HostGator Cloud pārskats – vai tas ir ātrāks un uzticamāks? (2020. gads)

hostgator mākonis pārskatsHostGator mākonis: ieteicams

HostGator Cloud ir kopīgas mitināšanas opcijas “jaunināta” versija.

Pēc viņu domām, tam vajadzētu būt ātrākam un mērogojamākam nekā parastajai mitināšanai.

Pirmkārt, tā ir nodrošinājusi 100% uptime pēdējos četros mēnešos, ierobežojot izcilu 24 mēnešu sniegumu. HostGator Cloud arī neapdraud ātrumu, nodrošinot vidējo lapas ielādes laiku tikai 399 ms.

Draudzīgs klientu atbalsts un bezmaksas vietņu migrācija padara šo par vienu no labākajām mūsu pārskatītajām iespējām.

Vienkārši ņemiet vērā papildu maksas, kas varētu parādīties, kad ir pienācis laiks izrakstīties vai atjaunot plānu.

Šeit ir padziļināta HostGator Cloud veiktspējas analīze pēdējo 24 mēnešu laikā.

Vispārīga informācija & Hostinga pārskats

MŪSU VERDIKTS: Visierobežotākais hostings
ĀTRUMS: 399 ms (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
UPTIME: 99,99% (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
ATBALSTS: 24/7 tiešraide
APPS: WordPress, Joomla, Drupal un Magento
IESPĒJAS: Nemēra joslas platums un krātuve, e-pasta konti, bezmaksas domēns 1. kurss
UZŅEMŠANAS PLĀNI: Koplietoti, Mākonis, WordPress, VPS un speciāli serveri
Vietnes pārsūtīšana: Vienu bezmaksas vietnes nodošana
CENAS: Sākot no USD 2,74 mēnesī (atjaunojas par USD 8,95 mēnesī)

HostGator mākoņa lietošanas plusi

Jau pašā sākumā HostGator Cloud mūs pārsteidz ar zvaigžņu darbības laiku un lapu ielādes laiku.

Viņu serveri ir aprīkoti ar papildu funkcijām, kuras jūs parasti neatradāt ar daudziem konkurentiem.

Turklāt viņi ievieš ekskluzīvu atlaidi, kas pazemina cenu šai progresīvajai saimniecei līdz zemākajam līmenim nozarē.

Piedāvājam īsu ieskatu dažos svarīgākajos punktos:

1. ĻOTI spēcīgs 99,99% Uptime (pēdējo 24 mēnešu laikā)

HostGator Cloud pēdējos 24 mēnešos vidēji ir izmantojis 99,99%. Tas izklausās iespaidīgi, jo tā ir: pēdējos piecos mēnešos ir bijuši pieci secīgi 100% rādītāji visā pasaulē.

Mūsu 24 mēnešu uzskaites periodā viņu darbspējas laiks tikai vienu reizi bija zemāks par 99,90% garantijas slieksni. 2018. gada jūlijs bija tieši zem sliekšņa ar 99,89% uptime.

Uzticamības garantija darbojas šādi:

Ja mēneša vidējais darba laiks ir mazāks par 99,90%, jūs varat saņemt maksājuma kredītu par visu mēnesi. Plānotā apkope un citi vienreizēji, nekārtīgi notikumi nav iekļauti. Bet ir labi zināt, ka viņi, kas labprāt stāv aiz saviem klientiem, netiks sodīti, ja hostinga veiktspēja īslaicīgi pasliktināsies.

Ja izmantojat kādu no viņu VPS vai speciālajiem serveriem, uz jums attiecas arī cita tīkla garantija (norādīta to noteikumos)..

Pēdējo 12 mēnešu vidējais HostGator Cloud darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,99%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

hostgator-mākonis-performance-24 mēnešiTieša testa vietne: hostfacts-owp.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+

2. 5 populārākie ielādes laiki (tikai 399 ms)

HostGator Cloud piedāvā dažas papildu priekšrocības salīdzinājumā ar standarta Shared serveriem. Tomēr lielākais no tiem ir ātrums.

Viņi apgalvo, ka “līdz pat divreiz ātrāk ielādējami laiki”, pateicoties dažādām papildu funkcijām, tostarp “zema blīvuma serveriem, augstākas kvalitātes aparatūrai un vairākiem kešatmiņas slāņiem”.

Vietnes HostGator kopīgotie plāni klupuši šajā departamentā, un vidējais ielādes laiks ir 1113 ms. Godīgi sakot, tas ir par zemu, lai ieteiktu – veltiet vismaz vienu sekundi lapu ielādēšanai (pat pirms teksta vai attēlu pievienošanas tām).

