Najlepšie e-mailové hostingové služby pre kanadské podniky v roku 2020

Dobre, nebudeme biť okolo kríka. Keď sa snažíte rozšíriť svoju firmu a zoznam odberov, skvelý poskytovateľ e-mailového hostenia je rozhodujúci ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše e-mailové funkcie.

Mnoho e-mailov sa odosiela vektorový obrázokAhoj, máme radi aj všetky ostatné kancelárske rozhovory, ale v posledných rokoch bol e-mail číslo jedna z ciest, ako komunikovať a distribuovať cenné informácie prostredníctvom internetu. takmer 250 miliárd e-mailov odosielaných každý deň.

… A so zhruba štyrmi miliardami e-mailových účtov na celom svete (viac ako polovica svetovej populácie) má predbehnutý takmer akýkoľvek iný komunikačný nástroj, aký si dokážete predstaviť..

Nie je preto žiadnym prekvapením, že existujú stovky poskytovateľov hostingu e-mailov, niektoré sú celkom dobré a iné nie sú také dobré na starostlivosť o vaše firemné e-mailové účty. A aj keď tu nie je žiadna univerzálna odpoveď na vaše e-mailové hostiteľské plány, budete mať dosť času na to, aby ste si v čase, keď si to prečítate, mohli urobiť inteligentné rozhodnutie..

Predtým, ako sa ponoríme, chcem všetkým položiť otázku … Môžem jednoducho použiť bezplatného e-mailového hostiteľa?

S použitím bezplatnej webovej e-mailovej hostovacej služby pre svoju osobnú korešpondenciu a zbieranie digitálnych kupónov nie je nič zlé (# 20% zľava).

Ak však chcete byť braný v stále sa rozvíjajúcom svete online podnikania, budete chcieť použiť spoľahlivejšie riešenie, ktoré vám umožní vytvoriť e-mail hostovaný @ yourdomain.com namiesto amatérskeho @ gmail.com alebo @ hotmail.com (Bože chráň).

Spomaliť – máte veľa možností

Predtým, než sa začnete báť zdanlivo nekonečného toku inovácií a nových nákupov, ste nútení uviesť svoj web do prevádzky a robiť niečo také …

Zhlboka sa nadýchnite a uvoľnite sa. ��

Zatiaľ nebudete musieť investovať ďalší 10 – 20 $ 20 mesačne, aby ste získali prístup k tejto dôležitej funkcii.

v skutočnosti, ak viete, čo robíte, môžete si skutočne zabezpečiť neobmedzený počet e-mailových účtov @ yourdomain.com ako súčasť vašej štandardnej služby webhostingu.

Aby vám pomohli vyhnúť sa trhavým a podvodným spoločnostiam, ktoré sa snažia rozdeliť vás a vaše ťažko zarobené peniaze, zostavili sme rýchly zoznam 3 najlepších služieb v oblasti webového a e-mailového hostenia v roku 2020 ktoré vám poskytnú bezplatný prístup ku všetkým e-mailovým účtom @ yourdomain.com, ktoré si vaše srdce želá.

Poďme na to.

TL; DR Prosím!

V zhone? Žiadne obavy, dostali sme vás. Ak nemáte čas prečítať si celú recenziu a chcete, aby sme pokračovali a rozlievali fazuľu, budeme s vami na rovnakej úrovni.

Ak chcete za svoje peniaze získať najväčší tresk, budete chcieť ísť s SiteGround. Poskytujú cenovo dostupnú hostingovú službu s najspoľahlivejšou dobou prevádzky, bleskovým rýchlym načítaním, neobmedzeným počtom e-mailových účtov a fantastickou zákazníckou podporou. Vážne … Milujeme týchto ľudí.

Ešte sa nepredáva? Žiadne obavy, máme pre vás viac. Pokračujte v čítaní.

