Geriausios el. Pašto paslaugų teikimo paslaugos Kanados įmonėms 2020 m

Gerai, kad mes nekrisime už krūmo. Kai bandote išplėsti savo verslo ir prenumeratų sąrašą, puikus el. pašto paslaugų teikėjas yra kritinis padėti optimizuoti el. pašto galimybes.

Daugeliui el. Laiškų siunčiamas vektorinis vaizdasEi, mes taip pat mėgstame visus kitus biuro pokalbius, tačiau pastaruosius kelerius metus el. Paštas buvo svarbiausias būdas bendrauti ir platinti vertingą informaciją internete, naudojant kasdien siunčiama beveik 250 milijardų el. laiškų.

… Ir turėdamas maždaug keturis milijardus el. Pašto sąskaitų visame pasaulyje (daugiau nei pusę pasaulio gyventojų), jis aplenkė beveik bet kurią kitą komunikacijos priemonę, kokią tik galite įsivaizduoti..

Tad nieko keista, kad jų yra šimtai el. pašto paslaugų teikėjai, kai kurie yra gana geri, o kiti ne tokie puikūs rūpindamiesi savo verslo el. pašto paskyromis. Ir nors čia nėra vieno visiems tinkamo atsakymo apie jūsų el. Pašto prieglobos planus, jums pakaks apsilankyti, kad padėtumėte priimti protingą sprendimą, kai baigsite skaityti šį.

Prieš mums pasineriant, noriu atkreipti visų dėmesį į šį klausimą … Ar galiu naudoti nemokamą el. Pašto serverį?

Nėra nieko blogo, jei naudojate nemokamą žiniatinklio el. Pašto prieglobos paslaugą asmeniniam susirašinėjimui ir skaitmeninio kupono rinkimui (# 20% mažesnė kaina).

Tačiau jei norite būti rimtai įvertinti nuolat besikeičiančiame internetinio verslo pasaulyje, tuomet norėsite naudoti tvirtesnį sprendimą, kuris leis sukurti el. Pašto adresą @ savo domenas.com vietoj labiau mėgėjų @ gmail.com arba @ hotmail.com (draudžia dangus).

Lėtėja – jūs turite daug galimybių

Dabar, prieš pradėdami baimintis dėl neva begalinio atnaujinimų ir naujų pirkimų srauto, esate priversti sukurti savo svetainę ir veikti bei atlikti ką nors panašaus …

Tiesiog giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite. ��

Jums dar nereikės investuoti kita 10–20 USD / mėn., Kad galėtumėte pasiekti šią svarbią funkciją.

Faktiškai, jei žinai, ką darai, iš tikrųjų galite apsaugoti neribotą skaičių @ savodomenas.com el. pašto abonementų kaip standartinės žiniatinklio prieglobos paslaugos dalį.

Norėdami padėti jums išvengti apgaulingų ir apgaulingų kompanijų, kurios siekia išsiskirti iš jūsų ir sunkiai uždirbtų pinigų, mes sukūrėme trumpą 3 geriausių 2020 m. žiniatinklio ir el. pašto prieglobos paslaugų sąrašą tai suteiks jums nemokamą prieigą prie visų @ jūsųdomenas.com el. pašto paskyrų, kurių jūsų širdis geidžia.

Pabandykime paskui.

TL; DR Prašau!

Skubant? Jokių rūpesčių, mes jus gavome. Jei neturite laiko perskaityti visos apžvalgos ir norite, kad mes eitume pirmyn ir išsipurvintume pupeles, mes lygiai taip pat su jumis.

Jei norite gauti didžiausią sprogimą už savo užmokestį, tuomet norėsite su juo „SiteGround“. Jie siūlo prieinamą prieglobos paslaugą su patikimiausiu darbo laiku, žaibišku krovimo laiku, neribotomis el. Pašto paskyromis ir fantastiška pagalba klientams. Rimtai … Mes mylime tuos vaikinus.

Dar neparduota? Nesijaudinkite, mes turime daugiau už jus. Skaitykite toliau.

