2020 yılında 9 En İyi Dedicated Sunucu Barındırma Sağlayıcıları (İnceleme)

Best-Dedicated SunucuÖzel web barındırma, iyi … özel olmalıdır. Sana.

Sadece özel bir sunucu almanızın yanı sıra, destek ekibiniz de sitenize yatırım yapmalı ve ayrıca özel bir IP sağlamalıdır..

Barındırma sağlayıcılarının yalnızca teknik yeteneklerde öne çıkabileceği günler geride kaldı.

Aslında, adanmış sunucu teknolojisi son yıllarda her geçen gün arttı: 3GHz CPU’lar, 8GB RAM ve 500GB bellek alanı bir yıl önce “ileri teknoloji” olarak kabul edildi, ancak şimdi oldukça standart teklifler.

Teknik oyun alanı seviyelendirildikçe, müşteri hizmetleri sağlayıcılar arasında fark yaratan faktör haline geldi.

Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda, adanmış hosting sağlayıcıları arasında hala büyük farklılıklar vardır. 2020’de kötü müşteri hizmetleri için gerçekten bir mazeret yoktur. Kendi sunucunuzu kiralıyorsanız, sorularınıza bilgili ve hızlı yanıtlar beklemelisiniz.

Bu nedenle bu değerlendirmede, teknik bilgileri ve sorularımıza yanıt süreleri hakkında notlar alarak müşteri hizmetlerine her zamankinden daha fazla önem verdik.

Nasıl biriktiklerini görmeye hazır mısınız? Başlayalım.

9 En İyi Kiralık Sunucu Hizmeti

İlk olarak en iyi barındırma sağlayıcıları ile başlayalım, ardından hangilerini kullanmak istemeyeceğinizi görmek için listeyi aşağı taşıyalım. İşte 2020 yılında en iyi 9 özel web barındırma sağlayıcıları:

1. Bluehost – Para için En İyi Değer

Bluehost özel barındırma ana sayfası

 • Çalışma Zamanı: % 99.98 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 369ms (Kaynak)
 • Destek: 4/5
 • İnternet sitesi: www.Bluehost.com

Bluehost iyi bir güvenilir arkadaş gibidir – uzun süredir sektörde ve vaat ettiklerini yerine getirememektedir. Mükemmel çalışma süresi ve etkileyici hız elde edersiniz. Bluehost hakkında en iyi şey, düşük seviyeli başlangıç ​​fiyatı olan 79,99 $ / ay. Bluehost’la gerçekten yanlış gidemezsiniz, özellikle bütçeniz sınırlıysa.

Tek dezavantajı, düşük fiyatlarının sadece uzun vadeli bir taahhüt için mevcut olmasıdır (3 yıl).

uptime & hız

Bluehost 2019 Çalışma Zamanı ve Hız İstatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: WordPress Yönetilen / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

Testlerimizde, Ocak-Şubat 2019 arasında, Bluehost güvenilir bir çalışma süresi ile geldi % 99.98 ve hızı 369ms. Bluehost’u izlediğimiz yıllar boyunca, nadiren önemli bir kesinti yaşadık. Ocak 2019’da 19 dakikalık bir kesintiye sahip olmalarına rağmen, 2018 boyunca genel çalışma süreleri inanılmaz bir% 99.99 idi ve ortalama 415ms’lik bir hızda.

Dolayısıyla, hem sağlam hem de hızlı çalışma sürelerine sahip bir ana bilgisayar arıyorsanız – daha fazla bakmanıza gerek yok.

Destek

Bluehost’taki ekip tarafından sunulan destek de oldukça iyi. Testlerimizde, canlı bir destek temsilcisine bağlanmak 3 dk., ve sorgularımıza verilen yanıtlar genellikle 2 dakika.

Cevapları basit ve kesindi. Onlar tam olarak ne sorduk, ama başka bir şey – yani iyileştirilmesi için küçük bir yer yanıtladı. Ancak genel Bluehost desteği, gördüğümüz, İngilizce ile sorun yaşayan, sadece cevapları veya bağlantıları kopyalayıp yapıştıran veya yapay zeka tabanlı bir programın erken bir sürümü olan diğer birçok desteği yener.

Bluehost desteğiyle, tam olarak ne istediğinizi alırsınız, daha fazla ve daha az değil.

Bluehost canlı sohbet

Özellikleri

Bluehost’un Standart planının teknik özellikleri, düşük fiyat noktası (mükemmel çalışma süresi ve hız) göz önüne alındığında oldukça iyidir. Sen al 500 GB disk alanı, ve bir bant genişliği kapağı bu çok büyük (5TB) bunu fark edemezsiniz. 4GB RAM düşük tarafında biraz ama küçük ila orta boy bir web sitesi için, iyi olmalı.

Trafiğinizin beklenmedik şekilde artması gerekiyorsa (veya siteniz gerçekten hızlı bir şekilde büyümeye başlarsa), Bluehost sizden ekstra ücret talep etmez. Dezavantajı, büyük olasılıkla sitenizin bir sonraki aya kadar çok yavaşlamasıdır.

Hem Standart hem de Geliştirilmiş planlar diğer sağlayıcılara kıyasla kesinlikle ucuz taraftadır. Hızlı bir işlemci ve çok sayıda bant genişliği de dahil olmak üzere diğer bazı sağlayıcılarla fiyatı iki kat veya üç katına çıkaracağınız özellikleri sunarlar. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyorlar.

Fiyatlandırma

Bluehost tarafından sunulan fiyatlar oldukça düşük. Planları ayda sadece 79,99 $ ‘dan başlıyor ancak ilk 3 yıllık paket bittikten sonra fiyatın ayda 119,99 $’ a kadar çıkacağını unutmayın..

