WP mootor – kas kõik hüpe on õigustatud?

WordPressi hallatavate teenuste ülevaatamise aeg on lõpuks käes!

Ma hakkan seda uut peatükki Hosting Tribunali elus alustama võimalikult hea WordPressi platvormi rahaga.

Minu WP mootori ülevaade järgib sedasama üksikasjalikku ja põhjalikku testimismetoodikat, mida hostimise kohus tunneb.

Järjestamiskriteeriumid on aga veelgi rangemad, kuna hallatud WP-lahendused peaksid väidetavalt toimima palju paremini kui jagatud hostingu paketid.

Ma registreerusin selle WordPressi hostiga enam kui kaks aastat tagasi, et jälgida selle toimivust, turvalisust ja tuge. Loomulikult sirvisin teenusest parema ettekujutuse saamiseks paljusid lõppkasutajate esitatud ja testikaaslaste loodud WP Engine’i arvustusi.

Siit ma leidsin.

Mis on WP mootor?

WP Engine pole tüüpiline veebisaitide pakkuja.

Ettevõte sarnaneb pigem teenusepakkujaga, kuna selle platvorm on kohandatud ainulaadsel viisil. See töötab ainult WordPressi saitidel ja isegi neid hostitakse teatud piirangutega.

Seetõttu on sellised võrdlused nagu WP Engine vs Bluehost üsna valed. Kuigi on tõsi, et viimane pakub ka hallatud WordPressi hostimist, on esimene spetsialiseerunud üksnes populaarse sisuhaldussüsteemi kiireks, turvaliseks ja usaldusväärseks muutmisele..

Vaatasin üle käputäis kõige paremini hallatud WordPressi hostisid ja ükski neist ei lähe isegi WP Engine’i väljatöötatud tulemuste lähedale.

Muidugi, kõik suurepärased asjad on hinnaga ja see teenus ei ole erand, kuid rohkem WP Mootorite plusside ja miinuste kohta hiljem.

"Suurepärane esmaklassiline WordPressi hostimine DevSi jaoks & Ettevõtted"

Uptime:

99,99%

Laadimiskiirus:

0,57 s

Toetus:

Absoluutne tipptase

Kontrollpaneel:

Varalised

ÜLDINE4.3

Essentials – WP mootori tööaeg, kiirus, tugi

WP Mootori tööaeg, kiirus ja spetsiaalne tugi pakuvad väga paljulubavat hostimislahendust.

1. Ülihea Uptime

WP Engine on kiire hostimise lahendus. Tõsiselt kiire.

See on kindlasti kiireim võõrustaja, keda siin Hostit tribunalis olen üle vaadanud. Nii taust- kui ka esiplaanipäringud teenindatakse vähem kui 0,2 sekundiga.

Paljud pühendatud WP-hostid optimeerivad oma servereid CMS-i jaoks. Tavaliselt annavad sellised jõupingutused tulemusi, kuid WP Engine ületab ootused üsna marginaalselt.

Minu läbi viidud arvukate testide põhjal on ilmne, et WP Engine’i insenerid ja sysadminid on oma käsitöö tõelised meistrid. On selge, et nad tunnevad hästi kõiki WordPressi omapära (ja neid polegi nii vähe) ning teavad omaenda hostimiskeskkonda seestpoolt.

Viimane on loodud ainult WP-d silmas pidades ja see on hästi välja töötatud.

Külmnumbrid ütlevad WP-mootori pöörlemiskiiruse kohta esipaneelil järgmiselt:

Keskmine kiirus 2019. aastal:

 • Jaanuar – 0,145 s
 • Veebruar – 0.121s
 • Märts – 0.201s
 • Aprill – 0,143 s
 • Mai – 0,139 s
 • Juuni – 0.122s
 • Juuli – 0,143s
 • August – 0,139 s
 • September – 0,188 s
 • Oktoober – 0,153 s

WP mootori täislaadimise aeg 2019. aastal:

 • Jaanuar – 0,988 s
 • Veebruar – 1.12 s
 • Märts – 0.957s
 • Aprill – 1.01 s
 • Mai – 0,849 s
 • Juuni – 1.14 s
 • Juuli – 1.21 s
 • August – 0.949 s
 • September – 1.19 s
 • Oktoober – 0.931 s

Ka taustprogramm on muljetavaldav, ületades mugavalt SiteGroundi jagatud keskkonna.

50 samaaegset kasutajat ja üle 300 üheaegse ühenduse ei koorma isegi WP Engine’i plaanidest väikseimat.

