Labākie e-pasta hostinga pakalpojumi Kanādas uzņēmumiem 2020. gadā

Labi, mēs nepārspēsim ap krūmu. Kad jūs mēģināt paplašināt savu uzņēmumu un abonentu sarakstu, lielisks e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir kritisks lai palīdzētu jums optimizēt e-pasta iespējas.

Daudziem e-pastiem tiek nosūtīts vektora attēlsSveiki, mēs mīlam arī visus citus biroja tērzēšanu, taču pēdējos gados e-pasts ir bijis numur viens, kā sazināties un izplatīt vērtīgu informāciju internetā, izmantojot katru dienu tiek nosūtīti gandrīz 250 miljardi e-pasta ziņojumu.

… Un ar aptuveni četriem miljardiem e-pasta kontu visā pasaulē (vairāk nekā puse pasaules iedzīvotāju) tas ir apsteidzis gandrīz jebkuru citu komunikācijas rīku, kādu vien varat iedomāties..

Tad nav pārsteigums, ka ir simtiem e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, daži ir diezgan labi, bet citi – ne tik lieliski, lai rūpētos par jūsu uzņēmuma e-pasta kontiem. Un, lai gan šeit par e-pasta mitināšanas plāniem nav vienotas atbildes, jums būs pietiekami daudz, lai palīdzētu jums pieņemt saprātīgu lēmumu līdz brīdim, kad esat pabeidzis lasīt šo.

Pirms ienirt, es vēlos pievērsties visiem interesējošajiem jautājumiem … Vai es varu izmantot tikai bezmaksas e-pasta resursdatoru?

Nav nekā slikta, ja izmantojat bezmaksas tīmekļa e-pasta mitināšanas pakalpojumu personīgai sarakstei un digitālā kupona iekasēšanai (# 20% atlaide).

Tomēr – ja jūs vēlaties uztvert nopietni tiešsaistes biznesa nepārtraukti mainīgajā pasaulē, ieteicams izmantot stabilāku risinājumu, kas ļaus jums izveidot mitinātu e-pastu @ jūsu domēns.com vairāk amatieru vietā @ gmail.com vai @ hotmail.com (debesis aizliedz).

Palēnināt – jums ir daudz iespēju

Tagad, pirms esat satraukts par šķietami nebeidzamo jauninājumu un jauno pirkumu plūsmu, jūs esat spiesti uzsākt savas vietnes izveidi un darbību un darīt kaut ko līdzīgu…

Vienkārši dziļi elpojiet un atpūtieties. ��

Jums vēl nevajadzēs ieguldīt cits 10–20 USD mēnesī, lai piekļūtu šai svarīgajai funkcijai.

Patiesībā, ja jūs zināt, ko jūs darāt, jūs faktiski varat nodrošināt neierobežotu skaitu @ jūsudomens.com e-pasta kontu kā daļu no jūsu standarta tīmekļa mitināšanas pakalpojuma.

Lai palīdzētu jums izvairīties no krāpšanas un krāpniecības uzņēmumiem, kuri cenšas dalīt jūs un jūsu grūti nopelnīto naudu, mēs esam izveidojuši ātru sarakstu ar 3 labākajiem 2020. gada tīmekļa un e-pasta mitināšanas pakalpojumiem kas ļaus jums brīvi piekļūt visiem @ jūsudomens.com e-pasta kontiem, kurus jūsu sirds vēlas.

Dosimies pēc tā.

TL; DR Lūdzu!

Steigā? Neuztraucieties, mēs esam jūs ieguvuši. Ja jums nav laika izlasīt pilnu pārskatu un vēlaties, lai mēs turpinātu darbību un izlīstu pupiņas, mēs vienkārši ar jums sazināsimies.

Ja vēlaties iegūt vislielāko sprādzienu par savu naudu, tad jūs vēlēsities doties līdzi Vietne. Viņi piedāvā pieejamu mitināšanas pakalpojumu ar visdrošāko darbības laiku, zibspuldzes laikā, neierobežotu e-pasta kontu un fantastisku klientu atbalstu. Nopietni… Mēs mīlam šos puišus.

Vēl nav pārdots? Neuztraucieties, mēs esam ieguvuši vairāk par jums. Turpiniet lasīt.

