10 parimat veebimajutusteenust (üle 30 hosti – kiirus ja tööaeg üle vaadatud)

parim veebimajutus

Viimane uuendus: Veebruar 2020.

Hea veebimajutusteenuse leidmine võib võtta palju aega ja raha.

Praeguseks oleme registreerunud, testinud ja võrrelnud enam kui 30 erinevat veebimajutust pakkuvat ettevõtet. See tähendab ka, et meil on toimivusandmeid.

Uptime ja laadimisaeg on kaks kõige olulisemat tegurit veebi valimisel (nende maksumuse kõrval).

Siin on meie üksikasjalik ülevaatamisprotsess:

 1. Me registreerume hostimisteenuse pakutavate veebimajutuskavadega
 2. Seadsime üles tühja WordPressi veebisaidi
 3. Jälgime nende jõudlust, näiteks tööaega ja laadimisaega
 4. Kontrollime nende funktsioone, piiranguid, hinnakujundust ja klienditeenindust
 5. Avaldame ülevaate (värskendatakse kord aastas)

Kõik meie hostimise ülevaated põhinevad iga veebimajutaja keskmisel kiirusel (laadimisajal), tööaeg ja maksumusel. Kui soovite täpsemat teavet, vaadake meie andmelehte või seda arvutustabelit.

10 parimat uute veebisaitide hostimisteenust

Allpool on loetelu kümnest parimatest veebisaidimajutuspakkujatest, kes oleme leidnud usaldusväärse ja hea kiirusega. Nad on kõik viimase 24 kuu jooksul hästi esinenud.

1. Bluehost – Parim üldine

bluehost ülevaadePlaanid algavad 2,75 dollarist kuu kohta

Bluehost plussid
+ Parim tööaeg (99,99%)
+ 5 parimat kiirust (405 ms)
+ WordPressi ühe klõpsuga installimine
+ Lihtne kasutada, algajasõbralik
+ Tasuta domeeni ja saidi koostaja
+ Ööpäevaringne tugi (vestlus ja telefon)
Bluehost miinused
– Allahindlused ainult pikematele plaanidele

Bluehost’i veebimajutusteenused on olnud alates 2007. aastast ja nüüd on neil hostitud enam kui 3 000 000 veebisaiti. Need on uute veebisaitide kõige populaarsem ja odavama hinnaga hostimisvõimalus.

Nad on meie kõige paremini hinnatud veebimajutusettevõte, kuna nende viimase 24-kuu tööaeg ja kiirus on väga suured – 99,99% ja 405 ms, vastavalt.

Nende 3-aastane sissejuhatav hind on 2,75 dollarit kuus (uueneb 7,95 dollarit) ja sellega kaasnevad sellised funktsioonid nagu tasuta domeeninimi, veebisaidi ehitaja ja ühe klõpsuga installimine WordPressi, Joomla ja Drupali jaoks cPaneli kaudu. Nii et alustajate jaoks (kellel pole veebisaiti) on see ilmselt parim valik. Mõõtmata ribalaius ja 50 GB salvestusruum sisalduvad põhiplaanis.

See sobib suurepäraselt WordPressi veebisaitidele, kuna seda soovitab WordPress.org

Samuti pakub Bluehost kõikides plaanides tasuta e-posti kontosid, ööpäevaringset reaalajas klienditoe teenust ja SSL-i (turbekiht). Seda on väga lihtne kasutada ja see on tõenäoliselt parim algtaseme veebimajutusteenuse pakkuja, mis on ühtlasi usaldusväärne ja turvaline. Lisaks tavapärasele jagatud hostimisele pakub ettevõte ka suurema liiklusega veebisaitidele pühendatud, VPS-i ja hallatud WordPressi hostimisplaane.

Kõigil nende hostimiskavadel on 30-päevane raha tagasi garantii ja need aktiveeritakse kohe, nii et saate neid kohe kasutama hakata.

