Najlepšie e-mailové marketingové služby

výhody e-mailového marketinguVo veku aplikácií Instagram, Snapchat a Messenger sa dobrý e-mail začína cítiť archaický …

Toľko, že mnohí odborníci tvrdia, že „e-mail je mŕtvy!“. Toto nemôže byť ďalej od pravdy.

Podľa nespočetných štúdií je e-mailový marketing stále efektívnejší na zapojenie a konverziu používateľov ako na existujúcich sociálnych sieťach.

Niektoré štúdie skutočne ukázali, že e-mailové kampane sú 7x účinnejšie pri generovaní predaja ako Twitter, Facebook a LinkedIn … kombinované.

Ale je tu problém …

Väčšina majiteľov firiem sa musí veľa obávať. Je e-mailová marketingová kampaň v hornej časti zoznamu? Väčšina majiteľov malých firiem má toľko ďalších vecí, ktoré by sa mali obávať, že e-mailový marketing sa zdá byť ohromujúci.

Enter: e-mailové marketingové služby.

Ak máte k dispozícii správne nástroje, e-mailový marketing je vlastne celkom jednoduchý. Aby sme vám pomohli nájsť tú správnu e-mailovú marketingovú službu pre podnikanie – zostavili sme zoznam siedmich obľúbených poskytovateľov, ktorí vám pomôžu s realizáciou vysoko výnosných e-mailových kampaní v krátkom čase.

Contents

TLDR;

Konštantný kontakt je našou voľbou pre najlepšiu e-mailovú marketingovú službu na dnešnom trhu. Ponúka skvelé pokročilé funkcie, fantastickú podporu zákazníkov, ochranu súkromia v súlade s GDPR a škálovateľné stanovovanie cien – Neustály kontakt je skvelý výber.

Pri 60-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii má zmysel začať so softvérom, aby ste zistili, či sa vám to páči.

Ak tak neurobíte – tento trh je naplnený vynikajúcimi e-mailovými službami a naša aktívna kampaň s vedúcou pozíciou si môže vyskúšať aj skúšobnú verziu.

1. Stály kontakt

(Najlepšia voľba pre malé podniky)

Kľúčové špecifikácie
 • Úžasná podpora zákazníkov
 • Dlhá doba bezplatnej skúšobnej verzie
 • Ekonomické ceny

PROS

 60-dňová skúšobná verzia zdarma
Skvelá podpora zákazníkov
 Množstvo pokročilých funkcií
 Dostupné ceny, ktoré sa prispôsobujú vášmu podnikaniu

ZÁPORY

 Strmá krivka učenia
Testovanie bez A / B (to je najväčší problém s platformou)

Spoločnosť Constant Contact ponúka bezkonkurenčnú 60-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a ponúka niektoré z nich najrobustnejšie a najintuitívnejšie služby e-mailového marketingu v podnikaní.

Vďaka live chatu, e-mailovej podpore a telefonickým službám ich podpora pre zákazníkov prekračuje priemyselný štandard a zaisťuje, že máte všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste s ich službami mohli uspieť (čo je dôležité, pretože krivka učenia sa so softvérom pre e-mailový marketing môže byť dosť strmý).

Konštantný kontakt ponúka okrem vynikajúcej podpory aj množstvo jedinečných funkcií, ako je schopnosť naplánovať udalosti z hlavného panela, vytvárať kupóny na stiahnutie a nahrávať kontakty do databázy pomocou rôznych metód..

prístrojová doska s konštantným kontaktom

Vnútorný pohľad na informačný panel Konštantný kontakt, karta Naplánované kampane.

Celkovo vzaté, ide o vynikajúcu, užívateľsky prívetivú službu, ktorá je ideálna pre majiteľov malých firiem všetkých typov.

Kto by ho mal používať?

Konštantný kontakt je najlepší softvér pre e-mailový marketing pre majiteľov malých firiem, ktorí potrebujú trochu času na to, aby sa naučili softvér. Po zvládnutí je to silný e-mailový marketingový nástroj, ktorý vám pomôže s celým radom ďalších úloh.

Ceny a funkcie

Tento softvér ponúka svoje služby v úrovniach na základe veľkosti vášho zoznamu e-mailov. V rámci týchto úrovní sú tiež dve možnosti, ktoré sú uvedené nižšie.

Prečo zvoliť verziu „Plus“? Ak potrebujete niektorú z týchto ďalších funkcií: automatizovaná séria uvítacích e-mailov, automatizovaná séria správ e-mailov, RSVP, testovanie predmetu A / B, dynamický obsah, používatelia, marketing udalostí, prieskumy, ankety, kupóny, online dary a nové konzultácie so zákazníkmi.

