Огляд FastComet – комета, яка летить вгору чи вниз?

FastComet є відносно невідомим провайдером хостингу веб-сайтів, але, коли я побачив сайт компанії, я знав, що потрібно ретельно перевірити його.

Тільки дані в режимі реального часу та точне вимірювання можуть зробити справедливим цю технічно орієнтовану, прихильну компанію Я зареєструвався, створив базовий сайт WordPress і підключив його до надійних інструментів моніторингу щоб отримати найбільш детальний огляд FastComet та відповісти на питання:

Це FastComet добре?

Що таке FastComet?

Базований у Сан-Франциско, штат Каліфорнія, FastComet спочатку забезпечував хостинг та системне адміністрування виключно для корпоративних клієнтів.

Чотири роки з моменту заснування, в 2013 році, компанія запустила хмарний хостинг-рішення, відкрившись для приватних клієнтів та власників малого бізнесу.

Технічна проникливість FastComet очевидна. Маючи вісім центрів обробки даних на трьох континентах та надзвичайно детальний веб-сайт, FastComet виглядає одержимим технологіями та інфраструктурою.

Я ніколи не бачив, щоб хостингова компанія викладала стільки інформації прямо з самого рахунку. SiteGround наближається, але рівень деталізації та інформації, якими ділиться FastComet, є чимось іншим.

Але чи ця одержимість перетворюється на якісне обслуговування?

Давайте подивимось, що цифри мають говорити, і як виглядатиме цей огляд FastComet в 2019 році в кінцевому підсумку через кілька місяців.

"Хостинг для дизайнерів та новачків"

Пробіг:

99,99%

Швидкість завантаження:

1,27с

Підтримка:

Відмінна підтримка, відмінна база знань

Панель управління:

cPanel

ОНЕРАЛЬНИЙ4

Основи – швидкість роботи, швидкість та підтримка FastComet

1. Відмінна час роботи – 99,99%

По суті, хостинг веб-сайтів означає одне: зробити розміщений сайт доступним з будь-якого місця та в будь-який час.

Пробіг визначає, хороша послуга чи посередня послуга.

У цьому плані FastComet перевершує. Незважаючи на те, що веб-сайт компанії не дає жодних обіцянок, час мого веб-сайту WordPress користується величезним враженням.

Єдиний час простою, зареєстрований за понад шість місяців моніторингу, стався у жовтні та був недостатньо довгим, щоб загальна доступність була нижчою за 99,9%. Близько 15 хвилин простою протягом шести місяців абсолютно геніально.

Середня кількість часу в 2018 році:

 • Серпень – 100%
 • Вересень – 100%
 • Жовтень – 99,97%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 100%

Середній час в 2019 році:

 • Січень – 99,99%

"FastComet підтримує дуже високий час роботи."

2. Дуже хороша швидкість

 • Розумний час реакції – 0,57 с (8-е)
 • Розумний час завантаження – 1,27 (11)
 • Розумні під навантаженням – 1,05 с (8-е)

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть на одній тестовій платформі два тести, як правило, демонструють дещо різні результати. Мій сайт FastComet розміщується в Лондоні, тому я перевірив його з Великобританії. Усі плагіни та кешування на стороні сервера було вимкнено.

Швидкість принаймні така ж важлива, як і час роботи. Більш швидкі веб-сайти бачать набагато більші коефіцієнти конверсії, кращу SEO та більшу задоволеність клієнтів. З іншого боку, повільні сторінки караються як кінцевими користувачами, так і пошуковими системами.

Я протестував FastComet з трьома різними інструментами, щоб отримати середній час, який потрібен серверу, щоб надіслати перший байт і повністю завантажити домашню сторінку мого сайту WordPress.

Результати були дуже хорошими. Незважаючи на те, що TTFB є дещо середнім, час, необхідний для завантаження сторінки, був другим лише для DreamHost. Однак у жовтні 2018 року всі результати значно піднялися, час завантаження сайту повністю майже вдвічі порівняно з попереднім місяцем.

