Geriausios Kanados interneto prieglobos paslaugos

Atlikome testus, Kanados žiniatinklio prieglobos apžvalgas ir palyginimus. Žiniatinklio prieglobos įvertinimui mes panaudojome šiuos veiksnius: Lengvas naudoti, palaikymas ir greitis.

Remiantis mūsų tyrimais, 15 geriausių Kanados interneto prieglobos paslaugų yra:

 1. „HostPapa“ – geriausia bendra žiniatinklio priegloba
 2. WHC.ca – geriausias vietinio palaikymo kompiuteris
 3. „GreenGeeks“ – pati ekologiškiausia svetainės savininkė
 4. „HostUpon“ – geriausias žiniatinklio prieglobos perpardavėjas
 5. WP variklis – geriausiai valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris
 6. „HostGator“ – didelės vertės žiniatinklio priegloba
 7. „InMotion Hostingas“ – geriausia verslo interneto priegloba
 8. „Cloudways“ – geriausia „Cloud Hosting“
 9. „Dreamhost“ – puikus verslo priegloba verslui
 10. „Bluehost“ – tvirtas patyręs kompiuteris
 11. Dinaminis priegloba
 12. „Cirrus“ talpinimas
 13. „SiteGround“
 14. „StableHost“
 15. Svetainė5

Contents

Svarbus yra internetinis priegloba!

tyrinėjantys Kanados internetinius kompiuterius

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (mes mėgstame eksperimentuoti ir turime daug šalutinių projektų), sakyčiau, kad mes turime gana gerą idėją apie tai, kas apibūdina puikią žiniatinklio prieglobą.

Jūsų Kanados žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei.

Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas priimančioji gyvybiškai svarbi!

Tikimės, kad žemiau pateikta palyginimo lentelė ir apžvalgos gali padėti priimti pagrįstą sprendimą, kurį internetinį kompiuterį naudoti.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn. (pagal 3 metų planą) Disko vietos ypatybės Apžvalgos tinklalapyje
„HostPapa“ logotipas 2,95 USD (nuo 8,99 USD / mėn. – speciali „MangoMatter“ nuolaida) 100 GB
 • HQ + serveriai Kanadoje
 • Labai prieinamos kainos!
 • Mokesčiai CAD!
 • DAUG palaikymo galimybių
 • Puikus pasirodymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
„HostPapa“ apžvalga
WHCLogo 3,89 USD (mažesnė nei 5,99 USD) Neribota
 • „HQ +“ serveriai Kanadoje
 • Labai prieinamas (mokesčiai CAD)
 • Neribota vieta diske
 • Nuostabus pasirodymas
 • Dienos atsarginės kopijos įtrauktos
 • Dvikalbė parama visą parą
WHC.ca apžvalga
„GreengeeksLogo“ USD 2,95 (mažesnė nei 9,95 USD) Neribota
 • Super ekologiškas priegloba
 • Greitas ir lengvas sąranka
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Serveriai Kanadoje ir visame pasaulyje
„GreenGeeks“ apžvalga
„HostuponLogo“ USD 2,95 (mažesnė nei 7,95 USD) Neribota
 • Neribota vieta diske!
 • Kanados pardavimai ir palaikymas
 • Serveriai Kanadoje ir JAV
 • Uždara kaina!
„Hostupon“ apžvalga
Wpengine 35 USD 10 GB
 • „WordPress“ priegloba patobulinta! (jei turite biudžetą)
WP variklio apžvalga

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: centre; }

Geriausia interneto priegloba „Kanada 2020“

Čia yra 15 geriausių Kanados interneto prieglobos apžvalgų, išsamiai aprašydami jų kainą, palaikymo parinktis ir vietą diske:

1. „HostPapa“ – geriausia bendra žiniatinklio priegloba

Interneto svetainė: www.hostpapa.ca
Kaina:
2,95 USD
Disko talpa: 100 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostPapa“ logotipas

„HostPapa“ startavo kaip vienas pirmųjų žaliųjų kompiuterių aplink, ir jie jį išlaikė, kompensuodami visą energijos suvartojimą ekologiškais, ekologiškais energijos šaltiniais. Su būstine Kanadoje, serveriais Toronte ir kainomis, kurios faktiškai yra USD, o ne USD, jie yra puikus ir labai patikimas pasirinkimas kaip Kanados interneto prieglobos paslaugų teikėjas.!

Jie taip pat siūlo daugybę nemokamų dalykų, pvz., Nemokamą migraciją iš savo senojo kompiuterio, jei reikia, nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL saugumui užtikrinti ir tt. + Jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate laimingas …

Sąžiningai, jei jūs einate į vietą, šie vaikinai yra tikras dalykas!

Palaikymas

Jie teikia VISAS DAUG paramos galimybių. Tai apima palaikymą telefonu, el. Paštą, tiesioginius pokalbius, žinių bazę, vaizdo įrašų mokymo programas, savaitinius internetinius seminarus, tinklo būsenos puslapį ir nemokamą vaizdo įrašų mokymo sesiją „Vienas ant vieno“, tai yra labai įspūdinga ir labai patogu.!

Greitis

Kaip minėta aukščiau, jie turi greitą serverį Kanadoje, bet jei jums reikia nukreipti į kitas šalis, „Cloudflare CDN“ nemokamai teikiama visuose planuose. Tai reiškia, kad jūsų svetainės duomenys saugomi kaip talpyklos įvairiose vietose visame pasaulyje, užtikrinant greitą svetainės greitį lankytojams, esantiems toli nuo jūsų pirminio duomenų centro. Taip pat suteikiami patobulinti kietojo kūno diskai, užtikrinantys greitesnį svetainės įkėlimo greitį, palyginti su tradiciniais diskų įrenginiais.

Į jų brangiausią žiniatinklio prieglobos planą, „Business Pro“, įtraukiami papildomi našumo didinimai, tokie kaip greitai raketiniai „premium“ serveriai, didesnis išteklių paskirstymas vienai paskyrai ir mažiau paskyrų vienam serveriui..

Argumentai už:

 • Labai prieinamos kainos
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Nemokamas SSL
 • Serveriai Kanadoje
 • Mokesčiai CAD!

Su specialia „MangoMatter“ nuolaida jų pigiausias planas prasideda tik nuo tada 2,95 USD / mėn. (Mažiau nei 8,99 USD / mėn.)

2. WHC.ca – geriausias kompiuteris, palaikantis vietinę pagalbą

Interneto svetainė: whc.ca
Kaina:
3,89 USD (CAD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

WHC logotipas

Monrealyje įsikūrusi Kanados interneto priegloba (WHC) stiprėja nuo 2003 m. Jie žino prieglobą viduje ir išorėje, o jų patirtis tikrai rodo (LABAI patikima paslauga)! Jie yra vieni iš nedaugelio Kanados teikėjų, turintys serverius abiejuose Rytuose & Vakarų krantai, kad būtų galima pasiekti didesnį greitį.

Be prieglobos ir domenų, WHC siūlo SEO ir el. Pašto rinkodaros planus, kuriuos galite išbandyti nemokamai išbandydami. Mums taip pat labai patiko jų debesų serverių planai … jis siūlo beveik dedikuoto serverio tipo našumą už daug labiau prieinamą kainą.

Jie siūlo palaikymą dviem kalbomis visą parą (!!) el. Paštu, telefonu ir bendraudami & įtraukti neribotą vietą diske. + Jie iš tikrųjų imami CAD, yay!

Pigiausias jų planas prasideda tik tada 3,89 CAD / mėn. (Mažesnė nei 5,99 USD).

Palaikymas

WHC teikia įvairias palaikymo parinktis: 24/7 tiesioginiai pokalbiai, palaikymas telefonu ir internetinė pagalbos tarnyba. Palaikymas teikiamas prancūzų ir anglų kalbomis!

Greitis

WHC veikia duomenų centrai Vankuveryje ir Monrealyje. Duomenų centras bus automatiškai pasirinktas atsižvelgiant į jūsų vietą. Jei turite Kanados verslą, jei jūsų svetainė yra priglobta Kanadoje, tai spartos ir privatumo reikalavimai.

