Скалахостінг – Андерґост, за який ми любимо вкорінюватися

Scalahosting – це відносно невідомий постачальник, який висуває вражаючий набір технологій. Це просто мав щоб отримати власний огляд.

Природно, я зв’язався із службою підтримки та попросив більше інформації. Через кілька хвилин у мене був план хостингу і я був готовий переглянути Scalahosting.

Треба визнати, це було приємним сюрпризом. Враховуючи якість послуги, постачальник зобов’язаний зробити її швидше в світі хостингу швидше, ніж пізніше.

Ви тут почули це першим: Скалахостінг – наступна велика річ.

Як завжди прийнято, наш огляд Scala спирається на результати поглибленого тестування, моніторинг у реальному часі та тижні зондування та вивчення спільного хостингу компанії.

Що таке Scalahosting?

Маючи близько 50 000 клієнтів і 700 000 розміщених доменів, Scalahosting – це компактний, незалежний постачальник з США.

Він має два центри обробки даних, один у своїй рідній країні, а другий у ЄС. Будується другий північноамериканський об’єкт.

Проте ми не говоримо про новачків у світі хостингу. Навпаки, Scala має 13-річний досвід роботи під своїм поясом і досить багато технологій для цього.

Це не важкий фахівець, але у нього є кілька сюрпризів і для користувачів WordPress. Насправді, порівнюючи Scalahosting з SiteGround або vs Bluehost, колишній вражає досить багато.

На відміну від більшості конкурентів, Scala більше вкладає кошти в дослідження та розробки, а менше – в маркетинг. Результат – кілька досить надійних спільних планів і, мабуть, найкращі угоди VPS на ринку.

Політика похвальна і пояснює, чому постачальник настільки хороший, хоча набагато менш популярний, ніж деякі.

Однак достатньо поговорити про передумови – давайте перейдемо до латунних стрічок і подивимося, що розрізняє Scalahosting.

"Масштабований, потужний, універсальний"

Час роботи

99,99%

Швидкість завантаження

0,76с

Підтримка

9/10

Особливості

8,5 / 10

ЗАГАЛЬНИЙ4.1

Основи – Розгортання часу, швидкості, підтримки

Це велика трійка веб-хостингу. Якщо постачальник спотикається тут, мало що (а точніше, нічого) він може зробити для компенсації. Багато відгуків про Scalahosting вихваляють постачальника в цих областях, тож давайте подивимося, чи дані створюють резервні копії всіх розмов.

1. Відмінна час роботи – 99,99%

Час роботи – це одне з тих речей, яких ви не помічаєте, коли все працює. Незважаючи на це, це, мабуть, найважливіший фактор хостингу.

Просто, купуючи хостинг, ви очікуєте, що ваш сайт буде доступний постійно.

Ось чому, як тільки я ввійшов у систему Scala, я створив простий сайт WordPress і підключив його до своїх інструментів моніторингу в реальному часі. Маючи кілька тижнів даних, ви можете отримати досить гарне уявлення про доступність, яку ви можете очікувати.

Що стосується Scala, вона пропонує 99,9% гарантії безперервного часу, що є галузевим стандартом. Це обмежує загальний місячний час простою приблизно до 43 хвилин або менше 1,5 хвилини на день. Це розумна гарантія, загалом.

Якщо Scalahosting порушує політику, ви можете отримати хостингові кредити. Постачальник навіть прийме ваші власні журнали як доказ, тому ви можете використовувати такий інструмент, як StatusCake та відстежувати наявність вашого сервера Scala.

Ви можете подумати, що всі провайдери дозволять вам це зробити. Однак більшість приймає лише свої власні журнали, тобто постачальник вирішує, що вважається відключенням (дивлячись на вас, HostGator).

Втім, справжній час роботи – це те, де хмарна інфраструктура Scala справді світить. Під час написання цього огляду Scalahosting провайдер зафіксував майже ідеальну доступність. Сервери отримують середній час простою в хвилину на місяць, що чудово.

Завжди заспокоєне бачити, як постачальник підтримує свою інфраструктуру в першокласному стані. Ми починаємо відмінне старт, тепер перейдемо до швидкості.

"Scala відображає майже бездоганну тривалість роботи та обіцяє адекватну компенсацію у випадку, якщо угода про угоду буде порушена."

