Geriausi domenų registratoriai Kanadoje (2019)

Jei turite svetainę arba galvojate sukurti svetainę, jums reikia domeno vardo. Domenų vardai perkami per domenų registratorius, o tai atrodo pakankamai paprasta – kol suprasite, kiek galimybių yra.

Prieš pradėdamas tai nagrinėti, norėčiau išsiaiškinti, dėl ko žmonės dažnai susipainioja. Domenų registracija nėra tas pats, kas priegloba. Galiu išeiti ir užregistruoti 1000 domenų, dar nereiškia, kad galėsite juos pamatyti internete.

Beje, jei jūs norite nusipirkti domeną, tikriausiai patenkate į vieną iš šių trijų grupių:

  1. „Tiesiog ieškau“ domeno – > Vardas čekas yra tavo atsakymas.
  2. Ieškote domeno ir prieglobos – > „Bluehost“ duos jums abiem (už pigumą).
  3. Ieškoti užsienio domenas ir talpinimas  -> Varyk Tėti yra tai, ko jums reikia.

Viltis, kuri padeda. Pažvelkime į tai, kas geriausia …

Geriausios domenų registratoriaus parinktys

Žemiau pateikėme geriausių domenų registratorių pasirinkimus. Be to, daugelis šių bendrovių siūlo kitas paslaugas ir palaikymo rūšis. Kainos skiriasi, kaip ir tai, kas įtraukta į kiekvienos įmonės įvairius planus.

Tarp geriausių domenų registratorių šiandien yra šie:

1. „Bluehost.com“ – tinka domenams, puikus ir prieglobai

„Bluehost“ veikia nuo 2003 m. Ir talpina daugiau nei du milijonus svetainių. „WordPress“ siūlo pasirinktą žiniatinklio prieglobą „Bluehost“. Pirmiausia ji yra prieglobos įmonė, tačiau siūlo papildomų produktų ir paslaugų.

„Bluehost“ yra dar vienas puikus pasirinkimas domenų registracijai, prieglobai ir bet kurioms iškilusioms problemoms. Su „Bluehost“ jūs mokate už patikimumą ir daugybę internetinės pagalbos. 

Svetainių savininkai, dirbantys „Bluehost“, naudojasi nemokamu prieglobos paketu su kiekvienu domenu ir galite pasirinkti pasidalijamąjį, „WordPress“, VPS, skirtąjį ar perpardavėjų prieglobą..

Visas paketas, kuriame yra priegloba, saugumas ir vienas domeno vardas, kainuoja šiek tiek mažiau nei 24 USD per metus.

2. „Namecheap.com“ – „Domenų savininkams“ geriausios rankos, o ne tokios geros prieglobai (nemokama privatumo apsauga)

„Namecheap“ vilioja svetainių savininkus, orientuotus į biudžetą, tačiau jie taip pat siūlo daugybę paslaugų su domenų vardais. Bendrovė įsteigta 2000 m. Ir šiandien valdo daugiau nei septynis milijonus domenų. Lifehacker.com juos paskelbė geriausiu 2010 m. Domenų vardų registratoriumi.

Jei brangus ir pigus domenų registravimas yra tai, ko norite, tada „Namecheap“ jums tinka. Jie turi geriausią palaikymo ir kainų nustatymo struktūrą. Vienintelė problema, kurią nustatėme, yra tai, kad jų serveriai negali konkuruoti tame pačiame lygyje. 

„Namecheap“ siūlo perkėlimus, SSL sertifikatus, el. Paštą, programų integraciją ir žiniatinklio prieglobą. Jie taip pat teikia palaikymą klientams tiesioginių pokalbių metu arba per el. Pašto bilietų sistemą. Visa tai kainuoja mažiau nei 9 USD per metus.

Taip pat galite pasirinkti privatumo apsaugą, kuri pirmaisiais metais yra nemokama, o paskui – šiek tiek mažiau nei 3 USD per metus.

3. GoDaddy.com – didžiausias domenų pasirinkimas, padorus priegloba, šiek tiek brangus

Be abejo, labiausiai reklamuojamas domenų registratorius, „GoDaddy“ yra praktiškai buitinis vardas, nors daugelis žmonių gali ir nesuprasti, ką jie siūlo.

Jei norite, kad naujo domeno registravimo procesas vyktų sklandžiai ir lengvai naršant bei turint jį priglobtą, nei „GoDaddy“, yra puikus pasirinkimas. 

„GoDaddy“ veikia nuo 1997 m., Todėl jie yra viena iš labiausiai patyrusių variantų mūsų sąraše. Daugiau nei 17 milijonų savo svetainių pasirinko „GoDaddy“, todėl jie tapo didžiausiu domenų vardų registratoriumi pasaulyje.

