ je měsíční cena pevně na silnici, i když uživatelé hostující WordPress mohou získat lepší nabídku, která není široce inzerována. Pokud hledáte nejlepší atribut ve své třídě, Bluehost pro vás nemusí být vhodný. Pokud však chcete použít nejlepší všude kolem hostitele VPS, Bluehost je tou správnou volbou.

4. HostGator

logo hostgator

Prémiový výkon
Oceněná podpora
Kořenový přístup
Polotovary a plně spravované možnosti
Spolehlivá dostupnost
Volitelný cPanel přidat $ 10 / month
2-8 GB RAM
2-4 základní CPU

KLADY

 HostGator je nesporným lídrem v oblasti sdílených hostingů.

NEVÝHODY

Stojí cPanel navíc 10 $ měsíčně, což je něco, co většina hostitelů VPS poskytuje zdarma.

Přestože je hostGator nejznámější pro svůj nízkonákladový sdílený hosting, nabízí tři hostovací plány VPS, ideální pro jakoukoli úroveň funkčnosti, kterou vaše firemní web potřebuje.

VG plány HostGator VPS jsou o něco dražší ve srovnání s ostatními hostiteli VPS – a musíme říci – trochu zavádějící…. Cena široce uváděná (19,95 $ / měsíc) je za polořízenou možnost. Pokud však potřebujete plně spravovaný účet (a většina firem to dělá), je to dražší. Servis, dostupnost a spolehlivost byly vždy vynikající.

5. InMotion Hosting

Logo InMotion

Rychlý a spolehlivý VPS
+ Zákaznická podpora
Zahrnuje cPanel
Plně spravovaný přístup VPS / volitelný root
ZDARMA SSD / SSL; 4-8 GB RAM
Cloud hybridní technologie

KLADY

 Jediné přihlášení pro fakturaci / domény a cPanel.

NEVÝHODY

Zásady prevence podvodů vyžadují telefonickou registraci.

Toto vysoce výkonné řešení pohání tisíce podniků po celém světě. Vyberte si ze tří plánů VPS začínajících na 24,99 $ / měsíc s plnou 90denní zárukou vrácení peněz.

Ve světě, kde hosting směřuje do cloudu, jsme zjistili, že InMotion Hosting je skvělá hybridní strategie, která zdůrazňuje redundanci, spolehlivost a technologii SSD, aby se zajistilo, že vaše stránky se načítají rychleji než kdy jindy.

6. Tekutý web

liquidweb-logo

Plně řízený VPS
Vynikající technická podpora
100% dostupnost (na SLA)
cPanel v ceně
Kořenový přístup
2-8 GB RAM
1-4 základní CPU

KLADY

 Vyberte si z operačního systému Windows nebo Linux na všech, kromě základního plánu.

NEVÝHODY

Mírně dražší než některé jiné možnosti na tomto seznamu a 30denní záruka vrácení peněz je poněkud nedostatečná.

Liquid Web přichází s plně vybavenými plány VPS, které zahrnují SSD, zálohy, volbu cPanel / Plesk, silnou bezpečnost a vyhrazenou IP adresu.

Tato společnost nárokuje 100% dostupnost (podporované SLA) a slibuje 1000% kompenzaci vašeho webu. Začínáte mít dojem, že věří, že prostoje jsou špatná věc, přístup, který zákazníci oceňují.

7. A2 Hosting

A2 Hosting

Spravované / nespravované účty VPS
+ Zákaznická podpora
Vysoce přizpůsobitelné plány
Plány začínají na 5 $ / měsíc
Zdarma SSD
512 MB až 8 GB RAM
Kořenový přístup v případě potřeby
1-8 jádrových CPU

KLADY

 Skutečně nejvyšší možnost police pro jakýkoli druh hostingu – skvělý výkon a skutečné odhodlání zákazníkům a technické podpoře.

NEVÝHODY

Příplatky za cPanel, Softaculous a zálohy.

A2 Hosting je jediným hostitelem VPS na našem seznamu, který nabízí nespravované účty. Vzhledem k široké škále funkcí, které přicházejí do sdílených hostingových plánů A2, to není žádné překvapení.

Pokud víte, co děláte, pokud jde o instalaci a konfiguraci operačního systému, cena 5 $ / měsíc je lákavě nízká cena pro vývojáře webu – plně spravované plány začínají na 32,99 $ / měsíc.

Rychlé načítání časů ��️

Všechny plány VPS A2 přicházejí s očekávanými zvonky a píšťalky a spousta paměti RAM a SSD proměňte svůj web v rychle se šířící příšerku přírody.