Spôsob, akým je služba skutočne ocenená, závisí od toho, koľko máte e-mailových kontaktov. Tieto ceny začínajú po bezplatnej skúšobnej verzii a sú založené na mesačnom poplatku … potom to pravdepodobne stojí za to. Konštantný kontakt ponúka 10% zľavu na 6 mesačné nákupy a 15% zľavu na 12 mesačné nákupy.

2. Aktívna kampaň

(Najlepší logický nástroj pre e-mailový marketing)

Kľúčové špecifikácie
 • Nie je drahý
 • Obrovské množstvo funkcií
 • Odborná pomoc

PROS

 Dostupné ceny
Bohatý zoznam funkcií a integrácií
 Kampane založené na dátume
 Skvelé A / B testovacie nástroje
Väčšina logických akcií

ZÁPORY

 14-dňová skúšobná verzia (príliš krátka)
 Nie (bezplatne) po telefonickej podpore

Napriek ich bezlicenčnej skúšobnej verzii (iba 14 dní) si ActiveCampaign vytvorila významný kus odvetvia ESP (poskytovateľ e-mailových služieb) pre svoju komplexnosť marketingových možností a mimoriadne bohatú platformu.

Príliš veľa-mailyS množstvom možností testovania rozdelenia, načasovania a automatických odpovedí, ActiveCampaign poskytuje všetko, čo potrebujete (a potom niektoré) na vytváranie efektívnych a výnosných e-mailových kampaní. Ich služby sú špeciálne prispôsobené majiteľom firiem, ktorí hľadajú podporu a poradenstvo týkajúce sa rastu ich e-mailového podnikania..

Aj keď neponúkajú telefonickú podporu, za 65 dolárov si môžete sadnúť po dobu 30 minút s jedným z ich expertov na e-mailový marketing, aby ste na všetky vaše horúce otázky dostali odpoveď. Nezáleží na tom, či sa snažíte porozumieť ich službe, alebo ak potrebujete iba radu, ako zvýšiť MP svojej ďalšej kampane. ActiveCampaign ste sa zaoberali.

(Poznámka: Od tohto poplatku sa neplatí pre jednotlivcov, ktorí si zakúpili predplatné vyššej úrovne).

Ak ste v oblasti Chicaga, môžete dokonca usporiadať osobné stretnutie s jedným z ich odborníkov aby ste získali pomoc pri rozširovaní e-mailovej marketingovej stránky vašej firmy.

Okrem toho iba za 9 dolárov mesačne pre 500 odberateľov, ActiveCampaign je jedným z najdostupnejších poskytovateľov e-mailového marketingu v odbore – Najmä vtedy, keď zvážite všetky funkcie a podporu, ku ktorým budete mať prístup. Ak zhromažďujete údaje o zákazníkoch a získavate spätnú väzbu od svojich predplatiteľov (čím by ste mali byť), ActiveCampaign ponúka tiež integráciu s prieskumom Monkey, ktorý je zadarmo až pre 250 predplatiteľov..

Jo, a dokonca môžete posielať e-maily založené na dátume, aby ste mohli vopred naplánovať oznámenia o predaji alebo prajete svojim zákazníkom všetko najlepšie k narodeninám!

Celkovo ActiveCampaign ponúka robustnú e-mailovú marketingovú službu s cenovo výhodným miestom pre začiatočníkov a množstvom možností podpory, ktoré určite potešia každého vlastníka firmy bez ohľadu na veľkosť alebo potreby ich zoznamu..

Kto by ho mal používať?

ActiveCampaign je pre podnikových používateľov, ktorí chcú robiť konkrétne rozhodnutia v oblasti e-mailového marketingu na základe konkrétnych akcií svojich zákazníkov. Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento softvér bude pre mnohých majiteľov malých firiem príliš veľký.

Je tu veľa z nás, ktorí chcú, aby rozhodnutia založené na údajoch boli čo najkonkrétnejšie a ak ste osobnosť typu A, bude to vaša voľba.

Ceny a funkcie

ActiveCampaign ponúka štyri úrovne svojich služieb a ich ceny sú určené podľa vášho zoznamu e-mailov.

Štyri úrovne sú tieto:

Cenové úrovne sú založené na počte kontaktov, ktoré máte vo svojom zozname e-mailov. Ceny, ktoré nasledujú, sú mesačné sadzby, ak sa platia ročne. Ak platíte mesačne, sú o niečo vyššie. Ak máte zoznam e-mailov s viac ako 100 000 kontaktmi, musíte spoločnosť kontaktovať a nastaviť si vlastné ceny.

3. MailChimp

(Najlepší začiatočník pre e-mailový marketingový softvér)

Kľúčové špecifikácie
 • Veľmi ekonomické
 • Skúška zadarmo
 • Obrovské množstvo funkcií

PROS

 Bezplatné využívanie ich služieb až pre 2 000 predplatiteľov
Intuitívne a ľahko použiteľné
 Veľa skvelých funkcií pre platiacich zákazníkov

ZÁPORY

 Pre automatických zákazníkov neexistuje automatická odpoveď ani segmentácia
Žiadna podpora pre živé hovory

e-commerce-and-mailovej-optionsNemáte žiadny rozpočet? Žiaden problém!