Ako sme skontrolovali týchto hostiteľov

Ak ste jedným z tých „špeciálnych“ ľudí, ktorí sú nútení zostaviť 32-stranové farebné spojivo na výskum akéhokoľvek nákupu nad 50 dolárov (bez úsudku, boli sme tam), potom sa môžete vydať na našu domovskú stránku, kde sa dozviete viac o našich Recenzie webhostingu proces podrobnejšie.

Skrátená verzia je však taká, že už viac ako desať rokov prevádzkujeme vývojový tím, ktorý vytvára a udržiava klientske webové stránky (v súčasnosti 900 z nich)..

Vzhľadom na skrátenú dĺžku projektov, s ktorými sme sa zaoberali, sme zasvätení jedinečným údajom o dostupnosti a čase načítania (ktoré nie sú dostupné širokej verejnosti), ktoré ide späť viac ako 10 rokov.

Matematickí géniovia v našej skupine boli natoľko láskaví, že nám dali dohromady niekoľko grafov a štatistických analýz, aby sme vám mohli poskytnúť prvotné údaje, ktoré potrebujete, aby ste mohli definitívne určiť, ktorá služba hostenia e-mailov je pre vaše potreby.

Na čo sa zamerať v hostiteľovi Web + Email

Ak sa chcete zaregistrovať u webhostingu, ktorý zaručuje viac ako 12 mesiacov otravné technické problémy zákazníkov, neexistujúce prestoje, a zákaznícky servis, ktorý je tak priepastný že ste doslova v pokušení zapáliť si vlasy frustrovane … Potom budete chcieť ísť na najlacnejšieho hostiteľa webu / e-mailu.

Budeme však predpokladať, že sa vám tieto zradné zámky páčia, a preto vám dnes pomôžeme zistiť, na ktoré kritériá by ste sa mali pri porovnávaní potenciálnych e-mailových a webhostingových služieb zamerať..

Konkrétne by ste mali hľadať e-mailových alebo webových hostiteľov s:

  • Bezplatné neobmedzené e-mailové účty
  • Imap a Pop3 doručovanie e-mailov
  • Vysoké rýchlosti a spoľahlivé doby prevádzky
  • Kvalitná podpora zákazníkov

Nerobte si starosti … Každý hostiteľ, ktorému sa chystáme odporúčať, vyhovuje týmto kritériám s farbami lietania.

Neobmedzený e-mailový účet

Existuje mnoho spoločností, ktoré vám účtujú prehnanú sadzbu za každý jednotlivý e-mailový účet (áno, pozeráme sa na vás, GoDaddy).

niekedy hore o 5 dolárov / účet mesačne. Jedná sa o čisto útržok. Ak vidíte spoločnosť inzerujúcu „lacné e-mailové účty“, mali by ste sa uchádzať o kopce.

Akákoľvek web / e-mailová hostiteľská služba, ktorá stojí za svoju soľ, vám ponúkne neobmedzený počet e-mailových účtov (alebo najmenej 25+) úplne zadarmo ako súčasť vášho štandardného hostingového balíka..

imap & Doručovanie e-mailov Pop3

Aj keď je to štandardná funkcia pre väčšinu e-mailových hostiteľov. Niektorí lacní hostitelia tam budú používať zastarané štandardy doručovania e-mailov, ktoré otvárajú vás a vašu internú korešpondenciu až do nespočetného množstva možných bezpečnostných rizík..

Urobte si láskavosť a uistite sa, že Čokoľvek si vyberiete, hostiteľa ponúka doručovanie e-mailov Imap a Pop3. Tieto bezpečnostné štandardy zaistia, že vaše súkromné ​​e-maily zostanú v poriadku … súkromné ​​a zabráni tomu, aby sa vaše informácie dostali do nesprávnych rúk (napr. Konkurenti a hackeri)..

Pre mnohé malé podniky je doručovanie e-mailov otázkou prežitia. Po registrácii na e-mailového hostiteľa a zabezpečení e-mailu vašej spoločnosti vám odporúčame integrovať ho do vyhradenej e-mailovej marketingovej služby. Služby ako neustály kontakt, MailChimp, Aweber a ActiveCampaign drasticky zvyšujú doručiteľnosť e-mailov, takže vaše správy sa dostanú na miesto určenia bez problémov..

