WP Engine – Чи обгрунтовано все Hype?

Нарешті час переглянути сервіси, що управляються WordPress!

Я збираюся розпочати цю нову главу з життя хостинг-трибуналу, можливо, за найкращі гроші на платформі WordPress, які можна придбати.

Мій огляд WP Engine відповідає тій же детальній та ретельної методиці тестування, якою відомий хостинг-трибунал.

Однак критерії ранжування ще більш жорсткі, оскільки керовані рішення WP повинні працювати набагато краще, ніж пакети спільного хостингу.

Я підписався з цим виділеним хостом WordPress понад два роки тому, щоб контролювати його ефективність, безпеку та підтримку. Звичайно, я переглянув безліч оглядів WP Engine, що надходили кінцевими користувачами, і таких, які створили колеги-тестери, щоб отримати краще уявлення про послугу.

Ось що я знайшов.

Що таке WP Engine?

WP Engine – не типовий постачальник послуг хостингу.

Компанія більше схожа на постачальника послуг, оскільки її платформа розроблена унікальним чином. Він працює лише для сайтів WordPress і навіть тих, що розміщуються з певними обмеженнями.

Ось чому порівняння на зразок WP Engine та Bluehost досить нецікаві. Хоча це правда, що останній також забезпечує керований хостинг WordPress, перший спеціалізується виключно на тому, щоб зробити популярну систему управління контентом швидкою, безпечною та надійною.

Я переглянув кілька найкращих керованих хостів WordPress, і жоден не підходить навіть до того, що розробило WP Engine.

Звичайно, всі чудові речі виходять ціною, і ця послуга не є винятком, але більше про плюси і мінуси WP Engines пізніше.

"Чудовий преміум-хостинг WordPress для розробників & Підприємства"

Пробіг:

99,99%

Швидкість завантаження:

0,57с

Підтримка:

Абсолютна першокласна

Панель управління:

Власний

ЗАГАЛЬНО4.3

Основні – час роботи, швидкість, підтримка двигуна WP

Продовження часу роботи, швидкість та спеціалізована підтримка WP Engine створюють дуже перспективне рішення для хостингу.

1. Чудовий час

WP Engine – це швидке рішення хостингу. Серйозно швидко.

Це, безумовно, найшвидший господар, якого я переглянув тут, в Хостинговому трибуналі. Як запит на вихідний, так і на фронтальний період подаються менше ніж 0,2 секунди.

Багато відданих хостів WP оптимізують свої сервери під CMS. Як правило, такі зусилля дають результати, але WP Engine перевершує очікування на деякий запас.

З численних тестів, які я проводив, очевидно, що інженери та сисадміни WP Engine – справжні майстри своєї справи. Зрозуміло, що вони добре розбираються в усіх химерностях, які має WordPress (а їх не так мало) і знають своє власне середовище хостингу зсередини.

Останній розроблений виключно з врахуванням WP, і він розроблений добре.

Ось що говорять холодні цифри про швидкість роботи WP Engine на передньому боці:

Середня швидкість у 2019 році:

 • Січень – 0,145с
 • Лютий – 0,112с
 • Березень – 0.201с
 • Квітень – 0,143с
 • Травень – 0,139с
 • Червень – 0,122с
 • Липень – 0,143с
 • Серпень – 0,139с
 • Вересень – 0,188с
 • Жовтень – 0,153с

WP Engine Повністю завантажений час у 2019 році:

 • Січень – 0,988с
 • Лютий – 1,12с
 • Березень – 0,957с
 • Квітень – 1,01с
 • Травень – 0,849с
 • Червень – 1,14с
 • Липень – 1,21с
 • Серпень – 0,949с
 • Вересень – 1,19с
 • Жовтень – 0,931с

Поверхня також вражає, зручно перевершуючи спільне середовище SiteGround.

50 одночасних користувачів і понад 300 одночасних підключень навіть не напружували найменшого з планів WP Engine.

