Geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos

el. pašto rinkodaros pranašumai„Instagram“, „Snapchat“ ir „Messenger“ programų amžiuje geras „ole“ el. Paštas pradeda jaustis archajiškas.

Tiek daug, kad daugelis moksleivių teigė, kad „el. Paštas neveikia!“. Tai negalėjo būti toliau nuo tiesos.

Nesuskaičiuojamų tyrimų duomenimis, el. Pašto rinkodara vis dar yra veiksmingesnė, norint sudominti ir paversti vartotojus, nei bet kuris egzistuojantis socialinės žiniasklaidos kanalas.

Tiesą sakant, kai kurie tyrimai parodė, kad el. Pašto kampanijos yra 7X efektyvesnis generuojant pardavimus, nei „Twitter“, „Facebook“ ir „LinkedIn“ kartu.

Bet yra problema …

Dauguma verslo savininkų turi daug jaudintis. Ar el. Pašto rinkodaros kampanija yra sąrašo viršuje? Dauguma smulkaus verslo savininkų turi tiek daug kitų dalykų, kad jaudinasi, kad el. Pašto rinkodara atrodo didžiulė.

Įveskite: el. pašto rinkodaros paslaugos.

Kai turite tinkamus įrankius, El. pašto rinkodara iš tikrųjų yra gana paprasta. Norėdami padėti rasti tinkamą el. Pašto rinkodaros paslaugą verslas – mes sudarėme sąrašą septynių mūsų mėgstamiausių teikėjų, kurie padės nedelsiant vykdyti nepaprastai pelningas el. pašto kampanijas.

Contents

TLDR;

Pastovus kontaktas yra mūsų pasirinkimas, norint gauti geriausią el. Pašto rinkodaros paslaugą šiandien. Siūlo puikias pažangias funkcijas, fantastišką klientų aptarnavimą, su GDPR suderinamą privatumo apsaugą ir keičiamą kainą – „Constant Contact“ yra puikus pasirinkimas visame pasaulyje.

Turint 60 dienų nemokamą bandomąją versiją, prasminga pradėti nuo programinės įrangos, kad pamatytumėte, ar ji jums patinka.

Jei to nepadarysite, ši rinka užpildyta puikiomis el. Pašto paslaugomis ir mūsų aktyviosios kampanijos lyderė nemokamą bandomąją versiją taip pat gali išbandyti..

1. Nuolatinis kontaktas

(Geriausias variantas mažoms įmonėms)

Pagrindinės specifikacijos
 • Nuostabus klientų aptarnavimas
 • Ilgas nemokamo bandymo laikotarpis
 • Ekonominės kainos

Pliusai

 60 dienų nemokamas bandymas
Puikus klientų aptarnavimas
 Gausybė pažangių funkcijų
 Įperkama kaina, atitinkanti jūsų verslą

MINUSAI

 Staigus mokymosi kreivė
Nėra A / B testavimo (tai yra didžiausia platformos problema)

Turėdamas neprilygstamą 60 dienų nemokamą bandomąją versiją, „Constant Contact“ siūlo kai kurias iš šių galimybių patikimiausios ir intuityviausios el. pašto rinkodaros paslaugos versle.

Naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, el. Pašto palaikymu ir telefono tarnyba, jų klientų aptarnavimas viršija pramonės standartą ir užtikrins, kad turite visas priemones, kurių jums reikia norint sėkmingai sulaukti jų paslaugų (tai svarbu, nes mokymosi kreivė su el. Pašto rinkodaros programomis gali būk gana kietas).

Be puikios paramos, „Constant Contact“ siūlo daugybę unikalių funkcijų, tokių kaip galimybė suplanuoti įvykius iš prietaisų skydelio, sukurti atsisiunčiamus kuponus ir įkelti kontaktus į savo duomenų bazę įvairiais būdais..

nuolatinis kontaktinis prietaisų skydas

Vidinis „Pastovaus kontakto“ informacijos suvestinės, suplanuotų kampanijų skirtuko vaizdas.

Apskritai, tai puiki, patogi naudoti paslauga, kuri puikiai tinka bet kokio tipo mažų įmonių savininkams.

Kas turėtų tuo naudotis?

Pastovus kontaktas yra geriausia el. Pašto rinkodaros programinė įranga mažų įmonių savininkams, kuriems reikia šiek tiek laiko išmokti programinės įrangos. Įvaldęs tai yra galingas el. Pašto rinkodaros įrankis, kuris padės ir atliekant įvairias kitas užduotis.

Kainos ir savybės

Ši programinė įranga siūlo savo paslaugas pakopomis, atsižvelgiant į jūsų el. Pašto sąrašo dydį. Šiose pakopose taip pat yra dvi galimybės, kurios aprašytos toliau.

Kodėl verta rinktis „Plus“ versiją? Na, jei jums reikia bet kurios iš šių papildomų funkcijų: automatizuotos el. Pašto priėmimo serijos, automatinės el. Pašto elgsenos serijos, RSVP, temos A / B testavimas, dinamiškas turinys, vartotojai, įvykių rinkodara, apklausos, apklausos, kuponai, aukos internete ir naujos klientų konsultacijos.