Asjade perspektiivi viimisel kiirusetestide põhjal edestab WP Engine virtuaalseid privaatservereid. See ei tohiks olla nii suur üllatus, kuna oluline pole mitte ainult toores arvutusvõimsus. Parima WordPressi kogemuse pakkumiseks vajab VPS märkimisväärset tehnilist kompetentsi.

WP Mootori meeskonnal on see kogemus.

Otsus: kiireim WordPressi host, mida olen täheldanud. Numbrite põhjal võib WP Engine platvorm konkureerida VPS-lahendustega.

2. WP mootori tööaeg – 99,99%

Alustasin oma WP Mootori veebisaidi jälgimist juba 2017. aastal. Ma ei plaaninud seda WP Mootori ülevaadet 2019. aastaks lõpetada, kuid helgelt poolelt on mul üle 22 kuu väärtuses andmeid.

Minu WPE-sait näitab endiselt 99,99% -list saadavust. 

See on lihtsalt uskumatu, kuid StatusCake’i järelevalvesüsteemist tuleb veel valesti teatada, nii et ma pean oma uskumatuse minema ja numbrid aktsepteerima.

22 kuud ja kui arvestada, on seisakuid vähem kui kümnendik protsenti.

Arutlen WP Mootori hinnakujundust veelgi madalamal (spoiler: see pole odav), kuid ettevõtte plaanidest lähemalt lugedes pidage meeles tööaja ja kiirust, mille saate oma investeeringu eest.

Investeerimiseks on see – WP Engine on hostimislahendus, mis on loodud teie veebis kohalolu suurendamiseks stabiilse ja kiire teeninduse kaudu. See pole mõeldud juhuslikuks blogimiseks, vaid sobib ideaalselt väikestele ettevõtetele, kasvavatele veebisaitidele ja isegi liikluse koletistele.

Ilma lehvita.

Otsus: statistiliselt ebaoluline seisakuid kaheaastase jälgimise jaoks. Uskumatu.

3. WP mootori tugi – tähekujuline

WP Engine’is töötavad inimesed on WordPressi nohikud. Ehkki ma pole veel ühega neist isiklikult kohtunud, on nende kirg populaarse CMS-i vastu ilmne. Kõik tehnilise toe esindajad, kellega ma ühendust sain, olid väga osavad ja innukad.

Isegi need müügiesindajad, kellega ma rääkisin, olid WordPressi ja nende ettevõtte tegeliku hostimiskeskkonnaga üsna tuttavad. See pole väike ettevõtmine, kuna sageli on müügiesindajad tehingute sõlmimisel palju paremad kui asjade selgitamine.

Ma ei klassifitseeriks WP-mootori tuge parimatena hostimissektoris, kuna nende teadmised on suures osas spetsialiseerunud WordPressile, kuid mis iganes nende kompetentsi kuulub, on kaetud suurepäraselt.

Otsus: tipptasemel tugi, mis võib lahendada kõik WordPressi probleemid.

WP mootori plussid

WP Engine teeb ühte asja – võõrustab WordPressi veebisaite – ja teeb seda tõesti hästi. Siin on platvormi peamised tugevused, mis seadis selle hallatavate WP-lahenduste juhtide hulka.

1. Mitmekülgsus

WP Engine sobib nii turundajatele kui ka arendajatele.

Tänu platvormi ainulaadsele arhitektuurile on arendajatel palju suurem vabadus, kui keskmine jagatud host pakub.

WP Engine pakub enneolematut mitmekülgsust.

Teisest küljest on ettevõttel ennetav ja teadlik pardameeskond, kes aitab kogenematutel veebimeistritel edasi liikuda. Nad on hulk WP-entusiaste, kes saavad vastata paljudele küsimustele, mis aitavad teil oma saiti arendada, turundada ja kasvatada..

2. Turvalisus

Üks asi, mis kohe silma paistab, on see, kui tõsiselt võtab WP Engine turvalisust. Räägin sageli pikalt turvameeste turvaelementidest, kuna turvalisus on põhiline.

Kui arvate, et seisakuid ja aeglast laadimiskiirust kahjustab teie veebimaine – ja need on kahtlemata halvad -, kaaluge, mida rikutud veebileht või varastatud kasutajaandmed võivad teile teha.

WP Engine teeb kogu turvasüsteemi tugevdamiseks mitmeid asju:

 • Tagab konto tugeva eraldatuse
 • Keelab teatud pistikprogrammid
 • Installib automaatsed värskendused
 • Rakendab spetsiaalseid WordPressi turbereegleid
 • Kasutab 2FA
 • Säilitab DDoS leevendajaid
 • Skaneerimine automaatse ohu tuvastamise tööriistadega

3. Kohandatud lahendused ettevõtte majutamiseks

Tänu oma kõrgelt teadlikele spetsialistidele saab WP Engine aidata igas suuruses ettevõtetel kõigi aegade kõige optimeeritumast WordPressi jõudlusest kasu saada.

