7 En İyi Bulut Hosting Hizmeti (İnceleme + Karşılaştırma) |

En İyi Bulut Barındırma Sağlayıcıları

Bulut barındırma bir süredir ortalıkta ve dakikalar içinde popülerlik kazanıyor. Cloud ayrıca Google, Amazon ve daha pek çok İnternet devi için kullanılan teknolojidir.

Fiyatlandırma, freebies ve hatta sunucu gücü farklılıkları ile birçok bulut barındırma hizmetleri vardır. Araştırmamıza dayanarak, birçoğunun ücretsiz SSL, ücretsiz e-posta hesapları,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, 7/24 destek ve ücretsiz günlük yedeklemeler gibi paylaştığı bazı standart özellikler vardır..

Mevcut en ucuz seçeneğe gitmek caziptir. Ancak, birden fazla siteyi barındırmak istiyor olabilir veya yanınızda daha fazla performansa ihtiyacınız olabilir.

Yine de Cloud Hosting Nedir? Diğer Hosting Türlerinden Neden Daha İyi??

Cloud Hosting, web sitenizi çalıştırmak için fiziksel sunuculardaki kaynakları kullanan bir sanal sunucu ağıdır. Barındırma sunucusunun kendisi yalnızca sanal dünyada veya “bulut” ta bulunur. Böylece bulut, tüm uygulamaları ve hizmetleri aynı anda birden çok sunucuda çalıştırır. Bu makineler dünyanın dört bir yanındaki farklı veri merkezlerinde bulunabilir.

Fiziksel bir sunucudaki standart özel veya paylaşılan barındırma ile karşılaştırıldığında, Bulut Barındırma birçok avantaj sunar:

  • Daha fazla güvenilirlik: Web sitelerine her zaman, her yerde ve neredeyse kesinti olmadan erişilebilir. Fiziksel sunuculardan birinin bozulması gerektiği anda, tüm trafik sağlıklı sunuculara yönlendirilir. Kümedeki bir sunucu çok ağır yük aldığında, trafiğin yeniden yönlendirilmesi de otomatik olarak yapılır.
  • Ölçeklenebilir: Cloud Hosting de kolayca ölçeklenebilir. Barındırma sağlayıcılarının, daha fazla güce ihtiyaç duyduğunuzda hesabınıza fiziksel makineler eklemesine gerek yoktur. Tek gereken kaynakları mevcut sunucu parkından yeniden yönlendirmektir. Bazı servis sağlayıcılar normalden daha ağır bir yük olduğunda kaynakları otomatik olarak artırmayı teklif eder.
  • Daha hızlı yükleme süresi: Daha sonra, Cloud Hosting’in sunduğu barındırma istatistiklerine kıyasla sunabileceği gelişmiş bir hız ve performans var. Web sitenizin verileri birden çok sunucuya yayıldığından, yalnızca bir cihaza güvenmeniz gerekmeyecek.

Şimdi, en iyi Cloud Hosting sağlayıcıları hakkındaki araştırmamıza bakalım ve hangisinin ihtiyaçlarınız için uygun olduğunu bulalım.

7 En İyi Bulut Barındırma Hizmeti (2020)

1. Liquid Web VPS Cloud – En İyisi

Liquid Web bulut barındırmaPlanlar $ 15.00 / ay’dan başlıyor

Liquid Web Artıları:
+ Hızlı ort. yükleme zamanı
+ Sınırsız web sitesi
+
Tam yönetilen + ücretsiz site transferi
+ Güvenli (DDoS koruması)
+ Günlük yedeklemeler
+ 7/24 canlı müşteri desteği
+ Ücretsiz SSL ve CDN
Liquid Web Eksileri:
– InterWorx, Plesk veya cPanel ekstra maliyeti

Liquid Web, en güçlü tam yönetilen bulut barındırma sağlayıcılarından biridir. Piyasadaki en ucuz seçenek değil, ancak çok çeşitli kullanışlı özellik ve eklemelerle birlikte geliyor.

