Geriausias „WordPress“ priegloba

vaizdas, didinantis svetainių, talpinamų „WordPress“, skaičių„WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) internete šiuo metu.

Beveik 30% visų svetainių, pradedant paprastais tinklaraščiais ir baigiant sudėtingomis elektroninės prekybos parduotuvėmis, naudoja šią CMS sistemą, kad jų ženklas taptų tinkle..

Kaip jau galima spėti, „WordPress“ neatsitiktinai dominavo internete. Tai atvejis, kai kremas kyla į viršų ir lieka ten. Patogi vartotojui sąsaja, galimybė atlikti beveik bet kokias papildomas funkcijas naudojant trečiųjų šalių įskiepius ir klestinti vartotojų bendruomenė daro tai nesąmoningu..

Kai reikia sukurti jūsų svetainę, mūsų rekomenduojama platforma ir toliau lieka tik „WordPress“ ir „WordPress“. Joks kitas pasirinkimas nėra artimas.

Bet prieš išeidami ir kurdami tą niūrų naują tinklaraštį jums reikia prieglobos plano arba niekas jo nematys, o voverės, žiūrinčios per petį. Laimei, mes ištisus mėnesius išbandėme visus geriausius „WordPress“ pagrindinius kompiuterius ir surinkome daugybę duomenų, kurie geriausiai veikia. Tiesioginį stebėjimą galite pamatyti čia. Daugiau apie mūsų 4 žingsnių tyrimo procesą skaitykite čia.

Mes radome savo išvadas čia, įskaitant funkcijas, kurių norėsite savo „WordPress“ svetainėje, taigi, įsitraukime į ją.

Taigi, pasinerkime į tai:

Contents

1. Kinsta

Geriausias „WordPress“ kompiuterio priegloba … Jei galite tai sau leisti

„kinsta“ logotipas

Kaina – 30 USD / mėn. (Pagrindinis)
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

Pagrindiniai bruožai
 • Nemokamas SSL ir CND
 • DDoS aptikimas
 • Aparatinės užkardos
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Priglobtas „Google“ debesies serveris
 • 24/7 techninė pagalba
 • 2 mėnesiai nemokami su metinėmis įmokomis
 • 99,99% Uptime garantija

Pliusai

Aukščiausio lygio saugumas
Intuityvi svetainės valdymo sąsaja

MINUSAI

Ne pigus pasirinkimas

Jei ieškotumėte „Premium“ apibrėžimo, tikriausiai rastumėte „Kinsta“, pateiktą pavyzdžių skiltyje. Kadangi „Kinsta“ be jokios abejonės yra aukščiausios kokybės produktas, tai neabejotinai patvirtina jo kokybė (ir taip, taip pat kaina).

Neįtikėtinas saugumas ��

Viskas apie „Kinsta“ yra aukščiausio lygio saugumas yra bene stipriausias, kokį mes kada nors matėme, o jo teikiamas greitis yra beveik neįtikėtinai greitas. Sauga naudoja daugybę naujausių šifravimų ir protokolų. Be to, „Kinsta“ aktyviai stebi jūsų svetainę tuo metu, o tai yra beveik visada. „Kinsta“ sistema taip pat yra nuolat atnaujinama ir taisoma, visada tyliai vykstant fone, todėl jums bus mažai jaudintis dėl.

Novatoriškiausia funkcija yra „Google Cloud“ prieglobos stilius. Užuot talpinami vienoje fizinio serverio vietoje, internetinių debesies serverių naudojimas reiškia, kad jūsų svetainė gali naudoti daugybę „Google“ serverių vietų. Tai suteikia žymiai didesnis jūsų svetainės lankstumas, leidžiant greitai ir be vargo ją optimizuoti į geriausias vietas.

Išsamus svetainės valdymas ��‍��

Kinsta gali pasigirti viena subtiliausių svetainių valdymo sąsajų. Tai intuityvu, nesudėtinga ir paprasta, tačiau tai nepažeidžia siūlomų funkcijų gilumo. Didžioji dalis infrastruktūros taip pat yra autonominė, taigi, nors ir puikiai kontroliuojate savo svetainę, jums nereikia jaudintis dėl visų mažų niekučių.

