GoDaddy hostimine

GoDaddy on hostimistööstuse tõeline isa. See on suurim domeeninimede registreerija ja suurim hostingu pakkuja maailmas.

Kas see on parim veebisaidi hostimise teenus, jääb alles erapooletu GoDaddy hostingu ülevaates.

Parima veebisaidi hostimise ettevõtte otsingul ei saanud ma GoDaddyst mööda minna. Ausate ülevaadete ja asjakohase tagasiside kaudu veebimaailma tervikuna paremaks muutmiseks pidin hindama seal asuva suurima majutaja plusse ja miinuseid..

Ostsin Deluxe’i jagatud plaani, lõin WordPressi vaikesaidi ja ühendasin selle mitme jõudluse mõõtmiseks mitmete jälgimisriistadega. GoDaddy hostimise arvustusi on seal palju, kuid ühelgi neist pole põhjalikkust ja tegelikke andmeid, mille ma kuude jooksul kogusin.

Kes on GoDaddy?

Kui elate USA-s, teate kindlasti GoDaddyst, kuna see on ettevõte, mis juurutab agressiivseid turundusstrateegiaid, mis on aeg-ajalt kaheldav. Super Bowli reklaamid, kus sageli esinevad kuulsused ja kuulsad sportlased, suured sponsoritehingud ja hulgaliselt poleemikat – kõik need aitavad kaasa GoDaddy populaarsusele.

Ettevõte asutati 1997. aastal Jomax Technologies nime all ja on sellest ajast peale kasvanud. Ametlikel andmetel töötab GoDaddy üle 6000 inimese, kes teenindavad 17 miljonit klienti.

Enamikul teistel hostidel pole nii palju domeeninimesid (ja ka GoDaddyl on neid 75 miljonit).

GoDaddy on tohutu.

Suured üksused näevad aga sageli vaeva, et säilitada kiire tempoga turul, kus peamised voorused on innovatsioon ja pidev areng.

Kas see on selle hiiglase puhul nii??

Kas ta suudab oma tohutut taristut ajakohasena hoida??

Kas see suudab reaalselt konkureerida parimate veebisaidimajutuse pakkujate ja nende edasijõudnute toodetega?

Lasin numbritel rääkida GoDaddy loo selles erapooletus, detailses ülevaates.

"Algajate sõbralik hostimine"

Uptime

99,99%

Toetus

7/10

Laadimiskiirus

1,25 sekundit

Funktsioonid

7/10

ÜLES2.8

Essentials – GoDaddy Uptime, Speed, Support

Uptime, kiirus ja kvaliteetne tugi on positiivse veebimajutuskogemuse põhikomponendid ja neid tuleb siin, hostimise tribunalis, hinnata..

1. Suurepärane tööaeg – 99,99%

Uptime on uues veebimajutuses kõige olulisem tegur.

Seetõttu ühendasin kõigepealt pärast oma GoDaddy testi saidi loomist selle oma StatusCake’i jälgimiskontoga..

Nii kaugel, uptime on laitmatu 100%. Kahe kuu pikkune jälgimisaeg on endiselt suuremate järelduste tegemiseks liiga lühike, kuid algus on paljulubav.

GoDaddy tagab 99,9% kogu tööaja. Seda garantiid toetab suhteliselt napp kompensatsioonipoliitika. Kui tööaeg langeb alla 99,9%, võib lõppkasutaja saada krediiti, mis võrdub 5% kuutasust. See selleks.

Võimaliku seisaku tegelik pikkus ei mõjuta hüvitist.

Teised võõrustajad pakuvad terve kuu tasuta hostimist, kui olemasolevat SLA-d rikutakse.

See kõik on aga asjatu teooria-käsitöö, kuna GoDaddy server tagab lubatud stabiilsuse ja seejärel ka mõned.

Keskmine Uptime 2018:

 • August – 100%
 • September – 100%
 • Oktoober – 100%
 • November – 100%
 • Detsember – 100%

Keskmine tööaeg 2019:

 • Jaanuar – 100%

"Suurepärane tööaeg."

