7 кращих постачальників хостингових послуг VPS

Віртуальний приватний сервер (VPS) – це чудовий варіант хостингу для малого та середнього бізнесу, розчарований режимом безперервного часу, зберігання та швидкістю, який поставляється з більшістю спільних веб-хостинг.

Вибір найкращого хостингу VPS – це все більш популярний спосіб отримати багато переваг сервера … без реального оренди чи придбання окремого фізичного сервера.хостинг vps

З VPS у вас є власний виділений простір на сервері хоста, який також має унікальний екземпляр операційної системи, а це означає, що ви можете встановити власне програмне забезпечення. Важливим диференціатором є те, що ви не ділитесь простором чи обчислювальними ресурсами.

Віртуальний сервер є простіше в налаштуванні, ніж власне виділений сервер і коштує істотно менше. Єдиний реальний мінус вибору VPS через фізичний сервер – це те, що продуктивність може бути не такою швидкою або ефективною.

Будьте впевнені, проте це серйозне оновлення від спільного хостингу.

У цьому посібнику ми збираємося розділити п’ять перших хостів VPS для канадського бізнесу, а потім розділити точні функції, які потрібно шукати за допомогою облікового запису хостингу VPS. Якщо ви ненавидите думати про веб-хостинг, оскільки він болить ваш мозок, це повинно бути безболісним.

Готові? Зануримось.

Contents

Кращий VPS хостинг для канадського бізнесу

1. HostPapa – найкраща продуктивність сервера + знижка 66%

Основні характеристики:

Найкращий господар Канади
Включає cPanel
Фантастична ціна
Повністю керований
Extreme Enterprise Options
1,5-24 ГБ оперативної пам’яті
4-12 основних процесорів

хостпапа

ПРОС

  Сервери по всій Канаді,
  Швидкий час завантаження та висока продуктивність

КОНС

Не найкраща підтримка клієнтів
Тон розширення основних характеристик

HostPapa – наш найкращий вибір для найкращого хостингу VPS. Вони пропонують чудове поєднання якості за ціною. Протягом багатьох років Hostpapa вражав нас своєю регулярною продуктивністю спільного хостингу, але також підтримував ті самі стандарти для своїх хостів VPS.

HostPapa також надав нашим читачам досить гарну угоду з 66% знижки на звичайні ціни на хостинг VPS.

Продуктивність сервера вищого класу ��

Якщо ви подивитеся на характеристики серверів HostPapa, ви можете краще зрозуміти, чому їх серверна продуктивність є першою у класі.  За $ 19,99 ви побачите опис хостингу сервера VPS з 1,5 ГБ оперативної пам’яті, 4-ядерним процесором та 50 ГБ SSD.

Тепер це не надто пошарпано, особливо за ціною. Це хороша відправна точка і представляє солідну цінність для VPS, що приймає сподівання. Якщо ви почнете дивитись над позицією початкового рівня, ви побачите, що HostPapa має 4, так 4 і більше варіантів.

Які вищі варіанти ви отримуєте?

Ну, с 5 загальних рівнів розміщення VPS, ви можете легко знайти той, який працює для вас. Якщо ви хочете максимально наблизитись до того, щоб на частину грошей було виділено виділений сервер, вам потрібно переглянути план VPS-сервера VST-рівня в HostPapa.

Екстремальний варіант, як називає HostPapa, – це найбільш надійний план хостингу VPS, який вони пропонують. Деякі можуть здригатися за ціною 250 доларів на місяць, але за те, що вона пропонує, ціна має сенс. На сервері розміщені приголомшливі 24 ГБ оперативної пам’яті, 12-ядерний процесор та SSD потужністю 1 ТБ. Це в основному ігровий комп’ютер без графічної карти та освітленої клавіатури.

2. Хостинг – найдешевший хостинг VPS $ 3,95 – $ 29,95 / місяць

Основні характеристики:

Найдешевший надійний хост VPS
Включає cPanel
Кореневий доступ
2-8 ГБ оперативної пам’яті
2-4 основних процесора
Пропускна здатність 1000-8000 ГБ

логотип хостингу

ПРОС

 З тієї ж причини, яку хостинг виховує в розмові кращих постачальників послуг хостингу, це та сама причина, яку він виховує в кращому розмові провайдера хостинг-послуг VPS. Це далеко не найдешевший хост, який є справді надійним.