Bluehost etendus (2017-2020)Reaalajas testimise sait: hostimisfaktid-bluerock-bluehost.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


üksikasjalik ülevaade Bluehostist

2. HostGatori pilv – Parim odav pilv

hostgatori pilve ülevaadePlaanid algavad 2,74 dollarist kuus

HostGatori pilve plussid
+ 5 parimat tööaega (99,99%)
+ 5 parimat kiirust (399 ms)
+ Veebisaidi tasuta ülekandmine
+ Ribalaius ja salvestuslimiit puuduvad
+ Mitu andmekeskuse asukohta
+ Piiramatu e-posti konto
HostGatori pilve miinused
Kõrgemad uuendamiskulud

2002. aastal asutatud HostGator on populaarne jagatud ja pilvemajutusteenuste pakkuja, kes praegu majutab üle 2 000 000 veebisaidi.

Meie viimase 24-kuulise andmetel on HostGator Cloudil hea tööaeg (99,99%) ja keskmisest suurem kiirus (399 ms), tehes sellest tugeva pretendendi Bluehostile.

HostGator pakub paindlikke funktsioone, nagu piiramatu e-posti konto, mõõtmata ribalaius, mõõtmata kettaruum ja sisseehitatud vahemälu kõigil plaanidel. Lisaks on kõigil nende hostimiskavadel 99,9% kasutusaegne garantii, tasuta SSL-sertifikaat, WordPressi hõlpsad installimised ja tasuta domeen aastaks (kui registreerute 12, 24 või 36 kuuks).

Kui soovite luua kohandatud veebisaidi, saate seda teha Gatori veebisaidi koostaja abil. See on HostGatori lohistatav veebisaitide koostaja, mis on mõeldud hõlpsaks e-kaubandussõbralikuks saidiehitajaks algajatele.

HostGatori odavaim pakett algab 2,74 dollarist kuus (kui valite 12-kuulise makseplaani) ja uuendatakse 10,95 dollarit kuus. HostGator pakub lisaks jagatud pilvemajutamisele WordPressi, VPS-i ja pühendatud hostimisplaane, mis teenindavad kõiki suurusega organisatsioone alates väikeettevõtetest kuni ettevõtete veebisaitideni.

Kõigi plaanidega kaasneb helde 45-päevane raha tagasi garantii.

HostGatori pilve jõudlus (2017-2020)Reaalajas testimise sait: hostingfacts-owp.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


HostGator Cloud üksikasjalik ülevaade

3. Hostinger – Odavaim hind

Hostingeri kodulehtPlaanide hind on 0,99 dollarit kuus

Hostingeri plussid
+ 2 parimat laadimisaega (350 ms)
+ Odav hind (0,99 dollarit kuus)
+ Andmekeskused USA-s, Euroopas & Aasia
+ Tasuta SSL-sertifikaat
+ Ööpäevaringne tugivestlus
Hostingeri miinused
Tasuta domeeni pole
Piiratud ribalaius odaval plaanil

Meie viimase 24 kuu andmed näitavad, et Hostingeri keskmine tööaeg on 99,95%, kuid väga kiire keskmine laadimisaeg 350 ms muutes selle parimaks odavaks veebimajutuseks, mida võite leida.

Hostinger (kellele kuulub ka Hosting24) pakub äärmiselt taskukohaseid hostimisplaane, seadmata samas liiga palju ohtu teenuse kvaliteedis ja toimivuses. Ehkki hind on odav, meeldivad Hostingeri plaanidega kaasas olevad funktsioonid paljudele algajate veebisaitide omanikele.

Ettevõte pakub erinevaid hostimisplaane koos erinevate funktsioonidega ja kõigil plaanidel on lihtne veebisaidi koostaja, tasuta SSL-sertifikaat, 99,9% tööaja garantii ja 24/7/365 tugi.

Hostingeri odavaim pakett algab kõigest 0,99 dollarist kuus (kui valite 48-kuulise makseplaani), pikendamine algab 2,15 dollarist kuus. Ribalaius ja andmebaasid on piiramatud, kui te ei vali kava „Ühtne veebimajutus“. Viimasega piirdute 10 GB kettaruumi, 100 GB ribalaiusega, ühe MySQL andmebaasi ja ühe e-posti kontoga. Kõige olulisem on see, et odavaim pakett ei sisalda tasuta domeeni ning sellel on piiratud töötlemisvõimsus ja mälu.