2. küsitav kiirus

 • Kiire reageerimise aeg – 0,68 s
 • Unimpressiivne täislaaditud aeg – 1,32 s
 • Mõistlik alakoormus – 0,69 s

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testplatvormilt näitavad kaks järjestikust testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu GoDaddy sait asub Arizonas, seega testisin seda USA asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Kiirus on tähtsuselt teisel kohal. Aeglane sait on tõsine heidutusvahend ja paljud kasutajad ei kaaluks kunagi isegi naasmist lehele, mille laadimine võtab kaua aega.

Kõigi analüüsitud masinate testimisel rakendan erisätteid, kuna erinevad võrdlusuuringute tööriistad annavad sageli erinevaid tulemusi. Püüdes luua erapooletuid ja ausaid ülevaateid, võtan kolme testi keskmise väärtuse.

GoDaddy testimisel olid muljetavaldavad nii serveri reageerimise aeg (TTFB) kui ka aeg, mis kulus lehe täielikuks laadimiseks. Esimene bait saadeti tagasi vähem kui poole sekundiga, lehe täielik edastamine võttis umbes 1,32 sekundit.

See on hea kiirus väike, põhiline sait nagu minu oma, kuid võrreldes teiste hostidega, keda ma olen üle vaadanud, pean ütlema, et GoDaddy jõudlus on keskpärane.

Asjad olid muljetavaldavad, kui panin GoDaddy serveri tõsise koorma alla. See lahendas kõik ~ 150 päringut. 50 samaaegset kasutajat saatis oma tee tähelepanuväärse stabiilsuse ja järjepidevusega, pakkudes kiireid vastuseid kõikjale.

Ainult väikesed kõikumised stressi all.

Kiire ja stabiilne vastus mitmele päringule.

GoDaddy server näitas pingeolukorras väga auväärset jõudlust.

Ainult tööaja ja kiiruse põhjal on GoDaddy parimate seal pakutavate veebimajutusteenuste pakkujate keskel.

Keskmine reageerimisaeg 2018:

 • August – 0,47 s
 • September – 0,82 s
 • Oktoober – 0,53 s
 • November – 1.20
 • Detsember – 0,41 s

Täielikult laaditud leht 2018:

 • August – 1.25 s
 • Septembril – 1,52 s
 • Oktoober – 1.31 s
 • November – 1,66 s
 • Detsember – 0,85 s

Vastus koormusel 2018:

 • August – 0,52 s
 • September – 0.50s
 • Oktoober – 0,52s
 • November – 1.31
 • Detsember – 0,58s

"Kiirus pole liiga halb, kuid võiks olla palju parem."

3. Ebatavaline tugi ja aegunud teadmistebaas

Kiirus ja tööaeg on üliolulised, kuid tehniline tugi on veel üks määrav tegur, mis määrab veebi kvaliteedi.

Ma rääkisin sulle GoDaddy suurusest. Ettevõte on tohutu ja kliendibaas tohutu. Seetõttu peab tugimeeskonda olema arvukalt, et ööpäevaringselt nõudlust rahuldada.

Enam kui tuhande inimese koolitamine kvaliteetse tehnilise toe pakkumiseks pole nii lihtne ja GoDaddy ei tee selles valdkonnas eriti head tööd.

On tõsi, et oma vajadustunnis võite saada väga häid vastuseid ja piisavat tuge. Samavõrd tõenäoline on, et ebapiisavate teadmiste ja halvasti ettevalmistatud esindajate käest ei saada muud kui kasvav pettumus.

Liinid on paljudes keeltes saadaval ööpäevaringselt, kuid seda ei saa öelda vestluse toe kohta. Kui ma seda ülevaadet alustasin, polnud vestlus täielikult saadaval, s.t ühtegi vestlusnuppu polnud.

