Parimad meiliturundusteenused

e-posti turunduse eelisedInstagrami, Snapchati ja Messengeri rakenduste ajastul on hea ‘ole-email hakanud arhailisena tunduma …

Nii palju, et paljud asjatundjad on väitnud, et “e-post on surnud!”. See ei saanud olla tõest kaugemal.

Lugematute uuringute kohaselt on e-posti turundus kasutajate kaasamiseks ja teisendamiseks endiselt tõhusam kui ükski olemasolev sotsiaalmeedia kanal.

Tegelikult on mõned uuringud näidanud, et e-posti kampaaniad on 7X tõhusam müügi teenimisel kui Twitter, Facebook ja LinkedIn… kokku.

Kuid seal on probleem …

Enamikul ettevõtete omanikel on palju muret. Kas meiliturunduskampaania on nimekirja tipus? Enamikul väikeettevõtete omanikel on muretsemise pärast nii palju muid asju, et e-posti turundus tundub tohutu.

Sisenema: e-posti turundusteenused.

Kui teie käsutuses on sobivad tööriistad, e-posti turundus on tegelikult üsna lihtne. Aitamaks teil leida õige e-posti turundusteenus äri – koostasime nimekirja seitsmest lemmikteenuse pakkujast, kes aitavad teil metsikult kasumlikke e-posti kampaaniaid võimalikult kiiresti teostada.

Contents

TLDR;

Pidev kontakt on meie valik parimaks e-posti turundusteenuseks täna turul. Pakub suurepäraseid lisafunktsioone, fantastilist klienditoe, GDPR-iga ühilduvaid privaatsuskaitset ja skaleeritavat hinnastamist – Constant Contact on suurepärane valik kõikjal.

60-päevase tasuta prooviversiooni abil on mõistlik alustada tarkvaraga, et näha, kas see teile meeldib.

Kui te seda ei tee – see turg on täis suurepäraseid e-posti teenuseid ja meie aktiivse kampaania edetabelis on tasuta prooviversioon, mida saate ka proovida.

1. Pidev kontakt

(Parim võimalus väikeettevõtetele)

Põhispetsifikatsioonid
 • Vinge klienditugi
 • Pikk tasuta prooviperiood
 • Majanduslikud hinnad

Plussid

 60-päevane tasuta prooviversioon
Suurepärane klienditugi
 Arvukas lisafunktsioone
 Taskukohane hind, mis vastab teie ettevõttele

Miinused

 Järsk õppimiskõver
A / B testimine puudub (see on platvormi suurim probleem)

Võitmatu 60-päevase tasuta prooviversiooniga pakub Constant Contact mõnda neist kõige jõulisemad ja intuitiivsemad e-posti turundusteenused äris.

Reaalajas vestluse, e-posti toe ja telefoniteenuse abil ulatub nende klienditugi tööstusstandardist kaugemale, tagades, et teil on olemas kõik tööriistad, mida nende teenindamiseks edu saavutamiseks vaja on (see on oluline, kuna e-posti turundustarkvaradega saab õppimiskõver ole päris järsk).

Lisaks suurepärasele toele pakub Constant Contact hulgaliselt ainulaadseid funktsioone, näiteks võime ajastada sündmusi teie armatuurlaual, luua allalaaditavaid kuponge ja laadida kontakte oma andmebaasi mitmesuguste meetoditega..

pidev kontakt armatuurlaud

Konstantse kontakti juhtpaneeli, plaanitud kampaaniate vahekaart seespool.

Kokkuvõttes on see suurepärane ja kasutajasõbralik teenus, mis sobib ideaalselt igat tüüpi väikeettevõtete omanikele.

Kes peaks seda kasutama?

Pidev kontakt on parim e-posti turundustarkvara väikeettevõtete omanikele, kes vajavad tarkvara õppimiseks natuke aega. Kui see on omandatud, on see võimas meiliturunduse tööriist, mis aitab ka paljude muude ülesannete täitmisel.

Hinnakujundus ja funktsioonid

See tarkvara pakub oma teenuseid astmeliselt vastavalt teie e-posti loendi suurusele. Nendel astmetel on ka kaks võimalust, mis on esitatud allpool.

Miks valida versioon “Plus”? Noh, kui vajate mõnda järgmistest lisafunktsioonidest: automatiseeritud e-posti tervitussari, automatiseeritud e-posti käitumisseeria, RSVP, teemarea A / B testimine, dünaamiline sisu, kasutajad, üritusturundus, uuringud, küsitlused, kupongid, veebiannetused ja uus kliendikonsultatsioonid.