Kaip mes peržiūrėjome šiuos šeimininkus

Jei esate iš tų „ypatingų“ žmonių, kurie jaučiasi verčiami sudaryti 32 puslapių spalvotas rišiklis, skirtas tyrinėti bet kokį pirkimą, kurio vertė didesnė nei 50 USD (jokio sprendimo, mes ten buvome), tada galite pereiti į mūsų pagrindinį puslapį ir sužinoti apie mūsų interneto prieglobos apžvalgos procesas išsamiau.

Tačiau sutrumpinta versija yra ta, kad daugiau nei dešimtmetį vadovaujame plėtros komandai, kuriančiai ir prižiūrinčiai klientų svetaines (jų šiuo metu yra 900)..

Atsižvelgiant į mūsų vykdomų projektų ilgumą, mums suteikiami unikalūs duomenų apie darbo laiką ir įkėlimo laiką duomenys (neprieinami plačiajai visuomenei), kurie grįžta atgal daugiau nei 10 metų.

Mūsų komandos matematikos genijai buvo pakankamai malonūs, kad sudarytų mums tam tikrus grafikus ir statistinę analizę, kad galėtume pateikti jums reikalingus pirminius duomenis, kad galutinai nustatytumėte, kuri el. Pašto prieglobos paslauga tinka jūsų poreikiams..

Ko reikia ieškoti žiniatinklyje + el. Pašto priegloboje

Jei norite prisiregistruoti naudodamiesi žiniatinklio priegloba, kuri garantuoja 12 ir daugiau mėnesių varginantys klientų techniniai klausimai, neegzistuojantis veikimo laikas, ir klientų aptarnavimas, kuris yra toks bjaurus kad tiesiogine prasme esate susijaudinę, kad padegėte plaukus … Tada norėsite ieškoti pigiausio įmanomo žiniatinklio / el. pašto serverio.

Bet mes manysime, kad jums patinka tie geidulingi užraktai, todėl šiandien padėsime išsiaiškinti, į kokius kriterijus turėtumėte atkreipti dėmesį lygindami galimas el. Pašto ir žiniatinklio prieglobos paslaugas..

Būtent, turėtumėte ieškoti el. Pašto ar žiniatinklio prieglobos su:

  • Nemokamos neribotos el. Pašto paskyros
  • „Imap“ ir „Pop3“ el. Pašto pristatymas
  • Greitas greitis ir patikimas laikas
  • Aukštos kokybės klientų aptarnavimas

Nesijaudink … Kiekvienas šeimininkas, kurį ketiname rekomenduoti, atitinka šiuos kriterijus skraidančiomis spalvomis.

Nemokamos neribotos el. Pašto paskyros

Yra daugybė kompanijų, kurios taiko didelius tarifus už kiekvieną individualią el. Pašto sąskaitą (taip, mes žiūrime į jus, „GoDaddy“)..

Kartais daugiau nei 5 USD / sąskaita per mėnesį. Tai yra grynas nuplėšimas ir, jei matote įmonę, reklamuojančią „Pigias el. Pašto paskyras“, tuomet turėtumėte bėgti už kalvų.

Bet kokia žiniatinklio / el. Pašto prieglobos paslauga, verta savo druskos, pasiūlys jums neribotą skaičių el. Pašto abonementų (arba bent 25 ir daugiau), visiškai nemokamus kaip jūsų standartinio prieglobos paketo dalį.

Imap & „Pop3“ el. Pašto pristatymas

Nors tai yra standartinė funkcija daugelyje el. Pašto serverių. Kai kurie pigūs šeimininkai ten naudojasi pasenusiais el. Pašto pristatymo standartais, kurie atveria jums ir jūsų vidaus korespondencijai daugybę galimų saugumo pavojų..

Padaryk sau malonę ir įsitikink tuo bet koks jūsų pasirinktas kompiuteris siūlo „Imap“ ir „Pop3“ el. pašto pristatymą. Šie saugumo standartai užtikrins, kad jūsų asmeniniai el. Laiškai išliktų, gerai … privatūs, ir tai neleis jūsų informacijai patekti į netinkamas rankas (t. Y. Konkurentus ir įsilaužėlius)..