„GoDaddy“ siūlo domenų registraciją, domenų perkėlimą, profesionalias el. Pašto parinktis, žiniatinklio prieglobą, apsaugą ir įvairius rinkodaros įrankius jūsų verslo svetainei. Jų klientų palaikymo komanda teikia visuotinę pagalbą ir yra prieinama telefonu 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę arba galite su kuo nors kalbėtis tiesioginių pokalbių metu.

„GoDaddy“ kaina pirmaisiais metais prasideda nuo 0,99 USD, o .com domenams padidėja iki 14,99 USD per metus. Kiti domenai, įskaitant .net, .tech ir .co, yra šiek tiek brangesni. Kitos paslaugos, įskaitant privatumo apsaugą, yra prieinamos už nominalų mokestį.

Visą „GoDaddy“ apžvalgą skaitykite čia. 

4. Domain.com – viskas gerai, vis dar brangu

„Domain.com“, kaip rodo pavadinimas, specializuojasi teikiant domenų vardus. Nuo 2000 m. Jie siūlė domenų vardus, prieglobos planus, el. Paštą, VPS prieglobą, SSL sertifikatus, internetinę rinkodarą ir internetinį dizainą. Jie iš esmės yra „vieno langelio“ principas tiems, kurie nori atidaryti svetainę.

Svetainių savininkai gali pasirinkti tarp VPS prieglobos, „WordPress“ prieglobos ar bendro prieglobos planų. Jie visi turi vieną ar daugiau nemokamų domenų vardų, taip pat SSL sertifikatą, neribotą vietą diske ir įvairius rinkodaros įrankius bei el. Prekybos sprendimus..

Domeną galite įsigyti naudodami Domain.com. Tai yra prieinama kaina – mažiau nei 10 USD per metus .com ar .net tinklalapiams. Jį teikia palaikymas telefonu visą parą ir prieiga prie DUK.

5. Name.com – dar viena kokybės parinktis

„Name.com“ veikia nuo 2003 m. Ir kontroliuoja du milijonus domenų. Naudodamiesi „Name.com“ gausite domenų perkėlimus, SSL sertifikatus, programų integraciją, kūrėją, el. Paštą ir keletą skirtingų prieglobos parinkčių.

Nemokami domenai gaunami įsigijus prieglobos planą. Galite pasirinkti iš pagrindinio vienos svetainės plano, vadinamo „Startup Hosting Plan“, arba išsamesnio „Name Builder“ plano, palaikančio 25 svetaines. Neįtikėtinas paketas siūlo neribotą skaičių svetainių.

Jie siūlo vadinamąją „žinių bazę“ ir kontaktinę formą, leidžiančią pateikti pagalbos bilietą. Taip pat palaikymo pokalbiais palaikymą galite pasiekti kiekvieną dieną nuo 10 iki 17 valandos. MST arba palaikymo telefonu pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 iki 18 valandos.

Kainos svyruoja nuo maždaug 10 USD per metus .com svetainei iki 110 USD per metus .host svetainei. Privatumo apsauga teikiama už papildomą 5 USD mokestį per metus, tačiau tai nėra galimybė visiems domeno plėtiniams.

6. HostGator.com – puikus pagrindinis kompiuteris, vidutinis domenų registras

„HostGator“ veikė nuo 2002 m., Ir tai dar viena galimybė, kuri buvo plačiai reklamuojama. Bendrovė prižiūri daugiau nei devynis milijonus domenų ir pirmiausia yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja.

Galite pasirinkti iš žiniatinklio, debesies, „WordPress“, VPS, perpardavėjo, dedikuotojo, programos ar „Windows“ prieglobos. „HostGator“ yra žinomas dėl savo darbo laiko ir įkėlimo greičio, ypač tiems, kurie naudojasi „WordPress Cloud Hosting“ programa. Jie taip pat teikia tiesioginį pokalbį ir klientų aptarnavimą el. Paštu, taip pat suteikia prieigą prie vaizdo įrašų vadovėlių ir forumų.

.Com svetainės kaina yra 12,95 USD per metus, kuri suteikia jums bent vieną domeną. Galite pasirinkti iš kelių skirtingų planų, įskaitant „Business Cloud“ planą, „Baby Cloud“ planą ir „Hatchling Cloud“ planą. Esami „HostGator“ klientai gali įsigyti .com svetainę tik už 2,99 USD per metus. Privatumo apsauga suteikiama už papildomus 14,95 USD per metus.

7. 1&1

1&1 yra pats veteranas šioje grupėje ir gyvuoja daugiau nei 30 metų. Jie vis dar yra vienas iš nuosekliausių variantų. Pasaulyje šioje Vokietijoje įsikūrusioje įmonėje dirba daugiau nei 7000 darbuotojų.