Vysoké rýchlosti a spoľahlivé doby prevádzky

Nezáleží na tom, či máte neobmedzený počet e-mailových účtov a nadmerné množstvo ukladacieho priestoru, ak váš web nie je online dostatočne dlho na to, aby ľudia mohli rýchlo pristupovať k vášmu obsahu a skutočne nájsť dôvod, aby vám mohli poslať e-mail.!

Vo svete webhostingu neexistuje množstvo bonusov zadarmo alebo extra marketingových dobrôt, ktoré by dokázali kompenzovať nepretržité prestoje a pomalé rýchlosti. Mali by ste sa ubezpečiť, že váš hostiteľ, ktorého si vyberiete, má doba prevádzky najmenej 99,5% a rýchlosti nakladania rýchlejšie ako 1 200 Ms.

Kvalitná zákaznícka podpora

Nerád vám prasknem bublinu, ale ak sa rozhodnete skočiť do sveta budovania a údržby svojich vlastných webových stránok, potom ste deje potrebovať zákaznícku podporu v určitom okamihu. Je to nevyhnutnosť, ktorej čelia všetci webmasteri.

A keď sa to nakoniec stane (verte nám, bude to), budete sa chcieť uistiť, že hostiteľská služba, ktorú používate, ponúka plne prístupnú a vysoko účinnú zákaznícku podporu, ktorá vám pomôže čo najrýchlejšie zálohovať a bežať..

Vyhľadajte spoločnosti, ktoré ponúkajú 24/7 živý chat alebo telefonická podpora a nezabudnite si preštudovať fóra reddit a webhosting, aby ste zistili verejnú mienku o zákazníckom servise spoločnosti.

Ak sa vám toto všetko podarí, poďme sa ponoriť do top 3 e-mailových hostingových služieb z roku 2018!

1. Zoho

Predplatné zoho, ktoré sa neustále vyvíja a zlepšuje, je investíciou, ktorá bude vyplácať dividendy.

náklady: $ 1,00 / mesiac za Lite $ 4,00 / mesiac za Premium
Podpora: 24/7 Live chat a call centrum

Zoho je tu náš jasný víťaz. Po pravde povedané, aj keď boli všetky jeho funkcie a rozšírenia priemerné, stále by to vyhrálo iba z hľadiska objemu a použiteľnosti. Ale našťastie každá stránka tejto služby hostenia e-mailov je prvotriednej kvality, ale za výhodnú cenu.

Zoho má riešenie takmer akéhokoľvek problému s hostingom e-mailov, aký by ste kedy mohli mať, a myslím to doslova. Či už je to jedna z ich nekonečne prispôsobených aplikácií alebo bezproblémová integrácia s inými dobre známymi službami (Dropbox atď.), Zoho vás pokryje.

Zadarmo úvodná služba

Zoho je fantastická služba, ale existuje veľa ďalších e-mailových hostingových služieb, ktoré by spoločnosť mohla zvážiť, a tak prečo by ste si mali za túto službu vybrať hotovosť.?

Tu prichádza bezplatná služba. Skrátená verzia Zoho je k dispozícii zadarmo na neurčito. Poskytuje vám toľko času, koľko potrebujete, aby ste zvážili kúpu plnej verzie.

Bezplatná verzia je k dispozícii iba pre 5 používateľov, takže pre rastúci podnik je potrebný platený plán. Sme si však istí, že aj keby to tak nebolo, Zoho Forever Free by vám napriek tomu priniesla slinenie nad perspektívou plateného produktu..

Vzduchotesná bezpečnosť

S najvyššou úrovňou zabezpečenia ako štandard a so špeciálnymi šifrovacími protokolmi S-MIME s plánom Premium budú vaše e-maily v bezpečí pomocou Zoho.

