Kanada parim veebimajutus (2020)

Contents

Ülevaated ja tehnilised võrdlused

Uurisime kanadalaste 28 parimat hostimisteenuse pakkujat
mis aitab säästa aega ja raha.

Oleme kontrollinud kümneid hostiteenuse pakkujaid ja kasutanud kümne aasta väärtuses andmeid Kanada parimate veebimajutajate kõige ajakohasema edetabeli koostamiseks. (Klõpsake paremusjärjestuse nägemiseks.)

Alates 2016. aasta suvest oleme ostnud ja testinud kõiki Kanada parimaid hostimisettevõtteid.

… Sealhulgas paljud leibkonna nimed nagu GoDaddy, Bluehost ja HostGator.

Selles juhendis vaatleme paljusid tegureid, mis aitavad teil teha andmetest lähtuva otsuse oma veebisaidile parima hostimisettevõtte leidmiseks..

Oleme veetnud aastakümneid võrgus töötades ja halva hostingu pakkuja valimisel on meid põletatud rohkem kui paar korda. Pärast palju katsetusi, vigu ja raskusi oleme leidnud lõplikult Kanadas parimad üldised veebimajutusteenused.

Kes me oleme

Enne kui asume erinevate hostimisteenuste pakkujate tehnilisse jaotusesse, tutvustan selle juhendi taga olevat meeskonda. Me oleme kolme inimese grupp ja meil on digitaalse turunduse agentuur nimega Castle Media. ��

Olen Gary, juhendi autor ja tüüp, kes avaldab sellel saidil suurema osa hostimise arvustustest. Olen olnud nii palju aega tagasi veebidisainer kui mäletan, enne Facebooki ja isegi MySpace’i.

Olen võõrustatud sadu veebisaitidel kogu Kanadas ja Ameerika Ühendriikides ning selle aja jooksul olen näinud palju võõrustajaid, kes tulevad ja lähevad.

Arvustuste majutamine – meie jälgimine & Uurimisprotsess

pilt meie live-jälgimisest pingdomi kauduTeadlike otsuste tegemiseks on vaja saada täpsed andmed ja ainus viis seda teha on tulemuste mõõtmine – see on täpselt see, mida oleme teinud viimastel aastatel.

Jälgime kõigi oma saitide tööaega, seisakuid ja latentsusaega. Kui vaatate paremal olevat graafikut, näete, et oleme lisanud oma 10 võõrustajat. Me kasutame täiustatud jälgimistarkvara, mis pingutab iga saidi 50x korda päevas mitmest asukohast. Teenuse katkestustest või katkestustest teavitatakse meid viivitamatult.

Lisasime ainult meie peamised soovitatud teenused ja peitsime URL-id, kuna need on aktiivsed klientide veebisaidid, kuid andmete kiire tutvumine aitab teil näha, millised neist on minevikus alla käinud ja kui kaua.

Otseülekannet näete siin. Lisateavet meie 4-astmelise uurimisprotsessi kohta leiate siit.

Kuidas seda juhendit kasutada

Tahtsime pakkuda palju väärtuslikku teavet, hoides samas asja hõlpsasti arusaadavana, mistõttu reastasime oma peamised võõrustajad numbrilises järjestuses.

See on tavaline järjestamissüsteem, mille ülaosas on meie soovitus number üks, millele järgneb number kaks ja nii edasi. Tarbetu teabe vältimiseks oleme teinud hõlmas ainult meie nelja parimat valikut. Nende hulgas on kolm, mis tegid meie tähelepanu kõrgeima kvaliteedi pakkumiseks ja üks, mis on populaarne, kuid puudub mõnes võtmevaldkonnas.

Kui teil on küsimusi, ärge kartke enne selle juurde asumist julgelt lüüa ja meiega nuppu. ��

Parimad veebimajutusteenused aastal 2020

Siin on 4 Kanada veebimajutuse ülevaadet hinna, klienditeeninduse, kiiruse ja tööaja järgi.

1. HostPapa – parim Kanada host + allahindlus

HostPapa pakub Kanada lugejatele hostimist 67% soodsamalt + tasuta domeeni registreerimist

hostpapa logo

Hind – 2,95 dollarit kuus (tavaline 13,99 dollarit kuus)
Keskmine tööaeg 99,95%
Keskmine laadimisaeg 475 ms

HostPapa on kahtlemata meie lemmik veebimajutaja – ja mitte ainult seetõttu, et nad on Kanada ettevõte.

Me kasutame seda peaaegu kõigil oma saitidel ja ka enamik meie uutest kliendisaitidest. Lisaks asjaolule, et see ei peta mitte ühtegi meie kriteeriumi ja paistab silma suuremas osas, on HostPapa logistiliselt parim Kanada valik.

Teie veebisait laaditakse pisut kiiremini kui see juhtuks siis, kui kasutate mõnda muud populaarset veebimajutajat, kuna HostPapa serverid asuvad kogu Kanadas. Nende peakorter asub ka Kanadas (Burlington, OA).

Alates HostPapa armastab Kanadat sama palju kui meie, pakuvad nad kõigile meie lugejatele tohutuid allahindlusi.