Na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov e-mailových služieb MailChimp neponúka iba bezplatnú skúšobnú verziu, ale ponúka svoje služby úplne zadarmo pre jednotlivcov s e-mailovými zoznamami do 2 000 odberateľov ktorí potrebujú posielať menej ako 12 000 e-mailov mesačne (celkovo 6 jedinečných e-mailov, ak ich odosielate do celého zoznamu).

Akonáhle ukončíte štúdium nad úrovňou 2 000 predplatiteľov, MailChimp ponúka tiež množstvo fantastických platených balíkov (ktorých cena závisí od počtu predplatiteľov, ktorých máte).

MailChimp tiež ponúka svojim zákazníkom live chat a e-mailovú podporu (ale žiadna podpora hovoru) a je to robustná platforma bohatá na funkcie, ktorá je ideálna pre podniky vo všetkých odvetviach a na všetkých veľkostiach. Mailchimp má tiež niektoré skutočne ľahko použiteľné integrácie pre weby hostené WordPress.

Kto by ho mal používať?

MailChimp je pre tých z nás, ktorí chcú niečo čo najjednoduchšie. Tento softvér je fantastický pre majiteľov firiem s malými zoznamami e-mailov, ktoré žijú s rozpočtom a chcú niečo ľahko použiteľné.

Ceny a funkcie

Ceny za službu MailChimp sú o niečo zložitejšie ako prvé dve preskúmané možnosti. Majú šikovnú kalkulačku na výpočet ceny, ktorá by vám bola účtovaná každý mesiac na ich webovej stránke.

Ceny sa vypočítavajú na základe troch plánov a veľkosti vášho zoznamu e-mailov. Existujú tri rôzne typy programov ponúkajúcich rôzne výhody. Program zadarmo vám umožní mať až 2 000 odberateľov.

S Pro a Grow Plány prichádzajú s mesačnými nákladmi. Sú to rovnaké mesačné náklady s pridaním predplatného 199 dolárov na program Pro. Ako stúpate na 200 až 500 predplatiteľov po 5 000 užívateľoch, cena stúpa okolo 5 až 10 dolárov za skok.

4. Automizy

(Najlepšia možnosť pre malé a stredné podniky)

Kľúčové špecifikácie
 • Pre podniky akejkoľvek veľkosti
 • Veľmi prístupné používateľské rozhranie
 • Priateľský zákaznícky servis
 • Užívateľsky prívetivý automatizačný nástroj

PROS

 Rôzne formy e-mailových formátov
 Funkcia testovacieho riadku predmetu
 Zadarmo ukážky

ZÁPORY

 Žiadne vstupné stránky na generovanie potenciálnych zákazníkov
Obmedzené e-mailové šablóny

Bez ohľadu na obsah e-mailu podniky často zápasia s tými, ktorých zoznamy skutočne otvárajú. Automizy je softvér pre e-mailový marketing, ktorý pomáha používateľom zvyšovať otvorené sadzby pre ich e-maily.

Tento softvér poskytuje rôzne nástroje pre e-mailový marketing a užitočné funkcie, ktoré vám pomôžu dostať váš e-mailový obsah pred viac očí. Aj keď väčšina ľudí má dosť preplnených schránok, preukázalo sa, že Automizy zvyšuje otvorené sadzby o viac ako 33%..

Prostredníctvom ich funkcie automatického odosielania e-mailov, Automizy odošle e-maily, ktoré ešte neboli otvorené, čo vášmu obsahu dáva ďalšiu príležitosť na zobrazenie. Služba tiež vezme na vedomie tón a správanie sa e-mailu, pričom sa uistí, že je odoslaná v správnom čase, čo jej dáva najlepšiu šancu na otvorenie.

Kto by ho mal používať?

Automizy je ideálny pre tých, ktorí začínajú e-mailovým marketingom alebo sa snažia automatizovať a posilniť svoje súčasné kampane. Je to mimoriadne jednoduchý e-mailový marketingový nástroj, ktorý poskytuje užívateľsky príjemný systém, ako aj pohotový a ochotný zákaznícky servis.

Ceny a funkcie

Ako už bolo spomenuté vyššie, medzi hlavné funkcie patrí systém, ktorý automaticky znova odosiela e-maily ľuďom, ktorí sa neotvorili, ako aj segmentácia e-mailov, aby posielali svojim zákazníkom laserové e-maily..

