Geriausios pigios interneto prieglobos paslaugos

pigios interneto prieglobos paslaugosAr verčiau mokėtumėte mažiau už interneto prieglobą … ar daugiau?

Weirdos nori mokėti daugiau. Tikriausiai norite mokėti mažiau. Tu ne koks keistas daiktas.

Kas yra „geriausias“ pigus interneto prieglobos variantas, be įperkamumo? Norėsite visų dalykų, kuriuos turėtų pateikti kiekviena prieglobos įmonė – greito įkrovimo laiko, beveik 100% veikimo laiko ir patikimo klientų palaikymo, kuris prireikus gali padėti..

Kaip išsiaiškinti, kuri nebrangi prieglobos paslauga yra teisingas pasirinkimas?

Norėdami pradėti, jūs atėjote į reikiamą vietą – mes žinome, kurie pigūs interneto prieglobos įrankiai turi greitą įkėlimo laiką ir daug procentų. Mes tikriname kiekvieną paslaugą ir dalijamės savo rezultatais šiame straipsnyje. Peržiūrėkite mūsų stebimų tiesioginių stebėjimo funkcijų laiką, susijusį su visų peržiūrėtų kompiuterių veikimu / prastovomis / delsomis. Daugiau apie mūsų tyrimų procesą skaitykite čia.

Contents

Geriausias pigus interneto priegloba – geriausi pasirinkimai 2020 m

Čia nėra vieno visiems tinkamo atsakymo, tačiau yra variantų! Mes mėgstame variantus. Šiame vadove apžvelgsime geriausius šiandien prieinamus internetinius kompiuterius, kurie palaiko puikų aptarnavimą už kainą, kurią galite sau leisti.

1. „Hostinger“ – pats įperkamiausias šeimininkas, laikotarpis.

hostinger-logotipas

Vidutinis krovimo laikas: 585 ms
Vidutinis darbo laikas: 99,87 proc.
Kaina: 0,99 USD per mėnesį

Įvadinė kaina „Hostinger“

„Hostinger“ yra viena geriausių pigių žiniatinklio prieglobos galimybių Kanadoje, kuri nepakenkia kokybei. Dabartinė kaina prasideda nuo 0,99 USD per mėnesį. Tokiu būdu „Hostinger“ sėdės maždaug už trečdalį savo artimiausių konkurentų su nuolaida kainos. (Galite net atsiskaityti šifruodami.)

Esant vidutiniam veikimo laikui ir pakrovimo laikas yra aukštos klasės pastaraisiais metais sunku žvelgti į ankstesnį „Hostinger“ kaip puikų pigių interneto prieglobos variantą.

„Hostinger“ klientų aptarnavimo tarnyba ��

„Hostinger“ taip pat turi 24/7 gimtoji pagalba už visus iškilusius klausimus. Nereikia naudoti lėto palaikymo bilietų sistemos. Visos svetainės yra optimizuotos norint greitai paleisti „WordPress“ ir pateikiamos su savo pritaikyta sąsaja, kad būtų lengviau nustatyti. Tai daro „Hostinger“ viena geriausių galimų „WordPress“ prieglobos paslaugų. Jūs taip pat gaunate nemokamas domenas ir nemokamas SSL. Apskritai „Hostinger“ siūlo tai, ko gautumėte naudodamiesi 6–8 doleriais per mėnesį šeimininku už dalį kainos.

Jei norite tiesiog priglobti savo tinklaraštį ir neketinate kada nors kurti verslo savo svetainėje, „Hostinger“ iš tikrųjų nėra blogas pasirinkimas.

Nemokamas svetainių kūrėjas il️

Jei jūs ieškote svetainių kūrėjo, kuris nereikalauja, kad turėtumėte kodavimo patirtį, jūs atvykote į reikiamą vietą.

„Zyro“ logotipų kūrimo priemonė padeda patobulinti ne tik savo svetainę, bet ir prekės ženklą, greitai pritaikydama arba išradinėdama savo prekės ženklo logotipą.

Likusios funkcijos gali būti ne tokios prašmatnios, tačiau vis tiek yra gana geros. Svarbu paminėti „Zyro AI“ turinio generatorių, nemokamą SSL sertifikatą, neribotą SSD saugyklą ir neribotą pralaidumą.

Jei norite pamatyti mūsų „Hostinger“ veikimo ir prastovų testus, peržiūrėkite visą „Hostinger“ apžvalgą. 

