Огляд GoDaddy – прочитайте це, перш ніж ви втратите свої гроші

Майже кожен огляд GoDaddy, який ви знайдете в Інтернеті, написаний афілійованим маркетологом. Іншими словами, НЕ об’єктивна. Усі знають GoDaddy.

Вони схожі на McDonald’s у світі інтернет-хостингу. Від їх надмірно сексуалізованих рекламних роликів Superbowl, їхніх невпинних реклам на YouTube, до розповсюдження філій GoDaddy у просторі веб-хостингу, ви повинні передавати їх….

Я думаю, що Макдональдс насправді нічого з цього не робить. Але – вони легко найбільш відома веб-хостинг-компанія в світі.

Чи є їхня слава результатом високоякісного продукту чи це рекламні ролики відповідають за їхній успіх?

Ми перевіряємо їхні послуги, щоб відповісти на це запитання.

Давайте зануримось, попхнемо капот і подивимося на те, що GoDaddy дійсно пропозиції.

Хто хостинг GoDaddy?

Якщо ви не живете під скелею … на іншій планеті … в іншій Сонячній системі, ти знаєш, хто такий GoDaddy. ��

Чорт, навіть ваші бабусі та дідусі, напевно, знайомі з GoDaddy. ��������

І легко зрозуміти, чому …

Заснований понад два десятиліття тому в 1997 році в Балтіморі, штат Меріленд (під назвою Jomax Technologies), GoDaddy пережив метеоричний підйом через рейтинги світу, що займається веб-хостингом, і заграв у падіння. 2231 900 000 доларів в доходах минулого року.

godaddy 2017 q2 звіт про аналіз

Враховуючи, що засновник і президент GoDaddy Боб Парсонс продав одну зі своїх попередніх компаній Intuit за “невелику” суму, о 65 000 000 доларів США, це насправді не є сюрпризом.

На сьогодні в GoDaddy працює понад 6000 людей, обслуговує 17 мільйонів компаній по всьому світу і широко вважається твін найбільший постачальник послуг веб-хостингу на планеті.

Тому я вважаю, що можна сказати, що вони роблять прекрасно.

Але ось що стосується великих компаній. Вони, як правило, потрапляють під один з двох парасольок.

 1. “Я заслужив свій успіх, тому що пропоную найкращий проклятий продукт на ринку”.
 2. Або: “Я найбільша кішка в місті, тому що я це вмію маніпулювати неподозрілими споживачами, щоб надто платити для додаткового продукту. “

Отже, під яку парасольку потрапляє GoDaddy?

Як не дивно, і те й інше.

Дозволь пояснити.

Плюси хостингу GoDaddy – чудова ефективність

Маючи в своєму розпорядженні величезну кількість ресурсів (я маю на увазі, можна назвати їх щорічний дохід вище ВВП багатьох країн, що розвиваються) не дивно, що GoDaddy чудово працює, забезпечуючи високу якість роботи своїх користувачів.

Ось лише деякі аспекти роботи GoDaddy, які вразили нас за останні 12 місяців. Ви можете побачити пряме відстеження тут. Детальніше про наше 4-х ступінчастий процес дослідження тут.

1. Вони мають велику кількість часу (99,95%)

Поки вони не пропонують опускання щелепи, як деякі їх конкуренти (а саме SiteGround), GoDaddy публікує здоровий час роботи 99,95% це саме те, чого ви очікували з недорогим господарем.

Результат безперервного часу для Godaddy

Хоча вони не збираються вигравати жодної нагороди за час роботи, я рада повідомити, що ми не відчували жодних серйозних збоїв або помітних періодів простоїв протягом нашого часу як клієнти GoDaddy..

Ось короткий огляд виступів за останні кілька місяців.

2018 серп. час роботи:

 • Продовження січня: 99,98%
 • Продовження лютого: 99,96%
 • Продовження березня: 99,91%
 • Продовження квітня: 99,99%
 • Можливий час роботи: 99,94%
 • Продовження за червень: 99,98%
 • Продовження липня: 99,85%
 • Продовження серпня (20): 99,99%

2. Швидкі швидкості (448 мс)

Незважаючи на те, що сказала вам ваша мама та інші Інтернет-новачки, швидкість веб-сайту має значення … Дуже багато.

тест на швидкість завантаження сторінки godaddy

Насправді останні дослідження показали, що понад 47% споживачів очікують завантаження веб-сайту за 2 секунди або менше. А якщо ні? До побачення дохід.

Це робить вибір правильного веб-хоста одним із найважливіших рішень, які ви приймете, якщо ви коли-небудь сподіваєтесь заробити на своєму веб-сайті.

То як порівняється GoDaddy зі своїми конкурентами?

Насправді … Досить чорт добре.

Годинник в середній час завантаження всього 448 мс, GoDaddy – це легко один з найшвидших веб-хостів, які ми коли-небудь переглядали, і пропонує надзвичайно швидкі швидкості, які дозволять вам і вашим відвідувачам бути щасливими.

