GoDaddy ülevaade – lugege seda enne, kui olete oma raha kaotanud

Peaaegu iga veebis leitud GoDaddy arvustuse on kirjutanud sidusettevõtte turundaja. Teisisõnu EI OLE objektiivne. Kõik teavad GoDaddy.

Nad on nagu veebimajutusmaailma McDonald’s. Alates nende liiga seksualiseeritud Superbowli reklaamidest kuni nende lakkamatute YouTube’i reklaamide ja GoDaddy sidusettevõtete levimiseni veebimajutusruumis peate selle neile kätte andma ….

Ma arvan, et McDonald’s ei tee seda tegelikult. Kuid – need on hõlpsasti kõige laialdasemalt tuntud veebimajutusettevõte maailmas.

Kas nende kuulsus on kvaliteetse toote tulemus või on nende reklaamide eest vastutav nende edu??

Testisime nende teenuseid sellele täpsele küsimusele vastamiseks.

Sukeldume sisse, hüppame kapoti ja vaatame, mida GoDaddy pakub tõesti pakkumised.

Kes on GoDaddy Hosting?

Kui te pole elanud kalju all… teisel planeedil… teises päikesesüsteemis, sa tead, kes on GoDaddy. ��

Kurat, isegi teie vanavanemad on GoDaddyga ilmselt tuttavad. ��������

Ja on lihtne aru saada, miks …

Asutatud rohkem kui kaks aastakümmet tagasi 1997. aastal Baltimore’is, Marylandis (nimega Jomax Technologies), on GoDaddy kogenud meteorilist tõusu veebimajutusmaailma paremusjärjestuse kaudu ja lõi lõualuu maha 2231 900 000 dollarit eelmisel aastal tuludesse.

godaddy 2017 q2 analüüsi aruanne

Arvestades, et GoDaddy asutaja ja president Bob Parsons müüs ühe oma varasematest ettevõtetest Intuitile “väikese” summa eest, 65 000 000 dollarit, see ei tule tegelikult üllatusena.

Täna annab GoDaddy tööd enam kui 6000 inimesele, see teenindab 17 miljonit ettevõtet kogu maailmas ja seda peetakse laialdaselt tta on planeedi suurim veebimajutusteenuste pakkuja.

Seega on minu meelest kindel öelda, et neil läheb hästi.

Kuid siin on asi suurtes ettevõtetes. Nad kipuvad langema ühe kahe vihmavarju alla.

 1. “Olen oma edu ära teeninud, sest pakun parimat neetud toodet turul.”
 2. Või: “Olen suurim kass linnas, sest tean, kuidas seda teha manipuleerida pahaaimamatute tarbijatega liiga palju maksma alamvalmis toote jaoks. ”

Milline vihmavari GoDaddy alla kuulub?

Kummalisel kombel mõlemad.

Las ma selgitan.

GoDaddy hostimise plussid – suurepärane jõudlus

Kuna nende käsutuses on palju ressursse (pean silmas, et nende aastane tulu on suurem) kõrgem kui paljude arengumaade SKT) ei tohiks üllatada, et GoDaddy teeb suurepärast tööd, pakkudes kasutajatele kvaliteetset jõudlust.

Siin on vaid mõned GoDaddy jõudluse aspektid, mis avaldasid meile viimase 12 kuu jooksul muljet. Võite näha live jälgimine siin. Loe lähemalt meie 4-etapiline uurimisprotsess siin.

1. Neil on suured tööajad (99,95%)

Ehkki nad ei paku lõualuude langust nagu mõned nende konkurendid (nimelt SiteGround), postitab GoDaddy tervislik tööaeg 99,95% mis on täpselt see, mida odavalt hostilt oodata võiks.

Godaddy tööaeg tulemus

Ehkki nad ei saa oma ajakasutuse eest auhindu, võin rõõmuga teatada, et GoDaddy klientidena ei kogenud meie aja jooksul suuri avariisid ega märgatavaid seisakuid..

Siin on lühike ülevaade viimase kuu esinemistest.