2. „HostPapa“ – 70% nuolaida „Premium“ prieglobai (nemokamas domenas)

„hostpapa“ logotipas

Vidutinis krovimo laikas: 475 ms
Vidutinis darbo laikas: 99,95 proc.
Kaina: Kaina – 2,95 USD per mėnesį (įprasta 13,99 USD / mėn.)

„HostPapa“ yra ne tik mūsų geriausias pasirinkimas pigiausiems šeimininkams, bet ir bendras pasirinkimas geriausiems šeimininkams. Minčių pūtimas, tiesa?

„HostPapa“ yra viena geriausių prieglobos paslaugų rinkoje ir populiariausia kanadiečiams. Dabartinė kainodara prasideda nuo truputį kieto, kas iš pradžių atėmė paslaugą nuo mūsų geriausių pigių priimančiųjų pasirinkimo. Tačiau „HostPapa“ pasiūlė išskirtinį nuolaida Kanados skaitytojų prieglobai. Tai priskiria „HostPapa“ tvirtai pigių kategorijai.

Su nuolaida jūs ketinate mokėti 2,95 USD per mėnesį už aukštos klasės prieglobos paslaugą. Ne tik yra maža kaina, bet ir gausite verslo, o ne pradinį planą.

Vietos greitis, viršijantis vidutinį dydį ⏱️

„HostPapa“ turi nuostabų veikimo laiką ir žymiai didesnį nei vidutinį svetainės greitį. Net ir su nuolaida „HostPapa“ nėra pigiausias pasirinkimas mūsų sąraše. Papildomas loonie per mėnesį suteikia jums daug papildomų privalumų.

„HostPapa“ palaiko klientų aptarnavimą visą parą ir visą parą. Pagrindinė priežastis, dėl kurios „HostPapa“ yra populiariausia, yra ta, kad įmonė yra kanadietė. Uptimes ir svetainės greičio balai yra puikūs dėl vietinių duomenų centrų visoje mūsų didžiojoje šalyje.

Jei norite pradėti internetinį verslą ar tiesiog norite tinklalapį rasti internete, „HostPapa“ yra puikus pasirinkimas.

Jei norite pamatyti mūsų „HostPapa“ veikimo ir prastovos testus, peržiūrėkite visą „HostPapa“ apžvalgą.

Papildomos „HostPapa“ funkcijos:

Daugelis žmonių pradeda pigiausią turimą planą, kai pradeda paslaugą. „HostPapa“ siūlo savo vidutinės pakopos už tą pačią kainą kaip ir jų pradinis paketas Kanados skaitytojų prieglobai (tai tiesa, nemokamas atnaujinimas). Štai ką „HostPapa“ suteikia ta vidutinė pakopa.

 • Neribotas tinklapis
 • Nemokama domenų registracija
 • Neribota SSD saugykla
 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN
 • Nemokami mokymai vienas prieš vieną
 • Nemokamas SSL
 • cPanel valdymo pultas
 • Nemokama svetainių kūrimo priemonė
 • Daugiau nei 400 nemokamų programų
 • „CloudLinux“ serveriai
 • 24/7 palaikymas
 • 99,99% Uptime garantija
 • 30 dienų garantija
 • Neribotas priedų domenas
 • Neribotos el. Pašto paskyros
 • Neribota MYSQL duomenų bazė
 • 2x daugiau procesoriaus ir MYSQL išteklių

3. „HostGator“ – pigiausias kokybės planas

„hostgator“ logotipas

Vidutinis krovimo laikas: 657 ms
Vidutinis darbo laikas: 99,68%
Kaina: 2,75 USD per mėnesį

„HostGator“ nėra pigiausias variantas šiame sąraše, tačiau, atsižvelgiant į kainą, palyginti su našumu, jis yra labai aukštas. Paslauga siūlo gerą aplink, greitį, veikimo laiką ir kainą, tuo pat metu siūlant visus varpelius ir švilpukus. Tai daugiau nei pakankamai, kad „HostGator“ uždirbtų vietą mūsų geriausių pigių interneto prieglobos paslaugų Kanadoje sąraše.

Neseniai patobulinta „WordPress“ patirtis ir jų pačių aukštos kokybės svetainių kūrėjas turi daugybę svetainių kūrimo funkcijų.

Papildomas kreditas už reklamą ��

Visi „HostGator“ planai taip pat pateikiami kartu su: 100 USD kreditas „Google Adwords“ ir „Bing“ reklamoms taip pat SSL sertifikatus ir nemokamas automatines atsargines kopijas.