Saprotams, ka mums bija šaubas, vai HostGator Cloud spēs piegādāt “divreiz ātrākus ielādes laikus”. Bet pēc 24 mēnešu vidējā iekraušanas laika uzskaites mums jāsaka – viņi ir piegādājuši.

HostGator Cloud 24 mēnešu vidējais rādītājs – tikai 399 ms – ir pietiekami labs, lai ērti tos ievietotu starp pieciem ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem. Pārbaudiet to pats zemāk sadalījumā pa mēnešiem.

Šeit ir vidējie ielādes laika rādītāji no pēdējiem 16 mēnešiem:

HostGator-Cloud-2019-2020-statistikaHostGator Cloud vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

HostGator Cloud ir izveidojis spēcīgu sākumu, apvienojot uzticamu darbspējas laiku ar ātri uzliesmojošiem serveriem. Šīs ir divas svarīgas izvēles rūtiņas.

3. Īpaša cena ar atlaidi – ekskluzīva vietnei hostfacts.com

HostGator Cloud darbības laiks un lapas ātrums izdalīja viņu koplietotos serverus no ūdens.

Tātad, kāpēc vairāk cilvēku neveic jaunināšanu tikai uz mākoņa versiju? Nu, nauda.

Šīs mākoņa opcijas reklamētā cena sākas ar 2,95 USD / mēnesī un paaugstinās līdz 9,95 USD / mēnesī. Ņemiet vērā, ka šī cena attiecas arī uz ilgāku, trīs gadu termiņu. (Plašāk par to zemāk sadaļā “Mīnusi”)

Augstāka cenu zīme dažiem lietotājiem izslēdz iespēju izmantot kopēju mitināšanu.

Par laimi, ir dažas labas ziņas. HostGator ir nodrošinājis ekskluzīvu atlaidi, lai HostGator Cloud cenas samazinātu līdz USD 2,99 mēnesī.

Tas nozīmē, ka jūs galvenokārt maksājat dalītās hostinga likmes, bet pretī saņemat DAUDZ labāku pakalpojumu. Tikai paturiet prātā, ka šī atlaide attiecas tikai uz viena, trīs un sešu mēnešu plāniem. Pēc šī sākotnējā termiņa cenas paaugstināsies līdz USD 8,95 atjaunošanas likmei uz zemāko plānu.

4. Ļoti lietotājam draudzīgs hostings

HostGator Cloud izdodas izveidot jauku iesācējiem draudzīga pakalpojuma vidusceļu, kas darbojas kā uzlabots.

Lūk, ko mēs domājam:

Joslas platums un krātuve ir “nemērīti” katrā mākoņa plānā. Tas ir gandrīz nedzirdēts par lētākām iespējām. Un tas būtībā nozīmē, ka jūsu vietne netiek sodīta, jo jūsu vietne aug un aug.

Parasti lielākām vietnēm ir nepieciešami vairāk resursu, kas liek jums izvēlēties augstāku, dārgāku plānu. Bet ne ar HostGator Cloud. Tā vietā jūsu vienīgais galvenais ierobežojums katram plānam ir vietņu skaits, kuras vēlaties mitināt.

Tātad, ja jūs plānojat tikai vienas vietnes mitināšanu, jūs varētu izvēlēties “lētāko” variantu un joprojām rīkoties, kad jūsu sākuma vietne kļūst par diagrammu papildinošu vietni.

Otra labā ziņa ir tā, ka arī jūs nevarat sodīt vai iekasēt maksu par papildu resursu izmantošanu.

Salīdziniet to ar pārvaldītu WordPress resursdatoru, piemēram, WP Engine. Protams, viņi lielākoties ir lieliski. Bet viņiem ir arī “pārāk lielas” nodevas, kas jūs ietekmē, ja jūsu vietne sāk pārsniegt mēneša plāna ierobežojumus.

Un vēl ļaunāk – šīs nodevas bieži ir automātiskas. Tātad, ja jums ir labs mēnesis un ir intensīva satiksme, jūs par to galvenokārt esat sodīts.

HostGator Cloud, no otras puses, nodrošina vairāk “all-in” cenu, kas ir reti sastopama no lētākiem resursdatoriem, kuri katru mēnesi atmaksā tikai dažus dolārus mēnesī.

5. BEZMAKSAS papildinājumi: servera resursu pārvaldība, uzraudzība un vietņu migrācija

HostGator Cloud ir ātrs, jo viņi nepaļaujas uz jūsu pamata serveriem.

Katrs datu centrs tiek dublēts ar integrētu kešatmiņu, mākoņa resursu pārvaldību un datu atspoguļošanu. Visas šīs funkcijas darbojas kopā, lai optimizētu iekraušanas ātrumu, pārvaldītu resursu piešķiršanu un nodrošinātu pieejamību. Angļu valodā tas nozīmē, ka serveri var strādāt kopā ar apmeklētāja pārlūkprogrammu, lai ierobežotu turp un atpakaļ sūtāmo resursu skaitu.