Jie naudoja serverius su kietojo kūno diskais (SSD), kurie, pasak bendrovės, yra 7 kartus greitesni nei tradiciniai mechaniniai diskai. Jie taip pat apima nemokamą svetainių pagreitinimą, naudojant „LiteSpeed“ technologiją, kuri tikrai verčia jūsų „WordPress“ svetaines skristi!

WHC skiria 100% vieno CPU branduolio išteklių jūsų PRO prieglobos paskyrai, +1 GB atminties (RAM) ir 5 MB / s įvesties / išvesties. Nemokamas „Cloudflare CDN“ taip pat įtrauktas į visus planus.

Argumentai už:

 • „HQ +“ serveriai Kanadoje
 • Labai prieinamos kainos! (mokesčiai CAD)
 • Neribota vieta diske
 • Nuostabus pasirodymas!
 • Dvikalbė parama visą parą
 • Dienos atsarginės kopijos įtrauktos

3. „GreenGeeks“ – ekologiškiausias interneto svetainės savininkas

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina:
2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ logotipas

Jie veikia ir veikia nuo 2008 m., Ir nuo tada sugebėjo tapti tokiais energijos vartojimo efektyvumais, kad per vėjo energiją jie tris kartus grąžina savo energijos sąnaudas į tinklą, kuri yra gana nuostabi!

Kaip interneto prieglobos įmonė, „GreenGeeks“ yra ypač patikimas, turėti galingus serverius ne tik Kanadoje, bet ir visame pasaulyje. Jie taip pat siūlo neribotą vietą diske net ir pagrindiniame plane.

Jie turi bendrus prieglobos planus, perpardavinėtojų planus ir „WordPress“ prieglobos planus. Jų palaikymas prieinamas 24/7/365 ir labai reaguoja. Kas mums labai patiko „GreenGeeks“ yra numatytasis nemokamų funkcijų, kurias gaunate su kiekvienu prieglobos planu, sąrašas. Viskas, pradedant nemokamu domeno pavadinimu, nemokamu SSL, nemokamu svetainių perkėlimu, nemokama CDN integracija, baigiant ypač greita SSD saugykla ir įspūdinga apsaugos sistema, leidžiančia užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai!

Prie to pridėkite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti.

Pigiausias jų planas prasideda tik tada 2,95 USD per mėnesį (mažesnė nei 9,95 USD).

Palaikymas

Bendrovė siūlo įvairias palaikymo galimybes: žinių bazę, tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu ir el. Pašto / bilietų pateikimą. Tiesioginis pokalbis galimas 365/7/45. Telefoninis palaikymas teikiamas nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9 iki 12, EST ir šeštadieniais, nuo 9 iki 20, EST.

Greitis

Kalbant apie greitį, „GreenGeeks“ siūlo kelis duomenų centrus, iš kurių galite pasirinkti, kad galėtumėte tiksliai nustatyti vietą arčiau jūsų tikslinės rinkos. Jie turi duomenų centrus Toronte, Kalifornijoje, Amsterdame, Nyderlanduose, Čikagoje, JAV ir Finikse, JAV.

Jie taip pat naudoja kietojo kūno diskus (SSD), kad būtų galima greičiau įkelti puslapius, palyginti su tradiciniais standžiaisiais diskais. Spartesniam krovimo greičiui naudojami optimizuoti „LiteSpeed“ interneto serveriai. Palyginti su NGINX ir „Apache“, „LiteSpeed“ yra nuo 2 iki 5 kartų greitesnė. Siekdama papildomos galios, susijusios su puslapio įkėlimo greičiu, „GreenGeeks“ įdiegė patentuotą talpyklos išsaugojimo technologiją, vadinamą „PowerCacher“. Ši išskirtinė savybė suteikia greitą programų įkėlimo laiką, kad būtų patobulinta vartotojo patirtis.

Argumentai už:

 • Super žalia!
 • Neribota vieta diske
 • 24/7 palaikymas
 • Puikus saugumas
 • Lengvai keičiamas

4. „HostUpon“ – geriausias žiniatinklio prieglobos perpardavėjas

Interneto svetainė: hostupon.ca
Kaina:
2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostUpon“ logotipas

Daiktas, kuris nustato „HostUpon“ be konkurencijos, be abejo, jų įsipareigojimas turėti vietinius Kanados pardavimus ir palaikymą! Kaip jūs galite įsivaizduoti, tai iš tikrųjų daro skirtumą.

Jie turi įprasto bendrojo prieglobos (tai yra tai, ko reikia daugumai žmonių) prieglobos planus, „WordPress“ prieglobą labiau valdomam sprendimui, VPS ir dedikuotus serverius. Jų įkūrėjai pramonėje dirba nuo 1998 m., Taigi jie gana gerai žino prieglobos žaidimą ir tai rodo! Jų serveriai naudoja SSD diskus, „MariaDB“, skirtą „MySQL“ veikimui, ir „LiteSpeed“ su „LSCache“, kurie iš tikrųjų maksimaliai padidina „WordPress“ diegimų našumą..

Mes labai mėgstame jų perpardavėjų sąranką ir paketus, komplektuojamas su WHM valdymo pultu ir labai konkurencinga kaina. Tai taip pat apima nemokamą perkėlimo paslaugą ir galimybę nustatyti pasirinktinius vardų serverius!

Pridėkite prie to labai spartų duomenų centrą Toronte (+ 3 JAV), neribotą vietą diske, užrakintą kainą (taigi jūs visada mokėsite tą patį, net jei kainos svetainėje padidės), ir galiausiai įveikia didžiąją dalį kainų nustatymo konkurencijos … esate gerose rankose!

Jie siūlo 3 prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 2,95 USD / mėn. (Buvo 7,95 USD / mėn.).

Palaikymas

„HostUpon“ teikia įvairias palaikymo palaikymo galimybes. Tai apima žinių bazę, tinklo būseną, bilietų pateikimą, tiesioginius tiesioginius pokalbius ir palaikymą telefonu. Tiesioginis pokalbis, palaikymas telefonu ir bilietų pateikimas galimi visą parą.

Greitis

Našumo didinimas galimas pagal brangesnius planus. 80% procesoriaus išteklių yra naudojami „Business Unlimited“ plane, o visas 100% CPU yra naudojamas „Premium Unlimited“ plane. Pigiausiam planui skiriama 40% vieno procesoriaus branduolio išteklių (to pakanka daugumai mažų ir vidutinių įmonių ar tinklaraščių).

Garantuojama atmintis (RAM) yra 512 MB. Garantuojamas disko įvestis / išvestis yra 512 KB / s.

Argumentai už:

 • Neribota vieta diske
 • Kanadoje įsikūrusi palaikymo ir pardavimo komanda
 • Kainos fiksuojamos
 • Serveriai Kanadoje ir JAV
 • Nemokamas domeno vardas

5. WP variklis – geriausiai valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris

Interneto svetainė: wpengine.com
Kaina:
35 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„WP Engine“ logotipas

Jei iš tikrųjų ieškote aukštos kokybės valdomo „WordPress“ prieglobos Kanadoje, jums reikia „WP Engine“! Jie yra rinkos lyderiai, kai reikia priglobti „WordPress“ svetaines, ir dėl pagrįstų priežasčių (nors yra ir brangūs). Jie turi įmontuotą įmontuotą talpyklų kaupimo sistemą, kad puslapiai būtų aptarnaujami labai greitai (vadinama „EverCache“), ir kartu su savo CDN jie yra greičiausia „WordPress“ prieglobos įmonė aplink.!

Jų palaikymas 24 valandas per parą, be abejo, specializuojasi „WordPress“ programoje, leidžiančioje bet kokią problemą išspręsti be kliūčių. Be to, jie taip pat rūpinasi visais „WordPress“ pagrindiniais atnaujinimais, kad jums nereikėtų jaudintis. Ir kai tai yra pagrindinis atnaujinimas, jie iš tikrųjų išbando svetainę prieš atnaujindami, kad įsitikintų, jog niekas nepažeidžia aukščiausios klasės paslaugos. Jie taip pat turi realiu laiku aptinkamą grėsmę, aktyviai blokuoja DDOS išpuolius ir net nemokamai taisys jūsų svetainę, jei ji bus nulaužta …

Visa tai aukščiau nei pateisina kainų etiketę! Domina ramybė ir gali negailėti lėšų?

