Wixi ülevaade – 3 asja, mida tuleks enne Wixi kasutamist teada saada (2020)

Meie: “Mida sa tahad?”

Sina: “Ma tahan luua veebisaidi!”

Meie: “Oh poiss, kui lõbus. Seal on palju võimalusi.

Sina: “Ütle mulle, kumba kasutada. KOHE !!!! ”

Meie: “Jeez kenasti, rahune maha. Kas soovite õppida HTML-i ja oma veebisaiti täielikult kohandada või pigem lohistate valmis mallide abil ”

Sina: “Kumbki mitte. Ma tahan oma veebisaiti täielikult kohandada ja kui sa mind HTML-i õppima paned, mõrvan sind. “

Veebiarenduse vektorpilt

Meie: “Olgu … ma arvan, et peaksime siis Wixist rääkima.”

Ma eeldan, et nii läheks meie vahel vestlus. Ma ei tea, miks te selles stsenaariumis potentsiaalne mõrvar olete, kuid veebiarendus võib panna inimesi tegema hullumeelseid asju. Suurepärane uudis on see, et soovitud veebisaidi saamiseks ei pea te kedagi mõrvama! Woo-hoo! ð ??????

Madalseis

Lõpuks, kui otsite massilise kohandamise funktsioone ja suudate luua hämmastava veebisaidi ilma kodeerimiseta ja täiendavate peavaludeta, peaks Wix olema absoluutselt parim konkurent.

Kes on veebisaidi ehitajad

Veebisaidi vektorpildi loomineSisestage: veebisaidi koostajad. Wixi-tüüpi veebisaidiehitajate mõte on lasta kellelgi veebisait kiiresti üles ehitada, eemaldades vajaduse veebisaidi arendamise eelnevate teadmiste järele.

Ehkki Wix on üks tuntumaid veebisaitide ehitajaid ja tal on üsna hea hostimisplatvorm, on sellel siiski omad piirangud. Veebisaidi koostajana, Wix on oma olemuselt lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Siiski on veel väike õppimiskõver.

Wix on loodud inimestele, kes soovivad kohandada kõik nende uuel veebisaidil. Kui soovite, et saaksite luua veebisaidi, mis tundub iseenesest vinge, – Wix on number üks. Kõik kiirust ja funktsionaalsust ohverdamata.

Lohistage ja tilgutage

lohistamisvektor

Seal on palju veebisaitide arendamise teenuseid, millel on pukseerimisfunktsioonid, näiteks Squarespace ja Weebly. Üldiselt on disainiliides nii lihtne kui võimalik.

Võtate elemendi, mille soovite lehel üles ehitada, ja lohistage see a-sse eelseadistatud ruudustik.

See sobib ideaalselt redigeerimiseks, mis seab esikohale kiiruse ja kasutusmugavuse, kuid puudub kohandamine. Mis saab siis, kui see eelseadistatud võrk võetakse ära? Kaos?

Sa arvad, aga mitte Wixiga.

Vabadus midagi luua

Wix (millest me teame) ei põhjusta tulekahjusid, kuid ausalt öeldes tekitab selles pisut kaost. Wix usub, et nende veebisaidi koostajaga on kõik võimalik.

See on Wixi asustatud kergelt hullune tsoon. See pole mitte ainult funktsionaalse veebisaitide lohistaja, vaid võite ka asetada ükskõik millise elemendi ükskõik kuhu ja teha peaaegu kõike, mida soovite.

Wixi tarkvaraga on tänapäeval enam kui 20 miljonit veebisaiti selgelt teevad nad midagi õigesti. On ka teisi veebisaitide ehitajaid, kes töötavad ilma eelseadistatud ruudustikuta, kuid on elementide koostoimimises tõeliselt jube.

Hea

kasutajasõbralik saitErinevate programmide kasutamisel peaksin sageli mõtlema: “Soovin, et saaksin teha blah blah blah.” Wixi puhul on “blah blah blah” alati olemas. Ma ei usu, et nad jätsid välja kõik, mida võiksite teha parimate veebisaitide koostajatega.

Veebisaidi loomisel saate selle ilmeks muuta, nagu soovite, ja saidi konfiguratsioon koos sisseehitamisega on selline klassi parim. Kui olete Wixiga tõesti alguse saanud – see võib olla üsna intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav – see on anomaalia paljudele ehitajatele.

