69 WordPress konsultācijas, lai atklātu visus CMS noslēpumus

Es parasti sāktu, sakot dažus vārdus par WordPress un to, cik lielisks tas ir, bet es uzskatu, ka šeit tas būs pilnīgi bezjēdzīgi.

Ja atrodaties šajā lapā, jūs droši vien jau zināt, cik pārsteidzošs var būt WP.

Jums nepieciešama papildu palīdzība un vadlīnijas, kā izveidot lielisku vietni, izmantojot WordPress. Jūs zināt, tie praktiskie padomi un triki, kas palīdz labāk saprast, ar ko jūs nodarbojaties, un kā to pareizi izdarīt.

Man tas viss ir un maiss čipsu!

Šajā rakstā atradīsit plašu WordPress apmācību sarakstu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Mēs apskatīsim katru soli no jūsu pirmās tikšanās ar WP līdz jaunizveidotās vietnes pēdējiem aspektiem. Jūs uzzināsit vairāk par tēmām, dažādiem spraudņiem, SEO, vietnes drošību un daudz ko citu.

Tad jūs varat apmeklēt labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju atbalsta forumus un likt tur visiem kaunēties.

Izklausās labi, vai ne? Ienirsim tieši iekšā!

Sāksim ar labākajām vispārīgajām apmācībām tīmeklī. Katrs no šiem plašajiem ceļvežiem ir pelnījis atsevišķu rakstu, jo tas aptver gandrīz visu, ko varat padomāt par WordPress.

Ja esat pilnīgi jauns Web veidošanas speciālists – šeit sākas jūsu ceļojums…

Contents

Darba sākšana

1. WordPress glosārijs

WordPress glosārijs

Mums priekšā ir daudz darba, lai izpētītu WP pasauli, tāpēc ir labāk, ja jūs iepazīstaties ar Lingo. Ja jums nav pazīstams ar vārdu, kas nav sarakstā, jūs vienmēr varat to pievienot kā ieteikumu.

2. WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org

WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org

Iesācēju WP lietotājus var viegli sajaukt ar šķietami līdzīgajiem pakalpojumiem vietnēs WordPress.com un WordPress.org. Abas platformas faktiski ir diezgan atšķirīgas, un tām ir pilnīgi atšķirīgas uzstādīšanas iespējas, ierobežojumi un atbalsta līmeņi. Šodien galvenā uzmanība tiks pievērsta pašpiegūtai, atvērtā koda versijai, kas pieejama vietnē WP.org, tāpēc ir svarīgi pateikt atšķirību.

3. Galīgais WordPress ceļvedis

WordPress galīgais ceļvedis

Pirmie WordPress soļi vēl nekad nav bijuši tik vienkārši. WPBegginer ir viena no lielākajām WP kopienām, un tās redakcija bieži izdod visaptverošus ceļvežus par programmatūru. Viņi lieliski zina, cik mulsinoši var pirmo reizi izveidot vietni. Tātad, šī rokasgrāmata izklāsta loģisku, soli pa solim procesu un maigi iepazīstina jūs ar WordPress un tā sarežģītību.

4. Kā izvēlēties labāko saimnieku

Izvēlieties WordPress resursdatoru

Tur ir pieejams hostinga pakalpojumu sniedzēju pārpilnība, un gandrīz visi apgalvo, ka ir piemēroti WordPress projektu uzņemšanai. Tomēr realitāte nevar atrasties tālāk no patiesības, tāpēc pārliecinieties, ka esat rūpīgi izpētījis, pirms dodaties uz priekšu savā jaunajā tiešsaistes projektā. Es saldināšu darījumu, pievienojot mūsu izvērstos pārskatus par dažiem labākajiem pretendentiem – Vietne un Bluehost.

5. Kā instalēt WordPress (manuāli)

WordPress manuāla instalēšana

Manuāla programmatūras instalēšana var būt nedaudz sarežģīta, taču par laimi WP izstrādātāji viegli apmainās ar informāciju tieši no avota. Viņi iepazīstina jūs ar CMS instalēšanas procesu dažādās platformās un piedāvā risinājumus iespējamām neveiksmēm, ar kurām jūs varētu saskarties. Rokasgrāmata ir īpaši noderīga, ja jums jāinstalē WP vietējā datorā un jāpielāgo to bezsaistē.

6. Kā instalēt WordPress (izmantojot Softaculous)

WordPress Softaculous instalēšana

PHP un MySQL ir WordPress pamatā, tāpēc lietojumprogramma vislabāk darbojas Linux serveros. Biežāk nekā nē, Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzēji aprīko klientus ar cPanel, kas satur Softaculous Autoinstaller. Šis jaudīgais rīks ietaupa jūsu laiku un pūles, kas saistītas ar manuālo instalēšanu, un piedāvā dažu klikšķu iestatīšanu vairāk nekā 450 tīmekļa veidošanas lietotnēs. WP instalēšana ar Softaculous ir vienkārša kā 1-2-3, kā jūs pamanīsit šajā WordPress rokasgrāmatā iesācējiem.

7. Kā instalēt WordPress (izmantojot WAMP)

WordPress instalēšana WAMP

WAMP pamatā ir Apache, PHP un MySQL kaudze, kas darbojas uz Windows serveriem. Šis ir paredzēts visiem Windows lietotājiem, kuri vēlas ķerties pie WordPress, nepārejot uz Linux. Apmācība tiek bieži atjaunināta, kas nodrošina satura vienmēr atjaunināšanu.