Kā mēs pārskatījām šos saimniekus

Ja esat viens no tiem “īpašajiem” cilvēkiem, kurš jūtas spiests sastādīt 32 lappušu krāsu kodēta saistviela, lai izpētītu katru pirkumu, kas pārsniedz 50 USD (nav sprieduma, mēs esam tur bijuši), tad varat doties uz mūsu mājas lapu, lai uzzinātu par mūsu vietni atsauksmes par tīmekļa mitināšanu process sīkāk.

Saīsinātā versija tomēr ir tāda, ka mēs esam vadījuši attīstības komandu, kas vairāk nekā desmit gadus veido un uztur klientu vietnes (šobrīd ir 900 no tām)..

Ņemot vērā visu mūsu apstrādāto projektu garumu, mums ir lieliski unikāli dati par darbības laiku un ielādes laiku (nav pieejami plašai sabiedrībai), kas iet atpakaļ vairāk nekā 10 gadus.

Matemātikas ģēniji mūsu komandā ir bijuši pietiekami laipni, lai sastādītu mums dažus grafikus un statistisko analīzi, lai mēs varētu sniegt jums neapstrādātus datus, kas nepieciešami, lai galīgi noteiktu, kurš e-pasta mitināšanas pakalpojums ir piemērots jūsu vajadzībām..

Ko meklēt Web + e-pasta resursdatorā

Ja vēlaties reģistrēties ar tīmekļa mitinātāju, kas garantē 12 gadu vecumu satraucoši klientu tehniski jautājumi, neeksistē uptimes, un tik nenormāla klientu apkalpošana ka jums burtiski rodas kārdinājums satraukt matus ugunī… Tad jūs vēlēsities meklēt lētāko iespējamo tīmekļa / e-pasta resursdatoru.

Bet mēs pieņemsim, ka jums patīk šīs sulīgās slēdzenes, un tāpēc šodien mēs jums palīdzēsim precīzi izdomāt, kuriem kritērijiem jums vajadzētu koncentrēties, salīdzinot potenciālos e-pasta un tīmekļa mitināšanas pakalpojumus..

Proti, jums jāmeklē e-pasta / tīmekļa mitinātāji ar:

  • Bezmaksas neierobežots e-pasta konts
  • Imap un Pop3 e-pasta piegāde
  • Ātri ātrumi un uzticami laika periodi
  • Augstas kvalitātes klientu atbalsts

Neuztraucieties … Ikviena saimniece, kuru mēs gatavojamies ieteikt, iztur šos kritērijus ar lidojošām krāsām.

Bezmaksas neierobežots e-pasta konts

Ir daudz uzņēmumu, kas no jums iekasē pārmērīgu tarifu par katru atsevišķu e-pasta kontu (jā, mēs skatāmies uz jums GoDaddy).

Dažreiz uz augšu USD 5 / mēnesī mēnesī. Tas ir vienkāršs noārdīšanās, un, ja redzat uzņēmumu, kas reklamē “Lētus e-pasta kontus”, jums vajadzētu skriet pa kalniem.

Jebkurš tīmekļa / e-pasta mitināšanas pakalpojums, kura vērts ir sāls piedāvā jums neierobežotu skaitu e-pasta kontu (vai vismaz 25+) absolūti bez maksas kā daļu no jūsu standarta hostinga paketes..

Imap & Pop3 e-pasta piegāde

Lai gan lielākajā daļā e-pasta mitinātāju tā ir standarta funkcija. Daži lēti tur mitinātāji izmantos novecojušus e-pasta piegādes standartus, kas atvērs jūs un jūsu iekšējo korespondenci līdz neskaitāmiem iespējamiem drošības riskiem.

Izdari sev labvēlību un pārliecinies par to neatkarīgi no jūsu izvēlētā resursdatora tiek piedāvāta Imap un Pop3 e-pasta piegāde. Šie drošības standarti nodrošinās, ka jūsu privātie e-pasti paliek labi … privāti, un tas neļaus jūsu informācijai nonākt nepareizajās rokās (t.i., konkurentiem un hakeriem).