Швидка швидкість є приємною, але те, як сервер реагує, коли роятись із відвідувачами, не менш важливо. Ось чому я перейшов до Load Impact та надіслав 50 віртуальних користувачів для перевірки відповіді під навантаженням.

Якість роботи під навантаженням.

Швидкість і стабільність характеризують сервери FastComet.

FastComet працює з чудовою стабільністю при сильному навантаженні.

У перші пару місяців заднім часом блискавка швидко, але потім час її реакції подвоївся. І все-таки сервери FastComet добре обробляють трафік, але компанія вже випала з топ-5 найшвидших програм.

Найгірший результат поки що відбувся у січні 2019 року – 2,03 секунди. Порівняно з багатьма іншими хостами, це все ще дуже швидко і достатньо, щоб FastComet добре увійшов до топ-10.

Загальні результати тактових функцій FastComet були дуже стабільними та досить швидкими. Середній час відповіді складає всього 0,92 секунди, але я повинен уточнити, що він майже вдвічі збільшився після перших двох місяців тестування. Спочатку він був нижче 0,50.

FastComet створює резервну копію свого бездоганного часу роботи з пристойною швидкістю.

Середній час відгуку 2018:

 • Серпень – 0.40с
 • Вересень – 0,43с
 • Жовтень – 0,65с
 • Листопад – 0,68с
 • Грудень – 0,59с

Середній час відгуку 2019:

 • Січень – 0,64с

Повно завантажена сторінка 2018:

 • Серпень – 0,92с
 • Вересень – 0,79с
 • Жовтень – 1,51с
 • Листопад – 1,65с
 • Грудень – 1,57с

Повністю завантажена сторінка 2019:

 • Січень – 1,19с

Відповідь під навантаженням 2018:

 • Серпень – 0,45с
 • Вересень – 0.40с
 • Жовтень – 1.10с
 • Листопад – 1.10с
 • Грудень – 1,23с

Відповідь під навантаженням 2019:

 • Січень – 2,03с

"Дуже швидкий сервіс, який легко справляється зі швидкістю руху."

3. Відмінна підтримка

У минулому я висловлював думки, що менші компанії надають кращий досвід клієнтів. Здається, FastComet доводить це, оскільки має порівняно невелику клієнтську базу та чудову підтримку.

Каліфорнійці мають потужну інфраструктуру, яку підтримують справжні хостингові експерти. Перевірте будь-які технічні публікації в блозі на FastComet.com або записи в базі знань, щоб самі переконатися.

За цей огляд FastComet я кілька разів спілкувався з підтримкою і неминуче отримував швидкі, доброзичливі та корисні відповіді. Настільки, що я вже не впевнений, хто найкращий постачальник послуг у цій категорії.

До недавнього часу SiteGround був безперечним номером один, але якщо мені доведеться порівняти підтримку FastComet і SiteGround, мені було б важко зазначити явного переможця. FastComet, безумовно, має зоряну команду підтримки.

База знань, яку FastComet підтримує, дуже гарно викладена та має безліч корисних навчальних посібників та посібників.

"Один з найкращих, якщо не найкращих, команд підтримки в хостинговій галузі."

Плюси FastComet

Правду кажучи, кілька оглядів FastComet можна написати лише про функції, які за замовчуванням включені в спільне рішення компанії. Але оскільки я хочу закінчити цей конкретний огляд FastComet до кінця 2018 року, я коротко згадаю лише найбільш вражаючі аспекти планів FastComet..

1. Виділені ресурси плану

Одним з головних недоліків спільного хостингу є нерівномірний розподіл ресурсів. Іноді погано кодований – або зламаний – веб-сайт може спричиняти потужність сервера, сповільнюючи всі інші доменні імена, розміщені там.

FastComet обіцяє дуже хорошу ізоляцію облікових записів та виділені ресурси для кожного сайту.

FastComet надає виділені ресурси для кожного спільного користувача.

Ви знаєте, що отримуєте з кожним планом FastComet.