 Kasutage seda linki nool osutab hostpapa sooduslinki hostcanada.org lugejate jaoks nõuda oma allahindlust uutelt hostimispakettidelt.

See on peaaegu poole odavam nende tavalistest hostimispakettidest ja tasuta versiooniuuendustest, mis on muidu pisut kallid. Nende pakutav allahindlus muudab esmaklassilise valiku nagu HostPapa sama odavaks kui mõned odavaimad plaanid.

HostPapa on olnud ka piisavalt lahke, et pakkuda meie lugejatele kõiki oma võimalusi olulised omadused tasuta, sealhulgas nende 30-päevane garantii, tasuta veebisaitide koostaja, tasuta SSL-turvalisus, tasuta üks-ühele väljaõpe ja tasuta domeeni registreerimine – kokku väärtus 50 dollarit. Tasuta domeeni (+ muude maiuspalade) saamiseks registreeruge kohe selle lingi kaudu.

HostPapa paistab silma ka klienditoe osas, mis on kättesaadav ööpäevaringselt, et vastata peaaegu kõigile tehnilistele küsimustele. Nende tugitiimiga ühenduse võtmine on selline, nagu oleks eriti abivalmis uus töötaja oma veebisaidi kaudu otsevestluse kaudu.

Kuna sellel on andmekeskused kogu Kanadas, on veebisaidi kiirus ja tööaeg suurepärane kõigis hostimisplaanides, kuid veebi kõrge jõudlus ei tulene mitte ainult selle asukohast. HostPapa käitab SDD-d kõigis serverites ja kasutab Inteli skaalautuvat protsessorit, mis vähendab protsessori käsitsemiseks vajalikke mäluaadresse.

HostPapa pakub isegi ühe klõpsuga installimist, mis võimaldab teil WordPressi hõlpsalt installida. Sellel on ka tasuta SSL-i võimalus koos Let’s Encrypt-iga.

Kui olete veebiettevõtte ja veebimajutuse maailmas uus, on HostPapa kasutajasõbralik. Saate kiiresti isikliku ajaveebi või veebisaidi käivitada – järgige lihtsalt meie HostPapa ülevaates kirjeldatud samme.

2. Hostinger – parim “taskukohane” host

Kas soovite säästa raha kompromisse tegemata? Vaata enam.

hostinger-logo

Alates kell 0,99 dollarit kuus (90% soodsam)
Keskmine tööaeg 99,1%
Keskmine laadimisaeg 389Prl

Hostingeri sissejuhatav hind

Soodushinnad on hostimistööstuses ohjeldamatu turundustaktika. Hostinger on seda strateegiat õppinud ja sellest on teile kasu just nii palju, kui sellest kasu on.

Hostingeri hind kõigub vahemikus 0,99 USA dollarit kuus kuni 2,15 dollarini kuus, regulaarselt. Selle hinna saate lukustada 48 kuuks. See on neli aastat kestvat majutust vähem kui 70 dollari eest, ükskõik kuidas te seda liigutate.

Võite arvata, et nende teenindus oleks aeglane ja üürike (vähemalt see oli minu eeldus). Siis proovisin Hostingerit proovida, lisades nende põhiplaanile viis erinevat veebisaiti … Vaata ja vaata, etenduste numbrid olid võrdsed – ja sageli palju paremad kui – teiste eelarvega võõrustajate puhul (kes võtsid tasu 2-3x).

Mind üllatas see, et Hostingeril on ka oma veebisaidi ehitaja – Zyro. See koosneb mõnest toredast funktsioonist, nagu Zyro AI sisugeneraator ja Logo Maker, ja mõnest vanast heast – tasuta SSL-sertifikaat, piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius.
Uued funktsioonid tunduvad tõesti värskendavad, need võimaldavad teil keskenduda oma ettevõttele. Mõne aja pärast ei lõpeta see, milleks me oma meelt valmistasime. Kasutage oma loomingulisust Hostingeri uue funktsiooni abil, mis võimaldab teil luua oma kaubamärgi jaoks logosid, Zyro Logo Maker.

Hostinger on suhteliselt uustulnuk ja ta peab veel rohkem katsetama, kuid esialgu leiti, et Hostinger pakub.

See on suurepärane võimalus, kui soovite kõiki põhifunktsioone, mida teised hostimisettevõtted pakuvad. Täielik avalikustamine: te ei saa kõigi plaanide korral kõiki kellukesi ega pilli. Nii et enne pakendi valimist vaadake oma funktsioonide vajadused üle. Alumine rida on see, kui soovite säästa palju raha, kui soovite majutada jõudlusega, mis pakub, Hostinger on suurepärane valik.

Isegi madalaima astme korral saate ikkagi 30-päevase raha tagasi garantii, tasuta domeeni ja tasuta SSL-i. Kõigi tasuta lendude saamiseks registreeruge selle lingi kaudu.

3. Bluehost – “Algajate” host

Esimene taimer? Alusta siit.

sinise pildi logo

Alates kell 2,95 dollarit kuus
Keskmine tööaeg 99,74%
Keskmine laadimisaeg 1,765 ms

Bluehost paketid

Me ei hakka mainima Sinine vaim ilma ausat hoiatust andmata: neil on hea turundus ja reklaamimine, nii et kui saiti külastate, näete nende reklaame kõikjal.

