GoDaddy ülevaade: kiire laadimiskiirus ja usaldusväärne Uptime, kuid …

godaddy kodulehtGoDaddy: soovitatav veebimajutaja

GoDaddy hostimine on stabiilne (99,97% uptime) ja kiire (keskmiselt 554 ms).

Nende põhiplaan annab teile kuni 100 GB salvestusruumi ja mõõtetu ribalaiust. Ja see on integreeritud enam kui 125 teenusega, mida saate installida ühe klõpsuga.

Kuid nad võtavad teilt palju kõike alates migratsioonidest ($ 99 / sait) kuni varundamiseni (2,99 USD / kuu), SSL-sertifikaatideni (63,99 USD / aasta) ja peaaegu kõige muu jaoks, mida vajate.

Nende klienditugi on aeglane ja pettumust valmistav. Ja nende raha tagasi garantii on kõige jaoks segane (nii et võib-olla ei saa te ühe dollari tagasi).

Siin on põhjalik ülevaade plussidest ja miinustest, mille oleme viimase 24 kuu jooksul praktilise testimise käigus avastanud.

Üldine teave & Ülevaade hostimisest

MEIE VERDIKT: Kõige populaarsem veebimajutaja
KIIRUS: 554 ms (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
UPTIME: 99,97% (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
TOETUS: 24/7 reaalajas vestlus
APPS: WordPress, Joomla, Drupal ja palju muud
FUNKTSIOONID: Mõõtmata ribalaius, 100 GB salvestusruum, tasuta e-post ja tasuta domeen 1. aasta
HOSTINGAKAVAD: Jagatud, WordPress, Cloud, edasimüüja, VPS ja spetsiaalsed serverid
Saidi ülekandmine: Mitte vaba
HINNAD: Alustades 4,33 dollarist kuus (uueneb hinnaga 8,99 dollarit kuus)

GoDaddy hostimise kasutamise plussid

GoDaddy on viimase 24 kuu jooksul saavutanud kindla tööaja ja lehekiiruse. Need on integreeritud enam kui 125 populaarse veebirakendusega, nii et kõigile on midagi natuke. Ja nende odavaim “Economy” plaan on nüüd ka hinna jaoks suurepärane väärtus.

Siin on peamised asjad, mis meile GoDaddy hostimise juures meeldisid:

1. Hea tööaeg 99,97%

GoDaddy võib olla tuntud domeeninimede poolest, kuid nad on ka mõelnud, kuidas ka oma jagatud hostimiskavades mõnda kindlat tööaega pakkuda.

2019. aasta oktoobris oli üürike kuu, mille tööaeg oli 99,84%. Siis aga järgisid nad seda järjepideva 99,99% – 100% ribaga, et viia 24 kuu keskmine 99,97% -ni..

Pärast teiste masinate testimist tõstab see GoDaddy keskmisest tunduvalt kõrgemale. Ja see tähendab, et keskmine kuu seisakuid on vaid umbes 13 minutit – see pole piisav, et oma äri rööbastelt madaldada suure müügi või käivitamise ajal.

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 99,99%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 99,96%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 99,84%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 99,99%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 99,95%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 99,97%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 99,99%

godaddy-performance-24kuudReaalajas testimise sait: hostingfacts-gd.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+

2. Suur lehe laadimiskiirus

Tunnistame: me ei näinud seda tulemas.

Aastaid tagasi ei seostanud teid odavamate veebihostide nagu GoDaddy hea toimivusega. Kuid just seda nad on teinud. Meie GoDaddy testi sait on postitanud viimase 24 kuu jooksul keskmise lehe laadimisaja ainult 554 ms.

Kiired laadimisajad pole lihtsalt edemismõõdik. Uuringud on näidanud, et need võivad sundida külastajaid teie saidilt kiiremini lahkuma, kahjustama teie otsingumootori paremusjärjestust (eriti mobiilis) ja mõjutama isegi negatiivselt teie konversioonimäärasid..

Veebimajutaja kiirus on samuti oluline, kuna te ei saa selle juhtimiseks midagi ette võtta.

Me mõtleme järgmiselt:

Kui teil on palju pilte pakkuvat saiti, saate need tihendada või kasutada sisu edastamise võrku (CDN), et koormus serveritest lahti võtta ja oma saiti kiiremaks muuta. Teisisõnu saate oma saidi otse kiirendamiseks asju juhtida.

