En İyi Web Hosting Hizmetleri

Çok sayıda barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (müşterilerimizi barındırmak için, + sayısız yan projeye sahibiz ve denemeyi seviyoruz ��), en iyi web barındırma sağlayıcısını neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var..

Tüm hosting hesaplarımızı inceledik, hangi web sunucularının iyi çalıştığını ve hangilerinin işe yaramadığını (ve nedenini) analiz ettik. Sonra bulduklarımızı paylaşmak için bu büyük karşılaştırma sayfasını oluşturmaya karar verdik.!

İncelemelerimize dayanarak hızlı referans için bunlar 2020 için en iyi 5 web barındırma sağlayıcısı:

 1. Hostinger – En İyi Tulum
 2. SiteGround – İkincisi
 3. HostPapa – Çok Uygun Fiyatlı Web Sunucusu
 4. Cloudways – En İyi Bulut Barındırma Hizmeti
 5. A2 Hosting – Bayi Hosting için Harika

Contents

Neden Katı Web Hosting Önemlidir!

Web barındırma sağlayıcı kalitesi web sitenizin potansiyel başarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir.

Web sitesi hızını alalım  örneğin, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hâlâ yüklendiği her saniye için geri döneceği anlamına gelir, bu yüzden deneyimli ve kalite odaklı bir web sitesi barındırma sağlayıcısı önemlidir!

Neyse ki bizim için, web hosting endüstrisi sürekli olarak fiyat, kalite ve destek birbirlerini yenmeye çalışan çoğu sağlayıcıları ile oldukça rekabetçi! Bir web barındırma seçimi söz konusu olduğunda birçok seçeneğimiz olduğu için bu bizim için harika.

web barındırma araştırması

Dışında barındırma karşılaştırma tablosu Aşağıda, bireysel web sitesi barındırma yorumları ile daha ayrıntılı olarak ele alıyoruz.

Web Hosting Şirketi Genel BakışFiyat / mo.Disk SpaceÖzelliklerDeğerlendirmelerWeb sitesi
Ana bilgisayar logosu $ 0.99 (% 90 indirim – 9,99 $ ‘dan düştü) 10 GB

 • Çok uygun
 • Süper kolay kurulum
 • Mükemmel performans ve hız
 • Global sunucu ağı
 • 30-gün para iade garantisi!

Hostinger İncelemesi
siteground2 3,95 $ (11,95 $ ‘dan aşağı% 67 indirim) 10 GB
 • 30-gün para iade garantisi
 • Şimşek hızında
 • Büyük destek!
 • Global Sunucular
SiteGround İncelemesi
HostPapa logosu 2,95 $ (7,99 $ ‘dan aşağı – Özel MangoMatter İndirimi) 100 GB
 • Çok uygun!
 • Çok sayıda destek seçeneği
 • Harika performans
 • 30-gün para iade garantisi
HostPapa İncelemesi
cloudwayslogo 7 $ 20 GB
 • Bulut barındırma yeniden tanımlandı.
Cloudways İncelemesi
A2HostingLogo $ 3,92 Sınırsız
 • Ucuz
 • Sınırsız Disk Alanı!
A2 Hosting İncelemesi

2020 için En İyi 10 Web Hosting İncelemesi

1. Hostinger – En İyisi

Ana Bilgisayar Logosu
Web sitesi: www.hostinger.com
Fiyat: 0.99 $
Disk alanı: 10 GB
Destek: Canlı Sohbet
Global erişim: Evet

Hostinger biri etrafında en hızlı büyüyen web hosting şirketleri ve iyi bir sebep. Rakiplerinin çoğuna kıyasla maliyetinin çok altında yüksek kaliteli hosting hizmetleri sunmayı başarıyorlar..

2004 başlangıcından bu yana 29 milyondan fazla kullanıcıya kaydolmaları şaşırtıcı değil. Yalnızca 0,99 ABD doları / ay karşılığında 10 GB SSD disk alanı, ücretsiz SSL, 7/24/365 müşteri desteği ve birkaç ücretsiz freebies elde edersiniz. Sundukları değer oldukça etkileyici!

Gerçekten sevdiğimiz şey, yeni bir hesap oluşturma sürecini nasıl yapılandırdıkları, şimdiye kadar deneyimlediğimiz en sorunsuz kurulumu aşağıya çekiyor. Siz farkına varmadan, WordPress yüklü (ve aslında WordPress için optimize edilmiş) bir siteniz olana ve içeriğin ve resimlerin yüklenmesine hazır olana kadar adımlar sorunsuz bir şekilde bir sonrakine akar.

Çok iyi düşünülmüş bir katılım süreci!

Performans söz konusu olduğunda, dünyadaki 7 (!) Sunucu konumlarının yanı sıra, SSD sabit diskleri, sunucu düzeyinde önbellekleme, DDOS koruması, özel bir önbellekleme eklentisi,% 99,9 çalışma süresi vb. Kullanırlar. sitenizin tüm hızlarını mümkün olduğunca sıkın, bir CDN ekleyin ve ziyaretçileriniz nereden geliyor olursa olsun altınsınız.

Sunucuları ABD, Singapur, İngiltere, Hollanda, Litvanya, Brezilya ve Endonezya’da bulunuyor.