2018. aasta keskm. tööaeg:

 • Jaanuari tööaeg: 99,98%
 • Veebruari tööaeg: 99,96%
 • Märtsi tööaeg: 99,91%
 • Aprilli tööaeg: 99,99%
 • Mai tööaeg: 99,94%
 • Juuni tööaeg: 99,98%
 • Juuli tööaeg: 99,85%
 • Augusti (20.) tööaeg: 99.99%

2. Kiire kiirus (448 ms)

Vaatamata sellele, mida teie ema ja muud Interneti-uustulnukad teile on öelnud, on veebisaidi kiirus oluline … palju.

godaddy lehe laadimiskiiruse test

Tegelikult on hiljutised uuringud näidanud, et enam kui 47% tarbijatest eeldab, et veebisait laaditakse alla 2 sekundi või vähem. Ja kui seda pole? Nägemistulud.

See muudab õige veebi valimise üheks kõige olulisemaks otsuseks, mida teete, kui loodate kunagi oma veebisaidilt raha teenida.

Kuidas võrrelda GoDaddy konkurentidega?

Tegelikult… Päris kuradi hea.

Sissepääs kell keskmine laadimisaeg ainult 448 pr, GoDaddy on hõlpsalt üks kiiremaid veebihoste, mida me kunagi läbi oleme vaadanud, ja pakub hämmastavalt kiireid kiirusi, mis teevad teie ja teie külastajad õnnelikuks.

2018. aasta laadimisaeg:

 • Jaanuari kesk. kiirus: 363ms
 • Veebruari keskm. kiirus: 415ms
 • Märtsi kesk. kiirus: 386ms
 • Aprilli kesk. kiirus: 395ms
 • Mai kesk. kiirus: 415ms
 • Juuni kesk. kiirus: 492ms
 • Juuli kesk. kiirus: 541ms
 • Augusti (20.) keskm. kiirus: 587ms

3. Palju häid boonuseid ja lisavõimalusi

Ehkki ükski neist boonustest või funktsioonidest pole tasuta, teeb GoDaddy kõik endast oleneva tagamaks, et igal uuel kliendil on võimalus luua ilus ja suurepärase jõudlusega veebisait võimalikult vähese inimliku tööga.

godaddy funktsioonid

Nad pakuvad kõike alates oma kohandatud veebisaidi ehitajast, GoCentralist kuni kõrgetasemeliste veebidisaini spetsialistideni kuni ühe klõpsuga rakenduste installimiseni, et tagada teie saidi üleskutsumine ja toimimine kõigi vajalike kellade ja viledega (või mitte).

Veebisaidi koostaja: GoCentral on GoDaddy veebisaitide looja. Ehitaja kasutamine on tasuta ja võimaldab seda redigeerida arvutist, tahvelarvutist või telefonist. Samuti viskavad nad sisse SSL-sertifikaadi, kui kasutate nende ehitajat.

Veebidisaini spetsialistid: GoDaddy pakub professionaalidelt veebidisaini teenuseid. Te peate vaid helistama nende konsultatsiooniliinile ja selgitama, mida vajate. Nad lubavad veebisaidi avada 4-6 nädala jooksul ja pakuvad tugiteenust 24/7/365.

Ehkki nad ei paku sellist väärtust, mida võite oodata saidilt SiteGround või A2 Hosting, leidub endiselt palju lisafunktsioone ja boonuseid, et hoida ka kõige entusiastlikum veebimeister rahulolevana.

GoDaddy miinused

Ok, seega on GoDaddy läbinud nii lendude värvidega tööaeg kui ka kiiruskatsed. Need on hästi tuntud ((näiliselt) lugupeetud ja annavad teile juurdepääsu paadikoormusele, mis sisaldab 40 lisafunktsiooni.

Kuhu me registreerume, eks?

Mitte nii kiiresti.

Ehkki GoDaddy teeb paljusid asju otse jõudluse vaatepunktist, on nende ettevõtte klienditeeninduse ja makseaspekt, ütleme, vähem kui soolane.

Siin on miks …

1. Piiratud majanduskava ja naeruväärselt kõrged tasud

Püüdes konkureerida üha suureneva hulga odavate veebimajutajatega, pakub GoDaddy nende kokkuhoidlikumatele klientidele tohutult madala hinnaga paketti (sobivalt nimega “Economy”).

Iseenesest pole see halb asi.

Ma mõtlen, et olgem tõelised … Me kõik tahame oma raha sirutada nii kaugele kui võimalik, eks?