8. Kā instalēt motīvus

WordPress tēmas instalēšana

Apzināti vai nē, cilvēki grāmatu vērtē pēc tās vākiem. Jūsu vietne neatšķiras. Ja vien jūs nepiespiežat apmeklētājus tieši no saņemšanas brīža, jūs riskējat viņus zaudēt neatgriezeniski. WP motīvu instalēšana ir diezgan viegls uzdevums, tāpēc varat koncentrēties uz perfekta izkārtojuma atrašanu, kas jūsu vietnei der kā cimds..

9. Kā instalēt spraudņus

WordPress instalēšana ar spraudņiem

Tālāk mums ir spraudņi. Ļoti noderīgi papildinājumi ļauj jums pielāgot WordPress pēc jūsu izvēles – iepirkšanās ratiņus, sociālo mediju ikonas, kontaktu formas – jūs to nosaucat. WP spraudņu ABC apgūšana būs ļoti noderīga pa ceļam, tāpēc noteikti pārbaudiet šīs bezmaksas WordPress apmācības.

10. Izpratne par logrīkiem

Izpratne par WordPress logrīkiem

Logrīki ir daļa no WP arhitektūras, kas nodrošina praktisku metožu kopumu, lai atvieglotu tīmekļa noformēšanu un pārvaldību. Katrā svaigā WordPress instalācijā ir iekļauta virkne noklusējuma logrīku, ieskaitot kategorijas, meklēšanas joslu, tagu mākoņus un daudz ko citu. Daudzās tēmās un spraudņos ir savi logrīki, tāpēc, izprotot to pamatus, varat tos izmantot pēc iespējas labāk.

11. Kā iestatīt Google Analytics

WordPress iestatīšana Google Analytics

Vai esat pazīstams ar Google Analytics? Jā, rīks, kas ļauj uzzināt visu par jūsu apmeklētājiem – no kurienes viņi nāca, uz ko viņi noklikšķināja un cik ilgi viņi uzturējās. Vairāk nekā 50 miljoni vietņu visā pasaulē lieliski izmanto pakalpojumu Google Analytics, un jūsu lapai nevajadzētu būt atšķirīgai, ja vēlaties uzturēt kontaktus ar savu auditoriju..

12. Kā paātrināt WordPress

Paātriniet WordPress

Mūsu komanda jau ir norādījusi, cik būtisks ir jūsu vietnes ātrums šis faktu iepakotais raksts. Kad mūsu digitālā laikmeta lietas notiek tik strauji, jums jāpaliek priekšā tendencēm vai jāriskē ātri atpalikt. Nodrošināt ātru lapu ielādēšanas laiku no jebkuras vietas un jebkuras ierīces ir tas, kas jums jādara ātrāk, nevis vēlāk.

13. Kā nodrošināt WordPress

Droša WordPress

WordPress ir viena populārākā tīmekļa veidošanas lietojumprogramma. Kā tāds tas ir programmatūras hakeriem visā pasaulē, uz kuru mērķis ir visbiežāk. WP vietnes aizsardzība ir nepārtraukts process, kas sākas, tiklīdz jūs pirmo reizi instalējat platformu. Tas apstājas tikai tad, kad… labi, patiesībā, tas nekad neapstājas. Tā ir nerimstoša cīņa, taču, ja esat pietiekami piesardzīga, jūs joprojām varat iznākt virsotnē.

Tagad, kad esam gatavi sākt darboties ar WordPress, apskatīsim, ko mēs ar to varam paveikt.

Darbs ar WordPress

14. Kā pielāgot informācijas paneli

Pielāgot informācijas paneli

WP aizmugures izskatu mainīšana nav tikai ērtības. Bieži vien mūsu vietnē strādā vairāki cilvēki, un viņiem ir nepieciešams atšķirīgs piekļuves līmenis. Mēs varam pielāgot viņu redzēto un rediģēt līdz sīkākajai detaļai, līdz pat jūsu pieteikšanās lapas stilam un krāsu shēmai..

15. Kā izveidot ziņu

WordPress Izveidot ziņu

Labi, tāpēc esat pabeidzis WordPress iestatīšanu un varat sākt pievienot saturu. Viena lieta, pirms jūs to darāt. Jūs, iespējams, esat dzirdējis, ka WP izstrādātāji 2018. gadā izlaida pavisam jaunu redaktoru ar nosaukumu Gutenberg. Tas satricināja daudzus autorus un būtiski mainīja satura izveidošanas veidu. Par laimi ir lieliski WordPress mācību materiāli iesācējiem, kas diezgan labi aptver Gūtenberga tēmu.

16. Kā izmantot Gūtenberga redaktoru

Izmantojiet WordPress Gūtenbergu

Godinot tipogrāfijas izgudrotāju, jaunākais WordPress redaktors solīja revolucionāri mainīt veidu, kā mēs veidojam un izplatām savu saturu. Sākotnējā izlaišana notika ar akmeņainu sākumu, un pieredzējuši lietotāji bija pamatoti skeptiski. Kopš tā laika lietas ir atsākušās, un šis modernais bloku redaktors raugās uz gaišu nākotni.

17. Kā izveidot kategorijas

WordPress Izveidot kategorijas

Kategorijas veido visu jūsu WP vietnes struktūru. Tie attēlo jūsu vietnes izvēlnes un palīdz lietotājiem pāriet uz vēlamo lapu. Sava satura klasificēšana izveido struktūru, kas būs visaptveroša gan apmeklētājiem, gan meklētājprogrammu robotiem. Izvēlņu pievienošana un mainīšana ir bērna spēle ar vilkšanas un nomešanas WP redaktoru, tāpēc dodieties uz priekšu un pārbaudiet to.

