Geriausios palyginamos el. Prekybos platformos (2020 m.)

Svajoti darbe apie savo būsimą el. Prekybos parduotuvę, suteikiančią jums galimybę būti „Scrooge McDuck“, nėra ko gėdytis..

Metai yra 2020 metai – uždirbti pinigus dar niekada nebuvo taip paprasta!

Važiuoti į darbą yra beprasmiška, „9–5 darbai“ yra sielos čiulptukas, o kasdien dėvėti kelnes atrodo nereikalinga. Galų gale, Kanadoje yra šalta, o mes turime internetą – kodėl verta eiti į lauką??

Šiais laikais kasdienių žmonių galimybės užsidirbti papildomų pinigų arba pradėti verslą iš namų yra begalinės.

Ne tik tai – beveik neribotos yra galimybės sukurti elektroninės prekybos svetainę, kurioje būtų parduodama jūsų aukščiausios klasės mygtukų kolekcija. Iš tikrųjų yra tiek daug būdų, kaip pasiekti sėkmę, kad dažnai tai gali jaustis pervargusi. Nesijaudink!

Aš jus supažindinau su geriausiomis el. Prekybos platformomis ir svetainių kūrėjais, šiandien jums prieinamomis Kanadoje. ����

Contents

Mūsų pasirinkimas geriausiam el. Prekybos tinklalapių kūrėjui

Naudokite „Shopify“. Kitos įmonės bandė konkuruoti su elektroninės komercijos platformos karaliumi, tačiau vienintelis „Shopify“ tikslas yra įsitikinti, kad turite viską, ko reikia norint parduoti žmonėms produktus ir paslaugas..

Mūsų pritarimas „Shopify“ gali šiek tiek pakilti, bet jei išbandėte ir dirbote su tiek elektroninės prekybos platformų, kiek turime, galiausiai susidarysite tą pačią nuomonę. Palyginti el. Prekybos platformas sunku, nes jos veikia plačiame spektre, tačiau mes jus įtraukėme.

1. „Shopify“ – geriausia el. Prekybos platforma

Visa „Shopify“ veikla yra padėti kurti verslą. Jei turite valios, jie turi kelią.

Įkūrė trys vaikinai Kanadoje, kai jiems atsibodo esamos elektroninės prekybos galimybės – „Shopify“ išsprendė daugumą problemų, su kuriomis anksčiau susidūrė elektroninės prekybos parduotuvių savininkai..

Argumentai už

„Shopify“ pranašumai yra begaliniai, nes tai tikrai yra geriausia elektroninės prekybos platforma rinkoje. Galima parašyti visą straipsnį apie tai, kaip paprasta pagrindiniame puslapyje įvairiais būdais parodyti gaminius, tačiau čia yra keletas privalumų. Jos būstinė taip pat yra Otavoje, Kanadoje.

Kelių kanalų pardavimas (parduokite „Amazon“, „Ebay“, „Etsy“ su vienu paspaudimu)

Parduodant produktus, jums nereikia įdėti daug pastangų, jei juos demonstruojate tik savo svetainėje. 48% žmonių pradeda ieškoti produkto prekyvietėse. Tai reiškia, kad pusė ten esančių žmonių kreipiasi į „Amazon“, „Ebay“ ar „Etsy“ norėdami išspręsti savo problemą.

„Shopify“ suteikia galimybę integruoti savo produktus į šias prekyvietes, taip pat į tokius socialinės žiniasklaidos kanalus kaip „Pinterest“, „Facebook“ ir „Instagram“.

Inventorizacijos sistema

parduotuvių atsargų sistemas„Shopify“ atsargų sistema leidžia lengvai pridėti, tvarkyti ir redaguoti produktus.

Jei turite didelį produktų katalogą, gali būti baisu bandyti organizuoti viską savo svetainėje taip, kad būtų prasminga klientams. Jei turite atsargų iš skirtingų tiekėjų, tai gali būti dar baisiau.

„Shopify“ suteikia galimybę turėti produktus, kurie yra iš jūsų, ir bet kuriame kitame išsipildymo centre, kurį galbūt naudojate. Parduotuvėje, kur kai kurie produktai yra iš „Amazon“ vykdymo centrų, kai kurie – iš spausdinimo pagal pareikalavimą paslaugos, kai kurie – iš lašų pristatymo paslaugos, o kai kurie iš jūsų gali sukelti didžiulį galvos skausmą, tačiau „Shopify“ tai daro be pastangų, nes kiekvienas produktas gali būti išpildytas. iš bet kur.

Kai reikia organizuoti viską, „Shopify“ suteikia galimybę rinkti kolekcijas ir leidžia produktus kaupti keliose grupėse vienu metu. Naudodamiesi „Shopify“ galite lengvai valdyti savo atsargas.

funkcijos

Visi reikalingi įrankiai ir įtaisai egzistuoja „Shopify“. Parduotuvės užrašuose yra daugybė svarbių atsitiktinių aspektų, tokių kaip užsakymų patvirtinimams siunčiamų el. Laiškų tinkinimas, privatumo politikos atnaujinimas ir apleisto krepšelio atkūrimas.

Jei nėra funkcijos, kurią bandote padaryti, tada verta kreiptis į „Shopify“ programų parduotuvę. Yra daugybė programų, kurios ima mokesčius ar kartais net turi nemokamas versijas, kad padėtų išspręsti konkrečias problemas, kurias turi „Shopify“ parduotuvių savininkai.

„Shopify“ jums net atsiųs kreditinių kortelių skaitytuvą, kai užsiregistruosite su jais, kad galėtumėte asmeniškai parduoti savo prekes.

Minusai

„Shopify“ minusai yra geriausias pardavimo taškas. Iš tikrųjų nėra jokių trūkumų. Jei yra kokia nors platforma, kuri daro kažką geriau nei „Shopify“ – ji paprastai nėra daug geresnė.

„Shopify“ savybės

Kainos nėra puikios pradedantiesiems. Jei norite naudotis tokia platforma, turite šiek tiek surinkti pinigų, tačiau išlaidos yra panašios į visas kitas platformas.

Didžiausias „Shopify“ susidomėjimas bando pritaikyti jūsų svetainės praeities temas. Norėdami koduoti „Shopify“, turite žinoti, ką darote. Didžiąją laiko dalį tai reiškia, kad reikia samdyti žmogų, kuris jums padėtų.

„Shopify“ kainodara

„Shopify“ kainos gali atrodyti šiek tiek brangios, tačiau kaina yra verta, jei rimtai ketinate kurti ir auginti elektroninės prekybos parduotuvę. „Shopify“ kainuos viską, ko reikės internetiniam verslui plėtoti.

„Shopify“ gerai konkuruoja su kitomis el. Prekybos platformomis, nes jų kainų struktūra yra labai panaši. Kainos palyginamos su kitomis platformomis, kurios nėra specialiai sukurtos el. Prekybai, taip pat su „WordPress“ teikiamomis nemokamomis galimybėmis.

