Parimad e-posti majutusteenused Kanada ettevõtetele 2020. aastal

OK, me ei löö põõsa ümber. Kui proovite laiendada oma ettevõtete ja tellimuste loendit, suur e-posti hostimise pakkuja on kriitiline et aidata teil oma e-posti võimalusi optimeerida.

Paljud meilisõnumid saadetakse vektorpildinaHei, me armastame ka kõiki muid kontorivestlusi, kuid viimastel aastatel on e-post olnud number üks viis suhelda ja levitada väärtuslikku teavet Interneti kaudu koos iga päev saadetakse ligi 250 miljardit e-kirja.

… Ja umbes nelja miljardi e-posti kontoga kogu maailmas (enam kui pool maailma rahvastikust) on see omamoodi möödas peaaegu kõigist muudest suhtlusvahenditest, mida võite ette kujutada..

Siis pole üllatav, et neid on sadu e-posti hostimise pakkujad, mõned on üsna head ja teised mitte nii suurepärased, et oma ettevõtte e-posti kontode eest hoolitseda. Ja kuigi siin pole teie e-posti hostimisplaanide jaoks kõigile sobivat vastust, on teil piisavalt abi, et aidata teil teha arukas otsus selleks ajaks, kui olete selle lugemise lõpetanud..

Enne kui sukeldume, tahan ma kõigile vastata sellele küsimusele … Kas ma saaksin lihtsalt kasutada tasuta e-posti hostijat?

Isikliku kirjavahetuse ja digitaalse kupongi kogumiseks tasuta veebipõhise e-posti hostimisteenuse kasutamisel pole midagi halba (# 20% soodsam).

Siiski – kui soovite, et teid pidevalt arenevas veebiettevõtluse maailmas tõsiselt võetaks, kasutage kindlamat lahendust, mis võimaldab teil luua hostitud e-posti aadressi @ oma domeen.com amatööri asemel @ gmail.com või @ hotmail.com (taevas hoidku).

Aeglustus – teil on palju võimalusi

Nüüd, enne kui olete lõputuna näivast versiooniuuendustest ja uutest ostmetest vabanenud, olete sunnitud oma veebisaidi üles töötama ja midagi sellist tegema …

Hinga lihtsalt sügavalt sisse ja lõdvestu. ��

Te ei pea veel investeerima teine Sellele olulisele funktsioonile juurde pääsemiseks on 10–20 dollarit kuus.

Tegelikult, kui sa tead, mida sa teed, saate tegelikult kaitsta piiramatul arvul @ oma domeen.com e-posti kontosid osana teie tavalisest veebimajutusteenusest.

Aitamaks teil kõrvale hoida ründe- ja petturiettevõtteid, kes soovivad teid ja teie raskelt teenitud raha lahutada, koostasime kiire nimekirja 2020. aasta kolmest parimast veebi- ja e-posti hostimisteenusest mis annab teile tasuta juurdepääsu kõigile @ teie domeen.com e-posti kontodele, mida teie süda soovib.

Vaatame siis järele.

TL; DR palun!

Kiirustades? Ärge muretsege, me oleme teid kätte saanud. Kui teil pole aega täielikku arvustust lugeda ja soovite, et me jätkaksime oad pritsimisega, siis lihtsalt lepime teiega.

Kui soovite oma dollari eest suurima paugu saada, siis võiksite sellega minna SiteGround. Nad pakuvad taskukohast hostimisteenust, millel on kõige usaldusväärsemad tööajad, välkkiire laadimisaeg, piiramatu e-posti konto ja fantastiline klienditugi. Tõsiselt… Me armastame neid poisse.

Pole veel müüdud? Ärge muretsege, meil on teie jaoks rohkem. Jätkake lugemist.

Kuidas me neid hostasid üle vaatasime

Kui olete üks neist “erilistest” inimestest, kes tunneb end sunnitud kompileerima 32-leheküljeline värvikoodiga sideaine, et uurida kõiki üle 50-dollarilisi oste (otsust pole tehtud, oleme kohal olnud), siis võite minna meie kodulehele, et saada meie kohta teavet veebimajutuse arvustused protsessi üksikasjalikumalt.

Lühendatud versioon on aga see, et oleme juba kümme aastat juhtinud arendusmeeskonda, kes ehitab ja haldab klientide veebisaite (neid on praegu 900).

Käsitletavate projektide pikkuse tõttu on meil ainulaadseid tööaja ja laadimisaja andmeid (pole üldsusele kättesaadavad), mis läheb tagasi rohkem kui 10 aastat.