Nüüd, paar päeva hiljem, on see taas võrgus, kuid vestluse tugitiim on saadaval ainult tööajal. Pean ütlema, et see muudab GoDaddy välimuselt amatöörlikuks.

Vestlus ainult siis?

Vestlusega, mis on juurdepääsetav ainult tööajal, on GoDaddy konkurentidest tõsiselt maha jäänud.

Uuendamist vajab ka teadmistebaas. Otsides oma GoDaddy nimeservereid (mis on üllatavalt hästi varjatud), pidin juhiste saamiseks kasutama teadmistebaasi … ainult selleks, et mõista, et pakutud toimingutel on ekraanipildid kliendipiirkonna vanemast versioonist. Kasutu.

Juhendite ja artiklite korrastatud ja ajakohastatud kollektsiooni pidamine võtab vaeva, kuid lugupeetud host peab pingutama. Eriti kui tugi on saadaval enamasti telefoni teel ja liinid kipuvad olema hõivatud.

"GoDaddy tugi on vaevalt piisav ja teadmistebaas on vananenud."

GoDaddy plussid

GoDaddy laieneb jätkuvalt. Ja kuigi suure osa oma edust võib omistada heale turundusele, pakub ettevõte mõistlikult läbimõeldud tooteid.

1. Helded plaanid

Sissejuhatav Economy jagatud hostimise plaan kõrvale, GoDaddy pakub kenaid pakette, millel on piiramatu kettaruum ja ribalaius. Eraldatud RAM ja CPU võimsus pole kõige suuremad, kuid sobivad jagatud keskkonna jaoks.

Kõigile plaanidele seatud ainus piirang on failide arv, mis kasutajal võib olla. See on 250 000, mis on korralik. Sellegipoolest on see piirang, mida tunnevad need, kellel on mitu keskmise suurusega veebisaiti.

Sõnade täpsustamiseks, ehkki ainuüksi hostimisruum pole piiratud, on GoDaddy serverisse üleslaaditavate andmete hulk.

Kui loete läbi GoDaddy hostimisplaane (pikemalt sellest hiljem), võite loetletud funktsioonide arvu tõttu üllatuda. Ärge olge, kuna need on praktiliselt kõik Linuxi jagatud hostimiskava standardfunktsioonid. Selles pole midagi valesti, kuna standardsed cPaneli funktsioonid on vastupidavad ja vinge, kuid see vajas täpsustamist.

Te ei saa midagi ainulaadset, kuid paketid on piisavalt hästi varustatud, et ilma probleemideta kaasaegseid sisuhaldussüsteeme käitada.

2. Neat konto seadistamine

Saidi käivitamine GoDaddy abil on väga lihtne, kuna konto seadistamine võib aidata teil läbi WordPressi sujuva installimise.

Pärast konto loomist saate WordPressi põhisaidi üles töötada ja mõni minut tööle panna.

Kiire ja lihtne WordPressi installimine.

Kiire, sujuv, sujuv.

Seda ma tegin ning see oli kiire ja meeldiv.

Puhas.

3. Tasuta veebisaidi koostaja

Aastate jooksul arendab GoDaddy oma veebisaidi ehitajat. Selle viimast iteratsiooni nimetatakse GoCentral.

Olen pisut vastumeelne loetleda seda ettevõtte eeliste all, kuna see on üsna keskpärane saidi loomise rakendus, kuid see on mõeldud inimestele, kes soovivad põhilist Interneti-olemasolu.

GoCentral on loomeprotsessi aurustanud.

GoCentral saab ehitada põhilisi veebisaite märkimisväärselt hõlpsalt.

Kõigis plaanides sisalduval GoCentralil on väga sujuv loomisprotsess, mis võimaldab teil mõne minutiga veebisaidi teha. Selle saidi koostaja on intuitiivne ja selle loojate poolt hõlpsasti kasutatav ning tunneb end tegelikult natuke piiravana ja põhilisena, kuid olen näinud palju halvemaid ja märkimisväärselt kallimaid veebisaitide loomise tööriistu.