Ayrıca, aşağıda gösterilen fiyatların yalnızca 3 yıl peşin ödeme yapıyorsanız geçerli olduğunu da unutmayın. Bluehost’un aylık ödeme seçenekleri çok daha yüksek fiyatlara sahiptir (aylık 149,99 $ ‘dan başlayan).

Genel olarak, Bluehost ile diğer ev sahiplerinden daha azı için çok iyi istatistikler elde edersiniz. Kaliteli özel sunuculara ihtiyacınız varsa, ancak bütçeniz sınırlıysa, Bluehost mükemmel bir seçimdir.

Daha düşük fiyatlara sahip birkaç sağlayıcı var, ancak genellikle güvenilirlik ve / veya hızdan ödün vermediler veya uygun müşteri desteğine yatırım yapmadılar (aşağıda göreceğiniz gibi).

Bluehost Dedicated Sunucu fiyatlandırması

En ucuz planla, oldukça ucuz bir fiyata oldukça iyi özellikler elde edersiniz. Bellek biraz daha iyi olabilir, ancak sitenizdeki etkinliğin arttığını düşünüyorsanız her zaman yükseltebilirsiniz.

Ayrıca, gösterilen fiyatların sadece 3 yıl önceden ödenmiş olduğunu ve ücretlerin ilk 3 yıllık dönemden sonra arttığını lütfen unutmayın. O zaman bile, Bluehost rekabete kıyasla hala özel sunucu fiyatlandırmasının en düşük seviyesinde.

 • En Ucuz Plan: $ 79.99 / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel
 • Disk alanı: 500 GB
 • Bant genişliği: 5TB
 • VERİ DEPOSU: 4 cigabayt
 • İşlemci: 4 Çekirdek, 2.3GHz
 • Özel IP: 3-5

Ayda 79,99 $ için tam özellikli adanmış bir web barındırma sunan etkileyici bir başarı, özellikle cPanel standart olarak geliyor düşünüyor. Genel olarak, Bluehost para için büyük bir değer sunuyor.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

2. HostGator – Güvenilir ve Tanınmış Ana Bilgisayar

HostGator incelemesi

 • Çalışma Zamanı: 100% (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 1,113ms (Kaynak)
 • Destek: 4/5
 • İnternet sitesi: www.HostGator.com

HostGator, sahada iyi kurulmuş bir diğer oyuncudur. Büyük bir müşteri tabanına sahipler ve ne yaptıklarını tam olarak biliyorlar. HostGator kesinlikle en güvenilir sunucunuzdur. Oldukça iyi bir özellik-fiyat oranı ile geliyorlar.

Ancak, tek dezavantajı, sitelerinin günümüzde rekabete göre biraz yavaş olabilmesidir..

uptime & hız

HostGator 2019 çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

Yüzlerce kez tekrarladığımız için, çalışma süresi ve hız bir web barındırma seçerken en önemli faktörlerdir.

HostGator’un çalışma süresi olağanüstü – mükemmel 100%. Herhangi bir rahatsızlık olmadı.

Ne yazık ki, HostGator hızları ile biraz kısalır 1,113ms – 890 ms’lik endüstri ortalamasının biraz altında.

Hız daha iyi olsa da, HostGator ortalamanın çok gerisinde değildir ve istisnai çalışma süresini dikkate alarak, listemizin en üstünde yer alabilirler..

Destek

HostGator’un desteği oldukça iyi. Onlarla birkaç kez iletişime geçtik ve canlı sohbete bağlanan testlerimizde ortalama 3 dakika, bir seferde 20 dakikalık bir artış ile. Sorularımızı cevaplamak ortalama zamanla biraz daha uzun sürdü 5 dakika.

Sorularımızı kişisel bir şekilde cevaplamak yerine (ki bu da Liquid Web’i çok sevdik), fazlasıyla bilgi sağlayan birçok bağlantı sağladılar. Yanıtları ve web sitesindeki genel bilgilere dayanarak, müşterilerinin çoğunun WordPress’in hevesli kullanıcıları olduğunu ve teknik detaylar ve bazı kodlama bilgisiyle olduğunu varsaymak güvenlidir..

Hiçbir şey şeker katmazlar veya işleri çok karmaşık hale getirmezler. Siteleri ve müşteri desteği, yeni başlayanlar için değildir – bulduğunuz bilgilerin arkasındaki ayrıntıları ve anlamları incelemek için biraz zaman harcamak istemiyorsanız.

HostGator canlı sohbet

Özellikleri

Kağıt üzerinde, HostGator’un özel web barındırma sunucuları tarafından sunulan özellikler oldukça iyi, özellikle de hizmet şartlarında kaldığınız sürece sınırsız bant genişliği elde etmeniz.

Alacaksın 1 TB disk alanı, bir sınırsız bant genişliği (gerçekte, 10 TB – Biz sorduk), 8GB RAM ve çok hızlı bir çok çekirdekli işlemci. Bu istatistikler, özellikle de geldikleri fiyatlarla, gerçekten iyi. Büyük olasılıkla bant genişliği kapağını asla fark etmeyeceksiniz. Ancak bunun olması durumunda, siteniz gelecek aya kadar çok yavaşlayabilir.

Liquid Web’den farklı olarak HostGator, özel siteniz için otomatik yedekleme sağlamaz. Bundan kendin sorumlu olacaksın.

Fiyatlandırma

HostGator’un fiyatları rekabete kıyasla düşük-orta aralıktadır. Uzun vadeli 3 yıllık taahhüdü tercih ederseniz, hosting ayda 118,99 $ ‘dan başlar.