18. Kā izveidot galveno lapu

WordPress Izveidojiet galveno lapu

Labi izstrādāta galvenā lapa var darīt brīnumus jūsu mārketinga kampaņās vai radīt paaudzes centienus. Uzņēmumu īpašnieki un tirgotāji bieži izmanto lapas, kas izgatavotas pēc pasūtījuma, jo tās var piesaistīt uzmanību, izraisīt iepriekš noteiktas darbības un apkopot būtiskus trafika datus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārdot produktu, uzkrāt abonementus vai reklamēt videoklipu – tas ir ceļš uz galveno lapu!

19. Kā izveidot fotogaleriju

WordPress izveidojiet fotoattēlu galeriju

Mūsdienās vizuālais saturs ir visapkārt. Mums ir tendence dalīties ar fotogrāfijām par visu, kas mums šķiet foršs – cilvēkus, ēdienu, mājdzīvniekus, dabu. Galu galā “attēls ir tūkstoš vārdu vērts”, vai ne? WordPress pamatā ir estētika, un to noteikti parāda plašās opcijas un pielāgošanas funkcijas šajā nodaļā.

20. Kā izveidot e-komercijas vietni

WordPress Izveidojiet e-komercijas vietni

Vairāk nekā 22% pasaules iedzīvotāju jau iepērkas tiešsaistē. Mēs esam pieraduši vienkārši ievadīt tīmekļa adresi un divu minūšu laikā pasūtīt produktu, piemēram, mēs nekad nezinājām neko citu. Lai izveidotu tiešsaistes veikalu, varat izmantot dažādus spraudņus, taču WooCommerce neapšaubāmi ir visizcilākais. WooCommerce jau tagad vēro tiešsaistes tirdzniecības nozari, pārspējot pat tirgus konkurentus, kuri stingri koncentrējas uz e-komerciju.

21. Kā izveidot Amazon filiāles vietni

WordPress Izveidojiet Amazon veikalu

Amazon filiāļu veikals ļauj pārdot savus produktus pasaules lielākajā tirgū. Dažādu platformu, piemēram, WordPress un Amazon, integrēšana izklausās par lielu lietu, bet tā patiesībā nav. Šajā apmācībā ir apskatīts viss WP veikala atklāšanas process, produktu pārvietošana jaunajā tirgū un, protams, saldākā daļa – ienākumu uzkrāšana..

22. Kā pievienot multivides failus

WordPress Pievienot multividi

Attēlu, audio un video failu pievienošana ziņām ir vienkārša ar WP. Šī plašā WordPress apmācība iesācējiem sniedz nelielu ieskatu iebūvētā WISYWIG redaktora darbībā un multimediju integrācijā, lai jūsu saturs būtu valdzinošāks. Kā prēmija ir daži praktiski padomi izlīdzināšanai un izmēru optimizēšanai.

23. Kā augšupielādēt failus, izmantojot FTP

Augšupielādēt failus FTP

Lielākajā daļā vadības paneļu ir iebūvēta failu pārvaldības sistēma, kas ļauj ērti augšupielādēt datus. To var arī sasniegt, izmantojot WP administratora informācijas paneli. Tomēr abi veidi ir ierobežoti ar to failu skaitu un lielumu, kurus varat vienlaikus augšupielādēt. No otras puses, FTP bieži ir ātrāks, drošāks un novērš visus šādus ierobežojumus.

24. Kā pievienot faviksonu

Pievienot WordPress

Vai esat kādreiz pamanījis, kā lielākajā daļā vietņu ir samazināts attēls, kas jūsu pārlūkprogrammas cilnē parādās pirms viņu vārda? To sauc par fiktīvu. Tā piedāvā lielisku iespēju uzlabot savu zīmolu un padarīt to neaizmirstamu. Turklāt, ja jūs esat tāds kā es un visu laiku atverat tonnu logu, favoni ir milzīga palīdzība, kad jums ātri jāatrod konkrēta cilne..

25. Kā pievienot Gravatar

WordPress Pievienot Gravatar

Gravatar, kas apzīmē globāli atzītu iemiesojumu, attēlo jūsu vizuālo attēlu tīmeklī. Tā vietā, lai izveidotu dažādus profilus vairākās vietnēs, jums var būt viens konts, izmantojot iepriekš definētu informāciju. Šis risinājums ir īpaši noderīgs aktīviem emuāru autoriem, kuri tikai veido vārdu sev.

26. Ultimate Guide for WordPress Multisite

WordPress multisite

WordPress piedāvā modes iespēju palaist vairākas vietnes vienā instalācijā. Cik tas ir noderīgi? Kādos gadījumos jums vajadzētu izmantot šo metodi? Kā tas darbojas? Izpildiet šo izcilo vairāku vietņu funkcijas izstrādātāju apmācību un uzziniet priekšrocības, ko sniedz vesela vietņu tīkla vadīšana zem vienas cepures.

27. Kā pievienot vairākas valodas

Daudzvalodu WordPress

Kā vislabāk uzstāties starptautiskai auditorijai, nevis runāt ar viņu dzimtajā valodā? Jaunu valodu pievienošana esošajai WordPress vietnei darbojas lieliski, bez papildu WP instalācijām.

Kvalitātes ziņā es ļoti iesaku jums manuāli iztulkot jūsu saturu, lai nodrošinātu precīzāku pat sīkāko informāciju. Tomēr valodas spraudņi katru dienu kļūst arvien labāki, pateicoties mašīnmācības attīstībai, tāpēc tie joprojām ir lielisks risinājums, lai apsvērtu, vai jums ir nepieciešams ietaupīt laiku.

28. Kā izmantot WordPress REST API

WP atpūtas API

Lietojumprogrammu programmēšanas saskarnes (vai vienkārši API) ļauj divām dažādām lietotnēm savstarpēji savienot un apmainīties ar datiem. Piemēram, varat izmantot Google Maps API, lai savā vietnē ievietotu karti, kas iegūs būtisku informāciju tieši no Google. Izmantojot to pašu loģiku WordPress, mēs varam ievērojami uzlabot lietotāju pieredzi un uzlabot mūsu vietnes iespējas, izmantojot REST API.