Meie meeskonna matemaatikageeniused on olnud lahked, et koostada meie jaoks mõned graafikud ja statistiline analüüs, et saaksime teile edastada vajalikud lähteandmed, et lõplikult kindlaks teha, milline e-posti hostimisteenus teie vajadustele sobib.

Mida otsida veebi + e-posti hostist

Kui soovite registreeruda veebiga, mis tagab vähemalt 12 kuu pikkuse kliendi tehnilised probleemid, olematud tööajad, ja nii kurjakuulutav klienditeenindus et teil on sõna otseses mõttes kiusatus pettumuse mõttes oma juuksed põlema panna … Siis peaksite otsima võimalikult odavat veebi- / e-posti hostijat.

Kuid me eeldame, et teile meeldivad need imalikud lukud, ja täna aitame teil täpselt välja mõelda, millistele kriteeriumidele peaksite keskenduma, kui võrrelda potentsiaalseid e-posti ja veebimajutusteenuseid.

Nimelt peaksite otsima e-posti / veebimajutajaid järgmiselt:

  • Tasuta piiramatu e-posti konto
  • Imap ja Pop3 e-posti kohaletoimetamine
  • Kiire kiirus ja töökindlad rakendusajad
  • Kvaliteetne klienditugi

Ära muretse … Kõik võõrustajad, keda soovitame soovitada, läbivad need kriteeriumid lendavate värvidega.

Tasuta piiramatu e-posti kontod

On palju ettevõtteid, kes küsivad teilt iga üksiku e-posti konto eest ülikõrget hinda (jah, me vaatame teid GoDaddy poole).

Mõnikord rohkem kui 5 dollarit konto kohta kuus. See on puhas rippimine ja kui näete ettevõtet, kes reklaamib odavaid e-posti kontosid, siis peaksite mägede poole jooksma.

Iga oma soola väärt veebi- / e-posti hostimisteenus pakub teile tavapärase hostimispaketi osana piiramatu arvu e-posti kontosid (või vähemalt 25+ vanust) täiesti tasuta..

Imap & Pop3 e-posti kohaletoimetamine

Kuigi see on enamiku e-posti hostide standardfunktsioon. Mõned odavad hostid kasutavad vananenud e-posti edastamise standardeid, mis avavad teile ja teie sisemisele kirjavahetusele hulgaliselt võimalikke turvariske.

Tehke endale teene ja veenduge selles ükskõik milline teie valitud host pakub Imap ja Pop3 e-posti kohaletoimetamist. Need turvastandardid tagavad, et teie privaatsed e-kirjad püsivad hästi … privaatsed ja see hoiab ära teie teabe sattumise valedesse kätesse (st konkurendid ja häkkerid)..

Paljude väikeettevõtete jaoks on e-posti edastatavus ellujäämise küsimus. Kui olete registreerunud e-posti hostiks ja oma ettevõtte e-posti aadressi turvanud, soovitame selle integreerida spetsiaalse e-posti turundusteenusega. Sellised teenused nagu Constant Contact, MailChimp, Aweber ja ActiveCampaign suurendavad dramaatiliselt e-posti edastatavust, nii et teie sõnumid jõuavad ilma tõmbamiseta soovitud sihtkohta.

Kiire kiirus ja töökindlad rakendusajad

Pole vahet, kas teil on piiramatu arv e-posti kontosid ja liiga palju talletusruumi, kui teie veebisait pole piisavalt kaua võrgus, et inimesed saaksid teie sisule kiiresti juurde pääseda ja leiaksid teile põhjuse, miks teile e-kirju saata.!

Veebimajutusmaailmas pole ühtegi tasuta boonust ega ekstra turunduslikku maiustust, mis korvaksid ebameeldiva tööaja ja aeglase kiiruse. Võite olla kindel, et kõigil teie valitud hostidel on tööaeg vähemalt 99,5% ja laadimiskiirus on kiirem kui 1200 pr.

Kvaliteetne klienditugi

Ma vihkan siin teie mulli lõhkeda, kuid kui otsustate hüpata oma veebisaidi loomise ja hooldamise maailma, siis olete läheb mingil ajahetkel klienditoe vajamiseks. See on paratamatus, millega seisavad silmitsi kõik veebimeistrid.

Ja kui see lõpuks juhtub (usaldage meid, siis see ka on), peate veenduma, et teie kasutatav hostimisteenus pakub täielikult juurdepääsetavat ja väga tõhusat klienditugi, mis aitab teil võimalikult kiiresti uuesti varundada ja töötada.