Aşağıdaki barındırma türlerini sunarlar: Paylaşılan barındırma (çoğu insanın ihtiyaç duyduğu), VPS, Bulut barındırma, WordPress barındırma ve e-posta barındırma. Ve ihtiyacınız olması durumunda, web sitesi ihtiyaçlarınız için tek noktadan alan adı da satıyorlar.

Paylaşılan barındırma planları yalnızca başlar Aylık 0,99 $ (şu anda% 90 indirim). Ayrıca 30 günlük para iade garantisi, kitabımızda beyinsiz!

Artıları

 • Kurulması çok kolay
 • Harika performans
 • Süper uygun fiyatlı
 • Global sunucu ağı

Eksileri

 • N / A

2. SiteGround – İkincilik

SiteGround Logosu
Web sitesi: www.siteground.com
Fiyat: 3.95 $
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

SiteGround hosting sektöründe büyük bir oyuncu. Destek biletlerinde ortalama 10 dakikalık yanıt süresi olan süper duyarlı müşteri desteklerinden, WP’nin çok düzgün çalışmasını sağlayan WordPress optimize sunucu kurulumlarına, zanaatlarını biliyorlar!

Çoğu web barındırma sağlayıcısı gibi, SSL, ücretsiz alan adları ve ücretsiz site transferleri gibi birkaç güzel freebies sunar.

Onlar da WordPress tarafından tavsiye edilir (çok az hosting şirketi bunu talep edebilir! Tabii ki, hemen hemen her içerik yönetim sistemi ile başa çıkabilir veya onlara attığınız web sitesi oluşturucusunu sürükleyip bırakabilirsiniz).

Performansa gelince, yalnızca daha yüksek hızlar için SSD barındırma hizmeti sunmakla kalmıyor ve herkesin yeterli sunucu kaynağına sahip olduğundan emin olmakla kalmıyor, aynı zamanda sitelerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde sunucu haline getirmek için SuperCacher adlı WordPress siteleri için bir şirket içi önbellek eklentisi bile oluşturuyorlar..

Hedef pazarınız yurtdışındaysa, İngiltere, NL (Hollanda) ve SG (Singapur) ‘da veri merkezleri de vardır. Hostinger gibi, 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar ve% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sahipler.

Güvenlikleri ayrıca, siteleri sürekli tarayan ve potansiyel tehditleri izleyen ve tüm sunucuların ve hesapların mümkün olduğunca temiz kalmasını sağlayan özel bir güvenlik sistemi oluşturdukları için bir haykırmayı hak ediyor..

3 hosting planı var. En hesaplı paylaşılan barındırma planı yalnızca başlar Aylık 3,95 $ (normal fiyattan% 67)!

Artıları

 • Kullanıcı dostu
 • Etkileyici güvenlik özellikleri
 • Dünya çapında birden fazla veri merkezi
 • WordPress tarafından tavsiye edilir
 • Harika performans

Eksileri

 • Yenileme maliyetleri biraz yüksek

3. HostPapa – Çok Uygun Fiyatlı Web Host

HostPapa logosu
Web sitesi: hostpapa.com
Fiyatı: $ 2.95
Disk alanı: 100 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Hayır

Markaları bazı işleri kullanabilirken, Hostpapa’nın sunduğu hizmetler birinci sınıf! Sadece 2,95 $ karşılığında 100 GB alan çok iyi bir anlaşma, kesinlikle aldığınız müşteri desteği düzeyini ve hatta 30 günlük para iade garantisini düşünüyor.

Tabii ki, tüm favori site oluşturucularınız veya WordPress, Joomla, vb. Gibi içerik yönetim sistemleri için 1 tıklama yükleyicileri var. Ayrıca ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve eski ana makinenizden ücretsiz bir site geçişi elde edersiniz gerekli. Avrupa veya Asya gibi denizaşırı bir pazarı hedeflemeniz gerekiyorsa, ziyaretçilerinizin bulunduğu yer ne olursa olsun CloudFlare CDN’sini uygun yükleme sürelerine kolayca entegre edebilirsiniz. Çalışma süreleri de neredeyse kesinti olmadan çok güvenilir.

Müşteri desteği 7/24 çalışıyor ve kesinlikle düşük maliyet göz önüne alındığında oldukça duyarlı! Site taşımalarında da yardımcı olabilirler.

Web barındırma hizmetlerine gelince, HostPapa paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS barındırma ve WordPress barındırma, ayrıca web tasarım hizmetleri, G Suite ve Office 365 entegrasyon desteği sunar. Cidden, eğer bir bütçeniz varsa, sizi hayal kırıklığına uğratmazlar.

Paylaşılan hosting paketleri şu saatte başlar: Aylık 2,95 ABD doları.

Artıları

 • Bol disk alanı
 • Ek hizmetler
 • 7/24 iyi destek
 • Ücretsiz alan adı
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • N / A

4. Cloudways – En İyi Bulut Barındırma Hizmeti

Cloudways logosu
Web sitesi: www.cloudways.com
Fiyat: $ 10
Disk alanı: 25 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

Cloudways, bulut barındırma hizmetini bir üst seviyeye taşıyor! Neredeyse anında dağıtımlar ve mükemmel ölçeklenebilirlik… üstte oldukça duyarlı teknik destek ile.