Dobře tedy. Nyní, když jsme vám dali hrst nejlepších možností hostování VPS, zazálohujte si vzdělávací vůz a podrobněji vysvětlete, jak byste měli postupovat při hodnocení různých plánů a hostitelů, kteří budou soupeřit s vaší firmou..

Funkce webového hostitele VPS k porovnání

VPS hosting řešení zaujímá střed mezi levným sdíleným hostingem a dedikovaným serverem. I když to stojí více než první, je výrazně levnější než ten druhý.

VPS je vytvořen jako samostatný oddíl na hostitelském počítači. Pro všechny praktické účely to vypadá jako dedikovaný server, i když ostatní klienti budou používat stejný server. Na rozdíl od sdíleného hostování, vaše zdroje nemohou být odváděny jiným webem. Jak byste však mohli předpokládat, všichni hostitelé VPS nejsou stvořeni rovnocenní.

Při porovnávání plánů, Zde jsou nejdůležitější funkce a možnosti konfigurace věnovat pozornost.

 • Počet vyhrazených jader přidělených vašemu virtuálnímu počítači
 • Typ a množství garantované RAM
 • Množství úložiště HDD / SDD v ceně
 • Měsíční limit šířky pásma
 • Výběr operačního systému
 • Typ virtualizačního softwaru
 • Webové zabezpečení / zálohy
 • Technická podpora
 • Cloudová optimalizace
 • Výkon webového serveru
 • Správa systémů

Buďme upřímní – proces výběru nejlepšího hostovacího plánu VPS není tak jednoduchý jako srovnání několika čísel.

Existují i ​​další koncepty, které byste měli zvážit, například zda máte kuchaře blbecek pro správu a instalaci sami, chcete to v cloudu a jaké další funkce přicházejí s virtualizačním softwarem poskytovaným plánem??

Spravované vs. nespravované platformy VPS

Základní rozhodnutí zde je, zda vy (nebo váš určený IT guru) chcete nechat hostitele spravovat server nebo to udělat sami.

Spravovaná možnost obvykle zahrnuje určitou variantu operačního systému Linux s praktickými rozšířeními pro vývoj webových aplikací, jako jsou Apache, MySQL, PHP, Python atd. Výsledkem je, že spravovaná platforma VPS rychle a rychle zprovozní váš web díky přístupu typu „výběr a výběr“ mezi omezenými možnostmi s různým nastavením.

Pokud jdete nespravovanou cestou, hostitel má na starosti pouze údržbu hardwaru fyzického serveru, na kterém je váš oddíl založen. Klient dostane prázdnou břidlici a nainstaluje a udržuje svůj vlastní hardware.

Je zřejmé, že řízený přístup by byl nejlepší volbou pro všechny kromě nejmodernějších důvtipných webmasterů. Věř nám. Nekvalifikovaný klient, který si pohrává s VPS, aby ušetřil pár babek, může vytvořit spoustu chaosu.

Vítejte ve službě Cloud VPS

Všechno ostatní je stejné, vyhlídky na načítání vašich webových stránek až 20krát rychleji je dobrá věc, správně?

To je to, co získáte s cloudovou platformou VPS. Cloud VPS hosting dosahuje tohoto záviděníhodného čísla pomocí pevných disků (SSD), vícejádrových serverů a příští generace super-rychlé a super efektivní technologie RAM.

Operační systém

linuxandwindows-os-operační systémNemáte vždy na výběr operační systém, zejména s řízeným plánem. Většina webových hostitelů VPS jde se standardním systémem Linux, který je populární open-source, bezplatná volba, a přichází s obrovským kontingentem nadšených fanoušků z celého světa.

Pokud jste fanouškem produktů Bill Gates a Windows, pravděpodobně najdete hostitele, který licencoval tento software k použití, takže nemusíte okrádat banku, aby zaplatila za váš plán.

Ještě jednou neočekávejte, že bude vše univerzální, pokud nezískáte nespravovanou trasu. Pokud máte úplnou kontrolu nad instalací a konfigurací, objednejte si samostatně nainstalovanou VPS a nechte zábavu začít.

Výkon webového serveru

Při hodnocení výkonu serveru je třeba zvážit několik důležitých faktorů. Nebuď roztomilý a buší kolem keře. Mluvíme o rychlosti …ssd upgrade

Minimálně, porovnat čísla CPU. Bezplatný upgrade na SSD zajistí, že váš web bude pro návštěvníky lepší. Dávejte pozor na zahrnutou rychlost připojení. Mezi hostiteli může být drastický rozdíl.