Teenuse tegelik hind põhineb sellel, kui palju meilikontakte teil on. Need hinnad algavad pärast teie tasuta prooviversiooni ja põhinevad kuutasul … siis on see tõenäoliselt seda väärt. Constant Contact pakub 6-kuulistele ostudele 10% allahindlust ja 12-kuulistele ostudele 15% allahindlust.

2. Aktiivne kampaania

(Parim loogikal põhinev e-posti turundustööriist)

Põhispetsifikatsioonid
 • Pole kallis
 • Suur hulk funktsioone
 • Professionaalne abi

Plussid

 Taskukohane hind
Funktsioonide ja integratsioonide arvukas loetelu
 Kuupäevapõhised kampaaniad
 Suurepärased A / B testimisriistad
Enamik loogikal põhinevaid toiminguid

Miinused

 14-päevane prooviversioon (liiga lühike)
 Ei (tasuta) telefonitoe kaudu

Vaatamata nende puudulikule tasuta prooviversioonile (ainult 14 päeva), on ActiveCampaign oma laiaulatuslike turundusvõimaluste ja erakordselt funktsioonirikka platvormi kaudu endale ESP (e-posti teenuse pakkuja) tööstuse oluliseks osaks võtnud..

liiga palju-e-kirjuRohkesti jagatud testimise, ajastuse ja automaatvastaja valikuid, ActiveCampaign pakub kõike, mida vajate (ja siis mõned), et luua tõhusaid ja kasumlikke e-posti kampaaniaid. Nende teenus on mõeldud spetsiaalselt ettevõtete omanikele, kes otsivad üks-ühele tuge ja nõustavad oma e-posti äri kasvu osas.

Ehkki nad ei paku telefonitsi tuge, võite 65 dollari eest istuda 30 minutit ühe nende e-posti turunduse eksperdi juures, et kõigile teie põlevatele küsimustele vastused leida. Pole tähtis, kas näete vaeva nende teenuse mõistmisega või soovite lihtsalt nõu oma järgmise kampaania CTR-i parandamiseks. ActiveCampaign on teid katnud.

(Märkus. Sellest tasust loobutakse üksikisikute jaoks, kes on ostnud kõrgema astme tellimuse.).

Kui viibite Chicago piirkonnas, saate isegi korraldada isikliku kohtumise ühe oma eksperdiga saada abi oma ettevõtte e-turunduse poole kasvatamisel.

Lisaks 500 tellija jaoks ainult 9 dollarit kuus, ActiveCampaign on üks kõige taskukohasemaid e-posti turunduse pakkujaid tööstuses – Eriti kui arvestada kõigi funktsioonide ja tugiteenustega, millele teil on juurdepääs. Kui soovite koguda kliendiandmeid ja saada oma tellijatelt tagasisidet (milline peaksite olema), pakub ActiveCampaign ka integratsiooni uuringu Monkey abil, mis on tasuta kuni 250 tellijat.

Oh, ja võite isegi kuupäevapõhiseid e-kirju saata, et saaksite müügiteatisi ette planeerida või oma klientidele õnne soovida!

Kokkuvõttes pakub ActiveCampaign tugevat e-posti teel pakutavat turundusteenust algajale sõbraliku hinnaga ja hulgaliselt tugiteenuseid, mis kindlasti meeldib kõigile ettevõtte omanikele, olenemata nende loendi suurusest või vajadustest.

Kes peaks seda kasutama?

ActiveCampaign on mõeldud ärikasutajatele, kes soovivad oma kliendi konkreetsete toimingute põhjal teha konkreetseid e-turunduse otsuseid. Kohustustest loobumine: see tarkvara on paljudele väikeettevõtete omanikele liiga palju.

On üks osa meist, kes soovivad, et andmepõhised otsused oleksid võimalikult täpsed ja kui olete A-tüüpi isiksus, siis see on teie valik.

Hinnakujundus ja funktsioonid

ActiveCampaign pakub nende teenust neljal astmel ja hinna määramise määrab teie e-posti loend.

Neli astet on järgmised:

Hinnakujundustasandid põhinevad teie meililoendis olevate kontaktide hulgal. Järgmine hinnakujundus on kuutasud, kui seda makstakse igal aastal. Need on üsna kõrgemad, kui maksate igakuiselt. Kui teil on e-posti aadresside loendis üle 100 000 kontakti, peate kohandatud hinnakujunduse seadmiseks võtma ühendust ettevõttega.

3. MailChimp

(Parim algajate e-posti turundustarkvara)

Põhispetsifikatsioonid
 • Väga ökonoomne
 • Tasuta prooviversioon
 • Suur hulk funktsioone

Plussid

 Kuni 2000 tellijat saavad nende teenust tasuta kasutada
Intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav
 Palju suurepäraseid võimalusi tasulistele klientidele

Miinused

 Tasuta klientidele automaatvastaja või segmenteerimine puudub
Pole otsekõne tuge

e-poe ja e-posti valikudPole eelarvet? Pole probleemi!