Paslaugos įkainis priklauso nuo to, kiek el. Pašto adresatų turite. Šios kainos prasideda nuo jūsų nemokamo bandomojo laikotarpio ir yra pagrįstos mėnesio mokesčiu … tada tikriausiai to verta. Pastovus kontaktas siūlo 10% nuolaidą 6 mėnesių pirkiniams ir 15% nuolaidą 12 mėnesių pirkiniams.

2. Aktyvi kampanija

(Geriausias logika pagrįstas el. Pašto rinkodaros įrankis)

Pagrindinės specifikacijos
 • Ne brangus
 • Daugybė funkcijų
 • Profesionali pagalba

Pliusai

 Įperkama kaina
Gausus funkcijų ir integracijų sąrašas
 Datomis pagrįstos kampanijos
 Puikūs A / B testavimo įrankiai
Labiausiai logika pagrįsti veiksmai

MINUSAI

 14 dienų bandymas (per trumpas)
 Ne (nemokamas) palaikymas telefonu

Nepaisant nemokamo nemokamo bandomojo laikotarpio (tik 14 dienų), „ActiveCampaign“ pasinaudojo visomis ESP (el. Pašto paslaugų teikėjo) pramonės dalimis, pasinaudodama visapusiškomis rinkodaros galimybėmis ir išskirtinai pasižyminčia turtinga platforma..

per daug el. laiškųSu daugybe skirtingų bandymų, laiko nustatymo ir automatinio atsakiklio parinkčių, „ActiveCampaign“ pateikia viską, ko jums reikia (o paskui keletą), kad sukurtumėte veiksmingas ir pelningas el. pašto kampanijas. Jų paslaugos yra ypač pritaikytos verslo savininkams, ieškantiems palaikymo viena prieš kitą ir konsultuojantiems dėl jų el. Pašto verslo augimo..

Nors jie nesiūlo palaikymo telefonu, už 65 USD galite sėdėti 30 minučių pas vieną iš jų el. Pašto rinkodaros ekspertų, kad atsakytumėte į visus jūsų svarbiausius klausimus. Nesvarbu, ar jūs stengiatės suprasti jų paslaugą, ar tiesiog norite patarimo, kaip pagerinti kitos kampanijos PR, „ActiveCampaign“ įtraukėte.

(Pastaba: Šis mokestis netaikomas asmenims, įsigijusiems aukštesnės pakopos prenumeratą).

Jei esate Čikagos rajone, netgi galite surengti asmeninį susitikimą su vienu iš jų ekspertų padėti gauti daugiau informacijos apie jūsų verslo el. pašto rinkodarą.

Be to, 500 abonentų kainuoja tik 9 USD / mėn, „ActiveCampaign“ yra viena iš prieinamiausių el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjų pramonėje – Ypač tada, kai atsižvelgiama į visas funkcijas ir palaikymą, kuriuos galėsite pasiekti. Jei ketinate rinkti klientų duomenis ir gauti grįžtamąjį ryšį iš savo prenumeratorių (kokie turėtumėte būti), „ActiveCampaign“ taip pat siūlo integraciją su „Survey Monkey“. Tai nemokama iki 250 abonentų..

Oi, jūs netgi galite išsiųsti pagal datą pagrįstus el. Laiškus, kad galėtumėte iš anksto planuoti pranešimus apie pardavimus ar palinkėti klientams gimtadienio!

Apskritai „ActiveCampaign“ siūlo patikimą el. Pašto rinkodaros paslaugą su palankiu kainos tašku pradedantiesiems ir gausybę palaikymo galimybių, kurios tikrai patiks bet kuriam verslo savininkui, neatsižvelgiant į jo sąrašo dydį ar poreikius..

Kas turėtų tuo naudotis?

„ActiveCampaign“ yra skirta verslo vartotojams, norintiems priimti konkrečius el. Pašto rinkodaros sprendimus remiantis konkrečiais kliento veiksmais. Atsakomybės atsisakymas: Ši programinė įranga bus per daug daugeliui smulkaus verslo savininkų.

Yra vienas iš mūsų, kuris nori, kad sprendimai, pagrįsti duomenimis, būtų kuo konkretesni. Jei esate A tipo asmenybė, tai bus jūsų pasirinkimas.

Kainos ir savybės

„ActiveCampaign“ siūlo keturias jų paslaugų pakopas, o kainą nustato jūsų el. Pašto sąrašas.

Keturios pakopos yra šios:

Kainodaros pakopos yra pagrįstos jūsų kontaktų kiekiu jūsų el. Pašto sąraše. Toliau nurodytos kainos yra mėnesinės, jei mokama kasmet. Jie yra šiek tiek didesni, jei mokate kas mėnesį. Jei turite daugiau nei 100 000 adresatų sąrašą, turite susisiekti su įmone, kad nustatytumėte pasirinktinį kainų nustatymą.

3. „MailChimp“

(Geriausia pradedančiųjų el. Pašto rinkodaros programinė įranga)

Pagrindinės specifikacijos
 • Labai ekonomiškas
 • Nemokamas bandymas
 • Daugybė funkcijų

Pliusai

 Nemokama paslauga gali naudotis iki 2000 abonentų
Intuityvus ir lengvai naudojamas
 Daugybė puikių funkcijų mokantiems klientams

MINUSAI

 Nėra automatinių atsakiklių ar segmentų nemokamiems klientams
Nėra tiesioginio skambučio palaikymo

el. prekybos ir el. pašto parinktysNėra biudžeto? Jokiu problemu!

