Labākie e-pasta mārketinga pakalpojumi

e-pasta mārketinga priekšrocībasInstagram, Snapchat un Messenger lietotņu laikmetā labs ‘ole e-pasts sāk justies arhaisks …

Tik daudz, ka daudzi eksperti ir apgalvojuši, ka “e-pasts ir miris!”. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības.

Saskaņā ar neskaitāmajiem pētījumiem e-pasta mārketings joprojām ir daudz efektīvāks, lai piesaistītu un pārveidotu lietotājus nekā jebkurš esošais sociālo mediju kanāls.

Faktiski daži pētījumi liecina, ka e-pasta kampaņas ir 7X efektīvāks pie pārdošanas radīšanas nekā Twitter, Facebook un LinkedIn… kopā.

Bet tur ir problēma …

Lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku ir daudz jāuztraucas. Vai e-pasta mārketinga kampaņa ir saraksta augšgalā? Lielākajai daļai mazo uzņēmumu īpašnieku ir tik daudz citu lietu, kas jāuztraucas, ka e-pasta mārketings šķiet milzīgs.

Ievadiet: e-pasta mārketinga pakalpojumi.

Kad jūsu rīcībā ir īstie instrumenti, e-pasta mārketings patiesībā ir diezgan vienkāršs. Lai palīdzētu jums atrast pareizo e-pasta mārketinga pakalpojumu bizness – mēs esam izveidojuši sarakstu ar septiņiem mūsu iecienītākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri palīdzēs jums bez kavēšanās izpildīt mežonīgi rentablas e-pasta kampaņas.

Contents

TLDR;

Pastāvīgs kontakts ir mūsu izvēle par labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu šodien. Piedāvājot lieliskas uzlabotās funkcijas, fantastisku klientu atbalstu, ar GDPR saderīgu privātuma aizsardzību un pielāgojamu cenu veidošanu – Constant Contact ir lieliska izvēle visapkārt.

Izmantojot 60 dienu bezmaksas izmēģinājumu, ir jēga sākt ar programmatūru, lai redzētu, vai tā jums patīk.

Ja jums to nav – šis tirgus ir piepildīts ar lieliskiem e-pasta pakalpojumiem, un mūsu otrajai aktīvajai kampaņai ir bezmaksas izmēģinājuma versija, lai to izmēģinātu arī.

1. Pastāvīgs kontakts

(Labākais risinājums mazajiem uzņēmumiem)

Galvenās specifikācijas
 • Satriecošs klientu atbalsts
 • Ilgs bezmaksas izmēģinājuma periods
 • Ekonomiskās cenas

Pros

 60 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Lielisks klientu atbalsts
 Īpašību pārpilnība
 Pieejama cenu noteikšana, kas atbilst jūsu biznesam

CONS

 Stāvā mācīšanās līkne
Nav A / B pārbaudes (tā ir lielākā platformas problēma)

Izmantojot nepārspējamo 60 dienu bezmaksas izmēģinājumu, Constant Contact piedāvā dažas no šīm iespējām visstiprākie un intuitīvākie e-pasta mārketinga pakalpojumi biznesā.

Izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pasta atbalstu un tālruņa pakalpojumus, viņu klientu atbalsts pārsniedz un pārsniedz nozares standartu, lai nodrošinātu, ka jums ir visi nepieciešamie rīki, lai gūtu panākumus ar viņu pakalpojumu (kas ir svarīgi, jo ar e-pasta mārketinga programmām saistītā mācību līkne var esiet diezgan stāvas).

Papildus lieliskajam atbalstam, Constant Contact piedāvā virkni unikālu funkciju, piemēram, iespēju plānot notikumus no jūsu paneļa, izveidot lejupielādējamus kuponus un augšupielādēt kontaktpersonas savā datu bāzē ar visdažādākajām metodēm..

pastāvīga kontakta informācijas panelis

Ieskats pastāvīgā kontakta informācijas panelī, ieplānoto kampaņu cilne.

Kopumā tas ir lielisks, lietotājam draudzīgs pakalpojums, kas ir lieliski piemērots visu veidu mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Kam tas būtu jāizmanto?

Pastāvīgais kontakts ir labākā e-pasta mārketinga programmatūra mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams mazliet laika programmatūras apgūšanai. Pēc apgūšanas tas ir spēcīgs e-pasta mārketinga rīks, kas palīdzēs arī daudzos citos uzdevumos.

Cenas un iespējas

Šī programmatūra piedāvā savus pakalpojumus līmeņos, pamatojoties uz jūsu e-pasta saraksta lielumu. Šajos līmeņos ir arī divas iespējas, kas ir aprakstītas zemāk.

Kāpēc izvēlēties “Plus” versiju? Nu, ja jums ir nepieciešama kāda no šīm papildu funkcijām: automatizēta e-pasta sveiciena sērija, automatizēta e-pasta uzvedības sērija, RSVP, A / B temata līnijas testēšana, dinamisks saturs, lietotāji, pasākumu mārketings, aptaujas, aptaujas, kuponi, tiešsaistes ziedojumi un jaunas klientu konsultācijas.