КОНС

Хостингер є відносно голими кістками порівняно з варіантами цін.

Хостингер, найкращий варіант для спільного хостингу, якщо ви хочете платити менше долара в місяць, також вирізав подібний ринок у світі хостингу VPS.

Хостинг-провайдер вирізав собі чудову репутацію будучи надійним за смішно низьку ціну. Наскільки низько це стосується плану хостингу VPS? Низька ціна – 3,95 долара на місяць.

Безкоштовний веб-сайт Builder ��️

Новий розробник веб-сайтів хостингу називається Zyro. У ньому є досить багато акуратних функцій, які допоможуть вам легко налаштувати свій веб-сайт. Великим бонусом для Zyro є те, що немає необхідності в попередньому досвіді кодування та дизайну.

Він має деякі регулярні функції, такі як безкоштовний сертифікат SSL, необмежене зберігання SSD та необмежена пропускна здатність.

Однак Zyro також представляє нові цікаві нові інструменти. Найбільш відмітними серед нових та унікальних включень є Zyro’s Logo Maker та AI Writer.

Хостинг VPS з низькими витратами ��

Деякі люди можуть сказати, що немає можливості, щоб план хостингу VPS міг бути 3,95 долара на місяць при будь-якому виді ефективності. Ці люди помиляються.

Ви можете по-справжньому заплатити ту саму ціну, що і за більшість хороших планів спільного хостингу, і отримаєте найкращий план хостингу VPS. У цьому плані ви отримаєте 1 ядерний процесорний сервер з 1 ГБ оперативної пам’яті, 20 ГБ пам’яті та 1000 ГБ пропускної здатності..

Є ще 5 інших VPS-хостингових ярусів, які подорожчають і специфікації. Найвищий рівень, який вони пропонують, смішно оцінюється в $ 29,95 на місяць. “Дорогий” план хостингера включає в себе: сервер з 8 ГБ оперативної пам’яті, 8-ядерним процесором та 8000 ГБ пропускної здатності. Баг за ваш долар, що стосується технічних характеристик на Hostinger, також чудовий.

3. Bluehost – найкращий варіант із підтримкою

bluehost логотип

Відомий товар для спільного хостингу
Включає cPanel
Кореневий доступ
Повністю керовані варіанти
WordPress дружні
2-8 ГБ оперативної пам’яті
2-4 основних процесора

ПРОС

 У бізнесі з 2006 року це робить Bluehost практично древнім. Вони витримали випробування часом в інтенсивно конкурентній галузі, надаючи найкращі в класі послуги хостингу VPS.

КОНС

Деякі користувачі повідомляють, що підтримка повільно реагує на проблеми.

Bluehost – один з найкращих варіантів хостингу VPS. Мабуть, не найкращі в чому-небудь, вони принаймні топ-5 у всьому і роблять широку мережу за те, що вони є господарем вибору для найрізноманітніших ділових веб-сайтів, від перших блогерів до великих веб-сайтів електронної комерції.

Щодо $ 29,95, щомісячна ціна є посеред дороги, хоча користувачі WordPress хостингу можуть отримати кращу угоду, яка широко не рекламується. Якщо ви шукаєте найкращий у своєму класі атрибут, Bluehost може не підійти вам. Однак якщо ви хочете скористатися краще всього навколо VPS хостингу, Bluehost – правильний вибір.

4. ХостГатор

логотип хостгатора

Преміум-продуктивність
Підтримка нагород
Кореневий доступ
Напів і повністю керовані варіанти
Надійний час роботи
Додатково додайте cPanel $ 10 на місяць
2-8 ГБ оперативної пам’яті
2-4 основних процесора

ПРОС

 HostGator – беззаперечний лідер в області спільного хостингу.

КОНС

Це коштує додатково 10 доларів на місяць для cPanel, що є більшістю, яку надають інші хости VPS безкоштовно.

Хост є найвідомішим своїм дешевим хостингом, який пропонує спільний доступ, HostGator пропонує три плани хостингу VPS, ідеально підходить для будь-якого рівня функціональності, потрібного веб-сайту вашого бізнесу.