Však. najlepšia vlastnosť je tester predmetových línií, ktorý pomáha skóre vašich predmetových riadkov pred ich odoslaním. Správny predmet je obrovským faktorom pri upútaní pozornosti zákazníka a jeho otvorení obsahu.

Cenový systém spoločnosti Automizy je založený na počte aktívnych predplatiteľov vo vašom zozname e-mailov. Ako je uvedené nižšie, budú vám poplatky účtované iba podľa zoznamu účastníkov. Bez ohľadu na sumu bude mať každý používateľ prístup k všetkým dostupným funkciám vrátane úplného zážitku zo služieb zákazníkom.

5. HubSpot

(Najlepšia možnosť podnikania)

Kľúčové špecifikácie
 • Celkovo skvelý softvér
 • Banda funkcií
 • Veľmi dobrý zákaznícky servis

PROS

Ocenená zákaznícka podpora
Intuitívne nástroje, ktoré dávajú zmysel
Má všetko, čo by ste niekedy mohli chcieť v marketingovom softvéri

ZÁPORY

 Drahé v mierke
Okrem e-mailového marketingu sa odohráva veľa ďalších vecí

HubSpot je iné zviera vo svete e-mailového marketingu. Ak ste nikdy nepracovali v žiadnom softvéri na e-mailový marketing, môže sa vám zdať tento komplikovaný. Má to dôvod – v HubSpot môžete robiť viac ako v iných programoch. Ako vaša spoločnosť rastie, môžete v HubSpot robiť skoro všetko, čo chcete. Chvíľu to trvá, kým príde na to, že toho môžete urobiť veľa. Našťastie, ak viete, čo chcete robiť, môžete sa jednoducho opýtať tímu podpory zákazníkov.

HubSpot nie je len platformou pre e-mailový marketing. Keď používate e-mailovú marketingovú službu, začínate používať marketingové centrum HubSpot. To je domovom pre viac ako 50 000 používateľov v 100 krajinách a služby sa pohybujú od bezplatných 800 dolárov mesačne po tisíce a tisíce dolárov. Všetko záleží na tom, čo chcete robiť.

Rovnako ako všetky ostatné služby e-mailového marketingu, aj tu môžete vytvárať značkové e-maily, ktoré vyzerajú skvele pomocou nástroja na vytváranie myšou. Ak je to všetko, čo potrebujete, možno budete chcieť hľadať inde, pretože HubSpot ponúka oveľa viac. Niekedy to môže byť ohromujúce, zatiaľ čo inokedy to môže byť naozaj úžasné.

E-mailový marketing HubSpot je pevne v prémiovej časti e-mailových marketingových služieb. Samotná e-mailová marketingová služba je 200 dolárov mesačne a náklady na zoznam e-mailov sú ohromujúce. Dostanete však množstvo mimoriadne sofistikovaných funkcií.

Hubspot Email Marketing spravuje informačný panel

Ak porovnáme rozsiahlu dostupnosť marketingových funkcií HubSpot s ostatnými e-mailovými marketingovými službami, nejde o súťaž. HubSpot má najviac. Ide o to, že ostatné služby na tomto zozname sú výlučne e-mailovými marketingovými službami, zatiaľ čo HubSpot je všeobecný marketingový softvér. Mnoho iného softvéru môže ponúknuť podobnú hodnotu za menej peňazí, pokiaľ ide o prísne e-mailový marketing.

Aspektom HubSpot, ktorý sa okrem všetkých ostatných dostupných marketingových kanálov skutočne odlišuje od konkurencie, je sofistikovanosť jeho funkcie workflow. To je to, čo HubSpot nazýva svojou automatizačnou funkciou a s tým môžete robiť čokoľvek, čo chcete. Je to celkom jednoduché použitie.

Tu prichádza do úvahy pridaná hodnota používania marketingovej služby typu všetko v jednom. Pracovné postupy e-mailového marketingu môžete kombinovať so všetkými ostatnými pracovnými postupmi vo vašom ekosystéme HubSpot. Chcete skombinovať zúženie správania v oblasti e-mailového marketingu s predajnou kampaňou? To je určite možné.

HubSpot je jedným z najsilnejších marketingových systémov na dnešnom trhu a stojí za to, ak máte obrovský marketingový rozpočet.

Kto by ho mal používať?

HubSpot je fantastická marketingová služba všade okolo. Celkovo je to úprimne pravdepodobne najlepšia marketingová služba. Používatelia HubSpot sú určené pre spoločnosti, ktoré sú pripravené na škálovanie s peniazmi v ruke. HubSpot je určený pre vážne spoločnosti, ktoré chcú automatizovať a prevziať úplnú kontrolu nad svojím marketingovým ekosystémom.