Daugeliui mažų įmonių el. Pašto pristatymas yra išlikimo klausimas. Kai prisiregistruojate gauti el. Pašto prieglobą ir apsaugote savo įmonės el. Paštą, rekomenduojame integruoti jį su specialia el. Pašto rinkodaros paslauga. Tokios paslaugos kaip „Constant Contact“, „MailChimp“, „Aweber“ ir „ActiveCampaign“ drastiškai padidina el. Pašto pristatymo galimybes, taigi jūsų pranešimai be kliūčių pasiekia numatytą vietą..

Greitas greitis ir patikimas laikas

Visiškai nesvarbu, ar turite neribotą skaičių el. Pašto abonementų ir per daug saugyklos vietos, jei jūsų svetainė nėra pakankamai internetinė, kad žmonės galėtų greitai pasiekti jūsų turinį ir iš tikrųjų rasti priežastį išsiųsti jums el. Laišką!

Žiniatinklio prieglobos pasaulyje nėra „nemokamų premijų“ ar „papildomų rinkodaros gėrybių“, galinčių kompensuoti prastą laiką ir lėtą greitį. Norėsite įsitikinti, kad bet kuris jūsų pasirinktas kompiuteris turi ne mažiau kaip 99,5% ir pakrovimo greitis didesnis nei 1 200 ms.

Aukštos kokybės klientų aptarnavimas

Aš nekenčiu išpūsti jūsų burbulo čia, bet jei nuspręsite pereiti į savo internetinės svetainės kūrimo ir priežiūros pasaulį, tada jūs esate vyksta tam tikru metu reikia klientų palaikymo. Tai neišvengiamybė, su kuria susiduria visi žiniatinklio valdytojai.

Ir kai tai pagaliau įvyks (pasitikėk mumis, tai padarys), norėsite įsitikinti, kad jūsų naudojama prieglobos paslauga siūlo visiškai prieinamą ir labai efektyvų klientų palaikymą, kuris padės jums kuo greičiau sukurti atsarginę kopiją ir veikti..

Ieškokite bendrovių, kurios siūlo 24/7 tiesioginiai pokalbiai arba palaikymas telefonu ir būtinai pasinaudokite reddit ir interneto prieglobos forumais, kad įvertintumėte visuomenės nuomonę apie įmonės klientų aptarnavimą.

Nepaisant to, pasinerkime į 3 populiariausias 2018 m. El. Pašto prieglobos paslaugas!

1. Zoho

Nuolat tobulėjanti ir tobulėjanti „Zoho“ prenumerata yra investicija, mokėsianti dividendus.

Kaina: 1,00 USD / mėn. „Lite“ – 4,00 USD / mėn. „Premium“
Palaikymas: 24/7 tiesioginiai pokalbiai ir skambučių centras

„Zoho“ yra aiškus mūsų nugalėtojas. Tiesa pasakius, net jei visos jo savybės ir plėtiniai būtų vidutiniai, jis vis tiek laimėtų vien dėl apimties ir pritaikomumo. Laimei, kiekvienas šios el. Pašto prieglobos paslaugos aspektas yra aukščiausios kokybės, tačiau už kainą.

„Zoho“ yra išsprendęs bet kokią el. Pašto prieglobos problemą, kurią jūs kada nors galėjote turėti, ir turiu omenyje tai tiesiogine prasme. Nesvarbu, ar tai yra viena iš jų be galo pritaikytų programų, ar sklandus integravimas į kitas gerai žinomas paslaugas („dropbox“ ir kt.), „Zoho“ jus aprėps.

Nemokama intro paslauga

„Zoho“ yra fantastiška paslauga, tačiau įmonėje yra daugybė kitų el. Pašto prieglobos paslaugų, kurias reikia apsvarstyti, tad kodėl verta išskaičiuoti grynuosius pinigus už šią?

Čia teikiamos nemokamos paslaugos. Sutrumpintą „Zoho“ versiją galima nemokamai naudoti neribotą laiką. Suteiksite tiek laiko, kiek reikia, kad galėtumėte įsigyti pilną versiją.

Nemokama versija prieinama tik 5 vartotojams, todėl augančiam verslui būtinas mokamas planas. Tačiau esame tikri, kad net jei to nebuvo, „Zoho Forever Free“ vis tiek leis jums atsiskaityti už mokamo produkto perspektyvą.