25’in üzerinde veri merkezi, iyi bir kullanıcı deneyimi, Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr ve KYUP web sunucuları aracılığıyla mükemmel performans + çalışma süresi… Bu çocuklar bulut barındırma endüstrisini yeniden tanımlıyor.

Performanstan bahsetmişken, bu kadar iyi olmalarının nedeni, sadece orada en iyi sağlayıcılardan bazılarını kullanmaları ve PHP7, HTTP / 2 Desteklenen Sunucular ve SSD barındırma gibi şeyleri desteklemeleri değil. Ayrıca, mükemmel özel kontrol panellerine ek olarak performansı daha da artırmak için bazı özel sistemler geliştirdiler. WordPress siteleri için Breeze önbellek eklentisine sahipler ve daha sonra site oluşturucusu Magento için yerleşik Tam Sayfa Önbelleği var. Ne yaptıklarını kesinlikle biliyorlar!

Güvenlik cephesinde de oldukça etkileyici. Özel güvenlik duvarları ve İki Faktörlü Kimlik Doğrulama ile güvenliği çok ciddiye alırlar.

En ucuz web hosting planı başlar Aylık 7 $.

Artıları

 • Yüksek performanslı bulut barındırma
 • Çok ölçeklenebilir
 • Dünyadaki veri merkezleri

Eksileri

 • Daha fazla teknik beceri gerekli

5. A2 Hosting – Bayi Hosting için Harika

A2 Hosting Logosu
Web sitesi: www.a2hosting.com
Fiyat: 3.92 $
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

A2 Hosting, hem SiteGround hem de Hostinger’a çok benzer… hızlı sunucular, global erişim, mükemmel destek, sınırsız disk alanı. Resmi WordPress önerisine sahip olmasalar da, WordPress için optimize edilmiştir.

Temel planları oldukça hızlı ve ücretsiz bir SSL sertifikası, potansiyel hackler için ücretsiz tarama, ücretsiz site transferleri, birden fazla sunucu konumu vb. Gibi temiz ekstralar sunarken, tüm bunlar elbette% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sahipken.

Turbo planlar, işlerin gerçekten ilginçleştiği yerdir. Turbo planları, web sunucusu başına yalnızca daha az kullanıcıya sahip olmakla kalmaz, temel olarak hesap başına daha fazla sunucu kaynağı sağlar, aynı zamanda WordPress ve Magento gibi büyük web sitesi oluşturucuları için farklı önbellekleme çözümlerine sahip oldukça agresif bir önbellek sistemi sunar..

A2 Hosting, paylaşılan barındırma, WP barındırma ve bayi barındırma, VPS ve özel barındırma planlarına kadar çeşitli web barındırma türleri sunar.

Ayrıca 3 hosting paketi sunuyor, en ucuz paylaşılan web hosting planı sadece başlıyor Aylık 3,92 ABD doları (başlangıçta 7,99 ABD doları / ay).

Artıları

 • ABD, Avrupa ve Singapur’daki sunucular (SG, NZ siteleri için mükemmeldir)
 • Sınırsız disk alanı
 • Herzaman para iade garantisi

Eksileri

 • N / A

6. GreenGeeks – En İyi Yeşil Web Hosting

GreenGeeks logosu
Web sitesi: www.greengeeks.com
Fiyat: 2.95 $
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

Greengeeks’in dünya çapında çok sayıda veri merkezi var, çok iyi bir destek ve hatta her planla sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunuyor. GreenGeeks’i ayıran şey enerji tüketimini rüzgar enerjisi ile 3 kez şebekeye geri koyuyorlar, bu oldukça şaşırtıcı!

Bildiğim kadarıyla belirli özellikleri kendi web barındırma hizmetleri için gidin. Daha önce de belirtildiği gibi, en temel planlarında bile sınırsız disk alanı sunar, 7/24 müşteri desteğine sahiptirler,% 99,9 ağ çalışma süresi garantisi sunarlar ve tıpkı SiteGround gibi, memnun kalmazsanız 30 günlük para iade garantisi sunarlar! Site taşıma işlemleri söz konusu olduğunda da yardımcı olurlar.

Performans söz konusu olduğunda, SSD barındırma, Cloudflare ile ücretsiz CDN entegrasyonu, HTTP / 2 ve PHP7 desteği sunarak hızı en üst düzeye çıkarırlar. Mümkün olduğunca fazla performansı sıkıştırmak için PowerCacher adlı kendi önbellek sistemlerini bile oluşturdular.

Hosting planları gelince, her zamanki paylaşılan hosting, WordPress hosting ve Bayi hosting sunarlar.

En ucuz hosting planları sadece başlıyor USD $ 2.95 aylık (aşağı $ 9.95).