HostGator Cloud izmanto arī servera uzraudzību un automatizētu “failover”, lai pārliecinātos, ka gadījumā, ja rodas kādas aparatūras problēmas, jūs par to zināsit ASAP un vietnei ir izveidots plāns B, lai saglabātu jūsu vietni..

Katrā plānā ir iekļauta cPanel pieeja, kā arī jauni e-pasta konti. Turklāt jūs saņemat bezmaksas vietni vai cPanel migrāciju no esošās tīmekļa resursdatora.

Visās HostGator Cloud mitināšanas opcijās ir iekļauta viena bezmaksas vietnes migrācija. Daži citi hostinga pakalpojumu sniedzēji veiks papildu migrāciju bez maksas, turpretī daudzi citi liks jums maksāt par jebkuru migrāciju vispār. Tātad HostGator mākonis nokrīt kaut kur pa vidu.

Ja vēlaties pārvietot vairāk vietņu, viņi to darīs par aptuvenām izmaksām ~ 25 USD / vietne. Lai gan tas varētu būt nedaudz atkarīgs no failu lieluma vai skaita.

Diemžēl ir vairākas vietnes, kuras HostGator nevar pārvietot jūsu labā. Tajās parasti ietilpst vietnes, kurām trūkst FTP un / vai datu bāzu. Sarakstā ir iekļauts jebkas no VistaPrint, Intuit, Wix, Google Sites, Microsoft Office vai MobileMe.

6. labs, draudzīgs atbalsts

HostGator nodrošina atbalstu 24/7/365, izmantojot zināšanu bāzi un daudzas video pamācības, atbalstu pa tālruni un tiešraides tērzēšanu..

Mēs pārbaudījām viņu tiešraidi, ierakstot savu vārdu un sākotnējo vaicājumu. Mums vajadzēja tikai gaidīt apmēram piecas minūtes, līdz Puneeth izveidoja savienojumu un palīdzēja mums.

Kopumā Puneeth bija patiešām draudzīgs un atbildēja uz lielāko daļu mūsu jautājumu.

HostGator Cloud Live Chat klientu atbalstsHostGator Cloud Live Chat klientu atbalsts

Līdz brīdim, kad vajadzēja atbildēt uz dažiem jautājumiem par vietņu migrāciju.

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju, kurus esam pārskatījuši, piedāvās vismaz vienu bezmaksas vietņu migrāciju. HostGator Cloud seko šai tendencei.

Tomēr, ja citi mitinātāji nepārvietos vairāk vietņu bez maksas, par vietņu pārvietošanu parasti jāmaksā vienkārša maksa.

Puneeth īsti nespēja sniegt mums skaidru atbildi par vairāku migrāciju izmaksām. Viņš apgalvoja, ka parasti tas ir atkarīgs no failu lieluma vai skaita un dažām citām detaļām.

Mēs beidzām atsvaidzināt tiešraides tērzēšanas sesiju un mēģināt vēlreiz. Šoreiz mēs beidzot saņēmām atbildi par migrācijām: aptuveni ~ 25 USD / vietne.

Tātad kopumā tiešraides atbalsts bija nedaudz nepatīkams, taču spēja atbildēt uz visiem mūsu jautājumiem.

Šeit ir vēl viena laba ziņa. Kad mēs pirmo reizi pārskatījām HostGator, viņi nepiedāvāja nekādu sociālo mediju atbalstu.

Bet mēs ar prieku paziņojam, ka viņi tagad ļoti labi reaģē uz sociālajiem jautājumiem, atbildot uz atsevišķām problēmām vairākas reizes dienā:

HostGator Cloud sociālo mediju atbalstsHostGator Cloud sociālo mediju atbalsts

Tagad jums ir daudz dažādu iespēju, kā no HostGator saņemt ātru atbildi.

Mīnusi, izmantojot HostGator Cloud

HostGator Cloud sniegums lielākoties bija iespaidīgs. Tomēr viņu ierakstā ir redzami divi aizsmērējumi.

Pirmais ir augstākas cenas īstermiņa plāniem un augstas atjaunošanas likmes, kad jūsu pirmais termiņš beidzas. Otra galvenā problēma ir tā, ka šķiet, ka viņi ir atņēmuši dažus papildu pakalpojumus un tagad jums liek maksāt par tiem.

Šis ir pārskats:

1. Ievada cenu kāpums & Augsti atjaunošanas rādītāji

Jūs varat ievērojami ietaupīt mitināšanu, ja zināt, kā pārvietoties parastajos cenu noteikšanas plānos, kas nomoka nozari.