2. Гідна швидкість

  • Час реакції – 0,29 с
  • Час на повністю завантажений веб-сайт – 0,76 с
  • Під навантаженням – 30 с

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть на одній тестовій платформі два тести зазвичай демонструють дещо різні результати. Мій сайт розміщується в США, тому для цього я перевірив його з США Огляд Scala. Усі плагіни та кешування на стороні сервера було вимкнено.

Навчання після дослідження показує, що швидкість є чудовим фактором успіху веб-сайту. Швидші веб-сайти залучають відвідувачів ефективніше, отримують більше відвідувачів та продають більше продуктів. Що стосується повільних сайтів, то, скажімо, вони не тривають довго.

Потрібно сказати, що ваш вибір хостингу тут відіграє важливу роль. Веб-сайт може бути настільки швидким, наскільки дозволяє його сервер, тому слід вибирати з розумом.

Для огляду Scalahosting я перевірив, наскільки швидко сервери можуть реагувати та доставляти сторінку та як вони працюють при великому трафіку. Щоб зробити тестування справедливим, я вимкнув додаткові інструменти оптимізації швидкості та лише відзначив базові настройки.

Фронтенд виконує приголомшливо. Сервери займають, як правило, 0,295 секунди для відповіді, переводячи Scalahosting у п’ятірку найкращих хостів у цій категорії – не маленький подвиг, вважаючи, що це проти таких постачальників, як SiteGround.

Час, необхідний для завантаження повного документа, ще більше вражає. Він складає в середньому за 0,766 секунди, що становить Розгортання найшвидшого постачальника на сьогоднішній день. Жоден інший хост не виконує це добре послідовно.

Налаштування Frontend Scala похвально. Усі відгуки кінцевих користувачів Scalahosting, безумовно, похвальні.

Я зіткнувся з проблемою під час тестування на бекенді. Тест навантаження навантаження проходить нормально, поки приблизно 18 віртуальних користувачів. Потім сервери починають скидати HTTP-з’єднання, і час реакції різко спливає.

Це не є рідкісною подією для хостинг-провайдера – подібна річ відбувається з HostGators’s і сервісом GreenGeeks. Можливість полягає в тому, що деяка система захисту розглядає активність як атаку DDoS і обмежує кількість з’єднань з тієї ж IP-адреси.

З цього питання я зв’язався із службою технічної підтримки. Хоча агенти зробили все можливе, щоб допомогти, вони все ще працюють над тим, щоб знайти рішення.

Інакше сервери швидкі, і Scalahosting цілком здатний обробляти пристойну кількість трафіку.

"Scalahosting може похвалитися непереборно високою швидкістю фронтального руху, але підтримка викликає деякі питання"

3. Чуйна підтримка

Найбільше виділялось під час початкового скринінгу – високий рівень задоволеності клієнтів. Найбільше відгуки користувачів хвалять команду підтримки Scalahosting. Я хотів перевірити це на собі і побачити, чи підтримує насправді все це.

Я кілька разів зв’язувався з ними і почав з простих питань. Першим позитивним було те, що всі запити отримали миттєву відповідь, незалежно від часу доби. Це вказує на те, що команда підтримки є добре укомплектована.

Агенти також досить обізнані. Підтримка клієнтів Scalahosting може відповісти на більшість питань щодо платформи та надати точні поради щодо оптимізації веб-сайтів.

Все йде нормально. Настав час вивести великі гармати.

Я ще раз зв’язався із службою підтримки і попросив допомогти у вирішенні проблеми з навантаженням навантаження – більшість інших постачальників не вдавалось жалібно звертатися. На моє здивування, агент був захоплений і почав одразу відскакувати від мене ідеї.

Ми залишалися за викликом більше години, намагаючись вирішити проблему в різних конфігураціях. Рівень відданості від простих агентів передньої лінії вражає, навіть якщо проблема з часом переросла до адміністратора сервера.

" З урахуванням речей, підтримка Scalahosting добре навчена і прагне допомогти. Постачальник послуг, очевидно, не жартує, коли справа стосується вибору працівників, і він залишає своїх клієнтів у хороших руках."

Плюси Scalahosting

Scalahosting – це все про те, щоб завоювати світ хостингу надійною фірмовою технологією. Він хоче вразити веб-майстрів потужністю та корисністю. І, згідно з даними сотні оглядів Scalahosting, у неї є правильні інструменти для роботи.

1. Власна безпека

Основна перевага постачальника – це власне програмне забезпечення. SShield Security – це перший інструмент, який ми розглянемо в цьому огляді Scalahosting.