Artıları

 • Süper yeşil
 • Sınırsız disk alanı
 • Dünya çapında birden fazla veri merkezi
 • İyi müşteri servisi

Eksileri

 • N / A

7. Bluehost – Yeni Başlayanlar İçin Harika Web Sunucusu

Bluehost logosu
Web sitesi: www.bluehost.com
Fiyat: 3.95 $
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

Bluehost son birkaç yıldır biraz çalkantılı bir zaman geçirdi. Oyunlarının zirvesindeydiler, daha sonra EIG (dayanıklılık uluslararası grubu) tarafından satın alındı, işler yokuş aşağı gitti, müşteri yorumları artık süper olumlu değildi … ama 2 yıl önce, işleri tersine çevirmek için çok uğraşıyorlar, ve şimdi iyi barındırma, mükemmel müşteri hizmetleri ve bazı iyi performans ile sırtlarını. Çok tanınmışlar ve bu günlerde çok sayıda web sitesi tarafından kullanılıyorlar.

Onların son çabaları onları tekrar web hosting karşılaştırmasında bir nokta kazandı! Barındırma hizmetleri söz konusu olduğunda, paylaşımlı barındırma, bulut barındırma, WP barındırma, VPS ve adanmış barındırma hizmeti sunarlar. Her şey olağan özellikler ve harika çalışma süresi ile birlikte gelir.

WordPress sitelerini barındırma konusunda özellikle iyidirler ve performansın mümkün olduğunca düzgün olmasını sağlamak için özellikle WP yüklemeleri için ek barındırma özelliklerine sahiptirler..

Müşteri desteğine gelince, büyük bir bilgi tabanından, destek biletlerinden, canlı sohbetten, telefon desteğinden ve hatta video eğitimlerinden her şeye sahipler. Ayrıca kullanımı oldukça kolay olan özel bir kontrol paneli oluşturdular.

Onların web hosting planları başlar Aylık 3,95 ABD doları.

Artıları

 • Tecrübeli
 • Rekabetçi fiyatlandırma
 • Çok fazla disk alanı

Eksileri

 • Kayalık itibar

8. HostGator – Çok Değerli Web Sitesi Barındırıcısı

Hostgator logosu
Web sitesi: www.hostgator.com
Fiyatı: $ 2.75
Disk Alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostGator endüstrinin emektarıdır, çok eskidir ve çok sayıda müşterileri vardır. Onlar da süper uygun fiyatlı, ancak hizmetlerini ne zaman kullandığınızı gösterir. Her şey yolunda, kötü değil, harika değil, sadece iyi.

Ama sonra tekrar, kendi hosting özellikleri, sadece 2,75 $ / ay için sınırsız disk alanı bakarak, kötü bir anlaşma değil. Ayrıca, bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adı olan ücretsiz SSL sunar ve% 99,9 sunucu çalışma süresini garanti eder.

Destek ayrıca telefon, canlı sohbet ve destek biletleri için seçeneklerle yeterince iyi. Ayrıca, deneyiminizi mümkün olduğunca kolay hale getirmek için bir ton video eğiticisine de sahiptirler..

HostGator aşağıdaki web sitesi barındırma planlarına sahiptir: Paylaşımlı barındırma (cpanel barındırma kullanarak), WordPress barındırma, bulut barındırma, bayi, VPS ve özel sunucular.

Ayrıca ABD’de 2, Hindistan’da bir web sunucusu var.

Paylaşılan web hosting planları sadece başlıyor Aylık 2,75 ABD doları.

Artıları

 • Ucuz
 • İyi değer
 • Sınırsız e-posta adresi

Eksileri

 • Düşük kaliteli hizmetler
 • Güvenlik daha iyi olabilir

9. Inmotion Hosting – İş Siteleri İçin Harika

inmotion hosting logosu
Web sitesi: www.inmotionhosting.com
Fiyat: 6.39 $
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Hayır

InMotion Hosting bir süredir varlığını sürdürüyor, kaliteli işletme barındırma hizmeti ile tanınıyorlar (% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi ile !!). Ve daha yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelirken, destek hizmetlerinin yanı sıra barındırma hizmetlerinin kalitesi çok iyi.

Herhangi bir sorununuz varsa, onlarla telefon, destek biletleri, canlı sohbet ve hatta gerekirse skype aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz..

Web’deki kullanıcı incelemelerine bakmaya başlarsanız, ne kadar beğendiklerini görmek oldukça etkileyici.

Barındırma seçeneklerine gelince, InMotion paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS barındırma, özel sunucular ve özel WordPress barındırma hizmeti sunar.

En ucuz planları Aylık 6,39 ABD doları.

Artıları

 • Yüksek kaliteli hizmetler
 • İyi itibar
 • Sağlam çalışma süresi garantisi

Eksileri

 • Pahalı

10. WP Engine – Yönetilen WordPress Barındırma

wpengine logosu
Web sitesi: www.wpengine.com
Fiyat: $ 35
Disk alanı: 25 bin ziyaretçi sınırı
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

Eğer gerçekten ABD için süper yüksek kalitede yönetilen WordPress hosting arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey WP Engine! WordPress sitelerini (diğer site oluşturucularını) barındırmaya gelince ve iyi bir sebeple (biraz pahalı olsalar da) pazar lideri. Sayfalara süper hızlı (EverCache adı verilen) hizmet vermek için şirket içi özel inşa edilmiş bir önbellek sistemi var ve CDN’leri ile birlikte, en hızlı WordPress barındırma şirketi! Ayrıca, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan özel bir kontrol paneline sahiptir..