Ceny a funkcie

Stanovovanie cien HubSpot môže byť trochu mätúce, pretože služba nie je len e-mailový marketing. Centrum marketingu obsahuje rôzne úrovne cien za funkcie spolu so zvýšením cien pre veľkosť vášho zoznamu e-mailov. K dispozícii je tiež strmý zoznam funkcií, ktoré môžete pridať za cenu, ako je pridanie ďalších používateľov. Všetky ceny uvedené nižšie sú mesačné.

6. MailerLite

(Najpriamejší)

Kľúčové špecifikácie
 • Základné funkcie vo všetkých plánoch
 • Veľmi užívateľsky prívetivý
 • Vrátane editora stránky

PROS

 Bezplatné používanie služby až do 1 000 odberateľov
Mimoriadne ľahko použiteľné a priame
 Editor vstupnej stránky
 Viacero pokročilých funkcií v bezplatnom pláne

ZÁPORY

 Chýbajú pokročilé funkcie, ktoré má iný softvér
Žiadna telefonická podpora

e-commerce-and-mailovej-optionsVyhýbanie sa zmätkom a duševnému opotrebovaniu je podceňovaným aspektom úspechu v podnikaní. Mnoho úspešných podnikateľov vie, na čo sa treba zamerať, a je hlavnou témou pre masívnych podnikateľov tipy na úspech. Používanie služby MailerLite sa zameriava na dôležité aspekty e-mailového marketingu.

MailerLite obsahuje bezplatný plán až pre 1 000 používateľov s čiastočne obmedzenými funkciami. Našťastie funkcie, ktoré obsahujú, sú niektoré z užitočnejších. S MailerLite je prechod na e-mailový marketing jednoduchý, pretože ho môžete otestovať tak dlho, ako chcete, s menším zoznamom e-mailov..

Jedným aspektom, ktorému je potrebné venovať pozornosť vo všetkých softvéroch pre e-mailový marketing, je schopnosť vytvárať vstupné stránky. MailerLite má jedného z najlepších editorov vstupnej stránky videli sme, že je jednoduché a ľahko použiteľné.

Kto by ho mal používať?

Typ osoby, ktorá by mala používať MailerLite, je niekto, kto sa pozerá na väčšinu softvéru pre e-mailový marketing a vyzerá to takto: „Hej, deje sa toho príliš veľa!“

MailerLite je softvér pre e-mailový marketing určený na odstránenie zložitosti tvorby a odosielania profesionálnych e-mailových kampaní. Je ideálny pre majiteľov malých firiem, blogerov, autorov, umelcov, mafiánov a podnikateľov, ktorí chcú všetky výhody veľkého e-mailového nástroja bez toho, aby bol na pozadí všetok ďalší hluk..

Toto nie je typ osoby, ktorá chce rozsiahle komplexné prehľady alebo komplexnú automatizáciu. Ak práve začínate alebo vlastníte malú firmu, nájsť čas na remeselné kampane na základe veľkého množstva údajov alebo intenzívnej automatizácie nie je rovnako realistické.

Ceny a funkcie

Jednou z najlepších vecí na serveri MailerLite je, že ponúka rozsiahly program „Forever Free“, ak máte menej ako 1 000 odberateľov. Tento plán obsahuje pokročilé funkcie, ako sú pracovné postupy automatizácie, integrované e-mailové prieskumy, segmentácia, označovanie, vstupné stránky, kontextové okná a formuláre..

nástroj na optimalizáciu obrázkov

Všetky ich plány prichádzajú s nepretržitou zákazníckou podporou so 100% skutočných ľudí, ktorí na vás reagujú. Jedinou bezplatnou funkciou, ktorá skutočne vyniká, je testovanie A / B. Zvyčajne musíte začať platiť, aby ste ich mohli používať vo väčšine služieb.

MailerLite bol navrhnutý tak, aby poskytoval e-mailovú marketingovú službu, ktorá používateľom poskytuje presne to, čo potrebujú, aby boli úspešní. To znamená, že neponúka šialené a pokročilé funkcie, ktoré ponúkajú ostatní poštovníci. MailerLite však stále ponúka širokú škálu mimoriadne užitočných funkcií a nástrojov.

funkcia automatizácie mailerlite

kategórie Vlastnosti
Vytváranie kampaní Drag and drop editor, editor formátovaného textu, vlastný editor HTML, šablóny bulletinu, kampane elektronického obchodu
Rozšírte svoj zoznam predplatiteľov Vstupné stránky, kontextové okná, vložené formuláre, správa predplatiteľov
Doručte správnu správu Automatizácia e-mailov, označovanie, personalizácia, segmentácia, kontextové okná propagácie
Optimalizujte kampane Testovanie rozdelenia A / B, dodávka v časovom pásme, automatické opätovné odosielanie, kampane RSS
Sledujte svoje výsledky Prehľady kampaní, prieskumy, kliknutia na mapy sa otvárajú podľa polohy
pripojiť Integrácie, vývojové API
viac Povolenia používateľa, aplikácia na odber iPadu, prémiová podpora, vyhradená adresa IP, vlastný dizajn vstupnej stránky, vlastná šablóna e-mailu

MailerLite udržuje svoju cenovú štruktúru jednoduchú. Je to ďalší softvér, ktorý ste zaplatili podľa počtu predplatiteľov na vašom zozname. Cenová štruktúra sa prispôsobuje spôsobom, ktorý dáva zmysel, bez toho, aby došlo k neobvyklým skokom v množstvách.