Aga kui teie veebimajutaja on pidevalt aeglane, siis alustage sellest? Teie käed on seotud. Sa võitled kaotava lahinguga.

Õnneks ei pea GoDaddy hostimise puhul muretsema meie testide põhjal kiiruse laadimise pärast.

Viimase 24 kuu jooksul on nad püsinud keskmiselt 554ms.

GoDaddy keskmine laadimisaeg:

GoDaddy-2019-2020-statistikaGoDaddy keskmine laadimisaeg 2019-2020 | Vaadake statistikat

3. Üle 125+ ühe klõpsuga installirakendused

GoDaddyl on oma veebisaidi ehitaja, kui otsite lihtsalt lihtsat lohistamiskogemust.

Kui soovite aga kapoti alt midagi pisut suurema võimsusega, on GoDaddyl ka ühe klõpsuga installatsioonid, millel on üle 125 kõige populaarsema rakenduse Internetis. See hõlmab selliseid sisuhaldussüsteeme nagu WordPress, Joomla ja Drupal.

godaddy rakendused

Kuid see sisaldab ka arendajasõbralikke tööriistu nagu cPanel, MySQL, CloudLinux, Python ja PHP mitu versiooni.

Nii et neil on palju erinevaid võimalusi, mis sobivad kõigile alates blogijatest algusest kuni asjatundlike veebimeistriteni välja.

4. Põhiline odav plaan on hea väärtus paberil

Kui me GoDaddy algselt üle vaatasime, oli nende odavaim jagatud hostimise plaan liiga kallis ja funktsioonid liiga piiratud.

Tundub, nagu oleks nad sellest ajast alates teinud täieliku 180-kraadise pöörde.

Nüüd on Economy plaani hind vaid 2,99 dollarit kuus. Sooduskoodi pole vaja.

Selle hinna eest saate aga tegelikult palju väärtust. Saate kõik ühe veebisaidi jaoks vajalikud, sealhulgas kuni 100 GB salvestusruumi ja mõõtemata ribalaiust.

Praegu loodavad nad ka esimest aastat tasuta domeeninime ja ettevõtte e-posti aadressi.

Mõned teised hostid, keda oleme üle vaadanud, näiteks SiteGround, toimisid testides hästi. Kuid kui tegemist on saidi tegeliku vastuvõtmisega nendega, annavad nad teile kõige odavama paketi korral vaid 10 GB salvestusruumi.

GoDaddy annab teile sõna otseses mõttes sarnase hinnakujunduse korral kümme korda rohkem. Nii et kogu saadud väärtus on esimesel käigul suurepärane. Alles siis, kui kaevate veidi sügavamale pinna alla, saate aru, et see pole võib-olla nii hea väärtus. Siin on miks …

5. Hea klienditugi

GoDaddy pakub klienditugi ööpäevaringselt. Neil on teadmistebaas, telefonitugi ja otsevestlus.

Reaalajas vestluse tugiteenuste bot käivitab teid, lastes teil valida oma probleemile valitud osakondade hulgast. Pärast seda olete ühendatud tugiteenusega, mis võttis umbes minut.

GoDaddy tugi

Esitasime neile mõned põhiküsimused nende plaanide ja teenuste kohta. Vastused olid sirged ja hõlpsasti mõistetavad ning keskmiselt kulus neile vastamiseks umbes 2 minutit.

GoDaddy reaalajas vestluse tugi

GoDaddy on oma viimase vestluse toega sel aastal teinud suuri edusamme. Varem oli see väga ebausaldusväärne ja tundis sageli, et nad püüavad sulle lahenduse leidmise asemel alati midagi müüa. Mul on väga hea meel näha, et nad on kuulanud kasutajate ülevaateid ja muutnud reaalajas vestluse täielikult ümber.

Miinused GoDaddy hostingu kasutamisel

GoDaddy jõudlus oli üsna hea. Ka alghinna väärtus on päris hea.

Kuid ka see on osa probleemist. Kogu ostuprotsessi jooksul on palju müüke. Ja ka uuendamishinnad tulevad ka teid kummitama.

Meile ei meeldinud ka segane, ebamäärane raha tagasi garantii.

Siin on suurimad miinused, mida nägime:

1. Palju müüjaid

GoDaddy on muutunud suhteliselt kurikuulsaks selle müügihinna tõttu, mida kasutatakse lõpuks teie makstava hinna tõstmiseks.