Otsige ettevõtteid, kes pakuvad Ööpäevaringne reaalajas vestlus või telefonitsi toetamine ja lugege kindlasti redditi ja veebimajutusfoorumite kaudu, et hinnata avalikku arvamust ettevõtte klienditeeninduse kohta.

Vaatamata sellele kõigele, sukeldugem 2018. aasta 3 parima meilisõnumiteenuse hulka!

1. Zoho

Pidevalt arenev ja paranev teenus Zoho liitumine on investeering, mis maksab dividende.

Maksumus: 1,00 dollarit kuus Lite eest 4,00 dollarit kuus lisatasu eest
Toetus: Ööpäevaringne otsevestlus ja kõnekeskus

Zoho on siin meie selge võitja. Tõsi öelda, isegi kui kõik selle funktsioonid ja laiendused oleksid keskmised, võidaks see siiski ainuüksi mahu ja rakendatavuse tõttu. Kuid õnneks on selle e-posti hostimisteenuse kõik tahud esmaklassilised, kuid soodsa hinnaga.

Zoho on leidnud lahenduse peaaegu kõigile e-posti hostimise probleemidele, mis teil kunagi võivad olla, ja ma mõtlen seda sõna otseses mõttes. Ükskõik, kas see on üks nende lõputult kohandatud rakendustest või sujuv integreerimine teiste tuntud teenustega (dropbox jne), pakub Zoho teile järele.

Tasuta sissejuhatus

Zoho on fantastiline teenus, kuid ettevõtte jaoks on seal palju muid e-posti hostimisteenuseid, milleks selle jaoks sularaha välja maksta?

Siit saab tasuta teenus kätte. Zoho lühendatud versioon on saadaval tähtajatult tasuta. Andes teile nii palju aega, kui peate kaaluma täisversiooni ostmist.

Tasuta versioon on saadaval ainult 5 kasutajale, nii et kasvava ettevõtte jaoks on vajalik tasuline plaan. Kuid oleme kindlad, et isegi kui see pole nii, annaks Zoho Forever Free teile nagunii tasulise toote väljavaate osas salivati.

Õhukindlus

Kuna standardvarustusse kuulub tipptasemel turvalisus ja lisatasu plaaniga S-MIME krüpteerimisprotokollid, on teie e-kirjad Zohoga kindlasti turvalised..

Neil on olemas kõik andmepüügi- ja rämpspostifiltrid, mida võiksite oodata kvaliteetse e-posti teenuse jaoks, millele lisandub keskmisest kõrgem privaatsuseeskiri. Kõik see ühendab selle, et nende turvalisus oleks karm ja ümar.

Seotud: Kuidas õngevõtmise veebisaite veebianalüüsi kaudu avastada

Arv laiendusi

Ma võiksin sõna otseses mõttes kirjutada tuhat pluss sõna kõigile Zoho e-posti teenuse niššidele, kuid proovin kokkuvõtte teha.

On selge, et Zoho lõputu hulga laiendustega üritavad nad olla ainsad e-posti majutusteenused, mida te kunagi vajate (ja kui te küsite meilt, siis nad on). Ebatõenäolises olukorras ei leia konkreetset laiendit, isegi nende põhilises Mail Lite’i kavas on integreeritud laienduste arenduskomplekt; mis tähendab, et saate teenust mis tahes viisil muuta.

Ükskõik, kas soovite seda kasutada liikvel olles Zoho integreeritud iOS-i ja Androidi mobiilirakendustes, algatada täpsemat e-posti marsruutimist või seadistada domeenide varjunimed (kui nimetada vaid mõnda funktsiooni), ei piira te teid. Seal on väga vähe, mida te ei saa Zohoga teha.

Tööriist koostööks

E-post võib olla ülemaailmne teabe kõige populaarsem vorm, kuid on hästi teada, et sotsiaalmeedia paneb seda oma raha eest käima.

Zoho sünteesib mõlema parima külje, luues sujuva süsteemi siseseks suhtluseks.

Voogude funktsioon võimaldab teil suhelda e-posti sisu ja muude teadaannetega sotsiaalmeedia stiilis, võimaldades kolleegidel hõlpsalt meeldida, kommenteerida ja jagada..

See lisandunud suhtluskiht muudab Zoho üheks kõige uuenduslikumaks ja intuitiivsemaks e-posti teenuseks, andes sellele vaieldamatu konkurentsieelise..

