9 geriausi 2020 m. Serverių prieglobos paslaugų teikėjai (apžvalga)

Geriausias serverisJūsų dedikuota žiniatinklio priegloba turėtų būti gerai paskirta. Tau.

Jūs turėtumėte ne tik gauti dedikuotą serverį, bet ir jūsų palaikymo komanda turėtų būti investuojama į jūsų svetainę. Jie taip pat turėtų pateikti specialų IP.

Praėjo tos dienos, kai prieglobos paslaugų teikėjai galėjo išsiskirti vien dėl techninių galimybių.

Tiesą sakant, dedikuotų serverių technologija pastaraisiais metais padidėjo: 3GHz procesoriai, 8 GB RAM ir 500 GB atminties vietos prieš metus buvo laikomi „aukščiausios klasės“, tačiau dabar tai yra gana standartiniai pasiūlymai.

Išlyginus techninėms sąlygoms, klientų aptarnavimas tapo veiksniu, dėl kurio paslaugų teikėjai skiriasi.

Kalbant apie klientų aptarnavimą, vis dar yra didžiulių skirtumų tarp dedikuotų paslaugų teikėjų. Prastas klientų aptarnavimas 2020 m. Tikrai nėra pateisinamas dalykas. Jei nuomojatės savo serverį, turėtumėte tikėtis greitų ir informuotų atsakymų į klausimus.

Taigi šiame vertinime daugiau nei bet kada anksčiau atkreipėme dėmesį į klientų aptarnavimą, atkreipėme dėmesį į jų technines žinias ir atsakymo laiką į mūsų klausimus.

Ar pasiruošę pamatyti, kaip jie sukrauna? Pradėkime.

9 geriausios specialiosios prieglobos paslaugos

Pirmiausia pradėkime nuo geriausių prieglobos paslaugų teikėjų, tada pereikime prie sąrašo žemyn, kad pamatytume, kurių jų reikėtų vengti. Čia yra 9 geriausi 2020 m. Skirti interneto prieglobos paslaugų teikėjai:

1. „Bluehost“ – geriausia kainos ir kokybės santykis

„Bluehost“ skirtas prieglobos pagrindinis puslapis

 • Uptime: 99,98% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 369 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 4/5
 • Interneto svetainė: www.Bluehost.com

„Bluehost“ yra tarsi geras patikimas draugas – jis ilgą laiką dirbo pramonėje ir niekada neišpildė to, ką pažadėjo. Gausite puikų veikimo laiką ir įspūdingą greitį. Geriausia „Bluehost“ yra jų žemos pakopos pradinė kaina – 79,99 USD / mėn. Jūs tikrai negalite suklysti su „Bluehost“, ypač jei jūsų biudžetas yra ribotas.

Vienintelis neigiamas aspektas yra tai, kad maža kaina yra prieinama tik ilgalaikiam įsipareigojimui (3 metai).

Uptime & Greitis

„Bluehost 2019“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Valdyta „WordPress“ / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Mūsų bandymuose nuo 2019 m. Sausio iki vasario mėn. „Bluehost“ prisijungė naudodamas patikimą 99,98% ir greitis 369 ms. Per daugelį metų, kai stebėjome „Bluehost“, mes retai turėjome reikšmingų prastovų. Nors 2019 m. Sausio mėn. Jie turėjo 19 minučių pertrauką, bendras jų eksploatavimo laikas per 2018 metus buvo neįtikėtinas 99,99%, o vidutinis greitis buvo 415 ms..

Taigi, jei jūs ieškote pagrindinio kompiuterio, turinčio ne tik aukštą darbo laiką, bet ir greitį, jums nebereikia ieškoti.

Palaikymas

„Bluehost“ komandos siūlomas palaikymas taip pat yra gana geras. Mūsų testuose prireikė prisijungimo prie tiesioginio palaikymo agento 3 min, ir atsakymai į mūsų klausimus paprastai grįžo vėliau 2 min.

Jų atsakymai buvo paprasti ir tikslūs. Jie atsakė tiksliai to, ko paprašėme, bet nieko daugiau – taigi yra šiek tiek galimybių tobulėti. Tačiau bendras „Bluehost“ palaikymas pralenkia daugelį kitų palaikymų, kuriuos matėme, kurie turi problemų su anglų kalba, kurie tik kopijuoja ir įklijuoja atsakymus ar nuorodas arba yra (blogiausiu atveju) dirbtinio intelekto pagrindu parengtos programos ankstyvoji versija..

Naudodami „Bluehost“ palaikymą gausite būtent tai, ko prašote, ne daugiau ir ne mažiau.

„Bluehost“ tiesioginis pokalbis

funkcijos

„Bluehost’s Standard“ plano techninės specifikacijos yra gana geros, atsižvelgiant į mažą kainą (taip pat į puikų veikimo laiką ir greitį). Jūs gaunate 500 GB vietos diske, ir a pralaidumo dangtelis tai yra toks didelis (5 TB) vargu ar kada to pastebėsite. 4 GB RAM yra šiek tiek žemoje pusėje, tačiau mažam ir vidutinio dydžio tinklalapiui ji turėtų būti gera.

Jei netikėtai padidėtų jūsų srautas (arba jei jūsų svetainė pradėtų augti tikrai greitai), „Bluehost“ iš jūsų neapmokestins papildomo mokesčio. Neigiama yra tai, kad greičiausiai jūsų svetainė iki kito mėnesio taps daug lėtesnė.

Tiek standartiniai, tiek patobulinti planai tikrai yra pigūs, palyginti su kitais teikėjais. Jie siūlo tas pačias funkcijas, kurias gausite už dvigubą ar trigubą kainą su kai kuriais kitais teikėjais, įskaitant greitą procesorių ir daug pralaidumo. Be to, jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kainodara

„Bluehost“ siūlomos kainos yra stebėtinai žemos. Jų planai prasideda tik nuo 79,99 USD per mėnesį, tačiau atminkite, kad pasibaigus pradiniam 3 metų paketui, kaina kils iki 119,99 USD per mėnesį..