Esimene, millega kokku puutute, on hostikava maksumus, mis põhineb teie ettemakstud ajal. Kui soovite selle 4,33 dollari suurust hinda kuus, peate registreeruma kolm aastat. Lühem, kolmekuune plaan maksab teile märkimisväärselt rohkem: 10,99 dollarit kuus.

GoDaddy hostingu tähtaja pikkuse hinnakujundus

See on vaid esimene paljudest.

GoDaddy proovib teile kassas müüa ka palju lisateenuseid. Näiteks valivad nad teid automaatselt veebisaidi varukoopiate tegemiseks, mis maksavad kolme aasta jooksul veel 2,99 dollarit kuus.

GoDaddy Hosting veebisaidi varukoopia hinnakujundus

Ainult et ainuüksi üks müük juba kahekordistab teie hinda.

Samuti ei peatu nad siin. Näete ka müüke Office 365 juurdepääsu, SSL-sertifikaatide ja „veebisaidi hädavajaliku turvalisuse” jaoks, mis viitab pahavara skannimisele ja värskendustele.

GoDaddy kassas toimuv protsess võib tunda end miiniväljana, kus peate iga sammu hoolikalt jälgima, enne kui juhuslikult alghinna kaks või kolm korda maksate..

2. Põhiplaanidel puuduvad kriitilised omadused (puudub SSL-sertifikaat, varundamine, turvalisus või saidi migratsioon)

Parimad võõrustajad, kelle oleme üle vaadanud, lisavad igasse paketti selliseid funktsioone nagu SSL-sertifikaat. Need on muutunud tavaliseks ja põhimõtteliselt on tänapäeval vaja saidi haldamist.

Kahjuks ei paku GoDaddy ühtegi neist oma põhiplaanides, mis toob kaasa palju müüke.

Võtke näiteks nende SSL-sertifikaadid. Kui te juba nende top-plaani eest ei maksa, maksab see funktsioon teile järgmiselt:

• 63,99 dollarit aastas ühe saidi eest (79,99 dollarit aastas uuendamine)
• 159,99 dollarit aastas mitu saiti (199,99 dollarit aastas uuendamine)
• 295,99 dollarit aastas kõik alamdomeenid (369,99 dollarit aastas)

Need hinnad on ausad, ennekuulmatu, sest enamik hostreid annab teile iga saidi jaoks tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaadi.

Ka teised hostid pakuvad teile varukoopiaid ja veebisaidi turvalisust. Kuid mõlemad maksavad teile vastavalt 2,99 dollarit kuus ja 5,59 dollarit kuus.

Vaatame ka migratsioonitasusid.

Jällegi kolivad paljud hostid vähemalt ühe olemasoleva saidi tasuta oma serveritele. Paljud neist saavad seda teha isegi mõne tunni jooksul pärast küsimist, nii et te ei pea ringi ootama.

Mitte GoDaddy. Nad ei paku tasuta saitide migratsiooni. Ja kui soovite, et nad seda teie eest teeksid, on hind 99,99 dollarit saidi kohta ja see võtab 7-10 päeva. Nii et see pole mitte ainult kallis, vaid ka aeglane.

Lisage need lisakulud mõne aasta jooksul kokku ja GoDaddy hostimine ei tundu enam nii odav.

3. Ka pikendamismäärad on kõrgemad

GoDaddy Economy plaani hinnakujundus algab 4,33 dollarilt kuus kolme aasta jooksul.

Kuid kõik nende plaanid järgivad valdkonnas kehtivat hinnastamist, kus nad kahekordistavad või kolmekordistavad hinda, kui on aeg uuendada.

Sama majanduskava, näiteks, hüppab teie uuendamisel 8,99 dollarini kuus.

Te ei saa mingeid lisafunktsioone ega paremat jõudlust. Kuid peate maksma rohkem.

4. Segadust tekitav raha tagastamise garantii

Enamik veebimajutajaid, kelle oleme üle vaadanud, tagastab teile küsimusteta tagasimakse, kui tühistate selle 30 päeva jooksul.

Pinnal näeb GoDaddy raha tagasi garantii välja sarnane. Aastaplaanid saavad tagasimakse ühe kuu jooksul pärast ostmist.

Kuid siin hakkavad kõik probleemid ilmuma.

Kui maksate “Kuukava” (mis on vähem kui aastaplaan – kolm, kuus või üheksa kuud), peate tagasimakse küsima 48 tunni jooksul. See annab teile ainult kaks päeva aega, et neid proovida.