Skirtingai nuo daugelio kitų el. Pašto paslaugų teikėjų, „MailChimp“ siūlo ne tik nemokamą bandomąją versiją, bet ir siūlo savo paslaugą Visiškai nemokama asmenims, turintiems el. pašto sąrašus iki 2000 prenumeratorių kuriems per mėnesį reikia išsiųsti mažiau nei 12 000 el. laiškų (iš viso 6 unikalūs el. laiškai, jei siunčiate į visą sąrašą).

Kai baigsite daugiau nei 2000 abonentų, „MailChimp“ siūlo ir gausybę fantastiškų mokamų paketų (kurių kaina priklauso nuo jūsų turimų abonentų skaičiaus).

„MailChimp“ savo klientams taip pat siūlo tiesioginį pokalbį ir el. Pašto palaikymą (bet jokio skambučio palaikymo nėra) ir yra tvirta ir ypatinga platforma, ideali verslui visose nišose ir bet kokio dydžio. „Mailchimp“ taip pat turi keletą tikrai lengvai naudojamų „WordPress“ priglobtų svetainių integracijų.

Kas turėtų tuo naudotis?

„MailChimp“ yra skirtas tiems iš mūsų, kurie nori kažko kuo paprastesnio. Programinė įranga yra fantastiška verslo savininkams, turintiems mažus el. Pašto adresus, kurių biudžetas yra didelis ir kurie nori lengvai naudoti.

Kainos ir savybės

„MailChimp“ kainodara yra šiek tiek sudėtingesnė nei pirmosios dvi peržiūrėtos galimybės. Jie turi keturiasdešimt kainų skaičiuoklių, kad galėtų apskaičiuoti, kiek jums būtų mokama kiekvieną mėnesį jų svetainėje.

Kainodara apskaičiuojama pagal tris planus ir tai, kiek didelis yra jūsų el. Pašto sąrašas. Yra trys skirtingi planų tipai, siūlantys skirtingas lengvatas. Nemokamas planas leidžia turėti tik iki 2000 abonentų.

„Pro“ ir „Grow“ planai kainuoja kas mėnesį. Tai yra tos pačios mėnesinės išlaidos, pridėjus „Pro“ plano prenumeratą 199 USD. Augant 200-500 abonentų po 5000 vartotojų, kaina padidėja nuo 5 USD iki 10 USD dolerių už šuolį.

4. Automatizmas

(Geriausias SVV variantas)

Pagrindinės specifikacijos
 • Bet kokio dydžio įmonėms
 • Labai prieinama vartotojo sąsaja
 • Draugiškas klientų aptarnavimas
 • Patogus naudoti automatikos kūrimo priemonė

Pliusai

 Kuriama daugybė el. Pašto formatų
 Dalykinės eilutės testuotojo funkcija
 Nemokamos demonstracinės versijos

MINUSAI

 Nėra švino kartos nukreipimo puslapių
Ribotas el. Pašto šablonų pasirinkimas

Nepaisant el. Laiško turinio, įmonės dažnai kovoja su tais, kurie yra jų sąrašuose, iš tikrųjų atidarydami turinį. „Automizy“ yra el. Pašto rinkodaros programinė įranga, padedanti vartotojams padidinti savo el.

Šioje programinėje įrangoje yra įvairių el. Pašto rinkodaros įrankių, taip pat naudingų funkcijų, skirtų padėti jums pateikti savo el. Pašto turinį priešais kitus. Net ir tada, kai dauguma žmonių turi pakankamai žmonių gautus laiškus, buvo įrodyta, kad „Automizy“ padidina atvirų kainų tarifą daugiau nei 33%.

Naudodama automatinio el. Pašto persiuntimo funkciją, „Automizy“ dar kartą išsiųs el. Laiškus, kurie dar nebuvo atidaryti, suteikdami jūsų turiniui dar vieną galimybę būti matomam. Tarnyba taip pat atsižvelgs į el. Laiško toną ir elgseną, įsitikins, kad jis išsiųstas tinkamu metu, suteikdamas geriausią galimybę būti atidarytam.

Kas turėtų tuo naudotis?

„Automizy“ puikiai tinka tiems, kurie arba tik pradeda kurti el. Pašto rinkodarą, arba nori automatizuoti ir sustiprinti savo dabartines kampanijas. Tai yra labai paprastas el. Pašto rinkodaros įrankis, užtikrinantis patogią vartotojui sistemą, taip pat reaktyvų ir naudingą klientų aptarnavimą.

Kainos ir savybės

Kaip minėta pirmiau, svarbiausiose funkcijose yra sistema, automatiškai persiunčianti el. Laiškus tiems, kurie neatsidarė, taip pat el. Pašto segmentai, skirti siųsti lazeriu taikomus el. Laiškus jūsų abonentams..

Vis dėlto. geriausia savybė yra temos eilutės testeris, kuris padeda įvertinti temų eilutes prieš siunčiant. Tinkamos temos eilutė yra didžiulis veiksnys, norint atkreipti kliento dėmesį ir priversti juos atidaryti jūsų turinį.