Kalbant apie darbo laiką, jie labai gerai įvertino tiesioginius mūsų bandymus ir bet kokia prastovų problema paprastai apsiriboja 1–2 sekundėmis MAX (bandymo rezultatus rasite mūsų „HostGator“ apžvalgoje). Jie taip pat turi tiesioginį pokalbį dėl bet kokių palaikymo ir pasiūlymų 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Uptime jie nuolat pasiekė 99,68%, o tai pagal našumą yra aukščiausio lygio prieinamų šeimininkų.

4. „Bluehost“ – patikimumas ir patikimumas

mėlyna dvasia

Vidutinis krovimo laikas: 1.765 ms
Vidutinis darbo laikas: 99,74%
Kaina: 2,95 USD per mėnesį

„Bluehost“ buvo oficialiai įkurta 2003 m., tačiau vienokia ar kitokia forma egzistuoja nuo 1996 m. Tai yra OG žiniatinklio prieglobos dienos ir „Bluehost“ turėtų būti laikoma solidžia visose sąskaitose. Paslauga yra šiek tiek brangesnė, tačiau jos patikimumas yra aukščiausias tonų duomenų centrų.

Šią prieinamą parinktį naudoja daugybė kūrėjų, kurie jau seniai dirba ir siūlo pradedančiajam draugiškas funkcionalumas. Jie taip pat siūlo nemokamą domeną pirmaisiais metais.

Daug mokymosi išteklių ��

Kitas puikus dalykas, susijęs su „Bluehost“, yra didžiulis kiekis trečiųjų šalių vadovėlių ir vadovų prieinama žinių bazėje. Kiekvienas, pirmą kartą dirbantis internetinių tinklaraščių kūrėjais, gali lengvai sužinoti, kaip pataisyti ar nustatyti bet kokius pakeitimus.

Tačiau vienas neigiamas aspektas yra tai, kad parama teikiama užsienyje ir ne visada yra pati naudingiausia. Kalbant apie techninius duomenis, „Bluehost“ labai gerai seka mūsų stebėjimą tiesiogiai – 99,74% neveiklumo balų (visą „Bluehost“ apžvalgą skaitykite čia).

5. „iPage“ – puiki paslaugų kaina. Palaikymas = Meh

ipage

Vidutinis krovimo laikas: 1941 ms
Vidutinis darbo laikas: 97,77 proc.
Kaina: 1,99 USD per mėnesį

„iPage“ turi daug neigiamų atsiliepimų įvairiuose interneto prieglobos forumuose. Daugelis šių apžvalgų yra pagrįstos klientų aptarnavimu, nes jos yra tik JAV, todėl pasauliniai klientai negali būti apriboti.

Nemokamas domenas metams ir neribota vieta diske ��

Faktinė siūloma paslauga nėra per daug niūrus, kaip mes paaiškiname mūsų „iPage“ apžvalga. Pigesnėje spektro dalyje „iPage“ nėra nieko blogo, ji pateikiama su daugybe funkcijų, tokių kaip „a“ nemokamas domenas metams ir neribota vieta diske. Deja, „iPage“ apmokestina jus už SSL sertifikatą – pagrindinę saugos funkciją, kuri turėtų būti 100% nemokama bet kokio prieglobos paslaugų teikėjo, nesvarbu, ar jie būtų pigūs, ar mokami.

Apskritai „iPage“ yra puiki prieglobos įmonė ir mums patinka jų produktai, tačiau palaikymo problemą reikia išspręsti.

6. A2 priegloba – „Premium“ pigus hostingas

A2 talpinimasVidutinis krovimo laikas: 601 ms
Vidutinis darbo laikas: 99,4 proc.
Kaina: 3,92 USD per mėnesį

A2 talpinimas turi įvadines kainas, kurios yra šiek tiek didesnės nei likusiame sąraše. Dėl šios padidėjusios kainos pagerėja keliose srityse, tokiose kaip klientų aptarnavimas ir papildomos funkcijos.

SSL sertifikatas nemokamas ��

Pigi paslauga siūlo nemokamą apsaugą ir apsaugą nuo įsilaužimo, taip pat nemokamas SSL sertifikatas ir automatinės atsarginės kopijos. A2 siūlo puikią paslaugą, tačiau jei ieškote pigesnės alternatyvos, jos egzistuoja.

Mes paskutinį kartą išsaugojome A2 ne todėl, kad, mūsų manymu, jie negali konkuruoti su kitais vaikinais (jie iš tikrųjų pralenkia), bet todėl, kad šiek tiek brangesnė už šiek tiek geresnę paslaugą.

