WordPress EDD Mağazanızdaki Ürünler Gibi Dijital Hizmetler Satın

WordPress EDD Mağazanızdan Ürün Gibi Dijital Hizmetler Satın

WordPress’i duyduysanız veya kendi WordPress sitenize sahipseniz, EDD mağazanız üzerinden dijital ürünler satmanıza izin veren bu şaşırtıcı eklenti olan Easy Digital Downloads’ın çok iyi farkında olmalısınız. Ama dürüst olmak gerekirse, Easy Digital Downloads sadece dijital ürünler satmakla sınırlı değil. EDD Satış Hizmetleri gibi EDD’ye özel eklenti yardımıyla mağazanızı WordPress web sitenizden dijital hizmetler satmaya da genişletebilirsiniz..

Tasarım, geliştirme, seslendirme hizmetleri satmaktan içerik yazma, danışmanlık ve diğer hizmetlere kadar bu eklenti size tamamen işlevsel bir çözüm sunacaktır. Bu makalede, WordPress EDD Mağazanızdan dijital hizmetleri nasıl satabileceğinizi tartışacağız.

Kolay Dijital İndirme için EDD Satış Hizmetleri Eklentisi ile tanışın

Hizmetler - WP ile Servis Satma

EDD Satış Hizmetleri, EDD Mağazanızdaki bir ürün gibi bir hizmet satmanıza izin veren özel bir Kolay Dijital İndirme eklentisidir. Bu reklamla, müşterileriniz tarafından indirilmesi ve yüklenmesi gereken ve belirli bir zaman çizelgesine sahip olan ve aynı zamanda bir siparişin etkili bir şekilde işlenmesi ve tamamlanması için daha fazla konuşma gerektiren tüm hizmetlerinizi satabilirsiniz. EDD mağazanız için çok yararlı bir eklentidir ve dijital hizmetleri satmak için çeşitli özellikler sunar:

Çeşitli Yönetici Seçenekleri

EDD ayarları

Bu eklentinin satıcılar ve müşteriler için neler sunduğunu söylemeden önce, ihtiyaçlarına göre etkinleştirebileceği veya devre dışı bırakabileceği çeşitli yönetici ayarlarında size yol gösterelim. Ayrıca, kendiniz bir satıcı ve yönetici iseniz, bu ayarları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çeşitli yönetici seçenekleri şunları içerir:

  • Sipariş Yönetme Sayfasını Ayarlama
  • İleti Dizisinde E-postaları Etkinleştir
  • Canlı Bildirimleri Etkinleştir
  • İncelemeleri Tek Ürün Sayfasında Görüntüle
  • Her Sipariş Durumu İçin Resimleri Değiştirme

Tedarikçi ve Müşteri Yetenekleri

Yukarıda belirtilen seçeneklerin dışında, bu eklenti satıcılar ve müşteriler için de birçok yararlı özellik sunar. EDD Satış Hizmetleri, EDD mağazanızın özelliklerini aşağıdaki gibi özellikler sunarak genişletir:

Tıpkı Ürün Gibi Hizmet

EDD SERVİS geri

EDD Satış Hizmetleri etkinleştirildikten sonra, satıcıların diğer dijital ürünler gibi hizmet satmalarını sağlamak için “İndirme Ekle” sayfasına bir “Hizmet” bölümü ekler. Bu nedenle, sitelerine hizmet eklemek için ekstra bir şey yapmaları gerekmez.

Birden Fazla Gereksinim Sorusu Ekleme:

Sipariş Gereksinimleri

Çevrimiçi hizmet satmanın çok önemli bir yönü, satıcının bir hizmetin başlaması için gereken tüm gereksinimler hakkında bilgi vermesidir. Bu nedenle, EDD Satış Hizmetleri, bir satıcının, hizmeti düzgün işlemesi için müşteri tarafından cevaplanacak arka uçtan değişen soru türlerine sahip birden fazla soru eklemesine izin verir.

Adanmışlık Konuşma Kanalı:

konuşma

Bu eklentinin sunduğu diğer bir yararlı özellik de, satıcıların ve müşterilerin gerçek zamanlı olarak birbirleriyle iletişim kurmasını sağlamak için özel bir sohbet bölümü eklemektir. Bu özellik, müşterilerin bu bölüm aracılığıyla satıcıyla kolayca sohbet etmelerini ve şüphelerini tek bir yerden temizlemelerini kolaylaştırır.

Tablolu Sipariş Yönetimi:

hizmet edd'yi yönet

Bu özellik, müşterilerin ve satıcıların, hizmetlerinin her birini eklenti tarafından sunulan Hizmeti Yönet bölümünden tablo biçiminde yönetmelerine olanak tanır. Basit bir kısa kod yardımıyla, satıcılarınızın ve müşterilerinizin her bir hizmeti yönetmesine ve her biri için işlem yapmasına izin vermek üzere mağazanızda eksiksiz bir Hizmet Yönet sayfası çıktısı alabilirsiniz.

E-posta Tetikleyicileri ve Canlı Bildirimler:

Bildirimler

Hızlı işlem yapabilmeleri için satıcıları ve müşterileri siparişleri hakkında gerçek zamanlı olarak güncel tutmak için EDD Satış Hizmetleri, satıcıların ve müşterilerin her bir hizmetin mevcut durumu hakkında canlı bildirimler almasını sağlar. Ayrıca, hizmetle ilgili her konuşma tetikleyicisi için her iki tarafa e-posta gönderir.

Yorum ve Puan Ekleme:

edd sell hizmetleri inceleme ve derecelendirme

Bu eklentinin sağladığı diğer bir yararlı özellik de, satıcıya sağlanan hizmet için derecelendirme ve inceleme ekleme konusunda müşterilere bir seçenek sunmaktır. Ayrıca bir satıcının müşterisi için bir inceleme eklemesine izin verir. Bu incelemeler tek bir ürün sayfasında da görüntülenebilir.

Özel Hizmet Durumu Widget’ı

Servis durumu

EDD Satış Hizmetleri ayrıca, müşterilere ve satıcılara, Siparişin geçerli durumunu, Sipariş başladığı, devam eden sipariş gibi gerçek zamanlı olarak görüntüleyen özel bir hizmet durumu widget’ı sağlar..

EDD Addon ile Dijital Hizmetlerinizi Çevrimiçi Hale Getirin

EDD Satış Hizmetleri, Easy Digital Downloads için çok uygun fiyatlı ve kullanımı kolay bir eklenti. Size tek bir çözümde çoklu satış ve satın alma özellikleri sunar. Bu eklentiyi EDD mağazanızda kullanmak, sitenize daha fazla potansiyel müşteri kazanmanıza yardımcı olabilir ve onlara kişiselleştirilmiş satın alma deneyimi sunarak marka sadakatinizi artırabilir. Çevrimiçi satış hizmetleri yapmanız gereken tek şey bu eklentiyi EDD mağazanıza yüklemektir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author