Для того, щоб робити речі перспективними, на основі тестів на швидкість WP Engine перевершує віртуальні приватні сервери. Це не повинно бути такою великою несподіванкою, оскільки це має значення не тільки сира обчислювальна потужність. VPS потребує значних технічних знань, щоб мати можливість забезпечити найкращий досвід WordPress.

Екіпаж WP Engine має цей досвід.

Вердикт: найшвидший хост WordPress, який я помітив. Виходячи з чисел, платформа WP Engine може конкурувати з рішеннями VPS.

2. Час роботи двигуна WP – 99,99%

Я розпочав моніторинг свого веб-сайту WP Engine ще в 2017 році. Я не планував закінчувати цей огляд WP Engine до 2019 року, але, з точки зору, я маю дані понад 22 місяці.

Мій WPE-сайт все ще відображає 99,99% доступності. 

Це просто неймовірно, але система моніторингу StatusCake все ще неправдиво повідомляє, тому я повинен відкинути свою невіру і прийняти номери.

22 місяці і, рахуючи, час простою менше десятої частини відсотка.

Я обговорюю подальше зниження цін на WP Engine (спойлер: це не дешево), але, читаючи про плани компанії, пам’ятайте про час роботи та швидкість, яку ви отримуєте в обмін на свої інвестиції.

Для інвестицій це – WP Engine – це хостинг-рішення, розроблене для підвищення вашого присутності в Інтернеті за допомогою стабільного та швидкого обслуговування. Це не для випадкових блогів, але ідеально підходить для малого бізнесу, зростаючих веб-сайтів і навіть монстрів трафіку.

Без тремтіння.

Вердикт: Статистично незначний час простою протягом двох років моніторингу. Неймовірно.

3. Підтримка двигуна WP – Stellar

Люди, які працюють над WP Engine, є дураками WordPress. Незважаючи на те, що я ще не повинен особисто зустріти жодного з них, їх пристрасть до популярної CMS очевидна. Усі агенти з технічної підтримки, з якими я зв’язався, були дуже обізнаними та прагнули допомогти.

Навіть агенти з продажу, з якими я спілкувався, були досить знайомі з WordPress та власне середовищем хостингу їхньої компанії. Це не маленький подвиг, оскільки дуже часто агенти з продажу набагато краще укладають угоди, ніж пояснюють речі.

Я б не вважав, що підтримка WP Engine найкраща в хостинговій галузі, оскільки їх знання в значній мірі спеціалізуються на WordPress, але все, що підпадає під їхній досвід, чудово охоплюється.

Вердикт: Найкраща підтримка, яка може вирішити будь-яку проблему WordPress.

Плюси WP Engine

WP Engine робить одне – розміщує веб-сайти WordPress – і це дуже добре. Ось основні сильні сторони платформи, які визначили її серед лідерів керованих WP-рішень.

1. Універсальність

WP Engine підходить як для маркетологів, так і для розробників.

Завдяки унікальній архітектурі платформи, розробники отримують набагато більшу свободу, ніж надає пересічний хост.

WP Engine пропонує безпрецедентну універсальність.

З іншого боку, компанія має активну та знаючу команду на борту, яка допоможе недосвідченим веб-майстрам розпочати роботу. Це купа любителів WP, які можуть відповісти на найрізноманітніші запитання, які допоможуть вам розвивати, продавати та розвивати ваш сайт.

2. Безпека

Одне, що вирізняється відразу, – це наскільки серйозно WP Engine сприймає безпеку. Я часто довго розмовляю про функції безпеки, які існують у хості, оскільки безпека є основою.

Якщо ви вважаєте, що простої та повільна швидкість завантаження погані для вашої репутації в Інтернеті – і вони погані, без сумніву, там – подумайте, що може зробити для вас веб-сторінка, що перешкоджає користуванню, або викрадені дані користувачів..

WP Engine робить кілька речей для підвищення безпеки в усьому світі:

 • Забезпечує сильну ізоляцію рахунку
 • Вимкнення певних плагінів
 • Встановлює автоматичні оновлення
 • Реалізує конкретні правила безпеки WordPress
 • Розгортає 2FA
 • Підтримує пом’якшувачі DDoS
 • Сканування за допомогою автоматичних інструментів виявлення загрози

3. Спеціальні рішення для хостингу для підприємств

Завдяки висококваліфікованим фахівцям, WP Engine може допомогти підприємствам будь-якого розміру отримати вигоду від найоптимізованішої роботи WordPress коли-небудь.