Простіше кажучи, SShield – це пакет безпеки.

З одного боку, він служить для блокування вхідних загроз. Scalahosting може похвалитися, що його SShield може блокувати 99,998% атак.

Іншим компонентом SShield є моніторинг 24/7. Окрім роботи з базою даних відомих шкідливих програм, система безпеки використовує машинне навчання для виявлення потенційно невстановлених загроз. Це дає набагато кращі шанси зловити будь-які атаки, перш ніж вони стануть серйозною проблемою для вашого сервера Scala.

Однією з переваг системи є те, що вона дає вам достатньо часу для виправлення будь-якої шкідливої ​​діяльності (у випадку, якщо ваш сервер заразиться). Замість того, щоб негайно закрити ваш веб-сайт, він надішле вам докладний звіт. Це дає найкращі шанси виправити проблему без шкоди для себе.

Ви можете очікувати цього від кожного хоста, але я бачив, що постачальники панікують і закривають сайт з першого погляду зловмисного програмного забезпечення. Корисно, що Скала вживає лише відповідних заходів, а не завдає зайвої шкоди.

Загалом, заспокійливо бачити, що компанія Scalahosting має надійну технологію з новим захопленням безпеки веб-сайту. 

2. WordPress-оптимізований

Коли я розпочав цей огляд Scalahosting, я захотів побачити, як компанія обробляє WordPres.

Scalahosting пропонує спеціальний «аромат» стандартних планів хостингу, орієнтований на WordPress, без додаткових витрат. Великою частиною клієнтів Scala є користувачі WordPress, тому це має багато сенсу.

Значну частину цього складає менеджер SWordPress, який є власницьким інструментом управління Scala. Це дозволяє вам легко додавати сайти WordPress, оптимізувати їх безпеку та включати автоматичні оновлення WordPress.

Один класний варіант – увімкнути блокування безпеки, що запобігає атакам сценаріїв на стороні сервера. Просто не забудьте відключити його, коли потрібно додати будь-які плагіни.

Більше інструментів, таких як клонування до інсценування, є в роботі. Поки що ви отримуєте всі ключові особливості керованого спільного хостингу для WordPress.

І це лише частина цього. У всі плани WordPress Scalahosting додає власні правила безпеки, спеціалізований брандмауер та сканування зловмисного програмного забезпечення. Це безпечно, це один із найкруткіших хостів.

Це стає ще краще, якщо ви перейдете до програми “Старт”. Scalahosting надасть вам час разом зі своїми інженерами WordPress, і вони допоможуть оптимізувати ваш веб-сайт. Отримати таку допомогу в іншому випадку дорого, тому цінність Scalahosting вражає.

Насправді, додаткові інструменти настільки надійні, Scalahosting є сильним кандидатом на найкращий хостинг WordPress 2020 року.

3. Інтуїтивно зрозуміла зона клієнтів та SPanel

Власники веб-сайтів проводять багато часу в зоні клієнтів та на панелі управління. В ідеалі ви хочете, щоб ними було легко переміщуватися та мати усі критичні варіанти, доступні одним або двома клацаннями.

На щастя, Скалахостінг тут добре працює. Ви можете постійно отримувати доступ до найважливіших областей із бічної панелі. До них відносяться управління DNS, виставлення рахунків та отримання квитків.

Правда, мені знадобилося трохи натискати, щоб знайти інструменти управління для моєї фактичної панелі управління. Однак, як тільки я це зробив, було досить просто обійти та використовувати такі інструменти, як SWordPress Manager.

Що стосується фактичної панелі управління, то спільні плани хостингу використовують cPanel, що є галузевим стандартом. Після оновлення до пакету VPS, що розміщує хостинг Scala, ви можете вибрати SPanel. Це власна альтернатива cPanel Scala.

Власні панелі управління зазвичай дещо бідні, але SPanel є щасливим винятком. Він обробляє все, що може cPanel – управління базами даних, налаштування SSL, електронні листи, і навіть дозволяє перепродавати хостинг. Крім того, легко переміщуватися, і всі функції працюють добре.

Основними перевагами SPanel є те, що він працює в окремому середовищі, тому він не з’їсть ресурси вашого сервера. Він також безкоштовний у використанні. Навпаки, cPanel може бути досить дорогим, особливо для хмарного торгового посередника або тих, кому потрібно багато доповнень. Оскільки SPanel включає багато функцій за замовчуванням, це може заощадити сотні доларів на місяць.