Dále se zeptejte, zda vám to umožňuje účet VPS okamžitě přidejte více místa na disku, procesorových jader a RAM aniž byste museli znovu instalovat operační systém. Dobré pravidlo je, že pokud nejste lepkavým trestem, je lepší méně instalací na zem.

Výběr virtualizačního softwaru

Poznamenejte si typ virtualizačního softwaru, který pohání platformu. Xen, OpenVZ, Virtuozza a KVM jsou v současné době populárními nabídkami.virtualizační software

Konkrétní značka určuje, jaké funkce, funkce a konfigurace můžete očekávat od tohoto hostovacího plánu VPS.

Zákaznický servis / technická podpora

Schopnost komunikovat s živou lidskou bytostí, která má schopnost vyřešit váš problém, je často spodním rozdílem mezi hostiteli VPS..

Zatímco každá společnost může házet kolem hodnocení a specifikace, pečlivě si přečtěte web pro pocit upřímného nasazení na zákaznický servis a technickou podporu.

Obecně hledejte odpověď 24/7 a alespoň a několik různých způsobů, jak se dostat do kontaktu; e-mail, bezplatná telefonní čísla a okamžitý chat jsou dobrým začátkem.

Cloud Optimization

Pokud jste v posledním desetiletí nežili pod skálou, měli byste si uvědomit, že cloudová technologie změnila povahu výpočetní techniky. cloudové úložiště Účet VPS, který je v systému optimalizován cloud obecně nabídne bleskové rychlé načítání stránky díky vyrovnávání zatížení serveru, ukládání stránek do mezipaměti a prasknutelné paměti RAM a SSD.

Dobrý plán cloudového úložiště obsahuje populární serverová rozšíření / skripty, jako jsou WordPress, Drupal a Joomla, a je připraven okamžitě se přizpůsobit vysokým přenosům v případě, že vaše kolekce kočičích videí bude virová.

Nepřehlížejte zabezpečení a zálohy

Nikdy jednoduše nepředpokládejte, že všichni weboví hostitelé VPS přijali nezbytná opatření k ochraně vašeho webu před hackery, malwarem a jakýmkoli jiným způsobem zneužití.zabezpečení a zálohování

Znát jaký typ brány firewall, sítě, zabezpečení, ochrany DDoS a antispamových služeb nabízí, a proveďte nezbytná bezpečnostní opatření, aby byl váš server chráněn.

Mějte na paměti, že nespravovaní klienti odpovídají za vlastní nastavení zabezpečení na úrovni VPS. Měli byste také potvrdit, jak jsou zpracovány zálohy databáze a souborů.

Správa systémů

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Správa systémů odkazuje na rozhraní, přes které instalujete a pracujete s VPS.

Dvě základní volby jsou použití příkazového řádku, což znamená, že zadáváte skutečné pokyny v prostředí DOS pro zpětné vracení – nikoli pro slabé srdce – nebo rozhraní s ovládacím panelem to je více v souladu se standardním přístupem point-and-click.

Populární ovládací panely jsou cPanel, Plesk, Webmin, a Virtualmin. Toto jsou návrhy grafického uživatelského rozhraní, které zjednodušují proces konfigurace rozšíření serveru.

Nezapomeňte, že z příkazového řádku pravděpodobně nebudete moci úplně uniknout, zejména při vzdálené správě účtu.

Sečteno a podtrženo: Výběr nejlepšího VPS

Přestože povzbuzujeme každého, kdo má zájem přejít na webový server VPS, aby se co nejvíce naučil o srovnávacích funkcích různých společností, realitou je, že většina vylepšení virtualizační platformy je mimo dohled..

Vaše nejlepší sázka je zaměřit se na metodu správy systému, ať už potřebujete silnou potřebu přizpůsobení, nebo pokud máte technické znalosti pro vlastní instalaci. Nelze uniknout skutečnosti, že spravovaný účet aplikuje určitá omezení na to, co můžete udělat, ale možná je to dobrá věc.

V závěrečné analýze se podívejte na řešení VPS, když sdílený hosting chová jeho ošklivou hlavu s nedostatkem zdrojů, ale nemáte moolah, abyste se mohli vyhnout čistému dedikovanému serveru. Spravovaný cloudový webový účet VPS je skvělou prostřední volbou pro významné zvýšení výkonu webových stránek.

Úplný průvodce sdíleným webhostingem a přehled našeho procesu přezkumu naleznete v našich kanadských recenzích webhostingu.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce
 • Web Meilleur Hébergement

Reference a obrazové kredity:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author