Hermetiškas saugumas

Kadangi standartinis standartas yra aukščiausios klasės saugumas ir papildomi „S-MIME“ šifravimo protokolai, turintys „Premium“ planą, jūsų el. Laiškai bus saugūs naudojant „Zoho“..

Jie turi visus sukčiavimo apsimetant ir šlamšto filtrus, kurių galite tikėtis iš kokybiškų el. Pašto paslaugų, su papildoma priemoka už didesnę nei vidutinę privatumo politiką. Visa tai derina, kad jų saugumas būtų griežtas ir apvalus.

Susijęs: Kaip atskleisti sukčiavimo svetaines naudojantis „Web Analytics“

Daugybė pratęsimų

Aš galėčiau pažodžiui parašyti tūkstantį plius žodžių visose „Zoho“ el. Pašto paslaugų nišose, tačiau pabandysiu apibendrinti.

Akivaizdu, kad turėdami begalę „Zoho“ plėtinių, jie stengiasi būti vienintelė jums reikalinga el. Pašto prieglobos paslauga (o jei paprašysite mūsų, jie yra). Vargu ar situacijoje nerandate konkretaus plėtinio, net jų pagrindiniame „Mail Lite“ plane yra integruotas plėtinių kūrimo rinkinys; reiškia, kad jūs galite bet kokiu būdu pakeisti paslaugą.

Nesvarbu, ar norite naudoti jį keliaudami integruotose „Zoho“ „iOS“ ir „Android“ programose, įdiegti išplėstinį el. Pašto nukreipimą ar nustatyti domeno slapyvardžius (įvardinti tik keletą funkcijų), nebūsite suvaržyti. Tai, ko negalite padaryti su Zoho, yra labai mažai.

Bendradarbiavimo įrankis

El. Paštas gali būti pagrindinė pasaulinė informacijos forma, tačiau žinomas faktas, kad socialinė žiniasklaida atiduoda pinigus už pinigus.

„Zoho“ sintezuoja geriausius aspektus, sukurdamas vientisą vidinio bendravimo sistemą.

Srautai suteikia jums galimybę bendrauti su el. Pašto turiniu ir kitais pranešimais socialinės žiniasklaidos stiliumi, leidžiant kolegoms lengvai patikti, komentuoti ir bendrinti..

Šis papildomas komunikacijos sluoksnis paverčia „Zoho“ viena novatoriškiausių ir intuityviausių el. Pašto paslaugų, suteikiant jai neabejotiną konkurencinį pranašumą..

2. „SiteGround“

Geriausias bendras hostingas už EMAIL / KAINĄ / SPEED / UPTIME + premijos ir klientų aptarnavimas (3,95 USD / mėn.)

Įkrovimo laikas: 475Ms
Uptime: 99,95 proc.
Kaina: 3,95 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

Ne paslaptis, kad esame dideli „SiteGround“ gerbėjai (ir jau kurį laiką). Per 7 ar daugiau metų, kai „SiteGround“ naudojome ir savo, ir klientų svetainėse, našumą, palaikymą ir mūsų teikiamų paslaugų kokybė buvo nuostabi. Jie yra viena iš nedaugelio žiniatinklio prieglobos paslaugų, kurios ne tik „nustato ir pamiršta“ savo prieglobos infrastruktūrą.

Jie reguliariai atnaujina (ir visiškai pakeičia) savo duomenų centro serverius ir yra įsipareigoję nuolat tobulinti savo paslaugas, kad teiktų geriausią prieglobą planetoje. Nors jie nėra be savo trūkumų, jie yra toli ir toli geriausia žiniatinklio ir el. pašto priegloba mes kada nors naudojome.

99,95% Uptime & Didžiosios apkrovos greitis

Pradėjusiesiems, patys pagrindiniai „SiteGround“ žiniatinklio ir el. Pašto prieglobos paketai yra nepaprastai patikimi. Turėdama didelę 99,95% veikimo trukmę per pastaruosius 12 mėnesių, „SiteGround“ teikia tokį patikimumą, koks paprastai yra skirtas daugiau VPS ir specialiosios prieglobos klientų. Patikėkite mumis, naudodamiesi „SiteGround“, jums niekada nereikės nerimauti dėl ilgesnių prastovų ar nepaaiškinamų serverio gedimų..