En ikna edici argümanlarından biri, sırasıyla ~ 430 ms ve ~% 99.99 (son 30 gün) olan büyük yükleme süreleri ve çalışma süreleridir. Bulut teknolojisi son derece güvenilir olduğundan,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi verebilirler.

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

292 msOrtalama sürat

100%Ortalama Çalışma Süresi

Liquid Web VPS Cloud performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

En ucuz planları, 2GB RAM ve 2 çekirdekli CPU ile iyi sunucularla geliyor. Yönetilen VPS bulutları, ABD’nin orta ve batı bölgelerinde bulunur.

Planların her birinde sınırsız sayıda web sitesi ve e-posta hesabı barındırabilirsiniz.

Tüm Liquid Web planları tamamen yönetilen sunucularla birlikte gelir, böylece güvenlik, güncellemeler, izleme ve bakım konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, trafiğin hızını ve güvenliğini daha da artırmak için kuracakları ve yönetecekleri ücretsiz bir CloudFlare CDN’ye atıldılar. Ancak, daha fazla özgürlüğe ihtiyacınız varsa, o zaman Çekirdek Yönetilen veya Yönetilmeyen seçenekler bulut sunucuları için.

Ayrıca en baştan 3 kontrol panelinden seçim yapabilirsiniz – InterWorx, Plesk ve cPanel. Ancak, kurulumun çoğunu kendiniz yapmanız gerekir, ancak Liquid Web’in çok dikkatli müşteri desteği size yardımcı olabilir.

Bazı önemli özellikler arasında ücretsiz SSL, 100 GB yedekleme alanına sahip ücretsiz günlük yedeklemeler, 40 GB SSD alanı ve 7/24 telefon, canlı sohbet veya telefon desteği bulunmaktadır. Bant genişliği 10 TB ile sınırlıdır, ancak ortalama web siteleri için fazlasıyla yeterli olmalıdır.

Planlarının maliyeti oldukça basittir, ancak en ucuz seçenekler (aylık 15 $ ‘dan başlayan) 24 aylık bir taahhütle gelir. Barındırma hizmeti, daha fazla güç veya özellik ayırmanız gerektiğinde kolayca ölçeklenebilir. Ancak, endüstri standardı ile karşılaştırıldığında, para iadesi garantisi yoktur, bu nedenle geri ödeme yapılmaz. Alanların maliyeti 15 ABD doları / yıl.

2. HostGator Bulut – En Ucuz Bulut

HostGator bulut barındırmaPlanlar $ 2.74 / ay’dan başlıyor

HostGator Artıları:
+ Hızlı ort. yükleme zamanı
+ Cheap giriş maliyeti
+ Ölçülmemiş bant genişliği ve disk alanı
+ Güvenilir çalışma süresi
+ 7/24 canlı müşteri desteği
+ CDN + SSL dahil
+ Ücretsiz site transferi
HostGator Eksileri:
– Yedeklemelerin ekstra maliyeti
– Daha yüksek yenileme ücretleri

HostGator Bulut, listemizdeki en ucuz bulut barındırma seçeneğidir. Tek bir alan adı barındırmak ve maliyetleri minimumda tutmak isteyen herkes için mükemmeldir. Bulut barındırma sunucuları yalnızca ABD’de bulunmaktadır.

En uygun fiyatlı olmanın yanı sıra, listemizde de en iyi yükleme süresi ve çalışma süresine sahipler; istatistiklerimiz sırasıyla ~ 400 ms yükleme süresi ve ~% 100 çalışma süresi (son 30 gün) göstermektedir. Standart olarak, planları ile% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunarlar.

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

256 msOrtalama sürat

% 99.75Ortalama Çalışma Süresi

HostGator Bulut performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

Ana dezavantajlardan biri HostGator’un “Hatchling” planlarıyla barındırılan tek bir alan adı sınırıdır. Onlar yapar ücretsiz alan adı ve sınırsız e-posta hesabı sunun barındırma seçenekleri ile. Ancak, çok sayıda web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, birden fazla plan satın almanız veya yeni bir plana başlamanız gerekir.