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktos kainos galioja tik tuo atveju, jei mokate už 3 metus iš anksto. „Bluehost“ mėnesio mokėjimo parinktys yra daug aukštesnės (pradedant nuo 149,99 USD, mokama kas mėnesį).

Apskritai, naudodamiesi „Bluehost“ gauname labai padorią statistiką mažiau nei daugumai kitų kompiuterių. Jei jums reikia geros kokybės dedikuotų serverių, tačiau jūsų biudžetas yra ribotas, „Bluehost“ yra puikus pasirinkimas.

Yra keletas paslaugų teikėjų, kurių kainos yra dar mažesnės, tačiau paprastai jiems kyla pavojus dėl patikimumo ir (arba) greičio arba jie neinvestuoja į tinkamą klientų aptarnavimą (kaip pamatysite žemiau)..

„Bluehost“ serverių kainodara

Turėdami pigiausią planą, gausite keletą gerų funkcijų už gana pigų tarifą. Atmintis gali būti šiek tiek geresnė, tačiau visada galite ją atnaujinti, jei manote, kad aktyvumas jūsų svetainėje didėja.

Be to, atminkite, kad nurodytos kainos yra mokamos tik už 3 metus iš anksto, o mokesčiai padidėja po pradinio 3 metų laikotarpio. Net ir tada „Bluehost“, palyginti su konkurencija, vis dar yra žemiausio lygio dedikuotų serverių kainų lygio.

 • Pigiausias planas: 79,99 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“
 • Disko talpa: 500 GB
 • Pralaidumas: 5 TB
 • RAM: 4 GB
 • Procesorius: 4 šerdys, 2,3 GHz
 • Skirta IP: 3–5

Siūlyti pilnai įrengtą interneto prieglobą už 79,99 USD per mėnesį yra įspūdingas laimėjimas, ypač atsižvelgiant į tai, kad „cPanel“ yra standartinis. Apskritai, „Bluehost“ siūlo gerą kainos ir kokybės santykį.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

2. „HostGator“ – patikimas ir žinomas pagrindinis kompiuteris

„HostGator“ peržiūra

 • Uptime: 100% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 1,113 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 4/5
 • Interneto svetainė: www.HostGator.com

„HostGator“ yra dar vienas nusistovėjęs žaidėjas šioje srityje. Jie turi didžiulę klientų bazę ir tiksliai žino, ką daro. „HostGator“ neabejotinai yra ir patikimiausias jūsų kompiuteris. Jie pasižymi gana geru savybių ir kainos santykiu.

Tačiau vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad jų svetainės gali būti šiek tiek lėtos, palyginti su šiais laikais vykstančia konkurencija.

Uptime & Greitis

„HostGator 2019“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Kaip mes kartojome šimtą kartų – veikimo laikas ir greitis yra svarbiausi veiksniai renkantis žiniatinklio prieglobą.

„HostGator“ veikimo laikas yra puikus – puikus 100%. Jokių trikdžių nebuvo.

Deja, „HostGator“ šiek tiek sutrumpėja 1,113 ms – jis yra šiek tiek mažesnis už pramonės 890 ms vidurkį.

Nors greitis galėtų būti geresnis, „HostGator“ ne taip smarkiai atsilieka nuo vidurkio ir, atsižvelgiant į išskirtinį veikimo laiką, jie vis tiek gali patekti į mūsų sąrašo viršų.

Palaikymas

„HostGator“ palaikymas yra gana geras. Kelis kartus susisiekėme su jais ir bandymuose užtruko prisijungimas prie tiesioginio pokalbio vidutiniškai 3 min, su 20min smaigeliu viena proga. Atsakymas į mūsų klausimus užtruko šiek tiek ilgiau, o vidutinis laikas buvo 5 min.

Užuot atsakę į mūsų klausimus asmeniškai (kuriuos mums patiko apie „Liquid Web“), jie pateikė daugybę nuorodų, kurios suteikė daugiau nei pakankamai informacijos. Remiantis jų atsakymais ir bendra informacija apie svetainę, galima drąsiai manyti, kad dauguma jų klientų yra aistringi „WordPress“ vartotojai, turintys žinių apie technines detales ir šiek tiek kodavimo.

Jie nieko nedaro cukraus ir nedaro dalykų per daug sudėtingais. Jų svetainė, taip pat klientų aptarnavimas, nėra skirta visiems pradedantiesiems, nebent norėtumėte praleisti šiek tiek laiko įsigilindami į rastos informacijos detales ir reikšmes.

„HostGator“ tiesioginis pokalbis

funkcijos

Popieriuje „HostGator“ skirtų žiniatinklio prieglobos serverių siūlomos funkcijos yra gana geros, ypač tai, kad jūs gaunate neribotą pralaidumą, jei laikotės jų paslaugų sąlygų.

Gausite 1 TB disko vietos, an neribotas pralaidumas (realybėje, tai yra 10 TB – Mes klausėme), 8 GB RAM ir tikrai greitas kelių branduolių procesorius. Ši statistika yra tikrai gera, ypač atsižvelgiant į kainas, kurias jie pateikia. Greičiausiai niekada nepastebėsite pralaidumo ribos. Bet jei taip atsitiks, jūsų svetainė gali būti daug lėtesnė iki kito mėnesio.

Skirtingai nei „Liquid Web“, „HostGator“ neteikia jokių automatinių atsarginių kopijų jūsų skirtoje svetainėje. Jūs pats būsite atsakingas už tai.

Kainodara

„HostGator“ kainos, palyginti su konkurencija, yra žemo ir vidutinio lygio. Hostingas prasideda nuo 118,99 USD per mėnesį, jei pasirinksite ilgalaikį įsipareigojimą 3 metams.

