Hostingeri ülevaade – virtuaalserveriteenuse pakkuja, kellel on hea tasakaal hinna ja jõudluse vahel

Esmakordselt Hostinger.com-i külastades tabasid mind kaks asja: virtuaalserveri äärmiselt madalad hinnad ja saidi informatiivne väärtus. Muidugi, see ahvatleb kasutajaid ostma hostimist koos mõne tavapärase turundusnipiga, kuid sellel on ka palju õigustatud teavet, kuigi kuutasud on ebareaalselt madalad.

Teine asi, mida ma Hostingeri ülevaate jaoks eeluuringute ettevalmistamisel märkasin, oli see, et tegemist on tugeva tehnilise sugupuuga peremehega. Tehniliselt usaldusväärseid hoste on vastuvõtva tribunali lehekülgedel siiski küllaga. Vaja oli rohkem teavet.

Seetõttu ostsin Premium jagatud plaani, installisin selle puhta WordPressi ja hakkasin jälgima selle tööaega ja kiirust.

Pärast kuudepikkust testimist võin teile öelda Hostingeri kohta kõik, mis on kokku võetud erapooletu ja üksikasjaliku ülevaatena.

Mis on Hostinger?
Ligikaudu 15 aastat tagasi Leedus loodud Hostinger on rahvusvaheline kaubamärk, millel on väga tugev esindatus paljudel turgudel. See on ettevõte, mis ei kummardu EIG ega GoDaddy ees. Selle asemel püüab ta luua oma impeeriumi. Ainult et see impeerium tunneb end üllatavalt hästi.
Lõppude lõpuks lõi Hostinger suurima tasuta veebisaidi hostimise pakkuja ja juhib seda endiselt. Nüüd pole 000-veebimajutus ilma puudusteta – kaugeltki mitte – vaid fakt, et Hostingeri taga olevad inimesed mõistsid selle välja ja realiseerisid seda ning ei maksa endiselt midagi, kuna nad arvestavad millegi eest.

"Parim võõrustaja 17 kuud"

Uptime

99,90%

Toetus

9/10

Laadimiskiirus

0,68 sek

Funktsioonid

9/10

ÜLDINE3.6

Oluline teave – Hostingeri kiirus, Uptime ja tugi

Mõne sõnul on hostiteenuse pakkuja ainult hea kui selle aeglaseim server, teised keskenduvad tööajale ja klienditeenindusele. Ma ei diskrimineeri ega testi neid kõiki. Ulatuslikult

1. hea tööaeg – 99,91%

Uptime on üks kvaliteetse veebimajutaja peamisi märguandeid ja Hostinger teeb seda mõistlikult hästi.

Kuue kuu pikkune seire 99,91% ei ole halb tulemus; see jääb lubatud 99,9% piiresse.

Siiani oli minu väike WordPressi sait alles 2018. aasta detsembris kauem võrguühenduseta, mille tulemusel oli 99,63% tööaeg. Tõtt-öelda ei leidnud ma piduliku perioodi tõttu aega, et peremehele kaebust esitada.

Hostinger lubab igakuise hostimistasu hüvitamist 5% ulatuses, kui ajakohastatud SLA-d rikutakse. Arvestades, et 4-st kuuest oli tööaeg laitmatu, ei usu ma, et oleksin põhjust varsti igal ajal kaebuse esitada.

Siiski on lubatud hüvitis väga väike

"Hostinger toetab tööaega 99,9%, kuid lubab tõepoolest väga piiratud hüvitist."

Keskmine Uptime 2018

 • Oktoober – 100%
 • November – 100%
 • Detsember – 99,62%

Keskmine tööaeg 2019

 • Jaanuar – 99,99%
 • Veebruar – 100%

2. Ülihea kiirus

 • Äärmiselt kiire reageerimise aeg – 0,19 s (esimene)
 • Väga kiired laadimisajad – 0.68s (1.)
 • Stabiilne koormuse all – 1,17 s (8.)

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testimisplatvormilt näitavad kaks testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu Hostingeri sait asub üle Atlandi ookeani, seega testisin seda USA asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Kasutajate ja spetsialistide üksmeel on veebis haruldane asi. Enamik inimesi nõustub oma Hostingeri arvustuses siiski, et see on kiire host. Andmed, mille koostasin neljast erinevast võrdlustesti tööriistast, kinnitavad sama palju.

Tegelikult, see on üks kiiremaid hostingu pakkujaid Olen siiani testinud.

Esiosa kiirus pole midagi märkimisväärset. Hostingeri server võtab aega 0,19 sekundit esimese andmebaidiga vastamiseks. Siis on vaja ainult 0,68 sekundit lehe täielikuks renderdamiseks.