7/24 teknik destekleri WordPress’te uzmanlaşarak, herhangi bir sorunu sorunsuz bir şekilde çözmelerini sağlar. Bunun da ötesinde, herhangi bir WordPress çekirdek güncellemesiyle de ilgilenirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Ve büyük bir güncelleme olduğunda, hiçbir şey kırılmadığından emin olmak için güncellemeden önce siteyi test ederler, birinci sınıf hizmet. Ayrıca canlı gerçek zamanlı tehdit tespiti, harika çalışma süreleri, DDOS saldırılarını aktif olarak engellerler ve saldırıya uğradığında sitenizi ücretsiz olarak düzeltirler … kullanıcı incelemelerinin çok olumlu olduğuna şaşmamalı!

Yukarıdakilerin hepsi fiyat etiketini ve web hosting karşılaştırmamızda bir noktayı haklı çıkarır! İçiniz rahat olsun ve bütçenizi koruyabilirsiniz?

En ucuz planları Aylık 35 $.

Artıları

 • Dünya çapında birden fazla veri merkezi
 • Süper özel destek
 • Yüksek performans

Eksileri

 • Maliyet

En İyi Web Sitesi Barındırma Sağlayıcıları Nasıl Bulunur

Ne zaman siteniz için kaliteli bir web barındırma seçimi söz konusu olduğunda, çok sayıda seçim için seçim olduğunu anlamak önemlidir.

Aşağıda, web barındırma seçeneklerinin temel türleri ve büyük avantajları ve dezavantajları hakkında açıklamalar sunuyoruz ve dikkat etmek istediğiniz özellikler hakkında daha fazla ayrıntıya giriyoruz, böylece kendinizinkini oluşturabilirsiniz. en iyi web sitesi barındırma karşılaştırması ve nihayetinde web sitenizi oluşturmak için mükemmel ana makineyi bulun.

Yan notta, alan adınızı henüz kaydetmediyseniz, birçok ana bilgisayar da bunu yapabilir. Bununla birlikte, favori kayıt memurumuz Namecheap, uzun zamandır varlar ve çok uygun. Bir web sitesi süreci oluşturmak oldukça kolaydır btw, birçok insan bugünlerde kendi web sitelerini oluşturuyor (bir fikir edinmek için internet istatistikleri sayfamıza göz atın, inanılmaz)… sadece bir adım atın.

ABD web sitesi barındırma dizüstü bilgisayar

Web Sitesi Barındırma Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

Paylaşımlı barındırma ile, temel olarak, birden fazla web sitesinin tümü bir sistem yöneticisi tarafından kontrol edilen tek bir sunucu tarafından barındırılmaktadır. Genellikle Windows veya Linux hosting, Java ve PHP hosting gibi çeşitli seçenekler sunarlar. Bunun da ötesinde, birçoğunun WordPress, Joomla, Drupal vb.Gibi büyük içerik yönetim sistemleri için yükleyicileri olduğunu göreceksiniz..

Paylaşılan Evsahipliği

Artıları: Paylaşılan barındırma en ucuz barındırma planıdır, çünkü birden fazla hesap aynı sunucuyu kullanacak, böylece maliyeti bölecektir. Aynı zamanda kullanıcı dostudur, çünkü kullanmak için yüce bilgi gerektirmez.

Eksileri: Ne yazık ki, ortak doğası nedeniyle, paylaşılan barındırma oldukça güvenilmez olabilir. Birden fazla başka hesap içeren sınırlı sayıda kaynak ve özellik için rekabet ediyorsanız, sitenizin diğer barındırma seçeneklerine kıyasla yavaşlaması veya hatta saldırıya uğraması daha kolay olabilir.

VPS Barındırma

VPS, Sanal Özel Sunucu anlamına gelir. Temel olarak, paylaşılan ve adanmış sunucu barındırma arasındaki orta zemin (ve oyun sunucuları için harika çalışıyor, en iyi Minecraft sunucu barındırma bir VPS ile oluşturulmuştur). Ekstra gizlilik ve özellikler sağlayan hesaplar arasında bölümleri olan paylaşılan bir sunucu ana bilgisayarı düşünün.

Artıları: Maliyeti oldukça orta seviyededir. Paylaşılan hostingden biraz daha fazla ödersiniz, ancak bu size ekstra özgürlük, esneklik ve güvenlik sağlar. Hala bir yönetici ekibinden destek alıyorsunuz, ancak geleneksel bir paylaşılan ana makineden daha fazla kontrole sahipsiniz.

Eksileri: Güvenilir olmayan bir internet servis sağlayıcısı, daha fazla para kazanmak ve sunucu alanı olmadan hesapları mahsup bırakmak için alan satabilir. Ayrıca, paylaşılan barındırma işleminden biraz daha fazla bakım yapmanız gerekiyor.

Özel Sunucu Barındırma

Özel bir sunucu tamamen size aittir. Tüm hak ve sorumluluklarınız size aittir. Özgürlük daha yüksek bir parasal maliyet ve emek yoğunluğu ile birlikte gelir.