Pradiniam planui pasibaigus, planas atnaujinamas 189 USD per mėnesį. Nesijaudinkite – net atnaujintos kainos yra tinkamo lygio, atsižvelgiant į jūsų gaunamas funkcijas.

Dedikuoto serverio „HostGator“ kainodara

Pigiausias planas apima viską, ko reikia vidutinio dydžio svetainei, kuri sulaukia tūkstančių lankytojų per mėnesį. IR jums nereikės nerimauti dėl prastovų su šiuo kompiuteriu.

 • Pigiausias planas: 118,99 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“
 • Disko talpa: 1 TB
 • Pralaidumas: Neribota
 • RAM: 8 GB
 • Procesorius: 4 šerdys, 2,1 GHz
 • Skirta IP: 3

Jei jums labiau patinka didžiulio ir nusistovėjusio prieglobos paslaugų teikėjo saugumas, „HostGator“ gali būti jums. Jų teikiamos specialios žiniatinklio prieglobos paslaugos yra aukštesnės nei vidutinės, o jų kainos yra žemesnės nei vidutinės.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

3. A2 priegloba – geriausias greitis

„A2Hosting“ apžvalga

 • Uptime: 99,96 proc. (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 248 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 4/5
 • Interneto svetainė: www.A2Hosting.com

Nors A2 yra šiek tiek mažiau žinomas nei kiti aukščiau paminėti šeimininkai, jie yra aršus konkurentas. Dėl žaibiško greičio, tinkamo veikimo laiko, gerų savybių ir gerų kainų galėsite lengvai jais džiaugtis.

Neigiama pusė? Be aukščiausio greičio, visa kita jie yra tik šiek tiek didesni nei vidutinis. Be to, mes nelabai džiaugėmės sužinoję, kad „cPanel“ nėra įtrauktas į jų kainų planus, nes daugumai žmonių reikia vienos, kad būtų galima sukurti savo svetainę.

Uptime & Greitis

„A2Hosting 2019“ darbo laiko ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Mūsų standartiniame veiksnumo ir greičio stebėjime „A2“ priegloba pasirodė tikrai gerai.

Jie greičiausiai pasiekė geriausią greitį, kokį matėme pramonėje (248 ms). Įrodyta, kad lankytojai akimirksniu palieka lėtas svetaines – A2 problema jums nebus aktuali.

Jų darbo laikas 99,96 proc. taip pat yra padorus. Tai nepatenka į 3 geriausiųjų sąrašą, tačiau per 15 minučių prastovos per mėnesį nepakanka, kad būtų galima užmesti šešėlį dėl kitų nuostabių funkcijų, kurias teikia „A2 Hosting“..

Palaikymas

„A2“ palaikymas taip pat geras. Prisijungimas prie agento per pokalbį iš esmės buvo greitas, o jų atsakymas į mūsų užklausas dėl CDN ir maksimalių apsilankymų apribojimų grįžo per kelias minutes.

Jų klientų aptarnavimas yra greitas ir tikslus. Atsakymus gausite greitai ir apskritai, jie naudingi. Jei norite sužinoti daugiau, jums gali tekti atlikti keletą papildomų kasinėjimų, tačiau apskritai – jie pateikia viską, ko tikėjotės iš gero klientų palaikymo atstovo. Mes būtinai rekomenduotume juos bet kam.

A2Aktyvaus pokalbio laikymasis

funkcijos

A2 siūlomų techninių specifikacijų bus daugiau nei pakankamai daugumai vartotojų.

Pagrindinis planas siūlo 1 TB disko vietos, juostos pločio dangtelį 10 TB, greitas 2 branduolių 3,1 GHz procesorius, ir 8 GB RAM A2 serveriai šiuo metu taip pat yra šiek tiek spartesni nei kitų tiekėjų.

Sujunkite tai su greičiausias kada nors matytas greitis ir mes čia turime rimtą konkurentą.

Kainodara

99,59 USD per mėnesį „A2“ skirta žiniatinklio priegloba yra viena pigiausių galimų, tačiau su vienu laimikiu: norėdami naudoti „cPanel“, turėsite sumokėti papildomai 39,95 USD / mėn. Taip pat yra keletas kitų funkcijų, pvz., Talpyklos kaupimas, svetainių atsarginės kopijos ir kt., Kurios gali jums kainuoti papildomai.

Taigi pradinė kaina gali neapimti visko, ko jums reikia, ir jūs galite sumokėti daugiau.

Be to, kai ateis laikas atnaujinti prenumeratą, jūs ketinate padidinti kainą 17% iki 119,99 USD / mėn..

Jų bet kuriuo metu suteikta pinigų grąžinimo garantija yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„A2Hosting“ serverio kainodara

A2 už 100 dolerių per mėnesį „A2“ siūlo iš pažiūros geriausias savybes. Jų pigiausia plano kaina yra labai panaši į „Bluehost“ ir „HostGator“, jei atmesite „cPanel“ problemą.

Jei diskutuojate tarp šių trijų, reikalingas jūsų veikimo laikas, greitis ir palaikymas. Mes labiau orientuojamės į „Bluehost“ esant tokiam kainų lygiui (jūs geriau dirbate už mažesnę kainą), bet vėlgi – „A2“ įveikia visus savo greičiu.

 • Pigiausias planas: 99,59 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“ (39,95 USD / mėn.)
 • Disko talpa: 1 TB
 • Pralaidumas: 10 TB
 • RAM: 8 GB
 • Procesorius: 3,1GHz
 • Skirta IP: 2

Apskritai, atsižvelgiant į įmonės dydį, A2 siūlo puikias paslaugas. Jų serverių siūlomas našumas yra didesnis nei vidutinis, jų kainos yra konkurencingos, jie surinko išmanančią klientų aptarnavimo komandą.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

4. „SiteGround“ – geriausiai tinka valdomiems skirtiesiems serveriams

„SiteGround“ apžvalga

 • Uptime: >99,99% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 683 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 5/5
 • Interneto svetainė: www.SiteGround.com

„SiteGround“ ne tik pasižymi puikiomis savybėmis, bet ir šviečia su savo išmanančiu ir draugišku klientų aptarnavimu.