Muud Hostingeri pakutavad teenused hõlmavad pilvi, e-posti, WordPressi, VPS-i, Windows VPS-i hostimist.

Kõigi plaanidega kaasneb tavaline 30-päevane raha tagasi garantii.

Hostingeri etendus (2017-2020)Reaalajas testimise sait: hostingfacts-hostinger.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


Hostingeri üksikasjalik ülevaade

4. GreenGeeks – Parim “roheline” hostimine

GreenGeeksi kodulehtPlaanid algavad 2,95 dollarist kuus

GreenGeeksi plussid
+ Hea laadimisaeg (445 ms)
+ Stabiilne tööaeg (99,98%)
+ USA, Kanada & Hollandi serverid
+ Saidi tasuta ülekandmine
+ Piiramatu ribalaius ja salvestusruum
GreenGeeksi miinused
Küsitav tagasimakse poliitika
Kõrge uuendamise hind

GreenGeeks on tegutsenud umbes 12 aastat ja tal on üle 500 000 veebisaidi.

Koos 99,98% tööaeg ja laadimiskiirus 445 ms, GreenGeeks pakub kiiret ja usaldusväärset hostimist taskukohase hinnaga 2,95 dollarit kuus. Lisage sellele oma rikkalikud boonused, kvaliteetne ööpäevaringne klienditugi ja keskkonnasõbralikud tavad ning on lihtne mõista, kuidas GreenGeeks metsikult üleküllastunud turul kiiresti endale nime paneb.

Kõikides plaanides on tasuta domeen 1 aastaks, juurdepääs cPanelile, tasuta Wildcard SSL, PowerCacher, piiramatu SSD salvestusruum ja piiramatu andmeedastus. Samuti saavad kliendid piiramatu arvu domeeninimesid, piiramatu hulga e-posti kontosid ja öiseid varukoopiaid.

Kui teie veebisait suureneb, saate alati minna üle nende paindlikumale VPS-i hostimisele. Samuti rändab GreenGeeks teie saidi teie olemasolevalt veebimajutajalt tasuta. Kahjuks võib 9,95 dollari suurune kuu pikendamise protsent mõnel veebimeistril pärssida GreenGeeksi valimist teiste hostiteenuse pakkujate ees.

Kõigile plaanidele on lisatud 30-päevane raha tagasi garantii.

GreenGeeksi etendus (2017-2020)Reaalajas testimise sait: hostingfacts-greengeeks.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


üksikasjalik GreenGeeksi ülevaade

5. DreamHost – Maksa igakuiselt, suuremaid uuendusi pole

DreamHosti kodulehtPlaanid algavad 2,59 dollarist kuus

DreamHosti plussid
+ Hea laadimisaeg (648 ms)
+ Uptime garantii
+ Kuuplaanid saadaval
+ 97-päevane raha tagasi garantii
+ Piiramatu ribalaius ja salvestusruum
Dreamhost miinused
Keskmine tööaeg (99,94%)
Pole cPaneli

1996. aastal asutatud DreamHost on üks vanimaid veebimajutusteenuste pakkujaid. Ettevõttel on üle 1,5 miljoni veebisaidi, ajaveebi ja rakenduse enam kui 100 riigis.

Meie viimase 24 kuu andmete kohaselt on DreamHostil keskmine tööaeg (99,94%) ja piisav kiirus (648 ms) muutes selle usaldusväärseks hostimislahenduseks.

Mis eristab DreamHosti paljudest teistest veebimajutusteenustest, on see, et nad pakuvad võimalust maksta igakuise asemel kuus.

See tähendab, et saate registreeruda 4,95 dollarit ja hakata kohe oma hostikonto kasutama. Teise võimalusena võite valida 3-aastase plaani, mis algab 2,59 dollarist kuu kohta ja uueneb hinnaga 4,95 dollarit kuus. Põhiplaan sisaldab tasuta domeeni, 1 veebisaiti, piiramatut ribalaiust ja 50 GB SSD-salvestusruumi. Kliendid saavad kasutada ka DreamHosti lohistamist ja saab lisada e-kirja, mille kuutasu on 1,67 dollarit kuus.