Greitas, saugus ir protingas, todėl koks laimikis? Manau, kad jūs jau atspėjote. Mėnesis už 30 USD per mėnesį už pagrindinį (bet vis dar neįvykdytą) planą nėra „pigus“. Tai nėra prieglobos paslauga mažoms įmonėms, kurios slepiasi kartu, tai paslauga įmonėms, kurios rimtai nori savo augimo ir kurioms labai reikalingas stiprus buvimas internete. Aukščiausios kokybės, aukščiausios kainos.

„Kinsta“ kainų etiketę galima pateisinti daugybe dalykų, taigi, rūpesčiai dėl jūsų svetainės prieglobos bus praeitis..

2. „HostPapa“ (70% nuolaida)

Galima įsigyti didelės vertės nuolaidą

„hostpapa“ logotipas

Kaina – 2,95 USD per mėnesį (Įprasta 13,99 USD / mėn.)
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

Pagrindiniai bruožai
 • Neribotas tinklapis
 • Nemokama domenų registracija
 • Neribota SSD saugykla
 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN
 • Nemokamas SSL
 • cPanel valdymo pultas
 • Nemokama svetainių kūrimo priemonė

Pliusai

Geriausias „WordPress“ priegloba Kanadoje
Fantastiškas veikimo laikas ir svetainės greitis

MINUSAI

Kainų atnaujinimas

„WordPress“ prieglobos pasirinkimas numeris vienas gali atrodyti pažįstamas. „HostPapa“ yra geriausias mūsų pasirinkimas žiniatinklio prieglobai. Naudodamiesi „WordPress“, mes ją laikėme tą pačią dėl daugelio priežasčių.

„HostPapa“ tiesiog teikia per daug vertės, kad jų nepaisytų. Mes naudojame paslaugą savo klientams iš Kanados, nes ji tokia yra tiesiog geriausia kanadiečių „WordPress“ prieglobos paslauga. Tai nėra tik jų plikų kaulų tarnyba. Tai skirta jų verslo tarnybai. Dėl to Kanada Hostingas taip pat patenka į mūsų pigių hostingo sąrašą.

Kanados prieglobos skaitytojai gali gauti didžiulę nuolaidą – 2,95 USD per mėnesį.

Spustelėkite šią nuorodą, pradėkite savo svetainę su nuolaidomis rodyklė, nukreipianti į hostpapa nuolaidų nuorodą hostcanada.org skaitytojamsarba tiesiog prisiregistruokite čia, kad gautumėte savo nuolaidą kartu su paraiška. „HostPapa“ taip pat siūlo nemokamą domeną registracijai.

Nuostabūs svetainės greičiai ��

„HostPapa“ puikiai tinka nuostabus veikimo laikas ir greitas svetainės greitis teikdami palaikymą visą parą 7 valandas per tiesioginį pokalbį. Jūs nelauksite pusės dienos kaip kitos pigios prieglobos paslaugos, nes „HostPapa“ paprastai nėra pigi prieglobos paslauga.

Vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimas daro „HostPapa“ niekuo nesiskundžiantį „WordPress“ prieglobos paslaugų teikimą. Tai ypač pasakytina apie Kanadą, nes „HostPapa“ yra kanadiečių auginama su duomenų centrais visoje šalyje.

Daugelis žmonių pradeda pigiausią turimą planą, kai pradeda paslaugą. „HostPapa“ siūlo vidutinę pakopą už tą pačią kainą, kaip ir jų pradinis paketas, „Kanada“ prieglobos skaitytojams (Tai tiesa, nemokamas atnaujinimas). Štai ką „HostPapa“ suteikia ta vidutinė pakopa.