Daudziem maziem uzņēmumiem e-pasta piegāde ir izdzīvošanas jautājums. Kad esat reģistrējies e-pasta resursdatorā un nodrošinājis sava uzņēmuma e-pastu, mēs iesakām to integrēt ar īpašu e-pasta mārketinga pakalpojumu. Tādi pakalpojumi kā Constant Contact, MailChimp, Aweber un ActiveCampaign krasi palielina e-pasta piegādi, tāpēc jūsu ziņojumi bez aizķeršanās sasniedz paredzēto galamērķi..

Ātri ātrumi un uzticami laika periodi

Nav īsti nozīmes tam, vai jums ir neierobežots skaits e-pasta kontu un pārāk daudz krātuves, ja jūsu vietne nav pietiekami gara tiešsaistē, lai cilvēki ātri piekļūtu jūsu saturam un faktiski atrastu iemeslu jums pa e-pastu.!

Tīmekļa mitināšanas pasaulē nav neviena “bezmaksas prēmijas” vai “papildu mārketinga labumi”, kas varētu kompensēt lieku laiku un lēnu ātrumu. Jūs vēlaties pārliecināties, vai jebkuram jūsu izvēlētajam resursdatoram ir darbspējas laiks vismaz 99,5% un kravas ātrums ir lielāks par 1200 Ms.

Augstas kvalitātes klientu atbalsts

Es ienīstu šeit pārpludināt jūsu burbuli, bet, ja jūs nolemjat ieiet savas mājas veidošanas un uzturēšanas pasaulē, tad jūs esat iet lai kādā brīdī būtu nepieciešams klientu atbalsts. Tā ir neizbēgamība, ar ko saskaras visi tīmekļa pārziņi.

Un kad tas beidzot notiks (uzticieties mums, tas notiks), jūs vēlēsities pārliecināties, ka jūsu izmantotais mitināšanas pakalpojums piedāvā pilnībā pieejamu un ļoti efektīvu klientu atbalstu, lai palīdzētu jums pēc iespējas ātrāk atjaunoties un darboties..

Meklējiet uzņēmumus, kas piedāvā Diennakts tērzēšana vai atbalsts pa tālruni un noteikti izpētiet reddit un tīmekļa mitināšanas forumus, lai novērtētu sabiedrības viedokli par uzņēmuma klientu apkalpošanu.

Neatkarīgi no tā, ienāksim 3 populārākajos 2018. gada e-pasta mitināšanas pakalpojumos!

1. Zoho

Zoho abonements, kas pastāvīgi attīstās un uzlabojas, ir ieguldījums, kas maksās dividendes.

Izmaksas: 1,00 USD / mēnesī Lite 4,00 USD / mēnesī par Premium
Atbalsts: 24/7 Tiešraides tērzēšana un Zvanu centrs

Zoho šeit ir mūsu skaidrs ieguvējs. Patiesību sakot, pat ja visas tā funkcijas un paplašinājumi būtu vidēji, tā joprojām būtu ieguvēja tikai apjoma un piemērojamības dēļ. Bet par laimi, katrs šī e-pasta mitināšanas pakalpojuma aspekts ir augstākās kvalitātes, bet par izdevīgu cenu.

Zoho ir atradis risinājumu gandrīz visām e-pasta mitināšanas problēmām, kādas jums varētu būt, un es to domāju burtiski. Neatkarīgi no tā, vai tā ir viena no viņu bezgalīgi pielāgotajām lietotnēm vai nemanāma integrācija ar citiem labi zināmiem pakalpojumiem (dropbox utt.), Zoho jūs atradīsit.

Bezmaksas intro pakalpojums

Zoho ir fantastisks pakalpojums, taču uzņēmumam ir daudz citu e-pasta mitināšanas pakalpojumu, kas ir jāņem vērā, tāpēc kāpēc dakšot naudu par šo?

Šeit ir pieejams bezmaksas pakalpojums. Saīsinātā Zoho versija ir pieejama bez maksas uz nenoteiktu laiku. Piešķirot jums tik daudz laika, cik nepieciešams, lai apsvērtu pilnas versijas iegādi.

Bezmaksas versija ir pieejama tikai 5 lietotājiem, tāpēc augošam biznesam ir nepieciešams apmaksāts plāns. Bet mēs esam pārliecināti, ka pat tad, ja tas tā nebūtu, Zoho Forever Free jebkurā gadījumā ļautu jums izteikties par apmaksātā produkta iespējām.

