Wix در مقابل مربع – 5 ملاحظات مهم (تست سر به سر)

در زندگی ، همه ما تصمیماتی برای اتخاذ داریم.

جان ویلک بوث تصمیم به شلیک آبراهام لینکلن گرفت ، یک مدیر اجرایی در Decca Records تصمیم گرفت که The Beatles را خاموش کند و ناپلئون تصمیم به حمله به روسیه گرفت.

اینها هستند بد تصمیماتی که همه ما از آنها می دانیم. نکته این است که اینها اوج بسیاری از انتخابهای کوچکتر و ضعیف بود.

جان ویلک Booth از کدام تفنگ استفاده کرد?

ضبط کننده موسیقی برای پخش موسیقی متن فیلم بیتلز چه بود?

کدام جفت لباس زیر (اگر او یکی از آنها را پوشیده بود) آیا روزی که تصمیم به حمله گرفت ناپلئون پوشید?

شما تصمیم گرفت برای ساختن یک وب سایت جدید زیبا (فقط تاریخ قادر خواهد بود به ما بگوید که آیا این یک تصمیم خوب بوده است … امیدواریم که به اندازه تصمیمات فوق العاده بد نباشد.)

از آنجایی که تصمیم گرفتید با این تلاش خود را طی کنید ، اکنون باید تصمیم کمتری بگیرید اما به همان اندازه مهم.

آیا قصد دارید میزبان وب سایت خود را در کدام وب سایت ایجاد کنید: Wix یا Squarespace?

رقبا

wix vs مربع

در یک گوشه داریم ویکس – این ویژگی دارای وزن سنگین است که خود را به عنوان بهترین مکان برای ایجاد وب سایت مورد نظر خود وعده می دهد.

در گوشه دیگری که داریم فضای مربع – نرم افزاری ساده برای استفاده که به شما امکان می دهد از همان ابتدا مانند یک متخصص ظاهر شوید.

پایین پایین

من حاشیه کمی به Wix می دهم.

استفاده از Wix تقریباً و همچنین Squarespace برای کاری که می کند بهتر است – ایجاد یک قالب برای ایجاد یک وب سایت زیبا. اما آن است نه استفاده از Squarespace برای کاری که Wix انجام می دهد ممکن است – به طور کامل شخصی سازی یک وب سایت از 100٪ بوم خالی.

با این گفته ، هیچ مشکلی در استفاده از Squarespace وجود ندارد. اگر هدف شما ایجاد وب سایتی است که در طی یک روز حرفه ای و زیبایی شناسی به نظر برسد ، پس Squarespace انتخاب من است ، به سختی Wix.

قبل از اینکه به جزئیات دقیق تر درباره تفاوت های مختلف بین آنها بپردازیم ، مهم است که درباره آنچه مشترک هستند صحبت کنیم.

شباهت های بین Wix و Squarespace

هر دو Wix و Squarespace سازندگان وب سایت شگفت انگیز هستند. نکته سازندگان وب سایت این است که به شخصی اجازه دهند تا به سرعت وب سایت ایجاد کند به طور کامل نیاز به دانستن نحوه رمزگذاری را برطرف می کند.

اکثر سازندگان وب سایت خوب ، از جمله Wix و Squarespace ، همه جنبه های داشتن یک وب سایت را دارند. این امر معمولاً با هزینه بیشتری انجام می شود – زیرا آنها نیاز به خدمات میزبانی وب را حذف می کنند ، خرید نام دامنه از یک ثبت دامنه ، رابط طراحی ، آدرس های پست الکترونیکی ، ادغام ها ، حریم خصوصی و سایر مواردی که در زیر خورشید قرار دارند..

Wix و Squarespace به همان اندازه مستقیم رقبا هستند ، زیرا دو شرکت می توانند همزمان با همان جمعیتی در خدمت باشند. اگر به یک وب سایت احتیاج دارید یا می خواهید و نمی خواهید از نقصان و ضروری بودن توسعه وب سایت دریابید ، به دنبال هرکدام از این شرکت ها می گردید. هر دوی آنها به شما امکان می دهند با کمترین تلاش یک وب سایت زیبا بسازید.

چه کسی ویکس است

من هنوز به همه جزئیات کثیف دسترسی پیدا نخواهم کرد ، اما درست در مورد خفاش ، اگر کمی صبر بیشتر دارید باید از Wix استفاده کنید تا وقت خود را برای تسلط بر عملکردهای Wix بکشید و اگر هنوز می خواهید یکپارچه و بدون درز باشید رابط پایین. پس از تسلط Wix ، اینگونه است یک ابزار قدرتمند که به شما امکان می دهد یک بوم خالی را به یک اثر هنری تبدیل کنید.