Erinevalt paljudest teistest e-posti teenuse pakkujatest ei paku MailChimp lihtsalt tasuta prooviversiooni, vaid pakuvad oma teenust alla 2000 tellija e-posti loenditega isikutele täiesti tasuta kes peavad saatma vähem kui 12 000 e-kirja kuus (kokku 6 unikaalset e-kirja, kui saadate kogu oma loendisse).

Kui olete üle 2000 abonendi taseme lõpetanud, pakub MailChimp ka fantastilisi tasulisi pakette ja arvukalt (mille hind sõltub teie tellijate arvust).

MailChimp pakub oma klientidele ka reaalajas vestlust ja e-posti tuge (kuid kõne tuge pole) ning see on vastupidav ja funktsioonirikas platvorm, mis sobib ideaalselt igas nišis ja igas suuruses ettevõtetele. Mailchimpil on ka mõned WordPress-hostitud saitide jaoks hõlpsasti kasutatavad integratsioonid.

Kes peaks seda kasutama?

MailChimp on mõeldud neile, kes soovivad midagi võimalikult lihtsat. Tarkvara on fantastiline ettevõtete omanikele, kellel on väikesed eelarvega e-posti aadressid, mis soovivad midagi hõlpsasti kasutatavat.

Hinnakujundus ja funktsioonid

MailChimpi hinnakujundus on pisut keerulisem kui kaks esimest ülevaadatud varianti. Neil on 40 hindade kalkulaatorit, mis võimaldab arvutada, kui palju te nende veebisaidilt iga kuu maksate.

Hinnakujundus arvutatakse kolme plaani ja selle järgi, kui suur on teie e-posti nimekiri. Erinevat kasu pakkuvaid kavasid on kolme tüüpi. Tasuta plaan võimaldab teil olla ainult kuni 2000 tellijat.

Pro ja Grow plaanidega kaasnevad mõlemad igakuised kulud. Need on samad kuutasud, millele on lisatud Pro-plaani tellimus 199 dollariga. Kui lisate pärast 5000 kasutajat 200-500 tellijat, tõuseb hind umbes 5–10 dollarit ühe hüppe kohta.

4. Automizy

(Parim SMB variant)

Põhispetsifikatsioonid
 • Mis tahes suurusega ettevõtetele
 • Väga ligipääsetav kasutajaliides
 • Sõbralik klienditeenindus
 • Kasutajasõbralik automaatikaehitaja

Plussid

 Ehitatakse mitmesuguseid e-posti vorminguid
 Teemarea testija funktsioon
 Tasuta demosid

Miinused

 Plii genereerimiseks pole ühtegi sihtlehte
Piiratud e-posti mallid

Sõltumata e-posti sisust, võitlevad ettevõtted sageli nende nimekirjas olevatega, kes tegelikult sisu avavad. Automizy on meiliturundustarkvara, mis aitab kasutajatel suurendada oma e-kirjade avatud kurssi.

See tarkvara pakub mitmesuguseid meiliturunduse tööriistu ja kasulikke funktsioone, mis aitavad teil oma e-posti sisu rohkemate silmade ette tuua. Isegi kui enamikul inimestel on postkastid üsna rahvarohked, on Automizy tõestanud, et see suurendab avatud tariife enam kui 33%.

Automaatse e-posti uuesti saatmise funktsiooni kaudu saadab Automizy uuesti avamata e-kirju, andes teie sisule uue võimaluse näha. Samuti võtab teenus arvesse e-posti tooni ja käitumist, veendudes, et see saadetakse õigel ajal, andes sellele parima võimaluse avada.

Kes peaks seda kasutama?

Automizy sobib suurepäraselt neile, kes alles alustavad meiliturundusega või soovivad oma praegusi kampaaniaid automatiseerida ja tugevdada. See on äärmiselt lihtne e-posti turundustööriist, mis pakub kasutajasõbralikku süsteemi ning reageerivat ja abivalmis klienditeenindust.

Hinnakujundus ja funktsioonid

Nagu eespool mainitud, hõlmavad funktsioonide esiletõstmised süsteemi, mis saadab automaatselt e-kirju uuesti neile, kes ei avanud, ning e-posti segmenteerimist, et saata tellijatele laseriga suunatud e-kirju.

Kuid. Parim funktsioon on subjektirea testija, mis aitab teie subjekti ridu enne selle saatmist skoorida. Õige teemarea omamine on tohutu tegur, et oma klienti silma peal hoida ja panna ta oma sisu avama.