HostGator’un kurulumu çok kolaydır ve popüler cPanel’i kullanıcı paneli olarak kullanmanızı sağlar. Satın alma işleminden sonra hesabınızı anında etkinleştirirler. Ancak HostGator, bulut sunucuları için yönetilen bir seçenek sunmaz, ancak trafiği kendiniz ele almak için ek kaynakları izlemek ve ayırmak için kolay bir zamanınız olur. Bununla birlikte, kullanımınız üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız..

Bu ucuz olmak, endüstri standardı ile karşılaştırıldığında başka bir dezavantaj ile geliyor – ücretsiz yedeklemeler yok. Ek olarak günlük otomatik web sitesi yedeklemeleri ekleyebilir ve yıllık 23,95 ABD doları tutarında faturalandırılır.

Şimdi, planlarının en iyi yanı sınırsız depolama alanı ve bant genişliği bunu sık görmüyorsun. Ayrıca, ücretsiz bir SSL sertifikası alırsınız ve 7/24 telefon, canlı sohbet veya e-posta desteğine erişebilirsiniz. Liquid Web’in teklifine benzer şekilde HostGator da ekstra güvenlik ve hız için ücretsiz bir CloudFlare CDN’sini atacak.

Planlarının fiyatı 2.74 $ / ay’dan başlıyor ve bu da 12 aylık planları ile indirimli bir fiyat. İlk dönemden sonra maliyetlerin 10,95 $ / ay’a yükselmesi için hazırlıklı olun. Yine de, 45 gün içinde paranızı geri alma seçeneğiniz olacak, bu da endüstri standardının (30 gün) üzerindedir. “Bebek” planını 3,21 $ ‘dan başlayan fiyatlarla almanızı öneririz. 4GB RAM ve 4 çekirdekli CPU’ları ile sınırsız alan adı alacak ve daha fazla sunucu gücüne erişeceksiniz – yine de düşük bir başlangıç ​​fiyatıyla.

3. CloudWays – En İyi Yönetilen Bulut

CloudWays bulut barındırmaPlanlar $ 10.00 / ay’dan başlıyor

CloudWays Artıları:
+ Güvenilir çalışma süresi ve hız
+ Dünya çapında veri merkezleri (DigitalOcean, Vultr, vb.)
+ Tam yönetilen + ücretsiz web sitesi geçişi
+ Sınırsız web sitesi
+ Otomatik yedeklemeler
+ 3 günlük ücretsiz deneme
CloudWays Eksileri:
– Yedeklemeler ücretsiz değil

Esnek sözleşmeler, fiyatlandırma ve size yardımcı olacak bir uzman ekibini dahil etme seçeneğiyle tam olarak yönetilen bir barındırma hizmeti arıyorsanız, CloudWays arkanızda.

En ucuz planlar, dünyanın her yerinde bulunan Dijital Okyanus veri merkezleriyle birlikte gelir. Daha yüksek hızlar, depolama ve bant genişliği sunan farklı katman planları arasında seçim yapabilirsiniz..

Performans açısından, sunucuları iyi yükleme süresi ve çalışma süresi, sırasıyla ~ 500 ms ve% 100 istatistiksel ortalama ile çok güvenilirdir.

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

505 msOrtalama sürat

100%Ortalama Çalışma Süresi

Cloudways performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

Çoğu bulut barındırma sağlayıcısında olduğu gibi, CloudWays sınırsız sayıda web sitesini barındırmanıza izin verir. Alan adlarınızı bu hizmeti sunmadıkları için ayrı ayrı kaydetmeye hazır olun. Ancak, zaten çalışır durumda olan bir web siteniz varsa ilk web sitenizi ücretsiz olarak taşımaktan memnuniyet duyarlar..