Ettevõte pakub tugevaid turvafunktsioone (LetsEncrypt SSL), erinevaid domeenihaldusvahendeid ja piiramatut andmeedastust kuus. WordPress on eelinstalleeritud ja ettevõttel on ka oma hõlpsasti kasutatav ja algajasõbralik veebisaidi ehitaja. Neil pole cPaneli, mis on veebiarendajate tööstuses hästi teada, kuid DreamHost pakub oma administraatoripaneeli, mis teeb suuresti sama, mis cPanel või Plesk.

Kõik plaanid hõlmavad USA reaalajas vestluse ööpäev läbi toimivat tuge. Ettevõttel on helde 97-päevane tagasimaksepoliitika.

DreamHosti etendus (2017-2020)Reaalajas testimise sait: hostingfacts-dreamhost.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


üksikasjalik DreamHosti ülevaade

6. SiteGround – parim klienditugi

saidiplaani ülevaadePlaanid algavad 3,95 dollarist kuus

SiteGround plussid
+ Piisav laadimisaeg (673 ms)
+ Stabiilne tööaeg (99,99%)
+ Teadlik klienditugi
+ Ööpäevaringne “Guru” vestluse tugi
+ 20+ e-posti kontot
SiteGround Cons
Kuutasude plaanitasu
Piiratud odav plaan

SiteGround on veebimajutusteenuste pakkuja, mis asutati 2004. aastal Bulgaarias Sofias. Nad hostivad üle 2 miljoni domeeni ja on üks kolmest WordPress.org-i ametlikult soovitatud veebimajutusettevõttest.

Meie viimase 24-kuuliste andmete kohaselt on SiteGround fantastiliselt kasutatav (99,99%) ja piisav kiirus (673 ms), mis teeb sellest väga tugeva 10 parima veebimajutaja.

SiteGround on tuntud oma eeskujuliku klienditeeninduse poolest ja selle kasutajaskond kasvab kiiresti. Kõik SiteGroundi hostimiskavad sisaldavad tasuta veebisaidi koostajat, e-posti kontot, SSL-i, Cloudflare CDN-i, igapäevaseid varukoopiaid ja SSH-juurdepääsu..

Kõige odavam algajatele mõeldud StartUp-pakett algab 3,95 dollarist kuus (kui maksate 12-kuulise paketi eest), uuendamine algab 11,95 dollarist kuus. Saate majutada 1 veebisaiti, mis sobib hästi ~ 10 000 igakuiseks külastuseks. Kava sisaldab 10 GB veebiruumi, mõõtetu liiklust ja ööpäevaringset tuge.

SiteGroundil on lai valik teenuseid, sealhulgas hallatud WordPressi hostimine, WooCommerce’i hostimine, pilvemajutus, ettevõtte hostimine ja spetsiaalsed serverid. Ettevõttesiseste serverite asemel rendivad nad serverid Google’i pilvest.

Kõikide plaanide juurde kuulub tööstusstandardi 30-päevane raha tagasi garantii.

SiteGround toimivus (2017-2020)Testi reaalajas: hostingfacts-siteground.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


üksikasjalik SiteGround ülevaade

7. A2 majutamine – Kiireim virtuaalserver

A2 majutuse ülevaadePlaanid algavad 2,96 dollarist kuus

A2 hostimise plussid
+ Kiireim laadimisaeg (317 ms)
+ WordPressi jaoks optimeeritud serverid
+ Piiramatu ribalaius ja salvestusruum
+ Ööpäevaringne “Guru” vestluse tugi
+ 20+ e-posti kontot
A2 hostimise miinused
Keskmine tööaeg (99,93%)
Kõrgemad uuendamiskulud

USA-s asuv A2-hostimine (asutatud 2002. aastal ja majutab üle 500 000 veebisaidi) on kiireim jagatud veebimajutus, mida oleme seni testinud. Neil on õnnestunud saavutada muljetavaldav 317 ms keskmine laadimisaeg 24-kuulise perioodi jooksul.