Automizy hinnasüsteem põhineb teie meililoendis olevate aktiivsete abonentide arvul. Nagu allpool näha, võetakse teilt tasu ainult vastavalt abonentide loendile. Olenemata summast, on igal kasutajal juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele, sealhulgas täielik klienditeeninduse kogemus.

5. HubSpot

(Parim ettevõtluse võimalus)

Põhispetsifikatsioonid
 • Üldiselt suurepärane tarkvara
 • Hunnik funktsioone
 • Väga hea klienditeenindus

Plussid

Auhinnatud klienditugi
Intuitiivsed tööriistad, millel on mõtet
Sisaldab kõike, mida turundustarkvaras kunagi võiks tahta

Miinused

 Kallimad mõõtkavas
Peale meiliturunduse toimub palju muud kraami

HubSpot on e-posti turunduse maailmas erinev loom. Kui te pole kunagi töötanud üheski e-turunduse tarkvaras, võib see teil keeruline olla. Sellel on põhjus – saate HubSpotis teha rohkem kui teistes programmides. Teie ettevõtte kasvades saate HubSpotis teha kõike, mida soovite. See võtab lihtsalt natuke aega, et aru saada, sest teha saab nii palju. Õnneks, kui teate, mida soovite teha, võite lihtsalt küsida klienditoe meeskonnalt.

HubSpot pole lihtsalt e-posti turundusplatvorm. E-posti turundusteenuse kasutamisel hakkate kasutama HubSpoti turunduskeskust. See on koduks enam kui 50 000 kasutajale 100 riigis ja teenuste hind ulatub tasuta kuni 800 dollarini kuus kuni tuhandete ja tuhandete dollariteni. Kõik sõltub sellest, mida soovite teha.

Nagu iga teine ​​e-posti turundusteenus, saate luua kaubamärgiga e-kirju, mis näevad koos lohistamise moodustajaga suurepärased välja. Kui see on kõik, mida vajate, võiksite otsida mujalt, sest HubSpot pakub nii palju muud. Mõnikord võib see osutuda tohutuks, samas kui teinekord võib see olla tõeliselt fantastiline.

HubSpoti meiliturundus on kindlalt e-posti turundusteenuste lisatasude jaotises. E-posti turundusteenus ise on 200 dollarit kuus ja loendi e-posti hind on jahmatav. Siiski saate arvukalt eriti keerukaid funktsioone.

Hubspoti e-turunduse juhtpaneel hallata

Kui võrrelda HubSpoti turundusfunktsioonide suurt kättesaadavust teiste e-turundusteenustega, siis pole see tegelikult võistlus. HubSpotil on kõige rohkem. Asi on selles, et muud selles loendis olevad teenused on puhtad e-posti turundusteenused, samas kui HubSpot on üldine turundustarkvara. Rangelt e-turunduse osas võib paljud muud tarkvara pakkuda väiksema raha eest sarnast väärtust.

HubSpoti aspekt, mis eristab konkurentsi lisaks kõigile teistele saadaolevatele turunduskanalitele, on selle töövoo funktsiooni keerukus. See on see, mida HubSpot nimetab oma automatiseerimisfunktsiooniks ja saate sellega päris palju teha kõike, mida soovite. Seda on ka üsna lihtne kasutada.

Siin tuleb mängu kõik-ühes turundusteenuse kasutamise lisandväärtus. Saate e-posti turunduse töövooge kombineerida kõigi teiste HubSpoti ökosüsteemi töövoogudega. Kas soovite ühendada meiliturunduse käitumise lehtri müügikampaaniaga? See on kindlasti võimalik.

HubSpot on tänapäeval üks võimsamaid turundussüsteeme turul ja on seda väärt, kui teil on tohutu turunduseelarve.

Kes peaks seda kasutama?

HubSpot on fantastiline kõikehõlmav turundusteenus. Tervikuna on see ausalt öeldes ilmselt parim turundusteenus tervikuna. HubSpoti kasutajad on mõeldud ettevõtetele, kes on mastaapselt valmis ja kellel on raha käes. HubSpot on mõeldud tõsistele ettevõtetele, kes soovivad oma turundusökosüsteemi automatiseerida ja täieliku kontrolli omada.

Hinnakujundus ja funktsioonid

HubSpoti hinnakujundus võib olla pisut segane, kuna teenus pole ainult e-posti teel turundamine. Turunduskeskuses on funktsioonide jaoks erinevad hinnakujundustasandid ja teie e-posti loendi suuruse suurendamine. Samuti on järsk loetelu funktsioonidest, mida saate oma kulude jaoks lisada, näiteks täiendavate kasutajate lisamine. Kõik allpool toodud hinnad on igakuised.

