7 кращих послуг дешевого веб-хостингу (огляд 2020 р.) | Факти хостингу

дешевий веб-хостинг

Пошук дешевого постачальника веб-хостингу – непросте завдання.

Чому??

Багато популярних компаній, що займаються веб-хостингом, використовують стандартні цінові стратегії ціноутворення, які зазвичай залучають нових клієнтів своїми низькими вступними цінами.

Однак, згідно з нашими дослідженнями, витрати на оновлення зазвичай на 2–3 рази вище. Перш ніж зареєструватися з дешевим хостом, важливо перевірити їх ціни на оновлення, а також функції.

Іноді вони обмежені мінімальним місцем для зберігання, недостатньою пропускною здатністю або відсутністю SSL.

Хоча більшість веб-хостів безкоштовно завантажують доменне ім’я та SSL (принаймні на один рік), деякі – ні.

Нижче ви можете знайти 7 найдешевших веб-хостингових провайдерів (востаннє перевірено грудень 2019 року):

1. Bluehost $ 2,75 / місяць (36 місяців) | Продовжує $ 7,99

Bluehost

 • Час роботи: 99,99% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 380 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: безкоштовні акаунти електронної пошти, включені SSL
 • Повернення грошей: гарантія 30 днів

На даний момент Bluehost розміщує понад 2 мільйони веб-сайтів. Вони, безумовно, одні з найбільш популярний, доступні недорогі варіанти спільного хостингу – не просто так. Вони добре використовуються (і рекомендуються) різними популярними веб-майстрами та блогерами.

Із 31 хостів, які ми перевірили, останній 24-місячний час роботи Bluehost був найкращим, що ми бачили – 99,99% (з 2-х годин простою). Окрім надійних показників, їхня середня швидкість теж швидша – 380 мс (що швидко порівняно з іншими веб-хостами за аналогічною ціною, такими як SiteGround (681 мс) або DreamHost (654 мс).

Bluehost також є нашим першим рейтингом веб-хостингу в наших загальних оглядах веб-хостингу. Переважно через їх відмінні та надійні показники та 24/7/365 чат у прямому ефірі для всіх своїх клієнтів.

Усі плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, встановлення одним кліком для різних будівельників веб-сайтів та WordPress.

Найбільшим недоліком їхньої пропозиції є те, що найдешевший план ($ 2,75 / місяць) має 36-місячне зобов’язання. Якщо ви вирішите користуватися їх послугами менше 12 місяців, вам доведеться платити $ 4,95 / місяць. SSL включений безкоштовно. Найдешевший “базовий” план має 50 Гб місця для зберігання даних, 5 облікових записів електронної пошти та неперевірену пропускну здатність. Bluehost поновлюється на рівні $ 7,99 / місяць після початкового періоду реєстрації.


Або прочитайте наш повний огляд на Bluehost

2. Хостингер $ 0,99 / місяць (48 місяців) | Поновлює $ 2,15

Хостингер

 • Час роботи: 99,95% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 363 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: SSL, безкоштовний домен на 1 рік, необмежений обсяг зберігання
 • Повернення грошей: гарантія 30 днів

Хостингер – найдешевша веб-хостинг-компанія, яку ми перевірили на сьогодні.

Зазвичай дуже доступні хостинг-провайдери або повільні, ненадійні, або практично не мають підтримки клієнтів.

На щастя, Хостингер – це зовсім навпаки. За останні 23 місяці їх тривалість тривала 99,95%.

Більше того, вони є одними з найшвидших веб-хостів із середнім часом завантаження 363 мс (тільки побили A2 хостинг та MDDHosting, які трохи дорожчі).

Вони також пропонують оперативну цілодобову підтримку клієнтів через чат в прямому ефірі, що є чудовою функцією.

Низькі ціни, великий час завантаження та надійний час роботи – це те, що робить їх чудовим дешевим веб-хостингом.

Якщо ви підпишетесь на їх найдешевший план, це коштуватиме лише 0,99 дол. / Місяць. Це складає всього 47,52 долара за майже “хостинг” за все життя – не погано. Найдешевший план хостингу продовжується на рівні $ 2,15 / місяць після початкового періоду реєстрації.

Цей план “Єдиного спільного хостингу” включає в себе 1 веб-сайт, 1 обліковий запис електронної пошти, 100 ГБ пропускної здатності (яка може працювати з багатьма відвідувачами) та необмежену кількість пам’яті.


Або прочитайте наш повний огляд на Hostinger

3. DreamHost $ 2,59 / місяць (36 місяців) | Продовжує: 2,59 долара | Щомісячний план: 4,95 дол. / Міс

сонник

 • Час роботи: 99,94% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 654 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: SSL включений, необмежений трафік
 • Повернення грошей: гарантія 97 днів

DreamHost моментально виділяється серед веб-хостів завдяки вражаючій гарантії повернення грошей: вони впевнені у своїх послугах, що дозволяють вам до 97 днів вимагати повернення грошей (галузевий стандарт – 30 днів).