İlk plan bittikten sonra, plan ayda 189 $ ‘dan yenilenir. Endişelenmeyin – alacağınız özellikler göz önüne alındığında yenilenen fiyatlar bile iyi bir seviyede.

HostGator Adanmış Sunucu fiyatlandırması

En ucuz plan, binlerce aylık ziyaretçi alan orta ölçekli bir web sitesi için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. VE, bu ev sahibiyle herhangi bir kesinti hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

 • En Ucuz Plan: $ 118.99 / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel
 • Disk alanı: 1TB
 • Bant genişliği: Sınırsız
 • VERİ DEPOSU: 8GB
 • İşlemci: 4 Çekirdek, 2.1GHz
 • Özel IP: 3

Büyük ve köklü bir barındırma sağlayıcısının güvenliğini tercih ederseniz, HostGator sizin için olabilir. Fiyatları web ortalamanın altında iken, adanmış web onlar barındırma hizmetleri ortalamanın üzerinde.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

3. A2 Hosting – En İyi Hız

A2Hosting incelemesi

 • Çalışma Zamanı: % 99.96 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 248ms (Kaynak)
 • Destek: 4/5
 • İnternet sitesi: www.A2Hosting.com

A2, yukarıdaki diğer ana bilgisayarlardan biraz daha az bilinmesine rağmen, onlar şiddetli bir rakip. Şimşek hızları, iyi çalışma süresi, iyi fiyatlara sahip iyi özellikler ile onlardan kolayca memnun kalacaksınız.

Olumsuz tarafı? Yüksek hızlarının yanı sıra, diğer her şeyde ortalamanın biraz üzerinde. Ayrıca, çoğu insanın sitelerini kurmak için birine ihtiyaç duyması nedeniyle cPanel’in fiyat planlarına dahil edilmediğini öğrenmekten heyecan duymadık.

uptime & hız

A2 2019 2019 çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

Standart çalışma süresi ve hız izlememizde, A2 hosting gerçekten iyi performans gösterdi.

Endüstride gördüğümüz en yüksek hıza sahipler (248ms). Ziyaretçilerin bir anda yavaş sitelerden ayrıldığı kanıtlandı – A2 ile bu sorunu yaşamayacaksınız.

Çalışma süreleri % 99.96 çok iyi. İlk 3’ümüzde değil, ancak ayda 15 dakikadan fazla çalışmama süresi, A2 Hosting’in sağladığı diğer harika özelliklere gölge düşürmek için yeterli değil.

Destek

A2’nin desteği de iyidir. Sohbet yoluyla bir temsilciye bağlanmak esasen anında gerçekleşti ve CDN ve maksimum ziyaret sınırlamaları hakkındaki sorularımıza yanıtları birkaç dakika içinde geri döndü.

Müşteri desteği hızlı ve doğrudur. Cevapları hızlı bir şekilde alırsınız ve genel olarak yardımcı olurlar. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, ancak genel olarak, iyi bir müşteri destek temsilcisinden bekleyebileceğiniz her şeyi sağlarlar. Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.

A2Hosting canlı sohbet

Özellikleri

A2 tarafından sunulan teknik özellikler çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Temel plan teklifler 1 TB disk alanı, bant genişliği sınırı 10TB, hızlı 2 çekirdekli 3.1GHz CPU, ve 8GB RAM A2’nin sunucuları da bu fiyat noktasında diğer sağlayıcıların sunucularından biraz daha hızlı.

Şimdiye kadar görülen en hızlı hız ile birleştirin ve burada ciddi bir rakibimiz var.

Fiyatlandırma

Ayda 99.59 $ ‘a kadar, A2’nin özel web barındırma hizmeti en ucuz olanlardan biridir, ancak tek bir yakalama ile: cPanel’i kullanmak için fazladan 39,95 $ / ay ödemeniz gerekir. Ayrıca, önbelleğe alma, site yedekleri vb. Gibi ek maliyetlere neden olabilecek başka özellikler de vardır..

Yani başlangıç ​​fiyatı ihtiyacınız olan her şeyi kapsamıyor olabilir ve daha fazla ödeme yapabilirsiniz.

Ayrıca, aboneliğinizi yenileme zamanı geldiğinde, aylık% 17 fiyat artışıyla 119,99 ABD doları / ay.

Her zaman para iade garantisi aslında 30 günlük para iade garantisidir.

A2Hosting Dedicated Server fiyatlandırması

Ayda 100 dolar için A2 gerçekten en iyi özellikleri sunuyor. CPanel ile ilgili sorunu hariç tutarsanız, en ucuz plan fiyatları Bluehost ve HostGator’a çok benzer..

Bu üçü arasında tartışıyorsanız, çalışma süresi, hız ve desteğe inersiniz. Bu fiyat seviyesinde Bluehost’a daha fazla eğiliyoruz (daha düşük bir fiyata daha iyi çalışma süresi elde edersiniz), ancak daha sonra – A2 herkesi hızlarıyla yener.

 • En Ucuz Plan: $ 99.59 / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel (39,95 $ / aylık)
 • Disk alanı: 1TB
 • Bant genişliği: 10TB
 • VERİ DEPOSU: 8GB
 • İşlemci: 3.1GHz
 • Özel IP: 2

Genel olarak, A2 şirketin büyüklüğü göz önüne alındığında mükemmel bir hizmet sunuyor. Sunucuları tarafından sunulan performans ortalamanın üzerinde, fiyatlandırması rekabetçi ve bilgili bir müşteri hizmetleri ekibi topladı.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

4. SiteGround – Yönetilen Dedicated Sunucular için En İyisi

SiteGround incelemesi

 • Çalışma Zamanı: >% 99.99 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 683ms (Kaynak)
 • Destek: 5/5
 • İnternet sitesi: www.SiteGround.com

SiteGround sadece mükemmel özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bilgili ve güler yüzlü müşteri desteğiyle de parlar.