Jei bus parduota pakankamai prekių, net ir pats brangiausias pasirinkimas bus nereikšmingas.

Užpakalinis kodavimas

Yra keli ezoteriniai „Shopify“ pagrindinės programos aspektai. Yra keletas iškylančių problemų, dėl kurių jums reikės sukti galvą ir ieškoti „Google“ kūrėjų paslaugos, kuri jums padės.

Jei surasite ką nors žinantį, ką jie daro, gali reikėti papildomų išlaidų ir vilkinti jūsų parduotuvės taisymą.

Lengvas naudojimas

Nustatyti parduotuvę „Shopify“ yra taip paprasta, kaip ji gauna. Pagrindinis „Shopify“ tikslas yra padaryti parduotuvę kuo lengvesnę. Jums nereikia būti ekspertu, kad ką nors padarytumėte platformoje.

„Shopify“ suteikia veikiančią internetinės parduotuvės struktūrą, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra suprojektuoti savo parduotuvę. Yra šablonai, todėl jums nieko nereikia kurti, jei to nenorite, o jų variantai yra pritaikyti mobiliesiems ekranams.

parduotuvių sąranka

Svetainių kūrėjas veikia panašiai kaip kitos parinktys, tokios kaip „Wix“ ir „Squarespace“, ir palengvina skirtingų elementų redagavimą. Visas „Shopify“ patvirtintas temas taip pat lengva naudoti pagal dizainą ir jos palengva sukuria gražią parduotuvę. Taip pat yra galimybė samdyti „Shopify“ patvirtintą ekspertų kūrėją, kad jūsų svetainė būtų kuo tobulesnė.

Jums nereikia nieko daryti atliekant mokėjimus internetu, o produktų katalogą galite mesti socialiniuose tinkluose.

„Shopify“ mobilioji programa taip pat yra didžiulis diferencialas. Programa yra nuostabi ir kelias funkcijas galima atlikti keliaujant. Kodėl šiandien turėtumėte pasirinkti variantą be programos mobiliesiems.

Šablonai / dizainas – nereikia dizaino

Nemokamos „Shopify“ temos yra perspektyvus kelias, jei nenorite padirbti pinigų, kad jūsų svetainė būtų graži.

Yra dešimt nemokamų temų, kuriomis siekiama visų skirtingų tikslų. Viena specializuojasi fotografijoje nuo krašto iki krašto (puikiai tinka vaizduoti Kanados peizažus), viena – labai naudinga jungtiniam finansavimui, o kita – orientuota į tai, kad ją būtų lengva naršyti..

parduotuvių mados tema

Jei norite daugiau funkcionalumo, parduotuvėje „Shopify“ galima nusipirkti tūkstančius temų. Kūrėjai, tokie kaip „Out of the Sandbox“, sukuria gražias temas, kad būtų lengva sukurti gražią parduotuvę. Tai yra puikios žinių bazės ir pačios bendruomenės, kurios padės jums kuriant jūsų dizainą.

Programos ir papildomos programos – daugiau nei 2000 programų

„Shopify“ turi daugiau nei 2000 programų ir auga. Jei e-komercijai yra kažkas, ko norite, „Shopify“ tai turės. Pasirinkimo galimybės tikrai apima viską.

parduotuvių programų parduotuvė

Jei norite sukurti „drophipping“ imperiją, galite naudoti „Oberlo“. Norite sukurti pasirinktinius marškinėlius? Peržiūrėkite „CustomCat“. Taip pat vyrauja rinkodaros galimybės, kurios pakelia, tobulina SEO ar automatizuoja el. Pašto rinkodarą.

Programų parduotuvėje esanti peržiūros sistema rodo, ką ir kiti žmonės galvoja apie papildinį. Kai kurie geriausi papildiniai turi net nemokamas versijas.

Pagalba klientams

„Shopify“ palaikymo komanda yra fantastiška. Jie pasiekiami ištisą parą el. Paštu, tiesioginiais pokalbiais ir telefonu. Be jų palaikymo komandos, „Shopify“ žinių bazė yra puiki.

Kitas puikus dalykas, susijęs su „Shopify“, yra tai, kad jis yra plačiausiai naudojamas e-komercijos sprendimas. Tai reiškia, kad bendruomenė yra gyva. Bet kokia problema, kuri gali kilti, paprastai sprendžiama bendruomenėje ir palieka klientų palaikymą.

Kainodara

Kiekvienoje kainodaros pakopoje yra neribotas kiekis produktų, palaikymas visą parą, galimybė parduoti kituose pardavimo kanaluose, užsakymų sudarymas rankiniu būdu, nuolaidų kodai, SSL sertifikatas, apleistas krepšelio atkūrimas, „Shopify“ mokėjimai su sukčiavimo analize, POS programa, fizinė aparatinė įranga ir tvirta. programos pasirinkimas.

Kitos su „Shopify“ susijusios išlaidos yra mokami papildiniai, mokamos temos ir domeno pirkimas. Yra daugybė įskiepių, kurie kainuoja brangiai, taip pat yra mokama už temas, kurios tikrai gali pakelti jūsų parduotuvę.

Puikus „Shopify“ dalykas yra visiškai funkcionuojanti parduotuvė, turinti keletą geriausių funkcijų rinkoje, ji jums kainuos tik 29 USD per mėnesį. Padidindami savo parduotuvę galite padidinti išlaidas. „Shopify“ taip pat apima pasirinktinių įmonių lygį, kuris leidžia labiau pritaikyti.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „Shopify“ apžvalgą. 

2. „Wix“ – geras svetainių kūrėjas – nelabai tinka elektroninei prekybai 

„Wix“ yra svetainių kūrėjas, suteikiantis jums laisvę kurti bet ką, be vargo iš tikrųjų mokantis ką nors sukurti.

Turėdami puikias e. Prekybos galimybes ribotoms bibliotekoms, tai yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie parduoda vieną ar du produktus.

TLDR – „Wix“ yra puikus įrankis kuriant svetainę, tačiau joje nėra visų trečiųjų šalių programų ir funkcijų, kurios sukuria puikią el. Prekybos platformą.

Argumentai už

„Wix“ siūlo daug teigiamų aspektų elektroninei prekybai ir apskritai tinklalapių dizainui. Nors jis nebuvo sukurtas tik elektroninei prekybai, jis iš tiesų gali nuveikti ilgą kelią pasiūlydamas gražią parduotuvę. Tiesa, kad tai geriausia mažų prekių kataloguose, tačiau jei esate fotografas ar menininkas, „Wix“ gali būti jums geriausias pasirinkimas.