2. SiteGround

Parim üldine majutamine e-posti aadressile / HIND / KIIRE / UPTIME + boonused ja klienditugi (3,95 dollarit kuus)

Laadimisaeg: 475Ms
Uptime: 99,95%
Maksumus: 3,95 dollarit kuus
Toetus: Live Chat

Pole saladus, et oleme SiteGroundi suured fännid (ja juba mõnda aega olnud). 7 ja enama aasta jooksul, mida oleme SiteGroundi kasutanud nii enda kui ka klientide veebisaitide jaoks, toimivuse, toe ja meie teeninduskvaliteet on olnud tähelepanuväärne. Nad on üks väheseid veebimajutusteenuseid, kes ei pea lihtsalt oma hostimise infrastruktuuri „seadistama ja unustama”.

Nad värskendavad regulaarselt oma andmekeskuse servereid (ja asendavad neid täielikult) ning on pühendunud oma teenuste pidevale täiustamisele, et pakkuda parimat majutust planeedil. Kuigi nad pole ilma oma puudusteta, on nad kaugel ja kaugel parim veebi- ja e-posti host oleme kunagi kasutanud.

99,95% Uptime & Suur koormuskiirus

Alustuseks on SiteGroundi kõige põhilisemad veebi- ja e-posti hostimispaketid uskumatult usaldusväärsed. Viimase 12 kuu tugeva 99,95% -lise tööajaga pakub SiteGround sellist usaldusväärsust, mis on tavaliselt reserveeritud rohkematele VPS-i ja pühendatud hostimise klientidele. Usaldage meid, saidi SiteGround abil ei pea te kunagi muretsema pikema seisakute või seletamatute serverikrahhide pärast.

Pakkumine Ms laadimiskiirus (keskmiselt) SiteGround on ka kiireim veebi- / e-posti host, mille oleme kunagi üle vaadanud, ja tagame, et te ei kaota kunagi potentsiaalset klienti või klienti hilinenud veebisaidile.

Tasuta piiramatu e-posti kontod & Suurusega postkastid

Kõik SiteGroundi hostipaketid on standardselt varustatud piiramatu arvu e-posti kontode ja helde postkasti suurusega.

Isegi „Startup” plaan pakub 2000 MB sisendkausta suurust ja kuni 400 e-posti saatmist tunnis.

Uskumatud turvafunktsioonid

Lisaks suurepärane tööaeg, kiire laadimiskiirus ja piiramatu e-posti kontode arv, Samuti pakub SiteGround oma klientidele juurdepääsu arvukatele turvaelementidele, mis hoiavad teie e-kirju ja teie veebisaiti uteliailtade ja häkkerite eest kaitstult..

Kõigile uutele klientidele antakse juurdepääs a tasuta SSL-sertifikaat, Imap ja Pop3 e-posti kohaletoimetamine ning tasuta CDN. Pole paha ka sigaretipaki hinna osas (oh ja SiteGround ei anna teile ka kopsuvähki … nii see on.)

3. Hostjuht

Ülihea hinnaga teenus suurepäraste omaduste ja Uptimes’iga

Laadimisaeg: 601Ms
Uptime: 99,4%
Maksumus: 2,99 dollarit kuus
Toetus: Live Chat

Hoolimata nende naeruväärsest kõlavast nimest (ma mõtlen c’moni kutte … mis on alligaatoritel ühist hostimise ja e-posti teel?) Pakub Hostgator mõned ettevõtte parimad e-posti ja veebimajutuse paketid hinnaga, mis on peaaegu ületamatu.

Ehkki nende tööaeg ja laadimiskiirus pole SiteGroundiga võrdsed, pidades silmas asjaolu, et nende hostimisteenused maksavad peaaegu mitte midagi, ei saa te selle erakordselt kvaliteetse (kui tõepoolest tobedalt kõlava) e-posti hostiga eksida..

Suur Uptime & Laadimiskiirused

Ainult 2,99 dollarit kuus pakub Hostgator Uptimesi, mis on vaid 0,01% madalam kui SiteGround, vähem kui 75% maksumusest. Samavõrd muljetavaldavad laadimisajad (601 ms) Hostgator on pakutavate teenuste kvaliteedi osas kaugelt kõige taskukohasem e-posti host.

Piiramatu suurepäraste turvafunktsioonidega e-posti kontod

Pole tähtis, millise hostipaketi taset või pikkust soovite osta, pakub Hostgator juurdepääsu piiramatule arvule e-posti kontodele, mis kõik on varustatud Pop3 ja SMTP (lihtsa e-posti edastusprotokolli) kohaletoimetamisega ning Hostgatori Spamassassini funktsiooni lisaboonusega ( et teie ja teie töötajad ei satuks segi Saudi Printsidega, kes küsivad “Väike 7000 dollarine laen”)

Erakorraline klienditugi

Nagu kõigi soovitatavate hostimisteenuste puhul, Hostgator pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust või telefoni teel tuge tagamaks, et saate oma veebisaidi ja e-posti kontosid sujuvalt toimida sõltumata kellaajast.