„Automizy“ kainų sistema pagrįsta aktyvių abonentų skaičiumi jūsų el. Pašto sąraše. Kaip matyti toliau, būsite apmokestinti tik pagal abonentų sąrašą. Nesvarbu, kokia suma, kiekvienas vartotojas turės prieigą prie visų galimų funkcijų, įskaitant visą klientų aptarnavimo patirtį.

5. „HubSpot“

(Geriausias įmonės pasirinkimas)

Pagrindinės specifikacijos
 • Apskritai puiki programinė įranga
 • Daugybė funkcijų
 • Labai geras klientų aptarnavimas

Pliusai

Apdovanojimus pelnęs klientų aptarnavimas
Intuityvūs įrankiai, kurie turi prasmę
Turi viską, ko gali norėti rinkodaros programinėje įrangoje

MINUSAI

 Brangus mastu
Be el. Pašto rinkodaros, vyksta daugybė kitų dalykų

„HubSpot“ yra skirtingas gyvūnas el. Pašto rinkodaros pasaulyje. Jei niekada neveikėte jokios el. Pašto rinkodaros programinės įrangos, jums gali pasirodyti, kad tai sudėtinga. Tam yra priežastis – „HubSpot“ galite nuveikti daugiau nei kitose programose. Augant jūsų įmonei, „HubSpot“ galite padaryti beveik viską, ko tik norite. Reikia tik šiek tiek laiko išsiaiškinti, nes jūs galite padaryti tiek daug. Laimei, jei žinote, ką norite padaryti, galite tiesiog paprašyti klientų palaikymo komandos.

„HubSpot“ nėra vien tik el. Pašto rinkodaros platforma. Kai naudojatės el. Pašto rinkodaros paslauga, pradedate naudotis „HubSpot Marketing Hub“. Čia gyvena daugiau nei 50 000 vartotojų 100-yje šalių, o paslaugos svyruoja nuo nuo 800 USD per mėnesį iki tūkstančių ir tūkstančių dolerių. Viskas priklauso nuo to, ką norite padaryti.

Kaip ir bet kurią kitą el. Pašto rinkodaros paslaugą, galite kurti firminius el. Laiškus, kurie puikiai atrodo naudojant „drag-and-drop“ kūrėją. Jei tai yra viskas, ko jums reikia, galbūt norėsite ieškoti kitur, nes „HubSpot“ siūlo tiek daug daugiau. Kartais tai gali būti neįtikėtina, o kartais tai gali būti nepaprastai nuostabu.

„HubSpot“ el. Pašto rinkodara yra tvirtai įtraukta į el. Pašto rinkodaros paslaugų premijų skyrių. Pati el. Pašto rinkodaros paslauga yra 200 USD per mėnesį, o sąrašo išlaidos el. Paštu yra stulbinančios. Tačiau jūs gaunate daugybę ypač modernių funkcijų.

„Hubspot Email Marketing“ tvarkykite prietaisų skydelį

Palyginus didžiulį „HubSpot“ rinkodaros funkcijų prieinamumą su kitomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, tai tikrai nėra konkursas. „HubSpot“ turi daugiausia. Reikalas tas, kad kitos šiame sąraše pateiktos paslaugos yra tik rinkodaros el. Paštu paslaugos, tuo tarpu „HubSpot“ yra bendroji rinkodaros programinė įranga. Griežtai el. Pašto rinkodaros požiūriu daugelis kitų programų gali pasiūlyti panašią vertę už mažesnius pinigus.

„HubSpot“ aspektas, kuris tikrai išsiskiria iš konkurencijos, be visų kitų turimų rinkodaros kanalų, yra jo darbo eigos funkcijos rafinuotumas. Tai yra tai, ką „HubSpot“ vadina savo automatizavimo funkcija, ir su ja galite beveik padaryti ką norite. Tai taip pat gana paprasta naudoti.

Štai kur atsiranda pridėtinė vertė, naudojant „viskas viename“ rinkodaros paslaugą. El. Pašto rinkodaros eigas galite derinti su visomis kitomis „HubSpot“ ekosistemos darbo eigomis. Norite derinti el. Pašto rinkodaros elgesio kanalą su pardavimo kampanija? Tai tikrai įmanoma.

„HubSpot“ yra viena galingiausių rinkodaros sistemų rinkoje šiandien ir yra verta, jei turite didžiulį rinkodaros biudžetą.

Kas turėtų tuo naudotis?

„HubSpot“ yra fantastiška visapusiškos rinkodaros paslauga. Apskritai tai, ko gero, yra pati geriausia rinkodaros paslauga. „HubSpot“ vartotojai yra skirti įmonėms, kurios yra pasirengusios išplėsti savo turimas lėšas. „HubSpot“ yra skirtas rimtoms įmonėms, norinčioms automatizuoti ir visiškai kontroliuoti savo rinkodaros ekosistemą.