Veel üks mainimist väärt aspekt on mobiilikogemus. Aeg-ajalt peate mobiilisaidi kohandama töölauaversioonist eraldi. Selle tegemine on suhteliselt valutu ja võib aidata teie algselt veebisaidilt täiendava paisumise eemaldada. Aga hoia! Kõik pole täiuslik.

Halb

Selle äsja leitud vabaduse abil on lugematu arv võimalusi ja arvukalt tähelepanu haaravaid funktsioone. Järsku on teie valitud hõlpsasti lohistatav veebisaidi ehitaja teid sisse lülitanud ja te olete hämmingus. Nii palju õppida! Nii vähe aega!

Kelle jaoks Wix tegelikult on

Peaksite Wixit kasutama, kui soovite lohistada, kuid teil on ka natuke kannatlikkust, et Wixi funktsionaalsuse omandamiseks aega varuda. Kui Wix on omandatud, on see võimas tööriist, mis võimaldab teil tühja lõuendi muuta kunstiteoseks.

Enamik inimesi, kes soovivad luua oma veebisaidi, peaksid kasutama Wixit. Ainsad inimesed, kellele osutaksin ruutu Squarespace ja Weebly suunas, on need, kes soovivad lihtsat veebisaiti, kus pole segadust. Ei mingit askeldamist.

Põhimõtteliselt kasutavad lahedad lapsed Wixi.

Murrame selle maha

Toimetaja

lourdes twitter ms sõna meem

Positiivne külg toimetaja on see, et see on nii lihtne kui saab. Toimetaja on asi, mille saate kohe kätte võtta ja kes on kell pool korralik. Õppida on mõned nipid ja peenemad asjad, kuid enamasti on seda lihtne teha ükskõik, mida soovite.

Tarkvara ümber liikuvate elementide vanune probleem on see, et on võimalus, et see võib häirida teisi läheduses asuvaid elemente. See pole just nii dramaatiline tarkvara nagu Microsoft Word, kuid siiski võib see põhjustada mõnda probleemi.

Tekkinud probleemid on hõlpsasti lahendatavad. Õnneks on olemas sellised tööriistad nagu tagasivõtmine, uuesti tegemine, ruudustikku lisamine ja ankurdamine. Allpool on näide probleemidest, mis tavaliselt hüppavad. Kui muudame ühe jaotise kirjasuurust, suurendatakse seletamatult ka päise logo.

Wixi redigeerijat on sama lihtne kasutada kui kõigi teiste redaktorite jaoks. Wixi toimetajaga lihtsalt on rohkem. Seda enam, et lõbus on – lubame.

Täieliku kujundusvabadusega kaasnevad redaktoris mõned ägedad funktsioonid, mida enamikul veebisaitide loojatel pole võimalik teha ja mida on erakordselt raske kohandatud veebisaitideks sisse ehitada. Wixi võimalus visata videoid ja animatsiooni on igal pool ja igal pool järgmise taseme mängufilm meie arvates.

Mõningate vormindamisprobleemidega seotud pöörded ei ole kaitselülitid. Probleeme ilmneb, kuid need on alati täieliku tühja lõuendi redigeerija jaoks hõlpsalt lahendatavad. Samuti on toimetaja kasutusmugavus imeline. Kas me mainisime, et lohistate lihtsalt jama soovitud kohtadesse ja jätke siis sinna? See on fantastiline!

Elemendid

Andke meile teada, kui on elemente, mida soovite veebilehele lisada, ja need pole Wixis saadaval. Proovisime ja me ei leidnud midagi, mida me teha tahtsime, mis polnud saadaval. Kui võtate ühendust ettevõtte tugimeeskonnaga, lisab see funktsiooni tõenäoliselt nii kiiresti kui võimalik.

Wixi abil saate naeruväärse hulga võimalusi. Lisatavate elementide loend on jahmatav.

elemente

Nii. Palju. Valikud.

Kuigi see võimaldab veebilehte igal võimalikul viisil kohandada, see võib olla ka üle jõu käiv. Menüüd ja väikesed ikoonid on Wixi igas nurgas. Lehe mõne aspekti redigeerimise valiku otsimine võib ilmuda kohta, mida te kunagi arvata ei tahaks.