Jei tai per gerai, kad būtų tiesa, dažniausiai taip yra. Už tai, ką jie siūlo, „SiteGround“ yra šiek tiek brangi.

Uptime & Greitis

„SiteGround 2019“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Nepaisant nedidelio nesklandumo 2018 m. Gruodžio mėn., Kai jie turėjo 20 min. Prastovų, pastaruoju metu „SiteGround“ veikimo laikas buvo populiariausias >99,99%.

Mes taip pat negalime skųstis dėl jų svetainės greičio. Su 683 ms, „SiteGround“ patenka maždaug per devynis pagrindinius kompiuterius, greičiu. Bet iš tikrųjų viskas, kas mažesnė nei 1 sekundė, vis dar yra labai padori ir lankytojus džiugins.

Palaikymas

Geriausias dalykas „SiteGround“ yra jų klientų aptarnavimas. Buvo susisiekta su agentu per jų palaikymo pokalbius akimirksniu ir į klausimus buvo atsakyta per 2 min.

Dar geriau, jų darbuotojai žino, apie ką kalba, atrodo, kad nori padėti, ir kalba aiškiai angliškai: tai reiškia, kad net sudėtingi mainai vyksta sklandžiai.

Agentas atrodė asmeniškas ir susidomėjęs mūsų poreikiais. Paklausėme apie naujos svetainės kūrimą ir gavome pakankamai atsakymų.

Mes rekomenduojame „SiteGround“ palaikymą pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams.

„SiteGround“ klientų aptarnavimas

funkcijos

Su 480 GB atminties, a 10 TB pralaidumas dangtelis ir serveriai su didžiuliu 16 GB RAM, Specialios „SiteGround“ prieglobos funkcijos yra siaubingos pradinio lygio planui. CPU greitis su 3,2 GHz ir 4 branduoliais taip pat yra geras, tačiau, esant tokiam kainų lygiui, jūs galite tikėtis.

480 GB vietos diske yra vienintelė žemoje pusėje esanti funkcija – ji vos padengtų gerus fotografavimo ir gyvenimo būdo tinklaraščių reikalavimus. Kita vertus, „SiteGround“ pabrėžia SSD greitį.

Kitas gražus perkėlimas yra tas, kad „SiteGround“ siūlo talpyklos kaupimą, dėl kurio svetainės greičiau grįžta. Kiti teikėjai už šią paslaugą imasi 50–100 USD, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir planus.

Jis taip pat yra visiškai valdomas, o tai reiškia, kad jie jums padės bet kuo – nustatant svetainę, pridedant papildomų saugos, talpyklos ir t. T. Funkcijų, taip pat automatines atsargines kopijas.

Kainodara

„SiteGround“ kainuoja brangiai, palyginti su kitais specialiųjų interneto prieglobos paslaugų teikėjais, tačiau tai iš dalies todėl, kad jų pagrindinis planas siūlo gana aukštą našumo lygį, įskaitant 4 branduolių procesorius, kurių standartinis dažnis yra 3,2 GHz..

Geros žinios yra tai, kad naudodamiesi „SiteGround“, tai, ką matote, gausite tuo, ką gausite. Nebus jokių papildomų mokesčių ar didėjančių pratęsimo mokesčių.

Nors „SiteGround“ yra brangios pakopos, gausite tai, už ką mokate.

„SiteGround“ serverio kainodara

Pigiausias „SiteGround“ planas tikrai nėra pigus, tačiau gausite daug už tai, ką mokate, įskaitant specialų ir gerai žinomą palaikymą. Jei vis tiek žiūrėsite į šį kainų diapazoną – mes verčiau rekomenduotume geriausią pasirinkimą.

 • Pigiausias planas: 269,00 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“
 • Disko talpa: 480 GB
 • Pralaidumas: 10 TB
 • RAM: 16 GB
 • Procesorius: 4 šerdys, 3,2 GHz
 • Skirta IP: 1

Apskritai, „SiteGround“ yra puikus pasirinkimas palyginti mažoms svetainėms ir klientams, vertinantiems gerą palaikymo lygį. Tai tampa idealu, jei norite perkelti savo svetainę į specializuotą žiniatinklio prieglobą, kur žinių ir draugiškų palaikymo agentų turėjimas gali būti kritinis.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

5. Skystas internetas – geriausia pagalba

Skystas žiniatinklio priegloba

 • Uptime: >99,99% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 658 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 5/5
 • Interneto svetainė: www.LiquidWeb.com

„Liquid Web“ yra prieglobos paslaugų teikimo jėgainė, kurios veikimo laikas yra puikus, puikus greitis ir puikus klientų aptarnavimas su „59 sekundžių palaikymo garantija“. Jie yra tame pačiame kainų intervale kaip ir „SiteGround“, siūlantys tokias pat puikias serverio specifikacijas.

Uptime & Greičio testas

„LiquidWeb“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

„LiquidWeb“ reklamuoja „100% veikimo garantiją“. Per pastaruosius du mėnesius jų darbo laikas buvo >99,99% su vos 2 minutėmis prastovos. Ne visai 100%, bet vis tiek labai gerai.

Jų vidutinis greitis 658 ms nėra pats geriausias verslas, tačiau vis tiek viršija pramonės vidurkį.

Palaikymas

Vidutinis laikas, per kurį „Liquid Web“ reagavo į palaikymo užklausas, buvo mažiau nei 1 minutę, įvykdyti „59 sekundžių palaikymo garantiją“.