Це відмінна новина на кількох рівнях. Розширена ізоляція облікового запису підвищує безпеку, тоді як виділені ресурси гарантують ефективність, а також чітко показують, що ви отримаєте, якщо перейти до більшого плану.

2. Відмінна інфраструктура

Вісім центрів обробки даних звучать вражаюче, оскільки вони справді є.

ОНОВЛЕННЯ: Станом на 2019 рік FastComet має 10 центрів обробки даних.

FastComet також оптимізував сервери. SSD-накопичувачі та кілька прискорювачів швидкості забезпечують зоряну продуктивність. Агресивне стиснення GZIP, оптимізований для браузера вміст, стиснення даних без втрат, асинхронне завантаження ресурсів та Keep Alive за умовчанням увімкнено для всіх спільних облікових записів.

І якщо ця технічна балаканина звучить настільки грізно, як це я підозрюю, не хвилюйтеся, тому що вам не потрібно нічого з цього розуміти.

Досить добре, що люди в FastComet знають, як налаштувати ці технології, щоб усі сайти, розміщені в компанії, працювали на оптимальних рівнях.

3. Регулярні резервні копії

Резервні копії та цифрові дані повинні йти одночасно. Завжди.

Особливо, коли дані, про які йдеться, відображаються в Інтернеті для того, щоб світ побачив та користувався.

FastComet створює автоматичні резервні копії, які легко доступні через cPanel. Два плани компанії зберігають копії за останні сім днів, а найбільший – за останні 30.

4. Безкоштовна передача домену

FastComet використовував безкоштовну реєстрацію домену довічно, але ця функція, на жаль, була припинена.

Тим не менш, компанія пропонує солідний замінник – абсолютно безкоштовну передачу вхідного домену. Передача домену за замовчуванням додає додатковий рік до існуючої реєстрації.

Іншими словами, переміщення вашого домену на FastComet дасть вам безкоштовний рік реєстрації.

Крім того, FastComet пропонує надзвичайно спокусливі збори за оновлення, оскільки компанія стягує лише реєстровий збір зі своїх клієнтів.

5. Дуже сильна безпека

FastComet робить безпеку невід’ємною частиною своїх послуг.

Розширена ізоляція облікових записів через CageFS та Cloud Linux гарантує, що заражений сайт не поширюватиме зловмисне програмне забезпечення на сервер.

Брандмауер для веб-додатків компанії (WAF) оптимізований для найпопулярніших систем управління контентом, таких як Magento, WordPress та Joomla. Це блокує 99% усіх спроб отримати несанкціонований доступ до розміщених сайтів.

Безпека є головним пріоритетом у FastComet.

BitNinja додає ще один рівень захисту, зупиняючи ін’єкції скриптів, DDoS та XSS-атаки.

Якщо все піде на південь, команда FastComet з моніторингу та безпеки в режимі реального часу готова цілодобово. Вони можуть містити будь-який злом протягом декількох хвилин, сканувати та очищати пошкоджені облікові записи користувачів.

6. Додаткові інструменти для розробників

FastComet, безумовно, є зручним для користувачів, але це не досягається за рахунок більш просунутих користувачів.

Навпаки, той, хто має знання та бажання, може використовувати широкий набір інструментів для розробників. WP-CLI, bash, Drush, Laravel, Genesis та Symphony – це лише деякі з багатьох модулів та інструментів, доступних у всіх спільних планах.

GIT також встановлений попередньо.

7. Кілька локацій центрів обробки даних

Теоретично, розміщення вашого веб-сайту ближче до того, де більша частина трафіку отримує результат, покращує загальну ефективність. Я перевірив цю теорію, готуючи непідвладний огляд веб-хостингу FastComet, отримавши показники швидкості з усієї Атлантики та побачив повільніші часи реакції.

FastComet має два сервери в Азії та три в Європі та США.

8. Безліч халяв

Усі спільні плани FastComet включають безкоштовний SSL, SEO-пакет, клієнт безкоштовного чату та гроші на рекламу вартістю 75 доларів.