Seal on üsna palju elemente, mis määravad Wix veebisaidi ehitajate ülemisse ešeloni. Väikseim ja kõige nigelam element peab olema video taust. Saate telefoni haarata, salvestada oma koera põhja lakkumist ja muuta see moodsa kunsti veebisaidi taustaks.

Muud mainimist väärivad elemendid on täislaiusega ribad ja galeriid. Täislaiused ribad võimaldavad teil oma veebisaidi korraldada kaunimate struktuuridega jaotise puhtaimateks osadeks.

Galeriid (vt allpool) võimaldavad teil haarata hunniku pilte ja visata need esteetiliselt meeldivalt kokku. Ma ei kasuta sama näidet, mida tegin taustavideote jaoks – aga idee saate te ise.

wix galerii vaade

Teemad

Wixi üks imelik aspekt, mida tuleks mainida, on see te ei saa oma teemat muuta. Enamik veebisaitide ehitajaid lubab teil mõnda teemat mõnda aega kasutada ja kui soovite mõnda teist testida, siis lihtsalt lülitage see välja.

Teemad peaksid tõlkima mobiiltelefoni hästi. Enamasti nad ei tööta – nagu iga teine ​​veebisaidi koostaja – ideaalselt. Võib-olla peate sisse minema ja mõnda asja muutma.

Ilmub tuttav teema – võimalusi on miljon. Wixi jaoks on kõige parem see, et saate oma veebisaidi tõeliselt enda omaks muuta. Probleem on selles, et otsitavat võib olla keeruline leida ja paljude võimaluste korral küsite teilt, miks need on olemas ja kes neid kasutab.

Teadmistepagas

Kui tunnete hämmingut, on Wix teid katnud. Nõuanne tarkvara paremaks kasutamiseks: Kasutage nende neetud teadmistebaasi. Ma garanteerin iga kord, kui mõnele küsimusele on esitatud, kirjutas Wixi klienditoe meeskond selle küsimuse lahendamiseks teadmistebaasi artikli.

Miks ma seda tean? Sest Wixi abikeskus on eepiline. Abikeskuse osa redigeerija valimine viib sadadesse artiklitesse. Sajad! Mis tahes funktsiooni kasutamise välja selgitamiseks võite minna abikeskusesse ja otsida otsitavat. Nad õpetavad teile isegi SEO asju, kui soovite seda lugeda. Wix on tõesti teid katnud.

Blogimine

kuidas ajaveebi saiti üles ehitadaBlogimislehed on omamoodi ülejäänud Wixi vastand ükskõik mis põhjusel. Veebisaidi koostaja blogimisvalikud on nii lihtsad kui nad tulevad. Põhimõtteliselt on see struktureeritud tekstiredaktor, mis võimaldab teil pilte lisada. Ma ei kurda, kuna minu arvates töötab blogi sektsioon kõige paremini.

Wix pakub blogiomanikuna endiselt kõike, mida võiksite soovida. See võimaldab autoritel, kategooriatel, mustanditel, kaanefotodel, vaateloenduritel, avataridel, nagu loendurid, ja lugeda ajaprognoose.

SEO

Wixil on suures veebis üsna halb SEO maine. Selle peamiseks põhjuseks on asjaolu, et 2016. aasta eelne Wix ehitati Flashi tehnoloogiale, mis on SEO jaoks tõesti halb. Wixil oli ka mõni muu probleem URL-i struktuuride ja alt-atribuutide lisamisega.

Ehkki Wix pole SEO osas endiselt parim – Google’i vanem töötaja John Muller on öelnud, et Wixi veebisaidid töötavad otsingus kenasti. Mida veel võite veebisaidi ehitajalt küsida? Kui kasutate Wixit, on tõenäoline, et te pole SEO ekspert, nii et trahv võib teile sobida.

Wix pakub seda, mida enamik kasutajaid SEO jaoks vajab või vajab. Metapealkirjade ja -kirjelduste kohandamise ning mitmesuguste SEO-tööriistadega ühenduse loomise võimalused. Kuigi te ei hakka hullumeelsete SEO võimalustega maailma põlema – Wixiga saab ikka tööd tehtud.