Agentas žinojo ir išsamiai atsakė į visus mūsų klausimus.

Mes uždavėme jam keletą pagrindinių klausimų apie procesoriaus branduolių ir RAM skirtumą bei apie jų SSL ir CDN, į kuriuos jis atsakė greitai ir žmonių kalba, naudodamas metaforas (kur reikia). Agentas taip pat paklausė apie mūsų planus svetainėje ir pasiūlė geriausią planą, pagrįstą mūsų poreikiais ir tikslais.

„LiquidWeb“ tiesioginiai pokalbiai

Akivaizdu, kad „Liquid Web“ labai rimtai vertina jų palaikymą ir nori klientams suteikti geriausią įmanomą palaikymo patirtį.

funkcijos

Skysto interneto serveriai yra labai geri. Net pigiausia pakuotė suteikia 480 GB vietos diske, a pralaidumo riba – 5 TB, ir greiti 4 branduolių 3,5 GHz procesoriai su 16 GB RAM.

Šios specifikacijos yra beveik identiškos „SiteGround“, išskyrus pralaidumą (su „SiteGround“ gaunate 10 TB) ir nedidelį laikrodžio greičio pranašumą naudojant „Liquid Web“ (3,5 GHz vs 3,2 GHz).

Tačiau atminkite, kad „Liquid Web“ teikia geriausią ir greičiausią klientų aptarnavimą pramonėje ir, jei paketas didesnis nei 1 000 USD, gausite tiesioginę prieigą prie interneto architektų, kad bet kurią problemą galėtumėte išspręsti akimirksniu. Akivaizdu, kad šie paketai yra geriausi didžiulėms įmonėms, kurių srautas ir veikla jų svetainėse yra labai maža.

Kainų apžvalga

„Liquid Web“ kainos gali atrodyti kietos, palyginti su kitais teikėjais, tačiau jų verslo modelis yra skirtas profesionaliems vartotojams, kuriems reikia geriausių rezultatų. Jų planai svyruoja nuo „pradinio lygio“ paketo, kurio kaina siekia 149 USD / mėn., Iki tikrai nepaprasto serverio už 499 USD / mėn..

Turėtumėte žinoti keletą papildomų mokesčių. Visų pirma, jie ims jums papildomą 20 USD / mėn. Už naudojimąsi „cPanel“.

Be to, jei jūsų svetainė naudoja daugiau pralaidumo nei jūs užsiprenumeravote, jie apmokestins jus už per didelį naudojimą. Bet tai daro dauguma kitų teikėjų. Todėl visada naudinga tiksliai įvertinti srautą jūsų svetainėje. Pralaidumas nėra tiesiogiai susijęs su srautu, tai priklauso nuo jūsų svetainės paprastumo ir naudojimo. Paprasta svetainė, turinti 2–3 puslapius ir turinti maždaug 1000 lankytojų per mėnesį, turėtų apytiksliai 1 GB pralaidumo.

„LiquidWeb“ serverio kainodara

Tačiau „Liquid Web“ kainų nustatymas yra teigiamas dalykas: tai, ką matote, gausite – atnaujinant kainos nedidėja, nes vis tiek mokate kas mėnesį. (Nėra nuolaidų išankstiniams mokėjimams).

 • Pigiausias planas: 149,00 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“ (20 USD / mėn.)
 • Disko talpa: 480 GB
 • Pralaidumas: 5 TB
 • RAM: 32 GB
 • Procesorius: 4 šerdys, 3,9 GHz
 • Skirta IP: 1

Visa tai sukuria didelę dedikuotą prieglobos patirtį.

Vis dėlto, kas iš tiesų išskiria „Liquid Web“, yra jų profesionalumas. Jų rinkodaros medžiagoje aiškiai nurodoma, ką jūs gaunate už savo pinigus, nepagailėdami jūsų ir neslėpdami būtiniausių priemonių išlaidų.

 • Pingdomo statistika
 • Bandymo vieta

6. „GoDaddy“ – didžiausia žiniatinklio priegloba

„GoDaddy“ apžvalga

 • Uptime: 99,99% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 610 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 2/5
 • Interneto svetainė: www.GoDaddy.com

„GoDaddy“ yra jūsų didelis vardas, kilęs iš didelių pistoletų. Jie turi didžiulę kompaniją, turinčią didžiulę klientų bazę. Be to, jų veikimo laikas ir greitis yra labai padorūs.

Nepaisant jų šlovės, mes buvome gana nusivylę jų klientų aptarnavimu. Turėdami tokią didelę klientų bazę, galite tikėtis, kad jie daugiau investuos į profesionalų ir išmanantį personalą.

Uptime & Greitis

„GoDaddy 2019“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Pirmiausia pažvelkime į geras naujienas. „GoDaddy“ priegloba yra greita ir patikima:

Jų paskutinis darbo laikas 99,99% yra beveik tobulas. 2018 m. Liepos mėn. Patyrėme visą valandą prastovos, bet ne tik tai, kad veikimo laikas buvo puikus.

Jų greitis svetainėje 610 ms taip pat yra padorūs, stabiliai išlieka šiek tiek aukštesni už pramonės standartą.

Palaikymas

Dabar blogos žinios. „GoDaddy“ palaikymas yra skausmingai lėtas.

Pirmajame jų tiesioginio pokalbio bandyme reikėjo palaukti 27 minutes, kol prisijungsime prie agento. Prisijungę prie agento, į mūsų klausimus buvo atsakyta tik po vidutiniškai 7 minučių laukimo. Kai jūsų svetainė neveikia, jums nereikia pusvalandžio laukti – norite nedelsdami sulaikyti klientų aptarnavimo atstovą.