Якщо ви не маєте ідеї, що поставити – або, справді, де знайти – своє htaccess, WP Engine може допомогти. Якщо ви боїтесь, що ваш сайт може скористатися додатковою оптимізацією швидкості та оптимізації швидкості, WP Engine отримає відповідь або передасть у ваші руки потрібні інструменти, щоб знайти його самостійно.

Компанія дивовижно планує масштаби, щоб ви могли без проблем розвивати свій бізнес в Інтернеті, насолоджуючись безліччю переваг, які приносить видатна ефективність. Завдяки таким функціям, як власна технологія LargeFS, ви можете масштабувати нескінченно.

Солодкі, потужні маркетингові інструменти чекають на вас одним натисканням кнопки.

І найкраща частина?

Жодне зростання не є достатньо великим, щоб зменшити швидкий час завантаження (незалежно від кількості відвідувачів), недоступну безпеку та бездоганний час роботи.

Всі ці фактори в поєднанні покращують досвід користувачів, що значно сприяє SEO з одного моменту.

4. Спеціальні рішення для розробників

Якщо ви навіть на секунду подумали, що мій детальний огляд вже вичерпав усі спеціальні рішення, які пропонує WP Engine, посидьтеся – є ще багато.

WP Engine – це високотехнологічна конструкція, яка робить великий внесок у Всесвітню програму WP. Люди, що працюють там, дуже добре знають, що потрібно для запуску та розробки складного сайту WordPress.

Це не порожній вихваляння чи загальний маркетинговий лінгво.

WP Engine розробляє (все ще в бета-версії, але швидко просувається) власний DevKit, що дозволяє швидко розвиватися на місцях. Це швидко, тому що DevKit містить локальну версію всієї конфігурації WordPress, яку ви зможете розгорнути, протестувати, налагодити і повторно протестувати за бажанням.

Звичайно, можливі також співпраці, серед інших корисних речей, таких як вибір версій PHP, Genesis CLI, xdebug, плюс доступ до WPEngine sFTP та шлюз SSH для безперешкодного натискання та переходу на сервери WP Engine та багато іншого.

Серйозно, WPE DevKit – це силовий інструмент та швейцарський армійський ніж в одному пакеті!

5. Рамка генезису

Це поєднання між попередніми двома пунктами, оскільки це дозволяє швидко розвиватись та розгортати, допомагаючи як розробникам, так і власникам бізнесу (які наймають розробників) швидко зійти з місця..

Genesis – міцна основа для будь-якого веб-сайту WordPress, що забезпечує безпеку та продуктивність за допомогою деяких акуратних вбудованих функцій SEO.

(Так, це набагато краще, ніж редактор Гутенберга.)

6. Теми StudioPress

Що ще робить WP Engine?

Це дає вам 36 преміум тем, з якими можна грати, змінювати та використовувати. Вони побудовані на базі системи Genesis, завдяки чому вони особливо добре працюють на серверах WP Engine. 

Як ви можете собі уявити, редагування та модифікація їх – це легкий вітер.

Солодке, чи не так??

7. Внутрішній дзвінок для корпоративних користувачів

WP Engine обслуговує підприємства малого бізнесу, але він також знає, як впоратися з масштабними проектами. Це лише має сенс, інакше велика частина безлімітних ресурсів платформи піде на марно.

Одним із користувачів, що надають послуги преміум-сервісу, є виклик на борту та спеціалізований менеджер облікових записів, який вводить зовсім нове значення у термін “керовані послуги”..

8. Оцінка коду

Це ще одна послуга на рівні підприємства.

Спеціалізована команда WP Engine розглядає код та продуктивність вашого готового до запуску WP-сайту. Завдяки ретельному тестуванню вони намагаються оптимізувати новий веб-сайт, щоб він працював на оптимальних рівнях від початку роботи.