29. WordPress vietnes uzturēšanas kalendārs

Vietnes WordPress uzturēšana

Vietnes uzturēšana ir nepārtraukts process. Pat ja jūs izveidojat perfektu WP vietni, jums tā joprojām ir jāuzrauga un jāpārliecinās, ka tā vienmēr ir atjaunināta. Ir daudzas lietas, kas jāņem vērā, taču nebaidieties – jums tās nav jāatceras no sirds. Šis saraksts to izdarīs jūsu vietā.

Tagad, kad esam pabeiguši pamatus, ir pienācis laiks padomāt par to, kā izskatās un jūtas mūsu vietne.

WordPress motīvi

30. Kā izvēlēties tēmu

Izvēlieties WordPress motīvu

Jūsu vietnei ir jāizvēlas pareizā tēma, un es nerunāju tikai par glītu izskatu. Jūsu vizuālais izkārtojums var ievērojami uzlabot apmeklētāju navigācijas pieredzi un pat pastiprināt vispārējo vietnes drošību. Tur ir virkne noderīgu WordPress apmācību par šo tēmu, taču šī plašā rokasgrāmata aptver visu to.

31. Kā pielāgot motīvus

Pielāgojiet WordPress motīvu

Tāpat kā ar jebkuru citu atvērtā koda platformu, katru WordPress infrastruktūras aspektu var pielāgot. Ar atbilstošām zināšanām un nelielu pieredzi jūs drīz uzzināsit, ka WP tēmas modificēšana nav paredzēta tikai dizaineriem un izstrādātājiem. Kad esat to pakarinājis, debesis ir robeža!

32. Kā izveidot bērna tēmu

Bērnu tēma WordPress

Iedomājieties bērnu tēmas, piemēram, testa vidi, lai veiktu jebkurus pielāgojumus un līkločus, kurus vēlaties izmēģināt savā vietnē, neizjaucot tā pieejamību tiešsaistē. Bērna tēma atkārto savu “vecāku” un visu pārējo atstāj jūsu iztēlei. Ja pēc jaunā izkārtojuma modificēšanas trūkst kādas funkcijas, vecāka tēma aizpildīs nepilnības.

33. Kā pievienot pielāgotus fontus

WordPress Pievienot pielāgotos fontus

Jūsu satura fonts ir būtisks vizuālā zīmola elements, kas var pievienot tik ļoti nepieciešamo norādi jūsu jaunajam biznesam. Lai arī cik stilīgas varētu būt dažas no iebūvētajām iespējām, jums vienmēr jāmeklē unikalitāte. Jūsu vietnes fonts ir ideāls veids, kā to panākt.

34. Izpratne par krāsu psiholoģiju

WordPress krāsu psiholoģija

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, pēriens 85% tiešsaistes pircēju norāda krāsu kā galveno iemeslu, kāpēc viņiem patīk vai nepatīk konkrēts produkts. Neatkarīgi no tā, vai mēs to darām apzināti vai nē, krāsas var izraisīt emocijas, un progresīvi biznesi jau izmanto šo faktu.

35. Kā veikt A / B pārbaudi

WordPress veic A-B pārbaudi

Tirgotājiem patīk izmantot A / B testēšanas metodiku, jo tā var atrast ievērojamu praktisko pielietojumu. Būtībā ikreiz, kad jūs saskaraties ar lēmumu, varat to sadalīt divās (vai vairākās) variācijās. Pieņemsim, ka jums rodas jautājums, vai jūsu vietnei vajadzētu izvēlēties zaļu vai zilu krāsu shēmu. Katram jaunajam apmeklētājam varat apkalpot atšķirīgu versiju, un apkopotā metrika ļaus jums uzzināt, kura krāsa darbojas vislabāk. Galu galā – skaitļi nemelo, vai ne?

Kad esat apmierināts ar jauno vietnes stilīgo izskatu, varat apsvērt iespēju pievienot dažas funkcijas. Mēs esam klasificējuši šo WordPress spraudņu apmācības sarakstu pēc to vērtības dažādiem profesionāļiem.

WordPress spraudņi

36. Nepieciešami WordPress spraudņi

Must-Have WordPress spraudņi

Tā kā WP bibliotēkā ir vairāk nekā 50 000 spraudņu, ir diezgan viegli pazust. Par laimi jūs varat atrast noderīgu WordPress spraudņu pārpilnību, kurās ir aprakstīti galvenie rīki, ar kuriem sākt, un kāpēc tie jums nepieciešami. Turpmāk viss ir atkarīgs no jūsu iztēles. Pārliecinieties, ka pievienojat tikai nepieciešamo un regulāri atjauniniet to, lai izvairītos no drošības riskiem.

37. WordPress spraudņi dizaineriem

WordPress spraudņi dizaineriem

Dizaineri var pilnībā izmantot savu radošo potenciālu, izmantojot WordPress. Katru mazo WP vietnes vizuālā izskata aspektu var pilnībā pielāgot, un ir ļoti daudz rīku, kas jums palīdzēs. Iepazīstieties ar dažu labāko papildinājumu izvēli, kurus dizaineri mīl, lai atvieglotu.

38. WordPress spraudņi izstrādātājiem

WordPress spraudņi izstrādātājiem

Šis ir paredzēts visiem jūsu tīmekļa pārziņiem, izstrādātājiem un kodu lietotājiem. ElegantThemes ir sevi pieteikuši WP kopienā ar plašo papildinājumu bibliotēku un dažām no labākajām WordPress pamācībām. viņa ceļvedis parādīs izstrādātāju iecienītākos spraudņus un to, kāpēc tie ir tik populāri.