Gerçek olamayacak kadar iyiyse, genellikle doğrudur. Sundukları için, SiteGround biraz pahalı.

uptime & hız

SiteGround 2019 çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

Aralık 2018’de, 20 dakikalık kesinti süreleri olan küçük bir yanlışlığa rağmen, SiteGround’un son çalışma süresi şu anda en üst düzeydedir >% 99.99.

Site hızlarından da gerçekten şikayet edemeyiz. İle 683ms, SiteGround, bu dokuz ana bilgisayarın ortasında, hız açısından düşüyor. Ancak 1 saniyenin altındaki her şey hala çok iyi ve ziyaretçilerinizi mutlu edecek.

Destek

SiteGround ile ilgili en iyi şey müşteri hizmetleri. Bir müşteriye destek sohbeti yoluyla bağlanmak anlık ve sorgular içinde yanıtlandı 2 dakika.

Daha da iyisi, personeli ne hakkında konuştuklarını biliyor, yardım etmeye gerçekten istekli görünüyor ve açık İngilizce konuşuyor: bu, karmaşık borsaların bile sorunsuz aktığı anlamına geliyor.

Ajan kişisel görünüyordu ve ihtiyaçlarımızla ilgileniyordu. Yeni bir site açmayı sorduk ve yeterli cevap aldık.

SiteGround’un hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için desteğini öneriyoruz.

SiteGround müşteri desteği

Özellikleri

İle 480 GB depolama alanı, bir 10TB Bant genişliği kapak ve okkalı sunucular 16 GB RAM, SiteGround’un özel barındırma özellikleri, giriş düzeyinde bir plan için müthiş. 3.2GHz ve 4 çekirdekli CPU hızı da iyi, ancak bu fiyat seviyesinde,.

480GB disk alanı, düşük taraftaki tek özelliktir – iyi bir fotoğrafçılık ve yaşam tarzı blog taleplerini zar zor karşılayacaktır. Öte yandan, SiteGround’un vurgusu SSD ile hızlanıyor.

Bir başka güzel özellik ise, SiteGround’un siteleri geri gelen ziyaretçiler için daha hızlı hale getiren önbellek sunmasıdır. Diğer sağlayıcılar, ihtiyaçlarınıza ve planlarınıza bağlı olarak bu hizmet için 50-100 dolar.

Ayrıca tamamen yönetilir, bu da size her şeyde yardımcı olacakları anlamına gelir – sitenizi kurma, güvenlik, önbellekleme vb. İçin ek özellikler ve otomatik yedeklemeler ekleme.

Fiyatlandırma

SiteGround, diğer özel web barındırma sağlayıcılarına kıyasla fiyat spektrumunun pahalı ucundadır, ancak bunun nedeni, temel planlarının standart olarak 3,2 GHz’de çalışan 4 çekirdekli CPU’lar da dahil olmak üzere nispeten yüksek bir performans düzeyi sunmasıdır..

İyi haber şu ki, SiteGround ile gördüğünüz şey ne elde ettiğinizdir. Herhangi bir ek ücret veya artan yenileme ücreti olmayacak.

SiteGround pahalı bir katman üzerinde olmasına rağmen, sizin için ne ödeme alacaksınız.

SiteGround Adanmış Sunucu fiyatlandırması

SiteGround’un en ucuz planı kesinlikle ucuz değildir, ancak özel ve bilgili destek dahil olmak üzere ödediğiniz şey için bol miktarda alacaksınız. Yine de bu fiyat aralığına bakıyorsanız – en iyi seçimimizi öneriyoruz.

 • En Ucuz Plan: 269,00 $ / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel
 • Disk alanı: 480GB
 • Bant genişliği: 10TB
 • VERİ DEPOSU: 16 GB
 • İşlemci: 4 Çekirdek, 3.2GHz
 • Özel IP: 1

Genel olarak, SiteGround nispeten küçük web siteleri ve iyi bir destek düzeyini takdir eden müşteriler için mükemmel bir seçimdir. Bu, bilgili ve dostça destek ajanları kritik olabilir nerede adanmış web hosting, sitenize geçiş yapmak için ideal yapar.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

5. Liquid Web – En İyi Destek

Liquid Web'e özel ana bilgisayar

 • Çalışma Zamanı: >% 99.99 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 658ms (Kaynak)
 • Destek: 5/5
 • İnternet sitesi: www.LiquidWeb.com

Liquid Web, “59 saniyelik destek garantisi” ile mükemmel çalışma süresi, yüksek hız ve mükemmel müşteri desteği ile birlikte gelen bir barındırma hizmeti güç merkezidir. SiteGround ile aynı fiyat aralığındalar ve benzer şekilde mükemmel sunucu özellikleri sunuyorlar.

uptime & Hız testi

LiquidWeb çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb “% 100 kesintisiz çalışma garantisi” sunar. Son iki ayda, çalışma süreleri >% 99.99 sadece 2 dakikalık kesinti süresi ile. % 100 değil, ama yine de çok iyi.

Ortalama hızları 658ms sektördeki en iyisi değil, ama yine de sektör ortalamasının üstünde.

Destek

Liquid Web’in destek taleplerine cevap vermesi için geçen ortalama süre 1 dakikadan az, “59 saniyelik destek garantisini” yerine getirmek.

Ajan bilgili ve tüm sorularımızı ayrıntılı olarak yanıtladı.