Su 1&1, galite gauti domenų perkėlimą, svetainių kūrėją, interneto prieglobą, internetinės parduotuvės kūrėją, „WordPress“ prieglobą, VPS prieglobą, SSL sertifikatus, valdytą debesų prieglobą, verslo el. Pašto valdymą, verslo el. Pašto paskyras ir dar daugiau. Jie taip pat siūlo įvairius el. Pašto ir internetinės rinkodaros įrankius.

Pagalba klientams teikiama visą parą telefonu, tiesioginiais pokalbiais, el. Paštu ar socialinėje žiniasklaidoje.

Jie taip pat yra viena iš vertingiausių domenų registratorių variantų, kurių žiniatinklio prieglobos kainos .com svetainėms prasideda nuo mažiau nei 1 USD per metus. .Biz svetainė kainuos mažiau nei 15 USD per metus. Jie taip pat siūlo nemokamą privatumo apsaugą privačiose registracijos srityse.

8. Registruotis.com

Jau daugiau nei 20 metų „Register.com“ siūlo domenų, svetainių ir elektroninės prekybos svetainių kūrimo, prieglobos ir SSL parinkčių, el. Pašto paslaugų ir kelių skirtingų internetinės rinkodaros priemonių perkėlimus. Jie dirba su daugiau nei 2,5 milijono sričių. Bendrovė taip pat suteikia jums prieigą prie įvairių naudingų rinkodaros priemonių, įskaitant SEO, PPC, „Facebook Boost“ ir dar daugiau.

Pagalba klientams teikiama telefonu arba el. Paštu nuo pirmadienio iki penktadienio 9–17 val., Šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9 iki 22 val..

Jie yra viena iš prieinamiausių svetainių prieglobos galimybių, kainuojančių 5 USD per mėnesį. Kaina yra ta pati .com, .net, .org, .biz, .info ir .us svetainėms. Privatumo apsauga teikiama už papildomus 11 USD per metus.

9. „InMotion Hostingas“ – puikus priegloba ir domenų registras

Ši įmonė veikia nuo 2001 m. Ir siūlo viską, ko galite norėti interneto prieglobos įmonėje. Jūs gaunate greitesnius serverius ir didesnį nei vidutinis veikimo laikas, taip pat prieigą prie verslo, VPS, perpardavėjo ir „WordPress“ prieglobos. Taip pat galite gauti prieigą prie interneto dizaino paslaugų ir įmonių prieglobos sprendimų. Kai kuriuose planuose yra nemokamas domenas.

Klientų aptarnavimas galimas per tiesioginį pokalbį, telefoną, „Skype“ arba el. Paštu ištisą parą.

.Com, .net, .org, .info ar .us domenų kaina yra šiek tiek mažesnė nei 15 USD per metus. Privatumo apsauga teikiama už papildomus 10 USD per metus.

„InMotion“ taip pat siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri leidžia jums išbandyti jų paslaugas nerizikingai ir pereiti į kitą įmonę, jei sužinosite, kad jie nėra jums.

10. Domenai.Google

„Domains.Google“ veikia nuo 2015 m., Tačiau vis dar yra beta versijos.

Domenuose yra nemokama privati ​​registracija, tinkintas el. Paštas su „G Suite“, lengva integruoti su populiariausiais svetainių kūrėjais, tinkinti potemiai, nauji domenų vardų galūnės, el. Pašto persiuntimas ir paprasti valdymo įrankiai..

Klientų aptarnavimą siūlo „Google Domains“ JAV palaikymo komanda 24 valandas per parą, kiekvieną savaitės dieną el. Paštu, telefonu ar tiesioginiuose pokalbiuose..

„Google“ siūlo .com svetainę už 12 USD per metus, kurią galima atnaujinti automatiškai. Domenus taip pat galima įsigyti iki 10 metų, todėl nereikia kasmet jų atnaujinti. Privatumo apsauga teikiama be jokio papildomo mokesčio, jei svetainė yra tinkama privačiai registracijai.

Kas yra domeno vardas?

Jei norite valdyti svetainę, turite pasirinkti domeno vardą. Jie laikomi vartais į internetą ir be jų mums reiktų naršyti internete įvedant ilgus, sunkiai įsimenamus IP adresus. Pakankamai sunku atsiminti daugelį žiniatinklio adresų?

domeno vardo pavyzdys

Todėl neužtenka vien turėti idėją tinklaraščiui ar svetainei – jums reikės lengvai įsimenamo domeno vardo, kad žmonės galėtų jus rasti. Jei norite gauti aukščiausio lygio domenus (TLD), turėsite dirbti su domenų vardų registratoriumi. Šios įmonės valdo domenų vardus ir leidžia jums atlikti daugelį dalykų, kuriuos reikia atlikti su jūsų svetaine.