Siūlymas Ms apkrovos greitis (vidutiniškai) „SiteGround“ taip pat yra greičiausia žiniatinklio / el. Pašto priegloba, kurią mes kada nors peržiūrėjome, ir užtikrinsime, kad niekada daugiau niekada neprarastumėte potencialaus kliento ar kliento pasenusioje svetainėje.

Nemokamos neribotos el. Pašto paskyros & Didelės pašto dėžutės

Visi „SiteGround“ prieglobos paketai yra standartiniai su neribotu el. Pašto abonementų skaičiumi ir dideliu pašto dėžutės dydžiu.

Net „Pradėjimo“ plane siūloma 2000 MB gautųjų apimtis ir iki 400 el. Laiškų siuntimas per valandą.

Neįtikėtinos saugos funkcijos

Be to puikus veikimo laikas, greitas įkėlimo greitis ir neribotos el. pašto paskyros, „SiteGround“ savo klientams taip pat siūlo prieigą prie daugybės saugos funkcijų, kurios padės apsaugoti jūsų el. Laiškus ir svetainę nuo smalsių akių ir įsilaužėlių..

Visiems naujiems klientams suteikiama prieiga prie nemokamas SSL sertifikatas, „Imap“ ir „Pop3“ el. pašto pristatymas ir nemokamas kompaktinis diskas. Neblogina ir cigarečių pakelio kaina (o, „SiteGround“ jums taip pat neužkrečia plaučių vėžio … taigi, yra ir taip.)

3. Priimančioji programa

Itin įperkama paslauga, pasižyminti puikiomis funkcijomis ir Uptimes

Įkrovimo laikas: 601 mln
Uptime: 99,4 proc.
Kaina: 2,99 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

Nepaisant juokingo skambančio vardo (turiu omenyje paprastus vaikinus … ką bendro turi aligatoriai su priegloba ir el. Paštu?), „Hostgator“ siūlo vieni geriausių el. pašto ir žiniatinklio prieglobos paketų versle už kainą, kuri beveik neprilygstama.

Nors jų veikimo laikas ir įkėlimo greitis nėra visiškai panašūs į „SiteGround“, turint omenyje tai, kad jų prieglobos paslaugos kainuoja beveik nieko, jūs tikrai negalite suklysti su šiuo ypač aukštos kokybės (jei, be abejo, skambančiu garsu) el..

Puikus Uptime & Įkelkite greitį

Tik už 2,99 USD per mėnesį „Hostgator“ siūlo veiksmą, kuris yra tik 0,01% mažesnis nei „SiteGround“, o mažesnė nei 75% kainos. Su vienodai įspūdingi krovimo laikai (601 p.) „Hostgator“ yra pats prieinamiausias el. Pašto paslaugų teikėjas rinkoje už teikiamų paslaugų kokybę.

Neribotos el. Pašto paskyros su puikiomis saugumo savybėmis

Nesvarbu, kokį prieglobos paketo lygį ar ilgį pasirinkote įsigyti, „Hostgator“ siūlo prieigą prie neriboto skaičiaus el. Pašto abonementų, kuriuose visose yra Pop3 ir SMTP (paprasto pašto perdavimo protokolo) pristatymas, ir pridedama „Hostgator“ „Spamassassin“ funkcijos premija ( neleisti jums ir jūsų darbuotojams susipykti su Saudo Arabijos princais, prašančiais „mažos paskolos 7000 USD“)

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Kaip ir visas kitas hostingo paslaugas, mes rekomenduojame, „Hostgator“ siūlo tiesioginį pokalbį 24 valandas per parą arba palaikymą telefonu kad galėtumėte užtikrinti, kad jūsų svetainė ir el. pašto paskyros veiktų sklandžiai, nepriklausomai nuo paros laiko.

Pateikę dešimtys sąmoningai painiojančių ir šiek tiek juokingų (dar kartą atsiprašau, Diane!) Palaikymo užklausų, mus nubloškė lengvumas ir greitis, kuriuo jų atstovai padėjo mums..