7. Aweber

(Najlepšia podpora zákazníkov)

Kľúčové špecifikácie
 • Skúška zadarmo
 • Skvelý zákaznícky servis
 • Skvelý softvér pre začiatočníkov

PROS

 30-dňová bezplatná skúšobná verzia
Dostupné testovanie A / B (v poriadku!)
 Plná podpora služieb zákazníkom
 Komplexná databáza, ktorá vám pomôže začať a riešiť prípadné problémy.

ZÁPORY

 Musíte kontaktovať spoločnosť, aby ste dostali ponuku na služby prevyšujúce 25 000 účastníkov (naozaj chlapci?)
Priaznivejšie ako niektorí z ich silnejších konkurentov.

S AWeber budete získajte prvých 30 dní zadarmo potom zaplatíte minimálne 19 dolárov mesačne (za zoznam až 500 odberateľov).

Tam, kde sa AWeber skutočne oddeľuje od konkurencie, je to úplná podpora služieb zákazníkom vám poskytuje prístup k skúsenému pracovníkovi technickej podpory na požiadanie každý deň v roku (nehovoriac o podpore chat / e-mail pre menej naliehavé záležitosti).

Na rozdiel od Stáleho kontaktu, Aweber ponúka testovanie A / B všetkým zákazníkom takže môžete ľahko určiť efektívnosť vašich rôznych kampaní a ponúkajú responzívne e-mailové šablóny, aby vaše e-maily vyzerali (a fungovali) krásne bez ohľadu na to, aké zariadenie vaše publikum používa na ich zobrazenie.

príklad aweber ab testovacieho dashboardu

AWeber uľahčuje testovanie A / B aj pre neskúsených obchodníkov.

Aj keď je prístrojová doska pomerne intuitívna a ľahko použiteľná, služba prichádza so strmou krivkou učenia a môže sa cítiť ohromujúca pre začiatočníkov. Našťastie s obrovskou databázou a množstvom výukových programov, webinárov a bezplatných školiacich modulov môže ktokoľvek zvládnuť nuansy Aweberu v relatívne krátkom čase..

Mojím hlavným bodom sporu s AWeberom je to stoja a veľa viac ako veľa ich konkurentov a ak máte veľké e-mailové publikum (nad 25 000 odberateľov), budete musieť priamo kontaktovať spoločnosť a získať cenovú ponuku na ich služby..

Ako už bolo uvedené, Aweber je stále vynikajúcou službou, ktorá ponúka množstvo funkcií a nespočetné množstvo metód na optimalizáciu marketingu a premenu vášho zoznamu e-mailov na tlačiareň peňazí..

Kto by ho mal používať?

Aweber je vynikajúca e-mailová marketingová služba. Ktokoľvek, kto by mohol mať vyššie uvedené možnosti, by mohol uprednostniť Aweber, pretože prostredníctvom neho vybudoval skvelú službu. Okrem zákazníckej podpory sa nevyznačujú tým najlepším v ničom, ale sú dobrí vo všetkých aspektoch e-mailového marketingu.

Ceny a funkcie

Tento cenový model nie je najlacnejší, ale zďaleka najpriamejší. Mojou veľkou známkou pre celé toto odvetvie je spôsob tvorby cien. Prečo to musí byť také mätúce? Aweber to vyriešil. Majú jeden typ plánu a eskaluje sa podľa veľkosti zoznamu účastníkov.

Tu je to, čo získate: neobmedzené e-maily, automatizácia, segmentácia, analytika, zákaznícke riešenia, prihlasovacie formuláre, integrácie, hosting obrázkov, 6 000+ fotografií, 700+ šablón a vzdelávacie zdroje.

Ceny sú uvedené nižšie v ich mesačnej sadzbe. Poskytujú zľavy aj na štvrťročné a ročné ceny.

8. GetResponse

(Najintuitívnejšia možnosť)

Kľúčové špecifikácie
 • 30-dňová skúšobná verzia zdarma
 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Intuitívne funkcie

PROS

Testovanie A / B na optimalizáciu účinnosti kampane
 Bohaté návody a zdroje, ktoré vám pomôžu začať
 Funkcia časovača na optimalizáciu MP a otvorení

ZÁPORY

 Žiadne nástroje na správu udalostí

Rovnako ako v prípade komédie, načasovanie je všetko pokiaľ ide o úspešné vykonanie vašich e-mailových marketingových kampaní. Keďže priemerný administratívny pracovník dostáva každý deň viac ako 120 e-mailov, je ľahké, aby sa vaše marketingové správy stratili v chaose doručených vašich predplatiteľov – Ak ich neposielate v pravý čas.