3. „Hostinger“

Geriausias pigus „WordPress“ kompiuteris

hostinger-logotipas

Kaina – 0,99 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,91 proc.
Vidutinis krovimo laikas 389 ms

Pagrindiniai bruožai
 • 10 GB vietos diske
 • 100 GB pralaidumo
 • Verslo el. Pašto sąskaita
 • 99,9% Uptime garantija
 • 24/7/365 klientų aptarnavimas
 • Savaitės atsarginės kopijos
 • Spustelėkite Installer

Pliusai

Labiausiai prieinamas „WordPress“ kompiuteris

MINUSAI

Nesiūlo nemokamo SSL

Kai kilo „WordPress“ priegloba, „Hostinger“ nusprendė, kad prieglobos pasiūla rinkoje gali būti patobulinta. Ankstyvomis kompanijos dienomis „Hostinger“ pastebėjo, kad prieglobos rinką užpildė konkurentai, siūlantys labai panašias vertes siūlančias kainas siauroje kainų diapazone..

Žema kaina ��

Daugeliu atvejų dabartinės jums prieinamos „WordPress“ prieglobos parinktys yra beveik identiškos konkurentui. Kai „Hostinger“ nusprendė peršokti į prieglobos bendruomenę, užuot atlikęs tą patį tikslą, kaip ir kitos „WordPress“ prieglobos įmonės, nusprendė pasiūlyti konkurencingas paslaugas už daug mažesnę kainą. Tai gera žinia jums, vartotojui.

Pirmą kartą pamatę „Hostinger“ dėl jų sumokėtos pinigų sumos juos nurašėme kaip blogą „WordPress“ prieglobos sprendimą. Tai buvo didžiulė klaida ir mintys, kurių mes negalėjome nutolti nuo tiesos. „Hostinger“ teikia didžiausią vertę „WordPress“ prieglobos erdvėje ir ji net nėra artima.

Tonų nemokamų ��

„Hostinger“ kaina svyruos nuo 0,99 USD per mėnesį iki 2,15 USD per mėnesį pusiau reguliariai – prieinamiausią „WordPress“ pagrindinį kompiuterį šiame sąraše. Šią kainą galite užrakinti 48 mėnesiams. Tai yra ketverių metų priegloba už mažiau nei 70 USD, bet kokiu būdu.

Esmė yra ta, kad norėtumėte sutaupyti daug pinigų, kai norite priglobti savo „WordPress“ svetainę dideliu svetainės greičiu ir veiksnumu, tada žiūrėkite ne į „Hostinger“. Net ir turėdami žemiausią pakopą, jūs gaunate 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nemokamą domeną ir nemokamą SSL.

4. Svetainės aikštelė

Geriausias bendras pasirinkimas mažoms įmonėms ir asmenims

svetainės logotipas

Pradedant nuo 3,95 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

Pagrindiniai bruožai
 • Nemokama svetainių kūrimo priemonė
 • 24/7 palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nemokamos el. Pašto paskyros
 • Neišmatuotas eismas
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN
 • Nemokamas kasdienis atsarginių kopijų kūrimas

Pliusai

Nemokamas SSL
Puikus techninis palaikymas

MINUSAI

Antrą kartą kaina yra didesnė

Būgno ritinėlis, prašau. Tai akimirka, kurios laukėte. Be papildomo patarimo mes pasiūlysime jums tai apsvarstyti „SiteGround“ kaip „WordPress“ žiniatinklio priegloba. Juk tai pati geriausia „WordPress“ prieglobos paslauga.

Mes naudojome šią paslaugą daugelį metų su savo klientais ir toliau tai darome. Kodėl? Nes kaina yra tinkama ir mums jie patinka. Mums jie labai patinka.

3,95 USD per mėnesį, tai jums kainuos apie dolerį daugiau, nei giluminiai nuolaidų pardavėjai, kurie pateiks jums planą be kaulų ir lėtai nužudys jus su atnaujinimo mokesčiais.

„SiteGround“ yra patikimai patikimas 99,95% veiksnumo, visą parą veikiantis techninis palaikymas ir palaikymas, nemokamas SSL, įdiegimas vienu spustelėjimu, ir – už mūsų pinigus – geriausias pasirinkimas pradedantiesiems, nes nenaudojamas paprastas prietaisų skydelio išdėstymas. ��

5. WPX talpinimas

Brangus, bet vertas kiekvieno cento

WPX talpinimas „WordPress“ logotipui

Pradedant nuo 20,83 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,5 proc.
Vidutinis krovimo laikas 601ms

Pagrindiniai bruožai
 • 5 internetinės svetainės
 • 10 GB saugykla
 • 100 GB pralaidumas
 • Didelės spartos ir pasirinktinis CDN
 • Neribotas svetainių perkėlimas
 • Neautomatinės atsarginės kopijos
 • DDoS apsauga
 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas ir pašalinimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 99,95% Uptime garantija

Pliusai

Beveik nėra prastovų

MINUSAI

Vienas iš brangiausių šeimininkų

WPX priegloba greičiausiai būtų aukštesnė mūsų sąraše, jei ji būtų pigesnė.