Artıları: Sunucunun tamamı size ait olduğu için asla yavaşlamayacak veya başkalarından etkilenmeyeceksiniz! Ve bu sizin olduğu için, bu kadar eğimli hissettiğiniz halde özelleştirmenin sizin olduğu anlamına gelir.

Eksileri: Özelleştirme sorumluluğu size aittir, bu yüzden biraz daha fazla bilgi gerektirir. Sadece akıllıların kurulumunu gerektirmez, aynı zamanda daha yüksek bir fiyat etiketi de gelir.

Bulut Barındırma

Bulut barındırma adanmış ve paylaşılan barındırma arasında bir yerde başka bir seçenektir. Bulut barındırma, kaynaklarını birbirine bağlı birkaç sunucu arasında (örümcek ağı gibi) böler ve gerektiğinde hesaplara sağlar. Bu, işleri hızlandırır ve bir sunucunun arızalanması durumunda güvenlik sağlar.

Artıları: Ölçeklendirme esnekliği, bulut barındırma hizmetinin sağlayabileceği büyük bir avantajdır. Bu, işletmeniz hızla büyüyorsa, sunucunuz onunla birlikte ölçekleneceği anlamına gelir. Ayrıca, bulutta sürekli olarak bir şekilde veya başka bir biçimde bulunduğundan, ihtiyacınız olan anda sizin için mevcut olan bir üründür. Makul bir maliyettir ve düşük personel hesabı için çok iyi çalışır.

Eksileri: Bu güvenilir bulutta çok merkezi olduğu için, bulutla ilgili bir sorun varsa, hemen hemen çaresiz kalırsınız. Yine, bulut depolama bileşeni nedeniyle, dosyalarınıza yalnızca internet üzerinden erişebilirsiniz. Bağlanamıyorsanız erişim sağlayamazsınız. Sunulan lastik bant benzeri esneklik, her ay “lastik bant esnek” fatura ile de gelebilir.

Bayi Barındırma

Bayi barındırma, paylaşılan barındırma türünün bir tür el-sürümdür. Bir şirket, bir ana ev sahibi şirketten bir paket alır, nasıl istediği gibi paketler veya paketler ve diğer hesaplara kendi hesapları gibi satar.

Artıları: Bu size güçlük kazandırır çünkü başkası eninde sonunda sorumludur. Başkalarına güvenmek istiyorsanız, bu sizin için iyi bir çözüm olabilir.

Eksileri: Ancak, ev sahibini yeniden satan taraf, üzerinde uzman olmayabilir. Müşteri olarak, muhtemelen bunlara yalnızca erişiminiz olur, bu nedenle bir şeyler ters giderse kendinizi zor bir konumda bulabilirsiniz. Bu nedenle sadece güvenilir ve doğrulanmış bir yeniden satış şirketi düşünülmelidir.

Yönetilen WordPress Barındırma

Bu, uzman WP teknik destek personeli ile WordPress’e odaklanan premium hostingdir. Yönetilen WP ana bilgisayarları genellikle WordPress’i mümkün olduğunca hızlı çalıştırmak için özel olarak tasarlanmış çok iyi optimize edilmiş bir sunucu yığınına sahiptir. Fiyatlandırma, her zamanki paylaşılan web barındırıcıları gibi disk alanı yerine, genellikle aylık olarak aldığınız ziyaretçi sayısı etrafında hesaplanır.

Artıları: WordPress her zaman barındırma dünyasında yeni şeylerin ön ucunda olduğu için en son özellikler ve eklentiler hakkında her zaman güncel olacaksınız. Hızınızı yükseltir ve herhangi bir şey olursa sizi korurlar. Ekip sadece sizi güncel tutmakla kalmayacak, aynı zamanda bilgilerinizi de koruyacak ve ortaya çıkabilecek sorunlar için orada olacaktır..

Eksileri: Fiyat genellikle birini kapatan ilk şeydir. Site ve sitenin hacmi ne kadar büyük olursa, o kadar fazla ücretlendirilirsiniz. Ayrıca, sitenizin özelleştirilmesi üzerinde biraz daha az kontrole sahipsiniz (yönetilen ana makineler, optimum performansı korumak için izin verilmeyen eklentilerin bir listesine sahip olma eğiliminde olduğundan).

İncelemeniz gereken web barındırma özellikleri

Artık ne tür bir web barındırıcısı aradığınızı bildiğinize göre, ihtiyacınız olan özellikler için her seçeneği incelemek isteyeceksiniz.

Diğer faktörlerimizde aynı faktörleri kullanıyoruz:

 • web sitesi barındırma Avustralya
 • Kanada’da web sitesi barındırma
 • web hosting Singapur
 • NZ web barındırma
 • web hosting Hindistan
 • İngiltere web barındırma
 • web hosting Malezya
 • İrlanda’ya ev sahipliği yapmak
 • web sitesi barındırma Pakistan
 • Siteleri Brezilya üzerinde daha fazlası
 • web hosting Endonezya

Aşağıdaki yönleri sizin için en önemli olanı sıralamak, aramanızı sizin için doğru paketi sunan en iyi web sitesi barındırma sağlayıcılarına daraltır.