Pakalpojuma faktiskā cena ir atkarīga no tā, cik daudz jums ir e-pasta kontaktu. Šīs cenas sākas pēc jūsu bezmaksas izmēģinājuma un ir balstītas uz ikmēneša maksu … tad tas, iespējams, ir tā vērts. Constant Contact piedāvā 10% atlaidi 6 mēnešu pirkumiem un 15% atlaidi 12 mēnešu pirkumiem.

2. Aktīva kampaņa

(Labākais uz loģiku balstīts e-pasta mārketinga rīks)

Galvenās specifikācijas
 • Nav dārgi
 • Ļoti daudz funkciju
 • Profesionāla palīdzība

Pros

 Pieejama cena
Bagātīgs funkciju un integrāciju saraksts
 Datuma kampaņas
 Lieliski A / B testēšanas rīki
Lielākā daļa uz loģiku balstītu darbību

CONS

 14 dienu izmēģinājums (pārāk īss)
 Nē (bezmaksas) pa tālruni

Neskatoties uz nepilnīgo bezmaksas izmēģinājumu (tikai 14 dienas), ActiveCampaign ir izveidojis ievērojamu ESP (e-pasta pakalpojumu sniedzēju) nozares daļu, izmantojot savas visaptverošās mārketinga iespējas un izņēmuma kārtā bagātīgo platformu.

pārāk daudz e-pastuAr daudzām dalītām testēšanas, laika noteikšanas un automātiskā atbildētāja iespējām, ActiveCampaign piegādā visu nepieciešamo (un pēc tam dažus), lai izveidotu efektīvas un rentablas e-pasta kampaņas. Viņu pakalpojumi ir īpaši pielāgoti uzņēmumu īpašniekiem, kuri meklē individuālu atbalstu un konsultējas par viņu e-pasta biznesa izaugsmi..

Lai arī viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni, par 65 ASV dolāriem jūs varat 30 minūtes sēdēt pie kāda no viņu e-pasta mārketinga ekspertiem, lai saņemtu atbildes uz visiem jūsu dedzinošajiem jautājumiem. Nav svarīgi, vai jūs cenšaties izprast viņu pakalpojumus vai vēlaties tikai dažus padomus par nākamās kampaņas VKS uzlabošanu. ActiveCampaign jūs to aptvērāt.

(Piezīme: šī maksa tiek atcelta personām, kuras ir iegādājušās augstāka līmeņa abonementu).

Ja atrodaties Čikāgas apgabalā, varat pat to izdarīt organizē klātienes tikšanos ar kādu no viņu ekspertiem saņemt palīdzību, palielinot sava uzņēmuma e-pasta mārketinga pusi.

Turklāt tikai $ 9 mēnesī 500 abonentiem, ActiveCampaign ir viens no pieejamākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem nozarē – It īpaši, ja ņemat vērā visas funkcijas un atbalstu, kurām jums varēsit piekļūt. Ja vēlaties apkopot klientu datus un saņemt atsauksmes no abonentiem (kādam jums vajadzētu būt), ActiveCampaign piedāvā arī integrāciju ar Survey Monkey, kas ir bezmaksas līdz 250 abonentiem..

Ak, un jūs pat varat nosūtīt uz datumu balstītus e-pastus, lai jūs varētu iepriekš plānot pārdošanas paziņojumus vai novēlēt klientiem daudz laimes dzimšanas dienā!

Kopumā ActiveCampaign piedāvā stabilu e-pasta mārketinga pakalpojumu ar draudzīgu cenu punktu iesācējiem un plašas atbalsta iespējas, kas noteikti iepriecina jebkuru uzņēmuma īpašnieku neatkarīgi no viņu saraksta lieluma vai vajadzībām.

Kam tas būtu jāizmanto?

ActiveCampaign ir paredzēts biznesa lietotājiem, kuri vēlas pieņemt konkrētus e-pasta mārketinga lēmumus, pamatojoties uz klienta īpašām darbībām. Atsaukums: Šī programmatūra būs pārāk daudz daudziem mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Ir kāds no mums, kurš vēlas, lai uz datiem balstītie lēmumi būtu pēc iespējas konkrētāki, un, ja jūs esat A tipa personība, tad tā būs jūsu izvēle.

Cenas un iespējas

ActiveCampaign piedāvā četrus viņu pakalpojumu līmeņus, un cenas nosaka jūsu e-pasta saraksts.

Četri līmeņi ir šādi:

Cenu līmeņi ir balstīti uz jūsu kontaktpersonu daudzumu jūsu e-pasta sarakstā. Tālāk norādītās cenas ir mēneša likmes, ja tās maksā katru gadu. Tie ir nedaudz augstāki, ja maksājat katru mēnesi. Ja jums ir e-pasta saraksts, kurā ir vairāk nekā 100 000 kontaktu, jums ir jāsazinās ar uzņēmumu, lai iestatītu pielāgotu cenu veidošanu.

3. MailChimp

(Labākā iesācēju e-pasta mārketinga programmatūra)

Galvenās specifikācijas
 • Ļoti ekonomisks
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Ļoti daudz funkciju

Pros

 Bezmaksas pakalpojuma izmantošana līdz 2000 abonentiem
Intuitīvs un ērti lietojams
 Daudz lielisku iespēju maksāt klientiem

CONS

 Bez automātiskā atbildētāja vai segmentēšanas bezmaksas klientiem
Nav tieša zvana atbalsta

e-komercijas un e-pasta iespējasNav budžeta? Nekādu problēmu!