Nuo 20,83 USD per mėnesį su metine kainodara ir nuo 25 USD per mėnesį, jei mokama kas mėnesį, tai yra vienas iš brangiausių interneto prieglobos paslaugų. Tačiau jų paslaugos yra iš tiesų puikios, o klientų atsiliepimai patvirtina šį faktą.

WPX priegloba-peržiūra-kainodara

Jei turite didžiulį biudžetą ir planuojate labai ilgą laiką išlaikyti daugybę svetainių, tai gali būti jūsų pasirinkimas. WPX hostingo pasiūlymai Didelis greitis, palaikymas tiesiogiai visą parą, o prastovų beveik nėra.

6. WP variklis

Greitas. Patikimas. Brangus.

pagrindinis variklio logotipas

Pradedant nuo 35 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,5 proc.
Vidutinis krovimo laikas 601ms

Pagrindiniai bruožai
 • 25 000 apsilankymų per mėnesį
 • 10 GB saugykla
 • 50 GB pralaidumas per mėnesį
 • 35+ „StudioPress“ temos
 • Perleidžiamos vietos
 • Parengta PHP 7.2
 • Visuotinis CDN
 • Automatizuoti SSL sertifikatai

Pliusai

Viršutinė atrama
Dienos atsarginės kopijos

MINUSAI

Aukštos kainos pasirinkimas

Užimdami trečiąją vietą mūsų geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų sąraše, turime „WP Engine“. Tai turi Puikus veiksnumas, 24 valandų per parą palaikymas, kuris yra moderniausias, ir kasdieninės atsarginės kopijos. Jei norite išleisti kuo daugiau pinigų už puikią paslaugą – tai yra geriausias pasirinkimas jums.

Tik dideli berniukai ��

Kaip matote iš žemiau pateikto kainų plano, „WP Engine“ yra puikus pasirinkimas įmonėms, didžiulėms įmonėms ir kitiems dideliems „WordPress“ klientams..

wp-variklio kainodaraVisai rimtai, „WP Engine“ kokybė negalėjo būti aukštesnė.

7. A2 talpinimas

Didelio greičio ir mažos apkrovos laikas

Pradedant nuo 3,92 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,5 proc.
Vidutinis krovimo laikas 601 ms

Pagrindiniai bruožai
 • 5 duomenų bazės
 • Neribota saugykla
 • Neribotas perkėlimas
 • cPanel valdymo pultas
 • Nemokamas SSL ir SSD
 • Nemokamas ir lengvas svetainės perkėlimas
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Pliusai

Patikimas pasirinkimas

MINUSAI

„Turbo“ serverį galima įsigyti tik brangesniuose planuose

Kitas „A2“ priegloba yra mūsų pasirinkimas ir labai panaši į mūsų pasirinktą. A2 prieglobos komplekse yra visi varpai ir švilpukai, o mėnesio kaina – 3,92 USD.

Turbo ��

Nors ir labai pigu, „A2 Hosting“ siūlo patikimas paslaugas žemos prastovos ir vėlavimas. Jei pasirinksite „Turbo“ sandorį, kuris kainuoja 9,31 USD / mėn., Jūsų planai tampa neriboti, o greitis – jų serverių prioritetas.

Tai daro „A2“ prieglobą fantastiška galimybe tiems, kurie nori kurti tik keletą svetainių, tačiau jas nuolat vertina.

„A2 Hostingas“ siūlo puikų palaikymą ir 99,91 proc. Nesvarbu, ar esate Vankuveryje ar Toronte, būsite patenkinti bendrovės rezultatais, kaip ir mes.