6. MailerLite

(Kõige sirgem)

Põhispetsifikatsioonid
 • Kõigi plaanide põhifunktsioonid
 • Väga kasutajasõbralik
 • Kaasas lehetoimetaja

Plussid

 Teenuse tasuta kasutamine kuni 1000 abonendini
Äärmiselt lihtne kasutada ja sirgjooneline
 Sihtlehe toimetaja
 Tasuta plaanis mitu lisafunktsiooni

Miinused

 Muud tarkvara puuduvad lisafunktsioonid
Telefonitugi puudub

e-poe ja e-posti valikudSegaduse ja vaimse kulumise vältimine on ettevõtluses edu alahinnatud aspekt. Paljud edukad ettevõtjad teavad lihtsalt, millele keskenduda, ja see on peamiste ettevõtjate peamine teema edu näpunäidetes. MailerLite’i kasutamine on keskendumine e-turunduse olulistele aspektidele.

MailerLite sisaldab kuni 1000 kasutajale tasuta paketti koos piiratud funktsioonidega. Õnneks on nende funktsioonide hulgas mõned kasulikumad funktsioonid. MailerLite’iga on meiliturundusse hüppamine lihtne, kuna väiksema meililoendi abil saate seda proovida nii kaua kui soovite..

Üks aspekt, millele tuleb kogu e-turunduse tarkvaras tähelepanu pöörata, on võime luua sihtlehti. MailerLite on üks paremaid sihtlehe toimetajaid oleme näinud, et see on lihtne ja hõlpsasti kasutatav.

Kes peaks seda kasutama?

Inimese tüüp, kes peaks MailerLite’i kasutama, on see, kes vaatab kõige e-posti turundustarkvara üle ja on selline: “Woah, liiga palju kraami toimub!”

MailerLite on e-posti turundustarkvara, mis on loodud professionaalsete e-posti kampaaniate loomise ja saatmise keerukuse äravõtmiseks. See on ideaalne väikeettevõtete omanikele, blogijatele, autoritele, kunstnikele, emaettevõtjatele ja ettevõtjatele, kes soovivad suure e-posti tööriista kõiki eeliseid ilma igasuguse muu müra taustal.

See pole mõeldud inimestele, kes soovivad tohutut põhjalikku aruandlust või keerulist automatiseerimist. Kui olete alles asutamas või omate väikeettevõtet, pole nagunii realistlik leida kampaaniaid, mis põhineksid tohutul hulgal andmemahtu või intensiivset automatiseerimist..

Hinnakujundus ja funktsioonid

Üks parimatest asjadest MailerLite’i kohta on see, et see pakub ulatuslikku “igavesti tasuta” paketti, kui teil on alla 1000 tellija. See plaan sisaldab täiustatud funktsioone, nagu automatiseerimise töövood, manustatud meiliuuringud, segmenteerimine, sildistamine, sihtlehed, hüpikud ja vormid.

mailerlite pildi optimeerimise tööriist

Kõigi nende plaanide juurde kuulub ööpäevaringne klienditugi, kus 100% reaalsed inimesed vastavad teile. Üks tasuta funktsioon, mis tõesti silma paistab, on nende A / B testimine. Tavaliselt peate hakkama maksma, et seda enamikes teenustes kasutada.

MailerLite oli loodud pakkuma e-posti turundusteenust, mis annab kasutajatele täpselt seda, mida nad edu saavutamiseks vajavad. See tähendab, et see ei paku hullumeelseid ja täiustatud funktsioone, mida teised postitajad pakuvad. MailerLite pakub siiski palju erinevaid äärmiselt kasulikke funktsioone ja tööriistu.

mailerlite automaatika funktsioon

Kategooria Funktsioonid
Looge kampaaniaid Lohistage redigeerija, rikastekstiredaktor, kohandatud HTML-i redaktor, uudiskirja mallid, e-kaubanduse kampaaniad
Kasvatage oma abonentide nimekirja Maandumislehed, hüpikaknad, manustatud vormid, tellijate haldus
Edastage õige sõnum E-posti automatiseerimine, sildistamine, isikupärastamine, segmenteerimine, hüpikaknad
Kampaaniate optimeerimine A / B jagatud testimine, ajavööndi kohaletoimetamine, automaatne uuesti saatmine, RSS-kampaaniad
Jälgige oma tulemusi Kampaania aruanded, uuringud, klõpsukaardid avanevad asukoha järgi
Ühendage Integratsioonid, arendaja API
Veel Kasutaja õigused, iPadi tellimisrakendus, esmaklassiline tugi, spetsiaalne IP, kohandatud sihtlehe kujundus, kohandatud e-posti mall

MailerLite hoiab oma hinnastruktuuri lihtsana. See on veel üks tarkvara, mille eest peate maksma vastavalt teie loendis olevate abonentide arvule. Hinnakujundusstruktuur skaleeritakse viisil, mis on mõistlik, ilma et oleks imelikke hüppeid summades.