Pigiausias jų planas prasideda nuo 35 USD / mėn.

Palaikymas

„WPEngine“ teikia išteklių centrą, dokumentaciją, sprendimų centrą, sistemos būseną, tiesioginius pokalbius, bilietų pateikimą ir palaikymą telefonu, kad gautų jums reikalingą pagalbą. Pasak bendrovės, jų palaikymo komanda prieinama 24/7/365.

„WPEngine“ klientų aptarnavimo sistemos apžvalgos buvo įvairios. Remiantis šiomis apžvalgomis, atstovai žino savo prieglobos paketo privalumus ir trūkumus, ypač kai kalbama apie „WordPress“. Jie sugebėjo atsakyti į sudėtingus jiems mestus klausimus. Kita vertus, kai kuriose apžvalgose teigiama, kad atsakymas iš jų vidutiniškai užtruko maždaug 3 dienas ir jie negalėjo išspręsti tam tikrų problemų.

Greitis

Duomenų centrus galima rasti JAV, Kanadoje, JK, Australijoje, Vokietijoje, Airijoje, Taivane, Belgijoje ir Japonijoje. Aišku, jei jūsų tikslinė rinka yra Kanadoje, tuomet tikrai galite jiems pasiūlyti greitesnį svetainės įkėlimo greitį dėl artumo jų serveriams.

Įtraukta nemokama CDN integracija, siekiant patenkinti klientų skaičių visame pasaulyje.

Argumentai už:

 • WP ekspertai
 • Didelio našumo serveriai
 • Labai specializuota pagalba
 • Visiškai susitvarkė

Minusai:

 • Brangus

6. „HostGator“ – didelės vertės žiniatinklio priegloba

Interneto svetainė: www.hostgator.com
Kaina:
 2,75 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostGator“ logotipas

„HostGator“, kaip ir „Bluehost“ bei daugybė kitų interneto prieglobų, priklauso „EIG“ – žiniatinklio prieglobos milžinui, kuris perka kitas interneto prieglobos įmones. Paprastai tai reiškia paramos efektyvumo sumažėjimą, greičio sumažėjimą ir keletą kitų problemų. Atrodo, kad „HostGator“ įveikė daugumą iš šių dalykų ir rado labai gerą išlaidų ir vertės balansą.

Be prieglobos planų, jie taip pat siūlo PPC, SEO ir interneto svetainių kūrimo paslaugas, kurios gali būti naudingos, jei nerandate vietos skaitmeninės agentūros, kuri padėtų jums atlikti internetinę rinkodarą..

„Hostgator“ planuoja bendrojo prieglobos, debesų prieglobos, „WordPress“ prieglobos, perpardavėjų prieglobos, VPS, dedikuoto serverio, „Windows“ prieglobos ir programų prieglobos planus.

Nepaisant to, už tokias pačias išlaidas galėtumėte kreiptis į „Web Hosting Canada“, gauti serverius Kanadoje ir puikų palaikymą … taigi, jei tikrai nenorite rengti kompiuterio „HostGator“, yra geresnių variantų.

Palaikymas

Parama teikiama įvairiais būdais, pavyzdžiui, per palaikymo portalą, vaizdo įrašų mokymo programas, telefoną, tiesioginius pokalbius ir bilietų pateikimą. Visos šios palaikymo parinktys galimos visą parą. Atsiliepimai apie „HostGator“ palaikymo sistemą buvo nevienodi. Daugybė žmonių liko patenkinti savo aptarnaujančiu personalu. Nors kai kurie žmonės taip pat buvo apmaudūs, nes buvo teigiama, kad atstovai nekompetentingi su bendrovės produktais ir paslaugomis.

Greitis

„HostGator“ nedaug siūlo greičio. Jie neturi duomenų centrų, esančių Kanadoje, o tai trukdo, jei auditorija yra minėtoje vietoje. Serveriai yra Provo mieste, Juta ir Hiustonas, Teksasas.

Jie taip pat turi „mod_cloudflare“, įdiegtą per bendrinamus ir perpardavinėjamus serverius. Šis turinio paskirstymo tinklas (CDN) kaupia jūsų duomenis kaip talpyklą įvairiose vietose, kad būtų galima greitai pasiekti iš pagrindinių duomenų centro esančiose vietose..

Argumentai už:

 • Pigiai
 • Geras kainos ir vertės balansas

Minusai:

 • Kanadoje nėra serverių
 • Apskritai prastesnės kokybės paslaugos

7. „InMotion Hostingas“ – geriausia verslo interneto priegloba

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina:
6,39 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„InMotion Hostingas“ logotipas

„InMotion Hostingas“ yra dar vienas veteranas, tačiau jie daugiausia dėmesio skiria verslo prieglobai ir sprendimams, todėl didesnė kaina. Jie yra gana geri, tačiau Kanadoje neturi jokių duomenų centrų … derinkite tai su didesnėmis kainomis, o ne su daugeliu priežasčių eiti su jais.

Siūlomi 5 prieglobos tipai: bendras priegloba, „WordPress“ priegloba, VPS, skirti serveriai ir perpardavinėtojų priegloba. Be jų, jie taip pat siūlo interneto svetainių kūrimo paslaugas, jei jums to reikia … ir palaiko populiariausias CMS ir elektroninės komercijos platformas, + moodle (mokymosi platforma / kursų valdymo sistema)..

Kas jiems patinka, yra jų būdas susigrąžinti bendruomenę. Jie siūlo 50% nuolaidą studentams, o jų duomenų centrai yra ekologiški.

Palaikymas

„24/7“ „Premier“ palaikymas yra prieinamas visiems prieglobos planams ir teikiamas telefonu, el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais. Internetinės vadovėliai ir bendruomenės pagrįstas Q&A taip pat yra. Dažniausiai atsiliepimai yra teigiami, kai kalbama apie jų klientų aptarnavimo sistemą. Jų klientai teigė, kad greitai reaguoja, o jų atstovai žino, kaip išspręsti lengvas ir sudėtingas problemas.

Greitis

SSD naudojami kartu su unikaliais procesais, dėl kurių jūsų svetainė įkeliama greičiau, nei naudojant tradicinius mechaninius diskus. Jie turi „Max Speed ​​Zones“ tiek rytiniame, tiek vakariniame JAV (ne Kanados) pakrantėse. Jos yra Los Andžele, Kalifornijoje ir Herndone, Virdžinijoje.

Nors saugykla ir pralaidumas neribojami, centrinis procesorius, operatyvioji atmintis ir kiti veiksniai, kurie gali turėti įtakos jūsų svetainės našumui, yra neatskleidžiami. Galbūt turite neribotą pralaidumą, tačiau jei pasieksite savo atminties ir CPU ribą, galbūt negalėsite sutalpinti visų žiūrinčiųjų, bandančių patekti į jūsų svetainę..

Argumentai už:

 • Aukštos kokybės paslaugos
 • Daug galimybių
 • Geras programų / CMS palaikymas

Minusai:

 • Brangus
 • Kanadoje nėra serverių

8. „Cloudways“ – geriausia „Cloud Hosting“

Interneto svetainė: www.cloudways.com
Kaina:
10 USD (USD)
Disko talpa: 25 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Cloudways“ logotipas

„Cloudways“ yra kitoks žvėris, jis naudoja neapdorotus kitų įmonių serverius ir leidžia diegti, valdyti bei stebėti aukšto našumo programas ir svetaines tuose serveriuose, pašalindamas įprastą žiniatinklio prieglobos specialistą. Jei net šiek tiek dirbate, galite sutaupyti daug pinigų.

Tarp funkcijų yra nemokamas ssl, nemokamas svetainių perkėlimas ir galimybė įdiegti tiek programų, kiek norite.

Jei konkrečiai ieškote tokio tipo „debesies“ prieglobos, tai „Cloudways“ yra kelias, kurį galite pasiūlyti, – jų siūlomas lankstumas yra ne tik jūsų kasdienio bendro prieglobos teikėjo teikiamas pasirinkimas. Ir juos gana lengva pakeisti, nes jūsų svetainei reikia daugiau serverio išteklių.