Tuščia drobė – Turėtumėte naudoti „Wix“, jei norite vilkti ir mesti, tačiau taip pat turite šiek tiek kantrybės skirti laiko įsisavinti „Wix“ funkcionalumą. Įgudęs „Wix“, tai yra galingas įrankis, leisiantis tuščią drobę paversti meno kūriniu.

Elementai – Pridėjimo prie svetainės variantų ir elementų yra daugybė. Jei yra galimybė, kurią galite pagalvoti apie estetinę savybę svetainėje, kurią „Wix“ turės. Pasirinkimų yra begalė.

Wix elementai

Kiekviename elemente yra nepaprastai daug galimybių …

„Wix“ temos grotuvas

Dirbtinis dizaino intelektas – Užuot skyrę laiko apžvelgti visas temas ir išdėstymus, programinė įranga pasirenka jus pagal jūsų pageidavimus ir užduodamus klausimus. Tai laiko taupymo ir sprendimus lengvinanti funkcija. Nesivaržykite, jei norite, pridėkite ir viską, ko norite.

Minusai

„Wix“ yra vidutinis kelias tarp tvirto elektroninės komercijos pasirinkimo ir tiesiog internetinių svetainių kūrėjo. Reikalas tas, kad jei norite paprasto svetainių kūrėjo su el. Prekybos parinktimis, jums geriau tiktų naudoti „Squarespace“. Jei norite el. Prekybos platformos, turinčios daug daugiau el. Prekybos funkcijų, tikrai norėsite naudoti „Shopify“.

el. prekybos funkcijos – Kalbant apie tai, „Wix“ tiesiog nebuvo sukurta siekiant plačios elektroninės komercijos patirties. Atsižvelgiant į tai, galima turėti nuostabią elektroninės prekybos parduotuvę. Tiesiog nerasite tos pačios rūšies funkcijų ir el. Prekybos palaikymo, kokį teiktumėte „Shopify“.

Dizainas yra nepaprastas, palyginti su kitomis galimybėmis – Naudojant „Wix“ yra daugybė galimybių ir daugybė dėmesio patraukiančių funkcijų. Žadama lengva, vilkite ir nuleiskite svetainių kūrimo priemonę, kurią paprastai žadama naudoti, tačiau „Squarespace“ yra daug lengvesnė, jei to ir ieškote.

Lengvas naudojimas 

„Wix“ yra antroji lengviausiai naudojama platforma šiame sąraše, kai kalbama apie dizainą. Vienintelis lengvesnis yra „Squarespace“. Tiesą sakant, „Wix“ sukurti internetinę svetainę yra labai lengva ir jus be galo nustebins tai, kokią gražią svetainę galite sukurti naudodami programinę įrangą.

Dauguma žmonių, norinčių sukurti savo svetainę, naudodami nuvilkimo funkciją, turėtų naudoti „Wix“. Vieninteliai žmonės, kuriuos norėčiau nurodyti „Squarespace“ kryptimi, yra tie, kurie nori paprastos svetainės, kurioje netrukdoma. Problema iškyla, kai e-komercija įsitraukia į lygtį. „Wix“ el. Prekybos funkcija nėra puiki, tačiau jomis naudotis lengva.

Šablonai / dizainas

lourdes twitter ms žodis meme

Teigiama redaktoriaus pusė yra ta, kad ji yra tokia paprasta, kaip gauna. Redaktorius yra tai, ką galite pasiimti iškart ir būti pusiaukelėje. Yra keletas gudrybių ir tikslesnių dalykų, kuriuos reikia išmokti, tačiau dažniausiai nesunku padaryti viską, ko tik nori.

Elementų, susijusių su programinės įrangos judėjimu, sena problema yra ta, kad yra tikimybė, kad ji gali trikdyti kitus netoliese esančius elementus. Tai nėra tokia dramatiška kaip tokia programinė įranga kaip „Microsoft Word“, tačiau vis tiek gali sukelti keletą problemų.

Taip pat lengvai išsprendžiamos problemos, su kuriomis susiduriama. Laimei, yra tokių įrankių, kaip anuliuoti, perdaryti, pridėti prie tinklo ir pritvirtinti. Žemiau pateikiame dažniausiai iškylančių problemų pavyzdį. Kai keičiame vienos sekcijos šrifto dydį, taip pat nepaaiškinamai padidinamas antraštės logotipas.

Wix-taisyti antraštę

„Wix“ redaktorių naudoti taip pat lengva, kaip ir bet kurį kitą redaktorių. Su „Wix“ redaktoriumi tiesiog yra daugiau. Tuo labiau, kad linksmiau – pažadame.

Dėl visiško dizaino laisvės yra keletas nuostabių redaktoriaus funkcijų, kurių negalima padaryti daugeliui svetainių kūrėjų ir kurias yra labai sunku integruoti į tinkintas svetaines. Mūsų manymu, „Wix“ galimybė visur ir visur mesti vaizdo įrašus ir animaciją yra pornografija.

Su kai kuriomis formatavimo problemomis susijusios problemos nėra susijusios su pertraukikliais. Problemų pasitaiko, tačiau jos visada lengvai ištaisomos ir yra vertos viso tuščio drobės rengyklės. Taip pat nuostabus redaktoriaus patogumas. Ar minėjome, kad tiesiog vilkite norimą šūdas į norimas vietas ir palikite juos ten? Nuostabu!

„Wix Apps“ ir „Add Ons“

„Wix“ tikrai turi gana didelę programų rinką. Daugiausia dėmesio elektroninės komercijos vartotojams sulauks „Wix Store“ programa. Ši programa padeda viskam, ko reikia norint sukurti ir valdyti internetinę parduotuvę, ir padaro ją gana lengvą. Jis nesiūlo tiek daug funkcijų, kiek naudoja tik „Shopify“, tačiau nukelia į ilgą kelią.

Yra ir kitų priedų, kurie padeda parduoti atsisiuntimus, prideda užsakymo funkciją ir naudoja spausdinimo pagal pareikalavimą paslaugas.

„Wix“ klientų aptarnavimo skyrius

Jei jaučiate kokį nors pervargimą, „Wix“ jus apėmė. Štai kodėl „Wix“ yra toks puikus pradedantiesiems.

„Wix“ pagalbos centras puikiai tinka pradedantiesiems. Pasirinkus pagalbos centro „Redaktoriaus“ dalį, gaunama šimtai straipsnių. Šimtai! Išsiaiškinti, kaip naudoti bet kurią funkciją, galite apsilankę pagalbos centre ir ieškodami to, ko ieškote. Jie net išmokys jus apie SEO, jei norite jį perskaityti. Wix tikrai jus apėmė.

„Wix“ pagalbos centras

„Wix“ klientų palaikymo komanda taip pat yra nepaprastai greita ir paslaugi. Jie turi tik dvi galimybes, tačiau jie abu veikia gerai. Galite pateikti bilietą arba naudotis jo atgalinio ryšio paslauga pirmadieniais – penktadieniais nuo 8:00 iki 8:00 EST. Paprastai atsakymas pateikiamas per penkias minutes. Aukštesniuose planuose yra ir prioritetinės klientų palaikymo galimybės.