Majú všetky phishingové a spamové filtre, ktoré by ste od kvalitnej e-mailovej služby očakávali, a navyše majú nadpriemerné zásady ochrany osobných údajov. To všetko kombinuje, aby ich bezpečnosť bola tvrdá a dobre zaoblená.

súvisiace: Ako odhaliť webové stránky neoprávneného získavania údajov prostredníctvom webovej analýzy

Množstvo rozšírení

Doslova by som mohol napísať tisíc plus slov na všetky výklenky funkcií e-mailovej služby Zoho, ale pokúsim sa zhrnúť.

Je zrejmé, že vďaka nekonečnému množstvu rozšírení Zoho sa pokúšajú byť jedinou službou hostenia e-mailov, akú kedy potrebujete (a ak nás o to požiadate, sú). V nepravdepodobnej situácii nie je možné nájsť konkrétne rozšírenie, dokonca aj v ich základnom pláne Mail Lite je integrovaný vývojový balík rozšírení; čo znamená, že môžete službu zmeniť akýmkoľvek spôsobom.

Či už ho chcete používať na cestách v integrovaných mobilných aplikáciách pre iOS a Android v systéme Zoho, zaviesť pokročilé smerovanie e-mailov alebo nastaviť aliasy domén (aby sme vymenovali aspoň niektoré funkcie), nebudete obmedzení. S Zoho nemôžete robiť nič.

Nástroj pre spoluprácu

E-mail môže byť najlepšou globálnou formou informácií, ale je známe, že sociálne médiá ho utekajú za svoje peniaze.

Zoho syntetizuje tie najlepšie aspekty oboch, čím vytvára plynulý systém pre internú komunikáciu.

Funkcia Streams vám umožňuje komunikovať s obsahom e-mailov a ďalšími oznámeniami v štýle sociálnych médií, čo umožňuje svojim kolegom ľahký prístup, komentovanie a zdieľanie..

Vďaka tejto pridanej vrstve komunikácie je Zoho jednou z najinovatívnejších a najintuitívnejších e-mailových služieb, vďaka čomu má nepopierateľnú konkurenčnú výhodu..

2. SiteGround

Najlepšie celkové hosťovanie za EMAIL / CENU / RÝCHLOSŤ / UPTIME + bonusy a zákaznícku podporu (3,95 $ mesačne)

Čas načítania: 475Ms
uptime: 99,95%
náklady: $ 3.95 / mo
Podpora: Live chat

Nie je žiadnym tajomstvom, že sme veľkými fanúšikmi SiteGround (a už nejaký čas). Počas 7 a viac rokov sme používali program SiteGround pre naše vlastné webové stránky, ako aj pre webové stránky našich zákazníkov, pre výkon, podporu a kvalita služieb, ktoré sme dostali, bola pozoruhodná. Je to jedna z mála webhostingových služieb, ktorá nielen nastaví a zabudne svoju hostingovú infraštruktúru.

Pravidelne aktualizujú (a úplne nahrádzajú) servery svojich dátových centier a sú odhodlané neustále zdokonaľovať svoje služby, aby poskytovali najlepší hosting na tejto planéte. Aj keď nie sú bez nedostatkov, sú ďaleko a ďaleko najlepší webový a e-mailový hostiteľ sme kedy použili.

99,95% dostupnosť & Veľké rýchlosti zaťaženia

Pre začiatočníkov sú najzákladnejšie balíky webového a e-mailového hostingu SiteGround neuveriteľne spoľahlivé. Vďaka silnej 99,95% dostupnosti v posledných 12 mesiacoch poskytuje SiteGround takú spoľahlivosť, ktorá je zvyčajne vyhradená pre viacerých klientov VPS a Dedicated Hosting. Verte nám, že vďaka službe SiteGround sa už nikdy nebudete musieť starať o dlhé prestoje alebo nevysvetliteľné zlyhania servera..

obeť Rýchlosti zaťaženia 475 Ms (v priemere) SiteGround je tiež najrýchlejším webovým a e-mailovým hostiteľom, ktorý sme kedy skontrolovali, a zaistí, že nikdy nestratíte potenciálneho zákazníka ani klienta na chradnú webovú stránku..