Jų partneriai yra „Linode“, „Amazon AWS“, „Vultr“, „Digital Ocean“, „Stackpatch“ ir „Google Cloud Platform“.

Palaikymas

„Cloudways“ teikia įvairias palaikymo parinktis, įskaitant žinių bazę, bilietų pateikimą, tiesioginius pokalbius, platformos būsenos puslapį ir internetines užpildymo formas. Užpildydami formas galite paprašyti skambučio, pasidomėti pardavimais ir tapti partneriu.

Jų apžvalgos yra puikios. Daugelyje apžvalgų teigiama, kad klientų aptarnavimo sistema buvo labai greita ir greita. Atstovai žino, ką daryti, norint išspręsti lengvas ir sudėtingas problemas. Apskritai klientai liko patenkinti klientų aptarnavimo tarnyba.

Greitis

Turint pigiausią planą, suteikiama 1 GB vertės atmintis (RAM). Serveriai yra pagrįsti kietojo kūno diskais, siekiant didesnio pakrovimo greičio, palyginti su tradicinėmis mechaninėmis pavaromis. Serveriai taip pat paruošti PHP 7. Šiuo metu PHP 7 yra interneto svetainių kūrėjų pasirinkimas, užtikrinantis geresnį ir greitesnį svetainių ir programų našumą, palyginti su PHP 5.6. „CloudwaysCDN“ taip pat leidžia greičiau įkelti svetaines visame pasaulyje, nes duomenys talpinami keliose vietose visame pasaulyje.

Greitajam atsakymui jie optimizavo paketus su patobulintuoju kauptuvu, tokius kaip „Memcached“, „Carnish“ ir „Redis“. Greitas „WordPress“ ir „Magento“ prieglobos greitis taip pat galimas dėl atitinkamai „Breeze“ talpyklos ir viso puslapio talpyklos. Šiuo metu jie turi 60 duomenų centrų visame pasaulyje, kuriuos galite pasirinkti. Dar svarbiau, kad jie turi duomenų centrą Toronte, Kanadoje, leidžiančią jums tiksliai nustatyti tikslą Kanadoje ir suteikti jiems greitą krovimo greitį..

Argumentai už:

 • Labai keičiamas
 • Įperkamas debesų priegloba
 • Keli debesų tiekėjai

Minusai:

 • Brangesnis nei bendras hostingas
 • Reikia daugiau techninių žinių

9. „Dreamhost“ – puikus verslo interneto priegloba

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina:
7,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„DreamHost“ logotipas

„Dreamhost“ turi tikrai gerą reputaciją ir dėl rimtos priežasties. Visi prieglobos produktai yra tvirti, palaikomi vietoje, o serveris – malonus ir greitas. Jie taip pat neperduoda paramos iš išorės, o tai visada yra didelis laimėjimas mūsų knygoje. Paprastas naudojimas yra dar vienas dalykas, dėl kurio „Dreamhost“ yra žinomas, nes jie klientams pagal užsakymą sukūrė valdymo skydelį … tai labai patogu naudoti.

Kalbant apie prieglobos sprendimus, jie siūlo bendrą prieglobą, „WordPress“ prieglobą, debesų prieglobą, VPS ir specialųjį prieglobą. Jie taip pat turi gana tvarkingą internetinių svetainių kūrėją, kuris padės jums sutaupyti samdant interneto dizainerį, atsižvelgiant į tai, kokie, žinoma, yra pagrindiniai jūsų dizaino poreikiai..

Vieninteliai neigiami variantai būtų duomenų centrų Kanadoje trūkumas ir išlaidos…, kurias turite sumokėti iš anksto 3 metus, jei norite pigiausios kainos. Tai nėra idealu.

Palaikymas

„DreamHost“ teikia įvairias palaikymo galimybes per žinių bazę, forumą, sistemos būsenos puslapį, tiesioginius tiesioginius pokalbius, palaikymą el. Paštu ir bilietų pateikimą. Paskutiniai trys palaikymo režimai galimi visą parą. Šiuo metu jie neturi palaikymo telefonu.

Jų klientų aptarnavimo sistemos apžvalgos yra nuostabios. Jie susilaukė teigiamų atsiliepimų su savo naudingais ir žinančiais atstovais. Norint, kad atstovas pasikalbėtų su jumis tiesioginių pokalbių metu, reikia mažiau nei minutės. Ir tai ne tai. Jie taip pat galėjo pateikti naudingų nuorodų, kurios padėtų išspręsti problemą.

Greitis

„DreamHost“ naudoja kietojo kūno diskus (SSD), o ne tradicinius mechaninius diskus. Kai naudojate pirmąją, jūsų svetainė įkeliama greičiau, nei naudojant pastarąją. Duomenų centrų Kanadoje nėra. Jie yra Ashburn, Viriginia, Portlandas, Oregonas, Irvine, Kalifornija ir Los Andželas, Kalifornija.

Bendrovė nesiūlo daug, kai reikia pagreitinti jūsų svetainę. Jei norite, kad jūsų svetainė būtų greičiau įkeliama, turite patys susitvarkyti rankomis.

Argumentai už:

 • Gera reputacija
 • Kokybiškos paslaugos
 • Vidaus palaikymas

Minusai:

 • Brangesnis
 • Kanadoje nėra serverių

10. „Bluehost“ – tvirtas patyręs kompiuteris

Interneto svetainė: www.bluehost.com
Kaina:
3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ logotipas

„Bluehost“ yra dar viena EIG priklausanti žiniatinklio priegloba. Jie neabejotinai išgyveno keletą metų, tačiau atrodo, kad sunkiai dirba, kad išvalytų savo įvaizdį ir priglobtų produktus. Apskritai, jie yra gana patikimi ir neabejotinai turi sukauptą patirtį, leidžiančią įrodyti pasauliui, kad jie yra jėga, su kuria reikia atsižvelgti. Juose yra daug svetainių, netrukus turėsime jas iš naujo įvertinti, kad pamatytume, ar galime jas suskaičiuoti.

Jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis. Kalbant apie prieglobos planus, jie siūlo bendrą prieglobą, debesų prieglobą, dedikuotą prieglobą, „WordPress“ prieglobą ir VPS. Tačiau Kanadoje nėra serverių.

Palaikymas

„BlueHost“ suteikia žinių bazę, vaizdo įrašų vadovus, tiesioginius pokalbius, bilietų pateikimą ir palaikymą telefonu. Jie yra prieinami visą parą. Atsiliepimai apie „BlueHost“ klientų aptarnavimo tarnybą dažniausiai buvo neigiami. Ilgai trunka, kol jie pašalina net paprastas problemas. Jie skausmingai lėtai reaguoja į klausimus ir atrodo, kad jų klientų aptarnavimo atstovai yra perduoti kitoms šalims, kalbančioms angliškai kaip antrą kalbą.

Greitis

Neatskleidžiamas jų pigiausio bendro naudojimo prieglobos plano veikimas (įskaitant greitį). Jame tik teigiama, kad minėto plano našumas yra „standartinis“. Pasak jų palaikymo atstovo, „Standard Performance“ reiškia, kad jums suteikiama 25 GB operatyviosios atminties, o jūsų svetainė bus įkelta per 2–3 sekundes.

Ištyrę jų žinių bazę, galite turėti daugiau procesoriaus, atminties ir išteklių už 25,99 USD per mėnesį. Tačiau jų „Pro“ paketas yra pažymėtas kaip „Aukštos kokybės“, kuriame yra 80% mažiau paskyrų vienam serveriui, kuris leidžia naudoti daugiau išteklių kiekvienoje paskyroje. Dėl šio paketo padidėja greitis ir galia dėl mažiau vartotojų. Duomenų centrai yra Juta, JAV. Deja, Kanadoje nėra duomenų centrų.

Argumentai už:

 • Patyręs
 • Konkurencingos kainos
 • Padorus „WordPress“ svetainėms

Minusai:

 • Roko reputacija
 • Kanadoje nėra serverių

11. Dinaminis priegloba

Interneto svetainė: www.dynamichosting.ca
Kaina:
3,95 USD (CAD)
Disko talpa: 5 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Dinaminis prieglobos logotipas

Jie dirba pramonėje nuo 1999 m. Ir dabar naudoja 100% atsinaujinančią energiją, žino prieglobą iš vidaus ir tai rodo jų paslaugų kokybę!