„Wix“ kainodara

„Wix“ kainos yra žemos, palyginti su faktinėmis el. Prekybos prieglobos paslaugomis. Nuo žemiausios pakopos iki aukščiausios jūs iš tikrųjų negaunate geresnės el. Prekybos funkcijos. Aukštesnės kainos taškai siūlo vertę, o ne „Shopify“ ar „BigCommerce“ pasiūlymo vertės tipą.

Visi kainodaros planai priima mokėjimus internetu, yra 100% komisiniai, siūlo neribotą pralaidumą, prijungtą domeną, be „Wix“ skelbimų, „Google Analytics“, nemokamą domeną metams, 300 dolerių dolerį kainuojantį skelbimo kuponą, svetainės stiprintuvo programą ir formų kūrimo programą..

„Wix“ yra pigesnis nei dauguma kitų variantų. Tačiau jūs gaunate tai, už ką mokate. „Wix“ siūlo paprasčiausią el. Prekybos funkciją – būtent to jūs ir ieškote.

Nors mes nemanome, kad „Wix“ yra pati geriausia el. Prekybos platforma, mes vis tiek manome, kad tai puiki galimybė.

Ieškai paprasto statybininko? Peržiūrėkite geriausius mūsų svetainių kūrėjus. 

Būtinai peržiūrėkite visą mūsų „Wix“ apžvalgą.

3. „WooCommerce“ (nemokama) – tinka aukštai „WordPress“. Reikia kodavimo

„WordPress“ el. Prekybos platforma, kuri šiuo metu yra populiariausia tarp CMS vartotojų. Tai yra galimybė žmonėms, kurie gyvena „WordPress“. „WooCommerce“ yra pasirinkimas, jei norite, kad kiekvienas jūsų colis būtų pritaikytas.

Tai taip pat yra daugybės internetinių kūrėjų pasirinkimas. Jei turite esamą „WordPress“ svetainę ir norite pridėti kelis produktus, greičiausiai „WooCommerce“ yra jūsų pasirinkimas, nes ja galite laisvai naudotis.

Argumentai už

Betarpiškas „WooCommerce“ teigiamas teiginys yra tai, kad ji nemokama. Antra, ji buvo sukurta „WordPress“, taigi, jei norite naudoti „WordPress“, tada „WooCommerce“ tikrai turėtų būti jūsų pasirinkimas.

„WordPress“ ir „Woocommerce“ funkcijos

Dienoraščiai su produktais – Daugelis internetinių verslų prasideda kaip tinklaraščiai. Nesvarbu, ar jie nori parduoti dukterinius produktus, užsidirbti pinigų iš reklamos ar tiesiog nori kalbėtis su žmonėmis internetu, ateina laikas, kai daugybė tinklaraščių savininkų nori parduoti produktus.

Kadangi dauguma tinklaraščių yra talpinami „WordPress“, iš „WooCommerce“ gaunama didžiulė pridėtinė vertė. Paprasčiausia galite tiesiog įmesti į savo svetainę keletą norimų parduoti produktų, kurie puikiai tinka tinklaraščiui.

„WordPress“ viduje – Kaip minėta aukščiau, tinklaraščių rašymas, „WooCommerce“ yra „WordPress“ dalis. Tai reiškia, kad jei esate „WordPress“ profesionalas ne elektroninėje komercijoje, „WooCommerce“ jums bus lengva. Jums nereikia mokytis, kaip veikia „Shopify“, jei norite turėti sėkmingą el. Prekybos parduotuvę. Kaip „WordPress“ veteranas „WooCommerce“ jums bus natūralus ir gali lengvai tapti geriausiu el. Prekybos kūrėju..

Gali su tuo ką nors padaryti – Kaip ir „WordPress“ apskritai – jei žinote, kaip su „WooCommerce“ galite padaryti viską, ko norite. Kai patyrę kūrėjai sukuria pasirinktinę el. Prekybos parduotuvę, didžiąją laiko dalį jie naudojasi „WordPress“ ir „WooCommerce“.

Suvart – svarbūs svarstymai

Neigiami, susiję su „WooCommerce“, yra tie patys negatyvai, siejami su „WordPress“.

Mokymosi kreivė – „WooCommerce“ lengvai įgyvendinama žemu lygiu. Jei supratote, kad „WordPress“ yra lengva, tiesiog pridėkite keletą produktų. Sukurti didžiulę parduotuvę su milžiniškų prekių katalogais yra visiškai kita istorija. Norint sukurti tokio paties tipo parduotuvę „Shopify“, reikia daug pastangų kuriant „WordPress“ ir svetainių kūrimo žinias. Turint tai omenyje – turėdami šias žinias, galite peržengti „Shopify“, naudodamiesi „WooCommerce“.

Laiko sąnaudos – „WooCommerce“ tikriausiai gali sukurti labiausiai pritaikytą parduotuvę iš bet kurios iš šios apžvalgos parinkčių. Bandymas tai įgyvendinti yra didžiulis įsipareigojimas. To paties tipo parduotuvės, kaip ir kitos parinktys, sukūrimas užtruks daug ilgiau, jei neturite išankstinių žinių.

Gali prireikti kūrėjo – Jei norite sukurti ar jums reikalingą parduotuvę, gali prireikti kūrėjo. Jei nežinote, kaip koduoti, ir turite grandiozinę viziją, tam tikru metu turėsite pasisamdyti kūrėją.

Lengvas naudojimas

svetainės tinkamumasKai jau turite „WordPress“, suprato, kad produktus pridėti naudojant „WooCommerce“ yra paprasta. „WooCommerce“ perkėlimas į kitą lygį ir visos sukomplektuotos parduotuvės sukūrimas yra dar viena istorija. Jei turite šimtus produktų, gali būti sunku susisteminti savo produktus ir sukurti parduotuvę, kuri nėra neklaužada.

Jei neturite „WordPress“ patirties, yra kur kas didesnė mokymosi kreivė. Pirmiausia turite išmokti, kaip veikia „WordPress“, ir įsitikinti, kad turite viską, kas suprantama pagal jūsų temą, ir visus kitus jūsų naudojamus papildinius. Tuomet būtų laikas išsiaiškinti vidinį „WooCommerce“ veikimą.