Önemli bir dezavantajı, planlarda varsayılan olarak barındırma e-postası olmamasıdır. Hizmeti, e-posta hesabı başına 1 ABD Doları için bir eklenti olarak alabilirsiniz; bu, yüzlerce hesabınız olmadığı sürece çok fazla değildir.

CloudWays, oldukça sezgisel ve kullanımı kolay olan kendi şirket içi geliştirilmiş kontrol paneline sahiptir.. Tam olarak yönetilen bir bulut sundukları için bakım, güncelleme veya güvenlik konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sunucunuzu düzenli işletim sistemi yönetimi, güvenlik düzeltme eki ve 7/24 gerçek zamanlı izleme ile çalışır halde tutarlar. Ayrıca, sundukları yardımı daha da artıran Premium Destek eklentisini alabilirsiniz..

Her planda otomatik yedeklemeler de bulunur. Ancak, ince baskıyı okuyacak olursanız, site dışı yedek depolama için sizden sunucu başına ek 0,033 ABD doları / GB tutarında ücret ödeyeceklerini öğreneceksiniz (aylık).

Diğer özelliklerden bazıları ücretsiz SSL, CloudWaysCDN eklentisi, 25 GB SSD depolama kapasitesi, 7/24 canlı sohbet, telefon desteği ve bir bilet sistemi içerir. Temel plan, 1TB bant genişliği sınırına sahiptir ve bu, bu listedeki diğer servis sağlayıcılara kıyasla en düşüktür.

CloudWays, beğendiğimiz çok şeffaf bir fiyatlandırma sistemine sahiptir. Aylık veya saatlik ödeme seçeneğine sahip olacaksınız ve herhangi bir dönem yükümlülüğünüz yok. En ucuz planları aylık 10 ABD dolarıdır ve 1 GB RAM ve 1 çekirdekli işlemci içerir.

Maalesef para iade garantisi sunmuyorlar, ancak bunun yerine 3 günlük ücretsiz deneme sürümü alacaksınız.

4. Hostinger Bulutu

Hostinger bulut barındırmaPlanlar $ 7.45 / ay’dan başlıyor

Hostinger Artıları:
+ Tamamen yönetildi
+ Özel IP adresi
+ 300’den fazla web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz
+ Tüm dünyadaki veri merkezleri
+ 7/24 müşteri desteği (sohbet)
+ SSL ve CDN dahil
+ İyi çalışma süresi
Hostinger Eksileri:
– Ortalama sürat
– Manuel site transferi

Hostinger başka bir kalite yönetimli bulut barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Güçleri sadeliktir, iyi performansa sahiptir ve barındırma ihtiyaçlarınız için diğer birçok yararlı özellik içerir.

Hostinger’ın ortalama yükleme süresi ~ 600 ms’dir ve çalışma süresi ~% 99.99’dur. Daha da iyisi, veri merkezlerinin tüm dünyada bulunmasıdır. Ayrıca kaynaklarınızı paylaşmayacak ve özel IP.

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

681 msOrtalama sürat

% 99.99Ortalama Çalışma Süresi

Hostinger Cloud performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

Hostinger kendi kontrol panelini “hPanel” geliştirdi, kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. HPanel ayrıca 100’den fazla uygulama kurulumu için özel olarak geliştirilmiş 1 Tıklamalı Uygulama Yükleyici içerir.

Önemli olan, sizin için tüm sunucu ve trafik yönetimini yapacakları için bir BT dehası olmanız gerekmeyecek. 7/24 izleme hizmeti, en son teknoloji ve performans güncellemeleri, bakım ve ücretsiz günlük yedeklemeler sunar.

Diğer özelliklerden bazıları sınırsız bant genişliği ve e-posta hesapları, 40 GB SSD depolama alanı, ücretsiz SSL ve CloudFlare CDN ve endüstri standardı% 99,9 kesintisiz çalışma garantisidir. Destek gelince, sadece 7/24 canlı sohbet seçeneği sunuyorlar. Birkaç dolar daha alarak, yanıtlarının daha hızlı olması için kendinizi öncelikli destek listesine ekleyebilirsiniz..