Našťastie GetResponse ponúka jedinečnú funkciu načasovania, ktorá pre vás urobí všetko ťažké zdvíhanie a pomôžu vám to presne kedy by ste mali posielať e-maily do svojho zoznamu, aby ste vygenerovali najvyššie otvorené, prekliknutia a mieru konverzie.

palubná doska inteligencie

Môj informačný panel GetResponse je dodávaný so všetkými možnými funkciami „inteligencie“ a vykazovania, čo mi hovorí o najlepšom čase dňa na odoslanie e-mailov..

Rovnako ako v prípade ostatných spoločností uvedených v tomto zozname ponúka služba GetResponse 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre nových zákazníkov a prémiové plány začínajú už od 15 USD za 1 000 odberateľov. Spoločnosť ponúka komplexná a efektívna podpora zákazníkov prostredníctvom e-mailu, rozhovoru a telefonickej podpory, a vybudoval si povesť v tomto odvetví ako jedna z najjednoduchších a najzaujímavejších služieb na trhu.

Hlavnou nevýhodou GetResponse je to nemajú žiadne nástroje na správu udalostí. Ak teda prevádzkujete tradičnú firmu zaoberajúcu sa výrobou tehál a mált, budete potrebovať iný e-mailový softvér na zvládnutie tohto aspektu vašej firmy.

Okrem tohto jedného malého problému, GetResponse ponúka vynikajúcu sadu nástrojov, ktoré pracujú v akomkoľvek odbore a obstarávajú začínajúcim aj veteránskym e-mailovým marketingom..

Kto by ho mal používať?

Ak hľadáte softvér na e-mailový marketing, ktorý by pri jeho používaní mal zmysel, použite funkciu GetResponse. Zistil som, že prišiel na funkcie trochu rýchlejšie na GetResponse.

Ceny a funkcie

Ďalšiu cenovú štruktúru, ktorá je všade, ponúka spoločnosť GetResponse. Ceny sú konkurencieschopné a ponúkajú štyri rôzne úrovne funkcií.

Ceny sú založené na každej úrovni a súvisia s počtom účastníkov, ktorých máte.

9. SendinBlue

(Najlepšie pre malé rozpočty s rozsiahlymi zoznamami)

Kľúčové špecifikácie
 • Plán zadarmo
 • integrácia
 • Predplatené e-mailové kredity

PROS

 Jednoduchý cenový model
 Úspora nákladov pre veľké zoznamy e-mailov

ZÁPORY

 Ak odošlete veľa e-mailov, nejde o správnu službu

email-hostingové službySendinBlue je francúzska spoločnosť zaoberajúca sa e-mailovým marketingom založená v roku 2012. Ako novší hráč v softvérovom softvéri na e-mailový marketing si vytvorila príjemnú zákaznícku základňu s 50 000 používateľmi..

Skutočne sa odlíšili od štruktúry svojich cien. Namiesto toho, aby vychádzali z veľkosti vášho zoznamu e-mailov, rozhodli sa ho založiť na funkciách a množstve e-mailov, ktoré chcete poslať za mesiac.

Vďaka solídnej bezplatnej možnosti, ktorá neskončí – vyskúšanie SendinBlue je ľahké a bezbolestné.

Poskytujú tiež množstvo integrácií s inými softvérmi. Pokročilé funkcie, ktoré sú odomknuté vo vyšších cenových úrovniach, sú pekné a majú výraznú zľavu v porovnaní s inými službami, ak máte rozsiahly zoznam účastníkov..

Kto by ho mal používať?

Keby som mal 100 000 odberateľov môjho zoznamu e-mailov, ale nechcem platiť tisíce a tisíce dolárov ročne, používal by som SendInBlue.

Ceny a funkcie

Mám rád cenovú štruktúru SendInBlue. Nezahŕňa ani veľkosť zoznamu a ich bezplatný plán prechádza dlhú cestu. Pozrite sa na päť rôznych úrovní a ich mesačné ceny:

10. ConvertKit

(Najjednoduchšie pracovné postupy automatizácie)

Kľúčové špecifikácie
 • Intuitívne Builder
 • Pokročilé vlastnosti
 • Editor vstupnej stránky

PROS

 Jednoduché pracovné postupy automatizácie
Visual Builder
 Pokročilé nástroje

ZÁPORY

 Priaznivejšie ako konkurenti
 Program Visual Builder nie je taký veľký ako ostatní

email-hosting-vektorConvertKit má inteligentnú marketingovú taktiku. V podstate vzali fantastický koncept softvéru pre e-mailový marketing a prinútili ho pracovať špeciálne pre tvorcov. Funguje to fantasticky pre ľudí, ktorí majú vplyv na rôznych platformách sociálnych médií a nemajú webovú stránku.