Gaisa necaurlaidīga drošība

Tā kā standarta aprīkojumā ir visaugstākā līmeņa drošība un papildu S-MIME šifrēšanas protokoli ar Premium plānu, jūsu e-pasti noteikti ir drošībā ar Zoho..

Viņiem ir visi pikšķerēšanas un surogātpasta filtri, ko jūs varētu sagaidīt no kvalitatīva e-pasta pakalpojuma, kā arī papildu prēmija par vidēja līmeņa konfidencialitātes politiku. Tas viss tiek apvienots, lai padarītu viņu drošību stingru un labi noapaļotu.

Saistīts: Kā atklāt pikšķerēšanas vietnes, izmantojot Web Analytics

Pagarinājumu pārpilnība

Es burtiski varētu uzrakstīt tūkstoš plus vārdus par visām Zoho e-pasta pakalpojuma nišām, taču mēģināšu apkopot.

Ir skaidrs, ka ar Zoho nebeidzamo paplašinājumu klāstu viņi cenšas būt vienīgais e-pasta mitināšanas pakalpojums, kas jums jebkad vajadzīgs (un, ja jūs mums jautājat, viņi tādi ir). Maz ticamā situācijā nevar atrast konkrētu paplašinājumu, pat viņu galvenajam Mail Lite plānam ir integrēts paplašinājumu izstrādes komplekts; tas nozīmē, ka jūs varat mainīt pakalpojumu jebkurā jums vajadzīgajā veidā.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties to izmantot, atrodoties ceļā, Zoho integrētajās iOS un Android mobilajās lietotnēs, ieviest progresīvu e-pasta maršrutēšanu vai iestatīt domēna aizstājvārdus (lai nosauktu tikai dažas funkcijas). Ir ļoti maz, ko jūs nevarat darīt ar Zoho.

Sadarbības rīks

E-pasts varētu būt vispopulārākais informācijas veids pasaulē, taču tas ir labi zināms fakts, ka sociālie mediji tam maksā naudu.

Zoho sintezē labākos aspektus abos, izveidojot viengabalainu iekšējās komunikācijas sistēmu.

Straumju funkcija ļauj mijiedarboties ar e-pasta saturu un citiem paziņojumiem sociālo mediju stilā, ļaujot kolēģiem ērti patikt, komentēt un dalīties..

Šis papildinātais saziņas slānis padara Zoho par vienu no inovatīvākajiem un intuitīvākajiem e-pasta pakalpojumiem, kas tam piešķir nenoliedzamas konkurences priekšrocības..

2. Vietnes zeme

Labākais kopējais hostings e-pastam / CENA / ĀTRUMS / UPTIME + Bonusi un klientu atbalsts (USD 3,95 mēnesī)

Ielādes laiks: 475Ms
Laiks: 99,95%
Izmaksas: 3,95 USD / mēn
Atbalsts: Tiešraides Čats

Nav noslēpums, ka mēs esam lieli SiteGround fani (un tie jau kādu laiku darbojas). 7 un vairāk gadu laikā, ko esam izmantojuši SiteGround gan savām, gan klientu vietnēm, veiktspējai, atbalstam un mūsu sniegtā pakalpojumu kvalitāte ir bijusi ievērojama. Tie ir vieni no nedaudzajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kas ne tikai “iestata un aizmirst” savu mitināšanas infrastruktūru.

Viņi regulāri atjaunina (un pilnībā aizstāj) savus datu centra serverus un ir apņēmušies pastāvīgi pilnveidot savus pakalpojumus, lai nodrošinātu vislabāko mitināšanu uz planētas. Kamēr viņi nav bez trūkumiem, viņi ir tālu un tālu labākais tīmekļa un e-pasta resursdators mēs kādreiz esam izmantojuši.

99,95% Uptime & Liela slodze

Iesācējiem SiteGround visvienkāršākās tīmekļa un e-pasta mitināšanas paketes ir neticami uzticamas. Ar spēcīgu 99,95% uptime pēdējo 12 mēnešu laikā, SiteGround nodrošina tāda veida uzticamību, kāda parasti tiek rezervēta vairāk VPS un Dedicated Hosting klientiem. Uzticieties mums, izmantojot SiteGround, jums nekad nebūs jāuztraucas par ilgstošu dīkstāvi vai neizskaidrojamām servera avārijām..