CPU çekirdeği ve RAM’deki fark ve hızlı bir şekilde cevapladığı SSL ve CDN’leri hakkında metaforlar (gerektiğinde) kullanarak bazı temel sorular sorduk. Temsilci ayrıca web sitesi ile planlarımızı sordu ve ihtiyaçlarımıza ve hedeflerimize göre en iyi planı önerdi.

LiquidWeb canlı sohbet

Liquid Web’in desteğini çok ciddiye aldığı ve müşterilerine mümkün olan en iyi destek deneyimini sunmak istediği açıktır.

Özellikleri

Liquid Web’in sunucuları çok iyi. En ucuz paket bile size 480 GB disk alanı, bir 5 TB bant genişliği kapağı, ve hızlı 4 çekirdekli 3,5 GHz işlemciler 16 GB RAM.

Bant özellikleri (SiteGround ile 10 TB alırsınız) ve Liquid Web (3.5 GHz vs 3.2 GHz) ile saat hızı avantajı dışında bu özellikler SiteGround ile neredeyse aynıdır..

Bununla birlikte, Liquid Web’in sektördeki en iyi ve en hızlı müşteri desteği ile geldiğini ve 1000 $ ‘ın üzerindeki bir paketle, sorunlarınızı anında çözmek için web mimarlarına canlı erişim sağlayabileceğinizi unutmayın. Açıkçası, bu paketler, sitelerinde tonlarca trafik ve etkinlik gösteren büyük işletmeler için en iyisidir.

Fiyatlandırmaya Genel Bakış

Liquid Web’in fiyatlandırması diğer sağlayıcılara göre daha dik görünebilir, ancak iş modelleri en iyi performansa ihtiyaç duyan profesyonel kullanıcılara yöneliktir. Planları ayda 149 $ ‘giriş seviyesi’ paketinden 499 $ / ay gerçekten korkunç bir sunucuya kadar değişiyor.

Dikkat etmeniz gereken birkaç ekstra ücret vardır. Her şeyden önce, cPanel’i kullanmak için size ekstra 20 $ / ay ücret alıyorlar.

Ayrıca, siteniz abone olduğunuzdan daha fazla bant genişliği kullanıyorsa, aşırı kullanım için sizden ücret alınır. Ancak diğer sağlayıcıların çoğu da öyle. Bu nedenle, sitenizdeki trafikle ilgili doğru tahminleri tutmak her zaman iyidir. Bant genişliği doğrudan trafikle ilişkilendirilmez, sitenizin basitliğine ve kullanımına bağlıdır. 2-3 sayfalık ve yaklaşık 1000 ziyaretçi / aylık basit bir web sitesinin yaklaşık 1GB bant genişliği gerekir.

LiquidWeb Dedicated Sunucu fiyatlandırması

Ancak Liquid Web’in fiyatlandırmasıyla ilgili olumlu olan, gördüğünüz şeyin ne elde ettiğinizdir – fiyatların yenilenme sırasında artmamasıdır, çünkü yine de aylık ödeme yaparsınız. (Ön ödemelerde indirim yapılmaz).

 • En Ucuz Plan: 149,00 $ / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel (aylık 20 ABD doları)
 • Disk alanı: 480GB
 • Bant genişliği: 5TB
 • VERİ DEPOSU: 32GB
 • İşlemci: 4 Çekirdek, 3.9GHz
 • Özel IP: 1

Tüm bunlar harika bir özel hosting deneyimine katkıda bulunur.

Liquid Web’i gerçekten öne çıkaran şey, profesyonellikleri. Pazarlama materyalleri, paranız için ne elde ettiğinizi açıkça görmeden ya da temel araçların maliyetini gizlemeden açıklar.

 • Pingdom istatistikleri
 • Test sitesi

6. GoDaddy – En Büyük Web Sunucusu

GoDaddy incelemesi

 • Çalışma Zamanı: % 99.99 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 610ms (Kaynak)
 • Destek: 2/5
 • İnternet sitesi: www.GoDaddy.com

GoDaddy, büyük silahlarla yanan büyük isminiz. Onlar büyük bir müşteri tabanı ile büyük bir şirket var. Ayrıca, çalışma süreleri ve hızları çok iyi.

Ancak, şöhretlerine rağmen, müşteri hizmetleri ile oldukça hayal kırıklığına uğradılar. Böyle büyük bir müşteri tabanıyla, profesyonel ve bilgili bir personele daha fazla yatırım yapmasını beklersiniz.

uptime & hız

GoDaddy 2019 çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

Önce iyi haberlere bakalım. GoDaddy’nin barındırması hızlı ve güvenilirdir:

Son çalışma süreleri % 99.99 mükemmele yakın. Temmuz 2018’de bir saatlik kesinti yaşadık, ancak bunun dışında, çalışma süresi mükemmel oldu.

Site hızları 610ms iyi, sürekli olarak endüstri standardının biraz üzerinde kalıyor.

Destek

Şimdi kötü haber. GoDaddy’nin desteği acı verici derecede yavaş.

Canlı sohbetlerini ilk testimizde, bir acenteye bağlanmak için 27 dakika beklemek zorunda kaldık. Bir acenteye bağlandıktan sonra, sorgularımız sadece ortalama 7 dakika bekledikten sonra cevaplandı. Siteniz devre dışı kaldığında, beklemek için yarım saatiniz kalmaz – hemen bir müşteri destek temsilcisine sahip olmak istersiniz.

GoDaddy canlı sohbet

Daha sonra desteğe başvurma girişimlerimizde yanıt daha hızlıydı – 10-15 dakika içinde bir cevap alabildik ve destek temsilcisi bilgilendirici ve kibardı. Bize yeterli bilgi sağladılar ve hedeflerimizle ve ihtiyaçlarımızla biraz ilgileniyorlardı.