Diğer tamamen yönetilen bulutlarla karşılaştırıldığında, Hostinger ile 300 adede kadar web sitesini barındırabilirsiniz. 300 web sitesi zaten çoğumuzun ihtiyaç duyduğundan daha fazla olduğu için bu bir dezavantaj değil. Yukarı tarafta, ücretsiz bir alan adı alacaksınız, ancak ikinci yıldan itibaren yenileme maliyeti 10,99 ABD doları.

Fiyatlandırma açısından bakıldığında, 4 yıllık bir sözleşme ile en ucuz fiyatı (7.45 $ / aylık) elde edersiniz, ki bu o kadar da iyi değildir. Yenileme maliyeti 15,90 ABD doları olacaktır. Düşük giriş ücreti göz önüne alındığında oldukça pahalı. Ayrıca, hizmetlerini test etmek için tam bir geri ödeme ile 30 günlük iyi bir geri ödeme garantisi alacaksınız. Temel plan sizi 3GB RAM ve 2 çekirdekli CPU ile kurar. Planlar, ekstra bir maliyetle kolayca daha yüksek seviyeye yükseltilebilir, ancak daha iyi performans ve daha fazla depolama alanı elde edersiniz.

5. DreamHost Cloud – Yönetilmeyen

DreamHost bulut barındırmaFiyatlandırma kullanıma dayalıdır

DreamHost Artıları:
+ Saat başına ödeme / trafik
+ Sınırsız sayıda web sitesi
+ 80 GB SSD depolama + 100 GB blok depolama
+ % 100 kesintisiz çalışma garantisi
DreamHost Eksileri:
– Müşteri desteği 7/24 değil
– Tam olarak yönetilmez + site taşıma ücretsiz değildir
– Para iadesi / geri ödeme yok
– Otomatik yedekleme yok

Dreamhost, bulut barındırma hizmetini profesyoneller ve olabildiğince fazla özgürlük isteyen herkes için tasarladı. Sunucuları yönetilmez, yani güncellemelerden yedeklemelere kadar her şeyden siz sorumlu olursunuz.

Sunucu parkları sadece ABD’de bulunmaktadır. Sunucuların kendileri de rakiplerinin sunduğu hızlara kıyasla çok fazla güç sağlamıyor.

Dreamhost, ~ 99.99% gibi iyi bir çalışma süresine ve güvenilir hıza sahiptir..

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

302 msOrtalama sürat

100%Ortalama Çalışma Süresi

DreamHost Cloud performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

Dreamhost, alanlarınızla gelmeniz şartıyla sınırsız sayıda web sitesi barındırmanıza izin verir. Web sitelerinizi, veritabanlarınızı, e-postanızı ve faturalandırmanızı yönetmek için kendi özel oluşturulmuş panelleri vardır.

Şimdi, yönetilmeyen bir bulut sunucusu aradığınız şeyse, o zaman bir tedavi içindesiniz. Dreamhost, herhangi bir işletim sistemi ve yazılım seçimine izin verir, böylece sunucular Linux, BSD veya MS Windows tabanlı olabilir. Dreamhost, OpenStack ve Ceph etrafında tasarlanmıştır ve standart API’leri ve en popüler geliştirici araçlarını destekler. MongoDB, Redis, node.js, ruby, python’a ihtiyacınız varsa, hepsini sıfır güçlükle kullanabilirsiniz.

Başka bir notta, yedeklemelerinizden, güncellemelerinizden, güvenliğinizden, trafiğiniz için kaynak tahsis etmekten ve sunucunuzun genel yönetiminden de sorumlu olacaksınız. Dreamhost size ücretsiz bir SSL sertifikası sağlar.

Dreamhost aksini belirleyene kadar (sınırlı bir süre) sınırsız ücretsiz bant genişliği elde edersiniz. Ayrıca, her planla birlikte 80 GB’lık devasa bir SSD depolama alanı ve 100 GB’lık Blok Depolama alanı elde edersiniz. Diğer bulut barındırma sağlayıcılarının sunduklarına kıyasla bu çok büyük.