„GoDaddy“ tiesioginis pokalbis

Vėliau bandydami susisiekti su palaikymo tarnyba, atsakymas buvo greitesnis – atsakymą gavome per 10–15 min., O palaikymo atstovas buvo informatyvus ir mandagus. Jie suteikė mums pakankamai informacijos ir švelniai domėjosi mūsų tikslais ir poreikiais.

Iš esmės „GoDaddy“ palaikymas yra nenuspėjamas atsižvelgiant į atsakymo laiką ir palaikymo lygį. Kai kuriais atvejais palaikymo agentas žinojo ir greitai reagavo. Kitais atvejais jiems prireikė amžinai atsakyti į paprastus klausimus, pavyzdžiui, vieną klausimą apie SSL sertifikatą.

„GoDaddy“ palaikymas toli gražu nėra geriausias, kokį matėme, tačiau jis nėra ir blogiausias. Tai gali sukelti nerimą nenuoseklumas – tinkamai parinkę laiką galite gauti tinkamą atsakymą per protingą laiką. Jei ne, tada … gerai, nesikvėpkite.

funkcijos

„GoDaddy“ serveriai, pradėję naudotis mažesnio lygio palaikymo tarnyba, siūlo gana geras funkcijas: 1 TB atminties, ir pralaidumą, kuris yra visiškai neišmatuotas (joje yra keletas sąlygų, kurias galite perskaityti jų prieglobos sutartyje).

CPU greitis (4 branduolių 3,1 GHz) yra pakankamai geras, tačiau mes nesame visiškai sužavėti 4 GB atminties ateina pirmasis planas. Šiomis kainomis galėtumėte tikėtis mažiausiai 8 GB, jei ne 16 GB.

Mums buvo malonu sužinoti, kad „cPanel“ yra standartinis komplektas, ir jie siūlo atsargines svetainių atsargines kopijas už tikrai priimtiną kainą – po 4,99 USD / mėn..

Kainodara

„GoDaddy“ skirti prieglobos planai prasideda nuo 89,99 USD per mėnesį (atnaujinant 169,99 USD per mėnesį). Tai reikštų pagrįstą įtrauktų funkcijų vertę, tačiau ją sumažina patikimo palaikymo trūkumas.

„GoDaddy“ serverių kainodara

„GoDaddy“ siūlo stebėtinai gerus planus su geromis kainomis. Jų RAM gali būti šiek tiek geresnis, tačiau už 119,99 USD / mėn. Su „cPanel“ – tai nėra blogas pasirinkimas.

 • Pigiausias planas: 89,99 USD / mėn. (Pratęsimo kaina 169,99 USD)
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“
 • Disko talpa: 1 TB
 • Pralaidumas: Neįvertinta
 • RAM: 4 GB
 • Procesorius: 4 šerdys, 3,1 GHz
 • Skirta IP: 3

Apibendrinant galima pasakyti, kad „GoDaddy“ skirti prieglobos planai pasižymi tinkamu našumu, tačiau tam pakenkia jų liūdnas požiūris į klientų aptarnavimą.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

7. IONOS 1&1 – mažiausia kaina

„IONOS 1 & 1“ apžvalga

 • Uptime: 99,98% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 530 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 1/5
 • Interneto svetainė: www.IONOS.com

IONOS 1&1 turi ilgą istoriją žiniatinklio prieglobos pramonėje, tačiau tai nereiškia, kad jie nebūtinai yra geriausi. Nors jų veikimo laikas ir greitis yra patenkinami, mes buvome nemaloniai nustebinti jų palaikymo.

Šiandienos rinkoje, ypač kai kalbama apie dedikuotus serverius, tiesioginė pagalba yra nepaprastai svarbi. Ir jie to neturi.

Uptime & Greitis

„IONOS 1 & 1 2019“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

„IONOS“ mūsų bandymuose pasirodė gana gerai:

Jų darbo laikas 99,98% buvo stiprus ir stabilus – 2019 m. vasario mėn. patyrėme 10 minučių prastovos spragą, tačiau, išskyrus tą blogą, jos buvo solidžios.

Mes taip pat patenkinti jų svetainės greičiu 530 ms. Tai lygiai taip pat gerai, kaip ir ko galite tikėtis iš savo geriausių dedikuotų serverių tiekėjų.

Palaikymas

IONOS verslo modelyje yra didžiulė problema: jie nesiūlo tiesioginių pokalbių palaikymo. Tai reiškia, kad turite jiems paskambinti. Praktiškai (ir 2020 m.) Mes manome, kad internetinės paramos trūkumas yra tiesiog nepriimtinas.

funkcijos

„IONOS“ siūlomos funkcijos yra tikrai gana geros. Neribotas pralaidumas ir 1 TB disko vietos nereikėtų niekinti, o mūsų greičio testai rodo, kad jų serveriai veikia greitai. Komplekte yra 8 GB RAM ir greiti procesoriai.

Jums bus malonu pastebėti, kad jie mesti nemokamą domeną, „SiteLock“ apsaugą nuo kenkėjiškų programų (dauguma kitų už tai apmokestina jus) ir turinio pristatymo tinklo (CDN) funkcijas, kurios jūsų svetainę padaro greitesnę grįžtantiems lankytojams..

Kainodara

IONOS yra pigi. Po 40 USD per mėnesį už pagrindinį paketą (po 6 mėnesių atnaujinama 60 USD / mėn.), Jiems skirta interneto priegloba yra mažiausia šiame sąraše. Atsižvelgiant į tas funkcijas, kurias gausite, tai yra tikras sandėris.

Jei nuspręsite pasirinkti vieną iš brangesnių jų planų, atminkite, kad jie imasi papildomo vienkartinio 50 USD įsteigimo mokesčio.

„IONOS“ serverio kainodara

Jų kainos juokingai mažos. Net po 20 USD pakylos po pirmųjų 6 mėnesių vis tiek ieškote (galbūt) geriausio pasiūlymo ten esančiam serveriui..