Võib-olla olete Bluehostist kuulnud häid asju. Tõsi on see, et paljud positiivsed Bluehost’i arvustused, mida te Internetis loete, on kohapeal: see on üks parimaid veebimajutusteenuseid algajatele, perioodil.

Miks see on nii hea algajatele? Bluehost on kõige lihtsamini kasutatav ja seadistatav, lihtne ja lihtne. Ettevõte mõistab, et hostimine võib alles alustavate inimeste jaoks segadusse ajada, nii et nad muudavad selle võimalikult lihtsaks. Kui alustate alles ajaveebiga, on Bluehost suurepärane valik.

Teine Bluehost’i aspekt, mis teeb selle algajatele suurepäraseks, on hind. Te ei lõhu panka Bluehostiga, mis on fantastiline blogijatele, kellel võib oma veebisaidi raha teenimine veidi aega võtta.

Lisaks on neil abivalmis klienditugi, 30-päevane raha tagasi garantii ja hõlpsasti kasutatav liides. Algajad ja algajad rõõmustavad, Bluehost on teie jaoks siin.

4. HostGator Cloud Hosting – usaldusväärne hostimine

Väljakujunenud ja usaldusväärne.

hostgaatorAlates kell 2,75 dollarit kuus
Keskmine tööaeg 99,4%
Keskmine laadimisaeg 657 ms

Tasuta funktsioonid – e-post, SSL, saidi ülekanded, saidi koostaja, igapäevased saidi varukoopiad

Veebisaidid ja gators ei pruugi tunduda kahe asjana, mis lihtsalt koos käivad, kuid HostGator on selle juba pikka aega tööle pannud. See on valitud veebimajutaja tuhandetele igas suuruses veebiettevõtetele ja ajaveebidele.

HostGator on suurepärane tööaja osas madala hinnaga. Selles on abivalmis klienditoe esindajad ja see on hõlpsasti skaleeritav, võimaldades teie saidil mahutada mis tahes liikluse taset.

HostGator käivitas hiljuti ka veebisaidiehitaja, mis muudab teie saidi loomise imelihtsaks majutamiseks. Kombineerige see hea globaalsete serverite baasiga ja HostGator on hea teine ​​võimalus.

Vaadake meie jälgimist paremal küljel. Jälgime Gatorit ööpäevaringselt, et kontrollida kiirust, latentsust ja võimalikke katkestusi.

5. A2 majutamine – kiire kiirus

Suur kiirus ja madal laadimisaeg.

A2 majutamine

Alates kell 3,92 dollarit kuus
Keskmine tööaeg 99,1%
Keskmine laadimisaeg 601 ms

A2-hostimine on kindel kõikehõlmav veebimajutaja, millel on äärmiselt kõrge tööaeg, suurepärane kiirus (ühed parimad ettevõttes), ja abivalmis klienditugi.

Kunagise Unix SysAdmini poolt 2001. aastal asutatud A2 teeb aastast aastasse regulaarselt PCMagi parima veebimajutusteenuse nimekirja. Ja me kipume nõustuma, et tiitel on hästi ära teeninud nii USA-s hostimise pakkujatele kui ka Kanadas veebisaitide hostimisele.

Oleme valinud A2 Hosting paljude sellel saidil üle vaadatud hostimispakettide parimate pakkujate hulka, alates põhilistest jagatud kuuplaanidest ja lõpetades spetsiaalsete teenusepakettidega. Koos andmekeskused Michiganis, A2 Hosting toimib kogu Kanada väikeettevõtjate jaoks eriti hästi.

Mis tüüpi ettevõtted saavad neid veebihoste kasutada??

Raske liiklusega saab hakkama iga loetletud hosting ettevõte. Kui teie saiti kuvatakse umbes 500 000 vaatamist kuus, on teil kõik korras.

Pidage meeles, et iga veebimajutaja pakub skaleeritavaid teenusepakette ja saate vajadusel skaleerida. Kõik Kanada parimad veebihostid kasutavad parimaid WordPressi hostimisplaane, et säästa klientide kulusid ja pakkuda tipptasemel teenust.

Kanada veebimajutuse ülevaatuse kriteeriumid – kuidas me valime

Töökindlus (töö- ja seisakuajad)

wordpresshosting KanadaVeebisaidi tööaeg ja seisakuid määravad, kui usaldusväärne host on. Need on mõned kõige olulisemad asjad, mida iga ettevõtte puhul arvestada tuleb, kuna seisakuid võib pidada oluliseks probleemiks. See näeb välja ebaprofessionaalne ja võib teie brändiga seoses olla väga kahjulik.

Kanada veebimajutuste arvustusi otsides arvestage kindlasti ainult väga vähese seisakuga teenuseid ja harvadel juhtudel, kui need alla käivad, on see tavaliselt nii, et nad saavad midagi parandada.

See tähendab, et saate etteteatamist ja kvaliteetne host proovib ka sellist seisakuid kõige mugavamal kellaajal.