„WooCommerce“ šablonai / dizainas

Priešingai nei mano daugelis žmonių – jums nereikia žinoti, kaip užkoduoti, norint naudoti „WordPress“. Tai neabejotinai padeda kartais ir gali pakelti jūsų dizainą į kitą lygį. Daugybė temų suteikia daug funkcijų, kurias siūlo „Wix“ ar „Squarespace“, su galimybe toliau tinkinti naudojant kodą.

internetinės parduotuvės parduotuvės šablonas

Tai, kaip prasideda „WordPress“ svetainės kūrimas, yra tada, kai vartotojas pasirenka norimą naudoti temą. Temos iš esmės yra „Wix“ kūrimo priemonė, tačiau ją sukūrė kiti kūrėjai. Kai kuriais atvejais galite vilkti ir mesti arba pasirinkti elementą, kurį norite pridėti prie savo svetainės, tada galėsite jį redaguoti naudodami pasirinktinį tekstą, vaizdus ar bet kurią kitą. Kai kurios iš šių temų yra specialiai sukurtos darbui su „WooCommerce“ ir apskritai el. Prekyba

„WordPress“ tiekiama su daugybe „WordPress“ sukurtų temų, leidžiančių kam nors susikurti pagrindinę svetainę. Paprastas temas galima patobulinti kodu, tačiau svetainę tikrai galima sukurti nenaudojant kodo.

Be nemokamų temų, yra temų, kurias galite įsigyti ir naudoti ir kurios siūlo statybų patirtį, panašią į „Wix“. Yra kompanijų, kurios sukūrė gražią statybų patirtį, pavyzdžiui, „Elegantiškos temos“ ir „Iš smėlio dėžės“.

„Elegantiškos temos“ sukūrė kūrėją, kuris leidžia vilkti ir mesti konkrečius elementus naudojant lengvai naudojamas redagavimo funkcijas. Daug ką galima nuveikti per kelias sekundes be krovimo laiko.

sutraukti ir pervardyti-gif

Palaikymo suma ir informacija apie mokymą yra pagrįsta tik ta tema. Kai kuriose temose yra gausios bendruomenės, kurios gali padėti naudoti temą, tuo tarpu kai kurios beveik neturi pagalbos.

Programos ir priedai

Jei pažvelgsite į tokią paslaugą kaip „Wix“ – jie gali pasirinkti apie 300 programų. Kai pagalvoji apie 300, tai skamba kaip vientisas skaičius, bet kaip naudotis 54 434 papildiniais? Kai rytoj riedės, „WordPress“ prekyvietėje bus dar daugiau papildinių. Niekam nereikia prieigos prie daugiau nei 50 000 papildinių. Arba jie?

Vis dėlto yra įskiepis viskam, apie ką galėtumėte pagalvoti. Jas visas tikrieji vartotojai peržiūri, jei žmonės iš tikrųjų jomis naudojasi, ir suteiks jums daug informacijos, kurią turite apsispręsti. Gali būti nepaprastai sunku bandyti rasti tai, ko ieškote taip pat kartais.

Štai kur el. Komercija atgyja „WordPress“. „WooCommerce“ iš esmės yra įskiepis ir yra šimtai papildinių, kurie gali būti naudojami norint pagerinti jūsų „WooCommerce“ patirtį. Didelė jo dalis yra bandymai ir klaidos.

Pagalba klientams

Kadangi jūs iš tikrųjų nemokėsite už nieką naudodamiesi „WooCommerce“, klientų aptarnavimo tarnyba nesiūloma įvairiais būdais. Palaikymo užklausą galima pateikti tiesiogiai „WooCommerce“, o „WordPress“ komanda taip pat gali padėti.

Kalbant apie bendruomenės išteklius, „WooCommerce“ turi labai daug. Kadangi „WooCommerce“ naudojama „WordPress“, juo besinaudojančių žmonių skaičius verčia bendruomenę klestėti. Viskas, dėl ko jums gali prireikti pagalbos, tikriausiai yra tik „Google“ paieškoje. Taip pat visada yra galimybė samdyti kūrėją.

„WooCommerce“ kainodara

„WooCommerce“ yra visiškai nemokama. Galite ją nemokamai pridėti prie savo „WordPress“ svetainės. WooCommerce uždirba pinigus siūlydamas didelį kiekį papildinių, kurie padeda vykdyti įvairias el. Prekybos funkcijas.

internetinės komercijos kainodara

Grožis yra tas, kad jūs galite sumokėti net nulį dolerių ir tiesiog pritaikyti savo svetainę norimam lygiui. Kitos susijusios išlaidos yra domenų pirkimas, taip pat prieglobos išlaidos, kaip ir bet kurioje kitoje „WordPress“ svetainėje.

Geriausias dalykas, susijęs su „WooCommerce“ kainų nustatymu, yra tai, kad augdami ir pritaikydami savo verslą galite pradėti mokėti už funkcijas.

Peržiūrėkite mūsų „WordPress“ ir „Wix“ apžvalgą.

4. „BigCommerce“ – kaip „Shopify“, bet su ½ funkcijų

„BigCommerce“ yra pati panašiausia platforma į mūsų populiariausią „Shopify“. „BigCommerce“ nebūtinai yra blogesnė – yra žmonių, kurie teikia pirmenybę. Kiekviena iš šių programų siūlo puikias paslaugas, o jei ieškote tiesioginio konkurento, tai yra jūsų pirmoji vieta, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Taip pat verta paminėti, kad ši vieta buvo beveik „Magento“ ir „BigCommerce“ perversmas. „Magento“ gali suteikti gerą pagrindą, kaip galima pastebėti šiose „Magento 2“ sukurtose elektroninės komercijos svetainėse. Nepaisant to, „BigCommerce“ užėmė šią vietą dėl savo rinkodaros ir valdymo įrankių bei galimybės lengvai išplėsti jūsų veiklą.

Argumentai už

didmeninės prekybos ypatybės

„BigCommerce“ privalumai yra jų tikrose parduotuvių valdymo priemonėse. Realiai valdant pastatytą parduotuvę, ji yra beveik tokia pat gera, kaip ir „Shopify“.

Valdymo įrankiai – „BigCommerce“ turi puikius valdymo įrankius, susijusius su produktų valdymu, užsakymų valdymu, analitika ir ataskaitomis. Kai iš tikrųjų turite pastatytą parduotuvę ir esate patenkinti dizainu, „BigCommerce“ yra naudinga. Kai pardavimai pradeda suktis, juos valdyti tampa lengva.

Rinkodaros įrankiai – Platformoje yra įvairių rinkodaros priemonių ir programų, kurios padėtų reklamuoti, kuponus ir SEO.

Mastelio keitimas – Augant pardavimams, „BigCommerce“ turi daugiau galimybių išplėsti savo veiklą. Visiškai akivaizdu, kad jie yra labiau suinteresuoti padėti didelėms pardavimo įmonėms, o ne naujoms įmonėms.

Minusai

Visi aspektai, kurie gali būti lygūs „Shopify“, yra keli, kurie yra blogesni.

Dizainas – Suprojektuoti parduotuvę „BigCommerce“ yra sunkiau nei suprojektuoti parduotuvę „Shopify“. Tai nėra tokia intuityvu, o pasirinkimo galimybių nėra tiek daug.