 • Pigiausias planas: 40,00 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė:?
 • Disko talpa: 1 TB
 • Pralaidumas: Neribota
 • RAM: 8 GB
 • Procesorius: 8 šerdys, 2,4 GHz
 • Skirta IP: 1

„IONOS“ siūlo didesnį nei vidutinis našumą už labai konkurencingą kainą. Maža kaina paprastai reiškia, kad kai kurie kampai buvo nukirsti, o šiuo atveju tai yra visiškas tiesioginių pokalbių trūkumas ir todėl daugybė informacijos. Jei jie tik išspręstų savo klientų aptarnavimo sistemas, jie būtų puikus pasirinkimas.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

8. „HostWinds“

Pagrindinio vėjo peržiūra

 • Uptime: 99,94 proc. (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 1200ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 4/5
 • Interneto svetainė: www.HostWinds.com

„HostWinds“ yra gana naujas žaidėjas aikštėje. Mus suintrigavo geros savybės, kurias jie siūlo savo planuose dėl (žymiai) žemų kainų.

Deja, mes buvome nusivylę, nes visi jų pranašumai išnyks, atsižvelgiant į baisią veikimo laiką ir greičio statistiką.

Uptime & Greitis

„HostWinds“ pateikia 2019 m. Veikimo ir greičio statistikąIšbandytas prieglobos planas: Bendrinamas / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Praėjusių metų lapkritį „HostWinds“ turėjo baisų 99,47% darbo laiko su daugiau nei 3h prastovų. Tas pats neatitikimas pasirodė ir 2018 m. Gruodžio mėn. Tai yra per daug prastovos, kai atsižvelgiama į galimą prarastą srautą ir pardavimus – ypač prieš Kalėdas. Jų metų pradžia pagerėjo 99,94 proc., tačiau tai vis dar nėra pakankamai gerai, palyginti su pramonės standartu.

Svetainių įkėlimo greitis buvo pastovus, bet, deja, stabiliai lėtas. Vidutinis puslapio įkėlimo greitis 1200ms, jūsų lankytojai nebus labai patenkinti.

Palaikymas

Matyt, „HostWinds“ klientų palaikymas yra daug greitesnis nei jų serverių. Atlikdami testus gavome atsakymus į mūsų viduje pateiktus klausimus 2 minutės.

Mus maloniai nustebino tai, kaip greitai ir tiksliai agentas atsakė į mūsų užklausas.

Atsakymai buvo tikslūs ir trumpi. Kaip ir su „Bluehost“ – jūs gaunate tai, ko prašote. Nieko mažiau ir nieko daugiau.

Taigi, jei norite pabendrauti su kuo nors apie savo tikslus ir poreikius, susijusius su svetaine, jo gali nepakakti.

HostWinds tiesioginis pokalbis

funkcijos

Lėtas testų atskleistas greitis yra paslaptis, nes „HostWinds“ serveriai yra visiškai matomi 8 GB RAM ir 3,5 GHz procesoriai. Jūs taip pat gausite 1 TB atminties ir 10 TB pralaidumas riba. Tai puikus kainos paketas, kurį mokate, ypač atsižvelgiant į įvadinę kainą.

Mums taip pat patinka, kad jūs galite sudaryti savo planą su pritaikytomis funkcijomis, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

Kainodara

„HostWinds“ taip pat yra gana pigi. Jų pagrindinis paketas prasideda nuo 106 USD / mėn. Po (trumpo) įvadinio laikotarpio – 79,50 USD / mėn. Dar geriau, jie suteikia jums unikalų jūsų plano pritaikymo lygį su sąsaja, leidžiančia pasirinkti OS, RAM, RAID, pralaidumo ribą ir IP skaičių registracijai.

Įvadinė kaina gali būti nuo 1 iki 36 mėnesių. Po pradinio išankstinio mokėjimo kaina padidėja 25%.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad „cPanel“ jums kainuos papildomus 35 USD / mėn.

„HostWinds“ dedikuoto serverio kainodara

„HostWinds“ yra gana nebrangios, todėl gausite tikrai gerų funkcijų. Jei jums taip pat reikia „cPanel“, tai padidins jūsų kainą iki aukštesnio vidutinio lygio.

Deja, kalbant apie veikimo laiką ir greitį, „HostWinds“ tiesiog neišmatuoja varžybų.

 • Pigiausias planas: 79,50 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“ (35,00 USD / mėn.)
 • Disko talpa: 1 TB
 • Pralaidumas: 10 TB
 • RAM: 8 GB
 • Procesorius: 4 branduoliai, 3,5 GHz
 • Skirta IP: 8

Nors jie siūlo tinkinamą serverį konkurencingomis kainomis, negalima pamiršti mūsų darbo laiko ir greičio testų rezultatų. Realybėje „HostWinds“ serveriai yra tiesiog per lėti ir per daug nepatikimi, kad pasiūlytų gerą vertę 2020 m.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

9. „AccuWebHosting“

„AccuWebHosting“ apžvalga

 • Uptime: 99,92% (Šaltinis)
 • Įkrovimo laikas: 794 ms (Šaltinis)
 • Palaikymas: 4/5
 • Interneto svetainė: www.AccuWebHosting.com

„AccuWebHosting“ teikia stebėtinai geras savybes už mažas kainas. Tačiau jie nuvylė dėl savo nenuoseklaus veikimo laiko ir mažesnio nei vidutinio greičio.

Mes taip pat šiek tiek nerimavome dėl (šiek tiek) melagingos jų reklamos.