Neobmedzený e-mailový účet & Rozmerné poštové schránky

Všetky hostingové balíčky SiteGround sa štandardne dodávajú s neobmedzeným počtom e-mailových účtov a veľkorysou veľkosťou poštovej schránky.

Dokonca aj plán spustenia ponúka veľkosť priečinka Doručená pošta 2 000 Mb a až 400 e-mailových odoslaní za hodinu.

Neuveriteľné bezpečnostné funkcie

Navyše k skvelá dostupnosť, vysoká rýchlosť načítania a neobmedzené e-mailové účty, SiteGround tiež ponúka svojim zákazníkom prístup k množstvu bezpečnostných funkcií, vďaka ktorým budú vaše e-maily a vaše webové stránky chránené pred zvedavými očami a hackermi..

Všetci noví zákazníci majú prístup k bezplatný certifikát SSL, doručovanie e-mailov Imap a Pop3 a bezplatné CDN. Cena balenia cigariet nie je príliš zlá (oh, a server SiteGround vám nedá rakovinu pľúc … takže je to tak).

3. Hostgator

Super dostupná služba so skvelými funkciami a prevádzkami

Čas načítania: 601Ms
uptime: 99,4%
náklady: $ Je 2.99 / mesiac
Podpora: Live chat

Napriek ich smiešnemu znejšiemu názvu (mám na mysli chlapcov … čo majú aligátori spoločné s hostingom a e-mailom?), Hostgator ponúka niektoré z najlepších balíkov e-mailov a webhostingu v odbore za cenu, ktorá je takmer neprekonateľná.

Aj keď ich doba prevádzkyschopnosti a rýchlosti načítania nie sú úplne rovnaké ako pri serveri SiteGround, berúc do úvahy skutočnosť, že náklady na ich hostingové služby sú takmer nič, s týmto mimoriadne kvalitným (ak je to síce hlúpe znejúcim) e-mailovým hostiteľom sa naozaj nemôžete pokaziť..

Skvelá prevádzková doba & Rýchlosti zaťaženia

Hostgator ponúka za iba 2,99 dolárov mesačne prevádzkové časy, ktoré sú len o 0,01% nižšie ako náklady na stránkach, a to za menej ako 75% nákladov. S rovnako pôsobivé časy zaťaženia (601 Ms) Hostgator je zďaleka najdostupnejším e-mailovým hostiteľom na trhu pre kvalitu poskytovaných služieb.

Neobmedzený počet e-mailových účtov so skvelými bezpečnostnými funkciami

Hostgator ponúka prístup k neobmedzenému počtu e-mailových účtov, ktoré sú všetky vybavené doručovaním protokolu Pop3 a SMTP (jednoduchý protokol na prenos pošty) a bonusom funkcie Spamassassin hostgátora (bez ohľadu na úroveň alebo dĺžku hostiteľského balíka, ktorý ste si vybrali) ( aby ste zabránili vy a vašim zamestnancom zapadnúť so saudskými kniežatami, ktorí požiadajú o „pôžičku v hodnote 7 000 dolárov“)

Výnimočná podpora zákazníkov

Rovnako ako u všetkých hostiteľských služieb odporúčame, Hostgator ponúka nepretržitý live chat alebo telefonickú podporu aby ste zaistili plynulý chod svojich webových stránok a e-mailových účtov bez ohľadu na dennú dobu.

Po odoslaní desiatok úmyselne mätúcich a trochu smiešnych podporných otázok (prepáčte znova Diane!) Sme boli unavení ľahkosťou a rýchlosťou, s akou nám ich zástupcovia pomohli..