A2-hostimine on kiire, kuna nende serverid on WordPressi veebisaitide jaoks optimeeritud ja nad kasutavad LiteSpeedi vahemälu. Kuna oleme üle vaadanud üle 30 jagatud veebimajutusettevõtte, pole ükski neist kiire nagu A2.

Hoolimata kiireimast, pole A2 sama usaldusväärne. Nende keskmine tööaeg on püsinud umbes ~99,93%. See pole palju, kuid igal aastal on see enam kui ~ 6 tundi seisakuid.

A2-hosting ettevõte on tuntud selle poolest, et töötab sujuvalt kõigi peamiste sisuhaldussüsteemidega, sealhulgas WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart ja Magento, muutes selle suurepäraseks veebiarendajatele. Ettevõte pakub mitmesuguseid hostimisplaane ja need sisaldavad tasuta LetsEncrypt SSL-sertifikaati, piiramatut SSD-salvestusruumi ja tasuta saidi migratsiooni.

Odavaima paketi “Lite” hind on 2,96 dollarit kuus (uuendab 7,99 dollarit kuus), millel on 1 veebisait, 25 e-posti kontot, domeeninimi 1 aastaks, tasuta Cloudflare CDN ja piiramatu ribalaius / kettaruum.

A2 Hostingil on usaldusväärne klienditoe meeskond nimega “Guru Crew Support”. Kliendid saavad nendega suhelda ööpäevaringselt 365 otsevestluse, telefoni, e-posti ja piletite kaudu. Tavalise jagatud hostimise kõrval pakuvad nad veebimeistritele ka spetsiaalset VPS-i ja edasimüüjate hostimist.

Kõigile plaanidele on lisatud 30-päevane raha tagasi garantii.

A2hosting-etendus (2017-2020)Testi reaalajas: hostfacts-a2.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


üksikasjalik ülevaade A2 majutamisest

8. WestHost

Westhost ülevaadePlaanid algavad 1,99 dollarist kuu kohta (ainult FTP)

WestHosti plussid
+ Hea tööaeg (99,98%)
+ Odav hind
+ Tasuta Cloudflare CDN
+ Varukoopiad kaasatud
WestHosti miinused
Alla keskmise laadimisaja (881 ms)
SSL / tasuta domeen ei kuulu komplekti
Pole cPaneli ega automaatset installimist

WestHost on hostiettevõte, mille omanik on thgingenuity Ltd. (Ühendkuningriigi ettevõte), kellele kuulub ka MidPhase.

Meie hiljutised andmed näitavad, et WestHosti keskmine tööaeg on olnud 99,98% ja laadimisaeg 881 ms. Oleme näinud, et nende kiirus pole olnud 15 parima seas. Kuid tänu odavale hinnakujundusele (3-aastase plaani korral algab 1,99 dollarit kuus ja uueneb 4,99 dollarit kuus) ning tasuta saidi varukoopiatega CDN-st on need hea hostimine pakkuja 10 parima seas.

Nende tööaeg on keskmisest kõrgem, mistõttu on WestHost hea valik väikeste veebiettevõtete veebisaitidele, arvestades, et see on üks odavaimaid veebimajutuse lahendusi turul – 1,99 dollarit kuus 3-aastase plaani jaoks.

Kahjuks pole SSL ja tasuta domeenid kaasatud. Kui soovite neid tasuta, peate valima nende kõrgema astme kava „Eelistatud”. Odavaim plaan annab teile juurdepääsu ainult FTP-le, nii et te ei saa CMS-i jaoks kiireid installeerimisi nagu WordPress kasutada, muutes selle algajatele raskeks valikuks.

Erinevalt teistest populaarsematest hostimisteenustest pakub WestHost ainult standardset jagatud hostimise pakkujat. Nii et kui teie veebisait kasvab, peate tõenäoliselt oma saidid WestHostist eemale viima.