9. Автоматична міграція

Існує простий спосіб перенести свій сайт на WP Engine. Це не так просто, як безкоштовна міграція, якою керує повністю приймаючий хост, так популярний серед спільних хостів, як SiteGround та HostPapa, але все-таки це дуже просто.

Ще один запатентований інструмент, плагін міграції WP Engine може підняти існуючу установку WordPress з серверів іншого хоста і скопіювати її в середовище WP Engine.

Це може здатися складним, але це працює досить добре. Це може бути особливо зручно, якщо ви продавець WP Engine, який намагається завоювати нових клієнтів.

І найкраща частина? Оскільки це плагін, ви можете ним користуватися коли завгодно, скільки завгодно разів.

10. 60-денна гарантія повернення грошей

WP Engine коштує здоровенної суми, але ви можете протестувати його досить довго. Галузевим стандартом є надання лише місяця хостингу в рамках гарантії повернення грошей, але WPE працює вдвічі довше.

Що ні на що не нахмуриться.

Мінуси WP Engine

Як не дивно, WP Engine – це не бездоганна послуга. Як би мало їх не було, його мінуси присутні.

1. Жорсткі шапки на планах

У моєму огляді WP Engine є цілий розділ, присвячений планам компанії, але одне виділяється і заслуговує на згадку самостійно: шапка для відвідувачів.

Дивіться, кожен план WP Engine має встановлений ліміт щомісячних відвідувачів. Якщо ваш сайт генерує більше унікальних звернень, сайт не знизиться, а також не погіршиться його ефективність. Однак ваш бюджет може спричинити хіт, оскільки всі відвідувачі вище зазначеного ліміту стягуватимуть додаткові витрати.

Справді, багато альтернатив WP Engine, які пропонують подібний рівень обслуговування, розгортають такі обмеження.

Як правило, вони стверджують, що це з міркувань продуктивності – не перевантажувати сервери і таке інше, але коли це застосовується настільки суворо, це часто є поштовхом до більшого, дорожчого плану.

2. Немає хостингу електронною поштою

Ось сюрприз: ви входите у свою панель керування WP Engine і… жодного контролю електронної пошти немає. Тому що немає служби електронної пошти.

Звичайно, розміщення веб-сайтів та хостинг електронної пошти – це дві речі, але переважна більшість хостів надає і те, і інше. Порівняйте WP Engine з Bluehost або Dreamhost – інші якісні хости з керованою пропозицією WP – і це очевидний недолік.

Так, я знаю, що WPE – це постачальник послуг, а не типовий веб-хост, але він міг включити електронну пошту у свій портфель через сторонніх розробників.

Однак це, і ви, про це, ви повинні користуватися самостійно.

3. Заборонені плагіни

Правду кажучи, я не на 100% впевнений, наскільки справедливо згадувати список заборонених плагінів, який підтримує WP Engine, оскільки для багатьох це буде незначною незручністю і нічого більше.

Так чи інакше, угода: WP Engine, в основному з міркувань безпеки, але також із-за проблем із продуктивністю, не дозволяє встановлювати та запускати декілька плагінів WordPress..

Тепер список не такий короткий, і ви знайдете там багато фанатів-фаворитів, але записи у списку дозволених плагінів роблять цю роботу однаково добре, якщо не краще в середовищі WP Engine.

Тим не менш, погляньте на список, особливо якщо ви плануєте перенестись і звикли до певних функцій.

Чи рекомендуємо ми WP Engine?

Абсолютно!

В ім’я об’єктивності та ретельності я ретельно вивчив обмеження платформи для цього огляду WP Engine, але правда полягає в тому, що це одне найкраще кероване рішення WordPress, за яке гроші можна купити.

Звичайно, це не дешево, але чому б це зробити? Послуга піднесена, налаштована до досконалості вмілими руками, відшліфована та оптимізована поза можливостями та ноу-хау більшості інших хостинг-провайдерів.

Звичайно, це обійдеться дорожче.

Але це добре витрачені гроші, оскільки, наскільки віддані хости WordPress, WP Engine є видатним виконавцем.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author