39. WordPress spraudņi tirgotājiem

WordPress spraudņi tirgotājiem

Neil Patel nav nepieciešams ievads, ja jūs attālināti interesē digitālais mārketings. Es nevaru iedomāties labāku cilvēku, kam uzticēties mārketinga padomi, nekā vienam no galvenajiem ietekmētājiem šajā jomā un ļoti veiksmīgas digitālās aģentūras dibinātājam. Viņš ar prieku dalās zināšanās un norāda uz saviem iecienītākajiem spraudņiem.

40. WordPress spraudņi autoriem

WordPress spraudņi autoriem

Sākotnējais WordPress mērķis bija blogošanas popularizēšana, tāpēc neaizmirsīsim visus tur esošos autorus, kuri joprojām galvenokārt izmanto WP, lai izveidotu savus emuārus. Sākot ar rīkiem, kas palīdz uzlabot jūsu rakstīšanas prasmes, līdz ieteikumiem par savas vietnes drošību – šajā apmācībā ir viss. Turklāt ceļvedis tiek bieži atjaunināts, lai jūs varētu būt drošs, ka tajā esošā informācija ir mūžīga.

41. WordPress spraudņi veikalu īpašniekiem

WordPress spraudņi veikalu īpašniekiem

Mūsdienās interneta veikala apmeklēšana ir tikpat vienkārša kā pīrāgs. Mēs jau esam veikuši a tuvāk apskatot labākos e-komercijas vietņu veidotājus, un tagad ir laiks uzzināt vairāk par dažādiem papildinājumiem, kurus varat izmantot, lai uzlabotu sava veikala veiktspēju. Izvēlieties savam biznesam pareizo rīku komplektu, un drīz tiks gūti panākumi.

Kad esat jau izdarījis ar spraudņiem, nākamais bezmaksas WordPress apmācības komplekts iemācīs jums visu, kas jums jāzina par vietnes ātruma un veiktspējas uzlabošanu..

WordPress paātrināšana

42. Kā pārbaudīt vietnes ātrumu

Pārbaudiet vietnes ātrumu

Vietnes ātrums nevar samazināties līdz vienam skaitlim, jo ​​tā darbību ietekmē daudzi faktori. Labi, ka tur ir dažādi rīki, kas ne tikai ļauj izmērīt savienojumu no visas pasaules, bet satur arī glītus optimizācijas padomus. Mans ieteikums būtu izvēlēties dažus un salīdzināt rezultātus, ko viņi iegūst no vienas un tās pašas vietas.

43. Kā optimizēt savus attēlus

WordPress Optimizēt attēlus

Ļaujiet man pateikt vienu lietu – jūsu attēli ir vieni no vissvarīgākajiem faktoriem, uz kuriem jāpievērš uzmanība, uzlabojot vietnes ātrumu. Attēlu optimizācija ir rūpīgs process, kas sākas pirms vizuālo attēlu augšupielādes savā vietnē. Šis optimizācijas ceļvedis ir piemērots WordPress iesācējiem, taču pieredzējuši lietotāji var atrast arī glītus padomus.

44. Kā iespējot Gzip saspiešanu

WordPress GZIP saspiešana

Attēlu saspiešana ir absolūti nepieciešama programmā WordPress. Fotoattēli ar augstu izšķirtspēju var uztraukt mūsu apmeklētājus, taču tiem ir nepieciešama arī diezgan liela sistēmas resursu daļa. Nodrošinot optimālu fotoattēlu ielādēšanas laiku, tā tiek ielādēta, un jūs varat izbaudīt laimīgus, atgriezīšos klientus.

45. Kā lietot CDN

WordPress CDN

CDN jeb satura piegādes tīkls ir serveru tīkls visā pasaulē, kas satur jūsu vietnes kopijas kešatmiņā. Ikreiz, kad kāds apmeklētājs nolaižas jūsu lapā, saturs tiek parādīts vistuvāk tā atrašanās vietai. Tādā veidā jūs varat izvairīties no palēnināšanās, ko izraisa lieli attālumi. Jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs bieži var ieteikt CDN risinājumu un pat palīdzēt to instalēt.

46. ​​Kā izmantot pārlūka kešatmiņu

WordPress pārlūkprogrammas kešatmiņa

Šis ātruma uzlauzums ļauj jūsu pārlūkprogrammai kešatmiņā saglabāt noteiktas lapas daļas, tāpēc tās netiek ielādētas katru reizi, kad kāds piezemējas. Gluds triks prasa dažas izmaiņas jūsu .htaccess failā, taču šī apmācība iemācīs, kā maksimāli izmantot WordPress pārlūka kešatmiņu..

47. Kā izmantot asinhrono ielādi

WordPress asinhronā ielāde

Javascript šodien ir vairuma vietņu kodols. Sociālo mediju pogas, SEO spraudņi, motīvi – katrs mazais vietnes elements darbina skriptus, un šiem skriptiem ir nepieciešama taisnīga resursu daļa. Pārliecinieties, ka esat optimizējis Javascript procesus, un tas nekavējoties atspoguļos jūsu kopējo ātrumu.

Ātrums ir būtisks – un jūs varat gūt labumu no dažiem padziļinātiem padomiem, kā padarīt jūs WP vietni lidojošu -, taču tāpat ir drošība. Nākamais WordPress apmācības komplekts iemācīs jums, kā veidot sienu ap jūsu vietni (un Meksikai par to nav jāmaksā).