Kiirus

võõrustajate laadimiskiirus võrreldes

Saidi kiirus on veel üks tegur, mis on oluline nii teie professionaalsuse kui ka otsingumootori optimeerimise (SEO) jaoks. Oleme harjunud laadimiskiirusega nii kiiresti kui võimalik ja enamik inimesi ei kavatse oodata kauem kui paar sekundit.

Meie eelmise kümnendi mõõdikud andsid meile palju andmeid, et neid võrrelda keskmised laadimisajad kõigis Kanada suuremates linnades, sealhulgas Torontos, Montrealis ja Vancouveris. Seejärel kontrollisime neid tulemusi keskmise USA kiiruse kõrval. rekordilised laadimisajad, mis me leidsime, olid vaid 226 ms, arvestades, et kõige aeglasemad olid üle 2850 ms.

Klienditugi

Klienditugi jääb mõnikord tähelepanuta, kui kogu tähelepanu pööratakse veebihostide pakutavatele funktsioonidele, kuid see on oluline punkt, millega tuleks arvestada, kuna klienditoe kvaliteedis võib olla tohutu erinevus. Parima veebimajutaja leidmisel peate oma hinnangu osana tõsiselt arvestama klienditoega.

Üks võib teie küsimustele vastata vähem kui minutiga ja teised võivad teid oodata päev või rohkem.

Õnneks kolm veebimajutajat soovitame kõigil pakkuda kiiret tuge ja neil on esindajad, kes on nii viisakad, et nad võiksid olla Kanadast.

Meie parimal valikul on selle nime nimel isegi mõned klienditeeninduse auhinnad. Yay! 

Suutsime klienditugi hinnata ilma testideta, kuna oleme neid hostisid juba aastaid kasutanud. Siin on märgid tipptasemel klienditoest:

  • Tugi on saadaval ööpäevaringselt
  • Reaalajas vestlusteenus
  • Agendid, kes räägivad teie keelt emakeelena, on sõbralikud ja saavad lahendada tehnilisi probleeme
  • Kiire reageerimisaeg ilma aegunud piletisüsteemideta

Õnneks on meil reaalseid kaadreid mõnede juhtivate hostimisettevõtete klienditeenindusest. Vaata ja vaata …

Parim veebimajutaja või WORST hosting?

Veebimajutajate puhul ärge kunagi minge odavaima valikuga.

Kindlasti saate selle, mille eest veebimajutuse eest maksate.

Veebimajutustööstuses on igasuguseid pettusi, kuna ettevõtted pakuvad klientidele, kes ei tea midagi paremat, madalaid tariife.

Need hostid teenivad väga madala kvaliteediga serverite kasutamisel sageli miljoneid, mis muudab nad turvarikkumiste jaoks haavatavaks. Lihtne oleks seda öelda ja siis liikuda edasi, mainimata, keda vältida. Kuid me ütleme teile, kaks halvimat rikkujat:

limane müügimees, kes müüb hostimist

GoDaddy – Ära lase turundusel end petta. GoDaddy pakub madala kvaliteediga teenust aga ei pea teile lisatasude eest lisatasu nõudmist see oleks teiste võõrustajatega tasuta. Sageli nimetatakse seda Kanada parimaks veebimajutajaks, võime neid nimetada ka ScamDaddyks.

Võrgulahendused – Halb teenus ja madala kvaliteediga serverid muudavad võrgulahendused kohutavaks valikuks. Sõltumata Kanada veebimajutuse arvustustest, loete siiski, on võrgulahendused halb valik.

Kui lähete a odav veebi, võite esialgu raha kokku hoida, kuid teil on kas palju vähem funktsioone või peate ostma igasuguseid versiooniuuendusi ja maksma niikuinii rohkem. 

Kui otsustate minna parema teenusepakkuja juurde, on see vaeva ja soovite, et oleksite algusest peale kvaliteediteenuse pakkuja juures käinud.

 

Kanada veebimajutus Arvustused – asju, mida tuleks vältida

Ma tean, et ettevõtte kulutuste minimeerimine on oluline, kuid mõne dollari säästmine veebimajutusteenuste jaoks pole seda väärt, mida hiljem kogeda.

Siin on olulised probleemid, mis teil on odava veebimajutajaga:

  1. Võimalikud turvarikkumised – Ühel isehakanud „tasuta” veebimajutajal nimega 000Webhost oli lekkinud 13 miljonit kasutajanime ja parooli.
  2. Kõik maksab ekstra – Tüüpiline allahindlusmasin võib SSL-i eest küsida 80 dollarit, teie domeeni registreerimise eest 30 dollarit ja privaatsuse kaitse eest 30 dollarit, mis aastas maksab 140 dollarit.
  3. Kehv IP naabruskond – See muudab teie SEO keerukamaks.

Mis on populaarseim veebimajutusteenus?

Kõigi erinevate saadaolevate võimaluste ja hindade tõttu võib erinevate võõrustajate hindamine olla keeruline. Mõni maksab vaid 1 või 2 dollarit kuus ja on isegi mõned tasuta veebimajutajad saadaval. Nagu me mainisime, ei taha te oma veebimajutusel liiga odavalt minna, kuid võimsa hostimispaketi hankimine, mida te ei vaja, on raiskamine..

Soovitame hoida käivitamine lihtsaks ja vajadusel täiendada. Kõige populaarsem veebimajutusteenus on kaugelt jagatud hostimine, seda teemat käsitleme allpool. Vaatame allpool lühidalt.