8. „Bluehost“

Geriausias pradedančiųjų pasirinkimas

„bluehost“ logotipasPradedant nuo 3,92 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,5 proc.
Vidutinis krovimo laikas 601 ms

Pagrindiniai bruožai
 • 50 GB talpos SSD saugykla
 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Standartinis našumas
 • 1 domenas
 • 5 rezervuoti domenai
 • 25 Domenai

Pliusai

Rekomenduoja „WordPress“

MINUSAI

Ne pats patikimiausias

Apie „Bluehost“ yra girdėję beveik visi – taip pat ir jūsų senelis, kuris nedaro nieko daugiau, kaip tik žaidžia bingo internete. Nei greičiausias, nei patikimiausias, nei pats pigiausia prieglobos paslauga ten (beveik…). Tačiau populiariausias ir daugiau visų tipų lizdų, susijusių su pagrindiniu kompiuteriu.

Patarė pati „WordPress“, „Bluehost“ buvo nuo pat amžių. Tai yra greitis yra labai geras, jo veikimo laikas viršija 99,5%, be to, jis yra pigus. Net brangiausias jų planas kainuoja mažiau nei, pavyzdžiui, mažiausias kai kurių kompiuterių pasirinkimas, pvz., „WPX Hosting“.

Peržiūrėję „ole BH“ apie 14 nelyginių mėnesių, mes linkę susitarti su „WordPress“: tai puiki prieglobos paslauga mažoms įmonėms ir naujiems tinklaraštininkams.

„bluehost“ kainodaros planas

Jei ieškote žiniatinklio prieglobos paslaugos, patogios pradedantiesiems, siūlančių daugybę funkcijų, kuriomis gali džiaugtis naujokai, ir nereikės suvaržyti jūsų biudžeto – rekomenduojame „Bluehost“ kaip savo „WordPress“ prieglobos paslaugą.

„WordPress“ hostingo pirkimo vadovas

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pastebėsite skirtingose ​​žiniatinklio prieglobos įmonėse, yra tai, kad pasidalijamojo prieglobos didelės nuolaidos kainos svyruoja nuo mažiau nei dolerio per mėnesį iki 100 USD ar daugiau už tam skirtą paketą..

Būtų protinga iš anksto pajusti, kiek jums reikės vietos saugykloje ir apdorojimo greitį, prieš priimant sprendimą dėl paketo. Yra didelis skirtumas tarp to, ko jums reikia asmeniniam tinklaraščiui ar smulkaus verslo tinklalapiui, ir nuo tobulai sukurtos elektroninės prekybos parduotuvės ar srautinės terpės tinklalapio. Didelio srauto svetainėms reikės daugiau išteklių nei kitoms.

Geros naujienos yra tai, kad galite Pradėkite nuo pigesnio plano ir išplėskite į tvirtesnį, kai padidės jūsų poreikiai. Jei nuo pat pradžių neplanuojate 6 000 ar daugiau apsilankymų žiniatinklyje, nereikia pradėti nuo VPS ar tam skirto prieglobos plano.

Pradinio lygio žiniatinklio prieglobos planai paprastai būna bendro naudojimo, tai reiškia, kad serverio ištekliai yra dalijami daugeliui klientų naudojant vieną IP adresą.

Šioje idėjoje nėra nieko blogo. Jis skirtas svetainėms, kurių ištekliai mažai reikalingi, ir leidžia pagrindiniam vartotojui imti mažiau mokesčių per mėnesį, nes tai daugiau komunaliniai ištekliai. Problema yra ta, kad yra keletas rimtų saugumo pavojų.

Funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

Bet prieš prisiregistruodami prie negyvo šuns mažiausios mėnesinės žiniatinklio prieglobos, kurią galite rasti, turėtumėte suprasti, kad yra tam tikrų funkcijų, kurios daro kai kuriuos šeimininkus geresnius nei kiti, kai kalbama apie „WordPress“ svetainę..