Selliste tulemuste korral on minu hostingeri WordPressi installimine kiireim laadimissait, mida jälgitakse, lihtsalt servade nagu InterServer ja Dreamhost installimine.

images / hostinger-review-the-shared-host-pakkuja-with-fine-tasakaalu-vahel hinna-ja jõudluse-3.png

Taustprogrammi kiiruse vähendamisel toimetab ka Hostinger.

See on kaugel selle kategooria parimatest esinejatest, kuid on kaugel ka halvimatest. Ligikaudu 300 üheaegse päringu korral reageerimise keskmine aeg 1,17 sekundit pole sugugi halb.

Keskmine reageerimisaeg 2018:

 • Oktoober – 0,13 s%
 • November – 0,12 s
 • Detsember – 0,21 s

Keskmine reageerimise aeg 2019:

 • Jaanuar – 0,21 s
 • Veebruar – 0,14 s

Täielikult laaditud leht 2018:

 • Oktoober – 0,71 s
 • November – 0,59 s
 • Detsember – 0,60 s

Täielikult laaditud leht 2019:

 • Jaanuar – 0,84 s
 • Veebruar – 0,83 s

Vastus koormusel 2018:

 • Oktoober – 1.12 s
 • November – 1.12 s
 • Detsember – 1.15 s

Vastus koormuse all 2019:

 • Jaanuar – 1.27

"Hostinger on tõsiselt kiire veebisaitide pakkuja."

3. Tugi võiks olla parem

Kui külastate veebisaiti Hostinger.com, võite olla üllatunud, kui näete, et tugitiim kannab nime “Kliendi edukuse meeskond”. Kõlab suurepäraselt, kuid minu kogemus muljetavaldavate turundusterminitega on olnud üsna ebaühtlane.

Kui ma tugiteenuste lehe avasin, läksid kaks alarmi välja.

Esiteks, kuskil pole telefoninumbrit loetletud. Kummalisel kombel on seal Kaunase ja Larnaca ettevõtte kontoriaadressid, nii et võite eeldatavasti kirja saata. Mõlemad asukohad on loetletud koos vastavate sihtnumbritega.

Ilmselge telefonitoe puudumine on äärmiselt kummaline, kuid ma polnud veel valmis Hostingerile allahindlust tegema.

Siis nägin elava “Let’s Chat!” Varjus teist imelikku asja. nuppu, mis võimaldab teil… e-kirja saata?

images / hostinger-review-the-shared-hosting-pakkuja-with-fine-tasakaalu-vahel hinna-ja jõudluse.jpg

Tõsiselt, klõpsate sellel ja see viib teid kontaktivormile. Proovisin seda mitu korda, mõeldes, et võib-olla saadab see minu päringu vestlusagendile, kes oskab adekvaatseid vastuseid koostada. Sain e-kirja, mis sisaldas üherealist vastust minu üherealisele küsimusele.

Sellega seoses on tunne nagu vestlus.

Ainult et see pole nii.

Mõistus, Mul õnnestus vestlusele jõuda, lõpuks. Sellele pääseb juurde ainult Hostingeri tugilehel; leht ise ei ole avalehel lingitud. Proovisin hostinger.in ja ka hostversiooni Suurbritannia versioonist, kuid ei leidnud otsest linki tugiteenuse saamiseks.

Oh, ja see ei töötanud Firefoxis.

Igal juhul. Vestlusnupp asub paremas alanurgas ja ma lõpetasin meeldiva, ehkki mitte täiesti veenva vestluse tugiagendiga. Ta oli kiire ja sõbralik, kuid natuke nalja ja proovimist näitas, et teatud reklaamitud omadused on eksitavad. Lisateavet leiate sellest minu Hostingeri ülevaate miinuste jaotises.

Rännates Hostingeri veebisaidil, otsides vestlusvaliku jaoks vaevalist, otsustasin Redditi veebimajutuse lõimest kontrollida täiendavat teavet.

Parima veebimajutuse otsing otsib mind sageli Redditi, kus ka Hostinger sageduslikult viibib. Sealset tuge hinnatakse üsna hästi, kuid paari peamise suhtluskanali ilmne puudumine on õõvastav.

"Tugimeeskond tundub asjatundlik, kuid telefoni puudumine on tõsine tegematajätmine. Ka reaalajas vestluse võimalust saab edastada palju kättesaadavamal viisil."

Hostingeri plussid

Hostingeri hostimislahendust ei saa vaevalt pidada silmapaistvaks paketiks, kuid see on ümar ja vastupidav. Nii algajad kui ka kogenumad kasutajad võivad leida palju meeldivaid asju.

