Pārdodiet digitālos pakalpojumus tāpat kā produktus no jūsu WordPress EDD veikala

Pārdodiet digitālos pakalpojumus tāpat kā jūsu WordPress EDD veikala izstrādājumus

Ja esat dzirdējis par WordPress vai jums ir sava WordPress vietne, jums ļoti labi jāzina par šo apbrīnojamo spraudni Easy Digital Downloads, kas ļauj pārdot digitālos produktus caur jūsu EDD veikalu. Bet ja godīgi, tad Easy Digital Downloads nav tikai digitālo produktu pārdošana. Izmantojot tādu EDD papildinājumu kā EDD Sell Services, varat arī paplašināt savu veikalu ar digitālo pakalpojumu pārdošanu no jūsu WordPress vietnes.

Sākot no projektēšanas, izstrādes, balss pārsūtīšanas pakalpojumu pārdošanas līdz tādiem pakalpojumiem kā satura rakstīšana, konsultācijas un citi, šis papildinājums jums piedāvās pilnībā funkcionējošu risinājumu. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā jūs varat pārdot digitālos pakalpojumus no jūsu WordPress EDD Store.

Iepazīstinām ar EDD Sell Services Addon ērtai digitālai lejupielādei

Pakalpojumi - Pārdot pakalpojumus ar WP

EDD Sell Services ir īpašs Easy Digital Downloads papildinājums, kas ļauj pārdot pakalpojumus tāpat kā produktu no jūsu EDD veikala. Izmantojot šo reklāmu, jūs varat pārdot visus savus pakalpojumus, kuri klientiem ir nepieciešami lejupielādei un augšupielādei, un kuriem ir noteikts laika grafiks, kā arī nepieciešama papildu saruna, lai pasūtījumu apstrādātu un pabeigtu efektīvi. Tas ir ļoti noderīgs spraudnis jūsu EDD veikalam un piedāvā dažādas funkcijas digitālo pakalpojumu pārdošanai, piemēram:

Dažādas administratora opcijas

EDD iestatījumi

Pirms pastāstīt, ko šis papildinājums piedāvā pārdevējiem un klientiem, ļaujiet mums iepazīties ar dažādiem administratora iestatījumiem, kurus viņš var vienkārši iespējot vai atspējot atbilstoši savām vajadzībām. Turklāt, ja pats esat pārdevējs un administrators, šos iestatījumus varat izmantot pēc vēlēšanās. Dažādās administratora opcijās ietilpst:

  • Pārvaldības pasūtījuma lapas iestatīšana
  • Iespējojiet e-pastus sarunā
  • Iespējot tiešsaistes paziņojumus
  • Parādiet atsauksmes viena produkta lapā
  • Mainīt attēlus katram pasūtījuma statusam

Pārdevēja un klienta iespējas

Izņemot iepriekš minētās iespējas, šis spraudnis piedāvā arī daudz noderīgu funkciju pārdevējiem un klientiem. EDD Sell Services paplašina jūsu EDD veikala iespējas, nodrošinot tādas funkcijas kā:

Pakalpojums tāpat kā produkts

EDD SERVICE back

Kad EDD pārdošanas pakalpojumi ir aktivizēti, lapā “Pievienot lejupielādes” tiek pievienota sadaļa “Pakalpojums”, lai pārdevēji varētu pārdot pakalpojumus tāpat kā citi digitālie produkti. Tātad, lai vietnei pievienotu pakalpojumu, viņiem nav jādara nekas cits.

Vairāku prasību jautājumu pievienošana:

Pasūtījuma prasības

Ļoti svarīgs pakalpojumu pārdošanas aspekts tiešsaistē ir pārdevēja informēšana par visām prasībām, kas būs vajadzīgas pakalpojuma sākšanai. Tāpēc EDD Sell Services ļauj pārdevējam no aizmugures pievienot vairākus jautājumus ar dažādiem jautājumu veidiem, uz kuriem klientam ir jāatbild, lai pareizi apstrādātu pakalpojumu.

Veltījuma sarunu kanāls:

Saruna

Vēl viena ļoti noderīga funkcija, ko piedāvā šis papildinājums, ir pievienota īpaša tērzēšanas sadaļa, lai pārdevēji un klienti varētu sazināties savā starpā reāllaikā. Šī funkcija klientiem ļauj ērti sazināties ar pārdevēju, izmantojot šo sadaļu, un vienuviet izdzēst viņa šaubas.

Tabulas pasūtījuma pārvaldība:

pārvaldīt pakalpojumu edd

Šī funkcija ļauj klientiem un pārdevējiem pārvaldīt katru savu pakalpojumu tabulas formātā no spraudņa piedāvātās sadaļas Pārvaldīt pakalpojumu. Izmantojot vienkāršu īskodu, jūs varat izvadīt visu sava pakalpojuma pārvaldības pakalpojumu lapu veikalā, lai pārdevēji un klienti varētu pārvaldīt katru pakalpojumu un rīkoties katram.

E-pasta aktivizētāji un tiešsaistes paziņojumi:

Paziņojumi

Lai pārdevēji un klienti tiktu informēti par pasūtījumiem reālā laikā, lai viņi varētu ātri rīkoties, EDD Sell Services ļauj arī pārdevējiem un klientiem saņemt paziņojumus tiešsaistē par katra pakalpojuma pašreizējo statusu. Tas arī sūta e-pastus abām pusēm par katru ar pakalpojumu saistīto sarunu aktivizētāju.

Atsauksmju un vērtējumu pievienošana:

pārskati un vērtējumi edd pārdot pakalpojumus

Vēl viena ļoti noderīga funkcija, ko nodrošina šis spraudnis, dod klientiem iespēju pievienot vērtējumus un atsauksmes par pārdevēja sniegto pakalpojumu. Tas arī ļauj pārdevējam pievienot pārskatu par savu klientu. Šīs atsauksmes var parādīt arī vienā produkta lapā.

Īpaša pakalpojuma statusa logrīks

Pakalpojuma statuss

EDD Sell Services nodrošina klientus un pārdevējus arī ar speciālu pakalpojuma statusa logrīku, kas reāllaikā parāda pasūtījuma pašreizējo statusu, piemēram, pasūtījums ir sākts, notiekošais pasūtījums utt..

Izmantojiet savus digitālos pakalpojumus tiešsaistē, izmantojot EDD Addon

EDD Sell Services ir ļoti pieņemams un ērti lietojams papildinājums, kas paredzēts ērtai digitālai lejupielādei. Tas piedāvā jums vairākas pārdošanas un pirkšanas funkcijas – viss vienā risinājumā. Izmantojot šo papildinājumu savā EDD veikalā, tas var palīdzēt piesaistīt vairāk potenciālo klientu jūsu vietnei, kā arī var uzlabot jūsu zīmola lojalitāti, piedāvājot viņiem personalizētu pirkšanas pieredzi. Viss, kas jums jādara, lai pārdotu pakalpojumus tiešsaistē, ir instalēt šo papildinājumu savā EDD veikalā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author