Müüge digitaalseid teenuseid nagu ka teie WordPress EDD poe tooteid

Müüge digitaalseid teenuseid täpselt nagu teie WordPressi EDD kaupluse toode

Kui olete kuulnud WordPressist või teil on oma WordPressi sait, peate olema väga hästi teadlik sellest hämmastavast pistikprogrammist – lihtsatest digitaalsetest allalaadimistest, mis võimaldab teil EDD-poe kaudu müüa digitaalseid tooteid. Kuid ausalt, Easy Digital Downloads ei piirdu ainult digitaalsete toodete müügiga. EDD-le pühendatud lisandmooduli (nt EDD Sell Services) abil saate laiendada oma poodi digitaalsete teenuste müümisele ka oma WordPressi veebisaidilt.

Projekteerimis-, arendus- ja kõneteenuste müümisest teenustele, näiteks sisu kirjutamine, konsultatsioon ja muud, pakub see lisandmoodul teile täielikult funktsionaalset lahendust. Selles artiklis räägime sellest, kuidas saate oma WordPress EDD poest digiteenuseid müüa.

Tutvustame EDD Sell Services Addon hõlpsaks digitaalseks allalaadimiseks

Teenused - müüa teenuseid WP-ga

EDD Sell Services on spetsiaalne hõlpsalt digitaalsete allalaadimiste lisa, mis võimaldab teil müüa teenust nagu oma EDD poe toode. Selle reklaami abil saate müüa kõiki oma teenuseid, mida kliendid vajavad allalaadimiseks ja üleslaadimiseks ning millel on kindlaksmääratud ajakava, ja efektiivse töötlemise ja täielikuks vormistamiseks on vaja ka täiendavat vestlust. See on teie EDD poe jaoks väga kasulik pistikprogramm ja pakub digitaalteenuste müümiseks mitmesuguseid funktsioone, näiteks:

Erinevad administraatori valikud

EDD seaded

Enne kui räägime teile, mida see lisandmoodul müüjatele ja klientidele pakub, tutvustame teile erinevaid administraatori sätteid, mida ta saab vastavalt vajadustele lihtsalt lubada või keelata. Veelgi enam, kui olete ise müüja ja administraator, saate neid sätteid kasutada vastavalt soovile. Erinevad administraatori valikud hõlmavad järgmist:

  • Halduse tellimuse lehe seadistamine
  • Luba meilivestlused vestluses
  • Luba reaalajas teatised
  • Kuva arvustusi ühe toote lehel
  • Muutke pilte iga tellimuse oleku jaoks

Müüja ja kliendi võimalused

Lisaks ülalnimetatud võimalustele pakub see pistikprogramm müüjatele ja klientidele ka palju kasulikke funktsioone. EDD Sell Services laiendab teie EDD poe võimalusi, pakkudes selliseid funktsioone nagu:

Teenus täpselt nagu toode

EDD TEENUS tagasi

Kui EDD müüa teenuseid, kui need on aktiveeritud, lisab lehele „Allalaadimiste lisamine” jaotise „Teenus”, et müüjad saaksid müüa teenuseid nagu ka muid digitaalseid tooteid. Seega ei pea nad oma saidil teenuse lisamiseks midagi ekstra tegema.

Mitme nõudeküsimuse lisamine:

Tellimisnõuded

Teenuste veebimüügi väga oluline aspekt on müüjale teada anda kõigist teenuse käivitamiseks vajalikest nõuetest. Seetõttu võimaldab EDD Sell Services pakkujal hankijal lisada taustapildilt mitu erinevat tüüpi küsimust, millele klient vastab, et teenust korralikult töödelda.

Pühendatud vestluskanal:

Vestlus

Veel üks väga kasulik funktsioon, mida see lisandmoodul pakub, on spetsiaalse vestlussektsiooni lisamine, et müüjad ja kliendid saaksid üksteisega reaalajas suhelda. See funktsioon võimaldab klientidel selle jaotise kaudu hõlpsalt müüjaga vestelda ja tema kahtlused ühest kohast kustutada.

Tabeltellimuste haldamine:

halda teenust edd

See funktsioon võimaldab klientidel ja müüjatel hallata kõiki oma teenuseid tabelina, kasutades plugina pakutavat jaotist Halda teenust. Lihtsa lühikese koodi abil saate oma kaupluses välja anda kogu teenuse Halda teenust, et võimaldada müüjatel ja klientidel iga teenust hallata ja iga teenuse jaoks toiminguid teha..

E-posti päästikud ja otseteated:

Teated

EDD Sell Services pakub müüjatele ja klientidele nende tellimuste reaalajas värskendamist, et nad saaksid kiiresti tegutseda, võimaldab EDD Sell Services ka müüjatel ja klientidel saada reaalajas teatisi iga teenuse hetkeseisu kohta. Samuti saadab see e-kirju mõlemale osapoolele iga teenusega seotud vestluse päästiku kohta.

Arvustuste ja hinnangute lisamine:

arvustuste ja hinnangute edd müügiteenused

Veel üks väga kasulik funktsioon, mida see pistikprogramm pakub, on anda klientidele võimalus lisada müüja pakutavale teenusele hinnanguid ja ülevaateid. See võimaldab ka müüjal lisada oma kliendi kohta arvustuse. Neid ülevaateid saab kuvada ka ühel tootelehel.

Pühendatud teenuse olekuvidin

Teenuse olek

EDD Sell Services pakub klientidele ja müüjatele ka spetsiaalset teenuse oleku vidinat, mis kuvab tellimuse hetkeseisu reaalajas, näiteks tellimuse alustamine, pooleliolev tellimus jne..

Võtke oma digitaalteenused võrgus EDD lisandmooduliga

EDD Sell Services on väga taskukohane ja hõlpsasti kasutatav spetsiaalne lisa hõlpsaks digitaalseks allalaadimiseks. See pakub teile mitut müügi- ja ostmisfunktsiooni – kõik ühes lahenduses. Selle lisandmooduli kasutamine oma EDD-poes võib aidata teie saidile rohkem potentsiaalseid kliente saada ja parandada teie brändilojaalsust, pakkudes neile isikupärastatud ostukogemust. Ainult selleks, et veebis teenuseid müüa, peate installima selle lisandmooduli oma EDD-poodi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author