Pärast kümnete tahtlikult segase ja pisut naeruväärse (vabandust veelkord Diane!) Tugipäringute esitamist lahvatas meid lihtsus ja kiirus, millega nende esindajad meid aitasid.

4. A2 HOSTING

Suurepärane väärtus teie makstud hinna eest

Laadimisaeg: 601Ms
Uptime: 99,1%
Maksumus: 3,92 dollarit kuus
Toetus: Live Chat

Meie loendis olev lõppteenus A2 on varustatud paljude suurepäraste võimalustega ja pakub oma klientidele juurdepääsu kiirele ja usaldusväärsele jõudlusele, mis on teie makstava hinna puhul absoluutne sooduspakkumine.

Erinevalt SiteGroundist ja HostGatorist on nende odavaim hostimiskava – A2 lite hinnaga 3,92 dollarit kuus – annab teile juurdepääsu ainult 25 e-posti kontole (bummer). Arvestades erakordset jõudlust ja lisafunktsioonide rohkust, on meil siiski raske seda nende vastu hoida.

25 e-posti kontot, millel on suured turvastandardid

Ehkki olime pisut pettunud, et A2 pakub oma Lite-i hostipaketis vaid 25 e-posti kontot (piiramatu kõigile teistele), on nende muljetavaldav jõudlus ja lisavõimaluste rohkus rohkem kui korvab selle väikese üleastumise.

Teil pole mitte ainult juurdepääs traditsioonilistele Imap ja Pop3 edastusvõimalustele, vaid A2 Hosting võimaldab teil kasutada ka Imap SSL ja Pop3 SSL sõnumite edasiseks krüptimiseks ning teile ja teie organisatsioonile täieliku meelerahu tagamiseks.

Suur Uptime & Kiirlaadimisajad

Ehkki need ei ühti kiiruse ja töökindluse poolest SiteGroundiga, on erinevus teie makstava hinna jaoks nominaalne. Koos 99,91% uptimes ja lõõmavalt kiire 625 Ms laadimisajad, A2 tagab, et teie veebisait püsib töökorras ja tarnib klientidele vajaliku sisu kiiresti, igal ajal.

Erakorraline klienditugi

Enne igat meie avaldatud ülevaadet veenduge alati, et klienditoe meeskond käiks nende tempos, esitades pahatahtlikult rea järjest tehnilisemate ja keerukamate piletite seeriat..

Palju meie üllatuseks, A2 ööpäevaringne klienditugi on väga reageeriv ja õelikult tõhus. Ükskõik kui labürindilised meie taotlused ka ei oleks, arutasid nende tugiteenindajad seda kiiresti, viisakalt ja kõrge professionaalsusega.

Suurepärased veebisaidi turvafunktsioonid ja tasuta SSL

Kuna olete (loodetavasti) oma tavapärase veebisaidi majutamise kõrval ka oma e-posti hostimisteenust toetav, siis on teil hea meel kuulda, et A2-hostimine, nagu näiteks SiteGround, on täis uusimaid turvafunktsioone ja pakkumisi, mis tagavad teie veebisaidi kõik peale häkkerikindluse.

Pakkudes kõigile uutele klientidele tasuta SSL-sertifikaadi, samuti tasuta Cloudflare CDN-i, New Relic Serveri jälgimise ja palju muud, saate puhata, teades, et A2-l on teie ja teie veebisait kaetud.

Lõplikud mõtted e-posti hostimise kohta

Ükskõik, kas otsite ühe e-posti kontot oma viimase ajaveebi jaoks või kümneid uusi ettevõttekontosid selle eepilise ettevõtte jaoks, mille käivitate koos oma sõpradega, ei peta selles lühikeses juhendis üle vaadatud kolm teenust pettumust.

Andke meile teada, kelle valite järgmistest kommentaaridest, ja nagu alati, kui teil on küsimusi, kommentaare, muresid või tagasisidet, võtke julgelt ühendust ja võtame teiega võimalikult kiiresti ühendust.!

Sulle võib ka meeldida:

  • Parim veebisaitide koostaja

Viited ja pildikrediidid:

  • ByarvitSolutions.com
  • PointCloser.com
  • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author