7. Aweber

(Parim klienditugi)

Põhispetsifikatsioonid
 • Tasuta prooviversioon
 • Suurepärane klienditeenindus
 • Suurepärane tarkvara algajatele

Plussid

 30-päevane tasuta prooviversioon
A / B testimine on saadaval (jah!)
 Täisteenindusega klienditugi
 Põhjalik andmebaas, mis aitab teil alustada ja võimalike probleemide tõrkeotsingut.

Miinused

 Teenuste pakkumise üle 25 000 abonendi (tõesti, kutid?) Saamiseks peate võtma ühendust ettevõttega
Hinnakujulisem kui mõni nende jõulisem konkurent.

AWeberiga saate hakkama saate oma esimesed 30 päeva tasuta pärast mida maksate vähemalt 19 dollarit kuus (kuni 500 tellija loendi korral).

Seal, kus AWeber tegelikult konkurentidest eraldub, on seda täisteenindusega klienditugi annab teile juurdepääsu kogenud tugiteenistujatele, kes valvavad igal aastal aastas (rääkimata vestluse / e-posti toest vähem kiireloomulistel teemadel).

Erinevalt pidevast kontaktisikust, Aweberist pakub A / B testimist kõigile klientidele et saaksite hõlpsalt kindlaks teha oma erinevate kampaaniate tõhususe ja need pakuvad reageerivaid e-posti malle, nii et teie e-kirjad näeksid (ja toimiksid) kaunilt, olenemata sellest, millist seadet teie vaatajaskond nende vaatamiseks kasutab.

Aweber ab testimispaneeli näide

AWeber muudab A / B testimise lihtsaks isegi kogenematutele turundajatele.

Kuigi armatuurlaud on üsna intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav, on Teenusega kaasneb järsk õppimiskõver ja see võib tunda end üleolevalt algajale turundajale. Õnneks saab tohutu andmebaasi ning rohkete õpetuste, veebiseminaride ja tasuta koolitusmoodulitega igaüks Aweberi nüansse suhteliselt lühikese ajaga ära õppida.

Minu peamine vaidluspunkt AWeberiga on see need maksavad a palju rohkem kui paljud nende konkurendid ja kui teil on palju e-posti vaatajaskondi (üle 25 000 tellija), peate nende teenuste pakkumise saamiseks võtma otse ühendust ettevõttega.

Sellegipoolest on Aweber endiselt suurepärane teenus, mis pakub hulgaliselt funktsioone ja hulgaliselt meetodeid teie turunduse optimeerimiseks ja e-posti loendi muutmiseks sularahatrükimasinaks.

Kes peaks seda kasutama?

Aweber on suurepärane e-posti turundusteenus. Kõigile, kellele võivad ülaltoodud valikud meeldida, võiksite eelistada Aweberit, kuna nad on ehitanud suurepärase teenuse läbi ja läbi. Nad ei paista silma peale klienditoe ka kõige parematena, kuid on head ka e-posti turunduse kõigis aspektides.

Hinnakujundus ja funktsioonid

See hinnakujundusmudel pole kõige odavam, kuid on siiani kõige sirgem. Minu suur külg kogu selle tööstusega on see, kuidas hinnakujundust tehakse. Miks peab see nii segane olema? Aweber lahendas selle. Neil on ühte tüüpi plaan ja see suureneb abonentide loendi suuruse järgi.

Siin on see, mida saate: piiramatu arv e-kirju, automatiseerimine, segmenteerimine, analüüs, kliendilahendused, registreerumisvormid, integratsioonid, piltide majutamine, 6000+ fotot, 700+ malli ja haridusressursid.

Hinnakujundust saab näha allpool nende kuuhinna järgi. Nad pakuvad allahindlusi ka kvartaalse ja aastase hinnakujunduse jaoks.

8. GetResponse

(Kõige intuitiivsem variant)

Põhispetsifikatsioonid
 • 30-päevane tasuta prooviversioon
 • Suurepärane klienditugi
 • Intuitiivsed omadused

Plussid

A / B testimine kampaania efektiivsuse optimeerimiseks
 Rohkesti õpetusi ja ressursse, mis aitavad teil alustada
 Taimerfunktsioon CTR-i ja avamise optimeerimiseks

Miinused

 Ürituste haldamise tööriistad puuduvad

Nagu komöödias, on ajastus kõik kui tegemist on teie e-posti turunduskampaaniate eduka läbiviimisega. Kuna keskmine kontoritöötaja saab iga päev rohkem kui 120 e-kirja, on teie turundussõnumitel lihtne eksida oma tellijate postkastide kaosse – kui te ei saada neid õigel ajal välja.