Piedāvājums Kravas ātrums 475 Ms (vidēji) SiteGround ir arī ātrākais tīmekļa / e-pasta resursdators, ko mēs jebkad esam pārskatījuši, un nodrošināsim, lai jūs nekad vairs nepazaudētu potenciālo klientu vai klientu aizkavētā vietnē.

Bezmaksas neierobežots e-pasta konts & Lielas pastkastes

Visas SiteGround mitināšanas paketes ietilpst standarta aprīkojumā ar neierobežotu skaitu e-pasta kontu un bagātīgu pastkastes lielumu.

Pat “Startup” plāns piedāvā 2000 MB iesūtnes lielumu un līdz 400 e-pasta sūtījumiem stundā.

Neticami drošības līdzekļi

Papildus lielisks darbspējas laiks, ātrs ielādes ātrums un neierobežots e-pasta kontu skaits, Vietne vietne saviem klientiem piedāvā arī piekļuvi daudzām drošības funkcijām, kas pasargās jūsu e-pastus un vietni no ziņkārīgo acīm un hakeriem..

Visiem jaunajiem klientiem tiek piešķirta piekļuve a bezmaksas SSL sertifikāts, Imap un Pop3 e-pasta piegāde un bezmaksas CDN. Ne pārāk slikti attiecībā uz cigarešu paciņu cenu (ak, un arī SiteGround jums nedos plaušu vēzi … tā tas ir.)

3. Hostgator

Super lēts pakalpojums ar lieliskām iespējām un Uptimes

Ielādes laiks: 601Ms
Laiks: 99,4%
Izmaksas: Mēnesī 2,99 USD
Atbalsts: Tiešraides Čats

Neskatoties uz viņu smieklīgi skanošo vārdu (es domāju c’mon guys … kas aligatoriem ir kopīgs ar mitināšanu un e-pastu?), Hostgator piedāvā dažas no labākajām e-pasta un tīmekļa mitināšanas paketēm biznesā par cenu, kas ir gandrīz nepārspējama.

Lai arī viņu darbspējas laiks un ielādes ātrums nav salīdzināms ar vietni SiteGround, ņemot vērā faktu, ka viņu mitināšanas pakalpojumi maksā gandrīz neko, jūs tiešām nevarat noiet greizi ar šo ārkārtīgi augsto kvalitāti (ja atzīstami muļķīgi) e-pasta resursdatoru.

Lielisks Uptime & Slodzes ātrumi

Tikai ar 2,99 USD mēnesī Hostgator piedāvā uptimes, kas ir tikai par 0,01% zemākas nekā SiteGround, par mazāk nekā 75% no izmaksām. Ar vienādi iespaidīgi slodzes laiki (601 kundze) Hostgator ir vispieejamākais e-pasta resursdators tirgū par sniegtā pakalpojuma kvalitāti.

Neierobežots e-pasta konts ar lieliskām drošības funkcijām

Neatkarīgi no tā, kāda līmeņa hostinga pakotni jūs izvēlaties iegādāties, Hostgator piedāvā piekļuvi neierobežotam skaitam e-pasta kontu, kas visi ir aprīkoti ar Pop3 un SMTP (vienkārša pasta pārsūtīšanas protokola) piegādi, kā arī ar Hostgator Spamassassin funkcijas pievienoto prēmiju ( lai neļautu jums un jūsu darbiniekiem samierināties ar Saūda Arābu prinčiem, lūdzot “nelielu aizdevumu 7000 USD”)

Īpašs klientu atbalsts

Tāpat kā ar visiem hostinga pakalpojumiem, kurus mēs iesakām, Hostgator piedāvā tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī vai pa tālruni lai nodrošinātu, ka vietne un e-pasta konti vienmērīgi darbojas neatkarīgi no diennakts laika.

Pēc desmitiem tīši mulsinošu un nedaudz smieklīgu (vēlreiz piedodiet, Diāna!) Atbalsta pieprasījumu iesniegšanas mūs apbēdināja tas, cik viegli un ātri mums palīdzēja viņu pārstāvji..