Kanada ettevõtete parimad hostimistüübid

Enamik hostimiskavasid kuulub ühte viiest kategooriast, milleks on jagatud hostimine, virtuaalne privaatserver (VPS), pilvemajutus, pühendatud hostimine ja edasimüüja. Vaatame üksikasjalikult üle igat tüüpi hostimiskava.

Mis on virtuaalserver??

jagatud hostimineJagatud hostimine on kahtlemata kõige odavam variant ja seda tüüpi hostimise korral rendite sisuliselt ruumi, mida jagate teiste saitidega. Sellise odava hostimise hind on see, et see on kõige vähem võimas hostimisvõimalus.

Jagatud hostimine töötab, kuna enamus saite saavad vähe liiklust, mis tähendab, et nad saavad jagada serveriressursse ilma jõudlusprobleemideta. Seadistamine on jagatud hostimisplaani saamisel lihtne.

Mis on VPS-i hostimine?

vps hostimineJärgmine samm üles jagatud hostimise poole on VPS, mis maksab natuke rohkem, kuid on ka rohkem jõudu. Isegi kui te ei pea oma serveri eest maksma, a VPS-host töötab sarnaselt ühele ja teil on selle üle täielik kontroll. See muudab seadistamis- ja haldusprotsessi rohkem kaasatud.

Mis on pilvemajutus?

pilve hostimine

Üks võimalus, mille populaarsus viimastel aastatel on kasvanud, on pilve hostimine. Sellel on mõned sarnasused VPS-iga, kuid peamine erinevus on see, et server jaotatakse suure hulga arvutite vahel, selle asemel et omada spetsiaalset füüsilist aadressi.

Kasutaja jaoks tähendab see, et laadimisajad on väga kiired ja seda on lihtne mastaapida. Kui vajate rohkem kiirust või kettaruumi, saate oma hostiettevõtte kaudu kohe uuele versioonile üle minna. Üldiselt on see suurepärane võimalus ärisaitide jaoks.

Mis on pühendatud hostimine?

spetsiaalne hostimineKui soovite parimat parimatest, siis spetsiaalne hostimine on tee minna. Nagu nimigi ütleb, saate terve serveri enda omadele helistada ja selle ainus ülesanne on hoida teie sait sujuvalt toimivana.

See on kõige võimsam variant, kuid ka seadistamine ja haldamine võib olla keeruline ning see maksab teile ka kõige rohkem.

Kuidas edasimüüjapõhine hostimine töötab?

Edasimüüjapõhine veebimajutus on täiesti teist tüüpi veebimajutuse asemel pisut kõrvalseis. Kuidas see töötab, on see, et üks osapool kontrollib serverit ja teine ​​osapool müüb hostimist justkui serverile.

See ühildub kõigi ülalnimetatud hostimistüüpidega. Näiteks võite valida edasimüüja, kes pakub spetsiaalset serverit või pilve hostimist.

Edasimüüjatel on tavaline, et nad ostavad hulgi ja saavad palju suure võimsusega servereid. Pärast seda tarnivad nad üksikutele saitidele osi. Kui plaanite seda võimalust kasutada, vajate palju tehnilisi teadmisi.

Mis määrab hostimise kiiruse? (Kiire hostimine)

Kiireim veebimajutaja kasutab spetsiaalset IP-d või ülikõrge latentsusega andmekeskust. Kanada veebimajutajate arvustuste otsimisel on oluline seda lihtsat reeglit meeles pidada.

Oluline on mõista, et andmekeskused on nagu hostimislahenduse süda, mida kiiremini süda verd välja pumpab (antud juhul ribalaiust), seda kiiremini teie sait läheb.

Vabandame graafilise analoogia pärast.

Veebimajutuse võrdlus – millist CMS-i peaksite kasutama??

Teie sisuhaldussüsteemi (CMS) saate kasutada kogu oma saidi sisu haldamiseks, sealhulgas avaldatud sisu muutmiseks ja uue sisu üleslaadimiseks. Igal CMS-l on oma liides, teatud CMS töötab konkreetsete hostimisvõimalustega või sobib ideaalselt teatud tüüpi veebisaitidele.

WordPress

WordPressi eelised

Kui te oleksite teadnud ainult ühest CMS-ist, siis see ilmselt oli WordPress, kuna see on hõlpsalt populaarseim valik. Ehkki see tuli välja juba 2003. aastal, on selle populaarsus viimastel aastatel kiiresti kasvanud ja see on nüüd ajaveebide ja väikeettevõtete saitide jaoks valitud CMS. Enamik veebisaitide arvustusi, mida te loete, hõlmab WP-d.

WordPressil on palju eeliseid, millest võib-olla kõige olulisem on valik kohandamisvalikuid ja tööriistu. See on väga turvaline, paigaldus on imelihtne ja seda on lihtne leida, kui seda vajate. Kui see on teie esimene kord saidi loomisel, soovitaksin parima veebimajutaja otsimisel valida WordPress.

Õppimisperioodi on natuke, kuid see kehtib kõigi CMS-ide kohta ja WordPressi populaarsus tähendab, et on mõistlik seda kasutada.