Nors jų svetainė daugiausia reklamuoja aukštos kokybės valdomą „WordPress“ prieglobą (į kurią nemokamai įtraukia „CloudFlare PRO“, labai įspūdinga), tačiau jie taip pat siūlo bendrą hostingą už tikrai prieinamą kainą. Kas jiems patinka, yra bruožai, atsirandantys net su pagrindiniu jų planu.

Tai apima nemokamą SSL, automatines atsargines kopijas ir automatinius kenkėjiškų programų nuskaitymus, kad būtų išvengta įsilaužimų. Jie taip pat siūlo nemokamą perkėlimą, todėl jums nereikia nerimauti, kad turite sumokėti kam nors perkelti jūsų svetainę į jų prieglobą.

Palaikymas

Bendrovė teikia įvairias paramos galimybes. Tai apima tiesioginius pokalbius, žinių bazę, palaikymo bilietus ir nemokamų skambučių centrą, veikiantį visą parą. Su papildomais bilietais per valandą (ar mažiau) gausite tolesnius veiksmus. Jų palaikymas telefonu neturi laukimo periodų, kurie privers jus susinervinti. Daugelis atsiliepimų patvirtina minėtos bendrovės garantiją suteikdami puikius įvertinimus apžvalgose. Pasak klientų, jie turi geriausią kainos ir kokybės santykį, o palaikymas buvo suteiktas greitai.

Greitis

Kalbant apie greitį ir našumą, „Dynamic Hosting“ teikia daugybę funkcijų. Jie naudoja kietojo kūno diskus, greitesnius nei tradiciniai mechaniniai. Jie taip pat yra paruošti PHP 7 ir įgyvendina HTTP / 2. Abu šie atvejai prilygsta greitesniam svetainės įkėlimo greičiui.

„Cloudflare CDN“ yra nemokamas ir yra integruotas į prieglobos valdymo skydą. Jei esate Kanadoje, jums bus naudingi jų duomenų centrai, esantys Halifakse ir Kalgaryje.

Argumentai už:

 • Puikiai valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas
 • Daug nemokamų funkcijų
 • Serveriai Kanadoje

Minusai:

 • Yra bendresnio prieglobos galimybių.

12. „Cirrus“ talpinimas

Interneto svetainė: www.cirrushosting.com
Kaina:
3 USD
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„Cirrus Tech“ logotipas

Jie yra prieinami, siūlo daug vietos diske ir turi serverius Toronte. Jie pradėjo veikti 1999 m., Taigi neabejotinai turi patirties, reikalingos tinkamai interneto prieglobos įmonei valdyti. Dabar jie talpina daugiau nei 15000 svetainių ir siūlo visas pagrindines funkcijas, tokias kaip nemokamas SSL ir vieno paspaudimo „WordPress“ diegimo programas. Jie taip pat siūlo nemokamą domeno pavadinimą, kurį galima naudoti kartu su jūsų priegloba, o tai labai patogu žmonėms, norintiems turėti viską vienoje vietoje.

Be įprasto bendrojo prieglobos, WP prieglobos, debesies prieglobos ir dedikuotų serverių, jie taip pat siūlo „Sharepoint“ prieglobą, kurios mes dažnai nematome. „Cirrus“ taip pat teikia interneto svetainių kūrimo paslaugą, jei jums jos prireiks.

Palaikymas

„Cirrus“ siūlo įvairias galimybes gauti reikiamą pagalbą: bilietų pateikimas, žinių bazė, palaikymas telefonu ir tiesioginiai tiesioginiai pokalbiai. Paskutinės dvi palaikymo parinktys galimos visą parą. Jų palaikymo tarnyba sulaukė įvairių atsiliepimų. Kai kurie klientai buvo labai patenkinti jų teikiamomis paslaugomis ir pareiškė, kad labai greitai reaguoja. Tačiau kiti liko nepatenkinti savo palaikymo atstovais sakydami, kad jiems prireikė daugiau nei 3 dienų atsakyti į palaikymo bilietus.

Greitis

Ar ieškote duomenų centrų Kanadoje, kad patenkintumėte šalies auditoriją? „Cirrus Hosting“ dirba 3 duomenų centrai Toronto rajone. Nors jie turi duomenų centrus Kanadoje, jie nenaudoja daug funkcijų, kad padidintų svetainės greitį. Palaikomas PHP 7, o tai reiškia, kad jūsų svetainei spartesnis pakrovimo greitis, palyginti su PHP 5.6. „Cloudflare CDN“, „LiteSpeed“ serveriai ir kitos talpyklos funkcijos nėra įtrauktos į jų bendrai naudojamus prieglobos paketus.

Argumentai už:

 • Patyręs
 • Labai prieinamos kainos
 • Serveriai Kanadoje

Minusai:

 • Už pigiausią kainą turite sumokėti iškart 3 metus

13. „SiteGround“

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina:
3,95 USD (USD)
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ logotipas

Tai yra viena iš visų laikų mėgstamiausių JAV įsikūrusių hostingo kompanijų, jos turi galingus serverius visame pasaulyje (nors Kanadoje jų nėra) ir aukščiausio lygio palaikymą. „SiteGround“ yra vienas iš greičiausiai augančių kompiuterių visame pasaulyje ir dėl rimtos priežasties! Jų dėmesys saugumui, palaikymui ir naudojimo paprastumui yra gana įspūdingas. Jie netgi sukūrė vidaus apsaugos sistemas, kad galėtų nuolat stebėti ir reaguoti į galimas saugumo problemas.

Jie taip pat yra „WordPress“ rekomenduojami „WordPress“ (tai yra gana reta atvejis! Jie, be abejo, gali pašalinti bet kurią CMS, kurią įmesite į juos).

„SiteGround“ turi 3 prieglobos planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn. (67% nuo įprastos kainos)!

Palaikymas

„SiteGround“ teikia įvairias palaikymo parinktis, įskaitant žinių bazę, mokymo programas, tiesioginius pokalbius, telefoną ir bilietų palaikymą. Pasak bendrovės, telefono ir tiesioginių pokalbių palaikymas padės gauti greitą atsakymą, o bilietai užtruks 10 minučių.

Klientų atsiliepimai apie jų palaikymo sistemą buvo stulbinamai teigiami. Dauguma klientų teigė, kad atstovai buvo labai mandagūs ir paslaugūs. Jie pelnė aukštą reitingą tarp klientų recenzentų internete. Užuomina „SiteGround“!

Greitis

Kalbant apie greitį, „SiteGround“ turi daug ką pasiūlyti. Jie teikia SSD, kad būtų galima greičiau įkelti svetainę, palyginti su tradiciniais diskais. Jie taip pat turi specialiai sukurtą talpyklos papildinį, vadinamą „SuperCacher“, kad būtų galima dar greitesnį krovimo greitį.

Įmonės duomenų centrai yra JAV, JK, NL ir SG. Nors Kanadoje nėra duomenų centrų, „SiteGround“ tai kompensuoja integruodama nemokamą „Cloudflare“.

Argumentai už:

 • Nemokamas SSL
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Didelio našumo serveriai
 • Lengvai keičiamas

14. „StableHost“

Interneto svetainė: www.stablehost.com
Kaina:
3,50 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„StableHost“ logotipas

Stabilus yra priimtinas kompiuteris, Kanadoje nėra serverių. Jie siūlo tas pačias funkcijas, kaip ir dauguma kitų pagrindinių kompiuterių, išskyrus klasterizuotą prieglobos technologiją … ji padidina bendrą našumą ir mastelį, su mažiau prastovų.

Jie turi daugybę talpinimo galimybių: bendro naudojimo, „WordPress“ priegloba, VPS, perpardavėjas, „Enterprise hostingas“, „Neribotas priegloba“. „StableHost“ taip pat turi tvarkingą svetainių kūrimo priemonę, kad jūsų svetainė būtų kuo greičiau sukurta ir paleista, ji turi puikių dizainų ir paprastą „drag-n-drop“ kūrėją.

Geras pasirinkimas, jei norite nukreipti į JAV pagrįstą rinką.