Kui teil pole aimugi, mida panna – või tõepoolest, kust leida – oma htaccess, WP Engine võib aidata. Kui te kardate, et teie sait võib kasutada täiendavat SEO-d või kiiruse optimeerimist, on WP Engine vastus või paneb teie enda jaoks õiged tööriistad selle leidmiseks ise.

Ettevõte kavandab skaalat imeliselt, et saaksite oma veebiettevõtteid sujuvalt laiendada, nautides samal ajal silmapaistva jõudlusega mitmekordseid eeliseid. Tänu sellistele funktsioonidele nagu patenteeritud LargeFS-tehnoloogia saate skaleerida lõpmatuseni.

Magusad ja võimsad turundusriistad ootavad teid ühe nupuvajutusega.

Ja parim osa?

Ükski kasv pole piisavalt suur, et kahjustada kiireid laadimisaegu (sõltumata külastajate arvust), purunematut turvalisust ja laitmatut tööaega.

Kõik need tegurid koos suurendavad kasutajakogemust, mis annab SEO-le suuresti oma panuse ühest punktist alates.

4. Kohandatud lahendused arendajatele

Kui arvasite kasvõi korraks, et minu üksikasjalik ülevaade on kõik WP Mootori pakutavad kohandatud lahendused juba ammendanud, istuge vähe – neid on veel palju.

WP Engine on kõrgtehniline konstruktsioon, mis annab suure panuse WP universumisse. Seal töötavad inimesed teavad väga hästi, mida on vaja keeruka WordPressi saidi käitamiseks ja arendamiseks.

See ei ole tühi praalimine ega üldine turunduslingo.

WP Engine töötab välja (endiselt beetaversioonis, kuid areneb kiiresti) oma DevKiti, mis võimaldab kiiret kohalikku arendamist. See on kiire, kuna DevKit sisaldab kogu WordPressi konfiguratsiooni kohalikku versiooni, mida saate soovi korral juurutada, testida, siluda ja uuesti testida..

Muidugi on võimalik ka koostöö, muu hulgas näiteks PHP versioonivalik, Genesis CLI, xdebug, lisaks WPEngine sFTP ja SSH Gateway juurdepääs sujuvaks tõmbamiseks WP Engine serveritesse ja edasi ning palju muud.

Tõsiselt, WPE DevKit on ühes pakendis olev elektrimootor ja Šveitsi armee nuga!

5. Genesise raamistik

See on segu kahest eelnevast punktist, kuna see võimaldab kiiret arendust ja juurutamist, aidates nii seadmetel kui ka ettevõtteid omanikel (kes neid tööle võtavad) saada kiiresti alguse.

Genesis on kindlale alusele mis tahes WordPressi saidile, pakkudes turvalisust ja jõudlust mõningate SEO sisseehitatud funktsioonidega.

(Jah, see on palju parem kui Gutenbergi toimetaja.)

6. StudioPressi teemad

Mida muud teeb WP Engine?

See annab teile 36 premium-teemat, mida saate mängida, muuta ja kasutada. Need on üles ehitatud Genesise raamistiku abil, mis muudab nad WP Engine serverites eriti hästi töötavaks. 

Nagu võite ette kujutada, on nende muutmine ja muutmine imelihtne.

Magus, kas pole??

7. Ettevõttesiseste kõnede sissetulek

WP Engine hoolitseb väikeettevõtete eest, kuid teab ka, kuidas massiivsete projektidega hakkama saada. See on ainult mõistlik, vastasel juhul läheks suur osa platvormi peaaegu piiramatutest ressurssidest raisku.

Üks lisatasu teenust pakkuva ettevõtte kasutajatest on sissetulevad kõned ja spetsiaalne kontohaldur, kes annab terminile „hallatavad teenused” täiesti uue tähenduse..

8. Koodi hindamine

See on veel üks ettevõtte tasemel teenus.

Spetsiaalne WP Engine’i meeskond vaatab üle teie käivitamiseks valmis WP-saidi koodi ja toimivuse. Põhjaliku testimise kaudu proovivad nad uut veebisaiti optimeerida, nii et kui see toimib algusest peale optimaalsel tasemel.

