Sprzedawaj usługi cyfrowe podobnie jak produkty ze sklepu WordPress EDD

Sprzedawaj usługi cyfrowe podobnie jak produkt ze sklepu WordPress EDD

Jeśli słyszałeś o WordPressie lub masz własną stronę WordPress, musisz bardzo dobrze wiedzieć o tej niesamowitej wtyczce, Easy Digital Downloads, która pozwala sprzedawać produkty cyfrowe za pośrednictwem sklepu EDD. Ale szczerze mówiąc, Easy Digital Downloads nie ogranicza się tylko do sprzedaży produktów cyfrowych. Za pomocą dedykowanego dodatku EDD, takiego jak EDD Sell Services, możesz także rozszerzyć swój sklep o sprzedaż usług cyfrowych z witryny WordPress.

Od sprzedaży projektowania, rozwoju, usług głosowych po usługi takie jak pisanie treści, konsultacje i inne – ten dodatek zapewni Ci w pełni funkcjonalne rozwiązanie. W tym artykule omówimy, w jaki sposób możesz sprzedawać usługi cyfrowe w sklepie WordPress EDD.

Przedstawiamy EDD Sell Services Services Addon do łatwego pobierania cyfrowego

Usługi - Sprzedaj usługi z WP

EDD Sell Services to dedykowany dodatek Easy Digital Downloads, który pozwala sprzedawać usługi tak jak produkt ze sklepu EDD. Dzięki tej reklamie możesz sprzedawać wszystkie swoje usługi, które wymagają pobrania i przesłania przez klientów, a także mieć ustalony harmonogram, a także wymagać dalszej rozmowy w celu skutecznego przetworzenia i realizacji zamówienia. Jest to bardzo przydatna wtyczka do sklepu EDD i oferuje szereg funkcji sprzedaży usług cyfrowych, takich jak:

Różne opcje administracyjne

Ustawienia EDD

Zanim powiemy ci, co ten dodatek oferuje sprzedawcom i klientom, pozwól nam przeprowadzić Cię przez różne ustawienia administratora, które może po prostu włączyć lub wyłączyć zgodnie z jego potrzebami. Ponadto, jeśli jesteś sprzedawcą i administratorem, możesz użyć tych ustawień, jak chcesz. Różne opcje administracyjne obejmują:

  • Konfigurowanie strony Zarządzaj zamówieniami
  • Włącz wiadomości e-mail podczas rozmowy
  • Włącz powiadomienia na żywo
  • Wyświetl opinie na stronie pojedynczego produktu
  • Zmień obrazy dla każdego statusu zamówienia

Możliwości dostawcy i klienta

Oprócz wyżej wymienionych opcji, ta wtyczka oferuje również wiele przydatnych funkcji dla dostawców i klientów. Usługi sprzedaży EDD rozszerzają możliwości Twojego sklepu EDD, zapewniając takie funkcje, jak:

Usługa taka jak produkt

USŁUGA EDD z powrotem

Raz aktywowane usługi sprzedaży EDD dodaje sekcję „Usługi” na stronie „Dodaj pliki do pobrania”, aby umożliwić sprzedawcom sprzedawanie usług tak jak innych produktów cyfrowych. Nie muszą więc robić nic więcej, aby dodać usługę na swojej stronie.

Dodawanie pytań dotyczących wielu wymagań:

Wymagania dotyczące zamówienia

Bardzo ważnym aspektem sprzedaży usług online jest poinformowanie dostawcy o wszelkich wymaganiach, które będą potrzebne do uruchomienia usługi. Dlatego usługi sprzedaży EDD pozwalają dostawcy dodawać wiele pytań o różnych typach pytań z zaplecza, na które klient odpowiada, aby prawidłowo przetworzyć usługę.

Kanał konwersacji dedykacji:

Rozmowa

Inną bardzo przydatną funkcją, którą oferuje ten dodatek, jest dodanie dedykowanej sekcji czatu, aby umożliwić dostawcom i klientom komunikowanie się ze sobą w czasie rzeczywistym. Ta funkcja ułatwia klientom rozmowę z dostawcą za pośrednictwem tej sekcji i wyjaśnienie wątpliwości w jednym miejscu.

Zarządzanie zamówieniami tabelarycznymi:

zarządzaj usługą edd

Ta funkcja umożliwia klientom i dostawcom zarządzanie każdą ze swoich usług w formacie tabelarycznym z sekcji Zarządzanie usługami oferowanej przez wtyczkę. Za pomocą prostego krótkiego kodu możesz wydrukować całą stronę Zarządzaj usługami w swoim sklepie, aby umożliwić dostawcom i klientom zarządzanie każdą usługą i podejmowanie działań dla każdej z nich.

Wyzwalacze e-mail i powiadomienia na żywo:

Powiadomienia

Aby informować dostawców i klientów o swoich zamówieniach w czasie rzeczywistym, aby mogli podejmować szybkie działania, usługi sprzedaży EDD umożliwiają również dostawcom i klientom otrzymywanie powiadomień na żywo o bieżącym stanie każdej usługi. Wysyła również e-maile do obu stron dla każdego wyzwalacza rozmowy związanego z usługą.

Dodawanie recenzji i ocen:

przegląd i oceny usług sprzedaży i edd

Inną bardzo przydatną funkcją tej wtyczki jest umożliwienie klientom dodawania ocen i recenzji usług świadczonych przez dostawcę. Pozwala także sprzedawcy dodać recenzję dla swojego klienta. Recenzje te mogą być również wyświetlane na stronie jednego produktu.

Dedykowany widget statusu usługi

Status usługi

EDD Sell Services zapewnia również klientom i dostawcom dedykowany widget statusu usługi, który wyświetla aktualny status zamówienia w czasie rzeczywistym, np. Zamówienie rozpoczęte, zamówienie w toku itp..

Połącz swoje cyfrowe usługi online z EDD Addon

Usługi sprzedaży EDD to bardzo przystępny i łatwy w użyciu dedykowany dodatek do łatwych cyfrowych pobrań. Oferuje wiele funkcji sprzedaży i zakupów w jednym rozwiązaniu. Korzystanie z tego dodatku w sklepie EDD może pomóc w pozyskaniu większej liczby potencjalnych klientów w Twojej witrynie, a także może poprawić lojalność Twojej marki, oferując im spersonalizowane zakupy. Wszystko, co musisz zrobić, aby sprzedać usługi online, to zainstalować ten dodatek w swoim sklepie EDD..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author