Uptime & Greitis

„AccuHosting 2019“ veikimo ir greičio statistikaIšbandytas prieglobos planas: Specializuotas serveris / Statistikos datos: 2018-01-01 – 2014-01-22

Stebėjome „AccuHosting“ tik keletą mėnesių, todėl dar nežinome, ką daryti iš jų statistikos. Būtent, veiksnumo laikas (99,92%). Iki šiol gruodis ir vasaris buvo be jokių pertrūkių, bet tada vėl sausį jie turėjo daugiau nei valandą prastovos. Turime juos šiek tiek ilgiau stebėti, kad suprastume, ar tai buvo tik vienkartinis nesklandumas, ar tai pasikartojanti problema.

Svetainės greitis 794 ms yra žemiau vidutinio. Šiame sąraše yra daug greitesnių šeimininkų.

Palaikymas

„AccuWebHosting“ siūlomas klientų aptarnavimas yra geras. Mūsų bandymuose prisijungti prie tiesioginio pokalbio buvo gerai, akimirksniu ir jų patarėjai atrodė gerai informuoti, atsakydami į mūsų klausimus 2 minutės.

Mes labai džiaugėmės jų palaikymu. Jie puikiai suprato mūsų klausimus ir per kelias sekundes atsakė. Jie buvo ne tik tikslūs ir tikslūs, bet ir labiau domėjosi mūsų poreikiais ir tikslais nei dauguma kitų iki šiol matomų prieglobos paslaugų teikėjų.

Neabejotinai gera klientų patirtis, tinkanti pradedantiesiems ir labiau pažengusiems vartotojams.

„AccuWebHosting“ tiesioginis pokalbis 2

funkcijos

Vis dėlto geriausia „AccuWebHosting“ savybė yra įspūdingos specifikacijos, kurias gausite pasirinktame serveryje. 16 GB RAM kaip ir jų žiniatinklio prieglobos kaina yra žymiai didesnė už standartą Centriniai procesoriai bėga 3,4 GHz. Taip pat gausite kolosalą 4 TB atminties vietos. Pagal jų palaikymą jūs taip pat gausite neribotas pralaidumas. Tai beveik atrodo per gerai, kad būtų tiesa, ir taip yra.

„cPanel“, erzinančiai, kainuoja šiek tiek daugiau nei standartinis planas, kaip ir mokamos SSL paslaugos bei CDN. Be to, mes buvome nusivylę, kad paskelbtas JK serveris šiuo metu (šios apžvalgos rašymo metu) nėra prieinamas.

Taip pat galite gauti papildomų funkcijų, pvz., Daugiau atminties, papildomų saugos parinkčių, kitų valdymo pultų, greitesnių procesorių, atsarginių kopijų kūrimo, serverių skirtingose ​​šalyse ir kt..

Kainodara

„AccuWebHosting“ skirtas internetinis priegloba yra gera vertė, pradedant nuo 90 USD / mėn. Čia taip pat yra daugybė naudingų priedų, skirtų deramoms kainoms. Kainos atrodo labai geros jūsų įsigytų specifikacijų atžvilgiu. Kol kas neradome daug trūkumų ar paslėptų išlaidų. Visa tai išdėstyta aiškiai, kai pasirenkate savo funkcijas ir planus.

Be to, kainos faktiškai nedidėja po pradinės prenumeratos.

Dar geriau, atsižvelgiant į klientų vietą, galite pasirinkti iš daugybės serverių:

„AccuWebHosting“ serverio kainodara

Pigiausias jų planas pateikiamas išties geromis specifikacijomis – jo daugiau nei pakanka vidutinio dydžio svetainei, kuriai tinkamas srautas. Tačiau už kai kuriuos pagrindus, tokius kaip SSL ir „cPanel“, turėsite sumokėti papildomai. Taip pat nerimaujama dėl to, kad kai kurios reklamuojamos funkcijos (pvz., Serveris JK) šiuo metu nėra prieinamos.

 • Pigiausias planas: 90 USD / mėn
 • Administratoriaus informacijos suvestinė: „cPanel“ (35,00 USD / mėn.)
 • Disko talpa: 2 TB
 • Pralaidumas: neribotas
 • RAM: 32 GB
 • Procesorius: 3,8GHz
 • Skirta IP: 1

Apibendrinant galima pasakyti, kad „AccuWebHosting“ siūlo tinkamos vertės paslaugą, turinčią didesnį nei vidutinis atminties ir pralaidumo apribojimą bei vienodą greitį. Bet atsižvelgiant į jų nusivylimą veiksmu, jums gali būti geriau su kitu paslaugų teikėju.

 • Pingdomo statistika
 • Testavimo svetainė

Išvada …

Labiausiai dedikuoti internetiniai kompiuteriai šiais laikais siūlo greitus, patikimus serverius. Kaip matėme, didelis skirtumas tarp jų yra jų siūlomos paramos lygis.

Mūsų bandymuose išsiskyrė trys šeimininkai. Jei veiksnumas yra svarbiausias jūsų sprendimo veiksnys, eikite į „Bluehost“. Jų serveriai užtikrino geriausią ir stabiliausią veikimo laiką.

Jei ieškote didelio ir gerai žinomo žiniatinklio prieglobos saugumo, geriausia naudoti „HostGator“. Jų paslaugos yra pagrįstos kainos, o didžiulė klientų bazė reiškia, kad galite tikėtis, jog jų palaikymo komanda bus patyrusi visais klausimais.

Jei greitis yra toks, kokio siekiate, tuomet geriausias pasirinkimas yra A2 priegloba. Jų planai yra vertingi, veikimo laikas dažniausiai geras (kas kelis mėnesius būna 5-15 minučių pertraukos), o palaikymas yra greitas ir žinomas.

Vis dėlto, kurį pasirinksite, būkite reiklus. Specialus serveris yra didelė investicija, todėl verta apsipirkti ir išsirinkti geriausią variantą.

Atminkite, kad jei nuomojatės serverį išskirtiniam naudojimui, turėtumėte tikėtis, kad prieglobos paslaugų teikėjas bus toks pat atsidavęs jūsų svetainei kaip jūs..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author