وب سایت کاملاً شخصی سازی شده با پشتیبانی فوق العاده مشتری و جامعه عالی برای کمک به شما در ایجاد وب سایت همان چیزی است که Wix ارائه می دهد. یک منحنی یادگیری وجود دارد اما گزینه های مربوط به نوک انگشتان شما تقریباً بی پایان است.

Wix برای افرادی است که می خواهند وب سایتی ایجاد کنند که مختص آنها باشد. ساخت داخل یک الگوی از پیش ساخته برای این افراد اهمیتی ندارد. کاربران Wix مایل هستند با سازنده بدنبال مشاجره بروند و از این طریق آویزان شوند.

چه کسی مربع است

اگر به دنبال راهی برای ساخت هستید یک وب سایت تمیز و ساده درون یک الگوی سریع در صورت امکان Squarespace سازنده وب سایت مناسب برای شماست. ایجاد محصول نهایی زیبا با Squarespace ساده تر و سریعتر از هر جای دیگر است. آنچه در ویژگی های کمبود آن در سهولت استفاده و محصول نهایی وجود دارد ، فاقد آن است.

اگر می خواهید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، باید از Squarespace نیز استفاده کنید اما می خواهید وب سایت شما در اسرع وقت ساخته شود. اولویت اصلی شما این است که همه چیز براق ، حرفه ای و یکنواخت به نظر می رسد و شما نمی خواهید با یکسری تنظیمات به هم بپیوندید تا اینگونه به نظر برسد.

فضای مربع بسیار شهودی است و به سرعت یک وب سایت زیبایی شناسی و دلپذیر و حرفه ای ایجاد می کند. مسائلی که شما به آن توجه می کنید وقتی تصمیم می گیرید بیشتر از آنچه Squarespace ارائه می دهد می خواهید. اگر یک وب سایت زیبا و ساده در یک الگوی از پیش ساخته هدف شما بدون اینکه بخواهید چیزهایی را پیچیده تر کنید ، می توانید Squarespace را برای شما قرار دهیم.

کشیدن و انداختن

سازندگان کشیدن و رها کردن کاملاً توضیحی هستند. شما عنصری را که می خواهید در صفحه بسازید بردارید و آن را به جایی که می خواهید بکشید.

این یکی از جنبه هایی است که Squarespace و Wix شروع به واگرایی می کنند. اگر تصمیم خود را بر اساس بخشی از این بررسی قرار دهید ، این بخش خوبی برای انتخاب است. مربع فقط به شما امکان می دهد در حالی که آن عنصر را در یک شبکه از پیش تعیین شده بکشید Wix اجازه می دهد تا هر عنصر را در هر نقطه بکشید.

این ممکن است شما را فکر کند که Wix گزینه بهتری است که می بیند چگونه می تواند هر کاری را که می خواهید انجام دهید. اما این طور نیستهنوز بستگی به آنچه شما می خواهید یا آنچه نیاز دارید دارید.

با آزادی Wix فرصتی فراهم می شود تا جنبه های وب سایت شما را ایجاد کنید. در زیر مثالی از موضوعاتی که معمولاً در Wix ظاهر می شود ، آورده شده است. هنگامی که اندازه قلم یک بخش را تغییر می دهیم – آرم هدر به طور غیر قابل توضیح بزرگ می شود.

wix-edit-heading

رابط کاربری طراحی Squarespace به آسانی به دست می آید. شما عنصری را که می خواهید بر روی الگوی از پیش تعیین شده بسازید ، قرار می دهید و آن را در یک موقعیت از پیش تعیین شده قرار می دهید. کل این فرایند به صورت استاندارد انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما از انسجام و سبک ماندگاری برخوردار است.

آزادی یا عدم آزادی

هنگامی که آن را به پایین می آید Squarespace و Wix را می توان با یک چیز از هم جدا کرد: قالب.

با مربع مربع – به قالب بچسبید و یک وب سایت فوق العاده داشته باشید. با Wix – می توانید به یک قالب بچسبید و یک وب سایت زیبا ایجاد کنید اما عظمت ناشی از دور شدن از یک الگوی است.