Kiekvienas domenų registratorius yra skirtingas, nors daugelis siūlo tas pačias pagrindines funkcijas, kai registruojate domeną, pavyzdžiui, pagrindinį nemokamą domeną, svetainės kūrėją, domeno privatumą ar dviejų veiksnių autentifikavimą. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl žinodami, ko jums reikia, galite daug lengviau išsirinkti sau tinkamiausią, kad rastumėte jūsų poreikiams idealius TLD..

Geriausio domenų registratoriaus pasirinkimas

Surasti geriausią domenų registratorių ir prieglobos paslaugas jūsų svetainei gali būti sudėtinga, tačiau supratę keletą svarbių dalykų, procesas gali būti lengvesnis. Pirmiausia turite turėti savo svetainės tikslus, nusistatyti biudžetą ir žinoti, ko reikia jūsų svetainei valdyti. Įvertinę šiuos veiksnius padėsite susiaurinti galimų domenų registratorių sąrašą ir priimti geriausią sprendimą atsižvelgdami į jūsų aplinkybes.

sąrašo vektoriusMes sudarėme populiariausių šiandien veikiančių domenų vardų registratorių sąrašą. Jie siūlo viską, pradedant nuo pagrindinės registracijos ir baigiant išsamiais paketais, leidžiančiais pilnai valdyti savo asmeninę, verslo ar el. Prekybos svetainę.

Kainos labai skiriasi ALD, todėl prieš priimant sprendimą svarbu turėti omenyje biudžetą. Iš pirmo žvilgsnio domeno registravimas gali atrodyti šiek tiek per pigus (kai kurie siekia vos .99 USD per metus), tačiau kai atsižvelgsite į įvairias savybes, turėsite įgyvendinti savo tikslus, pigiausias pasirinkimas gali likti toks. ilgainiui.

Taip pat svarbu atsižvelgti į klientų aptarnavimą. Visos mūsų sąrašo parinktys siūlo tam tikro tipo klientų aptarnavimą, tačiau kai kurios jų apima išsamesnius planus nei kitos. Jei dirbate tradiciniu ar el. Prekybos verslu, labai svarbu, kad galėtumėte gauti geriausią palaikymą. Kuo greičiau išspręsdami savo svetainės problemas, negalėsite prarasti pajamų, o be lengvai prieinamų klientų aptarnavimo paslaugų tai gali būti neįmanoma.

Taip pat norėsite pagalvoti apie bendrą domenų registratoriaus galimybę pateikti tinkamą prieglobą ir išlaikyti jūsų svetainės veikimą ir paleidimą bei lankytojų palankumą. Tai reiškia, kad norite dirbti su įmone, kuri siūlo greitą krovimo laiką ir kiek įmanoma mažiau prastovų. Visos mūsų sąraše esančios įmonės siūlo bent jau tinkamą krovimo laiką ir veikimo laiką, tačiau kiekvienoje įmonėje tai skiriasi, todėl atlikite savo tyrimus prieš galutinai pasirinkdami savo pasirinkimą..

kaip veikia svetainė

Kai kuriais atvejais susirūpinimą kelia ir saugumas. Nors ne visi norės apsaugoti savo tapatybę ir kontaktinę informaciją, jei tai padarysite, norėsite įsitikinti, ar domenų registratorius ir prieglobos įmonė siūlo privatumo apsaugą. Visi žemiau pateikto sąrašo variantai suteikia prieigą prie privatumo apsaugos, kai tokia galimybė yra, nors vieni imasi mokesčio, o kiti ne. Norėdami išsiaiškinti, ar verta mokėti už privatumo apsaugą, pasverkite išlaidas, susijusias su sumokėjimu už privatumą.

Galiausiai norėsite dirbti su įsteigta įmone, todėl įtraukėme informaciją apie tai, kiek laiko kiekvienas iš šių domenų registratorių dirbo. Seniausia įmonė jums gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, tačiau skeptiškai vertinkite tas įmones, kurios atrodo „skraidančios naktimis“ ar neseniai įsteigtos. Norint įvertinti juos, reikia įrašų.

Galutinis pasirinkimas

Sukurti ir nustatyti svetainę yra lengviau nei bet kada. Tai ypač pasakytina apie svetainių kūrėją ar turinio valdymo sistemą (CMS).

Procesas prasideda domeno vardo registravimu viename iš aukščiausio lygio domenų ir proceso paleidimu prieš pradedant svetainę..

Aukščiau pateikta informacija gali padėti susiaurinti pasirinkimą ir padaryti geriausią, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author