Palaikymas

„StableHost“ teikia palaikymą telefonu, tiesioginius tiesioginius pokalbius, žinių bazę, DUK ir sistemos būsenos puslapį, kad gautų jums reikalingą pagalbą. Jų techninė komanda prieinama visą parą. Kita vertus, jų pardavimo ir atsiskaitymo komandos prieinamos 7 dienas per savaitę nuo 9 iki 17 valandos (MST). Kalbant apie apžvalgas, jie kaupė įvairius jausmus. Kai kurie teigė, kad jų paslaugos buvo labai prastos. Nors kiti liko patenkinti pasiūlymais ir palaikymo komanda.

Greitis

Kalbant apie greitį, pigiausias planas suteikia jums 1 pilną procesoriaus pagrindą. Kuo didesnis procesoriaus branduolių skaičius, tuo greitesnė svetainė. Jie pritaikė „LiteSpeed“, PHP ir „MySQL“ versijas, todėl jūsų svetainė greitai dega, nepaisant lankytojų skaičiaus. Naudojami kietojo kūno diskai, todėl jūsų svetainė greičiau spartėja, palyginti su tais, kurie naudoja tradicinius mechaninius diskus. Jie neturi serverių Kanadoje. Nors jie turi keletą duomenų centrų vietų Finikse ir Čikagoje, JAV, Amsterdame, Nyderlanduose, Singapūre ir Švedijoje, Stokholme.

Argumentai už:

 • Aukštos kokybės paslaugos
 • Šaunus statybininkas
 • Grupinės prieglobos technologijos padidina našumą

Minusai:

 • Kanadoje nėra serverių

15. Svetainė5

Interneto svetainė: www.site5.com
Kaina:
6,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Gyvas pokalbis

Svetainės5 logotipas

„Site5“ taip pat siūlo deramas paslaugas, tačiau žiūrint iš kainos taško, vertės pasiūlymo tikrai nėra, nes ten yra geresnių šeimininkų, kurie yra labiau prieinami. Be to, pagrindinis jų serveris yra JAV, todėl jis nebūtų puikus Kanados svetainėms.

Jie turi nemokamą svetainių perkėlimą, atkūrimo atsargines kopijas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jų prieglobos galimybės apima bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą ir visiškai valdomą VPS.

Palaikymas

„Site5“ priegloba teikia įvairias palaikymo galimybes. Tai apima žinių bazę, Q&Platforma, palaikymas el. Paštu ir tiesioginiai pokalbiai. Neigiama yra tai, kad jie neturi palaikymo telefonu. Palaikymas el. Paštu ir tiesioginiai tiesioginiai pokalbiai galimi visą parą. Deja, dauguma jų klientų aptarnavimo apžvalgų buvo neigiamos. Norint patekti į atstovą, užtrunka tik keletą minučių, bet jiems atsakyti į klausimus užtrunka apie 5–10 minučių. Kai kurie netgi teigė, kad kelios palaikymo sesijos buvo būtinos vien norint išspręsti paprastą problemą.

Greitis

„Site5“ turi keletą duomenų centrų vietų Europoje (JK, Nyderlanduose, Prancūzijoje ir Rumunijoje), Šiaurės Amerikoje (JAV ir Kanadoje), Pietų Amerikoje (Sau Paolo, Brazilijoje ir Joao Pesoa) ir Azijoje (Kinijoje ir Singapūre). Gerai, jei tikslinė rinka yra Kanadoje, nes toje vietoje jie turi duomenų centrą.

Kalbant apie išteklius, bendrovė teigė, kad jie tiekia daugiau nei pakankamai procesoriaus ir RAM, kad įtiktų „vidutiniam“ žiniatinklio prieglobos klientui. Klientai mato aukštą našumo lygį, nes vengia perparduoti bet kokias vieno asmens paslaugas. Jų svetainėje nėra reklamuojami nemokami „Cloudflare CDN“, „LiteSpeed“ ar „MariaDB“ serveriai ir kitos talpyklos funkcijos..

Argumentai už:

 • Kokybiškas priegloba
 • Neribota vieta diske
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai:

 • Per brangu
 • Kanadoje nėra serverių

Kanados interneto prieglobos apžvalgos: kodėl mes tai darome?

Kaip skaitmeninė agentūra, gauname daug su interneto priegloba susijusių klausimų. Žmonės nori sužinoti, kuri žiniatinklio priegloba geriausiai tinka konkretiems tikslams pasiekti (tai gali būti įprasta verslo svetainė, fotografas, mažas tinklaraštininkas ir pan.) Arba kur rasti tinkamą palyginimą, kuriame būtų apžvelgti geriausi geriausi Kanados interneto prieglobos paslaugų teikėjai. Daugumai kyla problemų nustatant, kurie žiniatinklio prieglobos kompiuteriai iš tiesų verti pinigų, kuo daugiau už juos moka. Taigi, norėdami sutaupyti šiek tiek laiko atsakydami į šiuos klausimus vėl ir vėl, nusprendėme skirti nemažai laiko kurdami šaltinį, pateikiantį daugybę atsakymų, kurių žmonės ieško… ir taip gimė šis vadovas!

Kanados žiniatinklio prieglobos telefonas

Populiariausios Kanados interneto prieglobos paslaugos: tyrimas

Nesvarbu, ar kuriate žiniatinklį, ar visiškai keičiate prekės ženklą, ar tiesiog bandote pristatyti naują svetainę tiesiogiai, neišvengiamai susidursite su keliais blokatoriais. Sukurti savo svetainę ir paleisti ją taip, kaip norite, gali būti be galo naudinga, tačiau pakeliui į ją turite nuveikti daug sunkių darbų. Be to, kad savo svetainę suprojektuosite ir pastatysite (naudodami tinkintą CMS arba įprastą, pvz., „WordPress“), taip pat turėsite nuspręsti, kur ir kaip norite ją priglobti..

interneto prieglobos tyrimai

Šis sprendimas susijęs su pasirinkimu tarp skirtingų (pigių) interneto prieglobos įmonių & galimi prieglobos tipai, skirti priglobti svetainę Kanadoje. Yra daugybė skirtingų prieglobos paketų, iš kurių galite pasirinkti, tačiau galite pasirinkti naudingiausią variantą jūsų svetainei (nesvarbu, ar tai tinklaraštis, ar el. Prekybos svetainė, ar bendroji verslo svetainė), ir jos vartotojams, jūs turėsite suprasti skirtumus tarp skirtingų prieglobos tipų, su kuriais galite susidurti atlikdami paiešką. Norėdami padėti jums pasiekti šį epinį ieškojimą, toliau pateikėme skirtingų prieglobos tipų sąrašą ir tai, kokių funkcijų turėtumėte atkreipti dėmesį.

Žiniatinklio prieglobos tipai Kanadoje

Bendras priegloba

Bendrasis priegloba yra vienas iš populiariausių žiniatinklio prieglobos tipų mažesnėms svetainėms ir projektams, nes jis klasifikuojamas kaip pigi interneto priegloba. Kai kurie mažesni projektai apima vietinį verslą, tinklaraščius, asmenines svetaines ir dar daugiau. Tai yra svetainės, kurios nėra skirtos matyti ypač didelį srautą ir todėl nereikia palaikyti tokios apimties. Tai, kaip veikia pigus žiniatinklio prieglobos tipas, teikia tiekėjas, siūlantis vietą tame pačiame serveryje keliems skirtingiems vartotojams. Tai kelia daugybę apribojimų, tačiau apribojimai neturi įtakos daugumai mažesnių svetainių, todėl tai yra puikus pasirinkimas tokio tipo pastangoms. Kitas papildomas šio interneto prieglobos pranašumas yra žemesnė kaina, kurią ji gauna pirkėjui. Be to, dauguma pigių kompiuterių siūlo prieinamus planus, susijusius su „Linux“ priegloba & „Windows“ priegloba (ir labiausiai paplitusios programavimo kalbos, tokios kaip „MySQL“, „Java“, PHP ir kt.). Daugelis bendrai naudojamų prieglobos paslaugų teikėjų taip pat išjungia „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir kitų CMS diegėjus vienu spustelėjimu. Tai neabejotinai yra geriausias žiniatinklio priegloba mažoms įmonėms.