Kainos ir savybės

„HubSpot“ kainodara gali šiek tiek painioti, nes paslauga nėra vien tik el. Pašto rinkodara. Rinkodaros centre yra skirtingos kainų nustatymo pakopos, kartu didinant jūsų el. Pašto sąrašo kainą. Taip pat yra didelis sąrašas funkcijų, kurias galite pridėti už kainą, pavyzdžiui, pridėti papildomų vartotojų. Visos žemiau pateiktos kainos yra mėnesinės.

6. „MailerLite“

(Tiesiausias)

Pagrindinės specifikacijos
 • Pagrindinės visų planų savybės
 • Labai patogus vartotojui
 • Įtrauktas puslapio redaktorius

Pliusai

 Nemokamas paslaugos naudojimas iki 1000 abonentų
Itin lengvai naudojamas ir paprastas
 Nukreipimo puslapio redaktorius
 Kelios patobulintos nemokamame plane esančios funkcijos

MINUSAI

 Trūksta papildomų funkcijų, kurias turi kita programinė įranga
Nėra palaikymo telefonu

el. prekybos ir el. pašto parinktysVengti painiavos ir protinio susidėvėjimo yra nepakankamai įvertintas verslumo sėkmės aspektas. Daugelis sėkmingų verslininkų tiesiog žino, į ką atkreipti dėmesį, ir yra pagrindinė masinių verslininkų sėkmės patarimų tema. Naudodamiesi „MailerLite“ pasirenkate sutelkti dėmesį į svarbius el. Pašto rinkodaros aspektus.

„MailerLite“ apima nemokamą planą iki 1000 vartotojų su pusiau ribotomis funkcijomis. Laimei, jų naudojamos funkcijos yra keletas naudingesnių. „MailerLite“ yra lengva pereiti prie el. Pašto rinkodaros, nes galite tai išbandyti tiek laiko, kiek norite, naudodamiesi mažesniu el. Pašto sąrašu.

Vienas aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį visoje el. Pašto rinkodaros programinėje įrangoje, yra galimybė kurti nukreipimo puslapius. „MailerLite“ turi vieną geriausių nukreipimo puslapio redaktorių matėme, kad tai paprasta ir lengva naudoti.

Kas turėtų tuo naudotis?

Asmuo, kuris turėtų naudoti „MailerLite“, yra tas, kuris peržiūri daugumą el. Pašto rinkodaros programinės įrangos ir yra toks: „Woah, vyksta per daug dalykų!“

„MailerLite“ yra el. Pašto rinkodaros programinė įranga, skirta pašalinti profesionalių el. Pašto kampanijų kūrimo ir siuntimo sudėtingumą. Tai idealiai tinka mažų įmonių savininkams, tinklaraštininkams, autoriams, menininkams, verslininkams ir verslininkams, norintiems visų didžiosios el. Pašto priemonės pranašumų ir be jokio kito triukšmo fone.

Tai nėra tas asmuo, kuris nori didžiulės visapusiškos ataskaitos ar sudėtingos automatizacijos. Jei tik pradedate veiklą ar turite nedidelį verslą, vis tiek nerealu rasti laiko kurti kampanijas, pagrįstas dideliu duomenų kiekiu ar intensyvia automatizacija..

Kainos ir savybės

Vienas geriausių „MailerLite“ dalykų yra tas, kad jis siūlo platų „amžinai nemokamą“ planą, jei turite mažiau nei 1000 abonentų. Į šį planą įtrauktos patobulintos funkcijos, tokios kaip automatizavimo darbo eigos, įterptųjų el. Pašto apklausos, segmentavimas, žymėjimas, nukreipimo puslapiai, iššokantys langai ir formos.

mailerlite vaizdo optimizavimo įrankis

Visi jų planai yra teikiami palaikant klientų aptarnavimą visą parą, visą parą reaguojant į jus 100% tikrų žmonių. Vienintelė nemokama funkcija, kuri tikrai išsiskiria, yra jų A / B testavimas. Paprastai turite pradėti mokėti mokėti tuo naudotis daugelyje paslaugų.

„MailerLite“ buvo sukurta siūlyti el. Pašto rinkodaros paslaugą, suteikiančią vartotojams tiksliai tai, ko jiems reikia norint būti sėkmingam. Tai reiškia, kad jis nesiūlo beprotiškų ir pažangių funkcijų, kurias siūlo kiti siuntėjai. Tačiau „MailerLite“ vis dar siūlo daugybę ypač naudingų funkcijų ir įrankių.

mailerlite automatikos funkcija

Kategorija funkcijos
Kurti kampanijas „Drag and drop“ redaktorius, raiškiojo teksto rengyklė, tinkintas HTML redaktorius, informacinių biuletenių šablonai, el. Prekybos kampanijos
Padidinkite savo abonentų sąrašą Nukreipimo puslapiai, iššokantys langai, įdėtos formos, abonentų valdymas
Pateikite teisingą žinutę El. Pašto automatizavimas, žymėjimas, suasmeninimas, segmentai, reklaminiai langai
Optimizuokite kampanijas A / B padalijimų testavimas, pristatymas pagal laiko juostą, automatinis persiuntimas, RSS kampanijos
Stebėkite savo rezultatus Kampanijos ataskaitos, apklausos, paspaudimų žemėlapiai atidaromi pagal vietą
Prisijungti Integracijos, kūrėjo API
Daugiau Vartotojo leidimai, „iPad“ prenumeratos programa, „premium“ palaikymas, skirtas IP, tinkintas nukreipimo puslapio dizainas, tinkintas el. Pašto šablonas

„MailerLite“ savo kainų struktūrą išlaiko paprastą. Tai kita programinė įranga, kurią turite mokėti pagal jūsų sąraše esančių abonentų skaičių. Kainų struktūra keičiasi taip, kad būtų prasminga be keistų šuolių su sumomis.