Плани VPS HostGator трохи дорогі в порівнянні з іншими хостами VPS – і, треба сказати, – трохи оманливими…. Ціна, що широко котирується ($ 19,95 / місяць), призначена для напівкерованого варіанту. Але якщо вам потрібен повністю керований обліковий запис (і це робить більшість підприємств), це дорожче. Сервіс, час роботи та надійність завжди були відмінними.

5. Хостинг InMotion

Логотип InMotion

Швидкий, надійний VPS
Служба підтримки клієнтів
Включає cPanel
Повністю керований VPS / необов’язковий кореневий доступ
БЕЗКОШТОВНА SSD / SSL; 4–8 ГБ оперативної пам’яті
Хмарні гібридні технології

ПРОС

 Єдиний логін для виставлення рахунків / доменів та cPanel.

КОНС

Політика запобігання шахрайству вимагає реєстрації по телефону.

Це високоефективне рішення надає повноваження тисячам підприємств у всьому світі. Виберіть із трьох планів VPS, починаючи з 24,99 дол. США на місяць, з повним гарантією повернення грошей на 90 днів.

У світі, де хостинг спрямовується до хмари, ми виявили, що InMotion Hostinghad – це чудова гібридна стратегія, яка наголошує на надмірності, надійності та SSD-технології, щоб переконатися. ваші сторінки завантажуються швидше, ніж будь-коли.

6. Рідка павутина

liquidweb-логотип

Повністю керував VPS
Відмінна технічна підтримка
100% часу роботи (за SLA)
cPanel включений
Кореневий доступ
2-8 ГБ оперативної пам’яті
1-4 основних процесорів

ПРОС

 Вибирайте операційну систему Windows або Linux на всіх, крім базового плану.

КОНС

Трохи дешевше, ніж деякі інші параметри цього списку, а гарантія повернення коштів на 30 днів трохи не вражає.

Рідка Web постачається з повнофункціональними планами VPS, які включають SSD, резервні копії, вибір cPanel / Plesk, міцну безпеку та виділену IP-адресу.

Ця компанія вимагає 100% часу безперервної роботи (підкріплений угоди про домовленість) та обіцяє 1000% компенсації вашого веб-сайту. У вас починає складатись враження, що вони вважають, що простої – це погана річ, таке ставлення, яке оцінюють клієнти.

7. Хостинг A2

А2 хостинг

Керовані / Некеровані рахунки VPS
Служба підтримки клієнтів
Високо налаштовані плани
Плани починаються від 5 доларів на місяць
Безкоштовні SSD-диски
512 Мб до 8 ГБ оперативної пам’яті
Кореневий доступ при необхідності
1-8 основних процесорів

ПРОС

 Воістину варіант верхньої полиці для будь-якого виду хостингу – чудова продуктивність та справжня відданість обслуговуванню клієнтів та технічній підтримці.

КОНС

Додаткова плата за cPanel, Softaculous та резервні копії.

Хостинг A2 – єдиний хост VPS у нашому списку, який пропонує керовані акаунти. Враховуючи широкий спектр функцій, які поставляються з спільними планами хостингу A2, це не дивно.

Якщо ви знаєте, що ви робите, коли йдеться про встановлення та налаштування операційної системи, ціна в 5 доларів США на місяць є надзвичайно низькою ціною для веб-розробників – повністю керовані плани починаються від $ 32,99 / місяць.

Швидкий час завантаження ��️

Усі плани VPS V2 поставляються з очікуваними дзвіночками та багато оперативної пам’яті та SSD місця щоб перетворити ваш веб-сайт на диво природи, що швидко завантажується.

Добре тоді. Тепер, коли ми запропонували вам декілька найкращих варіантів хостингу VPS, давайте створимо резервну копію навчальної машини та пояснимо більш детально, як саме вам слід займатися оцінкою різних планів та господарів, які будуть супроводжувати ваш бізнес..

Особливості веб-хостингу VPS для порівняння

Рішення для хостингу VPS займає середину між дешевим спільним хостингом та спеціальним сервером. Хоча він коштує дорожче, ніж перший, він значно дешевший, ніж другий.