Čia yra svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis „WordPress“ pagrindinį kompiuterį:

 • Jei norite atlikti mokėjimus, turite turėti SSL
 • Ar galite perkelti svetainę į pagrindinį kompiuterį ar iš jo??
 • Ar yra nemokamų atsarginių kopijų?
 • Didelio veikimo laiko garantija – turėtų būti didesnė nei 99 proc.
 • Kur yra duomenų centrai?
 • 24/7 klientų aptarnavimas ir techninis palaikymas
 • Lengvas „WordPress“ diegimas
 • Didesnis saugumas

Žiniatinklio prieglobos įmonės, kurias rekomenduojame naudoti kartu su „WordPress“ svetaine, apima didžiąją dalį šių elementų ir įtraukia dar keletą elementų.

Leiskite šiek tiek pasinerti ir įsitikinkite, kad prieš tęsdami supratote, ką reiškia visos šios funkcijos. (Nesijaudinkite. Tai bus neskausminga ir kada nors džiaugsitės, kad skyrėte laiko.

Saugių lizdų (SSL) apsauga

Saugus-SSLNors nė vienas patikimas žiniatinklio priegloba nepaneigtų būtinybės įdiegti SSL kartu su jūsų svetaine, giluminės nuolaidos (mažiau nei doleris per mėnesį) linkusios mokėti nuo jūsų nuo 60 iki 80 USD per metus..

Tu turėtum visada rinkitės šeimininką, kuris siūlo tai nemokamai. Nesijaudink. Jie ten.

Realybė tokia, kad SSL dabar laikomas standartiniu visų svetainių saugos lygiu. Kiekvienas, kuris bando pasakyti, kad tai yra niūrus naujas atnaujinimas, yra pilnas baliaus. Ankstyvomis interneto dienomis jis buvo sukurtas siekiant padidinti mokėjimų internetu saugumą.

Tikriausiai esate matę žalio užrakto simbolį tinklalapio viršuje arba žodį „saugus“ priešais URL. Tai veikia SSL technologija. Tai sukuria savotišką tunelį tarp asmens, atliekančio mokėjimą, su kredito ar debeto kortelių tvarkytoju ir apsaugo visą informaciją, kuri perduodama tarp jų, o tai yra geras dalykas..

Šiomis dienomis SSL idėja tapo tokia visur paplitusi, kad, jei naudosite SSL, „Google“ jūsų svetainę paieškos rezultatuose įvertins aukščiau. To savaime turėtų pakakti, kad įtikintumėt, kokia kritiška ji yra.

Kaip jau minėjome, vis dėlto nereikia mokėti už tai, kai tiek daug žiniatinklio prieglobos juos suteikia jums nemokamai. Rimtai. Net negalvok apie išvyką be SSL, tačiau nešvaistyk pinigų mokėdamas už tai.

Tikriausiai galiausiai turėsite migruoti

Ne, tai nereiškia, kad savo svetainės labui turėsite atsikratyti šaknų ir persikelti į kitą šalį …

Jums viskas gerai, kur esate, bet kartais ten turėsite perkelti savo svetainę iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą (arba netgi tame pačiame pagrindiniame kompiuteryje, bet priskiriamą kitam domenui.)

Tai nebūtinai yra sunki užduotis, tačiau gali erzinti ir atrodyti pernelyg techniškai, jei niekada to nepadarėte anksčiau. Iš esmės reikia tik suspausti visus failus / laikmenas / papildinius / parametrus ir perkelti juos FTP į naują vietą.

Kai ateis laikas perkelti svetainę, jūs norėsite tai padaryti be papildomo mokesčio, be to, iškilus problemoms, galėsite paprašyti ir gauti techninę pagalbą. Kai kurie kompiuteriai (pvz., „SiteGround“), mūsų pasirinkta žiniatinklio priegloba) mielai padeda procese; kiti linkę mokėti už paslaugą papildomai. Akivaizdu, kad mes manome, kad pirmoji yra geresnė.

Nemokamos atsarginės kopijos

kompiuteris, sukuriantis standžiojo disko atsarginę kopijąSkaitmeniniame pasaulyje atsarginės savo svetainės kopijos turėtų būti tokios pat prigimties, kaip ir ryte apsivilkti drabužius – darote tai vis dar, ar ne jūs?