Kumbagi neist tagasimaksetest peate helistama nende klienditeenindusse (et nad saaksid proovida teid sellest välja ajada).

Peaaegu igas GoDaddy pakutavas plaanis on veidrad tingimused, mis võivad seada ohtu teie võimalused selle tagasimakse tegemiseks.

Näiteks räägivad nende tingimused veebimajutuse tagasimaksete kohta järgmiselt:

“Kui hostimisteenus on juba osutatud, siis seda ei tagastata (kui seda pole veel tehtud, tagasimakse saamise tingimuseks on 30 päeva jooksul pärast tehingu kuupäeva).”

See pole eriti selge, kas see on?

Põhimõtteliselt tähendab see meie arvates seda, et kui proovite tegelikult hostimiskava kasutada ja näiteks WordPressi saiti üles seada, siis võite seda terminit rikkuda. Ja nii võiksid nad teoreetiliselt teie tagasimaksetaotluse tagasi lükata.

See ei meeldi meile üldse.

GoDaddy hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

Siin on kiire ülevaade GoDaddy hostimisplaanidest:

GoDaddy hinnakujundus ja plaanid

Majanduskava: Üks veebisait maksab 4,33 dollarit kuus (uuendatakse hinnaga 8,99 dollarit kuus). Saate esimesel aastal 100 GB salvestusruumi, mõõtmata ribalaiust, tasuta ettevõtte e-posti aadressi ja tasuta domeeninime.

Deluxe-kava: Piiramatu veebisaitide hind 7,99 dollarit kuus (uueneb hinnaga 11,99 dollarit kuus). Sellel on kõik Economy funktsioonid, piiramatu salvestusruum ja alamdomeenid.

Ülim plaan: Kõik Deluxe funktsioonid ja palju muud hinnaga 12,99 dollarit kuus (uueneb hinnaga 16,99 dollarit kuus). Sisaldab kahel korral töötlemisvõimsust ja mälu, esimese aasta tasuta SSL-sertifikaati, esmaklassilist DNS-i ja piiramatut arvu andmebaase.

Maksimaalne plaan: Kõik ülimad funktsioonid ja palju muud maksab 19,99 dollarit kuus (uueneb hinnaga 24,99 dollarit kuus). Kogu ostetud tähtaja jooksul saate kaks korda energiat ja mälu, kaks korda maksimaalset saidiliiklust ja tasuta SSL-sertifikaati.

Rohkem fakte GoDaddy kohta:

 • Tasuta domeen? Esimese aasta saate tasuta, kuid siis maksab see teile pärast seda.
 • Registreerimise lihtsus: Üsna lihtne registreerumisprotsess.
 • Makseviisid: Aktsepteeritakse kõiki peamisi krediitkaarte ja PayPali.
 • Varjatud tasud ja klauslid: segane tagasimaksepoliitika & selliseid termineid nagu „Kui hostimisteenus on juba osutunud, siis seda ei tagastata (kui seda pole veel tehtud, tagasimakse saamise tingimuseks on 30 päeva jooksul pärast tehingu kuupäeva)”.
 • Upsells: Tonni kallimaid müüke. Algtermin, saidi migratsioon, varundamine, SSL-sertifikaadid, turvalisus ja palju muud.
 • Konto aktiveerimine: Konto kiire aktiveerimine.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide installimine (WordPress, Joomla jne): palju ühe klõpsuga installimisvõimalusi kõige populaarsemate avatud lähtekoodiga rakendustega.

Kas soovitame GoDaddy?

Jah me teeme.

GoDaddyl on tugev tööaeg ja kiire lehe laadimise kiirus. Need töötavad hästi kõige populaarsemate veebirakendustega, mida soovite. Ja põhifunktsioonide esialgne hind on esmapilgul hea väärtus.

Võib-olla võiksite uurida ka teisi võimalusi.

Põhifunktsioonide müüki on palju, kui arvatakse, et need lisati lihtsalt tasuta (SSL). Üks neist võib teie plaani maksumust kahekordistada. Kuid koos võivad need teile maksma minna märkimisväärselt rohkem kui parimad veebimajutusteenuste pakkujad.

Ehkki nende üldine jõudlus oli hea, oli neil mõningaid puudusi, mida soovitame üle vaadata ka teistel, kes on meie nimekirja tipus.

Kas teil on GoDaddyga isiklikke kogemusi – positiivseid või negatiivseid? Kui jah, jätke meile allpool aus ja läbipaistev ülevaade!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author