Тепер ти може оплачуйте ліцензію cPanel і використовуйте її при переході на VPS. Зважаючи на це, SPanel робить спосіб оновлення більш плавним та додає більшої цінності.

Правда, SPanel не є перевагою для користувачів, що користуються спільним хостингом, але багато власників веб-сайтів з часом переходять на VPS для додаткових ресурсів та гнучкості. Тоді SPanel стає доступною альтернативою cPanel.

4. Легко масштабувати до VPS

Якщо говорити про оновлення, Scalahosting дозволяє легко отримати власний віртуальний сервер із усіма супутніми перевагами.

Ви можете отримати повністю керований VPS лише за $ 2 / місяць більше, ніж платите за найбільший спільний план. Вам не потрібно підписуватися на більш тривалий період, щоб отримати найкращу ціну – ви можете отримати повну вартість, сплачуючи щомісяця.

Звичайно, тут грає роль SPanel. Оскільки ліцензії cPanel для обліку немає, плани VPS в кінцевому рахунку доступніші, ніж пропонують більшість конкурентів.

Тільки порівнюючи базовий SPanel і cPanel, Scala заощаджує вам щонайменше $ 15 на місяць, особливо якщо врахувати численні потужні функції, які SPanel має поза коробкою. Якщо вам потрібні додатки cPanel або ви хочете перепродавати хостинг, заощадження можуть бути ще більшими. 

Навіть якщо ви починаєте з спільних планів, це величезна перевага, яка чекає на вас, коли ваш веб-сайт росте.

5. Щоденні резервні копії

Резервні копії – необхідна мережа безпеки для власників веб-сайтів. Якщо ви зробили помилку або щось інше пішло не так, у вас має бути резервна копія вашого веб-сайту, на яку ви зможете повернутися.

Хоча Scalahosting насправді не дає зрозуміти, ви можете скористатися щоденними резервними копіями. Постачальник зберігає резервні копії протягом тижня, тому у вас завжди буде сім версій вашого сайту, на які можна покластися.

Якщо ви регулярно перевіряєте свій веб-сайт (тобто раз на тиждень), ви будете в безпеці.

6. Вільна міграція

Якщо у вас вже є веб-сайт, ви все одно можете перейти на веб-сервер Scala. Вам не доведеться хвилюватися з приводу мігрування вашого сайту, оскільки технічна команда зробить це за вас. 

Деякі постачальники, як-от Bluehost, стягують близько 150 доларів за такий вид послуг. На відміну від цього, Scalahosting робить своїх користувачів надійними та надає їх безкоштовно.

7. Справедливе ціноутворення

Конверсії цін на веб-хостинги – це вихованець з тисячі веб-майстрів. Якщо ви коли-небудь володіли веб-сайтом, ви, ймовірно, знайомі з суттю його.

Постачальник пропонує вам зареєструватися на два-три роки хостингу, щоб отримати надзвичайно доступну угоду з десятками фантастичних переваг.

Щойно початковий термін збільшився, прийшов час поновити. Тоді, коли постачальник заробляє на вас три-чотири рази більшу плату – і вам краще придбати ще три роки, якщо ви хочете залишатися в Інтернеті.

Деякі провайдери роблять все можливе, щоб приховати вищі витрати на оновлення. Чорт, деякі навіть не показують їх на сторінці продукту.

Тепер ярмарок справедливий, Scala підвищує ціни на оновлення, але майже не так, як більшість постачальників. План стартера коштує всього 3,95 долара на місяць, якщо ви передоплачуєте протягом трьох років, а згодом зросте лише на 2 долари. Контрастуйте це з хостингом A2, який починається приблизно за тією ж ціною, а потім збільшується вдвічі під час оновлення (або SiteGround, який потроїть його).

З іншого боку, Scalahosting має дуже розумні ціни. Постачальник повністю зрозумів, як працює ціна, і початкова знижка може бути корисною, коли ви тільки починаєте.

Що ще важливіше, витрати на оновлення повністю відображають якість послуги, а не нерозумно високі для компенсації знижок. Насправді багато користувачів висловлюють похвалу за прозорі ціни в своїх відгуках про Scalahosting.

8. Безкоштовне доменне ім’я

Завжди приємно отримати трохи додаткової вартості безкоштовно. Скалахостинг дозволяє користувачам, які зареєструвались на півроку хостингу, без додаткових витрат реєструвати доменне ім’я. Це послуга, яка в іншому випадку обійдеться вам у 10-15 доларів, тому ви економите тут кілька доларів.