42. Kā pārbaudīt vietnes ātrumu

Pārbaudiet vietnes ātrumu

Vietnes ātrums nevar samazināties līdz vienam skaitlim, jo ​​tā darbību ietekmē daudzi faktori. Labi, ka tur ir dažādi rīki, kas ne tikai ļauj izmērīt savienojumu no visas pasaules, bet satur arī glītus optimizācijas padomus. Mans ieteikums būtu izvēlēties dažus un salīdzināt rezultātus, ko viņi iegūst no vienas un tās pašas vietas.

43. Kā optimizēt savus attēlus

WordPress Optimizēt attēlus

Ļaujiet man pateikt vienu lietu – jūsu attēli ir vieni no vissvarīgākajiem faktoriem, uz kuriem jāpievērš uzmanība, uzlabojot vietnes ātrumu. Attēlu optimizācija ir rūpīgs process, kas sākas pirms vizuālo attēlu augšupielādes savā vietnē. Šis optimizācijas ceļvedis ir piemērots WordPress iesācējiem, taču pieredzējuši lietotāji var atrast arī glītus padomus.

44. Kā iespējot Gzip saspiešanu

WordPress GZIP saspiešana

Attēlu saspiešana ir absolūti nepieciešama programmā WordPress. Fotoattēli ar augstu izšķirtspēju var uztraukt mūsu apmeklētājus, taču tiem ir nepieciešama arī taisnīga sistēmas resursu daļa. Nodrošinot optimālu fotoattēlu ielādēšanas laiku, tā tiek ielādēta, un jūs varat izbaudīt laimīgus, atgriezīšos klientus.

45. Kā lietot CDN

WordPress CDN

CDN jeb satura piegādes tīkls ir serveru tīkls visā pasaulē, kas satur jūsu vietnes kopijas kešatmiņā. Ikreiz, kad kāds apmeklētājs nolaižas jūsu lapā, saturs tiek parādīts vistuvāk tā atrašanās vietai. Tādā veidā jūs varat izvairīties no palēnināšanās, ko izraisa lieli attālumi. Jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs bieži var ieteikt CDN risinājumu un pat palīdzēt to instalēt.

46. ​​Kā izmantot pārlūka kešatmiņu

WordPress pārlūkprogrammas kešatmiņa

Šis ātruma uzlauzums ļauj jūsu pārlūkprogrammai kešatmiņā saglabāt noteiktas lapas daļas, tāpēc tās netiek ielādētas katru reizi, kad kāds piezemējas. Gluds triks prasa dažas izmaiņas jūsu .htaccess failā, taču šī apmācība iemācīs, kā maksimāli izmantot WordPress pārlūka kešatmiņu..

47. Kā izmantot asinhrono ielādi

WordPress asinhronā ielāde

Javascript šodien ir vairuma vietņu kodols. Sociālo mediju pogas, SEO spraudņi, motīvi – katrs mazais vietnes elements darbina skriptus, un šiem skriptiem ir nepieciešama taisnīga resursu daļa. Pārliecinieties, ka esat optimizējis Javascript procesus, un tas nekavējoties atspoguļos jūsu kopējo ātrumu.

Ātrums ir būtisks – un jūs varat gūt labumu no dažiem padziļinātiem padomiem, kā padarīt jūs WP vietni lidojošu -, taču tāpat ir drošība. Nākamais WordPress apmācības komplekts iemācīs jums, kā veidot sienu ap jūsu vietni (un Meksikai par to nav jāmaksā).

WordPress nodrošināšana

48. Kā atjaunināt WordPress

WordPress atjaunināšana

Lietojumprogrammu atjauninājumi ir liela lieta. Kāpēc? Iesācējiem tie tabulā sniedz daudz jaunu funkciju, satur kļūdu labojumus un uzlabo jūsu vietnes vispārējo veiktspēju. Tam vien vajadzētu būt pietiekami pārliecinošam. Bet šeit ir īstā problēma: atjauninājumi aizpilda drošības ievainojamības, kuras hakeri bieži izmanto. Faktiski pamata WP kiberuzbrukumi veido 31,5% no visiem WordPress drošības pārkāpumiem. Labāk droši nekā žēl, vai ne?

49. Kā dublēt WordPress

WordPress dublēšana

Cik uzticaties savam resursdatoram un drošības pasākumiem, jums vienmēr jābūt rezerves plānam. Šajā gadījumā – diezgan burtiski. Notiek neparedzēti trūkumi, un jūs nevarat riskēt zaudēt datus, jo jūs esat pārsteigts. Tāpēc esiet aktīvs un nodrošiniet vienmērīgu sava biznesa virzību, izmantojot parastu rezerves stratēģiju.

50. Kā paslēpt jūsu administratora pieteikšanās lapu

Slēpt administratora lapu

Vai esat dzirdējuši par brutālu spēku uzbrukumiem? Hakeri tos palaiž, lai iegūtu nesankcionētu piekļuvi vietnēm. Brutāls spēks uzbrūk jūsu admin lapai (kas pēc noklusējuma atrodas / wp-admin) un izpildiet algoritmu, kas imitē pieteikšanās mēģinājumus. Viņi palaiž miljonus lietotāju / piespēļu kombināciju, līdz beidzot nonāk. Tagad iedomājieties, ja “pārvietotu” administratora lapu uz citu, drošāku vietu. Izklausās vienkārši, taču tas ir neticami efektīvs.

51. Kā ierobežot pieteikšanās mēģinājumus

WordPress Ierobežot pieteikšanās mēģinājumus

Vēl viens veids, kā pasargāt sevi no nepatīkamiem brutālu spēku uzbrukumiem, ir ierobežot pieteikšanās mēģinājumus jūsu administratora lapā. Tādā veidā, pat ja hakeris atrod savu atrašanās vietu, ļaunprātīga algoritma palaišana tikai pēc vairākiem mēģinājumiem atsitīsies pret akmens sienu. Dienas beigās papildu drošības līmeņa pievienošana savai vietnei var darboties tikai jūsu labā.