WestHosti etendus (2017-2020)Testi reaalajas: hostingfacts-wh.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


WestHosti üksikasjalik ülevaade

9. GoDaddy majutamine

GoDaddy ülevaadePlaanid algavad 4,33 dollarist kuus

GoDaddy plussid
+ Hea laadimisaeg (554 ms)
+ Hea tööaeg (99,97%)
+ 100 GB veebisaidi salvestusruum
+ cPaneli ja veebisaitide koostaja juurdepääs
+ Uptime garantii 99,90%
GoDaddy miinused
SSL & e-post maksab lisatasu
Saidi ülekandmist ei toimu

GoDaddy on üks juhtivaid hostimislahendusi, mis töötab üle 44 miljoni veebisaidi. Ettevõttel on 14 rajatist kogu maailmas ja ta on tunnustatud kui üks suurimaid domeeni registreerijaid. Samuti pakuvad nad veebimajutusteenuseid, mis sobivad nii väikestele kui ka väga suurtele veebisaitidele. Sarnaselt SiteGroundiga ei oma nad ka oma serveriparki, selle asemel on nad partneriks Amazoniga ja rendivad AWS-ist servereid.

Viimased 2 aastat GoDaddy jagatud hostimise jälgimist on näidanud meile, et tööaeg on 99,97% ja lehe kiirus umbes 554 ms mis näitab meile, et GoDaddy on usaldusväärne pakkuja. GoDaddy on suurepärane lahendus kohandatud veebisaitide loomiseks, kuna kaasas on lihtne algajatele mõeldud veebisaidi koostaja (GoCentral). See sisaldab ka arendajasõbralikke tööriistu nagu MySQL, cPanel, CloudLinux, Python ja PHP mitu versiooni.

Nende odavaim veebimajutusplaan algab 4,33 dollarist kuus (uuendab 8,99 dollarit kuus), mille veebisaidi salvestusruum on 100 GB (palju) ja mõõtetu ribalaius. Kaasatud on ka turbekontroll ja DDoS-kaitse.

GoDaddyl on aga palju „müüke”, mis tõenäoliselt panevad teid maksma natuke rohkem. Näiteks ei lisata saidi varukoopiaid, SSL-sertifikaate ja e-posti kontosid nende odavaimasse paketti. GoDaddy pakub ka ööpäevaringset tuge.

Kõigi GoDaddy aasta- ja mitmeaastaste plaanidega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii.

GoDaddy etendus (2017-2020)Testi reaalajas: hostingfacts-gd.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


GoDaddy üksikasjalik ülevaade

10. Sait5

site5 ülevaadePlaanid algavad 7,65 dollarist kuu kohta

Saidi5 plussid
+ Hea tööaeg (99,99%)
+ Üle keskmise kiiruse (629 ms)
+ Vaba ränne
+ Mõõtmata ribalaius / salvestusruum
Saidi5
Kallim hinnakujundus
Piiratud odav plaan (maksimaalselt 10 000 külastust)
Domeen pole tasuta

Site5 on 1998. aastal asutatud veebimajutusteenuseid pakkuv ettevõte, mille hiljem ostis Endurance International Group (EIG) – suur Interneti-teenuse pakkuja, kellele kuulub ka paremini toimivaid kaubamärke, näiteks Bluehost ja HostGator.

Meie viimase 24-kuuliste andmete kohaselt on saidil5 kindel tööaeg (99,99%) ja lehe keskmine laadimisaeg on 629 ms.

Kliendid saavad cPaneli / WHM kaudu hõlpsasti installida populaarseid rakendusi, nagu Drupal, Joomla, ZenCart või PrestaShop..

Saidi5 odavaima jagatud hostimise konto hind on 7,65 dollarit kuus (kui maksate 2-aastase paketi eest ette). Kahjuks ei sisalda nende põhiplaan tasuta SSL-i ega tasuta domeeni, vaid see sisaldab mõõtetu kettaruumi ja ribalaiust, ööpäevaringset tuge ja varundamist.

Kuna Site5 ei paku paljusid funktsioone, millest algajad võiksid kasu saada, on see tõenäoliselt parem valik veebiarendajale või -kujundajale, kes soovib neid kasutada edasimüüjate hostina arveldusklientidele.

Kõigi nende plaanidega kaasneb tööstusstandardi 30-päevane raha tagasi garantii.