Esasen, GoDaddy’nin desteği, yanıt süresi ve destek düzeyi açısından öngörülemez. Bazı durumlarda, destek aracısı bilgili ve hızlı bir şekilde yanıt verdi. Diğer zamanlarda, SSL sertifikasıyla ilgili tek bir soru gibi basit soruları yanıtlamaları sonsuza dek sürdü.

GoDaddy’nin desteği gördüğümüz kadar iyi değil ama en kötüsü de değil. Rahatsız edici olabilecek tutarsızlıktır – zamanlamayı doğru alırsanız, makul bir sürede uygun bir cevap alabilirsiniz. Değilse, o zaman… şey, nefesini tutma.

Özellikleri

Eşit olmayan destek hizmetinden hareketle, GoDaddy’nin sunucuları aslında oldukça iyi özellikler sunar: 1 TB depolama alanı, ve bir bant genişliği tamamen ölçülmemiş (Hosting Sözleşmelerinde okuyabileceğiniz bazı koşullarla birlikte gelir).

CPU hızı (4 çekirdekli 3,1 GHz) yeterince iyi, ancak cihazlardan tamamen etkilenmedik 4GB bellek ilk plan geliyor. Bu fiyatlarla, 16 GB olmasa bile en az 8 GB beklersiniz.

CPanel’in standart olarak geldiğini bulmaktan mutluluk duyduk ve web sitesi yedeklerini gerçekten makul bir fiyata sunuyoruz – 4,99 $ / mo.

Fiyatlandırma

GoDaddy’nin özel barındırma planları ayda 89,99 ABD dolarından başlar (yenilediğinizde ayda 169,99 ABD doları). Bu, dahil edilen özellikler için makul değeri temsil eder, ancak güvenilir desteğin bulunmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğrar.

GoDaddy Dedicated Servers fiyatlandırması

GoDaddy, uygun fiyatlarla şaşırtıcı derecede iyi planlar sunuyor. RAM’leri biraz daha iyi olabilir, ancak cPanel dahil 119,99 $ / ay değerinde – kötü bir seçim değil.

 • En Ucuz Plan: 89,99 $ / aylık (yenileme fiyatı 169,99 $)
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel
 • Disk alanı: 1TB
 • Bant genişliği: Unmetered
 • VERİ DEPOSU: 4 cigabayt
 • İşlemci: 4 Çekirdek, 3.1GHz
 • Özel IP: 3

Özet olarak, GoDaddy’nin adanmış barındırma planları iyi bir performansa sahiptir, ancak müşteri hizmetlerine olan kederli yaklaşımlarından zayıflar..

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

7. IONOS 1&1 – En Düşük Fiyat

IONOS 1 & 1 incelemesi

 • Çalışma Zamanı: % 99.98 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 530ms (Kaynak)
 • Destek: 1/5
 • İnternet sitesi: www.IONOS.com

IONOS 1&1, web barındırma sektöründe uzun bir geçmişe sahiptir, ancak bu mutlaka en iyi oldukları anlamına gelmez. Çalışma süreleri ve hızları tatmin edici olsa da, desteklerinden rahatsız olduk.

Bugünün pazarında, özellikle adanmış sunucular söz konusu olduğunda, canlı destek çok önemlidir. Ve bir tane yok.

uptime & hız

IONOS 1 & 1 2019 çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS testlerimizde nispeten iyi performans gösterdi:

Çalışma süreleri % 99.98 Güçlü ve istikrarlıydı – Şubat 2019’da 10 dakikalık kesinti boşluğu yaşadık, ancak bu aksilikten başka, sağlamdılar.

Ayrıca site hızlarından da memnunuz. 530ms. En iyi sunucu sağlayıcılarınızdan beklediğiniz her şey kadar iyi.

Destek

IONOS’un iş modelinde büyük bir sorun var: Canlı sohbet desteği sunmuyorlar. Bu, onlara telefon etmeniz gerektiği anlamına gelir. Uygulamada (ve 2020’de) çevrimiçi destek eksikliğinin kabul edilemez olduğunu düşünüyoruz.

Özellikleri

IONOS tarafından sunulan özellikler gerçekten oldukça iyi. Sınırsız bant genişliği ve 1 TB disk alanı … ve hız testlerimiz sunucularının hızlı olduğunu gösteriyor. Paket ile geliyor 8GB RAM ve hızlı işlemciler de.

Sitenizi geri gelen ziyaretçilere daha hızlı hale getiren ücretsiz bir alan adına, SiteLock kötü amaçlı yazılım korumasına (çoğu bunun için sizden ücret alır) ve İçerik Dağıtım Ağı (CDN) özelliklerine atıldıklarını görmekten memnuniyet duyarız..

Fiyatlandırma

IONOS ucuz. Temel bir paket için ayda 40 $ (6 ay sonra 60 $ / ay yenilenir), kendi özel web hosting bu listede en ucuzdur. Alacağınız özellikler düşünüldüğünde, bu gerçek bir pazarlık.

Daha pahalı planlarından birini seçmeye karar verirseniz, bir kereye mahsus olmak üzere 50 $ ek ücret talep ettiklerini unutmayın..

IONOS Dedicated Sunucu Fiyatlandırması

Fiyatları gülünç derecede düşük. İlk 6 aydan sonra 20 dolarlık fiyat artışıyla bile, hala orada özel bir sunucu için en iyi teklife bakıyorsunuz (muhtemelen).