4. A2 UZGLABĀŠANA

Liela vērtība par cenu, kuru jūs maksājat

Ielādes laiks: 601Ms
Laiks: 99,1%
Izmaksas: 3,92 USD / mēnesī
Atbalsts: Tiešraides Čats

A2 hostings, mūsu pakalpojuma pēdējais pakalpojums, ir aprīkots ar vairākām lieliskām funkcijām un piedāvā klientiem piekļuvi ātrai un uzticamai veiktspējai, kas ir absolūts darījums par jūsu maksāto cenu.

Atšķirībā no SiteGround un HostGator, viņu lētākais mitināšanas plāns – A2 lite – USD 3,92 mēnesī – dod jums piekļuvi tikai 25 e-pasta kontiem (bummer). Tomēr, ņemot vērā izcilo sniegumu un papildu funkciju pārpilnību, mums ir grūti to izturēt.

25 e-pasta konti ar augstiem drošības standartiem

Lai arī mēs bijām mazliet vīlušies par to, ka A2 savā Lite mitināšanas paketē piedāvā tikai 25 e-pasta kontus (neierobežots visiem pārējiem), viņu iespaidīgs sniegums un papildu funkciju pārpilnība vairāk nekā kompensē šo mazo pārkāpumu.

Jums ir ne tikai piekļuve tradicionālajām Imap un Pop3 piegādes iespējām, bet arī A2 mitināšana ļauj izmantot Imap SSL un Pop3 SSL, lai vēl vairāk šifrētu ziņojumus un nodrošinātu jums un jūsu organizācijai pilnīgu sirdsmieru..

Lielisks Uptime & Ātrās ielādes laiki

Lai arī ātruma un uzticamības ziņā tie ne tuvu neatbilst vietnei SiteGround, atšķirība ir nomināla jūsu maksātajai cenai. Ar 99,91% uptimes un uzkrītoši ātrs 625 Ms slodzes laiks, A2 nodrošinās jūsu vietnes darbību un ātri piegādās klientiem nepieciešamo saturu savlaicīgi, katru reizi.

Īpašs klientu atbalsts

Pirms katras publicētās atsauksmes mēs vienmēr cenšamies likt līdzi klientu atbalsta komandai, uzmācīgi iesniedzot aizvien tehniskāku un sarežģītāku biļešu sēriju..

Daudz par mūsu pārsteigumu, A2 diennakts klientu atbalsts ir ļoti atsaucīgs un ļauni efektīvs. Lai cik labirintiski veidotos mūsu lūgumi, viņu atbalsta personāls to apstrādāja ātri, pieklājīgi un ar augstu profesionalitāti.

Lieliskas vietņu drošības funkcijas un bezmaksas SSL

Tā kā jūs (cerams) slēpjat savu e-pasta mitināšanas pakalpojumu papildus standarta tīmekļa mitināšanai, jūs priecājaties dzirdēt, ka A2 mitināšanas rīks, tāpat kā SiteGround, ir pilns ar jaunākajiem drošības līdzekļiem un piedāvājumiem, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir visiem, izņemot “haker-proof”.

Piedāvājot bezmaksas SSL sertifikātu visiem jaunajiem klientiem, kā arī bezmaksas Cloudflare CDN, New Relic Server Monitoring un daudz ko citu, varat ērti atpūsties, zinot, ka A2 nodrošina jūs un jūsu vietni.

Noslēguma domas par e-pasta mitināšanu

Neatkarīgi no tā, vai meklējat vienu e-pasta kontu savam jaunākajam emuāram vai desmitiem jaunu korporatīvo kontu šim episkajam startam, kuru uzsākat kopā ar draugiem, trīs pakalpojumi, kurus mēs pārskatījām šajā īsajā rokasgrāmatā, nepieviļ.

Paziņojiet mums, kuru izvēlaties komentāros zemāk, un, kā vienmēr, ja jums ir kādi jautājumi, komentāri, bažas vai atsauksmes, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.!

Jums var patikt arī:

  • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • Vietne ByarvitSolutions.com
  • PointCloser.com
  • Vietne WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author