Saidi5 jõudlus (2017-2020)Testi reaalajas: hostingfacts-s5.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+


üksikasjalik Site5 ülevaade

30+ veebimajutus & Statistika

Igal aastal lisame loendisse aeglaselt rohkem hostingu pakkujaid, niipea kui meil on nende toimivuse kohta piisavalt andmeid (tööaeg ja laadimisaeg). Siin on link arvutustabelisse – veebimajutuse võrdlustabel (2020).

Veebimajutuse valimisel arvestatavad asjad

1. Saitide ülekandmine ja rändamine pole alati tasuta

Mis siis, kui valite veebi ainult selleks, et avastada, et see teile ei meeldi? Saidi ülekandmine, mida nimetatakse ka saidi migratsiooniks, võimaldab teil oma veebisaidi teisaldada teise hostini.

Teisele veebisaidile kolimine seisneb veebisaidi failide ja andmebaaside ülekandmises, saidi konfigureerimises uue masinaga ja teie domeeni DNSi suunamisel uude hostisse. Kui olete uue saidi peremehe valinud, saavad nad teid tavaliselt selles protsessis aidata. Maksumus sõltub hostist, kuhu vahetate, kuid see võib ulatuda 150–400 dollarini.

Kuid mõned meie loendi veebimajutajad, näiteks HostGator ja GreenGeeks, pakuvad tasuta veebisiirdeid.

GreenGeeksi veebiedastus

Tasuliste ülekannete korral saate mõnikord üle kanda mitu saiti. Näiteks 5 veebisaidi ja 20 e-posti konto üleviimine Bluehostisse on 149,99 dollarit. Saidi ülekandmine võtab tavaliselt paar päeva.

Hostis, näiteks HostPapa, kulub saidiülekande lõpuleviimiseks 5–7 päeva. Nad soovitavad enne ülekande alustamist DNS-i kirjeid muuta, nii et see võtab vähem aega. Nad saavad värskendada ka teie DNS-i kirjeid, kuid see teenus lisandub 24 kuni 72 tundi enne teie saidi aktiivseks muutmist. A2-hostimisega võtab see aega 2–4 ​​päeva.

2. Pikendamismäärad on tavaliselt kõrgemad

Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid kahekordistab või kolmekordistab oma hinda, kui on aeg oma tehingut pikendada. Algplaani puhul, mis algselt maksab 2,99 dollarit kuus, võib pikendamistasu ulatuda 7–10 dollarini kuus. Plaanist saadavad funktsioonid ja jõudlus jäävad samaks, kuid peate maksma rohkem.

 • Näiteks hüppab GoDaddy majanduse plaan 8,99 dollarini kuu kohta, kui on aeg uuendada.
 • A2 Hosting nõuab, et kliendid esitaksid kirjaliku tühistamistaotluse 15 päeva enne pikendamise algust. Kui aga unustate tühistamist taotleda, algab uuendamine automaatselt ja hind kahekordistub.
 • Kuid mõned meie loendis olevatest veebimajutusteenuste pakkujatest ei järgi seda tööstusharus kasutatavat trikki. Kui registreerute DreamHostiga kolmeaastase plaani jaoks, uuendatakse teie plaan sama hinnakujunduse alusel.

Kuigi enamik veebimajutusteenuste pakkujaid pakub tasuta domeeni, tähendab see seda, et saate domeeni esimesel aastal tasuta. Pärast seda uueneb see tavaliselt igal aastal vahemikus 10–20 dollarit aastas.

3. Ribalaius, salvestusruum ja e-posti konto limiidid

Kui tegemist on ribalaius ja salvestusruum on ka piiranguid.

 • GoDaddy odavaim pakett pakub kasutajatele mõõtmata ribalaiust ja 100 GB salvestusruumi, mis on piisav ühe veebisaidi jaoks.
 • Hostinger pakub 100 GB ribalaiust ja 10 GB salvestusruumi, iPage aga skaleeritavat ribalaiust ja piiramatut MySQL andmebaasi.
 • Mõõtmata ribalaiusest ja salvestusruumist huvitatud kliendid peaksid kontrollima Bluehostit, HostGatorit, SiteGroundi ja GreenGeeksi.