Operacijų mokesčiai – Žemiausiame plane yra 1,5% operacijos mokestis.

Intuyvumas – Kaip pradedantysis jūs būsite supainiotas „BigCommerce“. Projektavimo sąsaja ir terminija yra tik paini. Nėra daug to, ką galima padaryti tiesiog intuityviai spustelėjus.

Lengvas naudojimas

svetainės turinio dizainasApskritai, „BigCommerce“ gali būti šiek tiek sunku naudoti. Kai iš tikrųjų kuriate savo svetainę, nesunku pastebėti, kad kūrėjas daug geriau atliks tai, ką norite padaryti. Problema ta, kad jei jums reikia kūrėjo, kad sukurtumėte savo svetainę, jie greičiausiai nenorės naudoti „BigCommerce“. Jie pasirinktų „WooCommerce“ arba „Shopify“.

Kita jų patogumo problema yra ta, kad jie neturi programos mobiliesiems. Tiesiogiai konkuruodami su tokia įmone kaip „Shopify“ – turėdami nuostabią programą mobiliesiems, geriau turėsite geresnių darbalaukio galimybių. Kai vykdote el. Prekybos parduotuvę, visada turite ką nors padaryti, kol esate paleisti.

„BigCommerce“ taip pat naudoja keistą terminiją. Jei esate elektroninės komercijos pradedantysis, būsite supainioti. Kai turėtumėte sutelkti dėmesį į savo parduotuvės kūrimą, bandysite išsiaiškinti, ką ši paslauga jums bando pasakyti.

Šablonai / dizainas (pasirinkti tik 7)

didmeninės prekybos šablonai

„BigCommerce“ dizainas yra nemokamas – septyni turi būti tikslūs. Tačiau jie visi yra sukurti tos pačios įmonės ir atrodo vienodai. Aš būsiu sąžiningas – jie nėra labai gražūs. 

Mokama už temas yra gana graži, tačiau jų kaina yra nuo 145 USD iki 235 USD. Puikus dalykas visose jų temose yra tai, kad jie reaguoja į mobilumą.

Sunkioji dalis ateina projektuojant parduotuvę. Norėdami būti sąžiningi „BigCommerce“ atžvilgiu, jie stengėsi patobulinti projektavimo procesą, sukūrę įrankį pavadinimu „Store Design“. Anksčiau jūs turėjote suprojektuoti savo parduotuvę ir tada ją peržiūrėti. Dabar abu veiksmus galima atlikti tame pačiame ekrane.

Net ir naudodamas šį naują įrankį, „BigCommerce“ atsilieka nuo „Shopify“ dėl savo pritaikymo projektavimo patirties. Visos jų temos atrodo profesionaliai atrodančios, tačiau jos yra sausainių pjaustymo priemonės, o pritaikymas yra sunkus žingsnis, jei neturite tobulėjimo patirties. Dizaino bruožų nėra gausu.

Programos ir papildomos programos – ribotas programų skaičius

„BigCommerce“ turi daugiau nei 600 programų ir auga. Jei e-komercijai yra kažkas, ko norite, „BigCommerce“ paprastai tai turi. Reikalas tas, kad „Shopify“ turi daugiau nei 2 000.

didžioji komercija - programosNors „BigCommerce“ gali turėti problemų, su kuriomis susidūrėte, sprendimus – „Shopify“ turės tą sprendimą ir tikriausiai antrą pasirinkimo variantą. Šis konkursas pagerina jų programas.

Yra visos pagrindinės programos, kurių galite tikėtis el. Prekybos platformoje, ir dauguma poreikių gali būti patenkinti.

Pagalba klientams

Kitas „24/7“ klientų aptarnavimo pasiūlymas yra „BigCommerce“. Su jais galima susisiekti telefonu arba el. Paštu.

„BigCommerce“ taip pat turi tūkstančius pagalbos straipsnių ir vaizdo įrašų. „BigCommerce“ bendruomenė taip pat yra naudinga, ir daug problemų galima išspręsti peržvelgus jų forumus ar greitą „Google“ paiešką.

„BigCommerce“ kainodara

„BigCommerce“ kainų struktūra yra panaši į „Shopify“ ir siūlo daug tos pačios vertės.

Visuose planuose yra neribota produkcija, neribotos darbuotojų sąskaitos, neribotas produktų saugojimas, neribotas failų saugojimas, neribotas pralaidumas, galimybė parduoti kituose pardavimo kanaluose, kuponai, nuolaidos, dovanų kortelės, nuolaidos gabenimo etiketėms, siuntimo kainos realiu laiku, profesionalios ataskaitų teikimo priemonės, HTTPS , skirtas SSL, palaikymas visą parą ir produktų įvertinimai su apžvalgomis.

„BigCommerce“ taip pat apima pasirinktinių įmonių lygį, kuris leidžia labiau pritaikyti.

5. Erdvė kvadratu – pusiaukelėje tarp „Wix“ ir „Shopify“

„Kvadratinis plotas“ yra dar viena galimybė, kuri būtų ideali parduotuvėje, kurioje yra tik keli produktai. Pagrindinis „Squarespace“ konkurentas yra „Wix“ ir tai yra geriausia alternatyva paprasta naudoti platformai.

Nors „Squarespace“ tikrai nėra geriausias pasirinkimas el. Prekybos parduotuvėje, tačiau ji turi teigiamų rezultatų.

Plotas-funkcijos

Greitas pastatas – Gerai, ne, puiku „Squarespace“ dalykas yra tai, kaip lengva per stebėtinai trumpą laiką sukurti tikrai estetišką svetainę..

Lengvas profesionalumas – Tai, ką jūs iš tikrųjų mokate „Squarespace“, yra programinė įranga „drag and drop“, suporuota su nuostabiais jų šablonais. Šios dvi funkcijos kartu daro svetaines, kurios atrodo gerai. Dienos pabaigoje, jei jums nerūpi pritaikyti kiekvieną savo svetainės aspektą, jūsų vienas tikslas yra tik sukurti gerai atrodančią svetainę.

Buvimas vienoje ekosistemoje – „Squarespace“ yra „viskas įskaičiuota“ ir suteikia pažodžiui viską, ko reikia norint sukurti ir išplėsti savo svetainę. Buvimas vienoje platformoje su viskuo, ką turi ir kuria „Squarespace“, viską palengvina. Jie netgi teikia svetainių analizę ir metriką jums ten pat. Problema ta, kad el. Prekybos parinktys nėra puikios.

Elektroninė prekyba fotografams – „Squarespace“ puikiai tinka rodyti nuotraukas ant jų šablonų. Parduoti juos su jų el. Prekybos funkcijomis yra tikrai nesunku. Jei norite tai padaryti, naudokite „Squarespace“.

Minusai

„Square“ erdvė yra nuostabi tuo, ką ji daro gerai. Tai tiesiog nedaro daug, be to, jis sukuria svetainių šablonus, turinčius keletą el. Prekybos funkcijų.