Навіть якщо ви не отримаєте купон FastComet з дисконтного сайту, на якому ви знаходитесь за чудову угоду, у цьому немає сумнівів..

9. 45-денна гарантія повернення грошей

Більшість хостингових компаній пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. FastComet, як і HostGator, продовжує це до 45 днів, що чудово. Місяця навряд чи достатньо, щоб перевірити веб-хост належним чином.

45 днів дають більше місця для експериментів та зондування.

10. Вільна міграція

FastComet допоможе вам скопіювати існуючий сайт на свої сервери. Найменший план передбачає лише одну міграцію, а інші два до трьох майданчиків.

Я поцікавився технічною підтримкою щодо цих обмежень, і мені сказали, що вони підлягають обговоренню в межах розуму.

Непогано.

11. Просте ціноутворення

FastComet передбачає досить інноваційний підхід до зарядки.

Початкові збори значно нижчі, ніж ті, що очікують на вас, коли час поновлення вже близько. Це стандартний біт, і він викладений дуже чітко.

Однак рекламовані початкові платежі є рівними – вони не змінюються залежно від тривалості початкового періоду.

Це значно спрощує речі, оскільки ви можете отримати дуже доступний хостинг протягом одного місяця чи тобі років.

Освіжає бачити таку простоту.

Мінуси FastComet

FastComet формується як один з найкращих господарів, яких я розглянув тут, у хостинговому трибуналі, але це не бездоганно. Для одного, FastComet WordPress хостинг точно такий же, як і стандартна спільна пропозиція. Але це не головне питання.

1. Оманливий маркетинг

Схоже, маркетингові команди FastComet та InMotion пішли в одну школу. Обидві компанії мають інструмент для прямого порівняння між ними та конкурентами.

Оманливе самореклама в цьому найгірше.

Ці швидкості не перевіряються.

Більшість людей, які читають відгуки про хостинг, FastComet чи іншим чином, рідко перевіряють більше трьох компаній, тому їм важко об’єктивно судити, чи є порівняння, знайдене на FastComet.com, правдивим.

Дозвольте мені допомогти вам там: це не так.

Перевага в швидкості, яке відзначається там, є далеко не правдою, як ви бачите в нашому випадку.

На FastComet.com можна побачити прямі порівняння, такі як FastComet vs GoDaddy, FastComet vs HostGator тощо, але ці детальні вимірювання часто містять помилкову інформацію.

ОНОВЛЕННЯ: FastComet запустив абсолютно нову ітерацію свого веб-сайту влітку 2019 року. Зараз пряме порівняння набагато точніше. Якщо він отримує регулярні оновлення, FastComet залишиться з одним конфектом в моєму огляді.

2. Обмежений простір на диску

Усі плани FastComet поставляються з обмеженим дисковим простором. Взагалі кажучи, обмеження є розумними, але чи всі вони однакові.

15 Гб для найменшого плану більш ніж достатньо, тому що в ньому все одно може розміщуватися один сайт. Однак, обмеження на 35 ГБ у найбільшій із трьох пропозицій може відчути користувачі з кількох веб-сайтів.

Чи рекомендуємо ми FastComet?

Так!

FastComet – це порівняно невелика компанія, яка інвестувала великі кошти в масивну, сучасну інфраструктуру, і це важливо.

Бездоганна тривалість роботи, дуже хороша швидкість, відмінна підтримка та величезна кількість технологій, доступних для початківців та досвідчених веб-майстрів, роблять FastComet дуже сильним господарем.

Ціноутворення є справедливим і простим, тоді як вартість, що надається взамін, просто приголомшлива. Більше того, компанія надає повний спектр хостингових продуктів, щоб ті підприємства могли легко рости там. На перший погляд, VPS FastComet і спеціалізовані рішення виглядають перспективно.

Це, безумовно, одна з найкращих веб-сайтів, на яких я перевіряв, але якщо ви не погоджуєтесь з моїм оглядом FastComet, опустіть рядок нижче або перевірте інших хостів, які ми розглянули тут, у Трибунальному хості..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author