PHP

PHP logoPHP on olnud pikka aega ja see tähistas algselt isiklikku kodulehte. See kasutab serveripõhist skriptimist ja paljud populaarsed CMS-id, sealhulgas WordPress, Drupal ja Joomla, kasutavad seda PHP-skripti.

Ehkki te ei pea valitud CMS-i saidi seadistamiseks PHP-d mõistma, vajate PHP-arendajat, kui teil on mõnda väga konkreetset rakendust, mida soovite oma saidi käitamiseks.

Java-põhised saidid

JavaVõib-olla tunnete Java kui asi, mida peate nüüd ja siis värskendama. Selle põhifunktsioon on veebirakendused ja kui olete saidil muljetavaldava graafikaga, võite kihla vedada, et see kasutab Java-d. Java oli väiksemates saitides varem palju populaarsem.

Ehkki selle populaarsus on pisut langenud, on see siiski kõigil suurematel e-kaubanduse saitidel, sealhulgas Amazon ja eBay. Kui soovite oma saidilt kõige tipptasemel visuaale ja funktsioone, on Java lihtsalt pilet.

Joomla

joomlaCMS-i võimaluste osas on Joomla tõenäoliselt WordPressi taga suuruselt teine, ehkki nende vahel on endiselt suur lõhe. Üks põhjus, miks Joomla pole nii populaarne, on see, et see pole eriti kasutajasõbralik. Kui te ei armasta Joomlat, soovitaksin minna WordPressiga, mida ma ütlen ka kõigile meie klientidele. Te tõusete kiiremini tööle ja arvan, et see on ka SEO seisukohast parem valik.

Valimine Windowsi või Linuxi põhiste hostide vahel

aknad vs linux host-min

Võib-olla mäletate meie hostingu ülevaates jaotist pühendatud serverite kohta. Loodetavasti teete nii, nagu polnud ammu. Noh, iga server vajab opsüsteemi (OS) ja kaks võimalust on siin Windowsi või Linuxi põhised hostid.

Siit saate teada, et nad on ainulaadsed. Parimad seal pakutavad veebimajutajad eelistavad üldiselt kasutada Windowsi-põhiseid servereid. CPaneli headuse jaoks vaadake seda Pleski ja cPaneli võrdlus.

Windows

Windows on Microsofti OS olnud aastakümneid ja kui kasutate Windowsi põhist hostit, tähendab see, et saate kasutada Windowsi andmebaase ja rakendusi koos ASP.Net ja muude keeruliste skriptidega. Valikud on ka PHP ja MySQL. Tavaliselt maksate Windowsi-põhiste hostide eest natuke rohkem kui Linuxi-põhiste hostide eest ja ehkki kummagiga ei juhtu jookseb sageli, kui valite Windowsi, kipub neid olema pisut rohkem.

Linux

linuxMicrosoft võib olla arvutitööstuses hiiglane, kuid Linux on see, mida enamik servereid kasutab, kuna see on tööstuse standard. Linuxis saate käitada peaaegu kõiki rakendusi, serverid on ülitähtsad ja teil on hea kasutada enamikku tänapäevaseid programmeerimisskripte. Võite näha terminit „LAMP”, kui uurite Linuxi põhiseid hoste ja see tähistab Linuxi, Apache, MySQL ja PHP.

Kuidas töötab “piiramatu” hostimine??

Tavaline on näha pakkujaid, kes pakuvad piiramatuid plaane, sõnaga “piiramatu”, mis võib viidata salvestusruumile, ribalaiusele või e-postile. Kontrollige kindlasti nende peentrükki, kuna see pakkumine võib olla pisut petlik.

Mida see tavaliselt tähendab, on see, et pakkuja ei ole määranud ressursilimiite ja see piiramatu pakkumine kehtib mõistlikes olukordades. See pole ette nähtud, kui saate kuus lehekülje vaatamist kuus. Pakkumine on põhimõtteliselt viis klientide sissetoomiseks. Kontrollige lihtsalt kiirust ja ärge kuulutusse tõmmake. Piiramatu ribalaius ei tähenda palju, kui peate tegelema aeglase kiirusega. Nendes Kanada veebimajutustes sisalduvates ülevaates oleme jätnud välja kõik hostid, kes väidavad, et pakuvad piiramatut hostimist.

Selle mähkimine – Kanada parima parima veebi leidmine

See on palju töödeldav teave. Parim viis selle juhendi kasutamiseks on viidata sellele veebimajutajate hindamisel, pidades silmas oma konkreetseid vajadusi. Mis kõige tähtsam – ärge ostke ainult hindade alusel. Kvaliteet on alati kõige olulisem, eriti millegi sama olulise puhul nagu teie veebisait.

See teeb seda meie arvustuste jaoks. Kui teil on küsimusi, jätke lihtsalt allpool kommentaar ja vastaksin hea meelega kõigele, mis kerkib.

Parim domeenimajutus Kanadas

Tahad veebisaiti, eks?

Kõik teevad, aga kui mõte proovida mõista, kuidas üks peast välja saada ja teistele nähtavale Internetti saata, saadab teid värisevas looteasendis maapinnale, võtke arvesse. Oleme siin, et aidata.