7. Abeberis

(Geriausias klientų aptarnavimas)

Pagrindinės specifikacijos
 • Nemokamas bandymas
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Puiki programinė įranga pradedantiesiems

Pliusai

 30 dienų nemokamas bandymas
Galimas A / B testavimas (Yay!)
 Visapusiškas klientų aptarnavimas
 Išsami duomenų bazė, padėsianti pradėti ir šalinti galimas problemas.

MINUSAI

 Turite susisiekti su įmone, jei norite gauti pasiūlymą už paslaugas, viršijančias 25 000 abonentų (tikrai vaikinai?)
Pigiau nei kai kurie tvirtesni konkurentai.

Su „AWeber“ jūs ir susitvarkysite gaukite pirmąsias 30 dienų nemokamai po kurio jūs mokėsite mažiausiai 19 USD per mėnesį (už sąrašą iki 500 prenumeratorių).

„AWeber“ tikrai atsiskiria nuo konkurencijos, kai teikia visas klientų aptarnavimo paslaugas suteikia galimybę susisiekti su patyrusiu aptarnaujančiu personalu, budinčiu kiekvieną metų dieną (jau nekalbant apie pokalbių / el. pašto palaikymą mažiau skubiais klausimais).

Skirtingai nuo nuolatinio kontakto, „Aweber“ siūlo A / B testavimą visiems klientams kad galėtumėte lengvai nustatyti įvairių kampanijų efektyvumą, ir jie siūlo reaguojančius el. pašto šablonus, kad jūsų el. laiškai gražiai atrodytų (ir funkcionuotų), nesvarbu, kokį įrenginį auditorija naudoja jiems peržiūrėti.

„aweber ab“ bandymo prietaisų skydelio pavyzdys

„AWeber“ palengvina A / B testavimą net nepatyrusiems rinkodaros specialistams.

Nors prietaisų skydelis yra gana intuityvus ir lengvai naudojamas, aptarnavimas ateina su staigia mokymosi kreivė ir gali jaustis pervargęs pradedančiajam rinkodaros specialistui. Laimei, turėdami didžiulę duomenų bazę ir gausybę vadovėlių, internetinių seminarų ir nemokamų mokymo modulių, kiekvienas gali per palyginti trumpą laiką įsisavinti „Aweber“ niuansus..

Mano pagrindinis ginčas dėl „AWeber“ yra tas jie kainuoja a daug daugiau nei daugelis jų konkurentų ir jei turite didelę el. pašto auditoriją (daugiau nei 25 000 prenumeratorių), turėsite tiesiogiai susisiekti su įmone, norėdami gauti pasiūlymą dėl jų paslaugų.

Nepaisant to, „Aweber“ vis dar yra puiki paslauga, siūlanti daugybę funkcijų ir daugybę metodų, kaip optimizuoti jūsų rinkodarą ir paversti jūsų el. Pašto adresus grynųjų spausdinimo mašina..

Kas turėtų tuo naudotis?

„Aweber“ yra puiki el. Pašto rinkodaros paslauga. Visiems, kuriems gali patikti aukščiau pateiktos parinktys, gali būti teikiama pirmenybė „Aweber“, nes jie turi puikų aptarnavimą per ir per. Jie neišsiskiria tuo, kad yra geriausi, be klientų palaikymo, bet yra gerai visais el. Pašto rinkodaros aspektais.

Kainos ir savybės

Šis kainų nustatymo modelis nėra pats pigiausias, tačiau yra pats paprasčiausias. Mano didelis šios pramonės šakos aspektas yra kainų nustatymas. Kodėl jis turi būti toks painus? Aweberis tai išsprendė. Jie turi vieno tipo planą ir padidėja pagal abonentų sąrašo dydį.

Štai ką gausite: neribotas el. Laiškų skaičius, automatizavimas, segmentų sudarymas, analizė, klientų sprendimai, registracijos formos, integracija, vaizdų talpinimas, daugiau nei 6 000 nuotraukų, 700+ šablonų ir švietimo šaltiniai.

Kainą galima pamatyti žemiau pagal jų mėnesinį kursą. Jie taip pat siūlo nuolaidas ketvirčio ir metinėms kainoms.

8. „GetResponse“

(Labiausiai intuityvus pasirinkimas)

Pagrindinės specifikacijos
 • Nemokamas 30 dienų bandymas
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Intuityviosios savybės

Pliusai

A / B testavimas kampanijos efektyvumui optimizuoti
 Gausūs vadovėliai ir šaltiniai, kurie padės jums pradėti
 Laikmačio funkcija, skirta optimizuoti PR ir atidarymus

MINUSAI

 Nėra įvykių valdymo įrankių

Kaip ir komedijoje, laikas yra viskas kai reikia sėkmingai vykdyti jūsų el. pašto rinkodaros kampanijas. Kadangi vidutinis biuro darbuotojas kasdien gauna daugiau nei 120 el. Laiškų, rinkodaros pranešimuose lengva pasimesti dėl savo abonento gautųjų chaoso – jei jų neišsiunčiate tinkamu laiku.