Paranızı ne harcamak istediğinizi belirleyin: Bant genişliği, destek, ek alanlar veya belki de depolama alanı mı?

Öte yandan, paranızı harcamanız için neye değer OLMADIĞINI belirleyin. Özel desteğe ihtiyacınız yoksa, size tüm işi yapma esnekliği ve izni veren bir paket seçin!

İyi bir barındırma hizmeti seçmenin önemli yönlerini inceleyelim, böylece web sitenizi oluşturmaya başladığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Sunucu Konumu ve Hızı

Sunucunun coğrafi konumu önemlidir, çünkü sunucu size ne kadar yakınsa, bilgilerin size ve sitenizi kullananlara ulaşmak için ne kadar az mesafe ve o kadar az halka geçmesi gerekir. Geçmişte, sunucu ziyaretçilerinizden ne kadar uzak olursa, siteniz bu ziyaretçiler için o kadar yavaş yüklenir.

sunucu konum haritası

Ancak bu günlerde, bir CDN veya İçerik Dağıtım Ağı’nı etkinleştirerek bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Bir CDN, dünya çapında dağıtılmış bir sunucu ağıdır, bu sunucular veya düğümler, siteye erişmeye çalışan ziyaretçiye en yakın düğümden sitenizin önbelleğe alınmış bir sürümünü sunabilir. Böylece sitenizi ABD’de barındırabilirsiniz, Asya’dan gelen ziyaretçiler sitenizi oldukça hızlı bir şekilde yükleyebilir.

Cloudflare bu CDN’lerden biridir ve ücretsizdir! Çoğu web barındırıcısının Cloudflare için kolay bir tek tıklamayla yükleyicisi bile vardır, bu yüzden kesinlikle buna dikkat edin.

Disk alanı

Disk alanı, dosyalarınızı arka uçta (HTML dosyaları, e-posta, resimler ve komut dosyaları gibi) depolayacağınız alandır. Temel olarak, depolama alanı için dosya dolabıdır. Bir barındırma hizmetine kaydolmadan önce kullanılabilir depolama alanının farkında olmak istersiniz, çünkü dosya dolabı dolduğunda, işte budur (elbette gerekirse yükseltebilirsiniz).

Şimdi ve gelecekte sizin için yeterli alan olduğundan emin olun ve geleneksel disklerden çok daha hızlı oldukları için SSD diskleri kullanan bir ana bilgisayarı kullanmayı deneyin..

Ayrıca, çoğu ana makine bir barındırma hesabı altında birden çok e-posta hesabına / e-posta adresine izin verirken, e-postalar disk alanınızı oldukça hızlı doldurabilir, bu nedenle e-postalarınızı işlemek için Gmail gibi bir şey kullanmayı düşünün.

SSL Sertifikaları

Bugünlerde güvenlik çok önemli, bilgisayar korsanları istedikleri siteye zorla girmeye çalışıyorlar. Google bile SSL sertifikalarının kullanımını siteleri sonuçlarında nasıl sıraladıklarına entegre etti ve güvenli web siteleri güvenli olmayan web sitelerine göre hafif bir kenara sahipti. SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir, bir sunucu ile bir müşteri veya ziyaretçi arasında şifreli bir bağlantı oluşturmak ve aktarılan verileri kötü oyunculardan korumak için bir güvenlik teknolojisidir..

SSL sertifikaları

Eskiden sadece kredi kartı veya ödeme bilgilerini kabul eden sitelerin geçerli bir SSL sertifikasına sahip olması gerekiyordu, ancak bu günlerde hemen hemen her site için bir zorunluluktur. Neyse ki bizim için Let ‘Encrypt gibi şirketler ücretsiz SSL sertifikaları sağlıyor. En iyi web barındırıcılarının çoğu, bir sertifika yükleyerek sitenizi güvenli hale getirmek için tek tıklamayla yükleyiciye de sahiptir..

uptime

Ev sahibinizin ne kadar güvenilir olacağını mı merak ediyorsunuz? Çalışma zamanı bunu ölçmenin harika bir yoludur! Web sitesi çalışma süresi, bir sağlayıcının her şeyi başarılı bir şekilde yayınlamaya ne kadar iyi olduğunu gösteren bir yüzdedir.

Bir ev sahibi% 99 kesintisiz çalışma garantisi talep ederse, bu mükemmel görünebilir! Ancak% 1’i düşünün. Yılda bir yüzde, siteniz için birkaç günlük kesinti süresi anlamına gelebilir. Kesinti günleri eşit erişim kaybı, dolayısıyla gelir kaybı, ancak yine de hizmet için ödeme yapıyorsunuz. Yani bir çalışma süresi yüzdesinin negatif alanı, sunucu kapandığında size mal olacak bir çeşittir. En büyük web barındırma şirketleri için genel çalışma süresi ve yanıt sürelerini barındırma durumu sayfamızdan izlemeye başladık.

Bulabileceğiniz en yüksek yüzdeye bakın ve çalışma süresi garantisine bağlı kaldıklarından ve teslim edebildiklerinden emin olun.

Destek

Bu web hosting karşılaştırma dikkate daha önemli faktörlerden biridir.