Atšķirībā no daudziem citiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, MailChimp piedāvā ne tikai bezmaksas izmēģinājumu, bet arī savus pakalpojumus Personām ar e-pastu sarakstiem līdz 2000 abonentiem pilnīgi bez maksas kam mēnesī jānosūta mazāk nekā 12 000 e-pasta ziņojumu (kopā 6 unikāli e-pasti, ja tie tiek sūtīti visam sarakstam).

Kad esat beidzis studijas, pārsniedzot 2000 abonentu līmeni, MailChimp piedāvā arī fantastisku apmaksātu paku paketi (kuru cena ir atkarīga no jūsu abonentu skaita)..

MailChimp piedāvā arī tiešraides tērzēšanu un e-pasta atbalstu saviem klientiem (bet nav zvana atbalsta), un tā ir izturīga un ar īpašībām bagāta platforma, kas ir ideāli piemērota uzņēmumiem visās nišās un visos izmēros. Mailchimp ir arī dažas patiešām viegli lietojamas WordPress mitinātu vietņu integrācijas.

Kam tas būtu jāizmanto?

MailChimp ir paredzēts tiem no mums, kuri vēlas kaut ko pēc iespējas vienkāršāku. Programmatūra ir fantastiska biznesa īpašniekiem ar maziem e-pasta sarakstiem, kas dzīvo uz budžeta un vēlas kaut ko viegli izmantot.

Cenas un iespējas

MailChimp cenu noteikšana ir nedaudz sarežģītāka nekā pirmās divas pārskatītās iespējas. Viņiem ir lielisks cenu kalkulators, lai aprēķinātu, cik daudz no jums katru mēnesi jāmaksā viņu vietnē.

Cenu aprēķina, pamatojoties uz trim plāniem un to, cik liels ir jūsu e-pasta saraksts. Pastāv trīs dažādu veidu plāni, kas piedāvā dažādas priekšrocības. Bezmaksas plāns ļauj jums būt tikai līdz 2000 abonentiem.

Gan Pro, gan Grow plāni nāk ar ikmēneša izmaksām. Tās ir vienādas ikmēneša izmaksas ar pievienotu Pro plāna abonēšanu 199 ASV dolāru apmērā. Palielinoties 200–500 abonentu pēc 5000 lietotājiem, cena palielinās apmēram no 5 līdz 10 dolāriem par vienu lēcienu.

4. Automizy

(Labākais SMB variants)

Galvenās specifikācijas
 • Jebkura lieluma uzņēmumiem
 • Ļoti pieejama UI
 • Draudzīgs klientu serviss
 • Lietotājam draudzīgs automatizācijas veidotājs

Pros

 Tiek veidoti dažādi e-pasta formāti
 Tēmas līnijas testētāja funkcija
 Bezmaksas demonstrācijas

CONS

 Nav svina paaudzes galveno lapu
Ierobežotas e-pasta veidnes

Neatkarīgi no e-pasta satura, uzņēmumi bieži cīnās ar sarakstos iekļautajiem, faktiski atverot saturu. Automizy ir e-pasta mārketinga programmatūra, kas lietotājiem palīdz palielināt savu e-pastu atvērto likmju līmeni.

Šī programmatūra nodrošina dažādus e-pasta mārketinga rīkus, kā arī noderīgas funkcijas, kas paredzētas, lai palīdzētu jūsu e-pasta saturam iegūt vairāk acu priekšā. Pat ja lielākajai daļai cilvēku ir diezgan pārpildītas iesūtnes, ir pierādīts, ka Automizy palielina atvērtās cenas par vairāk nekā 33%.

Izmantojot automātiskās e-pasta atkārtotas nosūtīšanas funkciju, Automizy atkārtoti nosūtīs e-pastus, kas vēl nav atvērti, dodot jūsu saturam vēl vienu iespēju tikt pamanītam. Pakalpojums arī ņems vērā e-pasta signālu un uzvedību, pārliecinoties, ka tas tiek nosūtīts īstajā laikā, dodot tam vislabāko iespēju tikt atvērtam.

Kam tas būtu jāizmanto?

Automizy ir lieliski piemērots tiem, kuri vai nu tikai sāk darbu ar e-pasta mārketingu, vai arī vēlas automatizēt un stiprināt pašreizējās kampaņas. Tas ir ārkārtīgi vienkāršs e-pasta mārketinga rīks, kas nodrošina lietotājam draudzīgu sistēmu, kā arī atsaucīgu un noderīgu klientu apkalpošanu.

Cenas un iespējas

Kā minēts iepriekš, funkciju izcēlumos ietilpst sistēma, kas automātiski atkārtoti nosūta e-pastus tiem, kas neatvēra, kā arī e-pasta segmentēšana, lai jūsu abonentiem nosūtītu uz lāzeru mērķētus e-pastus..