VPS створюється як окремий розділ на хост-машині. Для всіх практичних цілей він відчуває себе виділеним сервером, навіть якщо інші клієнти будуть використовувати той самий сервер. На відміну від спільного хостингу, ваші ресурси не можуть бути вилучені іншим веб-сайтом. Як ви можете припустити, всі хости VPS не створюються рівними.

При порівнянні планів, тут найважливіші функції та параметри конфігурації звернути увагу на.

 • Кількість виділених ядер, виділених вашій віртуальній машині
 • Тип та обсяг гарантованої оперативної пам’яті
 • Обсяг пам’яті HDD / SDD включений
 • Щомісячне обмеження пропускної здатності
 • Вибір операційної системи
 • Тип програмного забезпечення для віртуалізації
 • Веб-безпека / резервне копіювання
 • Технічна підтримка
 • Хмарна оптимізація
 • Продуктивність веб-сервера
 • Адміністрація систем

Будемо відверті – процес вибору найкращого плану хостингу VPS не такий простий, як порівняння кількох цифр.

Існують і інші концепції, які слід враховувати, чи є у вас ботанік, щоб керувати та встановлювати його самостійно, чи хочете ви його у хмарі та які інші функції поєднуються з програмним забезпеченням для віртуалізації, передбаченим планом?

Керовані та некеровані платформи VPS

Основне рішення тут полягає в тому, чи хочете ви (або ваш призначений ІТ-гуру) хочете дозволити хосту керувати сервером або зробити це самостійно.

Керований варіант зазвичай включає деякий смак операційної системи Linux із зручними розширеннями для веб-розробок, такими як Apache, MySQL, PHP, Python тощо. Суть у цьому полягає в тому, що керована платформа VPS швидко піднімає ваш веб-сайт завдяки підбору вибору серед обмежених варіантів із різними налаштуваннями.

Якщо ви йдете некерованим маршрутом, хост відповідає лише за технічне обслуговування фізичного сервера, на якому спирається ваш розділ. Клієнт отримує порожній шифер і встановлює та підтримує власне обладнання.

Очевидно, що керований підхід був би найкращим вибором для всіх, окрім найбільш технічних кмітливих веб-майстрів. Довіряйте нам. Некваліфікований клієнт возиться з VPS, щоб заощадити кілька доларів, може створити безліч хаосу..

Ласкаво просимо до Cloud VPS

За інших рівних можливостей завантаження веб-сторінок до 20 разів швидше – це добре?

Це те, що ви отримуєте з хмарної платформи VPS. Хмарний VPS хостинг досягає цієї завидної кількості завдяки використанню твердотільних накопичувачів (SSD), багатоядерних серверів та нового покоління надшвидкої, надефективної технології ОЗУ.

Операційна система

linuxandwindows-os-операційна системаВи не завжди маєте вибір операційної системи, особливо з керованим планом. Більшість веб-хостів VPS мають стандартну систему Linux, яка є популярний відкритий, безкоштовний варіант, Поставляється з величезним контингентом шалених шанувальників з усього світу.

Якщо ви любитель продуктів Білла Гейтса та Windows, ви, ймовірно, можете знайти хоста, який ліцензував це програмне забезпечення для використання, тому вам не доведеться грабувати банк, щоб платити за свій план..

Знову ж таки, не сподівайтеся, що там буде розмір одного розміру, якщо у вас не буде керований маршрут. Якщо ви повністю контролюєте встановлення та конфігурацію, замовити самостійно встановлений VPS і нехай починаються веселощі.

Продуктивність веб-сервера

Є кілька важливих факторів, які слід враховувати при оцінці продуктивності сервера. Давайте не будемо милі і тут бийте навколо куща. Ми говоримо про швидкість …ssd оновлення

Як мінімум, порівняйте номери процесора. Безкоштовне оновлення до жорстких дисків зробить ваш веб-сайт кращим для відвідувачів. Зверніть увагу на включену швидкість пропускної здатності. Між господарями може бути різка різниця.

Крім того, запитайте, чи дозволяє вам рахунок VPS миттєво додайте більше дискового простору, ядер процесора та оперативної пам’яті без необхідності перевстановлення операційної системи. Хорошим правилом є те, що, якщо ви не обжерливі покарання, менша кількість наземних установок краще.