Veebisaitide omanikud, kes on huvitatud pakkuvatest hostingu pakkujatest tasuta SSL peaks kaaluma Bluehost, DreamHost, HostGator, SiteGround või iPage kasutamist. Need kõik sisaldavad kõigis hostimiskavades tasuta SSL-sertifikaati, mis suuremate hostimisteenuste pakkujate puhul alati nii pole. Näiteks võtab GoDaddy SSL-sertifikaatide eest väga kõrgeid tasusid.

lisandmoodulite hostimine

Kui tegemist on e-posti kontod, veebimajutuslahendused erinevad nende pakkumiste poolest.

 • Näiteks sisaldavad kõik SiteGround, HostGator, A2 Hosting ja Hostinger hostimiskontod tasuta e-posti kontot.
 • GoDaddy sisaldab 1. aastaks tasuta ettevõtte e-posti aadressi koos oma põhiplaaniga. Microsoft Office 365 postkast sisaldab 5 GB spetsiaalset salvestusruumi ja jagatud veebikalendrit.
 • iPage ja GreenGeeks võimaldavad kasutajatel luua piiramatuid e-posti kontosid. Need on kasutaja domeeni kaubamärgid ning hõlmavad e-posti edastamist ja automaatvastajaid.

4. Kui teie sait kasvab, kaaluge oma hostimisplaani muutmist

Veebimajutuse pakkujad pakuvad erinevaid hostimistüüpe. Kui alustate alles tegevust või kui teil on vähese liiklusega veebisaiti, peaksite jagatud veebimajutuse lubama. Teie veebisaidi (de) hooldamiseks ja käitamiseks piisab kui enam. Kui teie sait (id) kasvab, on aga lihtne ühelt hostilt teisele üle minna või kallimale veebimajutusele üle minna.

Jagatud veebimajutus – Parim uute veebisaitide ja ajaveebide jaoks. Kõiki veebisaite hoitakse ühes füüsilises serveris, kus nad jagavad serveriressursse, nagu salvestusruum, ribalaius, RAM ja arvutusvõimsus. Kui teie veebisaidil pole palju liiklust, on see parim koht alustamiseks. Hüppa tagasi meie top 10 nimekirja.

VPS-i hostimine – VPS tähistab virtuaalset privaatserverit. Ehkki VPS sarnaneb jagatud hostimisega (kiiruse ja tööaja korral) ning see salvestab samasse serverisse mitu veebisaiti, pakub see rohkem kohandamisvõimalusi ja teil on suurem kontroll. VPS-i abil saate oma ressursse vastavalt teie vajadustele mastaapida.

Pilvemajutus – Majutusteenuse tüüp, mis võimaldab paljudel arvutitel koos töötada, rakendusi käitada ja kombineeritud arvutusressursse kasutada. Pilve hostitud veebisaidid saavad kasutada mitme serveri ressursse, mis tähendab, et need pole piiratud ühe serveri asukohaga.

Hallatud WordPress – Parim suure liiklusega WordPress-saitidele. WordPressi hallatav hostimine hõlmab samu hostimisvajadusi nagu üldised veebimajutusteenused, kuid selle põhirõhk on WordPressi saidi toimivuse optimeerimisel.

Spetsiaalne hostimine – Parim suurte ettevõtete veebisaitidele. Hostiserveri tüüp, mis annab veebisaidi omanikele oma veebisaidi jaoks ühe terve serveri ressursid. Seda tüüpi hostimine pakub veebisaitidele võimalust käsitleda suures koguses liiklust ja võimalust kohandada seda oma protsessori, RAMi, kettaruumi ja tarkvaraga seotud vajadustele.

 • Kõigi seni hostinud ettevõtete üksikasjalikud ülevaated leiate siit.
 • Kui soovite, et me vaataksime üle, võrreldaksime ja jälgiksime rohkem veebimajutusettevõtteid, saatke meile lihtsalt e-kiri – [e-posti aadress on kaitstud]
 • Kui soovite jätta oma arvustuse, saate seda teha tee seda siin. Pange tähele, et me saame palju ettepanekuid ja aktsepteerime ainult ehtsaid ja kasulikke kasutajate ülevaateid.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author