Tomēr. labākā īpašība ir Subject Line Tester, kas palīdz novērtēt jūsu priekšmetu līnijas pirms nosūtīšanas. Pareizās tēmas rindiņa ir milzīgs faktors, lai piesaistītu jūsu klientu uzmanību un panāktu, ka viņš atver jūsu saturu.

Automizy cenu veidošanas sistēma ir balstīta uz aktīvo abonentu skaitu jūsu e-pasta sarakstā. Kā redzams zemāk, maksa tiks iekasēta tikai saskaņā ar abonentu sarakstu. Neatkarīgi no summas, katram lietotājam būs piekļuve visām pieejamajām funkcijām, ieskaitot pilnu klientu apkalpošanas pieredzi.

5. HubSpot

(Labākais uzņēmuma variants)

Galvenās specifikācijas
 • Kopumā lieliska programmatūra
 • Funkciju kopums
 • Ļoti labs klientu serviss

Pros

Apbalvots klientu atbalsts
Intuitīvi rīki, kuriem ir jēga
Tam ir viss, ko jūs kādreiz varētu vēlēties mārketinga programmatūrā

CONS

 Dārgi mērogā
Bez e-pasta mārketinga notiek daudz citu lietu

HubSpot ir atšķirīgs dzīvnieks e-pasta mārketinga pasaulē. Ja jūs nekad neesat strādājis nevienā e-pasta mārketinga programmatūrā, jums varētu šķist, ka tas ir sarežģīti. Tam ir iemesls – HubSpot varat darīt vairāk nekā citās programmās. Jūsu uzņēmumam pieaugot, HubSpot varat izdarīt gandrīz visu, ko vēlaties. Atliek tikai izdomāt, jo jūs varat darīt tik daudz. Par laimi, ja jūs zināt, ko vēlaties darīt, varat vienkārši lūgt klientu atbalsta komandu.

HubSpot nav tikai e-pasta mārketinga platforma. Kad jūs izmantojat e-pasta mārketinga pakalpojumu, jūs sākat izmantot HubSpot mārketinga centru. Tajā dzīvo vairāk nekā 50 000 lietotāju 100 valstīs, un pakalpojumi svārstās no bezmaksas līdz USD 800 mēnesī līdz tūkstošiem un tūkstošiem dolāru. Tas viss ir atkarīgs no tā, ko vēlaties darīt.

Tāpat kā katru citu e-pasta mārketinga pakalpojumu, jūs varat izveidot zīmolu e-pastus, kas izskatās lieliski, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju. Ja tas ir viss, kas jums nepieciešams, jūs varētu vēlēties meklēt citur, jo HubSpot piedāvā tik daudz vairāk. Dažreiz tas var būt satriecoši, savukārt citreiz tas var būt patiesi satriecoši.

HubSpot e-pasta mārketings stingri atrodas e-pasta mārketinga pakalpojumu premium sadaļā. Pats e-pasta mārketinga pakalpojums mēnesī ir 200 USD, un viena saraksta e-pasta izmaksas ir satriecošas. Tomēr jūs saņemat daudzas ārkārtīgi sarežģītas funkcijas.

Hubspot e-pasta mārketings pārvalda informācijas paneli

Ja salīdzina HubSpot plašo mārketinga funkciju pieejamību ar citiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, tas tiešām nav konkurss. HubSpot ir visvairāk. Lieta ir tāda, ka citi pakalpojumi šajā sarakstā ir tikai e-pasta mārketinga pakalpojumi, kamēr HubSpot ir vispārēja mārketinga programmatūra. Stingra e-pasta mārketinga ziņā daudzas citas programmatūras var piedāvāt līdzīgu cenu par mazāku naudu.

HubSpot aspekts, kas patiesi izšķir sevi no konkurences, kā arī visus citus pieejamos mārketinga kanālus, ir tā darbplūsmas funkcijas sarežģītība. Tas ir tas, ko HubSpot sauc par tā automatizācijas funkciju, un ar to jūs varat diezgan daudz darīt visu, ko vēlaties. To ir diezgan vienkārši izmantot.

Šeit tiek spēlēta pievienotā vērtība, izmantojot visaptverošu mārketinga pakalpojumu. E-pasta mārketinga darbplūsmas varat apvienot ar visām citām HubSpot ekosistēmas darbplūsmām. Vai vēlaties apvienot e-pasta mārketinga uzvedības piltuvi ar pārdošanas kampaņu? Tas noteikti ir iespējams.

HubSpot ir viena no spēcīgākajām mārketinga sistēmām tirgū šodien, un tā ir tā vērts, ja jums ir milzīgs mārketinga budžets.

Kam tas būtu jāizmanto?

HubSpot ir fantastisks vispusīgs mārketinga pakalpojums. Kopumā tas, iespējams, ir vislabākais vispārējais mārketinga pakalpojums. HubSpot lietotāji ir domāti uzņēmumiem, kuri ir gatavi mērogošanai ar naudu rokā. HubSpot ir paredzēts nopietniem uzņēmumiem, kuri vēlas automatizēt un pilnībā kontrolēt savu mārketinga ekosistēmu.