Час завантаження 2018 року:

 • Січень серп. швидкість: 363мс
 • Лютий сер. швидкість: 415 мс
 • Березень серп. швидкість: 386 мс
 • Квітень серп. швидкість: 395 мс
 • Травень серп. швидкість: 415 мс
 • Червень серп. швидкість: 492мс
 • Серпня серп. швидкість: 541мс
 • Серпень (20 серпня) швидкість: 587 мс

3. Безліч великих бонусів та додаткових функцій

Хоча жоден із цих бонусів чи функцій не є безкоштовним, GoDaddy робить все можливе, щоб кожен новий клієнт мав можливість створити прекрасний та високоефективний веб-сайт із якомога меншою роботою..

риси godaddy

Вони пропонують все, від їх власного конструктора веб-сайтів, GoCentral до високопрофесійних спеціалістів з веб-дизайну, до установок додатків одним клацанням, щоб гарантувати, що ваш сайт працює і працює зі всіма потрібними дзвінками (або ні).

Конструктор веб-сайтів: GoCentral – це розробник веб-сайтів GoDaddy. Використання програми для програмування безкоштовно та дозволяє редагувати з комп’ютера, планшета чи телефону. Вони також підписують сертифікат SSL, якщо ви використовуєте їхній конструктор.

Професіонали веб-дизайну: GoDaddy пропонує послуги веб-дизайну від професіоналів. Все, що вам потрібно зробити – це зателефонувати в їхню консультаційну лінію та пояснити, що вам потрібно. Вони обіцяють веб-сайт протягом 4-6 тижнів і пропонують цілодобову лінію підтримки.

Хоча вони не пропонують такої вартості, яку можна очікувати від SiteGround або A2 хостингу, є ще багато додаткових функцій та бонусів, щоб зберегти насиченого навіть самого захопленого веб-майстра..

Мінуси GoDaddy

Гаразд, так GoDaddy пройшов і тести на швидкість роботи, і швидкість з літаючими кольорами. Вони добре відомі (начебто) авторитетні, і вони надають вам доступ до суднового вантажу з чудових додаткових функцій.

Де ми підписуємось, правильно?

Не так швидко.

Хоча GoDaddy робить багато речей прямо з точки зору продуктивності, обслуговування клієнтів та платіжний аспект їхнього бізнесу, ми маємо сказати, менш, ніж пікантні..

Ось чому …

1. Обмежений економічний план та необережно високі плати за оновлення

Намагаючись конкурувати з постійно зростаючою кількістю дешевих веб-хостів, GoDaddy пропонує шалено низький ціновий пакет (влучно названий “Економ”) для своїх більш спритних клієнтів..

Саме по собі це не погано.

Я маю на увазі, нехай це буде реально … Ми всі хочемо розтягнути гроші, наскільки це піде, правда?

Однак ви натрапляєте на те, що вони не лише скоротили цінае. їх веб-сервісу хостингу, але також значення.

План економіки – це абсолютно голі кістки і не пропонує стандартних функцій ви очікуєте від надійного веб-хоста, такого як CDN, щоденні резервні копії або сертифікат SSL.

Ціноутворення GoDaddy

Хоча ціна в 2,49 долара може виглядати привабливо, повірте нам … Це навіть не варто.

І хоча ми говоримо про тему ціноутворення GoDaddy, важливо це зазначити вони заряджають непомірно високі плати за оновлення.

Не тільки GoDaddy є одним із щонайменше цінні хости за ціну, яку ви платите (ви побачите чому через секунду), але після завершення вступного періоду, вони обернуться і збільшать вашу ставку більш ніж на 200%.

Та $ 2.49 економічний план? Так, зараз ви будете отримувати 7,99 дол. США на місяць.

Враховуючи те, що ви можете насолоджуватися смішною високою швидкістю роботи, швидкістю навантаження блискавки, і усі безкоштовні додаткові функції та бонуси, які ви заслуговуєте на частину цієї вартості, ми наполегливо рекомендуємо використовувати GoDaddy тим, хто любить економити гроші.

2. Непотрібні надбавки та перевитрати

Якщо ви прочитали будь-який з оглядів веб-хостингу на цьому веб-сайті, то, напевно, знаєте, що вам слід ніколи купуйте хостинг у компанії, яка не пропонує SSL-сертифікат “безкоштовно”.

Google, буквально, заважатиме користувачам отримувати доступ до вашого веб-сайту, поки вони не визнають, що ваш сайт не захищений і що він несе значний ризик для безпеки їх інформації.

Тому має сенс, що більшість компаній, що займаються хостингом, взяли підказку і почали пропонувати безкоштовний сертифікат SSL для всіх своїх нових клієнтів.

Але що з GoDaddy?

На поверхні все виглядає нормально. Усі нові користувачі отримують сертифікат SSL, коли вони підписуються на будь-який із планів хостингу GoDaddy (крім «Економ»).

Але коли ви прочитаєте тонкий шрифт, то незабаром зрозумієте, що все не так, як спочатку з’являється.

Насправді GoDaddy стягує надзвичайні 75 доларів на рік за “привілей” мати захищений веб-сайт.

ціноутворення godaddy ssl

І це навіть не найгірша частина.