En büyük dezavantajı, desteklerinin sadece çalışma saatleri içinde ve canlı sohbet yoluyla çalışmasıdır (DreamPress, bir WordPress barındırma seçeneği yoksa). Yine de, istediğiniz zaman bilet oluşturabilirsiniz – hemen yanıt beklemeyin.

Fiyatlandırma kullanıma dayalıdır ve saate göre ölçülür ve temel plan ayda maksimum 4,50 ABD dolarından (0,0075 ABD doları / saat) başlar. Bununla, 512 MB RAM ve 1 çekirdekli işlemci elde edeceksiniz. Bununla birlikte, 0,02 $ / saat (veya maksimum 12 $ / ay) fiyatla daha iyi performans (2 GB RAM) için bir sonraki katman planını almanızı öneririz. Para iade garantisi yoktur, taahhüt de yoktur.

6. InMotion Bulut

InMotion bulut barındırmaPlanlar $ 22.99 / ay’dan başlıyor

InMotion Artıları:
+ İyi ort. yükleme zamanı
+ Kurulum için 2 saat ücretsiz destek
+ Etkileyici para iade garantisi
+ Sınırsız web sitesi
+ Serbest alan (1. yıl)
+ Ücretsiz site transferi
InMotion Eksileri:
– Pahalı
Sınırlı bant genişliği

InMotion üst düzey bir premium bulut barındırma hizmeti sunar. Biraz pahalı olmalarına rağmen, premium bir destek deneyimi sunuyorlar, sunucuları tamamen yönetiliyor ve kurulumu kolay.

Bir sınırsız sayıda web sitesi, InMotion da başlamanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir alana atılmıştır. Ancak, ikinci yıldan itibaren alan adı için yılda 15,99 ABD doları ödeme alacaktır. Zaten kayıtlı bir alan adını yanınızda getirmenizi öneririz.

InMotion’ın performansı ortalama ~ 570 ms yükleme süresi ve% 99,96 çalışma süresi ile iyi. Sunucuları ABD’nin doğu ve batı kıyılarında bulunmaktadır. Standart bir uygulama olarak InMotion% 99,9 kesintisiz çalışma garantisini de taahhüt eder.

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

361 msOrtalama sürat

% 99.99Ortalama Çalışma Süresi

InMotion Cloud performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

InMotion web sitelerinizi kurmak ve çalıştırmak için iyi bilinen bir cPanel kullanmanızı sağlar. Kurulumun kendisi zahmetsiz ve basittir. Başladıktan sonra, kurulumda size yardımcı olacak InMotion’ın Yönetilen Barındırma ekibiyle iki ücretsiz saat kazanacaksınız.

InMotion sunucuları tam olarak yönetir, bu yüzden bunun için endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, trafiğinizi izler ve web sitenizin ihtiyacı olduğunda kaynakları anında tahsis ederler. Otomatik yedeklemeler de varsayılan olarak planlarına dahil edilir.

İhtiyaçlarınıza göre sunucu yapılandırması seçeneği (LAMP yığını, WordPress yığını veya PHP yapılandırması) alırsınız. Gelişiminiz için başka teknolojiler kullanmak istiyorsanız, root erişimini etkinleştirme seçeneği de vardır.

Diğer bazı özellikler arasında 75 GB SSD depolama alanı, ücretsiz SSL sertifikası, sınırsız e-posta hesabı, 4 TB bant genişliği ve 7/24 telefon, canlı sohbet ve e-posta desteği bulunmaktadır..

Fiyatlandırma, 2 yıllık bir taahhüd ile birlikte gelen en ucuz seçenek ($ 22.99 / ay) ile oldukça pahalıdır. Donanım tarafından, kullanıcılar temel barındırma planı ile 4GB RAM alırlar. Daha da yüksek hızlar ve depolama alanı elde etmek için planınızı yükseltme seçeneği de vardır, ancak bunun maliyeti daha yüksektir. Yine de, seçerseniz 90 günlük etkileyici bir para iade garantisine sahip olursunuz..