Umožňujú vám nastaviť vstupné stránky tak, aby zachytávali e-mailové adresy ľudí a skočili priamo do e-mailového marketingu. Poskytujú tiež niektoré z najlepších funkcií správy účastníkov a segmentácie e-mailov.

Kto by ho mal používať?

Ľudia, ktorí sú tvorcami v službe YouTube alebo nejakom inom médiu a nemajú web, aby mohli začať.

Ceny a funkcie

Aspekt, ktorý sa mi na ConvertKit páči najviac, je, že sú dostupné všetky funkcie. Jediné úrovne, ktoré majú, sú založené na predplatiteľoch. Viac ako 5 000 predplatiteľov vám umožňuje používať migráciu vrátnika.

Medzi funkcie, ktoré obsahuje ConvertKit, patria: vizuálna automatizácia, neobmedzené prispôsobiteľné formuláre, neobmedzené posielanie e-mailov, označovanie predplatiteľov, vytváranie prehľadov, integrácia, API a podpora e-mailov a chatov..

Tieto ceny sú za mesiac na základe mesačnej platby. Dávajú vám dva mesiace zadarmo, ak platíte ročne.

Niekoľko záverečných myšlienok

E-mailový marketing sa za poslednú polovicu desaťročia výrazne rozvinul a rýchlo sa stal jednou z hlavných hnacích síl výnosov v každom odvetví..

Napriek určitým výkyvom naopak e-mail nie je ani zďaleka mŕtvy a podľa všetkých štatistík a expertných predpovedí je skutočne získavať ťah ako marketingová modalita, vďaka čomu je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby ste mali k dispozícii správne systémy, ktoré vám zaručia, že nenecháte na stole žiadne peniaze..

Ale ako vo väčšine vecí súvisiacich s podnikaním, mať správne nástroje je iba polovicou bitky. Nájdite si čas na oboznámenie sa s najlepšími postupmi odvetvia a „rastovými hackami“ a nezabudnite na bohaté vzdelávacie moduly a informácie, ktoré väčšina ESP poskytuje.

S trochou marketingového know-how a jedným z nástrojov, ktoré sme zdieľali v tejto príručke, budete okamžite na preteky a budete môcť transformovať svoj e-mailový zoznam z vanilkovej databázy na štíhly, znamená stroj na výrobu zisku.

Dôležitá poznámka: Ak posielate veľa e-mailov, vyhnite sa používaniu lacných webových hostiteľov. Na ten istý server často kladú príliš veľa iných stránok, čo môže poškodiť doručovanie e-mailov a spúšťať filtre spamu a phishingu.

Ak je hromadný e-mail súčasťou vášho podnikania, potom investujte do kvalitného poskytovateľa webhostingu. Pozrite sa na webhostingové recenzie a analýzy uverejnené na našej domovskej stránke a pozrite si najlepšie možnosti.

súvisiace: Odhaľte webové stránky, ktoré neoprávnene získavajú údaje prostredníctvom webovej analýzy

Najčastejšie otázky

Otázka: Ako založím spoločnosť zaoberajúcu sa e-mailovým marketingom?

A: Prvým krokom je nájdenie poskytovateľa softvéru pre e-mailový marketing. Našim obľúbeným odporúčaním je neustály kontakt, ale existuje mnoho ďalších možností, ako je MailChimp a aktívna kampaň.

Otázka: Ako môžem bezplatne robiť e-mailový marketing?

A: Takmer každý poskytovateľ softvéru pre e-mailový marketing ponúka bezplatné skúšky. Najdlhšia bezplatná skúšobná verzia, ktorú sme našli, je 60 dní od neustáleho kontaktu.

Otázka: Aký je najlepší softvér pre hromadné odosielanie e-mailov?

A: Každý softvér pre e-mailový marketing poskytuje jedinečné výhody a výhody. Našim obľúbeným softvérom pre e-mailový marketing je neustály kontakt.

Otázka: Ktorý autoresponder je najlepší?

A: Každý autoresponder, ktorý som použil, funguje skvele na ktoromkoľvek z hlavných softvérových programov pre e-mailový marketing. Naj logickejšou je aktívna kampaň a najjednoduchšie sa používa MailChimp.

Akú službu e-mailového marketingu v súčasnosti používate? Ktorý je tvoj obľúbený? Využili ste niektorú zo služieb uvedených v tomto zozname? Dajte nám vedieť vaše myšlienky a spätnú väzbu v nižšie uvedených komentároch!

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepší tvorca webových stránok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author