Останній 24-місячний час роботи DreamHost – це 99,94% – що не погано Вони мають час завантаження 654 мс. Хоча це не надто повільно, ви отримуєте кращий час завантаження за допомогою наших трьох найкращих виборів.

DreamHost, однак, не пропонує безкоштовні акаунти електронної пошти. Тоді як Bluehost пропонує 5 облікових записів електронної пошти, а A2 хостинг пропонує 25, вам потрібно платити $ 1,67 за рахунок електронної пошти щомісяця з DreamHost.

Окрім наявності вражаючої гарантії повернення грошей (97 днів), DreamHost пропонує досить чудові функції: безкоштовне доменне ім’я на 1 рік (оновлення на 15,99 дол. США), неперемірена пропускна здатність, зберігання на SSD 50 Гб, розробник веб-сайтів WP, безкоштовний SSL та підтримка 1 веб-сайт – все за $ 2,59 / місяць за найдешевшим планом, який поновлюється за тією ж ціною.


Або прочитайте наш повний огляд на DreamHost

4. HostGator $ 2,75 / місяць (36 місяців) | Поновлює $ 6,95

hostgator поділився

 • Час роботи: 99,99% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 1113 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: безкоштовні акаунти електронної пошти, включені SSL
 • Повернення грошей: гарантія 45 днів

Без сумніву, Hostgator – одна з найбільших та найпопулярніших брендів веб-хостингу сьогодні. Вони розміщують вражаючі 10 мільйонів + доменних імен та працюють у цій галузі вже 19 років. Це важко перемогти!

Однак у нас неоднозначні почуття щодо спільної роботи хостингу Hostgator. 

Вони працюють досить погано, якщо мова йде про швидкість: час завантаження 1113 мс робить їх самими повільними з розглянутих нами дешевих веб-хостів (Hostinger та Bluehost принаймні вдвічі швидші, а A2 хостинг – утричі швидший). Відсутність SSD-пам’яті це не допомагає. Протягом 24-місячного часу роботи господаря дуже вражає 99,99%, хоч. Вони мають другий найкращий час роботи в цьому списку після Bluehost. Це дає рівень впевненості у надійності їх обслуговування.

Найдешевший план Hostgator коштує $ 2,75 / місяць, але вимагає 36-місячного зобов’язання. Для цього ви отримуєте необмежену пропускну здатність та сховище, безкоштовне ім’я домену строком на 1 рік, миттєві резервні копії, безкоштовний SSL та кредит на рекламу в Google та Bing у розмірі 100 доларів. Після закінчення початкового 36-місячного періоду хостгатор поновлюється на рівні 6,95 дол. / Місяць.


Або прочитайте наш повний огляд на HostGator

5. Хостинг A2 2,96 дол. / Місяць (12 місяців) | Поновлює $ 8,99

a2 домашня сторінка хостингу

 • Час роботи: 99,93% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 320 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: безкоштовні акаунти електронної пошти, включені SSL
 • Повернення грошей: гарантія повернення грошей у будь-який час

Хостинг A2 – це найшвидший постачальник хостингу, який ми перевірили на сьогодні.

З середнім часом завантаження 320 мс, Хостинг A2 – це найшвидший з веб-хостів, про який ми переглядали – і так вже роками. Вони є єдиним веб-хостом, який отримує ідеальну оцінку швидкості серед веб-хостів, про які ми переглядали.

У світі, коли повільність може завдати шкоди як трафіку, так і конверсіям, веб-хости, які пишаються швидкістю, стягують премію за це – або принаймні набагато більше, ніж 2,96 дол..

Продовження роботи хостингу A2 не дуже вражає. Вони підтримували 99,93% тривалість тривалості роботи за останні 24 місяці, що є досить слабким.

Ви також обмежені на одному веб-сайті за своїм найдешевшим планом; це ускладнює насолоду від деяких дивовижних функцій, які вони пропонують повною мірою. Якщо ви хочете отримати більше сайтів, вам потрібно оновити їх “Turbo-сервер”. Хоча це обіцяє до 20-кратної швидкості, це коштує набагато більше в 7 доларів на місяць за 24-36-місячне зобов’язання.

За $ 2,96 / місяць найдешевший план хостингу A2 постачається з необмеженим накопичувачем SSD, необмеженою пропускною здатністю, безкоштовним SSL, 25 обліковими записами електронної пошти, розробником сайту та встановленням WordPress у 1 клік. Ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я на 1 рік. A2 хостинг поновлюється на рівні 8,99 дол. / Місяць після початкового періоду реєстрації.

Щоб отримати найдешевшу ціну, скористайтеся купоном “HOSTINGFACTS” на сторінці оформлення замовлення.