Probleem, millesse põrkute, on see, et nad pole mitte ainult vähendanud price oma veebimajutusteenuse, aga ka väärtus.

Economy plaan on täiesti paljaste luudega ja ei paku standardfunktsioone võite oodata usaldusväärsetelt veebimajutajatelt, näiteks CDN, igapäevased varukoopiad või SSL-sertifikaat.

GoDaddy hinnakujundus

Ehkki see 2,49 dollariline hinnasilt võib tunduda ahvatlev, usaldage meid … See pole isegi nii palju väärt.

Ja kuigi meil on GoDaddy hinnakujunduse teema, on oluline seda tähele panna nad maksavad liialt kõrged pikendamistasud.

GoDaddy pole mitte ainult üks neist kõige vähem väärtuslikud võõrustajad teie makstud hinna eest (näete miks juba sekundi pärast), kuid pärast sissejuhatava perioodi lõppu, nad pöörduvad ümber ja suurendavad teie määra enam kui 200%.

Kas see 2,49 dollarine majandusplaan? Jah, see maksab teile nüüd 7,99 dollarit kuus.

Arvestades, et saate nautida naeruväärselt suuri tööaegu, välkkiire laadimiskiirus, ja kõiki tasuta lisafunktsioone ja boonuseid, mille te selle osa eest vääriksite, on meil tungivalt soovitatav kasutada GoDaddyd kõigile, kes soovivad raha kokku hoida.

2. Tarbetud ülesmüügid ja ülelaadimised

Kui olete lugenud mõnda selle saidi veebimajutuse arvustust, siis ilmselt teate, et peaksite seda tegema mitte kunagi ostke hostimist ettevõttelt, mis ei paku tasuta SSL-sertifikaati.

Google takistab kasutajatel sõna otseses mõttes teie veebisaidile juurdepääsu, kuni nad tunnistavad, et teie sait pole turvaline ja kujutab endast märkimisväärset ohtu nende teabe turvalisusele..

Seega on mõistlik, et enamik hostiettevõtteid on vihje võtnud ja hakanud kõigile oma uutele klientidele pakkuma tasuta SSL-sertifikaati.

Aga kuidas on GoDaddyga?

Pinnal tundub kõik korras. Kõigile uutele kasutajatele antakse SSL-sertifikaat, kui nad registreeruvad mõne GoDaddy hostimisplaaniga (va „Economy”).

Kuid peentrükki lugedes saate peagi aru, et kõik pole nii, nagu esmapilgul paistab.

Tegelikult nõuab GoDaddy ennekuulmatut 75 dollarit aastas turvalise veebisaidi omamise privileegi eest.

godaddy ssl hinnakujundus

Ja see pole isegi kõige halvem osa.

Kui olete just ostnud uue domeeninime ja veebimajutuspaketi, kas võiksite eeldada, et saaksite sellelt veebisaidilt e-kirju saata? Ma mõtlen, et lõppude lõpuks… On oma veebisait nüüd.

Noh, see on see, mida sa arvad. Kuid GoDaddy arvab teisiti.

… 60 dollarit aastas e-posti konto kohta erinevalt.

Kui teised tippteenuse pakkujad annavad teile juurdepääsu piiramatule arvule e-posti kontodele (või vähemalt 25-le), pole GoDaddy isegi nõus teile üks.

Tuleta mulle meelde, kuidas need tüübid on jälle suurim veebimajutusettevõte maailmas? Oh jah … Sellel on ilmselt sellega midagi pistmist …

godaddy kommerts-tantsutüdrukud

Kuid ma kahanen …

3. Mitte nii garanteeritud raha tagasi garantii

Kui teil on üle 17 miljoni kliendi kogu maailmas, võite arvata, et GoDaddy peab on teeninud maine läbipaistva ja usaldusväärse veebimajutajana, kes on nõus õnnetutele klientidele nende ostu eest raha tagasi maksma, eks?

Vale.

Esmapilgul väidab nende teenustasuõigus, et igal kliendil on õigus tagasimaksele, kui ta tühistab oma hostimisplaani 30 päeva jooksul pärast esialgset ostu.

Tundub piisavalt õiglane.

Aga siis nad ütlevad seda..,

Kui hostimisteenus on juba tehtud, siis seda ei tagastata (kui seda pole veel osutatud, tagasimakse saamise tingimuseks on 30 päeva jooksul pärast tehingu kuupäeva).