4. HOSTING A2

Veľká hodnota za cenu, ktorú zaplatíte

Čas načítania: 601Ms
uptime: 99,1%
náklady: $ 3.92 / mesiac
Podpora: Live chat

A2 Hosting, posledná služba na našom zozname, je vybavená množstvom skvelých funkcií a ponúka svojim zákazníkom prístup k rýchlemu a spoľahlivému výkonu, ktorý je absolútnou zľavou za cenu, ktorú platíte.

Na rozdiel od serverov SiteGround a HostGator ich najlacnejší hostingový plán – A2 lite za $ 3,92 / mesiac – umožňuje iba prístup k 25 e-mailovým účtom (šmýkač). Vzhľadom na mimoriadny výkon a množstvo ďalších funkcií však proti nim ťažko stojíme.

25 E-mailové účty s veľkými bezpečnostnými štandardmi

Aj keď sme boli trochu sklamaní, že A2 ponúka vo svojom hostingovom balíčku Lite iba 25 e-mailových účtov (neobmedzene na všetky ostatné), ich pôsobivý výkon a množstvo ďalších funkcií viac ako vynahradí tento malý priestupok.

Nielenže máte prístup k tradičným možnostiam doručovania Imap a Pop3, ale hosting A2 vám tiež umožňuje používať protokoly Imap SSL a Pop3 SSL na ďalšie šifrovanie správ a poskytnúť vám a vašej organizácii úplný pokoj..

Skvelá prevádzková doba & Rýchle načítanie

Aj keď sa nezhodujú s funkciou SiteGround, pokiaľ ide o rýchlosť a spoľahlivosť, rozdiel je v nominálnej hodnote ceny, ktorú platíte. s 99,91% prevádzok a mimoriadne rýchla doba načítania 625 Ms, A2 zaistí, že vaše webové stránky zostanú funkčné a rýchlo dodajú obsah, ktorý zákazníci potrebujú, vždy, kedykoľvek.

Výnimočná podpora zákazníkov

Pred každou recenziou, ktorú zverejňujeme, sa vždy ubezpečíme, že tím zákazníckej podpory prešiel tempom, a to tak, že ste nevhodne odoslali sériu stále technických a spletitých lístkov..

Veľa k nášmu prekvapeniu, 24/7 zákaznícka podpora A2 je vysoko citlivá a bezbožne efektívny. Bez ohľadu na to, ako labyrinty uspokojujú naše požiadavky, ich podporný personál to zvládol rýchlo, zdvorilo as vysokou úrovňou profesionality.

Skvelé funkcie zabezpečenia webových stránok a SSL zadarmo

Pretože ste (dúfajme), že vezmete svoju e-mailovú hostingovú službu na vrchol svojho štandardného hostenia webových stránok, budete radi, keď budete vedieť, že A2 Hosting, ako napríklad SiteGround, je krieda plná najnovších bezpečnostných funkcií a ponúk, aby ste zaistili, že váš web je všetko okrem „hackerských dôkazov“.

Vďaka bezplatnému certifikátu SSL všetkým novým zákazníkom, ako aj bezplatnej službe Cloudflare CDN, monitorovaniu nových relicných serverov a ďalším, si môžete jednoducho odpočinúť s vedomím, že A2 vás a vaše webové stránky pokrýva.

Záverečné myšlienky o hostovaní e-mailov

Či už hľadáte jediný e-mailový účet pre svoj najnovší blog alebo desiatky nových firemných účtov pre toto epické spustenie, ktoré spúšťate so svojimi priateľmi, tri služby, ktoré sme preskúmali v tomto krátkom sprievodcovi, nesklame..

Dajte nám vedieť, ktorý z nich vyberiete v komentároch nižšie a ako vždy, ak máte akékoľvek otázky, pripomienky, pripomienky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať a my sa k vám čo najskôr ozveme.!

Tiež sa ti môže páčiť:

  • Najlepší tvorca webových stránok

Referencie a obrazové kredity:

  • ByarvitSolutions.com
  • PointCloser.com
  • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author