52. Kā aizsargāt WordPress ar paroli

Aizsargājiet ar paroli WordPress

Var būt daudz iemeslu, kāpēc jūs vēlaties, lai daļa (vai viss) jūsu saturs būtu paslēpts no ziņkārīgo acīm. Par laimi WordPress ļauj iespējot drošu pieteikšanos uz jebkuru jūsu vietnes daļu – lapu, produktu vai lejupielādējamu failu – jūs to nosaucat. Izpildiet šo noderīgo apmācību, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

53. Kā pievienot divfaktoru autentifikāciju

WordPress iestatīšana divu faktoru autentifikācija

Viena metode, kā vēl vairāk nostiprināt savu WP lietotni, ir pieteikšanās laikā pievienot divu faktoru autentifikāciju. Jūs zināt, tās dažas papildu lietas, kuras mums dažreiz jāveic papildus mūsu lietotāja ievadīšanai un caurlaidei, piemēram, noklikšķiniet uz fotoattēla vai ierakstiet burta / cipara kombināciju. Šodien jūs uzzināsit vēl dažus radošus veidus, kā nodrošināt savu pieteikšanās lapu.

Tagad mūsu drošība ir mūsdienīga – ja jums joprojām šķiet, ka kaut kā trūkst, uzziniet, kā padarīt to patiesi neiespējamu, – un mēs varam vairāk koncentrēties uz mūsu vietnes optimizāciju. Nākamais WordPress apmācības rokasgrāmatu komplekts padarīs šo uzdevumu tik vieglu, cik tas var būt.

WordPress optimizēšana

54. Galīgais SEO ceļvedis

Galīgais SEO ceļvedis WordPress

Meklētājprogrammu optimizācija (vai īsumā SEO) nozīmē, cik tālu jūsu vietne tiks parādīta meklēšanas rezultātos. Google, absolūtais tirgus līderis, parādot rezultātus, ņem vērā vairāk nekā 200 faktorus, un jūs ietekmējat lielāko daļu no tiem. Tas, kā jūs tos izmantojat, var atšķirt buzzing biznesu vai buksētu biznesu.

55. Kā atrast un labot salauztas saites

WordPress atrodiet un labojiet sabojātās saites

WordPress vietnes migrēšana vai tās domēna maiņa neizbēgami nozīmē, ka jums ir jānodrošina savu saišu pareiza novirzīšana uz jauno atrašanās vietu. Pretējā gadījumā viņi apmeklētājus un meklētājprogrammu robotus ved uz neeksistējošām lapām, kas atver pilnīgi jaunu tārpu kannu.

56. Kā apturēt meklētājprogrammu indeksēšanu jūsu vietnē

WordPress pārtrauc meklētājprogrammu indeksēšanu

Vietnes neparādās tikai pa nakti. Viņi veic daudz rūpīgas plānošanas, izmēģinājumu un kļūdu, kā arī daudzas redakcijas, līdz sasniedz pilnību. Lai gan jūs varat atļauties veikt izmaiņas tiešajā vietnē tās sākumposmā, labāk neļaut meklēšanas robotiem ieiet, pirms esat pabeidzis galvenos optimizācijas uzdevumus..

57. Kā uzlabot savas pastāvīgās saites

WordPress uzlabot pastāvīgās saites

Ideāla URL struktūra ir tīra, salasāma un pēc iespējas īsāka. WordPress saprot, cik būtiskas pastāvīgās saites ir jūsu vispārējai SEO stratēģijai, un sniedz dažas glītas iebūvētas iespējas to uzlabošanai. Šī plašā apmācība aptver visu un papildina ar atbildēm uz bieži uzdotajiem jautājumiem par šo tēmu.

58. Izstrādātāju apkrāpšanas lapa

WordPress apkrāptu lapa

Šis ir paredzēts pieredzējušākiem lietotājiem. Ja jums ir kādas kodēšanas prasmes un vēlaties tās pielietot savā WordPress vietnē – šis saraksts izrādīsies neaizstājams palīgs. Mīklas lapa sāk jūs ar WordPress pamatiem un pēc tam aptver pamatus, kas palīdzēs uzlabot jūsu prasmes attīstīt.

59. Kā iestatīt Yandex vietnē WordPress

WordPress iestatīšanas Yandex

Google ir neapšaubāmi vispopulārākā meklētājprogramma … bet ne katrā valstī. Ja jūsu auditorija galvenokārt nāk no Krievijas, tad jums jāapsver iespējas optimizēt vietējai meklētājprogrammai Yandex. Uzņēmumam pieder tikai vairāk nekā 50% no Krievijas meklētājprogrammu tirgus, padarot valsti par vienu no retajām vietām pasaulē, kur Google nepretendē uz labāko vietu.

Līdz šim brīdim WP vajadzētu izklausīties pietiekami lieliski, lai liktu pāriet no esošās platformas (un saprotams). Šīs nākamās WordPress apmācības palīdzēs jums caur procesu.

WordPress migrācija

60. Kā pārvietot emuāru veidotāju vietni uz WordPress

Pārvietojiet Blogger uz WordPress

Emuārs ir viena no populārākajām emuāru veidošanas platformām, un tam ir virkne labu iemeslu. Bezmaksas reģistrācija, vienkārša navigācija, skaidras izvēlnes – tās visas ir būtiskas priekšrocības, kuras jauniem lietotājiem patīk. Jūsu vietnei pieaugot, jūs neizbēgami saskarsities ar ierobežojumiem, tāpēc pāreja uz WordPress ir vairāk nekā loģisks risinājums.