Laimei, „GetResponse“ siūlo unikalią laiko nustatymo funkciją, kuri jums padarys sunkų ir padės jums nustatyti tiksliai kada turėtumėte siųsti el. laiškus į savo sąrašą, kad būtų sukurtas didžiausias atidarytas, paspaudimų rodiklis ir konversijų rodiklis.

gauti korespondencijos žvalgybos informacijos suvestinę

Mano „GetResponse“ prietaisų skydelyje yra visų rūšių „žvalgybos“ ir ataskaitų teikimo funkcijos, man nurodantis geriausią paros laiką el. Laiškų siuntimui..

Kaip ir kitos šiame sąraše minimos įmonės, „GetResponse“ naujiems klientams siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, o „premium“ planai prasideda tik nuo 15 USD už 1000 abonentų. Kompanija siūlo visapusiškas ir efektyvus klientų aptarnavimas el. paštu, pokalbiuose ir palaikant telefoną, ir sukūrė reputaciją pramonėje kaip vieną iš lengviausių ir pradedančiųjų draugiškų paslaugų rinkoje.

Pagrindinis „GetResponse“ trūkumas yra tas jie neturi jokių įvykių valdymo įrankių. Taigi, jei vykdote tradicinį plytų ir skiedinių verslą, jums reikės kitokios el. Pašto programinės įrangos, kad galėtumėte tvarkyti tą savo verslo aspektą.

Išskyrus šį nedidelį numerį, „GetResponse“ siūlo puikų priemonių rinkinį, veikiantį bet kurioje pramonės srityje ir pritaikytą pradedantiesiems ir veteranų el. Rinkodaros specialistams..

Kas turėtų tuo naudotis?

Jei ieškote el. Pašto rinkodaros programinės įrangos, kuri yra visiškai prasminga, kai naudojate ją, tada naudokite „GetResponse“. Pasijutau šiek tiek greičiau išsiaiškinęs „GetResponse“ funkcijas.

Kainos ir savybės

Kitą kainų struktūrą, kuri yra visur, siūlo „GetResponse“. Kainos yra konkurencingos ir jos siūlo keturias skirtingas savybes.

Kainos nustatomos atsižvelgiant į kiekvieną pakopą ir yra susijusios su jūsų abonentų skaičiumi.

9. „SendinBlue“

(Geriausias mažiems biudžetams, turintiems didžiulius sąrašus)

Pagrindinės specifikacijos
 • Laisvas planas
 • Integracijos
 • Iš anksto apmokėti kreditai el. Paštu

Pliusai

 Tiesus kainų nustatymo modelis
 Didelių el. Pašto adresų sąrašų taupymas

MINUSAI

 Jei siunčiate daug el. Laiškų, tai nėra tinkama paslauga

el. pašto prieglobos paslauga„SendinBlue“ yra Prancūzijoje įsikūrusi el. Pašto rinkodaros įmonė, įkurta 2012 m. Kaip naujesnė žaidėja el. Pašto rinkodaros programinės įrangos pramonėje, jie sukūrė puikią 50 000 vartotojų klientų bazę..

Jie tikrai išsiskyrė pagal tai, kokia yra jų kainų struktūra. Užuot grindę kainą el. Pašto sąrašo dydžiu, jie nusprendė pagrįsti funkcijomis ir el. Laiškų, kuriuos norite išsiųsti per mėnesį, kiekiu..

Turėdami tvirtą nemokamą parinktį, kuri nesibaigia – išbandyti „SendinBlue“ yra nesudėtinga ir neskausminga.

Jie taip pat siūlo daugybę integracijų su kitomis programomis. Pažangiosios funkcijos, atlaisvinamos iš aukštesnių kainų pakopų, yra gražios ir, palyginti su kitomis paslaugomis, gauna didelę nuolaidą, jei turite didžiulį abonentų sąrašą..

Kas turėtų tuo naudotis?

Jei turėčiau 100 000 prenumeratorių savo el. Pašto adresų sąraše, bet nenorėčiau mokėti tūkstančius ir tūkstančius dolerių per metus, naudočiau „SendInBlue“.

Kainos ir savybės

Man patinka „SendInBlue“ kainų struktūra. Į jį net neįtrauktas sąrašo dydis, o jų nemokamas planas yra ilgas kelias. Peržiūrėkite penkias skirtingas pakopas ir jų mėnesinę kainą:

10. „ConvertKit“

(Paprasčiausi automatizavimo procesai)

Pagrindinės specifikacijos
 • Intuityvus statybininkas
 • Pažangios funkcijos
 • Nukreipimo puslapio redaktorius

Pliusai

 Lengva automatizavimo eiga
Vizualus statybininkas
 Išplėstiniai įrankiai

MINUSAI

 Kainos nei konkurentai
 „Visual Builder“ nėra toks puikus kaip kiti

el. pašto prieglobos vektorius„ConvertKit“ turi išmaniąją rinkodaros taktiką. Jie iš esmės pasirinko fantastišką el. Pašto rinkodaros programinės įrangos koncepciją ir privertė ją veikti specialiai kūrėjams. Tai fantastiškai veikia žmones, kurie daro įtaką įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose ir neturi svetainės.

