Продавайте цифрові послуги так само, як продукти з вашого магазину WordPress EDD

Продавайте цифрові послуги так само, як продукт у вашому магазині WordPress EDD

Якщо ви чули про WordPress або у вас є власний сайт WordPress, ви повинні дуже добре знати цей дивовижний плагін Easy Digital Downloads, який дозволяє продавати цифрові продукти через ваш магазин EDD. Але, чесно кажучи, Easy Digital Downloads не обмежується продажем цифрових продуктів. За допомогою спеціального доповнення EDD, наприклад, EDD Sell Services, ви також можете розширити свій магазин до продажу цифрових послуг зі свого веб-сайту WordPress.

Від продажу дизайну, розробки, передачі голосу таким послугам, як написання контенту, консультації та інші, цей додаток запропонує вам повністю функціональне рішення. У цій статті ми поговоримо про те, як ви можете продавати цифрові послуги зі свого WordPress EDD Store.

Представляємо послуги EDD Sell Addon для простого цифрового завантаження

Послуги - Продайте послуги з WP

EDD Sell Services – це спеціалізований додаток Easy Digital Downloads, що дозволяє продавати послугу так само, як продукт із магазину EDD. За допомогою цієї реклами ви можете продати всі свої послуги, які потребують завантаження та завантаження вашими клієнтами, встановити встановлену часову шкалу, а також вимагати подальшої розмови для замовлення, щоб обробляти та завершувати його ефективно. Це дуже корисний плагін для вашого магазину EDD і пропонує безліч функцій для продажу цифрових послуг, таких як:

Різні параметри адміністратора

Налаштування EDD

Перш ніж розповісти, що пропонує цей додаток для постачальників і клієнтів, давайте переглянемо вас через різні налаштування адміністратора, які він може просто включити або відключити відповідно до його потреб. Більше того, якщо ви продавець і адміністратор самостійно, ви можете використовувати ці налаштування за своїм бажанням. Різні параметри адміністратора включають:

  • Налаштування сторінки керування замовленнями
  • Увімкнути електронні листи при розмові
  • Увімкнути живі сповіщення
  • Відобразити відгуки на одній сторінці продукту
  • Змінення зображень для кожного статусу замовлення

Можливості постачальника та клієнта

Окрім згаданих вище варіантів, цей плагін також пропонує багато корисних функцій для постачальників та клієнтів. Служби продажу EDD розширюють можливості вашого магазину EDD, надаючи такі функції, як:

Послуга як продукт

EDD SERVICE назад

Після активації послуг EDD Sell Services додається розділ «Сервіс» на сторінці «Додати завантаження», щоб дозволити продавцям продавати послуги так само, як і інші цифрові продукти. Отже, їм не потрібно робити нічого додаткового, щоб додати сервіс на своєму сайті.

Додавання кількох запитань:

Вимоги до замовлення

Дуже важливий аспект продажу послуг в Інтернеті – повідомити продавця про будь-які вимоги, необхідні для запуску послуги. Тому EDD Sell Services дозволяє постачальнику додавати кілька запитань із різними типами запитань із бекенда, на який відповість клієнт, щоб правильно обробити послугу..

Канал розмови про виділення:

Бесіда

Ще одна дуже корисна функція, яку пропонує цей додаток, – це додавання спеціалізованого розділу для чату, щоб дозволити постачальникам та клієнтам спілкуватися між собою в режимі реального часу. Ця функція дозволяє клієнтам легко спілкуватися з продавцем за допомогою цього розділу та усунути його сумніви в одному місці.

Табличне управління замовленнями:

керувати службою Edd

Ця функція дозволяє клієнтам та постачальникам керувати кожною з своїх послуг у табличному форматі з розділу Керування сервісом, запропонованого плагіном. За допомогою простого короткого коду ви можете вивести цілу сторінку Manage Service у своєму магазині, щоб дозволити постачальникам та клієнтам керувати кожною послугою та вживати заходів для кожної служби.

Тригери електронної пошти та сповіщення в реальному часі:

Сповіщення

Щоб постійно інформувати постачальників та клієнтів про свої замовлення в режимі реального часу, щоб вони могли вжити швидких дій, EDD Sell Services також дозволяє постачальникам та клієнтам отримувати сповіщення про поточний стан кожної послуги. Він також надсилає електронні листи обом сторонам для кожного тригера розмови, пов’язаного зі службою.

Додавання відгуків та рейтингів:

огляд та рейтинг послуг із продажу edd

Ще одна дуже корисна функція, яку надає цей плагін – це надання клієнтам можливості додавати рейтинги та відгуки про послугу, яку надає постачальник. Це також дозволяє продавцю додати відгук для свого замовника. Ці огляди можуть відображатися і на одній сторінці товару.

Віджет статусу виділеної служби

Статус послуги

Послуги EDD Sell Services також надають клієнтам та постачальникам спеціальний віджет про статус послуги, який відображає поточний стан замовлення в режимі реального часу, наприклад, розпочате замовлення, виконання замовлення тощо.

Візьміть свої цифрові послуги в Інтернеті за допомогою EDD Addon

Послуги EDD Sell – це дуже доступний і простий у використанні спеціалізований додаток для простого цифрового завантаження. Він пропонує вам кілька функцій продажу та купівлі, все в одному рішенні. Використання цього додатка у вашому магазині EDD може допомогти залучити більш потенційних клієнтів на ваш сайт, а також може покращити лояльність до вашого бренду, запропонувавши їм персоналізований досвід покупки. Все, що вам потрібно зробити, щоб продати послуги в Інтернеті – це встановити цей додаток у вашому магазині EDD..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author