Faktinė el. Prekybos funkcija – „Square“ erdvė nėra įmonėms, kurios nori didelių parduotuvių. Pridėjus daugiau nei kelis produktus ir bandant sukurti elektroninės prekybos imperiją, „Squarespace“ jums neveiks..

Perženkite šabloną – Užpakalinės programos galimybės, ne tik prilipusios prie „Squarespace“ šablono, gali būti tiesiog sunkios. Jei jūsų tikslas yra vingiuoti iš šablono, jums greičiausiai bus blogai.

Lengvas naudojimas

vilkimo-lašinimo vektoriusYra daugybė svetainių kūrimo paslaugų, kurios turi nuvilkimo funkciją. Naudodami šias programas viskas, ką jūs padarote, yra paimti elementą, kurį norite sukurti puslapyje, ir vilkite jį ten, kur norite.

Vilkite – tada numeskite!

„Squarespace“ projektavimo sąsaja yra tokia paprasta, kaip ji gauna. Paėmėte elementą, kurį norite sukurti ant iš anksto nustatyto šablono, ir į nustatytą padėtį, kurį jis gali būti dedamas. Visas procesas yra standartizuotas, kad jūsų svetainė išliktų darni ir stilizuota.

Visas „Squarespace“ el. Prekybos parinktis taip pat paprasta naudoti ir įgyvendinti. „Squarespace“ nėra atspėjimo žaidimo.

Šablonai / dizainas

„Squarespace“ yra geriausias svetainių kūrėjas pagal funkcionalumą ir naudojimo paprastumą sujungti. Yra svetainių kūrėjų, turinčių daugiau funkcijų, kaip minėta anksčiau „Wix“, ir yra svetainių kūrėjų, kuriais lengviau naudotis. Paprastai visos lengvesnės parinktys yra gana blogos.

Puikus dalykas „Squarespace“ yra tai, kaip viskas intuityvu. Galite slinkti per įvairius elementus, kad galėtumėte pasirinkti, ir redaguoti to elemento parametrus.

kvadrato erdvės dizainas

Arba galite tiesiog spustelėti tai, kas dedama į tinklalapį, ir tiesiog redaguoti nustatymus, nereikia medžioti to, ko ieškote.

kvadratinio stiliaus

Programos ir priedai

„Squarespace“ nėra daug integracijų, tačiau jie turi keletą, kuriuos naudotų pagrindinė el. Prekybos svetainė, kurioje yra tik keli produktai. Jei norite pereiti pro tą „Squarespace“, jums netinka.

Jie visi yra integruoti į „Squarespace“ ekosistemą ir yra aukštos kokybės. Kai kurios integracijos, kurios yra naudingos, yra „Amazon“ filialų stebėjimas, „Mailchimp“, „Instagram“ ir „Pinterest“.

Pagalba klientams

Pagalba klientamsErdvė yra tokia lengva, kad jums niekada nereikės klientų palaikymo komandos. Jei iškyla techninė problema, jų palaikymą galima rasti pokalbių, el. Pašto ir telefono priemonėmis.

„Squarespace“ žinių bazė taip pat yra plati, jei yra kažkas, ko negalima rasti. Žinių bazė yra naudinga, jei nerandate tam tikrų nustatymų ar elementų. Viskas, ko reikia, yra greita paieška žinių bazėje, kad būtų galima nukreipti teisinga linkme.

Ploto kainodara

„Square“ erdvės kainodara turėtų būti lyginama su „Wix“. Vėlgi jūs gaunate tai, už ką mokate. Aukštesnės pakopos kainai nėra siūlomos didesnės el. Prekybos funkcijos, nes „Squarespace“ yra skirta paprastajai el. Prekybos svetainei..

Visi trys „Squarespace“ el. Prekybos planai apima neribotą pralaidumą ir saugojimą, SSL apsaugą, palaikymą visą parą, el. Pašto adresą, 100 USD „Google Ads“ kreditą, reklaminius iššokančius langus, neribotą kiekį produktų ir leidžia priimti aukas..

Peržiūrėkite mūsų „Squarespace“ apžvalgą čia.

6. Voliucija – daugiau problemų, nei verta

„Volusion“ egzistuoja kaip alternatyva kitoms platformoms dėl vienos priežasties. Atsargų valdymas. Tai nuostabu valdyti dideles atsargas ir išties prikalė tą platformos aspektą. „Volusion“ yra dar viena platformos parinktis, sukurta specialiai e-komercijai ir kurią verta patikrinti, palyginti su „Shopify“ ir „BigCommerce“.

Argumentai už

„Volusion“ siūlomos paslaugos skiriasi nuo „Shopify“ ir „BigCommerce“. Tai nebūtinai yra geras dalykas, bet bent jau šiek tiek kitoks.

Integruotos paslaugos – „Volusion“ turi laisvai samdomų vertėjų, dizainerių ir kūrėjų tinklą, kurį galite pasamdyti atlikti užduotis tiesiai „Volusion“ platformoje. Dėl to lengva nedelsiant susirasti pagalbą.

labiau integruoti įrankiai

Atsargų valdymas – Tai yra vienintelis dalykas, kurį „Volusion“ daro geriau nei konkurentai. Atsargų valdymas yra nuostabus. Tai yra pats intuityviausias ir leidžia labai lengvai atnaujinti ir naudoti kelis kanalus.

Minusai

Dauguma variantų yra blogesni „Volusion“.

Pralaidumo ribos – Skirtingai nuo „Volusion“ konkurentų, jie riboja srautą, kurį gali suvaldyti jūsų svetainė. Tai gali sukelti problemų, jei gautumėte daug srauto.

Dizaino parinktys – Suprojektuoti „Volusion“ svetainę yra bene sunkiausia, palyginti su kitomis galimybėmis. Jei užraktumėte kūrėją kambaryje ir priverstumėte juos sukurti svetainę visose šiose šešiose platformose, bjauriausia būtų „Volusion“ svetainėje..

Trūksta programų ir analizės – Net negalite rašyti tinklaraščio „Volusion“. Nėra programų parduotuvės ir negalite parduoti skaitmeninių produktų. Be to, analizės galimybės, palyginti su konkurentais, yra šviesios.

Lengvas naudojimas

„Volusion“ iš tikrųjų tiesiog nėra lengva naudoti. Kuriant svetainę „Volusion“ nėra tiek paprasta. Vienintelis dalykas, kuris turi prasmę, yra jų atsargų valdymas.

Tai nėra lengva naudoti kaip pradedantįjį, tačiau net ir kaip kūrėjas jis neturi tiek prasmės. Net įdiegti SSL yra painu. Jei turite pinigų mesti ką nors į „Volusion“, kad sukurtumėte savo svetainę, tada nesunku, bet kodėl gi ne jūs tiesiog einate tiesiai prie kūrėjo? Norėčiau lažintis, kad daug pinigų joks kūrėjas nenorėtų naudoti „Volusion“, o ne „Shopify“ ar „WooCommerce“.