Cenas un iespējas

HubSpot cenu noteikšana var būt nedaudz mulsinoša, jo pakalpojums nav tikai e-pasta mārketings. Mārketinga centrā ir dažādi cenu līmeņi, kā arī cenu pieaugums jūsu e-pasta saraksta lielumam. Pastāv arī straujš to funkciju saraksts, kuras varat pievienot par tādu cenu kā papildu lietotāju pievienošana. Visas zemāk norādītās cenas ir mēnesī.

6. MailerLite

(Taisnīgākais)

Galvenās specifikācijas
 • Pamatfunkcijas visos plānos
 • Ļoti lietotājam draudzīgs
 • Iekļauts lappušu redaktors

Pros

 Bezmaksas pakalpojuma izmantošana līdz 1000 abonentiem
Ļoti ērti lietojams un saprotams
 Galvenās lapas redaktors
 Vairākas uzlabotā funkcijas bezmaksas plānā

CONS

 Trūkst papildu funkciju, kas ir citai programmatūrai
Nav atbalsta pa tālruni

e-komercijas un e-pasta iespējasIzvairīšanās no neskaidrībām un garīga nodiluma ir nepietiekams uzņēmējdarbības veiksmes aspekts. Daudzi veiksmīgi uzņēmēji tikai zina, kam pievērst uzmanību, un tā ir galvenā tēma masveida uzņēmēju panākumu padomos. Izmantojot MailerLite, tiek izvēlēta koncentrēties uz svarīgiem e-pasta mārketinga aspektiem.

MailerLite ietver bezmaksas plānu līdz 1000 lietotājiem ar daļēji ierobežotām funkcijām. Par laimi, tajās iekļautās funkcijas ir dažas no noderīgākajām. Ienākt e-pasta mārketingā ar MailerLite ir viegli, jo varat to izmēģināt tik ilgi, cik vēlaties, izmantojot mazāku e-pasta sarakstu.

Viens aspekts, kam jāpievērš uzmanība visā e-pasta mārketinga programmatūrā, ir spēja izveidot galvenās lapas. MailerLite ir viens no labākajiem galvenās lapas redaktoriem mēs esam redzējuši, ka tas ir vienkārši un ērti lietojams.

Kam tas būtu jāizmanto?

Cilvēka tips, kuram vajadzētu izmantot MailerLite, ir tāds, kurš izskata lielāko daļu e-pasta mārketinga programmatūras un ir tāds: “Woah, notiek pārāk daudz lietu!”

MailerLite ir e-pasta mārketinga programmatūra, kas paredzēta profesionālu e-pasta kampaņu izveides un nosūtīšanas sarežģītības novēršanai. Tas ir ideāli piemērots mazo uzņēmumu īpašniekiem, emuāru autoriem, autoriem, māksliniekiem, uzņēmējiem un uzņēmējiem, kuri vēlas izmantot visas lielā elektroniskā pasta rīka priekšrocības bez visiem citiem trokšņiem fonā.

Tas nav paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas milzīgu visaptverošu pārskatu sniegšanu vai sarežģītu automatizāciju. Ja jūs tikko sākat darbību vai esat maza uzņēmuma īpašnieks, tik un tā nav reāli atrast laiku, lai izstrādātu kampaņas, kuru pamatā ir liels datu apjoms vai intensīva automatizācija..

Cenas un iespējas

Viena no labākajām MailerLite lietām ir tā, ka tā piedāvā plašu “Forever Free” plānu, ja jums ir mazāk nekā 1000 abonentu. Šajā plānā ir iekļautas uzlabotas funkcijas, piemēram, automatizācijas darbplūsmas, iegultās e-pasta aptaujas, segmentēšana, marķēšana, galvenās lapas, uznirstošie logi un veidlapas.

mailerlite attēlu optimizācijas rīks

Visi viņu plāni nāk ar klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī un 100% reālu cilvēku, kuri uz jums reaģē. Viena bezmaksas funkcija, kas patiešām izceļas, ir to A / B pārbaude. Jums parasti jāsāk maksāt, lai to izmantotu lielākajā daļā pakalpojumu.

MailerLite tika izstrādāts, lai piedāvātu e-pasta mārketinga pakalpojumu, kas lietotājiem sniedz tieši to, kas viņiem vajadzīgs, lai gūtu panākumus. Tas nozīmē, ka tas nepiedāvā traks un uzlabotas funkcijas, ko piedāvā citi sūtītāji. Tomēr MailerLite joprojām piedāvā plašu ārkārtīgi noderīgu funkciju un rīku klāstu.

mailerlite automatizācijas funkcija

Kategorija Iespējas
Izveidojiet kampaņas Velciet un nometiet redaktoru, bagātinātā teksta redaktoru, pielāgotu HTML redaktoru, biļetenu veidnes, e-komercijas kampaņas
Papildiniet savu abonentu sarakstu Galvenās lapas, uznirstošie logi, iegultās formas, abonentu pārvaldība
Nodrošiniet pareizo ziņojumu E-pasta automatizācija, marķēšana, personalizācija, segmentēšana, uznirstošie logi
Optimizējiet kampaņas A / B sadalījuma pārbaude, laika joslu piegāde, automātiska atkārtota nosūtīšana, RSS kampaņas
Izsekojiet rezultātiem Kampaņas pārskati, aptaujas, klikšķu kartes tiek atvērtas pēc atrašanās vietas
Pievienojieties Integrācijas, izstrādātāja API
Vairāk Lietotāju atļaujas, iPad abonēšanas lietotne, premium atbalsts, īpašs IP, pielāgots galvenās lapas dizains, pielāgota e-pasta veidne

MailerLite uztur cenu noteikšanas struktūru vienkāršu. Tā ir vēl viena programmatūra, par kuru jūs maksājat atbilstoši abonentu skaitam jūsu sarakstā. Cenu struktūra mērogojas tā, lai būtu jēga bez dīvainiem lēcieniem summās.