4. Head pakkumised

GoDaddy on kurikuulus oma tulusate tehingute poolest. Enamasti võite saada naeruväärselt madalaid stardipakette.

Ma räägin ühe dollari kuutasust siin. See ei jää sellest madalamale, ilma et peaksite tasuta hostimise territooriumile üle minema.

Parim külg on see, et madalaid GoDaddy hostimise hindu võib leida praktiliselt kogu aeg, kuna hostil on väga tugev turundusmeeskond, kes teab hästi, kuidas uusi kliente meelitada.

GoDaddy miinused

Kas GoDaddy on hea hostimisvõimalus?

Alguses alustas GoDaddy domeeninimede registripidajana, mis laienes hiljem igat tüüpi hostimisteenustele: veebisaidi hostimine, e-posti hostimine, saidi koostaja, veebipõhine raamatupidamine ja palju muud.

Lihtsalt öeldakse, et ettevõte üritab olla kõigi tehingute jack, kuid on kindlasti mitte ühegi meistri esindaja, võimalikuks erandiks on domeeni registreerimine.

Mainisin juba, et tugimeeskond on mõne parimate hostimisteenuse pakkujatega alla nominaalväärtuse.

Siin on veel muid GoDaddy olulisi puudusi

1. Põhilised hostimislahendused

GoDaddy pakub standardset hostimistoodet. Selle Linuxi hostipaketis pole midagi silmapaistvat ega eriti muljetavaldavat. Põhimõtteliselt on sellel iga cPaneli hostimise vaikimisteenused.

Nüüd, kui te ei otsi midagi muud peale lihtsa veebisaidi, võib see olla piisavalt hea. Kahtlemata on see paljudel juhtudel piisavalt hea, kuna WordPressi meeldimised pakuvad erakordset funktsionaalsust isegi kõige paljaste luudega Linuxi seadistusega.

Sellegipoolest ootasin enamat ettevõttelt, kes on turuosa eelistega valdkonnas juhtiv ja oma toodete suhtes nii häälekas.

2. Reaalse väärtusega turundus

Eelmise punktiga on seotud asjaolu, et GoDaddy tugineb tugevate toodete asemel suuresti tugevale turundusele.

Ettevõte reklaamib arvukaid funktsioone, mis tema plaanidel on, kuid ta võtab tasu absoluutselt iga lisateenuse eest. See on nii rahavaba, et isegi praktiliselt kõigis teistes veebimajutajates tasuta leitud funktsioone ei eksisteeri või need on tasulised.

Raha tagasi garantii? Olematu.

Automaatsed varukoopiad? Ei. Saidi ja meilide varundamiseks võite kasutada sisseehitatud cPaneli funktsiooni, kuid seda tuleb teha käsitsi. Lisaks ei näe te kuskil plaani üksikasjades sõna selle võimaluse kohta. Võimalus tasuda GoDaddy varutööriista eest on siiski üsna silmapaistev.

GoDaddy teab turundust hästi.

Upsells, kes on su isa?

Kas tasuta SSL? Ei, välja arvatud juhul, kui otsite suurimat jagatud hostimiskava. See on eriti suur aegumine, kõik muud asjad on võrdsed, Google reastab saidid, mille SSL on kõrgem kui turvalise ühenduseta lehed. See oli väikeste saitide omanike jaoks probleem, kuna SSL-sertifikaadid polnud tasuta, kuid sellised projektid nagu Let’s Encrypt eemaldasid selle tõkke.

Selle tulemusel hõlmavad enamasti kõik head veebimajutusteenuste pakkujad oma plaanides tasuta SSL-i.

Upsells? JAH! Neist saate palju. Natuke naeruväärne on soovitatud domeeninimede näitamine iga kord, kui oma kliendialasse sisse logite.

Need on vaid mõned näited sellest, kuidas GoDaddy üritab – enamasti oma tulusid arvestades – edukalt tasuda teenuste eest, mis on üsna hädavajalikud ja on suures osas teistele hostidele tasuta kättesaadavad..