مربع فقط بهترین الگوهای را دارد

squarespace-theme1

با استفاده از Squarespace ، انتخاب الگویی کاملاً امکان پذیر است, تمام متن و تصاویر را در کمتر از یک ساعت تغییر دهید و سپس با وب سایت خود انجام دهید ساختن یک وب سایت ساده و واقعاً زیبا با استفاده از الگوهای آنها بسیار آسان است.

مشکل Squarespace فراتر از این الگو است. عناصر دیگری نیز وجود دارد که می توان آنها را اضافه و جابجا کرد. هنگامی که با الگوبرداری از الگوی خود ، خود را برای مشکل باز می کنید.

اینجاست که Wix قدم می گذارد.

یک مقدار مسخره از امکاناتی است که شما با Wix به دست می آورید. لیست عناصر اضافه شده متناوب است.

عناصر wix

بنابراین. زیاد. گزینه ها.

پخش کننده های صوتی wix

اگرچه این امکان را برای شخصی سازی صفحه وب به هر طریق ممکن فراهم می کند ، اما می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. منوها و نمادهای کوچک در هر گوش و گوشواره از Wix قرار دارند. به دنبال گزینه ای برای ویرایش جنبه های صفحه ممکن است در جایی ظاهر شوید که هرگز فکر نمی کنید به نظر برسید.

وقتی نوبت می رسد وای ، فکر کنید آزادی. وقتی نوبت می رسد فضای مربع ، کارایی فکر کنید.

پشتیبانی مشتری و پایه دانش – برنده: Wix

هر دو نرم افزار دارای یک پایگاه دانش قوی هستند که در آن می توانید هر چیزی را که نیاز به توضیح بیشتری داشته باشد پیدا کنید. Wix دارای پشتیبانی مشتری پاسخگوتر از Squarespace است ، اما خیلی زیاد نیست.

وکتور میز راهنمااز آنجا که بزرگترین قدرت مربع ساده ساده و در عین حال قدرتمند است ، لازم نیست از دانش دانش بنیادی استفاده کنید. با این وجود ، اگر به آن احتیاج دارید – همه چیز در آنجاست.

اگر نتوانم تنظیمات یا عناصر خاصی پیدا کنم ، پایگاه دانش مفید است. تمام آنچه لازم است جستجوی سریع در دانش دانش است که باید در جهت صحیح مورد اشاره قرار گیرد.

مرکز راهنمایی برای Wix کمی مرتبط تر از Squarespace است. از آنجا که Wix پیچیده تر است و ویژگی های بسیاری دارد ، دانش بنیان باید عالی باشد. خوشبختانه مرکز راهنمایی Wix در مورد هر چیزی که می تواند باعث سردرگمی شود یا به نظر می رسد گم شده باشد توضیحی دارد.

این سؤال پیش می آید – آیا من می خواهم از این دانش دانش خیلی استفاده کنم؟ من خودم را خیلی وقت است که نیازی به پایگاه دانش مربع ندارم.

SEO – به طور مساوی مطابقت دارد

وکتور جستجوگرهاWix و Squarespace در هنگام جستجوگرها به طور مساوی با یکدیگر مطابقت دارند. این نباید نقشی در تصمیم شما داشته باشد برای استفاده از هر یک از آنها.

یکی از شرایطی که ممکن است به طور اتفاقی نظر شما را نسبت به Squarespace نشان دهد این است که Wix شهرت سئو وحشتناکی دارد. دلیل این امر این است که Wix قبل از 2016 بر روی فناوری Flash ساخته شده است. در سال 2016 ، ویکس همه این موارد را برطرف کرد و اکنون با اسکوئرسپیس هم در دسترس است.

SEO در Squarespace و Wix خوب است. ویژگی های SEO آنها شامل نقشه های اتوماتیک تولید شده و همچنین عناوین صفحه قابل تنظیم و توضیحات متا می باشد. هر دو گزینه به شما امکان می دهد از ابزارهای مختلف SEO استفاده کنید. اگر قصد دارید در وبلاگ نویسی و بهینه سازی سئو اقدام کنید ، یا برای شما کار خواهد کرد.

تنها زمانی که باید از Wix و Squarespace اجتناب کنید ، این است که اگر واقعاً قصد دارید با سئو برنامه ریزی کنید. این معمولاً برای افرادی که از سازندگان وب سایت استفاده می کنند در وهله اول نیست.

وبلاگ نویسی – برنده: Squarespace

وکتور آیکون وبلاگیک شستشوی دیگر بین دو رقیب. وبلاگ نویسی با هر دو گزینه ساده و کارآمد است. تمام وبلاگ هایی که می خواهید و یا انتظار دارید ، در Squarespace و Wix وجود دارد.