Esmė yra ta, kad niekada niekada neturėtumėte pasitikėti internetu, kad nepasieksite savo nuomonės ir kaprizingai prapūsti savo svetainę į kibernetinį užmarštį, niekada daugiau negirdėti. Tu Reikia įprasta atsarginių kopijų programa, ir ji turėtų būti nemokama.

Yra daugybė „WordPress“ įskiepių, kurie tai gali padaryti automatiškai užkulisiuose, nesiimdami jokių kitų veiksmų, o tik nustatydami jį pirmiausia.

Gera žiniatinklio priegloba pasiūlys nemokamas atsargines kopijas ir tai padarys visi pagrindiniai rekomenduojami kompiuteriai. 

Nelabai gerai tai panaudosite kaip jūsų pirkimo planą. Paprastai pardavimai erzina ir akivaizdūs pinigai. Mums jie nepatinka. 🙁 🙁

Uptime vs. Prastovos

veikimo laikas ir prastovosUptime reiškia tuos laikus, kai jūsų svetainė yra prisijungusi ir prieinama visiems. Prastova reiškia, kad jis nepasiekiamas dėl serverį valdančių žmonių klaidų ar veikimo sutrikimų, būtent dėl ​​jūsų žiniatinklio prieglobos.

Jei turite 100% darbingumo, tai reiškia, kad jūsų svetainė niekada nenusileidžia.

Tai būtų puiku … bet tikriausiai tai nerealu. Faktiniame serverio našumo pasaulyje dėl sistemos dubliavimosi ir kokybės kontrolės, tinkama žiniatinklio priegloba turėtų sugebėti pasiekti bent 99 proc.

Kuo arčiau jie gali pasiekti 99,9%, tuo geriau.

Kur yra jūsų duomenų centras?

vaizdas, kuriame rodomas duomenų centrasFizinis serveris yra tas, kuriame yra jūsų prieglobos paketo duomenų centras. Kadangi visi jūsų žiniatinklio failai yra serveryje, tai turėtų turėti prasmę turėtumėte pasirinkti vieną iš artimiausių jums.

Jūsų svetainės greitis, patikimumas ir veikimo laikas jums padėkos vėliau.

Nors gali atrodyti, kad fizinis atstumas neturėtų pakeisti interneto, realybė yra tokia. Kai duomenys turi tekėti pirmyn ir atgal iš serverio pusiaukelėje visame pasaulyje, pateksite į savo svetainę, tačiau pastebimą atsilikimą..

Nors tai gali būti ne „padaryti ar nutraukti“ problema, interneto priegloba, turinti duomenų centrus įvairiose vietose, būtų jų naudai.

Papildomas saugumas

saugus WordPressYra būdų gera žiniatinklio priegloba gali padėti apsaugoti jūsų svetainę nuo įsilaužėlių ir kiti nereikalingi šuliniai. Pirma, jie turėtų reikalauti, kad visada naudotumėte sudėtingą slaptažodį.

Jei vis dar naudojatės tam tikru „slaptažodžio1234“ variantu, būkime pirmieji, kurie jums pasakys, kad ketinate įsilaužti, ir tikriausiai anksčiau nei vėliau.

Yra programų, kurios ten sėdi ir bando patekti į jūsų svetainę per žiaurią jėgą, generuodamos milijonus galimų slaptažodžių derinių, kol galiausiai pasiekia reikiamą..

Aukštos kokybės žiniatinklio priegloba stebi visas klientų svetaines, ar nėra mėginimų įsilaužti, ir informuos jus apie tai atsitikus. Šis dėmesys papildomam saugumui tampa dar svarbesnis, jei mokate už skaitmenines ar fizines prekes ar paslaugas.

Nenorite būti kitas pardavėjas, leidžiantis nusikaltėliams pasiekti asmeninę kliento informaciją.

Puikus daugiakanalinis palaikymas

Klausimų ir atsakymų, užrašytų DUK puslapyje, sąrašas neskaičiuojamas kaip klientų palaikymas. Tikslus, savalaikis klientų aptarnavimas ir techninė pagalba yra didelis dalykas mums renkantis žiniatinklio prieglobą. Tai turėtų būti ir jums..