1. hullumeelselt odav

Ma räägin Hostingeri tasudest üksikasjalikumalt veidi hiljem, kuid lubage mul lihtsalt öelda, et ettevõte on lihtsalt 0,99 dollarit eemal sellest, et seda nimetatakse tasuta veebisaidi hostiks. Ilma naljata. 99 senti. Isegi mitte dollar.

2. Pühendatud ressursid

Hostinger lubab iga kolme jagatud hostimiskava jaoks teatud protsessori ja RAM-i võimsust, mis on suurepärane uudis neile, kes kasvavad ja laienevad. Teades, mille eest maksate, ja kogu seda jazzi.

Alati on raske öelda, kui hästi sellist täpset ressursihaldust rakendatakse, kuid alati on tore näha pingutust pühendada igale kasutajale teatav arvutusvõimsus.

3. SSD kogu juhatuses

Infrastruktuuri osas peab Hostiger sammu uusimate tööstusstandarditega. Kõik serverid töötavad SSD-del. Solid-oleku draivid on palju kiiremad kui vanemad kõvakettad, nii et see on ilmne uuendus.

4. Sisseehitatud vahemälu

Kõigis Hostingeri kavades on Nginxi vahemällu salvestamine lubatud. Tehnilistesse külgedesse sügavamale laskumata piisab, kui öelda, et Nginx on võimas ja kiire veebiserver; see oli loodud Apache edestamiseks ja teeb seda ka nõuetekohaselt. Kui serveripoolne Nginxi vahemälu on õigesti konfigureeritud (mille puhul Hostingeri tugi mulle kinnitas), peaksid isegi sisutihedad dünaamilised saidid veatult toimima.

5. Regulaarsed varukoopiad

Igapäevaseid varukoopiaid tagab ainult äriplaan, iga jagatud hostimise lahendus varundab teie andmeid igal nädalal. Paljud peaksid seda minimaalseks tasuks, mida peab tegema veebimajutaja – nõustun selle mõttega täielikult -, kuid tõde on see, et regulaarset varundamist ei pakuta üldiselt. Ma vaatan sind, GoDaddy.

6. 30-päevane raha tagasi garantii

Raha tagasi garantii on tavaline tava populaarseimate veebimajutusettevõtete seas. Hostinger ei paista selles silma paista, kuid on kaasas sellega, mida enamik pakkujaid pakub. 30 päeva pole veebimajutusteenuse nõuetekohaseks testimiseks nii palju, kuid on lõpmata parem kui mitte midagi. Ma vaatan sind, GoDaddy.

images / hostinger-review-the-shared-host-pakkuja-with-fine-tasakaalu-vahel hinna-ja jõudluse-2.jpg

7. Piiramatu Cronjobs

Kuulsite seda õiget, piiramatut ringi. Väikseim plaan (see on juba ühe jalaga tasuta veebimajutamise kategoorias) toetab korraga ainult ühte sirvimist, kuid ülejäänud kaks ühist lahendust saavad hakkama nii palju, kui soovite. Cronjobs on fantastiline. Neid ei saa kunagi olla liiga palju.

8. Git kogu pardal

Kui me selleni jõuame, siis andkem see endast võimalikult palju välja. Kõigi Hostingeri plaanide juurde kuulub Giti versioonikontrollihoidla. Kui te ei tea, mis see on, siis te tõenäoliselt ei kasuta seda ikkagi, aga kui teete – vinge, eks?

9. Optimeeritud WordPressi jaoks

Selle populaarse sisuhaldussüsteemi majutamiseks valmis olevad WordPressi vahemälupistikprogrammid ja serverid muudavad Hostingeri selle jaoks suurepäraseks koduks.

Ühe klõpsuga installija ja automaatsed värskendused muudavad Hostinger WordPressi paketi üsna ahvatlevaks pakkumiseks.

10. Omandatud juhtpaneel

Tõtt-öelda on mul vaja üsna palju aega, et otsustada, kas ettevõttesisene sisseehitatud juhtpaneel kuulub kategooriasse plussid või mitte.

Kuigi ma imetlen selliseid algatusi, on need harva paremad kui olemasolevad lahendused. Mõtlesin vaistlikult, miks Hostinger cPaneli ei kasuta.

pildid / hostinger-review-the-shared-host-pakkuja-with-fine-tasakaalu-vahel hinna-ja jõudluse-3.jpg

Kuid ettevõtte devid on teinud üsna suurejoonelise töö. Juhtpaneel näeb küll välja nagu cPanel, kuid see pole halb asi; see säästab õppimisaega.

See on libe ja funktsionaalne, võimaldades piisavalt kontrolli ja tõrgeteta juurdepääsu, mis muudab selle algajatele ideaalseks.