 • En Ucuz Plan: $ 40.00 / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli:?
 • Disk alanı: 1TB
 • Bant genişliği: Sınırsız
 • VERİ DEPOSU: 8GB
 • İşlemci: 8 Çekirdek, 2.4GHz
 • Özel IP: 1

IONOS çok rekabetçi bir fiyatla ortalamanın üzerinde performans sunar. Düşük bir fiyat genellikle bazı köşelerin kesildiği anlamına gelir ve bu durumda canlı sohbetin tam olmaması ve bu nedenle çok fazla bilgi. Sadece müşteri destek sistemlerini çözmüş olsaydı, mükemmel bir seçim olurdu.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

8. HostWinds

Hostwinds incelemesi

 • Çalışma Zamanı: % 99.94 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 1,200ms (Kaynak)
 • Destek: 4/5
 • İnternet sitesi: www.HostWinds.com

HostWinds sahada oldukça yeni bir oyuncu. Planlarında sundukları iyi özelliklerden (oldukça) düşük fiyatlar ilgimizi çekti.

Ne yazık ki, tüm avantajları korkunç çalışma süresi ve hız istatistikleri ışığında kaybolurken hayal kırıklığına uğradık.

uptime & hız

HostWinds 2019 çalışma süresi ve hız istatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Paylaşılan / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds, geçen Kasım ayında 3 saatten fazla kesinti süresiyle% 99,47’lik korkunç çalışma süresine sahipti. Aynı tür tutarsızlıklar Aralık 2018’de ortaya çıktı. Bu, özellikle Noel’den önce kaybedilen trafik ve satışları düşündüğünüzde çok fazla kesinti yaşanıyor. Yılın başlangıcı, % 99.94, ancak bu endüstri standardına göre hala yeterince iyi değil.

Web sitesi yükleme hızı sabit, ancak ne yazık ki, yavaş yavaş. Ortalama sayfa yükleme hızı ile 1,200ms, ziyaretçilerin çok mutlu olmayacak.

Destek

Görünüşe göre, HostWinds müşteri desteği sunucularından çok daha hızlı. Testlerimizde, sorularımıza yanıtlar aldık. 2 dakika.

Temsilcinin sorularımızı ne kadar hızlı ve doğru bir şekilde cevapladığına şaşırdık.

Cevaplar kesin ve kısaydı. Tıpkı Bluehost’ta olduğu gibi – tam olarak istediğinizi alırsınız. Hiçbir şey daha az ve daha fazlası.

Dolayısıyla, bir web sitesi için hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında biriyle sohbet etmek istiyorsanız, yeterli olmayabilir.

Canlı sohbet

Özellikleri

Testlerimizin ortaya çıkardığı yavaş hız bir sırdır çünkü HostWinds sunucuları tamamen 8GB RAM ve 3,5 GHz CPU’lar. Ayrıca alacaksınız 1 TB depolama alanı ve 10 TB bant genişliği sınırı. Özellikle tanıtım fiyatı göz önüne alındığında, ödediğiniz fiyat için harika bir paket.

Ayrıca tercihlerinize bağlı olarak kendi planınızı özelleştirilmiş özelliklerle bir araya getirmenizi seviyoruz.

Fiyatlandırma

HostWinds de oldukça ucuz. Temel paketleri aylık $ 79.50 / (kısa) tanıtım döneminden sonra 106 $ / ay’dan başlıyor. Daha da iyisi, kayıt için işletim sistemi, RAM, RAID, Bant genişliği sınırı ve IP sayısını seçmenizi sağlayan bir arayüzle planınız üzerinde benzersiz bir kişiselleştirme düzeyi sağlar.

Tanıtım fiyatı 1-36 ay arasında herhangi bir yerde olabilir. İlk peşinattan sonra fiyat% 25 artar.

Ayrıca, cPanel’in size aylık 35 ABD doları daha ekleyeceğini unutmayın..

HostWinds Özel Sunucu fiyatlandırması

HostWinds oldukça düşük fiyatlı ve gerçekten iyi özelliklere sahip olacaksınız. CPanel’e de ihtiyacınız varsa, bu fiyatınızı daha orta menzilli bir seviyeye getirecektir.

Maalesef, çalışma süresi ve hız açısından, HostWinds rekabeti ölçmüyor.

 • En Ucuz Plan: $ 79.50 / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel (35,00 $ / aylık)
 • Disk alanı: 1TB
 • Bant genişliği: 10TB
 • VERİ DEPOSU: 8GB
 • İşlemci: 4 çekirdek, 3.5GHz
 • Özel IP: 8

Özelleştirilebilir bir sunucuyu rekabetçi fiyatlarla sunsalar da, çalışma süresi ve hız testlerimizin sonuçları göz ardı edilemez. Gerçekte, HostWinds sunucuları 2020’de iyi bir değer sunmak için çok yavaş ve güvenilmez.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

9. AccuWebHosting

AccuWebHosting incelemesi

 • Çalışma Zamanı: % 99,92 (Kaynak)
 • Yükleme zamanı: 794ms (Kaynak)
 • Destek: 4/5
 • İnternet sitesi: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting düşük fiyatlar için şaşırtıcı derecede iyi özellikler sunar. Ancak, tutarsız çalışma süreleri ve ortalamanın altında hızları ile hayal kırıklığına uğradılar.

Onların (biraz) sahte reklamlarından da biraz tedirgin olduk.

uptime & hız

AccuHosting 2019 Çalışma Zamanı ve Hız İstatistikleriTest Edilen Barındırma Planı: Adanmış sunucu / İstatistik tarihleri: 01.01.2019-02.28.2019

AccuHosting’i yalnızca birkaç aydır izliyoruz, bu yüzden istatistiklerinden ne yapacağımızı henüz bilmiyoruz. Yani çalışma süresi (% 99,92). Şimdiye kadar, Aralık ve Şubat aylarında kesinti olmadı, ancak daha sonra yine Ocak ayında bir saatten fazla aksama süreleri vardı. Sadece bir kerelik bir yanlışlık olup olmadığını veya bu tekrar eden bir sorun olup olmadığını anlamak için onları biraz daha izlemeliyiz.