Õnneks GetResponse pakub ainulaadset ajastusfunktsiooni, mis teeb teie jaoks kõik rasked tõstefunktsioonid ja aitab teil kindlaks teha täpselt millal peaksite oma loendisse e-kirju saatma, et luua suurim avatud, klikkimise ja konversioonimäär.

getresponse luure armatuurlaud

Minu GetResponse armatuurlaual on igasuguseid intelligentsuse ja aruandluse funktsioone, mis näitavad mulle parimat kellaaega e-kirjade saatmiseks.

Nagu teistegi selles nimekirjas nimetatud ettevõtete puhul, pakub GetResponse uutele klientidele 30-päevast tasuta prooviperioodi ja premium-paketid algavad vaid 15 dollarist 1000 tellija jaoks. Ettevõte pakub igakülgne ja tõhus klienditugi e-posti, vestluse ja telefonitoe kaudu, ning on loonud maine selles valdkonnas kui üks lihtsamaid ja algajaid sõbralikumaid teenuseid turul.

GetResponse’i peamine puudus on see neil pole mingisuguseid sündmuste haldamise tööriistu. Nii et kui juhite traditsioonilist telliste ja mördide äri, vajate oma ettevõtte selle aspekti käsitlemiseks teistsugust e-posti tarkvara.

Väljaspool seda ühte väikest väljaannet pakub GetResponse suurepärast tööriistakomplekti, mis töötab igas valdkonnas ja sobib nii algajatele kui ka veteranide e-turundajatele.

Kes peaks seda kasutama?

Kui otsite e-posti teel turundustarkvara, millel on just selline mõte, nagu te seda kasutate, kasutage siis GetResponse. Leidsin, et mõtlesin funktsioonid GetResponse’is natuke kiiremini välja.

Hinnakujundus ja funktsioonid

Veel ühte hinnastruktuuri, mis kõikjal kohal on, pakub GetResponse. Hinnakujundus on konkurentsivõimeline ja nad pakuvad nelja erinevat funktsioonitaset.

Hinnakujundus põhineb igal astmel ja on seotud teie abonentide arvuga.

9. SendinBlue

(Parim väikeste eelarvete jaoks, millel on suured loendid)

Põhispetsifikatsioonid
 • Vaba kava
 • Integratsioonid
 • Ettemakstud e-posti krediidid

Plussid

 Sirge hinnakujundusmudel
 Suurte e-posti loendite kulude kokkuhoid

Miinused

 Kui saadate palju e-kirju, pole see teie jaoks õige teenus

e-posti majutamine-teenusSendinBlue on Prantsusmaal asuv e-posti turunduse ettevõte, mis asutati 2012. aastal. E-posti turundustarkvara tööstuse uuema mängijana on nad loonud kena 50 000 kasutajaga kliendibaasi.

Nad eristusid tegelikult sellest, kuidas nende hinnastruktuur on. Selle asemel, et võrrelda hinda teie e-posti loendi suurusega, otsustasid nad selle aluseks võtta funktsioonid ja e-kirjade arv, mida soovite kuu jooksul saata..

Kindla tasuta valiku korral, mis ei aegu – SendinBlue’i proovimine on lihtne ja valuvaba.

Nad pakuvad ka mitmeid integratsioone teiste tarkvaradega. Kõrgetasemelised funktsioonid, mis on lukustamata kõrgema hinnakujunduse astmetel, on kenad ja pakuvad muude teenustega võrreldes järsku soodustust, kui teil on tohutu tellijate nimekiri.

Kes peaks seda kasutama?

Kui mul oleks 100 000 tellijat minu e-posti loendis, kuid ma ei taha maksta tuhandeid ja tuhandeid dollareid aastas, kasutaksin ma SendInBlue’i.

Hinnakujundus ja funktsioonid

Armastan SendInBlue hinnastruktuuri. See ei sisalda isegi loendi suurust ja nende tasuta plaan läheb kaugele. Tutvuge viie erineva astme ja nende igakuise hinnakujundusega:

10. ConvertKit

(Lihtsaim automatiseerimise töövoog)

Põhispetsifikatsioonid
 • Intuitiivne ehitaja
 • Täpsemad funktsioonid
 • Sihtlehe toimetaja

Plussid

 Lihtsad automatiseerimise töövood
Visuaalne ehitaja
 Täpsemad tööriistad

Miinused

 Hinnad kui konkurendid
 Visual Builder pole nii suur kui teised

e-posti hostimine-vektorConvertKitil on nutikas turundustaktika. Nad võtsid põhimõtteliselt e-posti turundustarkvara fantastilise kontseptsiooni ja panid selle töötama spetsiaalselt loojate jaoks. See töötab fantastiliselt inimeste jaoks, kes on mõjutajad erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja kellel pole veebisaiti.