Або прочитайте наш повний огляд на A2 хостинг

6. GreenGeeks $ 2,95 / місяць (36 місяців) | Поновлення: 9,95 дол

Домашня сторінка GreenGeeks

 • Час роботи: 99,96% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 453 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: безкоштовні акаунти електронної пошти, включені SSL
 • Повернення грошей: гарантія 30 днів

Орієнтація GreenGeeks на екологічність може полюбити їх для деяких користувачів, але як вони зберігаються в порівнянні з іншими дешевими веб-хостами?

GreenGeeks не так швидко, як Hostinger (363 мс), Bluehost (380 мс) або A2 хостинг (320 мс), але час їх завантаження 453 мс вражає і 99,96% тривалість роботи теж не погана. Варто також відзначити, що ви користуєтесь цілодобовою підтримкою клієнтів через чат в прямому ефірі (який ми визнали досить надійним), якщо ваш сайт коли-небудь знизиться.

Незважаючи на те, що GreenGeeks є досить щедрим, коли справа стосується деяких особливостей їх найдешевшого плану (наприклад, необмеженого обсягу пам’яті та електронної пошти), ми хочемо зазначити, що ви можете використовувати цей план лише з 1 веб-сайту.

Їх найдешевший план коштує 2,95 долара на місяць, що відповідає 36-місячним зобов’язанням. Для цього ви отримуєте необмежену пам’ять на SSD, необмежену пропускну спроможність, необмежену кількість електронних листів, безкоштовний конструктор веб-сайтів та безкоштовне доменне ім’я протягом 1 року (поновлюється на 13,95 дол. США). Ви також отримуєте безкоштовний SSL. Як тільки початковий 36-місячний термін реєстрації закінчиться, GreenGeeks поновлюється зі $ 9,95 / місяць.


Або прочитайте наш повний огляд на GreenGeeks

7. iPage $ 1,99 / місяць (36 місяців) | Поновлення: 7,99 дол

ipage

 • Час роботи: 99,97% (див. Детальний час роботи)
 • Час завантаження: 759 мс (див. Детальний час завантаження)
 • Особливості: безкоштовні акаунти електронної пошти, включені SSL
 • Повернення грошей: гарантія 30 днів

За $ 1,99 / місяць пропонування iPage, здавалося б, одне з найкращих, що стосується дешевого веб-хостингу, особливо тому, що вони виглядають найдешевшими після нашого найкращого вибору (Hostinger).

Однак не обманюйте. 

Супер дешеві ціни на iPage ви отримуєте лише тоді, коли зобов’язуєтесь 36 місяців. Що ще важливіше, коли початковий 36-місячний термін реєстрації закінчиться, дешеві загальні ціни на хостинг iPage миттєво надуваються до 7,99 дол. / Місяць.

При цьому варто зазначити, що iPage вражає 99,97% тривалість роботи протягом 24 місяців, і вони пропонують надійну цілодобову підтримку клієнтів за допомогою декількох засобів, включаючи чат в прямому ефірі.

iPage не пропонує накопичувач SSD. З часом завантаження 759 мс, вони також є другими повільними з найдешевших веб-хостів, які ми розглянули.

Безкоштовне доменне ім’я на 1 рік (поновлюється на $ 14,99), безкоштовний SSL, необмежений обсяг пам’яті та практично необмежена пропускна здатність – це деякі функції, які ви отримуєте при дешевому хостингу iPage. Хоча більшість дешевих хостів мають обмеження на 1 веб-сайт, iPage дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів.


Або прочитайте наш повний огляд на iPage

Для завершення:

Тільки те, що у вас немає великого бюджету, не означає, що ви повинні влаштуватися на низькоякісний веб-хостинг.

На ринку є десятки варіантів, які забезпечують ідеальний баланс між доступною вартістю та якістю. Трохи досліджуючи, ви можете легко знайти постачальника, який відповідає вашим потребам і свій бюджет.

 1. Bluehost: $ 2,75 / місяць [простий у використанні, надійний]
 2. Хостингер: $ 0,99 / місяць [найдешевша якість веб-хостингу]
 3. DreamHost: $ 2,59 / місяць [можливість платити щомісяця]
 4. Розміщений HostGator: $ 2,75 / місяць
 5. Хостинг A2: $ 2,96 на місяць [найшвидший дешевий веб-хост]
 6. GreenGeeks: $ 2,95 / місяць
 7. iPage: $ 1,99 / місяць

P.S. Переконайтеся, що у вас все в порядку з більш високими цінами на поновлення. Ніхто з цього списку не має такої самої ціни поновлення, як ціна підписки.

Які дешеві хостинг-провайдери ви використовували? Чи рекомендуєте ви будь-який із них? Повідомте нас у коментарях нижче. Ми також можемо протестувати і спробувати дешевші хости, тому знімайте свої пропозиції до нас :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author