Вибір програмного забезпечення для віртуалізації

Зверніть увагу на тип програмного забезпечення для віртуалізації, яке працює на платформі. Xen, OpenVZ, Virtuozza та KVM – це декілька популярних сьогодні пропозицій.програмне забезпечення для віртуалізації

Конкретний бренд визначає, які функції, функції та конфігурації можна очікувати від цього плану хостингу VPS.

Обслуговування клієнтів / Технічна підтримка

Можливість спілкуватися з живою людиною, яка має можливість вирішити вашу проблему, часто є різницею між різними хостами VPS.

Хоча будь-яка компанія може обходити рейтинги та характеристики, уважно прочитайте веб-сайт, щоб відчути щиру відданість до обслуговування клієнтів та технічної підтримки.

Загалом, шукайте відповідь 24/7 і хоча б а кілька різних способів налагодити зв’язок; електронна пошта, безкоштовні телефонні номери та чат – це хороший початок.

Хмарна оптимізація

Якщо ви живете під скелею протягом останнього десятиліття, ви повинні знати, що хмарна технологія змінила природу обчислень. хмарне сховище Обліковий запис VPS, оптимізований в хмара, як правило, пропонує блискавичне завантаження сторінки завдяки балансуванню завантаження сервера, кешування сторінок та оперативної пам’яті та SSD.

Хороший хмарний план зберігання даних містить популярні розширення / скрипти серверів, такі як WordPress, Drupal та Joomla, і вони готові миттєво адаптуватися до великих спадів трафіку, якщо ваша колекція відео з котами стане вірусною.

Не забувайте про безпеку та резервні копії

Ніколи не припускайте, що всі веб-хости VPS вжили необхідних запобіжних заходів для захисту вашого веб-сайту від хакерів, зловмисного програмного забезпечення та будь-якого іншого способу зловживання..безпека та резервне копіювання

Знай який тип брандмауера, мережа, безпека, захист DDoS та анти-спам-сервіси пропонує кожен, і встановіть необхідні заходи безпеки, щоб ваш сервер був захищений.

Майте на увазі це некеровані клієнти відповідають за власні настройки безпеки VPS. Ви також повинні підтвердити, як обробляються резервні копії баз даних та файлів.

Адміністрація систем

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Система адміністрування посилається на інтерфейс, через який ви встановлюєте та працюєте зі своїм VPS.

Два основні варіанти – використання командного рядка, це означає, що ви вводите фактичні вказівки в середовищі DOS, що викидає, – не для слабкого серця – або інтерфейс з панеллю управління це більше співзвучно стандартному підходу “натискання та натискання”.

Популярні панелі управління cPanel, Plesk, Webmin, і Virtualmin. Це конструкції GUI (графічний інтерфейс користувача), які спрощують процес налаштування розширення сервера.

Майте на увазі, що ви, ймовірно, не зможете повністю вийти з командного рядка, особливо при віддаленому адмініструванні облікового запису.

Підсумок: вибір найкращого VPS

Хоча ми заохочуємо всіх, хто зацікавлений перейти на веб-хостинг VPS, щоб дізнатися якнайбільше про порівняльні особливості різних компаній, реальність полягає в тому, що більшість налаштувань платформи для віртуалізації продовжується поза увагою.

Ваша найкраща ставка – зосередитись на методі системного адміністрування, незалежно від того, чи є у вас гостра потреба в налаштуванні, і якщо у вас є технічні знання для самостійної установки. Не уникнути того, що керований обліковий запис застосовує певні обмеження щодо того, що ви можете зробити, але, можливо, це добре.

Підсумковий аналіз, зверніться до рішення VPS, коли спільний хостинг отримує свою некрасиву, дефіцитну ресурс, але у вас немає мула, щоб розгорнути для чистого виділеного сервера. Керований хмарний обліковий запис веб-хостингу VPS – чудовий середній вибір для значного підвищення ефективності веб-сайту.

Щоб отримати більш повний посібник із спільного веб-хостингу та огляд нашого процесу огляду, ознайомтеся з нашими канадськими оглядами веб-хостингу.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder
 • Веб Мейлера

Посилання та кредитні зображення:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author