7. A2 Hosting Bulutu

A2Hosting bulut barındırmaPlanlar $ 25.00 / ay’dan başlıyor

A2 Hosting Uzmanları:
+ Güçlü çalışma süresi
+ Ücretsiz site transferi
+ 7/24 faydalı destek
+ Sınırsız web sitesi / hesap
+ Herzaman para iade garantisi
A2 Hosting Eksileri:
– Yavaş yükleme süresi
– Pahalı
– Sınırlı bant genişliği

A2 Hosting Cloud, inceleme listemizde en pahalı planlara sahiptir. Hala tam olarak yönetilen bir bulut barındırma hizmeti sunuyorlar, ancak yükleme süreleri diğer barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında o kadar da iyi değil.

A2 Hosting, sunucu konumları söz konusu olduğunda ABD, Avrupa ve Asya’yı kapsamaktadır..

% 99,99 gibi mükemmel bir çalışma süresine sahip olmalarına rağmen, ortalama site yükleme süreleri o kadar da iyi değil (1334 ms):

Göstermek:

Son 24 saat
Son 7 gün
Son 30 gün
Son 6 ay
Geçen yıl

1134 msOrtalama sürat

% 99.99Ortalama Çalışma Süresi

A2 Hosting Cloud performansı (geçmiş verilerine buradan bakın)

Web sitenizi oluşturmak ve çalıştırmak için tanınmış bir cPanel kontrol paneline erişebilirsiniz. Bunun dışında, A2 Hosting’in tam yönetilen planlarıyla sunucuları yönetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Tüm donanımı koruyacak ve güncelleyecek, yazılımı güncel tutacak ve sunucuyu 7/24 izleyecekler.

Standart olarak, ücretsiz günlük yedeklemeler sunarlar ve ücretsiz bir şirket içi dosya kurtarma programı “Server Rewind” a atmışlardır. Ayrıca, web sitelerinizi olabildiğince güvenli tutmak için 7/24 güvenlik izleme işlemi gerçekleştirecekler.

Diğer ana özellikler arasında 75 GB SSD depolama alanı, ücretsiz SSL ve CloudFlare CDN, ücretsiz sınırsız e-posta hesapları ve harika bir 7/24 telefon, e-posta, bilet ve canlı sohbet desteği yer alıyor. Araştırmamız sırasında A2 Hosting desteğinin inceleme listemizde EN İYİ olduğunu gördük.

Yine de yüksek performans, harika özellikler ve keyifli destek deneyimi ucuz değildir. Planlar aylık 25 $ ‘dan başlayan maliyetlidir ve yenilemeler başlangıç ​​ücretinin neredeyse iki katıdır. Yükseltilmiş planlar daha pahalıdır, ancak daha yüksek hızlar ve depolama alanı sunar.

Ters bir durum var ve buna HERHANGİ BİR para iade garantisi deniyor.

Sonuç

Araştırmamıza dayanarak, bazı büyük bulut barındırma hizmeti sağlayıcıları var. Ne kadar performansa ve kaç özelliğe ihtiyacınız olacağına bağlı olarak fiyatlandırmada önemli bir fark vardır. Fiyat da paylaşılan barındırma gibi diğer barındırma türlerinden biraz daha yüksektir.

Nerede çalıştığınıza ve hangi sağlayıcıyı seçtiğinize bağlı olarak farklı yükleme süreleri de bekleyebilirsiniz. Ancak, hepsinden güvenilir bir hizmet bekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, bankanızı bozmadan web sitenizin performansını bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, bulut barındırma.

Daha önce hangi bulut barındırma sağlayıcılarını kullandınız? Bunlardan herhangi birini tavsiye eder misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Ayrıca diğer bulut barındırma sağlayıcılarını test edebilir ve deneyebiliriz, bu nedenle önerilerinizi bize iletin :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author