Pärast registreerumist saate regulaarselt reklaammeilisõnumeid, mis kutsuvad teid üles tellima tooteid, mis pole tingimata vajalikud.

3. Rändeteenistust pole

Ränne? Ei. Teenusetingimustes öeldakse, et osutatav või mitte osutatav viisakuteenus on, kuid GoDaddy ei luba, et teie sait töötab pärast migreerimist.

Nagu tõsiselt?

Lubage mul esitada huvitav küsimus siin:

Kui palju maksab saidi hostimine GoDaddy abil?

Kui peate saidi ise rändama, on vaja palju aega ja tehnilisi teadmisi.

4. Halva navigeerimisega kliendipiirkond

GoDaddy on iseenesest hõlpsasti kasutatav host, mis sobib absoluutselt algajatele.

Kuigi ettevõte teab kindlasti, kuidas kogenematutele kasutajatele tooteid müüa, ei saa ma öelda, et tema kliendirajoon on eriti kasutajasõbralik.

Enamikule tootehaldusfunktsioonidest on suhteliselt lihtne juurde pääseda, kuigi nende saamiseks peate läbima rippmenüü. See on veider, kuna selgelt paigutatud navigeerimiseks on palju ruumi.

GoDaddy kliendipiirkonnas on arenguruumi.

Kliendipiirkond võiks olla kasulikum ja vähem müüdav.

Sellised asjad nagu lihtne domeenihaldus tehakse ebavajalikuks. Domeenihaldur ei kuva domeeni automaatselt nimed, mis on mujal registreeritud, kuid hostitud GoDaddy kaudu. Peate need tegelikult otsinguribale tippima, et saada asjakohast teavet, näiteks milliseid nimeservereid kasutada.

Miks see jaotis kannab nime “Minu domeenid”, jääb mul üle.

Lihtsaim, mida kliendiportaali kaudu teha saate, on uute toodete ostmine.

5. Kõrged tasud

Mainisin seda, et GoDaddy korraldab kampaaniaid praktiliselt kogu aeg, ja võite jagada virtuaalserverit hinnaga $ 1 / kuu. Kui veab, võite isegi sõlmida kokkuleppe, kui peate hostipaketti uuendama, kuid on palju tõenäolisem, et peate maksma kopsakat pikendamishinda..

Maksimaalne pakett maksab pikendamisel 24,99 dollarit (ilma maksuta), mis on 10 dollarit rohkem kui sissejuhatushind. 24,99 dollarit pole kõige järsem tasu (SiteGround võtab 29,99 dollarit), kuid kaasasolevate funktsioonide puhul on hind kokku ülekilo.

6. Ettevõtte kultuur

Nüüd ei pea see veebimajutuse valimisel tavaliselt oluliseks teguriks. Kuni serverid on kiired ja stabiilsed, tugimeeskonnad teavad oma tööd ja hind on mõistlik, ei saaks ma vähem sellest, mida ettevõte teeb.

Kuid, GoDaddy on nii alandlik, et see määratleb kogu hostinduse tööstuse mingil määral. Tegemist on agressiivse mängijaga, kes omandab väiksemat veebimajutust ja mitte ainult teenusepakkujaid. Lisaks sellele on sellel tugev turundus, mis loob tugeva kaubamärgi imago, ja see pole alati positiivne.

GoDaddy on läbi aastate olnud käputäies skandaalides keskne roll, kusjuures ettevõtte hoiak SOPA kohta on minu jaoks kõige paljastavam. Maailma suurima hostingu pakkuja ja domeeniregistripidaja algne seisukoht oli, et SOPA on hea asi, mida tuleks jõustada.

Juhuslikult, SOPA oleks sulgenud käputäis domeeniregistripidajaid, samas kui GoDaddy oleks saanud erilise kaitstud staatuse.