A tikrąjį pagalbinį personalą sudaro darbuotojai, kurie žino sistemas ir gali išspręsti problemas telefonu, el. paštu ar pokalbiai.

Šiomis dienomis per daug bendrovių vis dar perkelia šią kritinę funkciją į skambučių centrus Indijoje ar Filipinuose.

Mes nieko prieš tą puikią šalį neturime, tačiau turime didelę problemą perduoti šią užduotį. Turėtumėte sugebėti pasiimti telefoną ir pasikalbėti su gyvu įmonės darbuotoju per protingą laiko tarpą. Istorijos pabaiga.

Diegimas vienu paspaudimu

vienu paspaudimuPatikimiausi kompiuteriai supaprastino „WordPress“ diegimo procesą tiek, kiek pažodžiui kiekvienas, kurio IQ yra didesnis nei pomidoro, turėtų sugebėti tai atlikti.

Jokių pomidorų, skaitančių tai, neįžeidimas. 

Prieglobos plano informacijos suvestinėje ieškokite programos, pavadintos „Softalicious“. Vieną ar kelis paspaudimus ir viskas. Ir tuo atveju, jei esate pomidoro galva ir jums reikia pagalbos, palaikymo personalas turėtų būti patenkintas, kad pabaigė diegimą, nesijuokdamas iš jūsų..

Esmė ta, kad „WordPress“ diegimą į savo domeną turėtų būti lengva kaip pyragą.

„WordPress“ priegloba: DUK

Ar jums reikalinga „WordPress“ prieglobos svetainė?

Yra galimybė priglobti „WordPress.com“ – tačiau dažniausiai geriau eiti su trečiosios šalies pagrindine svetaine, nes ji yra pigesnė ir teikia didesnę vertę daugeliu atvejų.

Ar galiu bet kur laikyti „WordPress“ svetainę?

Niekur kitur, bet visos geriausios prieglobos paslaugos. Naudodamiesi aukščiausia prieglobos paslauga paprastai galite nemokamai naudotis „WordPress“.

Kuo skiriasi WordPress.com ir WordPress.org?

„WordPress.org“ yra platforma, kuri yra priglobta prieglobos platformoje, iš anksto pasirinktoje sukurti ir valdyti svetainę. Tai yra versija, apie kurią kalbama šiame straipsnyje. „WordPress.com“ yra panašus, tačiau yra priglobtas jums ir sukurtas kaip svetainių kūrėjas, kad būtų patogiau naudotis.

Kuris priegloba yra geriausia „WordPress“? „Linux“ arba „Windows“?

Viskas reiškia, kokią operacinę sistemą veikia serveriuose, kuriais naudojasi įmonė. „Linux“ yra populiariausias serveriuose, todėl jame yra daugiau funkcijų, o dauguma internetinių dizainerių teikia pirmenybę „Linux“ pagrįstai žiniatinklio prieglobai. Vienintelis laikas, kurį „Windows“ turėtų prasmę, yra, jei yra tam tikrų „Windows“ programų, kurias reikia naudoti.

Ar „WordPress“ turi savo prieglobą??

Ji siūlo savo prieglobą WordPress.com, tačiau mes siūlome naudotis WordPress.org ir naudotis trečiųjų šalių prieglobos paslauga..

Geriausias „WordPress“ priegloba? Pakartokime

Galiausiai negalite suklysti nė viena iš šių parinkčių. Jei visiškai negalite pasirinkti, apverskite monetą, jūs nenusakoma maža krūtine. Čia nėra klaidingo atsakymo.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip išsirinkti geriausią žiniatinklio prieglobą – „WordPress“ ar kitu būdu, apsilankykite geriausio Kanados interneto prieglobos vadove. Pastaruosius 17 mėnesių praleidome pirkdami, testuodami ir peržiūrėdami kiekvieną pagrindinį Kanados žiniatinklio prieglobą … ir tada sukaupėme rezultatus (taigi jums to nereikia).

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:
 • Redy.host
 • TheHostingGuy.com
 • „Smartherd.com“
 • „TipsAndTricks-HQ.com“
 • WhatIsSSLCertificate.com
 • itcspanama.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author