Site hızı 794ms ortalamanın altında. Bu listede çok daha hızlı ana bilgisayarlar var.

Destek

AccuWebHosting tarafından sunulan müşteri desteği iyidir. Testlerimizde, anlık sohbetlerine bağlanmak,, anlık ve danışmanları iyi bilgilendirilmiş gibi görünüyordu. 2 dakika.

Onların desteğinden çok memnunuz. Sorularımızı mükemmel bir şekilde anladılar ve saniyeler içinde cevap verdiler. Doğru ve kesin olmanın yanı sıra, şimdiye kadar gördüğümüz diğer barındırma sağlayıcılarının çoğundan daha fazla ihtiyaç ve hedeflerimizle ilgileniyorlardı..

Kesinlikle iyi bir müşteri deneyimi, yeni başlayanlar ve daha ileri düzey kullanıcılar için uygundur.

AccuWebHosting canlı sohbet 2

Özellikleri

AccuWebHosting’in açık ara en iyi özelliği, seçtiğiniz sunucuda elde ettiğiniz etkileyici özelliktir. 16 GB RAM web barındırma fiyatı için de standartların üzerinde olduğu gibi CPU’lar koşmak 3,4 GHz. Ayrıca muazzam bir kazanç elde edersiniz 4 TB depolama alanı. Onların desteğine göre, ayrıca sınırsız bant genişliği. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor – ve.

cPanel, can sıkıcı bir şekilde, ücretli SSL hizmetleri ve bir CDN gibi standart plandan biraz daha pahalıya mal oluyor. Ayrıca, reklamı yapılan İngiltere sunucusunun şu anda (bu inceleme yazılırken) kullanılamadığını bulmak hayal kırıklığına uğradı.

Ayrıca daha fazla bellek, ek güvenlik seçenekleri, diğer kontrol panelleri, daha hızlı işlemciler, yedeklemeler, farklı ülkelerdeki sunucular vb. Gibi ek özellikler de alabilirsiniz..

Fiyatlandırma

AccuWebHosting’in adanmış web barındırma hizmeti ayda 90 ABD dolarından başlayan fiyatlarla iyi bir değerdir. İyi fiyatlar için de birçok yararlı eklenti var. Fiyatlandırma olsun özellikleri için çok çok iyi görünüyor. Şimdiye kadar pek çok dezavantaj veya gizli maliyet bulamadık. Özelliklerinizi ve planlarınızı seçerken her şey düz bir şekilde ortaya konuyor.

Ayrıca, fiyatlar ilk abonelikten sonra yükselmiyor.

Daha da iyisi, müşterilerinizin konumuna bağlı olarak birkaç sunucu arasında seçim yapabilirsiniz:

AccuWebHosting Dedicated Server fiyatlandırması

En ucuz planları gerçekten iyi özelliklerle geliyor – iyi trafiğe sahip ortalama boyutlu bir web sitesi için fazlasıyla yeterli. Bununla birlikte, SSL ve cPanel gibi bazı temel bilgiler için ekstra ödeme yapmanız gerekecektir. Ayrıca, reklamı yapılan bazı özelliklerin (İngiltere’deki bir sunucu gibi) şu anda kullanılamamasıyla da ilgilidir..

 • En Ucuz Plan: $ 90 / ay
 • Yönetici Kontrol Paneli: cPanel (35,00 $ / aylık)
 • Disk alanı: 2TB
 • Bant genişliği: sınırsız
 • VERİ DEPOSU: 32GB
 • İşlemci: 3.8GHz
 • Özel IP: 1

Sonuç olarak, AccuWebHosting, ortalamanın üzerinde bellek ve bant genişliği kısıtlamaları ve katı hıza sahip, iyi bir değer hizmeti sunar. Ancak hayal kırıklığı yaratan çalışma süreleri göz önüne alındığında, bunun yerine başka bir sağlayıcıyla daha iyi olabilirsiniz.

 • Pingdom İstatistikleri
 • Test Sitesi

Sonuç …

Günümüzde en iyi adanmış web host hızlı, güvenilir sunucular sunuyor. Gördüğümüz gibi, aralarındaki en büyük fark, sundukları destek seviyesidir..

Testlerimizde göze çarpan üç ev sahibi var. Çalışma zamanı, kararınızdaki en önemli faktörse, Bluehost’u tercih edin. Sunucuları en iyi ve en kararlı çalışma süresini sağlamıştır.

Büyük ve köklü bir web barındırıcısının güvenliğini arıyorsanız, HostGator en iyi seçenektir. Hizmetleri makul fiyatlıdır ve büyük müşteri tabanı, destek ekibinin her türlü konuda deneyimli olmasını bekleyebileceğiniz anlamına gelir..

Hız peşinde olduğunuz şeyse, A2 Hosting sizin için en iyi seçenektir. Planları iyi değer, çalışma süresi çoğunlukla iyidir (birkaç ayda 5-15 dakikalık kesintiler vardır) ve destek hızlı ve bilgili.

Hangisini seçerseniz seçin, talep edin. Özel bir sunucu büyük bir yatırımdır ve alışveriş yapmak ve en iyi seçeneği seçmek için ödeme yapar.

Unutmayın, özel kullanımınız için bir sunucu kiralıyorsanız, barındırma sağlayıcınızın sitenize olduğu kadar adanmış olmasını beklemelisiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author