Minu jaoks on see järjekordne tõend selle kohta, et GoDaddy on ettevõte, mis jälitab vaid kasumit, olenemata vahenditest ja kogu ühiskonnale tekitatavatest potentsiaalsetest kuludest. Terav kontrast sarnastega SiteGround ja InMotion Hosting, kes eelistavad oma kliente ja pakuvad palju ressursse, mis annavad lõppkasutajatele võimaluse muuta Internet paremaks.

Kas soovitame GoDaddy?

GoDaddy on OK host, kuid saadaval on palju paremaid võimalusi.

Selle hostimisbeemoti peamine varjukülg on kehv tugimeeskond, kuid ka agressiivne turundus ja tohutu hulgimüük ei eelda seda.

Selle serverid kuvavad suurepärase kiiruse ja töökindluse, kuid enamus parimatest veebimajutusteenuste pakkujatest, keda siin üle vaatan, suudavad neid sobitada.

Kui olulised need kaks tegurit võivad olla, siis neist üksi ei piisa, et panna GoDaddy 2019. aasta parimate võõrustajate 3 ja isegi 5 parima hulka.

Kui olete pärast lihtsat vähese lehe ja piiratud funktsionaalsusega veebisaiti, võib GoDaddy olla mõistlik valik, eriti kui teil õnnestub saada kena allahindlust.

Muidu unustage see GoDaddy hostingu ülevaade ja uurige natuke veel.

GoDaddy lühidalt

Toetus

Teadmistepagas

Jagatud hostimiskavad

Kontrollpaneel

Hostitud domeenide arv

Andmebaaside arv

E-posti kontod

Varundamine ja taastamine

Ladustamine

Ribalaius

Tehnoloogia

Turvalisus

Domeeninime registreerimine

Saidi migratsioon

Veebisaidi koostaja

Pood

Spetsialiseeritud hostimine

Windowsi hostimine

Andmekeskused

Uptime

Kiirus

Hinnakujundus

Hinnakujunduse struktuur

Garantiid

Pro-hinnatud tagasimaksed varase tühistamise korral

Freebies

Ettevõtte veebisait

Ettevõtte kultuur

Saadaval on ainult telefoninumber
Teadmistebaas on korras, kuid vajab tõsist värskendust
4 jagatud hostikava
cPanel
1 domeen väikseima plaani jaoks, ülejäänud jaoks piiramatu
10 väikseima jaoks, 25 Economy paketi jaoks, ülejäänud kahe plaani jaoks piiramatu
Tundmatu arv postkaste; nende suurus on 250 MB ühe meili kohta, kokku 5 GB
Automaatset varundamist pole
Piiramatu; ainult väikseim plaan piirab ruumi 100 GB-ni.
Mõõtmata
HDD-d, standardsed Linuxi hostimistehnoloogiad; saadaval on üle 125 rakenduse
Päris tavaline Linuxi kraam
Odav esmane registreerimine
Ilma igasuguste garantiideta viisakuteenus
Põhiline veebisaidi ehitaja
Pole ideaalne, kuna SSL sisaldub ainult kahes suurimas plaanis ja serverid ei ühildu PCI-ga
GoDaddyl on spetsiaalsed WordPressi hostimisplaanid
Saadaval 3 kava alates 2,49 dollarist kuus
9 andmekeskust kogu maailmas
Kindel jõudlus, 99,9% lubadus on täidetud
GoDaddy teenindab saite kiiresti, reageerimisajad on pisut alla keskmise
Väga madalad tutvustasud
Ettemaks vähendab kulu kuus; pikendamistasud kalduvad spektri kalli lõppu
Kui tööaeg langeb alla 99,9%, võite taotleda krediiti 5% kuu kuus hostimistasust. Raha tagasi garantii puudub!
Ei
Pole midagi mainimist väärt
GoDaddy veebisait võiks olla vähem segaduses ja vähem tooteid näkku lükata
GoDaddy on suurim olemasolev veebimajutusettevõte. Ettevõtte ajaloo vältel on teada palju poleemikat, kuid ta on endiselt valdkonnas domineeriv tegija olnud.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author