Sellised asjad nagu domeeni hostimine, registripidajad, nimekirjed ja hostipaketid pole nii keerulised, kui võite arvata, isegi kui teil on erksat kujutlusvõimet. Ole rahulik. Jätkake lugemist.

Domeenid

Isegi kõige nutimatum meie seas saab ilmselt aru, et kõik algab domeenist. Kui soovite mõnda muud veebisaiti, on teil vaja midagi muud. Domeeni näide oleks BestWidgets.com (kirjutatud täielikult välja kujul http: // www. bestwidgets. com). Pole vahet, kas kirjutate või kirjutate suurtähtedega.

mis on domeen

Muide, kiirkontroll näitas, et see domeen on praegu müügis, nii et… kui müüte vidinaid ja need on parimad, võiksite oma pakkumise saada.

Tagasi domeeni idee juurde. Kui olete domeeni registreerinud (olge kursis, räägime sellest protsessist minutiga) ja teie kontrolli all saate lisada nii palju lehti ja alamdomeene kui soovite. Kas soovite vidinaid ajaveebida? Looge alamdomeen aadressil  ajaveeb. parimad vidinad. com.

Kas tahad iseenda ja oma vidinate armastust rapsoodiliselt vahatada? Lisage selline leht nagu www. parimad vidinad. com / umbes.

Põhiidee on see, et domeeni turvamine loob aluse kogu tulevale veebisaidile.

Selle kohta lisateabe saamiseks lugege meie juhendit parimatele domeeniregistritele.

Domeenide registripidajad ja registreerimine

Kui riskite oma silmi üle klaasistada, peaksite mõistma, kuidas domeene müüakse ja kuidas neid arvestatakse. Ärge muretsege. Testi ei tehta. Nii nagu siis, kui teie vanemad panid teid porgandeid sööma, on see teie enda huvides. ����

TLD registreerib registreerimise TLD tüübi kohta

Register on organisatsioon, mis on määratud pidama nimekirja või registrit nende kohta, kellel on Tippdomeen (TLD), näiteks .com, .net ja .org. Ilmselt on enam kui 644 miljoni veebis aktiivse veebisaidi korral kõike sirge hoidmiseks vaja rohkem kui juhuslikku märkust, mis on kirjutatud ümbriku tagaküljele..

Algselt oli vaid käputäis ametlikke registreid, mis jälgis kõike, kuid mööda tulid mõned ettevõtlikud ettevõtjad, kes arvasid, et saavad nende registritega sõlmida domeenide müügilepinguid, muutes selle tänapäeval edukaks majandusharuks. Põhimõte on see, et registripidajad müüvad domeene ja registrid peavad neid silma peal.

Populaarsete registripidajate hulka kuuluvad GoDaddy, NameCheap ja paljud teised. Pange aga tähele, et enamik häid hostimisettevõtteid (nagu need, mida meie soovitasime) pakub teile tasuta domeeni kui registreerute uueks hostimisplaaniks.

Tasuta domeen on suurepärane viis, kuidas oma veebisaidi loomise alguses säästa paar dollarit ja see on üks peamisi asju, mille me oma Kanada veebimajutuse arvustustesse lisasime.

Mis on domeeninime register?

Teine termin, millega võite kokku puutuda, on domeeninimede register. See on viide Interneti toimimisviisile. Äsja ostetud domeen ei tähenda tegelikult seda, kuidas Interneti-serverid teie veebisaiti leiavad ja kuvavad.

Selle asemel võtavad nad vastu kasutaja päringu ja sobitavad domeeni registris asuva numbrijadaga, mida nimetatakse IP-aadress, ja saatke üle seotud failid – mis lihtsalt juhtub olema teie veebisait.

Algajatele selgitatud veebimajutus

Nüüd jõuame hea asja juurde ja põhjuseni, miks me kõik siin oleme, veebimajutuse. Kui teil on domeen ja olete valmis veebisaiti üles ehitama, kuidas saate selle serverite jaoks veebis üles leida ja kuvada?

Hea küsimus. Te vajate veebi.

kuidas veebimajutus töötab

Kuna te ei saa lihtsalt oma veebisaidi faile köögilauale visata ja loota, et need võluväel satuvad Internetti, on kasvanud teine ​​tööstusharu, kes müüb teie veebisaidile veebipõhiseid salvestusruume.

Mõni neist ettevõtetest, kellest olete tänu reklaamimise naeruväärsele tasemele ilmselt kuulnud – keegi teenib selles mängus tõsist raha -, aga me lahkume sellest. Me räägime sellistest nimedest nagu GoDaddy, HostGator ja Bluehost.

Niisiis, veebihosti valimisel on teil kolm valikut:

  1. Minge saidile Namecheap.com, ostke domeen ja loodan, et seate nimeserverid osutama õigesti oma veebi, VÕI …
  2. Seadke saidil SiteGround konto, hankige protsessis tasuta domeen ja laske neil teha raske töö sisuliselt sama hinnaga.
  3. Või kasutage ühte soovitatud parimad veebisaidi ehitajad, nagu Wix ja Squarespace. Need tüübid hoolitsevad kogu teie eest registreerimise ja majutamise eest.