Nüüd pole ma juriidiline ekspert, kuid see kõlab kahtlaselt nagu hästi formuleeritud ja kõnepruuki täis klausel, mis on loodud tagamaks, et GoDaddy pääseb legaalselt klientidelt varastamise eest.

Mis on hostimisteenus? Kas saate tegelikult oma raha tagasi saada, kui te pole teenusega rahul? Ma ei tea. Ja tõenäoline, et täpselt see meeldib GoDaddyle.

4. Segatud klienditeeninduse ülevaated

Klienditeenindus on GoDaddyga üsna puudulik.

godaddy kliendi kommentaar

Ehkki nende USA-s asuv telefonitugi on suurepärane, mis on ka parimaid äriäris, ei taha te ilmselt veeta 20–45 minutit telefoni, et lahendada kergemaid luksusi ja kiireid küsimusi.

godaddy tugiSee teeb veelgi pettumuse osaliseks, et GoDaddy reaalajas vestluse tugi on nii ebausaldusväärne.

Mind proovisid nende reaalajas vestluse funktsioonile juurde pääseda sageli tõrge „ühendus pole saadaval”. Ja juhuslikult, kui ma tegelikult teenindaja esindajaga läbi sain, kukub reaalajas vestlus kokku või kaob ära või ma saan nii pettunud “esindaja” (a.k.a. roboti) võimetusest vastata rahuldaval viisil küsimustele, mis mul olid..

Siinkohal on mul hakanud tekkima küsimus, miks nad vajavad 6000 töötajat, et oma laeva töös hoida? (Neil peab olema keegi, kes arvestaks kogu tagastamatu sularaha, mida nad nende räigete müügi- ja pikendamistasudega võtavad).

Hinnakujundus

Nagu näete – GoDaddy hinnakujundus on omamoodi sööt ja lüliti. See on selles valdkonnas tavaline, kuid GoDaddy hinnamuutus on keskmisest kõrgem. GoDaddy pole tõenäoliselt teie valik, kui olete jõudnud odava Kanadas pakutava hostimisteenuse juurde.

Kas soovitame GoDaddy?

Ei …

Ehkki ma isiklikult ei pea nende näost liiga seksuaalseks turundamiseks pahaks, ei suuda ükski uljalt plakeeritud naine, kes sportib GoDaddy tankitippudega, korvata ettevõtte ilmselgelt ebaausa poliitika ja häbitu raha haarata..

Nende jõudlus võib võrduda teiste juhtivate hostimisteenustega, kuid kui teile ei meeldi maksta 2-3X selle eest, mida peaksite oma veebi jaoks, kulutaks teie raha paremini saidile SiteGround, A2 Hosting või isegi HostGator.

GoDaddy seda lihtsalt ei lõika …

KKK

Kas GoDaddy on usaldusväärne?

Jah, GoDaddy on usaldusväärne. Nad on veebimajutusteenuste pakkujate esikümnes. Nende serverite tööaeg on positiivne ja kiirusetestid on suhteliselt kiired.

Kas GoDaddy veebisaidi ehitaja on midagi head?

GoDaddy veebisaidi ehitaja on kõik korras. See töötab kindlasti ja võib saada teie jaoks loodud veebisaidi. Sellegipoolest on olemas paremad alternatiivid, näiteks Wix ja Squarespace.

Kui palju on GoDaddy kuus?

GoDaddy hinnakujundus on üle kogu kaardi. Nad pakuvad esimesel aastal soodushinnaga 2,99 dollarit kuus, kuid tõstavad siis hinna 7,99 dollarini kuus.

Kas GoDaddy sobib väikeettevõttele?

GoDaddy pole halb väikeettevõtete jaoks, kuid aus tõde on see, et turul on hostimiseks palju paremaid alternatiive. GoDaddy on kallim mitte nii hea tootega.

Milleks inimesed GoDaddyt kasutavad?

GoDaddy kasutatakse veebi ja domeeni registripidajana. See tähendab, et kui inimesed tahavad domeeninime osta, saavad nad minna GoDaddysse ja seda osta. Pärast domeeninime ostmist saavad nad teenuse abil oma veebisaiti majutada.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja

Viited ja pildikrediidid:

 • HostingKingdom.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author