Need võimaldavad teil seadistada sihtlehti inimeste e-posti aadresside hõivamiseks ja otse e-turunduse juurde liikumiseks. Samuti pakuvad nad parimaid abonentide halduse ja e-posti segmenteerimise funktsioone.

Kes peaks seda kasutama?

Inimesed, kes on YouTube’is või mõnel muul meediumil loojad ja kellel pole alustamiseks veebisaiti.

Hinnakujundus ja funktsioonid

See aspekt, mis mulle ConvertKiti puhul kõige rohkem meeldib, on see, et kõik funktsioonid on saadaval. Ainsad astmed, mis neil on, põhinevad tellijatel. Üle 5000 tellija võimaldab kasutada ka uksehoidjate migratsiooni.

ConvertKiti komplekti kuuluvad järgmised funktsioonid: visuaalsed automatiseerimised, piiramatu kohandatav vorm, piiramatu e-kirjade saatmine, abonentide sildistamine, aruandlus, integratsioonid, API ning e-posti ja vestluse tugi.

Need hinnad põhinevad kuus, makstes igakuiselt. Nad maksavad teile kaks kuud tasuta, kui maksate igal aastal.

Vähesed sulgevad mõtted

E-posti turundus on viimase poole aastakümne jooksul tohutult edasi arenenud ja sellest on kiiresti saanud üks peamisi tulude edasiviijaid igas valdkonnas.

Hoolimata mõningatest vastuoludest, pole e-post kaugeltki surnud ja kogu statistika ja ekspertide ennustuste kohaselt on see tegelikult saada veojõu kui turundusmeetod, mis muudab veelgi tähtsamaks kui kunagi varem, et teil on olemas õiged süsteemid, mis tagavad, et te ei jäta raha lauale.

Kuid nagu enamiku ettevõtlusega seotud asjade puhul, on ka õigete tööriistade omamine vaid pool võitlust. Võtke aega, et end harida selle valdkonna parimate tavade ja majanduskasvu häkkide osas, ning ärge unustage arvukaid koolitusmooduleid ja teavet, mida enamik ESP-sid pakub.

Pisut turundusalase oskusteabe ja ühe tööriistaga, mida oleme selles juhendis jaganud, pääsete kiiresti võistlustele ja saate muuta oma e-posti loendi vanilje andmebaasist lahjaks, tähendab kasumit tootvat masinat.

Oluline märkus: kui saadate PALJU e-kirju, siis vältige odavate veebihostide kasutamist. Sageli paigutavad nad samasse serverisse liiga palju teisi saite, mis võib kahjustada e-posti edastamist ning käivitada rämpsposti ja andmepüügifiltrid.

Kui massmeilisõnumid on osa teie ettevõttest, siis investeerige kvaliteetsete veebimajutusteenuste pakkujasse. Parimate võimaluste nägemiseks tutvuge meie avalehel avaldatud veebimajutuste arvustuste ja analüüsidega.

Seotud: Avastage andmepüügi veebisaidid veebianalüüsi kaudu

KKK

K: Kuidas ma saan luua e-turunduse ettevõtte??

A: Esimene samm on leida e-turunduse tarkvara pakkuja. Meie lemmiksoovitus on pidev kontakt, kuid on ka palju muid võimalusi, nagu MailChimp ja Active Campaign.

K: Kuidas saan tasuta e-posti teel turundada?

A: Peaaegu iga e-posti turundustarkvara pakkuja pakub tasuta prooviversioone. Pikim tasuta prooviperiood, mille oleme leidnud, on 60 päeva Constant Contact’ist.

K: Mis on parim massmeili tarkvara?

A: Iga e-posti turundustarkvara pakub ainulaadseid eeliseid ja eeliseid. Meie lemmik kõikehõlmav e-posti turundustarkvara on pidev kontakt.

K: milline automaatvastaja on parim?

A: Iga automaatvastaja, mida ma olen kasutanud, töötab suurepäraselt kõigis suuremates e-posti turunduse tarkvarades. Kõige loogikapõhisem on Active Campaign ja kõige lihtsamini kasutatav on MailChimp.

Millist e-posti turundusteenust te praegu kasutate? Milline neist on teie lemmik? Kas olete kasutanud mõnda selle loendi teenustest? Andke meile oma mõtetest ja tagasisidest kommentaarides allpool!

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author