Kodėl ypač pigus interneto priegloba yra bloga idėja

svetainės kenkėjiška programaMes norime būti sąžiningi su jumis. Jei mokate mažiau nei USD per mėnesį už žiniatinklio prieglobą, jums bus blogai (Hostinger neįskaičiuotas).

Mes mėgstame nemažą kainą, kaip ir bet ką, bet kai nuspręsite mokėti ne daugiau kaip 1 USD, tai yra rizika. Ateityje už pigų prieglobos paslaugų teikėją mokėsite DAUG daugiau nei tuo atveju, jei išleisite papildomi 1-2 doleriai per mėnesį geresnės kokybės šeimininkui.

Pagrindinė priežastis išvengti šių pigių prieglobos paslaugų yra tik vienaip jie gali užsidirbti pinigų už tokią kainą. Jie tiesiog permeta visas savo klientų svetaines į seną seną bendrą serverį su tuo pačiu IP adresu. Turite to vengti bet kokia kaina ir mes jums pasakysime, kodėl.

Priežastys vengti milžiniškų bendrai naudojamų serverių:

 • Jungtis.

  Pakenčiamas

  Blogi vaikinai taikosi į bendrus IP adresus, nes paprastai saugumas yra silpnas, todėl nesunku patekti ir kurti piktadarius didesniu mastu.

 • Jungtis.

  Plinta liga

  Kadangi taip lengva patekti į šaltinio kodą, tikėkitės, kad jūsų svetainėje netrukus pasirodys įvairūs virusai, kenkėjiškos programos ir reklamos, su kuriomis jūs verčiau nesusiję..

 • Jungtis.

  Netinkama IP kaimynystė

  Kadangi tokio tipo priegloba yra tokia nebrangi, greičiausiai jūsų kaimynai bendrame serveryje bus šlamšto tinklaraščių krūva, kurie internete nepridės nieko teigiamo ir kurių visas gyvenimo tikslas, atrodo, yra užkimšti viską šlamšto pagalba. Siaubingas gyvenimo tikslas.

 • Jungtis.

  „Google“ tavęs nekęs

  Jūs tikrai – ir aš turiu omenyje, kad tikrai nenoriu, kad „Google“ jūsų nekenktų. Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, yra didelė tikimybė, kad jūsų artumas šlamšto tinklaraščiams ir įsilaužimas privers „Google“ į jus paniekinti ir atitinkamai nubausti už žemą paieškos sistemos reitingą..

 • Jungtis.

  Siaubingas prastovos laikas

  Kaip ir galima tikėtis, jūsų draugiška kaimynystė yra „geriausia“ pigią interneto prieglobos įmonę veikimo laikas ir prastovosnesiruošia skirti daug kokybės įrangos ar išteklių, kad įsitikintumėte, jog turite geriausią klientų patirtį.

  Nors aukštos kokybės žiniatinklio priegloba paprastai bent jau pažada 99% veikimo laikas, jūsų nuolaidžiavimas rodo, kad viskas, kas viršija 50 procentų, yra gerai. Žiniatinklio priegloba, paliekanti jūsų svetainę kelias minutes ar valandas vienu metu, nedaro jokios naudos, kad ir kokia pigi ji būtų. ��

 • Jungtis.

  Blogas palaikymas

  Labiau tikėtina, kad nepatirsite palaikymo. Žvelgiant iš jų perspektyvos, jie tiesiog negali skirti jokių kitų išteklių, išskyrus pačius pagrindinius išteklius, kad galėtų išspręsti jūsų problemas. Geriausiu atveju tikėkitės labai bendro DUK skyriaus.Jei esate ypač nesėkmingas, gausite neatsakomą klientų palaikymo el. Laišką ar telefoną, kuris nukreipia jus į automatizuotą sistemą, kurios pagalba jūs taip apsisprendėte, kad nuspręsite suvalgyti dviejų savaičių senumo burritą prie šaldytuvo buvote per daug tingūs, kad galėtumėte mesti čiulpdami.

 • Jungtis.

  SSL NEĮSKAIČIUOTAS

  SSL sertifikavimas Pigūs žiniatinklio prieglobos už saugų lizdo (SSL) apsaugą imasi iki 80 USD per metus. Visi mūsų rekomenduojami kompiuteriai siūlo 100% nemokamą SSL.

  Be to joks patikimas mokėjimo procesorius jūsų nepalies. Jei bandai ką nors parduoti, tai yra problema.