Squarespace توانایی یک برنامه زمان بندی ارسال برای انتشار بعد را دارد. Squarespace دارای ویژگی هایی است که شامل دوست داشتنی ، نظرات و نماد اشتراک گذاری است. همچنین می توانید آن را فعال کنید خوراک RSS و راه اندازی یک ادغام پادکست.

صفحات وبلاگ نویسی در Wix برعکس سایر سرویس ها است. وبلاگ نویسی Wix به طور شگفت آور ساده است. این نرم افزار ویرایشگر متن ساختار یافته ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تصاویر اضافه کنید. Wix هنوز همه چیزهایی را که می توانید به عنوان یک وبلاگ بخواهید ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا نویسندگان ، دسته ها ، پیش نویس ها ، عکس های جلد ، نمایش پیشخوان ها ، آواتارها ، مانند پیشخوان ها ، و تخمین زمان را بخوانند.

قیمت گذاری – برنده: Wix

قیمت هر دو سرویس نسبتاً مشابه هستند. حرکت جزئی به اینجا به Wix می رود. قیمت قیمتی که اکثر کاربران باید در Wix انتخاب کنند ماهانه 14 دلار و قیمت آن در Squarespace 18 دلار در ماه است. حتی اگر این قیمت ها “ماهانه” هستند – این برای صورتحساب سالانه است.

تنها تفاوت این است که Squarespace فرصتی برای پرداخت ماهانه در حالی که Wix نمی دهد ارائه می دهد. این امتیاز با یک برچسب قیمت همراه است – برای پرداخت ماهیانه 18 دلار اصلی در هر ماه ماهانه به 26 دلار میپرد.

ساختار قیمت گذاری کامل Wix اساساً به این معناست که شما را با قیمت 14 دلار در ماه به سمت گزینه نامحدود آنها سوق دهد. گزینه ای وجود دارد که قدرت پردازش بیشتری را در زیر مشاهده می کند.

برنامه های قیمت گذاری wix

قیمت گذاری Squarespace گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد مگر اینکه به دنبال گزینه تجارت الکترونیکی باشید. برای وب سایتهای عمومی دو گزینه وجود دارد.

قیمت گذاری مربع

من اجازه نمی دهم اگر من شما باشم ، نقاط قیمت بر تصمیم شما تأثیر می گذارد. من تصمیم خود را بر اساس آنچه در بالا شرح داده شده است پایه می گذارم.

نتیجه

این چیز است – شما واقعاً نمی توانید با استفاده از Wix یا Squarespace اشتباه کنید.

با اطمینان می توانم بگویم که یکی بهتر از دیگری نیست. اگر فقط یک غذای آماده قبل از ظهر وجود داشت ، این است که آنها برای دو نوع کاربر متفاوت هستند.

اینگونه نیست که کدام یک قیمت گذاری بهتری دارند یا کدام یک می توانند SEO بهتر را ارائه دهند. هنگام مراجعه به یک سازنده وب سایت ، باید تصمیم بگیرید که وقتی می خواهید ساختمان وب سایت خود را انتخاب کنید ، چه می خواهید.

این بیشتر درباره اولویت شما برای ساختن وب سایت است تا اینکه کدام سرویس بهتر باشدr وقتی این مسئله را برای خودتان تشخیص دهید ، می توانید یکی یا دیگری را انتخاب کنید.

موفق باشید!

سؤالات متداول

Squarespace و Wix چقدر امن است?

هر دو سرویس میزبانی شامل اتصال گواهینامه های SSL رایگان در هنگام اتصال به وب سایت های خود هستند. از همه بازدیدکنندگان شما اطمینان حاصل می شود که هر صفحه دارای اتصال ایمن در وب سایت شما است.

آیا Wix واقعا رایگان است?

Wix نسخه رایگان دارد اما نام دامنه شما دارای این قالب خواهد بود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید.

آیا Squarespace متعلق به Square است?

آنها از نظر ظاهری مشابه هستند اما این دو شرکت با هم ارتباط ندارند.

آیا می توانم از دامنه خودم با Squarespace و Wix استفاده کنم?

بله ، اگر دامنه ای را از ارائه دهنده شخص ثالث خریداری کرده اید می توانید سایت خود را با نقشه برداری دامنه متصل کنید. هر دو سرویس برای دستیابی به این هدف دارای مقالات دانش بنیان مفیدی هستند و در صورت سردرگمی ، پشتیبانی مشتری آنها برای کمک به شما وجود دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author