Pagalba klientams

„Volusion“ klientų aptarnavimas efektyviai įgauna klientų aptarnavimą. Jų pagalbos centras yra naudingas, kaip ir visi kiti sprendimai, o telefono skambučio ar greito pokalbio metu jums bus atsakyta į bet ką kitą, kur jums reikia pagalbos.

pagalbos centras

Taip pat yra galimybė mokėti už prioritetinę paramą pagal aukščiausią pakopą. Tai užtikrins, kad beveik niekada neturėsite laukimo laiko.

„Volusion“ kainodara

„Volusion“ kainos yra palyginamos su „BigCommerce“, taip pat su „Shopify“. Pakopos šiek tiek skiriasi, nes atrakina konkretesnes parinktis nei „BigCommerce“ ir „Shopify“. Kai kurios funkcijos, kurios, atrodo, turėtų būti prieinamos žemiausiame lygyje, nėra.

Į visas tris kainodaros struktūras įeina neribotas produktų skaičius, neribotas failų saugojimas, palaikymas internetu, saugus išsiregistravimas, atsargų valdymas, užsakymo sudarymas rankiniu būdu, kuponai, kelios mokėjimo parinktys ir produktų variantai..

„Volusion“ taip pat apima pasirinktinių įmonių lygį, kuris leidžia labiau pritaikyti.

Neįdomios mintys apie svarbiausius elektroninės prekybos kūrėjus

Čia pateiktų šešių viršuje yra dar daugiau variantų. Kalbant apie jį, jūs tikrai galite susiaurinti jį iki trijų variantų: „Shopify“, „Wix“ ir „WooCommerce“.

3 elektroninės prekybos platformosNaudokite „Shopify“, jei rimtai ketinate plėsti internetinį verslą ir galite sau leisti kainų etiketę. „Shopify“ viską palengvina ir rūpinasi visais galvos skausmais, kurie kyla kartu su e. Prekybos verslo plėtra.

„Wix“ būtų jūsų pasirinkimas, jei norite sukurti gražią svetainę ir parduoti po penkis produktus. „Shopify“ taip pat gali tai padaryti, tačiau „Wix“ yra paprastesnė ir pigesnė. Jame trūksta daug elektroninės komercijos funkcijų, tačiau jei dėl to nesijaudinate, jis yra tobulas.

„WooCommerce“ yra skirta žmonėms, norintiems sužinoti viską apie e-komercijos svetainės augimą. Naudojant „WooCommerce“ yra daug naudingų variantų, tačiau viską turite išsiaiškinti patys. „WooCommerce“ gali būti paprastas, kai suporuotas su tinklaraščiu ir keliais produktais, tačiau jei norite jį išauginti į didelę parduotuvę, turėsite žinoti savo kelią aplink „WordPress“..

Iš esmės turite išsiaiškinti, kokio tipo parduotuvę norite sukurti, ir pasirinkti vieną iš šių trijų variantų. „Shopify“ patenkina visas galimybes, todėl jei norite, kad jums būtų pasakyta, ką pasirinkti, rinkitės „Shopify“.

DUK – kiti klausimai apie geriausius el. Prekybos kūrėjus Kanadoje

Kokia yra geriausia pradedančiųjų elektroninės prekybos platforma?

Jei parduodate kelis produktus, tada nusipirkite, jei norite. Jei jums reikalinga statinė svetainė (svetainė, kurioje yra tik informacija), tada skaitykite mūsų geriausią interneto svetainių savininkų straipsnį.

Kaip apie skaitmeninius atsisiuntimus?

„Shopify“ puikiai tinka skaitmeniniams atsisiuntimams. Jie turi daugybę funkcijų, taip pat programų, kurios padeda atlikti periodinius mokėjimus.

„ECom“: kas veikia gabenant krovinį?

Dar kartą rekomenduočiau „Shopify“, nes jie turi klestinčią programų rinką ir yra integruoti su „Oberlo“ bei kita atsargų valdymo programine įranga.

Kas tinka didmeninei prekybai?

Jei ieškote paprasto sprendimo, „BigCommerce“ turi viską, ko jums reikia. Kainos yra šiek tiek pigesnės ir jūs turite tokią pačią integraciją kaip ir kitos platformos.

Smulkiojo verslo „eCom“ platforma

„Shopify“ yra geriausia elektroninės komercijos platforma. Jis skirtas verslo savininkams, kurie nori visko, kas būtų po ranka, su klestinčia internetine bendruomene.

Kokia sistema yra geriausia el. Prekybos svetainėms?

Geriausias rėmas yra „Shopify“. Programinėje įrangoje yra viskas, kas leidžia išplėsti el. Prekybos svetainę iki didžiausių įmanomų aukščių ir tiesiog valdyti nedidelę parduotuvėlę.

Kaip nemokamai sukurti internetinę parduotuvę?

Vienintelė 100% nemokama galimybė būtų nustatyti „Wix“ svetainę be tinkinto domeno. „Wix“ versija yra nemokama, tačiau jūsų domeno vardas bus tokio formato: username.wixsite.com/siteaddress.

Kas yra lengviausia naudoti elektroninės prekybos svetainių kūrimo priemonę?

Paprasčiausias elektroninės komercijos svetainių kūrėjas, iš tikrųjų sukuriantis svetainę, yra „Squarespace“. Tačiau su tuo pirminiu lengvumu ateina ilgalaikės aukos dėl elektroninės komercijos funkcijos. Geriausias lengvumo ir funkcionalumo derinys yra „Shopify“.

Kas yra pigiausia el. Prekybos platforma?

Pigiausia startuoti e-komercijos platforma yra „WooCommerce“. „WooCommerce“ nemokamai gali būti naudojama „WordPress“. „WordPress“ svetainę su „WooCommerce“ galite nustatyti už tris dolerius per mėnesį prieglobos svetainėje.

Ką man reikia norint įkurti internetinę parduotuvę?

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsiaiškinti produktą, kurį norite parduoti, tada suprojektuoti svetainę. Tikrinti tokias paslaugas kaip „Shopify“ ir kitas el. Prekybos platformas yra gera vieta pradėti.

Kuri elektroninės prekybos platforma yra geriausia SEO?

„WooCommerce“ yra geriausias pasirinkimas, nes jis naudojamas „WordPress“. „WordPress“ turi geriausias SEO galimybes. Jei norite kažko lengvesnio – „Shopify“ ir „BigCommerce“ siūlo programas ir tinklaraščių sudarymo parinktis SEO.

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

  • Indiamart.com
  • Shopify.com
  • „CanStockPhoto.com“
  • TrendSoft.co
  • „TeamOnTwikkeling.net“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author