7. Aweber

(Labākais klientu atbalsts)

Galvenās specifikācijas
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Lieliska programmatūra iesācējiem

Pros

 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Pieejama A / B pārbaude (Yay!)
 Pilna servisa klientu atbalsts
 Visaptveroša datu bāze, kas palīdzēs jums sākt darbu un novērst iespējamās problēmas.

CONS

 Jums jāsazinās ar uzņēmumu, lai saņemtu cenu par pakalpojumiem, kas pārsniedz 25 000 abonentu (vai tiešām puiši?)
Lētākas nekā daži no viņu spēcīgākajiem konkurentiem.

Ar AWeber jūs varēsit saņemiet pirmās 30 dienas bez maksas pēc kura jums būs jāmaksā vismaz USD 19 mēnesī (par sarakstu, kurā ir līdz 500 abonentu).

Tas, kur AWeber patiešām norobežojas no konkurences, ir ar pilnu pakalpojumu klientu atbalstu nodrošina piekļuvi pieredzējušam atbalsta personālam, kas dežūrē katru gadu gadā (nemaz nerunājot par tērzēšanas / e-pasta atbalstu mazāk steidzamiem jautājumiem).

Atšķirībā no pastāvīgā kontakta, Aweber piedāvā A / B testēšanu visiem klientiem lai jūs varētu viegli noteikt dažādu kampaņu efektivitāti, un tās piedāvā atsaucīgas e-pasta veidnes, lai jūsu e-pasti skaisti izskatītos (darbotos) neatkarīgi no tā, kādu ierīci jūsu mērķauditorija izmanto, lai tos apskatītu.

aweber ab testēšana paneļa piemērs

AWeber padara A / B testēšanu vieglu pat nepieredzējušiem tirgotājiem.

Lai gan informācijas panelis ir diezgan intuitīvs un ērti lietojams, Pakalpojums nāk ar stāvu mācību līkni, un tas var justies milzīgs iesācēju tirgotājam. Par laimi, ar milzīgu datu bāzi un konsultāciju, tīmekļa semināru un bezmaksas apmācības moduļu pārpilnību ikviens salīdzinoši īsā laikā var apgūt Aweber nianses..

Mana galvenā domstarpības ar AWeber ir šāda viņi maksā a daudz vairāk nekā daudzi viņu konkurenti un, ja jums ir liela e-pasta auditorija (vairāk nekā 25 000 abonentu), jums būs tieši jāsazinās ar uzņēmumu, lai saņemtu cenas par viņu pakalpojumiem.

Tomēr Aweber joprojām ir lielisks pakalpojums, kas piedāvā ļoti daudz funkciju un neskaitāmas metodes mārketinga optimizēšanai un e-pasta saraksta pārvēršanai naudas iespiedmašīnā..

Kam tas būtu jāizmanto?

Aweber ir lielisks e-pasta mārketinga pakalpojums. Ikvienam, kam varētu patikt iepriekš minētās iespējas, varētu dot priekšroku Aweber, jo viņi ir izveidojuši lielisku pakalpojumu caur un caur. Viņi neizceļas kā labākie, izņemot klientu atbalstu, bet viņi ir labi visos e-pasta mārketinga aspektos.

Cenas un iespējas

Šis cenu noteikšanas modelis nav lētākais, taču līdz šim viennozīmīgākais. Mana lielā kvalifikācija visā šajā nozarē ir tas, kā tiek veikta cenu noteikšana. Kāpēc tam jābūt tik mulsinošam? Aweber to atrisināja. Viņiem ir viena veida plāns, un tas palielinās pēc abonentu saraksta lieluma.

Šeit ir tas, ko jūs saņemat: neierobežots e-pasts, automatizācija, segmentēšana, analītika, klientu risinājumi, reģistrēšanās formas, integrācija, attēlu mitināšana, 6000+ fotoattēli, 700+ veidnes un izglītības resursi.

Cenas zemāk var redzēt pēc to mēneša kursa. Viņi piedāvā atlaides arī ceturkšņa un gada cenām.

8. GetResponse

(Intuitīvākais variants)

Galvenās specifikācijas
 • Bezmaksas 30 dienu izmēģinājums
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Intuitīvas iezīmes

Pros

A / B pārbaude, lai optimizētu kampaņas efektivitāti
 Bagātīgas apmācības un resursi, lai palīdzētu jums sākt
 Taimera funkcija, lai optimizētu VKS un atvērumus

CONS

 Nav notikumu pārvaldības rīku

Laiks tāpat kā komēdijai viss kad runa ir par veiksmīgu e-pasta mārketinga kampaņu izpildi. Tā kā vidējais biroja darbinieks katru dienu saņem vairāk nekā 120 e-pastus, mārketinga ziņojumos ir viegli pazust abonenta iesūtņu haosā – ja jūs tos nenosūtīsit īstajā laikā.