Kanada veebisaidi majutamise ülevaated – vältige neid vigu

Hea veebi valimise protsessi kruvimiseks on palju võimalusi, kuid siin on neli kõige tavalisemat, mida me näeme.
Kuule, ära süüdista ennast. Nad ei õpeta seda kraami koolis. Või äkki teevad, aga sina torkasid tagumises reas.

# 1. Läheb absoluutselt odavaima võõrustajaga, kelle leiate

tasuta veebimajutuse plussid ja miinused

Me ei kavatse halvad poisid teile öelda, et odav on alati halb, kuid selleks ajaks, kui olete elanud sellel planeedil teatud hulga aastaid, peaksite ilmselt ise ka aru saama, et kompromiss madalaimad kulud on sageli jube toode, halb teenus, piiratud funktsioonid ja klienditeenindusele pühendatud lähenemisviis “meid ei huvita”.

Kui tegemist on põhja toitavate veebimajutajatega (millest mõned on sõna otseses mõttes tasuta), saate tagasiheite litaniaale lisada veel ühe elemendi. Nad hakkavad kalliks sulle meeldib hull.

Tõsi, te saate tehniliselt salvestusruumi tasuta, kuid kui lisatasu eest ei maksta, saate te muud vähe.

Kas vajate rohkem ruumi või ribalaiust? Pean uuendama.

Kas soovite varukoopiaid ja juhtpaneeli? Pean uuendama.

Kas te ei tea, mida teete, ja kas peate kellegagi rääkima? Tehnilise toe eest maksab see lisatasu.

Saad idee. Põhipunkt on see, et saadud tasuta pakett on peaaegu mittefunktsionaalne. Funktsiooni täitmiseks peate maksma rohkem. Vahel palju rohkem.

Tore, et loete meie veebimajutuste arvustusi ��

# 2. Mis tahes platvormi valimine peale WordPressi

CM-i jaotusdiagramm

 WordPressi sisuhaldussüsteem (CMS) haldab enam kui 33 protsenti kõigist veebisaitidest. Sellest enesest peaks piisama, et oma otsust mõjutada.

Põhimõte on see, et pole tähtis, millist veebisaiti soovite ehitada – e-kaubandus, ajaveebid, veebiajaleht – WordPress on kõige lihtsamini kasutatav ning sellega on kaasas sisseehitatud arendajate ja juhendajate kogukond.

Enne CMS-i platvormide (nagu WordPress) tulekut (teised populaarsed on Joomla ja Drupal) piirdus veebidisain neile, kes said oma pea ja sõrme HTML-koodi ümber mässida.

Mis tahes aine saidi ehitamine ja kujundamine polnud asi, mida võiksite pika nädalavahetuse jooksul välja lüüa. Asjad muutusid kiiruga, kui esimene versioon 2003. aastal turule tuli ja sealt edasi sai see lihtsalt võimsamaks ja kasutajasõbralikumaks.

Alumine rida. Kui see ei purune, siis ärge seda parandage. Valige WordPress, eriti kui te pole kooder. ��

# 3. Teie hostipakendis peene trüki ignoreerimine

Kui uus domeeninime omanik suundub esimest korda veebis veebi valima, on esimene asi, mida ta otsib – tavaliselt kettaruumi ja ribalaiuse võrdlemise kahtlustatavad. Ütlemata jättes on reaalsus, et need piirangud olid viimati olulised umbes kaks aastakümmet tagasi.

See on natuke liialdus, kuid peaksite teadma, et veebisaitide olemus on monumentaalselt muutumas ja tegurid, mida võõrustajad kasutavad pahaaimamatute algajate rullimiseks, ei ole need, mis tegelikult olulised.

salvestusruum vs ribalaius

Siin on madalseis. Kuna kujunduse nihe staatilistelt lehtedelt dünaamiliselt loodud lehtedele jätkub, on tõenäoline, et saate enne plaani nende piiride tõmbamist vastu triole limiitidele, millel pole midagi ruumi salvestusruumi ega ribalaiusega.

Me räägime protsessori, RAM-i ja andmebaaside ühendustest. Paljudel veebimajutajatel, isegi osadel headel ja kõikidel odavatel, on nende tegurite jaoks piirid, mida on täpsustatud peentrükis termini “ressursid” all.

Meie nõuanded. Vaadake salvestusruumi ja ribalaiuse jaotust, kuid leidke ja mõelge, millised ressursilimiidid võivad samuti mängida.

# 4. SSL-i eest tasumine

kuidas ssl töötab

See on lühike ja armas. Kui mõtlete a turvaliste pistikupesade kiht (SSL) sertifikaat – ära tee. Seaduslikud võõrustajad annavad selle teile tasuta.

Teil on seda kindlasti vaja, sest Google on juba hakanud alandama otsimootorite paremusjärjestust nende jaoks, kellel seda pole, kuid mille saamiseks pole vaja maksta. Enne registreerumist lugege kindlasti oma hostiettevõtte arvustusi või üksikasjalikku teavet.

��️���� Lugege seda juhendit prantsuse keeles: Meilleur Hébergement Web.

Lisateave muud tüüpi hostimise kohta:

Lugege meie teenusetingimusi või privaatsuseeskirju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author