  Jei bandote turėti svetainę, kuria iš tikrųjų pasitiki „Google“, ir vieną dieną galėtumėte ką nors parduoti, tai padarysite 100% reikia SSL. Ironiškas aspektas yra tas, kad SSL galima nemokamai įdiegti naudojant paslaugą, vadinamą „Let’s Encrypt“ …, bet pigiausi kompiuteriai reikalauja, kad jūs už tai apmokestintumėte.!

Pastebėsite, kad dalykai, kurie mane labai varo dėl pigių žiniatinklio prieglobos, yra ir pagrindiniai mano skundai dėl nemokamų VPN. Siūlydami tikrai nebrangius skaitmeninius gaminius, reikia mokėti už tai, kas, deja, paprastai apima jūsų duomenų pardavimą arba jų pateikimą nesaugioje vietoje.

Jei jus domina, kaip tai daro VPN, pažvelkite į geriausių Kanados VPN vadovą..

Daugiau rūpesčių nei verta

Tikrosios problemos iškyla po to, kai pagaliau atsibodo beprotiškam neribotam internetiniam prieglobai – tačiau grąžinimo laikotarpis jau praėjo – ir sumokėjote už visus tarnybos metus iš anksto, kad galėtumėte susimokėti už didelę kainą..

Tuo tarpu šimtai atžalų per dieną daro tą pačią klaidą, kurios tiesiog išvengėte perskaitę šį vadovą. Tu nesi čiulptukas. Mažai kas žino, kad per keletą trumpų mėnesių žlugs svajonės apie savo interneto imperiją.

Daugeliui tinklaraštininkų ir žmonių, kuriančių savo internetines svetaines, toks internetinis priegloba su nuolaida yra tiesiog nemenkas dalykas – ne tada, kai jūs atsižvelgti į REAL bendrąsias išlaidas.

El. Komercija yra skirtingas žaidimas – jums reikia kokybiško prieglobos

elektroninės komercijos verslasSkirtingai nuo informacinių svetainių ar asmeninių tinklaraščių, elkimės su el. Prekybos svetaine, kurios vienintelis tikslas yra parduoti.

Dabar kilo mintis veikimo laikas tampa kritiškai svarbesnis. Jei jūsų svetainė neveikia, neparduodate pardavimo, o jei tai tik jūsų pajamos, galbūt tą dieną valgysite „Ramen Noodles“. Pro patarimas: Įtraukite kiaušinį į „Ramen-yum“.

Esmė ta, kad kai kuriems internetiniams verslininkams, nuvertėjimo kaina yra pažodžiui – prarasti pinigai. Tokiu atveju pasidalijamojo prieglobos paketas neverta rizikuoti lėta ar neįkeliančia svetaine.

Produktų, prekiaujančių produkcija, prastovos laikas yra lygiai taip pat … pinigų deginimas

Kalbant teisingai, daugelyje el. Prekybos svetainių yra daugybė didelių išteklių funkcijų, tokių kaip aukštos raiškos vaizdai, garso ir (arba) vaizdo transliacija ir dar daugiau.

Prisimenate, kaip mes kalbėjome apie tai, kaip dėl vieno pralaidumo srauto gali nukentėti visos bendrojo prieglobos paskyros? Na, jei manote, kad galbūt esate šernas, nevažiuokite bendru maršrutu.

Šiomis dienomis žmonės labai nekantrūs internete. Jei jūsų puslapis įkeliamas daugiau nei keletą sekundžių, pamirškite.

Jie pradėjo leisti savo pinigus su konkurentu. Staiga vienas ar du sutaupyti pinigai atrodo labai prastas kompromisas.

Geriausias pigus el. Prekybos kompiuteris – svetainė

Aš žinau, kad mes ką tik kalbėjome apie pigiausias neriboto interneto prieglobos galimybes. Tačiau už mūsų pinigus – ir jūsų, – parinkime el. Prekybą „SiteGround“. 3,95 USD per mėnesį kaina nėra pigiausia žiniatinklio priegloba per metus ir nėra tokia pigi kaip aukščiau išvardytos parinktys. Turint tai mintyje, ji vis dar yra prieinama ir neribota prieglobos paslauga.

Priežastis mes pasirenkame „SiteGround“ yra dėl kokybiškų paslaugų ir aukšto skaičiaus.