Par laimi, GetResponse piedāvā unikālu laika noteikšanas funkciju, kas padarīs visu smago celšanu jūsu vietā un palīdzēs jums noteikt tieši tā kad jums vajadzētu sūtīt e-pastus uz savu sarakstu, lai ģenerētu visaugstāko atvērtību, vidējo klikšķu skaitu un reklāmguvumu līmeni.

saņemt korespondences izlūkošanas informācijas paneli

Manā GetResponse informācijas panelī ir visu veidu “intelekts” un ziņošanas funkcijas, kas man norāda vislabāko diennakts laiku e-pastu nosūtīšanai.

Tāpat kā citiem uzņēmumiem, kas minēti šajā sarakstā, GetResponse piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu jaunajiem klientiem, un premium plāni sākas tikai no 15 USD par 1000 abonentiem. Uzņēmums piedāvā visaptverošs un efektīvs klientu atbalsts, izmantojot e-pastu, tērzēšanu un atbalstu pa tālruni, un ir izveidojusi reputāciju nozarē kā vienu no vienkāršākajiem un iesācējiem draudzīgākajiem pakalpojumiem tirgū.

GetResponse galvenais trūkums ir tas viņiem nav nekādu notikumu pārvaldības rīku. Tātad, ja jūs vadāt tradicionālu ķieģeļu un javas biznesu, jums būs nepieciešama cita e-pasta programmatūra, lai apstrādātu šo jūsu biznesa aspektu.

Ārpus šī mazā izdevuma GetResponse piedāvā izcilu rīku komplektu, kas darbojas jebkurā nozarē, un tas ir piemērots gan iesācējiem, gan veterānu e-pasta tirgotājiem..

Kam tas būtu jāizmanto?

Ja jūs meklējat e-pasta mārketinga programmatūru, kurai ir tieši kāda jēga, kad to izmantojat, izmantojiet GetResponse. Es pamanīju mazliet ātrāk izdomāt funkcijas vietnē GetResponse.

Cenas un iespējas

Vēl vienu cenu struktūru, kas ir visur, piedāvā GetResponse. Cenas ir konkurētspējīgas, un tās piedāvā četrus dažādus līmeņu līmeņus.

Cenu noteikšana notiek, pamatojoties uz katru līmeni, un ir saistīta ar jūsu abonentu daudzumu.

9. SendinBlue

(Vislabākais maziem budžetiem ar apjomīgiem sarakstiem)

Galvenās specifikācijas
 • Bezmaksas plāns
 • Integrācijas
 • Priekšapmaksas e-pasta kredīti

Pros

 Taisnīga cenu noteikšanas modelis
 Lielu e-pasta sarakstu izmaksu ietaupīšana

CONS

 Ja sūtāt daudz e-pasta ziņojumu, šis pakalpojums jums nav piemērots

e-pasta mitināšanas pakalpojumsSendinBlue ir Francijā reģistrēts e-pasta mārketinga uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā. Kā jaunāks e-pasta mārketinga programmatūras nozares spēlētājs viņi ir izveidojuši jauku klientu bāzi – 50 000 lietotāju.

Viņi patiešām atšķīrās no tā, kāda ir viņu cenu struktūra. Tā vietā, lai pamatotu cenu pēc jūsu e-pasta saraksta lieluma, viņi nolēma to balstīt uz funkcijām un to e-pastu daudzumu, kuru vēlaties nosūtīt mēnesī.

Izmantojot stabilu bezmaksas iespēju, kuras derīguma termiņš nebeidzas, – izmēģināt SendinBlue ir viegli un bez sāpēm.

Viņi arī piedāvā vairākas integrācijas ar citām programmatūrām. Uzlabotās funkcijas, kas tiek izmantotas augstākos cenu līmeņos, ir jaukas un piedāvā ievērojamu atlaidi salīdzinājumā ar citiem pakalpojumiem, ja jums ir plašs abonentu saraksts.

Kam tas būtu jāizmanto?

Ja manā e-pasta sarakstā būtu 100 000 abonentu, bet es nevēlos maksāt tūkstošiem un tūkstošiem dolāru gadā, es izmantotu SendInBlue.

Cenas un iespējas

Man patīk SendInBlue cenu veidošanas struktūra. Tajā pat nav iekļauts saraksta lielums, un viņu bezmaksas plāns ir ļoti garš. Iepazīstieties ar pieciem dažādiem līmeņiem un to mēneša cenām:

10. ConvertKit

(Vienkāršākās automatizācijas darbplūsmas)

Galvenās specifikācijas
 • Intuitīvs celtnieks
 • Papildfunkcijas
 • Galvenās lapas redaktors

Pros

 Vienkārša automatizācijas darbplūsma
Vizuālais celtnieks
 Uzlaboti rīki

CONS

 Lētāka nekā konkurenti
 Visual Builder nav tik liels kā citi

e-pasta mitināšanas vektorsConvertKit ir vieda mārketinga taktika. Viņi būtībā pārņēma fantastisko e-pasta mārketinga programmatūras koncepciju un lika tai darboties īpaši radītājiem. Tas fantastiski darbojas cilvēkiem, kuri ietekmē dažādu sociālo mediju platformas un kuriem nav vietnes.