Pirmais ir sākotnējais ievads, ko redzat resursdatora vietnē. Mēneša cena parasti ir diezgan zema. Tomēr nozveja ir tā, ka parasti jums būs jāveic priekšapmaksa vismaz divus vai trīs gadus, lai izmantotu priekšrocības.

Īsāka mēneša iespēja, ja viņi to pat piedāvā, dažreiz var būt pat divas vai trīs reizes dārgāka.

Piemēram, HostGator Cloud maksās USD 3.58 mēnesī 36 mēnešus (vai USD 2.74 mēnesī uz mēnesi ar mūsu atlaidi īsākam termiņam), kura atjaunošana būs USD 8.95 mēnesī.

hostgator mākonis izmaksasHostGator Cloud Cloud ilgtermiņa cenu noteikšana

Kad jūs atradīsit sev tīkamu mitinātāju, jums, iespējams, ir labāk, ja jūs pēc iespējas ilgāk ieslēgsit trīs gadu likmi. Lūk, kāpēc.

Otra izplatīta cenu problēma hostinga nozarē ir augsta atjaunošanas pakāpe. Šajā gadījumā, beidzoties sākotnējam termiņam, jūsu plāns automātiski tiks atjaunots par USD 8,95 mēnesī par tieši tādu pašu pakalpojumu. Jūs noteikti nesaņemat neko papildu vai labāku pakalpojumu. Viņi rūpējas tikai par to, lai jūs tajā brīdī vairs netiktu mainīti saimnieki.

Tāpēc pārliecinieties, ka jums patīk saimnieks, ar kuru dodaties. Un tad maksājiet pēc iespējas ilgākam termiņam, lai mēneša likme būtu zema.

HostGator mākonis cenu noteikšanai, mitināšanas plāni & Īsi fakti

mākoņu plāniHostGator mākonis cenu noteikšana un plāni

Piedāvātais HostGator Cloud plānu īss pārskats:

 • Hatchling Cloud: Šis plāns sākas ar USD 2,74 mēnesī ar mūsu atlaidi (nevis USD 3,58). Tas atbalsta 1 vietni, 2 GB atmiņas, 2 kodolu centrālo procesoru, bezmaksas SSL sertifikātu, neizmēģinātu krātuvi un joslas platumu..<- Mēs izmantojām šo plānu mūsu pārbaudes vietnei.
 • Bērnu mākonis: Šis plāns sākas ar USD 3,21 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu vietu skaitu, 4FB atmiņu, 4 kodolu CPU, bezmaksas SSL sertifikātu, neierobežotu krātuvi un joslas platumu.
 • Biznesa mākonis: Šis plāns sākas ar USD 7,18 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu domēnu, 6 GB atmiņu, 5 kodolu centrālo procesoru, bezmaksas SSL sertifikātu (pozitīvs), bezmaksas īpašu IP, bezmaksas SEO rīkus, neierobežotu krātuvi un joslas platumu..
 • Vienkārša reģistrēšanās: Pierakstīšanās process ir brīze!
 • Maksāšanas metodes: Jūs varat norēķināties ar kredītkarti vai PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Neraugoties uz nemērītā joslas platumu un krātuvi, vairāk nekā 90 sekundes jūs nevarat izmantot vairāk nekā 25% no viņu sistēmas. Atjaunošanas likmes ir augstākas nekā parastās. Un noteiktus vietņu veidus bez FTP viņu komanda nevar migrēt.
 • Upsells: Pa ceļam ir daži pārdevumi.
 • Konta aktivizēšana: Dažos gadījumos kontu aktivizēšana var prasīt no 24 līdz 48 stundām.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ārkārtīgi vienkāršs pieejamo lietotņu instalēšanas process ar vienu klikšķi.

Vai mēs iesakām HostGator Cloud?

Jā, mēs to darām.

HostGator Cloud izdodas veikt dažas lietas patiešām labi. Tie ir ļoti draudzīgi lietotājam un lēti ar mūsu atlaidi. Tajā pašā laikā jūs saņemat vislabāko veiktspējas un lapu ielādes veiktspēju, ko esam redzējuši, pārskatot vairāk nekā 30 citus saimniekus..

Arī klientu atbalsts bija stabils.

Tātad, neraugoties uz atjaunošanas likmēm, kas ir nedaudz augstākas, un dažām iespējamām papildu maksām, fakts, ka šim plānam tiek piemērota atlaide aptuveni par tādu pašu cenu kā viņu kopīgajām opcijām, padara to par nesaprātīgu.

P.S. Vai iepriekš esat izmantojis HostGator Cloud? Lūdzu, apsveriet iespēju atstāt zemāk pārskatu – labu vai sliktu -, nav īsti nozīmes, ja vien tas ir noderīgs mūsu apmeklētājiem. Paldies par atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author