Майте на увазі, що це доступно не у всіх планах. Вам доведеться піти на розширений план, щоб скористатися безкоштовною реєстрацією. Він також недоступний на будь-якому VPS-сервері Scala.

9. Судовий процес на 99 відсотків

Більшість хостинг-провайдерів надають 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли випробувати платформу. Скалахостинг не є винятком: ви можете заплатити за їх послугу і пізніше отримати повне повернення коштів, якщо це вам не сподобається. Якщо це так далеко, просто пам’ятайте, що вимагати повернення коштів до початку першого місяця.

У вас також є можливість сплатити 0,99 дол. США за одномісячну пробну версію будь-якого спільного плану ціноутворення Scala. Ви можете віддати перевагу цьому маршруту, якщо ви не хочете, щоб Scalahosting затримував свої гроші, поки ви пробуєте його. Ви також можете це зробити, щоб не потрібно було турбуватися про запит на відшкодування.

Ви можете віддати перевагу цьому свіжому підходу до хостингу, хоча це насправді не новаторська функція.

Мінуси Scalahosting

Незалежно від того, наскільки він потужний, жоден хостинг-сервіс не обійдеться без перешкод. Ось що ви повинні знати, перш ніж вирушати на Scalahosting.

1. Спільний хостинг не повністю SSD для деяких користувачів

Хоча більшість веб-служб Scala працює на SSD, спільний хостинг включає також HDD.

А саме, старі облікові записи працюють на суміші SSD та HDD. Хоча файли, які використовуються, на твердотільних накопичувачах, що дозволяють швидше отримати доступ, системні файли знаходяться на жорсткому диску.

На щастя, з січня 2020 року всі нові клієнти розміщуються на суто SSD-серверах. По суті, стара настройка сервера не вплине на вас, якщо ви тільки що відкрили провайдера. Я обговорював це з командою Scala, і хост навіть почав мігрувати старі акаунти в те саме середовище, тож існуючі клієнти незабаром отримають ті самі переваги.

Хоча хостинг швидкий, навіть вражаючий, повний перехід на SSD покращить послугу. Це не дуже вагома проблема для Scala, тим більше, що навіть старші клієнти можуть легко розміщуватися на SSD, що працює на SSD. Це все-таки варто згадати.

2. Тонка база знань

Тут мало що сказати, окрім того, що Скала не має найширшого набору статей там. Вони охоплюють лише 80 поширених питань, і багато відповідей досить короткі.

База знань є хорошим розділом поширених питань. Вам доведеться трохи погуглити, якщо ви самі зробите тип.

3. Незрозумілі описи продуктів

Я мушу передбачити це, кажучи, що це не вводить в оману маркетинг, оскільки Scala не приховує явних проблем. Зважаючи на це, і веб-сайт, і підтримка Scalahosting не можуть так добре пояснити деякі їх функції.

Наприклад, Scala насправді не згадує жодних резервних копій на стандартній веб-сторінці хостингу, хоча версія WordPress у планах явно має щоденні резервні копії. Однак, коли я звернувся до торгового представника, вони запевнили, що у мене будуть резервні копії щотижня. – трохи дивно. Тільки коли я перейшов до технічної підтримки, я отримав пояснення їм є щоденне резервне копіювання, при цьому кожна версія зберігається протягом тижня. Це може заплутати і забирати багато часу, щоб зрозуміти це.

Зараз це досить невелика проблема, і її просто виправити. Все-таки це вимагає згадки.

Чи рекомендуємо ми Scalahosting?

Ми коли-небудь!

Scalahosting покриває основи краще, ніж більшість господарів, і це посилює пропозицію надійними інструментами. Це відмінно підходить для користувачів WordPress, добре оцінюється, і робить його безперервним безперервно розвивати веб-сайт без вузьких місць. Крім того, це одна з найбільш захищених платформ на ринку.

У цьому, безперечно, багато чого любити. Отже, чи Scalahosting наступна велика річ?

Це просто може бути.

Якщо він продовжує розвивати технології за поточною швидкістю та додавати ще декілька центрів обробки даних, це може мати невеликі проблеми з розширенням свого впливу. У огляді Scalahosting я отримав кілька речей, але ви можете сказати хоча б стільки про будь-який хост.

Коротше кажучи, Scalahosting є загалом відмінним виконавцем. Це господар, який, безумовно, варто поїхати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author