Tie ļauj iestatīt galvenās lapas, lai tvertu cilvēku e-pasta adreses un sāktu tieši e-pasta mārketingā. Viņi piedāvā arī dažas no labākajām abonentu pārvaldības un e-pasta segmentēšanas funkcijām.

Kam tas būtu jāizmanto?

Cilvēki, kas ir YouTube vai kāda cita plašsaziņas līdzekļa veidotāji un kuriem nav vietnes, lai sāktu.

Cenas un iespējas

Aspekts, kas man visvairāk patīk par ConvertKit, ir tas, ka ir pieejamas visas funkcijas. Vienīgie līmeņi, kas viņiem ir, balstās uz abonentiem. Vairāk nekā 5000 abonentu ļauj izmantot arī konsjerža migrāciju.

Funkcijās, kas iekļautas ConvertKit, ir šādas: vizuālas automatizācijas, neierobežotas pielāgojamas formas, neierobežota e-pasta sūtīšana, abonenta marķēšana, pārskatu veidošana, integrācija, API un e-pasta un tērzēšanas atbalsts.

Šīs cenas ir noteiktas mēnesī, par katru mēnesi maksājot. Viņi dod jums divus mēnešus bez maksas, ja jūs maksājat katru gadu.

Dažas noslēguma domas

E-pasta mārketings ir ievērojami attīstījies pēdējās aptuveni desmit gadu laikā un ātri kļuvis par vienu no galvenajiem ieņēmumu veicinātājiem katrā nozarē.

Neskatoties uz dažiem pretējiem sašutumiem, e-pasts vēl nav miris un saskaņā ar visu statistiku un ekspertu prognozēm tas faktiski ir iegūstot vilkšana kā mārketinga paņēmiens, padarot svarīgāku nekā jebkad agrāk, ka jums ir piemērotas sistēmas, lai nodrošinātu, ka neatstājat naudu uz galda.

Bet tāpat kā lielākajā daļā lietu, kas saistīta ar uzņēmējdarbību, pareizajiem rīkiem ir tikai puse no cīņas. Nesteidzieties, lai izglītotos par nozares labāko praksi un “izaugsmes hakeriem” un neaizmirstiet par bagātīgajiem apmācības moduļiem un informāciju, ko nodrošina lielākā daļa ESP..

Ar nelielu mārketinga kompetenci un vienu no rīkiem, ko mēs dalījāmies šajā rokasgrāmatā, jūs nekavējoties nokļūsit sacensībās un varēsit pārveidot savu e-pasta sarakstu no vaniļas datu bāzes par lieku, nozīmē peļņu nesošu mašīnu.

Svarīga piezīme: ja sūtāt daudz e-pasta ziņojumu, izvairieties no lētu tīmekļa mitinātāju izmantošanas. Viņi bieži vienā serverī ievieto pārāk daudz citu vietņu, kas var kaitēt e-pasta piegādei un aktivizēt surogātpasta un pikšķerēšanas filtrus.

Ja masveida e-pasts ir daļa no jūsu biznesa, tad ieguldiet kvalitatīva tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējā. Iepazīstieties ar tīmekļa mitināšanas pārskatiem un analīzēm, kas publicētas mūsu mājas lapā, lai redzētu labākās iespējas.

Saistīts: Atklājiet pikšķerēšanas vietnes, izmantojot Web Analytics

BUJ

J: Kā es varu izveidot e-pasta mārketinga uzņēmumu?

A: Jūsu pirmais solis ir atrast e-pasta mārketinga programmatūras sniedzēju. Mūsu iecienītākais ieteikums ir pastāvīgais kontakts, taču ir arī daudz citu iespēju, piemēram, MailChimp un Active Campaign.

J: Kā es varu veikt e-pasta mārketingu bez maksas?

A: Gandrīz katrs e-pasta mārketinga programmatūras nodrošinātājs piedāvā bezmaksas izmēģinājumus. Garākais bezmaksas izmēģinājums, ko esam atraduši, ir 60 dienas no pastāvīgās kontaktpersonas.

J: Kāda ir labākā masveida e-pasta programmatūra?

A: Katra e-pasta mārketinga programmatūra nodrošina unikālas priekšrocības un priekšrocības. Mūsu iecienītākā vispusīgā e-pasta mārketinga programmatūra ir Constant Contact.

J: kurš automātiskais atbildētājs ir labākais?

A: Ikviens automātiskais atbildētājs, kuru esmu izmantojis, lieliski darbojas jebkurā no galvenajām e-pasta mārketinga programmatūrām. Visloģiskākā ir aktīvā kampaņa, un visvieglāk izmantojamā ir MailChimp.

Kādu e-pasta mārketinga pakalpojumu jūs šobrīd izmantojat? Kurš ir tavs mīļākais? Vai esat izmantojis kādu no šajā sarakstā iekļautajiem pakalpojumiem? Paziņojiet mums savas domas un atsauksmes komentāros zemāk!

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author