4. A2 NUSTATYMAS

Puiki kaina už jūsų sumokėtą kainą

Įkrovimo laikas: 601 mln
Uptime: 99,1 proc.
Kaina: 3,92 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„A2 Hostingas“, galutinė mūsų sąrašo paslauga, aprūpinta daugybe puikių funkcijų ir suteikia klientams prieigą prie greito ir patikimo veikimo, kuris yra absoliutus pasiūlymas už kainą, kurią mokate..

Skirtingai nuo „SiteGround“ ir „HostGator“, pigiausias jų prieglobos planas – „A2 lite“ – 3,92 USD / mėn. suteikia tik prieigą prie 25 el. pašto abonementų („bummer“). Tačiau, atsižvelgiant į išskirtinį našumą ir papildomų funkcijų gausą, mums sunku tai išlaikyti.

25 el. Pašto paskyros su aukštais saugumo standartais

Nors buvome šiek tiek nusivylę, kad A2 savo „Lite“ prieglobos pakete siūlo tik 25 el. Pašto abonementus (neribotą visų kitų), jų įspūdingas našumas ir gausybė papildomų funkcijų daugiau nei kompensuoja šį mažą nusikaltimą.

Jūs ne tik turite prieigą prie tradicinių „Imap“ ir „Pop3“ pateikimo parinkčių, bet ir naudodami „A2“ prieglobą galite naudoti „Imap SSL“ ir „Pop3 SSL“ norėdami toliau šifruoti pranešimus ir suteikti jums ir jūsų organizacijai visišką ramybę..

Puikus Uptime & Greitas krovimo laikas

Nors greičio ir patikimumo požiūriu jie ne visai atitinka „SiteGround“, skirtumas yra nominalus jūsų mokamai kainai. Su 99,91% veikimo laikas ir nepaprastai greitas 625 Ms krovos laikas, A2 užtikrins, kad jūsų svetainė veiks toliau ir greitai, kiekvieną kartą, laiku pateiks klientams reikalingą turinį.

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Prieš kiekvieną skelbiamą apžvalgą visada stengiamės padėti klientų palaikymo komandai, stengdamiesi įkyriai pateikti vis labiau techninių ir patobulintų bilietų seriją..

Labai mus nustebino, „A2“ klientų aptarnavimas 24 valandas per parą yra labai atsakingas ir blogai veiksmingas. Kad ir kokie labirintiniai buvo mūsų prašymai, jų aptarnaujantis personalas greitai, mandagiai ir aukšto lygio profesionalumą patenkino..

Puikios svetainės saugos funkcijos ir nemokamas SSL

Kadangi jūs (tikiuosi) jūs elgiatės be savo el. Pašto prieglobos paslaugų, o ne standartinėje svetainės priegloboje, jums bus malonu išgirsti, kad „A2“ priegloba, kaip ir „SiteGround“, yra atnaujinta su naujausiomis saugos funkcijomis ir pasiūlymais, kad užtikrintų, jog jūsų svetainė yra visi, išskyrus „įsilaužėlių įrodymus“.

Siūlydami nemokamą SSL sertifikatą visiems naujiems klientams, taip pat nemokamą „Cloudflare CDN“, naujojo „Relic Server“ stebėjimą ir dar daugiau, galėsite lengvai pailsėti žinodami, kad A2 turi jus ir jūsų svetainę.

Paskutinės mintys apie el. Pašto talpinimą

Nesvarbu, ar ieškote vienos el. Pašto paskyros naujausiam tinklaraščiui ar dešimtys naujų įmonių paskyrų tam epiniam startui, kurį pradedate su savo draugais, trys paslaugos, kurias apžvelgiame šiame trumpame vadove, nenuvils.

Praneškite mums, kurį pasirenkate toliau pateiktuose komentaruose ir, kaip visada, jei turite klausimų, komentarų, rūpesčių ar atsiliepimų, maloniai prašome susisiekti ir mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau!

Tau taip pat gali patikti:

  • Geriausias svetainių kūrėjas

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

  • ByarvitSolutions.com
  • „PointCloser.com“
  • „WebSeoMarketers.com“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author