Jie leidžia jums nustatyti nukreipimo puslapius, kad būtų galima užfiksuoti žmonių el. Pašto adresus ir tiesiai į el. Pašto rinkodarą. Jie taip pat siūlo keletą geriausių abonentų valdymo ir el. Pašto segmentų funkcijų.

Kas turėtų tuo naudotis?

Žmonės, kurie yra „YouTube“ ar kitos terpės kūrėjai ir neturintys svetainės, kur pradėti.

Kainos ir savybės

Man labiausiai „ConvertKit“ patinka tai, kad yra visos funkcijos. Vienintelės jų pakopos yra pagrįstos prenumeratoriais. Daugiau nei 5000 prenumeratorių taip pat leidžia naudoti durų perkėlimą.

Funkcijos, įtrauktos į „ConvertKit“, yra: vaizdinės automatikos, neribotos tinkinamos formos, neribotas el. Laiškų siuntimas, abonentų žymėjimas, ataskaitų teikimas, integracija, API ir el. Pašto bei pokalbių palaikymas.

Šios kainos nurodomos per mėnesį, atsižvelgiant į tai, kad mokate kas mėnesį. Jie jums du mėnesius nemokami, jei mokate kasmet.

Nedaug uždarymo minčių

El. Pašto rinkodara labai pasikeitė per maždaug pastarąjį pusšimtį metų ir greitai tapo viena iš pagrindinių pajamų variklių kiekvienoje pramonės šakoje..

Nepaisant kai kurių prieštaravimų, el. Paštas dar nėra miręs ir, remiantis visa statistika ir ekspertų prognozėmis, iš tikrųjų yra įgyti trauką kaip rinkodaros būdą, todėl dar svarbiau nei bet kada anksčiau turėti tinkamas sistemas, užtikrinančias, kad nepalikite pinigų ant stalo.

Kaip ir dauguma su verslu susijusių dalykų, tinkamų įrankių turėjimas yra tik pusė kovos. Skirkite laiko švietimui apie geriausios pramonės praktikos pavyzdžius ir „augimo hacks“ ir nepamirškite gausių mokymo modulių bei informacijos, kurią teikia dauguma ESP..

Turėdami šiek tiek rinkodaros žinių ir naudodamiesi vienu iš šiame vadove esančių įrankių, greitai atsidursite varžybose ir galėsite pakeisti savo el. Pašto adresų sąrašą iš vanilės duomenų bazės į liesą, reiškia pelną gaminanti mašina.

Svarbi pastaba: Jei siųsite daug el. pašto adresų, venkite naudoti pigius internetinius kompiuterius. Jie dažnai tame pačiame serveryje talpina per daug kitų svetainių, o tai gali pakenkti el. Pašto tiekimui ir suaktyvinti šlamšto bei sukčiavimo filtrus.

Jei masinis el. Paštas yra jūsų verslo dalis, investuokite į aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugų teikėją. Peržiūrėkite žiniatinklio prieglobos apžvalgas ir analizę, paskelbtas mūsų pagrindiniame puslapyje, kad pamatytumėte geriausias galimybes.

Susijęs: Atraskite sukčiavimo svetaines naudodami „Web Analytics“

DUK

Kl .: Kaip aš galiu įsteigti el. Pašto rinkodaros įmonę?

A: Pirmasis jūsų žingsnis yra susirasti el. Pašto rinkodaros programinės įrangos tiekėją. Mūsų mėgstamiausia rekomendacija yra nuolatinis kontaktas, tačiau yra daugybė kitų variantų, tokių kaip „MailChimp“ ir „Active Campaign“.

Kl .: Kaip aš galiu nemokamai prekiauti el. Paštu?

A: Beveik kiekvienas el. Pašto rinkodaros programinės įrangos tiekėjas siūlo nemokamus bandymus. Ilgiausias nemokamas bandomasis laikotarpis yra 60 dienų nuo „Constant Contact“.

Kl .: kokia yra geriausia masinio el. Pašto programinė įranga?

A: Kiekviena el. Pašto rinkodaros programinė įranga turi unikalių pranašumų ir pranašumų. Mūsų mėgstamiausia elektroninio pašto rinkodaros programinė įranga yra „Constant Contact“.

Kl .: kuris automatinis atsakiklis yra geriausias?

A: Kiekvienas mano naudojamas automatinis atsakiklis puikiai veikia bet kurioje pagrindinėje el. Pašto rinkodaros programinėje įrangoje. Logiškiausia yra „Active Campaign“, o lengviausia naudoti – „MailChimp“.

Kokią el. Pašto rinkodaros paslaugą šiuo metu naudojate? Kuris yra tavo mėgstamiausias? Ar jūs naudojote kurią nors iš šio sąrašo paslaugų? Leiskite mums sužinoti savo mintis ir atsiliepimus komentaruose žemiau!

Tau taip pat gali patikti:

 • Geriausias svetainių kūrėjas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author