Düşünmek:

 • Bir web sitesi tasarlama, sürdürme ve güncelleme hakkında ne biliyorsunuz.
 • Sitenizi tasarlama, bakımını yapma ve güncelleme gibi şeyleri yapmak için bir destek ekibine ne kadar güvenmeniz gerekecek.

Muhtemelen, spektrumun bir ucuna veya diğerine düşersiniz.

destek seçenekleri

Çok fazla desteğe ihtiyacınız yoksa ve sorumluluğu kendi başınıza halledebiliyorsanız, muhtemelen fazla destek sunmayan bir seçenek belirleyerek maliyetleri düşürebilirsiniz. Ancak bunun sizin için yapılmasına ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olacak her şeyi işleyebilecek güvenilir bir destek ekibi arayın. (Ve destek için ödemeye hazırlanın.)

Yedekler

Seçtiğiniz sunucunun ne tür yedekleme seçeneklerine sahip olduğunu kontrol edin. İyi bir yedekleme düzenli olarak gerçekleşir ve bir alanın arızalanması durumunda farklı yerlerde saklanmalıdır..

Bilgilerinizi düzenli ve güvenli bir şekilde yedeklememek, gerçekten kötü bir gün ve çok fazla veri kaybı anlamına gelebilir. Riske atmayın. Günlük yedeklemeler kesinlikle en iyisidir.

Bant genişliği

Bant genişliği, sitenizin bir seferde işleyebileceği trafik ve veri aktarımı düzeyidir. Bir barındırma sitesi yüksek düzeyde bant genişliği sunuyorsa, muhtemelen oldukça kaliteli olacaktır. Sadece biraz teklif veriyorlarsa, onlara güvenmek istemeyebilirsiniz. İşletmeniz ölçeklenirse, sitenizde olduğu gibi, bant genişliğinin böyle bir akışa hızlı bir şekilde uyum sağlamasını istersiniz.

Site trafiğinizi birkaç ay takip etmek, ihtiyacınız olacak bant genişliğini belirlemenin iyi bir yoludur. Bu sayıyı temel olarak kullanarak, sitenizin büyümesi için yer açın. Trafikte bir artış görürseniz, bu durum gelecekte stresinizi azaltacaktır..

İzin Verilen Alan / Site Sayısı

Birden fazla site oluşturmayı planlıyorsanız, bu sitenin seçtiğiniz ana bilgisayar üzerinden mümkün olduğundan emin olun. Tek siteli bir anlaşmaya kaydoluyorsanız, yeni veya ek bir site oluşturmak istiyorsanız daha fazlası için kaydolmanız gerekir.

Yakında birden fazla sitenin ufukta olacağını biliyorsanız veya hemen yarasadan birkaç alana ihtiyacınız varsa, devam edip sizi biriyle sınırlayan barındırma seçeneklerini ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yerine daha fazla alana izin veren bir hesap seçeneği arayın.

Sıkça Sorulan Sorular

En güvenli web hosting nedir?

En güvenli web barındırma sağlayıcıları, özel olarak oluşturulmuş sunucu tarafı güvenlik sistemleri olanlardır. Bunlar günlük kötü amaçlı yazılım taramalarından ve entegre bir WAF’den günlük yedeklemelere ve daha fazlasına kadar değişebilir. SiteGround çok güvenli.

Web barındırma sağlayıcısını nasıl seçerim?

Birkaç web barındırma şirketlerinin özelliklerini karşılaştırarak iyi bir web barındırma sağlayıcısı seçin, yukarıdaki kılavuzumuz en önemli özelliklerin ne olduğunu ve ne zaman büyük bir web barındırma ararken dikkat etmenizi sağlayacaktır.

Kendi web sitemi barındırabilir miyim?

Teknik olarak evet, kendi web sitenizi bilgisayarınızda yerel olarak barındırabilirsiniz, ancak daha sonra site bilgisayarınızı kapattığınız anda kapanacaktır. Sitenizin yerel bir kopyasına sahip olmak, bir web barındırıcısında yayınlamadan önce uygulamak istediğiniz yeni özellikleri test etmek için kullanışlıdır.

Web sitemi nasıl ücretsiz barındırabilirim??

Evet, ücretsiz web barındırıcıları var, ancak zorunlu reklamlar ve korkunç destekle geliyorlar veya barındırma yaptığınız şirketin bir alt alan adıyla anlaşmanız gerekecek. Örneğin, WordPress.com size bir alt alan adında (adınız.wordpress.com) bir web sitesi verebilecek ücretsiz bir plana sahiptir. Yeni başlıyorsanız ve denemek istiyorsanız harika bir şey.

Web sitemi Google’da nasıl barındırırım?

Web barındırma hizmeti olmadığı için web sitenizi Google’da barındıramazsınız. Blogger adında, size temel bir web sitesi oluşturmak için alan sağlayabilecek bir hizmet var. Ancak, URL’nizin profesyonel bir URL olmayacağını, sitenin şirketiniz.blogspot.com gibi bir alt alanda barındırılacağını unutmayın..

Ve bu kadar, tüm noktaları karşılaştırmak ezici görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Belki de bir e-tablo oluşturun ve en iyi web barındırma sağlayıcıları için tüm özellikleri günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author