9. Automaatne migratsioon

On lihtne viis oma saidi teisaldamiseks WP Engine’i. See pole küll nii sujuv kui tasuta rändamine, mida täielikult korraldab vastuvõttev host, mis on nii populaarsete jagatud hostide seas nagu SiteGround ja HostPapa, kuid sellegipoolest on see väga lihtne.

Järjekordne patenteeritud tööriist, WP Mootori migratsiooniplugin, võib teie olemasoleva WordPressi installi teise masina serveritest välja tõsta ja WP Engine’i keskkonda kopeerida..

See võib tunduda keeruline, kuid töötab üsna hästi. See võib olla eriti mugav, kui olete WP Mootori edasimüüja, kes üritab uute klientide üle võita.

Ja parim osa? Kuna see on pistikprogramm, saate seda kasutada igal ajal, kui soovite, nii mitu korda soovite.

10. 60-päevane raha tagasi garantii

WP Engine maksab kopsakat summat, kuid võite seda juba mõnda aega testida. Tööstusstandardiks on, et raha tagastamise garantii raames tuleb hostida vaid kuu, kuid WPE kestab kaks korda kauem.

Mis pole millekski pahaks panna.

WP mootori miinused

Nii vinge kui see ka pole, pole WP Engine veatu teenus. Kui vähe neid võib olla, on selle miinuseid.

1. Kõvad korgid plaanidel

Minu WP Mootori ülevaates on terve jaotis pühendatud ettevõtte plaanidele, kuid üks asi paistab silma ja väärib märkimist eraldi: külastaja piir.

Vaadake, et iga WP Engine’i plaan sisaldab teatud kuukülastajate limiiti. Kui teie sait genereerib unikaalsemaid tabamusi, ei vähene see sait ega kahjusta selle toimivust. Teie eelarve võib siiski lüüa, kuna kõik külastajad, kes ületavad määratud piiri, nõuavad lisatasusid.

Tõsi, paljud WP Mootori alternatiivid, kes pakuvad samalaadset teenindustaset, kasutavad selliseid korke.

Tavaliselt väidavad nad, et see on jõudluse huvides – mitte üle koormata servereid ja selliseid -, kuid kui seda nii rangelt jõustatakse, on see sageli tõuge suurema, kallima plaani poole.

2. Pole meilimajutamist

See on üllatus: logite sisse oma WP Mootori juhtpaneelile ja… meilikontrolle pole. Sest meiliteenust pole.

Veebisaidi majutamine ja e-posti hostimine on kaks erinevat asja, kuid enamik veebimajutajaid pakub mõlemat. Võrrelge WP Engine versiooni Bluehost või Dreamhost – muud kvaliteetsed hostid hallatava WP pakkumisega – ja see on ilmne puudus.

Jah, ma tean, et WPE on teenusepakkuja ja mitte tüüpiline veebimajutaja, kuid ta oleks võinud kolmanda osapoole kaudu oma portfellis e-posti lisada.

See pole siiski nii ja see on asi, mille eest peate teie, kasutaja, iseseisvalt hoolitsema.

3. Keelatud pistikprogrammid

Tõtt-öelda ei ole ma 100% kindel, kui õiglane on mainida keelatud pistikprogrammide nimekirja, mida WP Engine säilitab, sest paljudele on see väiksemateks ebamugavusteks ja ei midagi muud.

Igal juhul on siin asi: WP Engine, peamiselt turvalisuse, aga ka jõudlusprobleemide tõttu, ei luba käputäie WordPressi pistikprogrammide installimist ja käitamist.

Nüüd pole nimekiri nii lühike ja leiate sealt palju fännide lemmikuid, kuid lubatud pistikprogrammide loendis olevad kirjed teevad tööd võrdselt hästi, kui mitte paremini WP Mootori keskkonnas.

Sellegipoolest vaadake nimekirja, eriti kui plaanite üle minna ja olete teatud funktsioonidega harjunud.

Kas soovitame WP mootorit??

Absoluutselt!

Objektiivsuse ja põhjalikkuse nimel uurisin hoolikalt selle WP Engine’i ülevaate platvormi piiranguid, kuid tõde on see, et see on üks paremini hallatud WordPressi lahendusi, mida raha saab osta.

Mõistagi ei tule see odavalt, aga miks see nii oleks? Teenus on ülev, oskuslike kätega täiustatud, lihvitud ja optimeeritud, mis ületab enamiku teiste hostingu pakkujate võimalusi ja oskusteavet.

Muidugi maksab see rohkem.

Kuid see on hästi kulutatud raha, sest nii palju kui pühendunud WordPressi hostidele läheb, on WP Engine silmapaistev esineja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author