VPS talpinimas

Šis prieglobos tipas suteikia prieigą prie „Virtual Private Server“. VPS priegloba turi daug bendro su pasidalijamuoju priegloba, tačiau ateina su mažiau apribojimų ir daugiau laisvės, kai kalbama apie jų serverio vietą. Puikus vidutinis taškas tarp pigaus bendro hostingo ir brangaus dedikuoto serverio prieglobos. VPS priegloba suteikia jums dalį serverio vietos, atskirtos nuo likusios serverio erdvės, kurią naudos kiti vartotojai, taigi galėsite naudotis savo serverio erdve, kuriai įtakos neturi. kitų vartotojų svetainėse. Įperkamas žiniatinklio prieglobos sprendimas, suteikiantis daugiau lankstumo nei bendrai naudojamas priegloba. VPS priegloba yra populiari interneto prieglobos galimybė Kanadoje ir paprastai naudojama žaidimų serveriams priglobti (puikiai tinka priglobti „Minecraft“)..

Dedikuoto serverio priegloba

Ar turite didesnę svetainę, kuriai ieškote žiniatinklio prieglobos sprendimo? Jei taip, dedikuoto serverio priegloba gali būti idealus pasirinkimas jums. Tai vartotojams suteikia prieigą prie viso serverio sau. Tai dažniausiai yra žiniatinklio prieglobos galimybė, kurią pasirenka daug didesnės svetainės, kuriose kaupiama daug informacijos ir sukuriama daug didesnė srauto suma. Tinklalapiuose, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto kataloguose, didelėse el. Prekybos svetainėse ir dar daugiau, gali būti skirtas serverio prieglobos plano vartotojas, kad jo svetainė veiktų ir vartotojams būtų užtikrinta sklandžiausia jų našumo svetainės patirtis..

Debesų talpinimas

„Cloud hostingas“ pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo dėl jo lankstumo ir universalumo. „Cloud hostingas“ vartotojams suteikia galimybę lengvai padidinti arba sumažinti savo svetainės galimybes ir gaunamų išteklių prieinamumą. Kadangi tai idealiai tinka didelėms ir mažoms svetainėms, o taip pat yra daug saugesnis žiniatinklio prieglobos metodas, nes jis remiasi ne vienu, o keliais kompiuteriais, todėl debesų priegloba savo vartotojams teikia daug privalumų.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba reiškia interneto prieglobos tipą, kai interneto svetainių kūrėjas perka nemažą kiekį serverio vietos, kad galėtų perparduoti savo klientams, kuriems jie kuria svetaines. Tai idealiai tinka klientams, turintiems interneto svetainių kūrėją, kuris rūpinasi savo svetaine, nes tai suteikia kūrėjui daugiau galimybių valdyti, kad svetainė galėtų veikti taip, kaip turėtų. Jei dirbate su žiniatinklio kūrėju, sužinokite, ar jie turėjo omenyje žiniatinklio prieglobos sprendimą svetainėje, kurį jie kuria jums, pvz., Perpardavinėtojų priegloboje..

Web hostingas Kanada: Kaip rasti geriausią paslaugą?

Kai kalbama apie interneto prieglobą Kanadoje, yra daugybė žiniatinklio prieglobos tipų, iš kurių galite pasirinkti, kad galėtumėte sukurti ir paleisti savo svetainę. Tačiau tai, deja, nėra paskutinis sunkus sprendimas, kurį turėsite priimti. Kai nustatysite jūsų poreikius tenkinantį žiniatinklio prieglobos tipą, turėsite pradėti palyginti specifines funkcijas. Be to, mes atlikome šį tyrimą Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjams, Naujosios Zelandijos interneto prieglobai, interneto prieglobai Singapūre, JK interneto prieglobai, pigaus interneto prieglobai Indijoje, populiariausiems interneto prieglobai (bendrai), & net interneto priegloba Airijoje.

Kanados žiniatinklio prieglobos radimas

Palygindami daugybę žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, prie kurių galite prisiregistruoti prisijungę, pateikiame keletą veiksnių, į kuriuos verta atsižvelgti:

Serverio vieta

serverio vietos žemėlapisPatikėkite ar ne, fizinė serverio vieta daro įtaką jūsų svetainės įkėlimo laikams. Kuo arčiau serverio yra vartotojai, bandantys patekti į jūsų svetainę, tuo greičiau jie galės ja naudotis. Tačiau jei artimiausias serveris jums ar vartotojams, kurių tikitės bandyti patekti į jūsų svetainę, yra žymiai mažiau galimybių, geriausia surasti jums artimiausią, turintį pakankamai išteklių ir patikimą serverį..

Apibendrinant galima pasakyti, kad tol, kol serveris yra arti ar Kanadoje (ir tai yra tinkamas serveris), jums viskas bus gerai! Tikrai nesvarbu, ar ieškote konkrečioms miestams skirtų paslaugų, tokių kaip interneto priegloba Toronte, Monrealyje ar Vankuveryje … greičio skirtumas bus nereikšmingas.

Sandėliavimas

Paskutinis dalykas, kurį norėtumėte, yra užsiregistruoti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjui ir sužinoti, kad jis nesiūlo jums reikalingos saugyklos vietos, ypač tai pasakytina apie jūsų el. Prekybos svetainę. Peržiūrėkite saugyklos vietą, kurią paslaugų teikėjas siūlo kartu su planu, į kurį norite prisiregistruoti, prieš įsipareigodami ką nors, kad įsitikintumėte, jog ji atitinka jūsų svetainės poreikius..

Uptime

Svarbu, kad jūsų svetainė būtų prieinama vartotojams bet kuriuo paros ir nakties metu – už tai jūs ir mokate. Norėdami tai pasiekti, interneto tiekėjai stengiasi pateikti geriausią įmanomą statistiką. Pradėjome stebėti ir pagrindinių pagrindinių prieglobos paslaugų teikėjų veikimo laiką, ir reagavimo laiką mūsų svetainės pagrindinio kompiuterio būsenos puslapyje. Pažvelkite į jūsų svarstomo teikėjo klientų atsiliepimus, kad sužinotumėte apie tikrąją patirtį, kurią kiti įgijo naudodamiesi savo paslaugomis, atsižvelgdami į darbo laiką..

Greitis

Be faktinės serverio vietos, tai, kaip žiniatinklio prieglobos serveriai konfigūruoja savo serverius, taip pat daro didelę įtaką pakrovimo greičiui.

interneto greičio testai

Veiksniai, turintys įtakos bendram našumui ir greičiui, yra paskirstyti procesoriaus ištekliai ir atmintis, kurią gauna kiekviena sąskaita, kiek svetainių kompiuteris leidžia vienam serveriui, kaip jų serverių krūva atrodo PHP atžvilgiu (PHP 7+ šiomis dienomis yra būtina), serverio pusės talpyklos kaupimą ir dar daugiau (peržiūrėkite mūsų „SiteGround“ ir „HostGator“ palyginimą, kuriame pateiktas pavyzdys, kiek įkėlimo laikai gali skirtis, jei turite tinkamą serverio konfigūraciją). Terminija gali būti šiek tiek per daug techninė, tačiau pagrindiniai dalykai, kurių reikia ieškoti, būtų procesoriaus ir atminties išteklių paskirstymas + leidžiami domenai viename serveryje.

Greita svetainės turėjimas taip pat svarbus SEO tikslais, nes „Google“ teigė, kad tai yra vienas iš jų reitingavimo veiksnių!

CDN (turinio pateikimo tinklas)

CDN

CDN yra masinis serverių, esančių visame pasaulyje, tinklas, talpinantis talpyklinę jūsų svetainės versiją, pagrindinė priežastis, kodėl CDN pridedama prie jūsų svetainės, yra maksimalus įkėlimo greitis, nesvarbu, iš kur lankytojai ateina. Pvz .: Jei lankytojas iš Prancūzijos nori naršyti svetainėje, tai arčiausiai tos vietos esantis serveris ar mazgas tarnaus svetainei, o ne Kanados serveriui, atliekančiam visus darbus. Kiti CDN pranašumai yra apsauga nuo DDOS atakų ir kilmės serverių išteklių apkrovos sumažinimas.