Якщо ви тільки що придбали нове доменне ім’я та пакет веб-хостингу, ви очікуєте, що ви зможете надсилати електронні листи з цього веб-сайту, чи не так? Я маю на увазі, зрештою … Це так свій веб-сайт зараз.

Ну, це ви думаєте. Але GoDaddy думає інакше.

… 60 доларів на рік за рахунок електронної пошти по-різному.

Тоді як інші провідні постачальники нададуть вам доступ до необмеженої кількості облікових записів електронної пошти (або, принаймні, 25), GoDaddy навіть не готовий надати вам один.

Нагадайте, як ці хлопці знову є найбільшою компанією з веб-хостингу? Так правда … Мабуть, це щось стосується …

godaddy комерційні танці дівчат

Але я відволікаюсь…

3. Не гарантована гарантія повернення грошей

Маючи понад 17 мільйонів клієнтів у всьому світі, ви вважаєте, що GoDaddy повинен заробили репутацію прозорого та авторитетного веб-хостингу, який готовий повернути нещасним клієнтам за їх покупку?

Неправильно.

На перший погляд, їхній ToS стверджує, що будь-який клієнт має право на відшкодування, якщо він скасує план хостингу протягом 30 днів після первинної покупки.

Здається, досить справедливо.

Але потім вони говорять про це..,

Якщо хостинг-послугу вже виконано, вона не підлягає відшкодуванню (якщо вона ще не виконується, право на відшкодування протягом 30 днів з дати трансакції).

Зараз я не юрист, але це підозріло звучить як добре складений і наповнений жаргоном пункт, призначений для того, щоб GoDaddy міг законно піти на крадіжку у незадоволених клієнтів.

Що таке “хостингова послуга”, чи можна фактично повернути гроші, якщо ви не задоволені послугою? Не знаю. І швидше за все, саме так подобається GoDaddy.

4. Змішані відгуки щодо обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів дуже вражає або пропускає GoDaddy.

коментар клієнта godaddy

Незважаючи на те, що їхня підтримка по телефону в США є чудовою, яка є найкращою в цьому бізнесі, ви, мабуть, не хочете витрачати 20-45 хвилин на телефон, щоб вирішити незначні хіки та швидкі питання..

підтримка godaddyЦе робить ще більш прикро, що підтримка в чаті GoDaddy настільки ненадійна.

Мене часто зустрічали з помилкою “з’єднання недоступне”, коли я намагався отримати доступ до їхньої функції чату. І на той випадок, що я насправді потрапив до представника служби, чат у прямому ефірі або зірветься, і зникне, або я розчаруюсь у нездатності “представника” (а.к.а. робота) відповісти на запитання, які у мене виникли задовільно.

На даний момент я починаю цікавитись, чому саме їм потрібно 6000 співробітників, щоб вони продовжували працювати? (Потрібно, щоб хтось порахував усі гроші, які вони не повертаються, за те, що вони плавно продають та плату за оновлення).

Ціноутворення

Як бачите – ціна GoDaddy – це свого роду приманка та перемикач. Це часто в цій галузі, але зміна ціни GoDaddy вище середнього. Якщо ви користуєтеся дешевим хостинговим сервісом, доступним у Канаді, GoDaddy, ймовірно, не є вашим вибором.

Чи рекомендуємо ми GoDaddy?

Ні …

Хоча я особисто не проти їх надмірно сексуалізованого маркетингу у вашому обличчі, жодна кількість скромно одягнених жінок, що займаються спортом GoDaddy, не може компенсувати відверто нечесну політику компанії та безсоромне захоплення грошей..

Їх ефективність може бути дорівнює іншим провідним хостинговим послугам, але якщо вам не сподобається платити в 2-3 рази те, що потрібно для вашого веб-хоста, ваші гроші краще витратити на SiteGround, A2 хостинг або навіть HostGator.

GoDaddy просто не вирізав це …

FAQ

Чи надійний GoDaddy?

Так, GoDaddy є надійним. Вони входять в першу десятку постачальників послуг веб-хостингу. Продовження роботи їхніх серверів є позитивними, і їх тести на швидкість відносно швидкі.

Чи корисно для веб-сайту GoDaddy?

Хороший розробник веб-сайтів GoDaddy. Це безумовно працює і може отримати веб-сайт, створений для вас. Зважаючи на це, є кращі альтернативи перевірки, такі як Wix та Squarespace.

Скільки коштує GoDaddy на місяць?

Ціни на GoDaddy по всій карті. Вони пропонують акційні ціни в розмірі 2,99 доларів на місяць протягом першого року, але потім підвищують ціну до 7,99 дол. На місяць.

Чи добре GoDaddy для малого бізнесу?

GoDaddy не поганий для малого бізнесу, але чесна правда полягає в тому, що є багато кращих альтернатив хостингу на ринку. GoDaddy дорожче з не настільки хорошим продуктом.

Для чого люди використовують GoDaddy?

GoDaddy використовується як веб-хост і реєстратор домену. Це означає, що коли люди хочуть придбати доменне ім’я, вони можуть зайти до GoDaddy та придбати його. Після придбання доменного імені вони можуть розмістити свій веб-сайт за допомогою сервісу.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

 • HostingKingdom.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author