Ainus kord, kui Wixi tuleks vältida, on tõesti see, kui kavatsete kõik SEO-ga välja käia. Tavaliselt ei kehti see inimeste puhul, kes kasutavad veebisaitide koostajaid.

Hinnakujundus

Wixil pole tasuta prooviversiooni. Mida kuradit!? Kas tasuta prooviversiooni pole? Miks seda pole??

See on lihtsalt sellepärast, et Wixi loodud veebisaiti saab tasuta kasutada igavesti.

Wixi tasuta versiooni kasutamisel on teie domeeninimi järgmine formaat: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress. Kohandatud domeeni kasutamiseks peate uuemale versioonile üle minema Premium-paketti.

wix-plaanid

Premium-kava sisaldab tasuta domeenide majutamise aastat lisaks kõigile muudele pakutavatele eelistele, samuti võimaluse osta Google’i G Suite kasutamiseks kohandatud e-posti aadress.

Wix läheb küll kalliks, kuid see hind on kindlasti seda väärt, kui te pole asjatundlik. Wixi abil tasandamine aitab teil oma veebisaiti ümardada mitmel erineval viisil. Iga tasand pakub olulisi eeliseid. Keskmistest astmetest piisab enamikule tellijatele tavaliselt.

Kunstlik kujundusintellekt

Wix ADI on esimene omataoline ja on alles lapsekingades ning seetõttu jääb lubatust ausalt öeldes pisut väheks. See, mida teeb ADI, esitab teile mitmesuguseid küsimusi ja rakendab seda algoritmi jaoks, mis loob teile saidi. See võtab kõik elementide, teemade ja paigutuste valikud ning haarab igast kombinatsioonist.

Mida lubatakse: ADI lubab praegu uimastamist, mis on ainulaadne.

Mida oodata: See, mida ADI tegelikult annab, on teie veebikujunduses kindel edumaa, lihtsalt ärge arvake, et see hõlmab kogu protsessi.

Selle asemel, et võtta aega kõigi teemade ja paigutustega tutvumiseks, valib tarkvara teile eelistuste ja esitatud küsimuste põhjal. See on aja kokkuhoiu ja otsuseid leevendav funktsioon – ja selles pole midagi halba. Aja jooksul võib sellest tööriistast loodetavasti palju rohkem saada.

KKK

Kas Wix on parem kui WordPress?

Lühike vastus on ei. Pikem vastus on, et see võib nii olla. Kui soovite oma veebisaiti väga kohandada ilma kindla õppimiskõverata, on Wix teie jaoks parem kui WordPress. WordPress on sügav sukeldumine veebisaidi loomisse, samas kui Wix on selline, nagu vedeleks madalasse otsa ja flirtiks mõttega ujuda sügavasse otsa.

Kas Wixi veebisait on tõesti tasuta?

Wixil on tasuta versioon, kuid teie domeeninimel on järgmine formaat: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress. Kohandatud domeeni kasutamiseks ja paljude funktsioonide avamiseks peate valima tasulise paketi.

Kuidas saada Wixist tasuta domeeninime?

Pärast tasulise paketi valimist on saadaval tasuta domeeninimi. Wixi plaani eest tuleb veel maksta, kuid nad loovutavad domeeninime tasuta – aastaks.

Kui palju on Wixi domeen pärast vaba aastat?

Pärast tasuta aasta lõppemist maksab domeeninimi teile aasta eest 14,95 dollarit. See hind on teiste hostimisplatvormidega suhteliselt konkurentsivõimeline.

Järeldus

Uskumatu 88% Wixi kasutanud inimestest soovitab seda väga sõbrale. Siinkohal ütleksin, et oleme sõbrad – ja tahaksime seda soovitame Wixit ametlikult sulle.

Kui meil oleks aega, toimuks korralik tseremoonia pasunatite ja konfetidega. Teame, et peate oma veebisaidi üles ehitama, nii et ma ei hoia teid enam kinni. Alustamiseks minge üle Wixi hinna- ja plaanide lehele.

Viited ja pildikrediidid:

  • Spericorn.com
  • EmailBoster.com
  • ClearEditorial.co.uk
  • RSWebsols.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author