11. Veebisaitide koostaja

Hostinger pakub korralikku kogust ühe klõpsuga installijaid, kuid sellel on ka korralik saidi loomise tööriist. Hostingeri veebisaidi ehitaja on kaasatud kõikidesse plaanidesse ja sellel on funktsionaalne pukseerimisliides, mis aitab teil veebilehte kiiresti ja tõhusalt meisterdada..

images / hostinger-review-the-shared-hosting-pakkuja-with-fine-tasakaalu-vahel hinna-ja jõudluse-4.jpg

Kuigi ma pole selliste veebisaitide ehitajate jaoks eriti suur fänn, pean tunnistama, et see on üks paremaid iteratsioone, mida ma näinud olen.

12. Kas sa ütlesid allahindlusi?

Nüüd mainisin, et sissejuhatavad hinnad on naeruväärselt madalad, kuid võite ka suhteliselt tõsise Hostingeri hinnaalanduse saada. Trükkimine tundub natuke sürreaalne, et kuna alghinnad on nii madalad, et neid veelgi madalamaks diskonteerida pole vaevalt mõtet.

Kuid see on väga realistlik võimalus.

13. vastab tagasisidele

Vähem kui kolm kuud pärast minu Hostingeri ülevaate avaldamist pöördus ettevõte minu poole, et tänada Hostinger.com-i mõnele probleemile tähelepanu juhtimise eest.

Minu arvustuse miinuste jaotise esimene negatiivne punkt oli eksitava sõnastuse kohta, mida ettevõte kasutas oma plaanide kirjeldamisel.

Hostinger astus aga probleemi lahendamiseks aktiivseid samme ja nüüd kirjeldatakse tema plaanide parameetreid palju adekvaatsemalt. Piiranguid selgitatakse tärnidega, muutes kõik märkimisväärselt läbipaistvamaks ja vähem eksitavaks isegi kõige segasematele kasutajatele.

Pean tunnistama, et see tundus isiklikul tasandil suurepäraselt, kuna veebimajutusettevõtete õiglasemaks ja läbipaistvamaks muutmine on hostitribunali olemasolu üks peamisi põhjuseid.

Loomulikult on massiivse positiivse tunnusena näha hostit, kes tegelikult hoolib piisavalt lihtsast sammust ausa turunduse suunas.

Kudos, Hostinger.

Hostingeri miinused

Hostingeril on üsna kindel hostimislahendus, kuid selle pakkumine pole kaugeltki veatu.

1. Piiratud kogenud kasutajatele

Hostingeril on hästi ümar virtuaalserver, kuid kogenud kasutajad võivad seda teatud piirkondades puududa. Jah, seal on Git, cronjobs ja Curl, kuid paljud cPanelis saadaval olevad maiustused lihtsalt puuduvad. Ruby on Rails, Python ja muud pole kuskilt leida.

2. Raske ränne

Saidi migreerimine Hostingerile võib olla problemaatiline. Ehkki tugi on valmis abistama mis tahes vajalikul viisil – nõustamiseks või otseseks kaasamiseks protsessi -, raskendab olemasolevate saitide ülekandmist asjaolu, et host haldab patenteeritud hostimispaneeli..

See on võimalik, kuid suure tõenäosusega on tegemist tõsise vaevaga.

3. Tasuta SSL-i pole

Kui soovite oma saiti tasuta SSL-iga tagada, pole Hostinger ideaalne. Ainult kolmest plaanist suurim sisaldab turvalist sertifikaati.

Üldiselt on see minu jaoks imelik, kuna SSL-i puudumine kahjustab SEO-d ja Let’s Encrypt-lahendust saab suhteliselt hõlpsasti enamikesse hostimiskeskkondadesse sisse viia.

Olgu see siis, kui soovite SSL-i saada, peate selle eest eraldi maksma, hankima Let’s Encrypt ühe käsitsi või ostma kolmest Hostingeri plaanist suurima.

Kas ma soovitan Hostingerit??

Jah, ma soovitan Hostingerit mitmel põhjusel.

Kui otsite odavat hostimislahendust, on see tõenäoliselt parim valik.

Kiirus ja jõudlus on samuti muljetavaldavad.

Juurdepääsu tugimeeskonnale saab optimeerida, kuid esindajad on reageerivad ja asjatundlikud.

Täpsemate hostimisvõimaluste puudumine ja mitmed tüüpilised hostimisteenuste turundamise kõnelused, mida mainisin selles Hostingeri üksikasjalikus ülevaates, ei muuda tõsiasja, et see ettevõte pakub väga head raha suhet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author