Daugybė internetinių kompiuterių turi galimybę gana sklandžiai integruotis į „CloudFlare“, kuris siūlo nemokamą CDN. Tikrai tai, ką verta patikrinti.

SSL sertifikatai

SSL reiškia saugų lizdo sluoksnį, „https“ yra „s“, kuris taip pat matomas per spyną šiuolaikinėse naršyklėse, parodant, kad jūsų lankoma svetainė yra saugi. SSL sertifikatai naudojami šifruoti duomenų perdavimą tarp jūsų svetainės ir lankytojų. Tai įvedant, kiekvienos svetainės (ne tik elektroninės prekybos parduotuvių) būtinybė turėti SSL sertifikatą yra būtina. Tai verčia naršykles pasitikėti jūsų svetaine, todėl labiau tikėtina, kad ką nors įsigysite, jei tai yra jūsų svetainės tikslas. Gera Kanados žiniatinklio priegloba turėtų pasiūlyti nemokamus SSL sertifikatus. Tiesą sakant, kai pamatysime prieglobos paslaugų teikėją, kuris ims pinigus už pagrindinį SSL sertifikatą, jų bendras įvertinimas užtruks. Taip pat yra įvairių tipų SSL sertifikatų, tokių kaip išplėstas patvirtinimas (EV SSL), organizacijos patvirtintas (OV SSL) ir domeno patvirtinimas (DV SSL). DV SSL yra pagrindinė versija.

Palaikymas

Palaikymas yra svarbus bet kurios paslaugos elementas, nesvarbu, ar tai žiniatinklio priegloba, ar ne. Tačiau žiniatinklio priegloba gali tapti nepaprastai sudėtinga, jei nesate gerai išmanęs ir patyręs toje srityje, todėl palaikymas tampa dar svarbesnis. Visada turėtumėte įsitikinti, kad bet kuris paslaugų teikėjas, kurį prisiregistruojate, siūlo tiesioginį pokalbį ir palaikymą telefonu klientams. Galbūt net norėsite nepamiršti palaikymo visą parą, kad galėtumėte kreiptis pagalbos, kai tik jums jo gali prireikti..

Atsarginės kopijos

Norite įsitikinti, kad jūsų svetainėje saugoma informacija visada yra saugi. Todėl atsarginės kopijos yra labai svarbios.

žiniatinklio prieglobos atsarginės kopijos

Daugelis žiniatinklio teikėjų reguliariai sukuria atsarginę jūsų informacijos atsarginę kopiją ir saugo ją jums, todėl pravartu pasidomėti, kaip dažnai jie tai daro ir kaip atstatys jūsų duomenis, jei iškiltų poreikis. Be to, patikrinkite, kiek kainuotų iš naujo įdiegti senesnę savo svetainės versiją, kartais ji yra nemokama, kartais ne.

Pralaidumas

Jūsų svetainės pralaidumas turės daug įtakos tai, kaip ji veikia. Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra maža, ar didelė, norite įsitikinti, kad ji turi prieigą prie išteklių, reikalingų užtikrinti geriausią įmanomą vartotojo patirtį. Ieškokite pralaidumo, kuris jūsų svetainėje bus paskirtas teikėjui, kurį ketinate svarstyti, kad įsitikintumėte, ar jis pakankamas.

Domenų / svetainių skaičius leidžiamas

Sužinokite, kiek domenų jūsų svarstomas teikėjas leis jums priglobti serverio erdvėje, už kurią mokate. Nesvarbu, ar manote, kad norėsite priglobti daugiau nei vieną svetainę, ar ne, visada yra gera turėti laisvę tai padaryti, jei nuspręsite ateityje.

Ir štai, gali atrodyti, kad nepaprastai sunku aprėpti kiekvieną tašką, bet tiesiog žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite prie geriausių Kanados žiniatinklio prieglobos įmonių specifikacijų, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Geriausias domenų priegloba Kanadoje

Prieš pradėdami domėtis, išsiaiškinkime ką nors, nors daug žmonių ieško ir klausia aukščiausių domenų prieglobos paslaugų, domenų priegloba iš tikrųjų nėra dalykas. Šis terminas yra „domeno vardo“ ir „interneto prieglobos“ derinys. Ką daugumai žmonių reiškia domenų priegloba, paprastai yra svetainės sąranka ir URL ar domeno vardas.

Kadangi jau apžvelgėme populiariausių Kanados žiniatinklio prieglobos paslaugų pasirinkimą, nuo šiol kalbėsime apie geriausius domenų registratorius..

Kas yra domeno vardas?

Domenų vardai yra raidiniai ir skaitmeniniai slapyvardžiai, naudojami norint patekti į svetaines. Be domenų vardų patekti į svetaines būtų galima tik naršyklės juostoje įvedus jų IP adresus (pavyzdys: 192.168.2.10). Mūsų laimei, domenų vardai buvo išrasti siekiant pakeisti IP adresus ir žymiai lengviau naršyti internete. Pavyzdžiui: 192.168.2.10 gali tapti Google.com, koks nuostabus dalykas. Tai reiškia, kad bet koks perkamas domeno vardas iš tikrųjų yra pagrindinio IP adreso kaukė.

Kas yra domenų registratoriai ir registrai?

Domenų vardų registratoriai yra įmonės, kurioms leidžiama tvarkyti interneto domenų vardų rezervavimą ir tiems domenų vardams priskirti IP adresus. Registratorius turi akredituoti bendrasis aukščiausio lygio domenų (gTLD) registras arba šalies kodo aukščiausio lygio domenų (ccTLD) registras. Registrai yra aukščiausio lygio įmonės, kurios turi perduoti domenų registracijų pardavimą. Kai domeno vardas parduodamas klientui, registratorius turi pranešti registrui, kad rezervuotų domeną (ir daug jų parduodama kiekvieną dieną, tiesiog patikrinkite interneto naudojimo statistikos išteklius, kuriuos sukūrėme dėl tam tikrų nesąžiningų skaičių)..

domenų vardų registratoriai

Didelė dalis kompiuterių taip pat yra domenų vardų registratorių perpardavėjai, tai reiškia, kad jūs galite prisiregistruoti naudotis žiniatinklio priegloba ir paimti tos pačios įmonės domeno vardą, o tai labai palengvina jūsų svetainės nustatymą..

Svetainės kūrimas: nurodykite domeno vardą į savo Kanados žiniatinklio prieglobos paslaugą

Kai nusipirkote domeno vardą ir prisiregistruojate dėl žiniatinklio prieglobos paketo (galbūt net jau esate įdiegę „WordPress“ ar bet kurią kitą CMS serveryje), kitas žingsnis yra nukreipti domeno vardą į savo žiniatinklio prieglobą ir pradėti kurti savo svetainę.

Jei pirkote domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą iš to paties teikėjo, jie būtų tai padarę automatiškai ir jums turėtų būti gera eiti. Pavyzdžiui, „HostPapa“ gali tai padaryti už jus.

Jei nusipirkote savo domeno vardą iš atskiro domenų vardų registratoriaus, pavyzdžiui, „Namecheap“, turėsite prisijungti prie savo paskyros ten ir ieškoti DNS arba vardų serverių. Vardų serveriai yra serveriai, kurie priklauso jūsų žiniatinklio prieglobai ir naudojami valdyti domenų vardus, susijusius su interneto prieglobos klientais.

vardų serverių atnaujinimas

Kaip atnaujinti savo vardų serverius:

 1. Raskite savo žiniatinklio prieglobos vardų serverius (pavyzdys: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Galite paprašyti jų iš savo šeimininko, arba kartais juos galite rasti šone, kai prisijungiate prie savo „cPanel“.
 2. Nukopijuokite vardų serverius
 3. Prisijunkite prie savo registratoriaus paskyros ir eikite į DNS arba vardų serverių nustatymus
 4. Įklijuokite vardų serverius į vardų serverių laukus ir paspauskite „atnaujinti“ arba „atlikta“ (arba „išsaugoti“).
 5. Palaukite kelias valandas, patikrinkite savo svetainės URL ir svetainė turėtų būti aktyvi (jei esate įdiegę CMS, pavyzdžiui, „WordPress“).

Štai ką šis vadovas, tikiuosi, kad padėjo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author