Prisimeni, kai minėjome, kaip svarbu turėti SSL savo svetainėje? „SiteGround“ siūlo jį nemokamai, skirtingai nuo daugybės pinigų taupymo prieglobos planų. Jei internete parduodate skaitmeninius arba fizinius produktus ir norite, kad jūsų svetainė būtų rodoma „Google“ paieškose, tai nėra pasirenkama. Kitose vietose už SSL mokama nuo 60 iki 80 USD per metus.

Kiekvienas gali tvirtinti, kad turi didelę paramą. „SiteGround“ teigia, kad tai daro ir iš tikrųjų teikia. Su Parama visą parą, nagrinėjanti nuodugnius techninius klausimus ir bendrąją trikčių diagnostiką, jūs kalbėsitės su kvalifikuotu, draugišku, apmokytu atstovu, kuris iš tikrųjų padės išspręsti problemą.

Taip pat – mes leisime šiam veiksnumui kalbėti patys už save: 99,95%.

Geriausi Kanados pigaus interneto prieglobos klausimai

Toliau pažvelkime į dažniausiai pasitaikančius klausimus, kuriuos klientams kyla bandant rasti geriausią jų poreikiams pritaikytą pigią prieglobos variantą:

Kiek kainuoja talpinti svetainę?

Svetainės priegloba gali svyruoti nuo nemokamų iki tūkstančių dolerių. Daugeliui svetainių savininkų sprendimai kainuoja nuo 2 USD per mėnesį iki 5 USD per mėnesį.

Įspėjimas – aš nerekomenduočiau ypač pigių kompiuterių, kaip galite perskaityti žemiau.

Koks yra pigiausias svetainės prieglobos būdas?

Yra nemokamų svetainių talpinimo galimybių. Dažniausiai geriausias ir pigiausias būdas priglobti svetainę yra naudotis paslauga, kuri apmokestina kelis dolerius per mėnesį, pavyzdžiui, „Bluehost“..

Koks yra geriausias nemokamos svetainės priegloba?

Visiškai nemokamos prieglobos paslaugos egzistuoja, tačiau dažnai ši paslauga yra bloga ir paprastai kainuoja daug pinigų, kad atnaujintumėte. Naudojant prieinamą, bet puikią alternatyvą, tokią kaip Hostingeris esant 80c per mėnesį, yra geresnis kelias.

Koks yra geriausias nemokamos svetainės priegloba?

pigi interneto prieglobaJei ieškote šimto procentų tikslaus atsakymo – tai modifikuotos kokybės VPS pagrindinis kompiuteris.

Kadangi dauguma mūsų skaitytojų nežino, kaip pritvirtinti VPS lašą tokiam teikėjui kaip skaitmeninis vandenynas, tada darbą atliks vienas iš mūsų bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjų. „SiteGround“ pirmiausia gaunama pagal mūsų metriką, kai įkėlimo laikas yra 475 ms.

Koks yra geriausias „cPanel“ kompiuteris?

Daugelyje mūsų rekomenduojamų hostingo kompanijų yra integruotas „cPanel“ priegloba, kurią lengva valdyti ir gauti palaikymą.

Kaip apie valdomą „WordPress“ prieglobą?

Šiais laikais galite gauti prieinamus valdomus „WordPress“ sprendimus už daug pigesnius, nei tikėjotės. Tokie sprendimai yra puikūs pirmą kartą svetainių savininkams ir statytojams.

Galutinis verdiktas – ar kaina turėtų būti svarbi?

Niekada nėra bloga idėja ieškoti susitarimo dėl nieko. Niekas nenori mokėti dvigubai daugiau, nei turi sumokėti už tą pačią paslaugą. Puikus žiniatinklio prieglobos dalykas yra tai, kad jums nereikia nutraukti banko, norint gauti aukštos kokybės pasiūlymus.

Negalima taip, kad vienas asmuo galėtų ieškoti visų variantų ir priimti išsilavinusį sprendimą nepriimdamas puslapių ir pastabų puslapių. Atlikdami visus mūsų atliktus tyrimus galite sužinoti šešias geriausias biudžeto parinktis, siūlančias kokybiškas paslaugas.

 1. „HostGator“: 2,75 USD per mėnesį
 2. „Hostinger“: 0,80 USD per mėnesį
 3. „BlueHost“: 2,95 USD per mėnesį
 4. „iPage“: 1,99 USD per mėnesį
 5. A2 talpinimas 3,92 USD per mėnesį
 6. „SiteGround“: 3,95 USD per mėnesį

Tai vaikinai. Jei turite pasiūlymų, nedvejodami palikite komentarą žemiau. ✌️

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author