61. Kā Wix vietni pārvietot uz WordPress

Pārvietojiet Wix uz WordPress

Vēl viens populārs vietņu veidošanas risinājums ir Wix. Tikpat pievilcīgs kā pats par sevi, ja jūs salīdzināt to ar WordPress, tas vienkārši nav tur. WP ir labākā izvēle daudzpusības un radošās brīvības ziņā, tāpēc nav nedabiski vēlēties mainīt.

62. Kā konvertēt Joomla vietni uz WordPress

Pārvietojiet Joomla uz WordPress

Joomla gadiem ilgi ieņēma vadošo vietu CMS tirgū. Tad WordPress strauji pieauga un aizslaucīja sacensības. Tāpēc nebija pārsteigums, kad Joomla lietotāji sāka baroties uz jauno platformu. Divas tīmekļa veidošanas lietojumprogrammas pēc savas būtības ir atšķirīgas, un process nav tieši vienkāršs. Par laimi mēs atradām kaut ko, kas palīdzētu jums visā procesā.

63. Kā konvertēt HTML uz WordPress

HTML uz WordPress

Statiskās HTML lapas pārveidošana WordPress var būt drausmīgs uzdevums. Par laimi ir vairāk nekā viens veids, kā higiēnizēt HTML kaķi, tāpēc izvēlies to, kas tev šķiet vispiemērotākais. Kad esat pabeidzis, varat izbaudīt dalību vienā no lielākajām tiešsaistes kopienām un izmantot visus tās resursus.

64. Kā pārvietot WP no lokālā servera uz vietni Live

Pārvietojiet WordPress no Local uz Live

Kādreiz tik bieži izstrādātāji dod priekšroku vietnei WordPress veidot un pārveidot, tā vietā, lai izmaiņas piemērotu tiešajai videi. Šī metode sniedz acīmredzamas priekšrocības, strādājot bezsaistē un testējot pielāgojumus, bez papildu riska, ka jūsu vietne pāriet banānos. Tagad jūs varat uzzināt, kā to izdarīt pats, veicot dažas vienkāršas darbības.

65. Kā migrēt WordPress uz jaunu resursdatoru

Pārvietojiet WordPress uz jauno resursdatoru

Biežāk nekā nē, pārceļot vietni uz jaunu resursdatoru, viņi rūpējas par vietnes pārvietošanu. Tomēr tas nav dots priekšnoteikums, tāpēc vienmēr ir noderīgi būt gatavam pārbaudīt savas prasmes. Šeit ir viena plaša apmācība, kas palīdzēs pārvietot WordPress un pa to laiku nezaudēt datus.

Tagad mēs esam apskatījuši visus būtiskos vietnes izveidošanas aspektus, izmantojot WordPress, un jums ir daudz lasāmā. Pirms es ļāvu jums izpētīt šo bagātīgo informāciju, esmu ieguvis kaut ko kaut ko tiem, kas izvēlas mācīties no audiovizuāliem ceļvežiem..

Video apmācības programmas WordPress

66. Kā palaist WordPress vietni 10 minūtēs

YouTube - atveriet WordPress vietni

WPBeginner mācību video sniedz mums ātru ekskursiju, sākot no pirmajiem resursdatora izvēles soļiem, līdz pat dzīvas WP vietnes palaišanai. Ja 10 minūtēs var ietilpt tik daudz informācijas, vienkārši iedomājieties, cik ātri ir iespējams iekļūt WordPress spēlē.

67. Kā attīstīt tēmu no nulles

YouTube - attīstiet WordPress tēmu

Šī apmācība nedaudz padziļinās WP motīvu sarežģītībā un ļauj jums pašam kļūt par WordPress izstrādātāju. Pēc videoklipa noskatīšanās jūs varēsit labāk izprast CSS un JS un īstenot šīs prasmes, veidojot vizuāli satriecošu vietni..

68. Kā izveidot tiešsaistes veikalu

Youtube - izveidojiet WordPress veikalu

Jaunas biznesa vietnes izveidošana, izmantojot WordPress, nav nekas liels, taču ir dažas svarīgas detaļas, kas jāņem vērā. Tāpēc es nolēmu jums parādīt vienu no visplašākajām YouTube WordPress apmācībām, lai pārliecinātos, ka jums neko netrūkst. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība saistībā ar iepirkumu grozu, produkta ieviešanu vai norēķinu vārteju – šis video ļauj jums to uzzināt.

69. Kā lietot Docker Compose ar WordPress

WordPress doktora komponēšana

Docker Compose ir rīks, kas ļauj pacelt WordPress uz nākamo līmeni, izmantojot vairāku konteineru tehnoloģiju. Tas nav precīzi piemērots iesācējiem, taču, ja jūs zināt savu ceļu apkārt līdzīgiem ietvariem un skriptu valodām, Docker var palīdzēt jums izdarīt brīnumus ar WP.

Iesaiņojot to

Tur jums tas ir, ļaudis!

Tas noslēdz HostTribunal WordPress konsultāciju sarakstu. Pat ja jūs sākāt darbu kā pilnīgs WP iesācējs, tagad jums vajadzētu justies tik pārliecinātam kā pieredzējis lietotājs. Kā redzat, populārākā CMS nav tik grūti darbināma. Tātad, nedaudz praktizējot, jūs drīz izveidosit savu sapņu vietni.

Domājiet, ka es kaut ko palaidu garām vai meklēju papildu informāciju par WordPress tēmu?

Paziņojiet man, un es labprāt to papildināšu. Pagaidām gan, un…

… Domājat, ka aizmirsām par jūsu čipu maisu? Ja jūs esat sasniedzis šo punktu, tad jūs to esat ļoti pelnījis.

Čipsu maiss

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author